PONI ft ERMAL FEJZULLAHU - E le (Official Video)

 • Am Vor 2 Monate

  PONIPONI

  PONI ft ERMAL FEJZULLAHU - E le (Official Video)

  Music Line: ANXHELO KOCI
  Lyrics: PETRO XHORI
  Beat: ALANDY
  Music Production: VALTER BEQO

DINI -
DINI -

Poni ka një ze te veçant që se ka asnjë këngtare tjeter Shqiptare 🔥

Kate Hoxha
Kate Hoxha

Kenge vere qe kur e degjon me kujton rrugen ne bregdet me dritaren hapur 😍😍😍 Bravo te gjitheve 🔥

1GOLD CHANNEL
1GOLD CHANNEL

Sa her e shoh ponin me kujton kengen "Si trendafil " 👏👏

HIDSÖI
HIDSÖI

Love it 😍 from Afghanistan 🇦🇫🇮🇷🇦🇱

αℓ∂ωรɦเเ🍒
αℓ∂ωรɦเเ🍒

Kur behen 2 shqiptare bashke🇽🇰🇦🇱 super hitt🫡❤️ Njera nga Vlora tjetri nga Kosova 🫠

Alma Pour
Alma Pour

It's awesome 😩❤️👐🇦🇱 from iran - Azerbaijan 🇦🇿🇮🇷❤️😍😍😍

mimoza gjermani
mimoza gjermani

Oh kallne shqipe kallne zemra ju kendoft dyve 🦅🦅🇦🇱 🇽🇰👏👏

Elsa Uruci
Elsa Uruci

Poni Dhe Ermal ☝️❤️ beni nje bashkpunim tjeter 👍 Dhe merni pjese ne festivalin e radio televizionit shqiptar 🇦🇱 jeni yje ❤️ meritoni te shkoni ne Eurovizion 🏆🇦🇱

IShowSpeedyClips
IShowSpeedyClips

Je mbreteresha e kenges!!!!!!!!!!💕💕💕💕💕💕💕😽😚😚😚

Vor 21 Tag
Jurida Kola Kapllaj
Jurida Kola Kapllaj

Shume bukur, Ermal e Poni jeni te mrekullueshem.....e le ele e le koken mas meje ....🥰

Vor 21 Tag
v technology
v technology

THE SONG OF 2022!! On repeat 🔁

Nikolin Karafilaj
Nikolin Karafilaj

Beautiful song 👌👌

Suela Metlliu
Suela Metlliu

Zeri Ermalit te qeteson shpirtin . Poni bucet me zerin e saj te fuqishem🥰 kenge fantastike

Vor 21 Tag
Elsa Uruci
Elsa Uruci

You are wonderful ☝️💥 Poni and Ermal fejzullahu ☝️❤️❤️❤️❤️❤️

Dhoma Pushimi Borsh Sarandë Albania
Dhoma Pushimi Borsh Sarandë Albania

Superrrr kengë,edhe une u them e le kokën pas Borshit🇦🇱🇦🇱🇦🇱🤣🤣

Vor 14 Tage
Laureta Petoshati
Laureta Petoshati

Sa kombinim domethenes ne zē dhe krahina. Kenga u be hit ne castin qe doli. Urime e suksese te metejshme te dy.

Nushi Nushi
Nushi Nushi

Cafar kombinimi zeri tyre 💫💫 zeri ne fund ne cdo makine ✌️✌️

Miguel Torres
Miguel Torres

Me encanto💯, no entiendo albanes, pero cuando algo es bueno no necesitamos entender el idioma.

Vor 21 Tag
laylaa
laylaa

Kengetaret me te mire ne bot! Poni edhe Ermal ❤️❤️

Starikova
Starikova

Kur bashkohen veriu dhe jugu 🇦🇱🇽🇰♥️

Vor 14 Tage

Nächster

Once Upon A Toxic Mikaela

13:15

Once Upon A Toxic Mikaela

No0b3

Aufrufe 477 053

PONI - Vajze shqiptare (Official video)

3:23

Elvana Gjata x DJ Gimi-O x Bardhi - EX

3:24

Elvana Gjata x DJ Gimi-O x Bardhi - EX

Elvana Gjata

Aufrufe 39 000 000

Bruno ft. Klajdi Haruni & Dj Vicky - Fatushi / REMIX

3:07

Ermal Fejzullahu ft. Yll Limani - As 1 minut

2:59

Ermal Fejzullahu ft. Yll Limani - As 1 minut

Ermal Fejzullahu

Aufrufe 3 900 000

Dhurata Dora ft. Noizy - Mi Amor (Official Video)

3:04

Romeo ft Ermal Fejzullahu - Më e Mira (Official Video)

2:36

Romeo ft Ermal Fejzullahu - Më e Mira (Official Video)

Donald Romeo Official

Aufrufe 2 700 000

Once Upon A Toxic Mikaela

13:15

Once Upon A Toxic Mikaela

No0b3

Aufrufe 477 053