Pas takimit hot, Adriano sqaron pse nuk e finalizoi puthjen me Kleonën - Talk Love Story Tv Klan

 • Am Vor 2 Monate

  RTV KLANRTV KLAN

  Talk show me 4 personazhet kryesorë të spektaklit " ", si dhe konkurentët në garë për të fituar zemrat e dy princeshave dhe dy princave. Prapaskenat e ngjarjeve dhe historive që lindin në spektaklin e mbrëmjes në "Love Story". Autore Ilda Lumani, nën prezantimin e Eni Shehu dhe me praninë e dy opinionisteve, Zhaklina Lekatari dhe Xhensila Pere.
  SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on DE-film for more videos!

  Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
  Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
  Follow Tvklan on Facebook: facebook.com/tvklan/
  Follow Tvklan on Instagram: instagram.com/rtvklan/
  Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Era N
Era N

Eni te shkon cdo program. Ke kuroren e karizmes dhe aftesi (ze radiofonik; smart, orator, shkurt e sakte)

Vor 2 Monate
Era N
Era N

Adriano duket se ka sh terheqje per Kleonen. Kleona eshte tipi i femres qe ai do donte te dashurohej me te. Ka pak frike per nje femer te tille por e intriguon me shume

Vor 2 Monate
Qerime Zerka
Qerime Zerka

Bravo Zhaku shume mire ja bere asaj Sellmes se ajo torobellke

Vor 2 Monate
jeta l
jeta l

1000 here me mmkre love story se perputhen, nuk e dija se ishte ky program... super te pakten nuk bertet kush sikur me qen rrkt ne shpell

Vor 2 Monate
Ardiana Milici
Ardiana Milici

Sellma me e mira vajze 🥰

Vor 2 Monate
Sweet Onyx
Sweet Onyx

Cfare shakashe pa kripe ben ky Adriano, “ o te jap kercellin”, “ po ti nuk je mbreteresha, dhe une nuk jam mbreti”

Vor 2 Monate
isidor Dhrami
isidor Dhrami

Zhaku jep mendje por vet a e ka gjetur dashurinë?nuk mund të japin leksione dashurie persona që nuk kanë dashuruar kurr dhe që janë kundra krijimit të familjes.

Vor 2 Monate
Zana A
Zana A

Mund ta shikosh se nje bukuri teterheq vemendjen, por jo te flirtosh

Vor 2 Monate
Cooking With Adde
Cooking With Adde

Xhensila je me e mire opinioniste sesa zhaku.

Vor 2 Monate
isidor Dhrami
isidor Dhrami

Alketa vejsiu më vjen keq por ky format është një dështim dha asnjë gjë të vërtetë kyrse ti eni shehu më vjen keq por je shumë i paaftë dhe pa pikë edukate për moderator

Vor 2 Monate
Sabina Ina
Sabina Ina

Cfare injorance 🤯🤯 O zot akoma ne kohen e qepes gjith kto goca cuna te rinj pa vetbesim 🤯Sa gjynaaaa

Vor 2 Monate
Era N
Era N

Skip deri te momenti kur flet Marinela

Vor 2 Monate
Nexhmie Osmanaj
Nexhmie Osmanaj

O zot si ben ky sikur ca esht bo obobobo

Vor 2 Monate
Sanije Doka
Sanije Doka

Bravo Sellma vajze e zgjuar

Vor 2 Monate
SPARTAK ARMADHI
SPARTAK ARMADHI

Brqvo

Vor 2 Monate
Neta Sinanaj
Neta Sinanaj

Super e zgjuar Sellma

Vor 2 Monate
Marika Cystri
Marika Cystri

Bravo sellma

Vor 2 Monate
lumi hoxha
lumi hoxha

Selma, vajza qe duhet te zgjedhe Adriano

Vor 2 Monate

Nächster

I Survived On 1 Block For 7 Days

12:40

I Survived On 1 Block For 7 Days

LoverFella

Aufrufe 232 065

Thank you for watching

5:08

Thank you for watching

Life of Boris

Aufrufe 410 383

Pelerin: Părintele Arsenie Boca (@TVR1)

2:05:58

2 Surja El Bekare Recitim Shqip

1:52:24

2 Surja El Bekare Recitim Shqip

Kurani Shqip

Aufrufe 115 000

Discover Romania with Peter Hurley

1:45:59

Discover Romania with Peter Hurley

AGERPRES

Aufrufe 2 100 000

Opinion - Edi Rama! (20 qershor 2013)

3:03:56

Opinion - Edi Rama! (20 qershor 2013)

RTV KLAN

Aufrufe 1 300 000

BAC ISTORIE: Toate lectiile 2022

2:10:27

BAC ISTORIE: Toate lectiile 2022

Anecdotă

Aufrufe 27 000

Family Guy : Oh my god!😱😱#shorts

0:53

Family Guy : Oh my god!😱😱#shorts

Mr. Griffin

Aufrufe 5 671 997

Beim Anime Automaten immer gewinnen #shorts

0:36

0800 SEE ORCA - Trailer | Robert Marc Lehmann

1:52

0800 SEE ORCA - Trailer | Robert Marc Lehmann

Robert Marc Lehmann - Mission Erde

Aufrufe 170 841

0800 SEE ORCA - Trailer | Robert Marc Lehmann

1:52

0800 SEE ORCA - Trailer | Robert Marc Lehmann

Robert Marc Lehmann - Mission Erde

Aufrufe 170 841

Eltern HASSEN diesen Trick...

0:45

Eltern HASSEN diesen Trick...

Fittihollywood - Shorts

Aufrufe 171 359