Opinion - Lulzim Basha perballe gazetareve! (19 Nentor 2020)

 • Am Vor year

  RTV KLANRTV KLAN

  Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë - e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma.

  Të ftuar: Lulzim Basha, Baton Haxhiu, Fatjona Mejdini, Lorenc Vangjeli, Mentor Kikia

  SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on DE-film for more videos!

  Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
  Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
  Follow Tvklan on Facebook: facebook.com/tvklan/
  Follow rtvklan on Instagram: instagram.com/rtvklan/
  Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Mirlinda Bicaj
Mirlinda Bicaj

Zoti Basha ke qene brillant e shterues per cdo pyetje nje lider i vertete dhe nje njeri qe ka nevoje shqiperia ne kto koh te erreta per kombin dhe ekonomin dhe mjekesine tone RESPEKTE

Vor year
Fazli Gajraku
Fazli Gajraku

O Lulzim Basha rrakatet shqiptar Bravo te qofte

Vor year
Lugina e Presheves
Lugina e Presheves

Të lumtë zLulzim Bashake diskutu shumë me vënd je vërtet njeri shumë i drejtë të gjitha me fakte i ke ba të gjithë gazetarët PYKË të uroj sukses në të ardhmen si Kryeministër i ardhëshëm Urime

Vor year
Luan Morina
Luan Morina

Baton je ka RREN! Luli mir e ka, marrëdhëniet mes Shqipërisë dhe Serbisë jané ne kohen e Rames ma te mira sa mes Kosovés. Eshté e vertet, ky eshté mendim im i nje qytetari i thjesht.

Vor year
Istvan Horvat
Istvan Horvat

50 min e para po ndegjoj vec tu I thurr lavde Bashes o Fevzo qerosi me gocen e bukur. Te shohim minutat e tjera

Vor year
Sulejman Axhami
Sulejman Axhami

Pershendetje pyetjet dhe pergjigjjet drejtoni per qfar jeni te ftuar basha thuaje me kjart keqen perkthyes hetuas apo ni hirarkin e UNMIK po ndodshta me ndoni sherbim sekret nkamoflazh te unmik-ut qfar te mire ibere kosoves ti dhe shqiperia ne OKB

Vor year
Maliq Veseli
Maliq Veseli

E pa besueshme qfar manipulatori i bisedave,qka eshte me keta njerz keshtu,per leke jane ne gjendje me bere gjitheqka .

Vor year
Cazim Ljaic
Cazim Ljaic

O mos ndegjo baton hagjiun se ky me thaqin jon msu me genjy Kta jon kunder popullit shqiprar lulzim basha Respekt flm shum qka je ber per kosoven

Vor year
Durim Xhameta
Durim Xhameta

I shkaterrove te gjithe me I forti lulzim basha

Vor year
Mirsim Havolli
Mirsim Havolli

I ka humbur rruga n'oborr , Baton Haxhiut

Vor year
xhuliospeed
xhuliospeed

Po si nuk mesuan nje her kto politikanet me rrespektu tjetrin kur flet dhe jo ta nderpresi cdo dy fjale qe thot

Vor year
aladin
aladin

duan te mbulojne krimet duke pallur si gomeret.

Vor year
Tirana 2001
Tirana 2001

Baton kujdes ne akuza,qe mos u ofendojne dhe Ju te tjeret gjithashtu

Vor year
Farije Dobra
Farije Dobra

Pèr her tè par po shof njè transparenc nè emisjon ,nga drejtusi i emisjonit BLENDI FEVZIU bravo kèshtu ja shton vlerat emisjonit ,drejtesi e vetèm drejtèsi ...po ky lulushi eshtè komplet kot ,vetem politikan nuk èshte ,,

Vor year
Hamdi Pasha
Hamdi Pasha

Te lumt zoti BASHA shume buku iua the ne ftyre te ghithe ketyre lakejve se kushe jane dhe kende perfaqesojne de me te vertet u tregove politikan i denje pore jo per nji pjese qe me te vertet e kane zot leku epes para nuke japin per dhtet apo per shqiptari.Jame i bindur plotsisht se Rama ijep 1000 shqiptare per nji serb kte e ka vertetua sa e sa here as serbet nuk e doin kthimin e kosoves ne serbi sa e deshiron Ramoviqi

Vor year
Istvan Horvat
Istvan Horvat

Me njerez te trashe nuk kam pa. Pervec asaj zonjes.

Vor year
Driton Llapsshtica
Driton Llapsshtica

Sa loj te pist bobo papa hoho bejn na me njeri tjeterin wow sa te ndyr jemi ne shqiptart wow wow wow

Vor year
Fikrushe P
Fikrushe P

Batoni gënjen sa herë që flet!

Vor year
Reo Hoti
Reo Hoti

ende deri sod njeri me te drejt si Zotri Basha nuK Kam pa

Vor year
Blaze
Blaze

✌️✌️✌️

Vor year
Dodë Lleshi
Dodë Lleshi

Kështu e ka puna kur dikush mundohet të të kafshojë, por, të puth. Edi Rama është munduar të e dëmtoj zotri Bashen, por, e qiti në pah sjelljen dhe veprimtarin brilante që ka bërë Basha për interesa kombëtare shqiptare.

Vor year
Dodë Lleshi
Dodë Lleshi

Kështu e ka puna kur dikush mundohet të të kafshojë, por, të puth. Edi Rama është munduar të e dëmtoj zotri Bashen, por, e qiti në pah sjelljen dhe veprimtarin brilante që ka bërë Basha për interesa kombëtare shqiptare.

Vor year
Fazli Gajraku
Fazli Gajraku

O te kisha ber kryetari te shqipris se madhe ty je i signiert i rrespektuar

Vor year
Sh H
Sh H

Brravo Basha Ja ke dhi Gojn Batonoviqit

Vor year
A C
A C

Pse nuk edenonconi ne prokurori por po mbushni televizionet shqiptare me pallavra

Vor year
Kujtim Kazazi
Kujtim Kazazi

Z/ kur nje person shikon dhe drejtohet vetem te nje person (batoni) dhe jo nga spikeri, kerkon nje pike mbeshtetje per konfirmim genjeshtrash..

Vor year
Nila Marku
Nila Marku

U drejtua dhe ju pergjigj te gjitheve

Vor year
Skenderbeg Rocky
Skenderbeg Rocky

Asht krejt leht te nxihet rrenci, pyetni BBC a e kan kaseten a jo , nese nuk e kan BBC-ja ather shihet kush e ka marr kaseten

Vor year
Mirko Mirko
Mirko Mirko

Batoni paska pi icik sot,imagjinoni sa favore marin keta gazetar nga politika naj tender naj €uro

Vor year
Interstellar
Interstellar

Kurrrrrr nuk besoj qe Lulzim Basha, ka pas naj qellim te keq kunder Kosoves apo UÇK. Ky esht shummm muhabet kotiiiiii. Nuk di qysh nuk po ju vjen zor me ket debat koti qe 2 jav.

Vor year
Ervis Bruci
Ervis Bruci

✌✌✌

Vor year
elona veliu
elona veliu

Edhe pse me shume akuza, serisht arriti te beje prapagante politike. Nganjehere, duket sikur gazetaret jane te paafte.

Vor year
Ismalaj Xhesi
Ismalaj Xhesi

O blendo po ai cuni qe i kishte vdek babai para tre ditesh edhe vazhdonte conte ushqime i shkreti Se nuk i kishte tregu njeri

Vor year
ALBAN MALSORI
ALBAN MALSORI

Batonit po i dhemb me shume fjalt e Bshes...

Vor year
yea yes
yea yes

Qysh genjen Lulzim Bassha Se kaseten ja ka dhan bellanica bashes kjo asht e vertet

Vor 10 Monate
Mirdita Vatikani i Ballkanit
Mirdita Vatikani i Ballkanit

👌👌👌👌

Vor year
Lundy R
Lundy R

batoni : pse nuk sqaron ? luli : ti e di mire ket pune apo jo ?! batoni : ne fakt ashtu eshte !!!!

Vor year
s h
s h

@Nila Marku ska problem.

Vor year
Nila Marku
Nila Marku

@s h nuk ushte pyetje

Vor year
s h
s h

@Nila Marku jà lexoje dhe kuptoje, po nuk e kuptove, pyetem. 😁😁😁

Vor year
Nila Marku
Nila Marku

@s h po ca kritiku aman

Vor year
s h
s h

@Nila Marku un asnjerin, po behej nje kritik.

Vor year
Hamdi Pasha
Hamdi Pasha

Zoti Naazarko mos e bo i merzitshem sa je i padishem dhe ipaguare.

Vor year
Mir Mir
Mir Mir

O. Fevzi. DUHET. Ti. Beshe. Pytje. Si. Trathtar. Po. Je. Gazetar. I. Bler

Vor year
Zana Muharremi
Zana Muharremi

Respect per z.bashen ka ba mjafte per kosoven ne gjithe e dime .respect

Vor year
Kadri Gashi
Kadri Gashi

E ore Baton fjalet n fyt po te ngelen spo ke as ide qfar pyetje zi besh Lulit

Vor year
Donika Libofsh
Donika Libofsh

@Best Things ₩9

Vor year
Hektor Nake
Hektor Nake

Te lumte lulush ti e. Mbarove Milloshevicin clirove kosove na Bere rugen e kombit po opozite nuk je nuk je ne Parliament deshe pushtet ne tavoline

Vor year
Nuzi Geologe
Nuzi Geologe

Batoni me stanishiqin dhe bashen ishin argat shkaut

Vor year
Ardiana Milici
Ardiana Milici

Je shum djal i zoti Lulzim Basha, bravo te qoft se je shum i sinqert dhe i vendosur. Me shpresen e madhe se do te behesh kryeminister i Shqipris!👍🤗

Vor year
Dan Sako
Dan Sako

O Fevzi në këtë opinion tënd qeni të zotnë se mer vesh, ne si dëgjuesë nuk kuptojmë gjë se i bëni punët lëmsh apo lesh arapi

Vor year
DopeMan
DopeMan

@aladin per tjeter ishte gabim

Vor year
aladin
aladin

@DopeMan , zotria qe komentoi nuk duket te jete kosovar. Ku e pe ti qe ai ka ngaterruar Q me C? Kompjuteri im ka vetem C.

Vor year
aladin
aladin

minuta 2 ore e 13 minuta, po te isha une thote lulushi, hahahahaha, po te ishte ky kryeminister asnje nuk do kishte vdekur.

Vor year
Nikolin Lama
Nikolin Lama

Ma mer mendja se shumica jam sport dashesit e lulit sa te vish ti ne pushtet po erdhe se nuk mu be von dac eja dac ik dmth vari.k

Vor year
Bexhi Merdari
Bexhi Merdari

Basha tha sakt 5 milion Kosovar 2 jemi ne Kosov ma shum 3 neper bote.

Vor year
totoli vogel
totoli vogel

E vertete nuk eshte lapsus diaspora kosovare eshte me e madhe se dispora e shqiperise.

Vor year
Sure Kukli
Sure Kukli

Taksat do shkojne tek rruga e kombit per lulin

Vor year
Hamdi Pasha
Hamdi Pasha

Olorenc qeni siqe e tha ke lexua 2500 faqe per me xhete ni akuze per Bashen por thjeshte deshtove ta keshe per marre .

Vor year
Ilir Behra
Ilir Behra

Batoni na shet patriotizem???????

Vor year
alban peqini
alban peqini

Basha nuk pranon te verteten me fakte-si do qe ti besoje popullit shqiptar !!!?

Vor year
EKLITON BILO
EKLITON BILO

Turp te te vi se po te pyesin edhe po genjen o zoti basha thuaje te verteten edhe trego per kaseten lere ramen

Vor year
Bardhi Kaloci
Bardhi Kaloci

✌✌

Vor year
Fitim Malaj
Fitim Malaj

Fitoj ku me keto biseda fitoj

Vor year
Daja Mili
Daja Mili

Hera par si po mplq basha e myti batonib

Vor year
Rejnald Velja
Rejnald Velja

Sa negativ qe je mer lolo.. pu pu .. sa i pist e i nyt qe je mer zorr

Vor year
dolorez damini
dolorez damini

🤮🤮

Vor year
keni krasniqi
keni krasniqi

Baton Haxhiu,,, po genjen,, dhe pik ,,

Vor year
Kujtim Kazazi
Kujtim Kazazi

Mjafton vetem nje analist, por me pale bashen e zberthen nga prapanica..

Vor year
aladin
aladin

me shendet mire lulushja, gjithe ky surrat.

Vor year
Nila Marku
Nila Marku

Ca injoranti qenke

Vor year
jashar jashii
jashar jashii

Te lummt lulzim basha

Vor year
Arash S.
Arash S.

Pse ju gazetaret doni ta beni fajtor bashen pa tè drejte.... A mos keni frike se padroni nuk ju paguan.? ....

Vor year
Feti mazi
Feti mazi

e qarte basha bile eshte me i atfe se ps

Vor year
yea yes
yea yes

Lulzim basha e ka mar kaseten kjo asht e verh

Vor 10 Monate
Bekim Sadiku
Bekim Sadiku

Pjesa e 3 duhet te jet masakra e krushes jo e tiranes

Vor year
Nila Marku
Nila Marku

@Bekim Sadiku sigurisht qe eshte i sinqerte dhe ka thene te verteten qe e kane konfirmuar te gjithe zyrtaret e larte te huaj fhe shqiptare qe kane punuar me te. Sa i perket kasetes ka dale te deshmoje vete personi te cilit Millaimi i ka dorezuar kaseten ne prani te gazetareve te BBC. Prandaj me ca surrati e akuzon Bashen? As Gazetaret ne studio qe jane te maxhorances nuk e akuzuan dot.

Vor year
Bekim Sadiku
Bekim Sadiku

Une nuk e di kush je ti edhe kupto pytjon mir, fjala eshte per masakren e krushes e jo e tiranes per pjesen e 3 e pata fjalen edhe lul basha nuk osht i sinqert nuk po e tregon te verteten e kasetes por po e mshef pik...

Vor year
Landi
Landi

Brravo!!!!! BASHA!!!! KRYEMINISTRI I ARDHSHUM I SHQIPERISE

Vor year
second family adisa
second family adisa

@H2o2 ska shans

Vor year
second family adisa
second family adisa

mbaje mend ne prill luli do ndeshet me edin dhe do e mbysi

Vor year
Diell Broqi
Diell Broqi

Hajduti I vogel Luli

Vor year
Skenderbeg Rocky
Skenderbeg Rocky

Mos rrej se burri se osht burr nuk rren

Vor year
yea yes
yea yes

Bellanica ja ka dhan kaseten bashes

Vor 10 Monate
Maliq Veseli
Maliq Veseli

Lulzim Basha po genjen ne stilin e tije.?? Dhe po eskivon sepse ja hy llugave.!!

Vor year
Lianos Eliana
Lianos Eliana

Do dy sufllaqe apo nje sa te jep partia 🌮😂😂

Vor year
Pajtim Sakaj
Pajtim Sakaj

The game

Vor year
Vladimir Hoxha
Vladimir Hoxha

Sepse eke shitur serberve sedin

Vor year
Skenderbeg Rocky
Skenderbeg Rocky

Koke kon boll a dashte me te bo kryetar te unmikit a

Vor year
yea yes
yea yes

Baton stanishiqi ka qen argat i millosheviqit

Vor year
yea yes
yea yes

Basha asht UDB es serbe

Vor 10 Monate
Feti mazi
Feti mazi

krahasoni dialogun qe ben rama me lulin

Vor year
Durim Xhameta
Durim Xhameta

Basha 💯🇦🇱

Vor year
Y Y
Y Y

Te gjithve ju boni rrot luli

Vor year
Arben Gashi
Arben Gashi

Lulzim Basha populli Kosovar dot jet gjithmon falenderuas ndaj kontributit tuaj qe dhat per Kosoven letjen turp mbi ata qe e mohojn mundintuaj

Vor year
Petrit Kasemi
Petrit Kasemi

Kllani im

Vor year
Romeo Gjoka
Romeo Gjoka

Sa humbet vendi yne nqs yu ikni nga politika

Vor year
Romeo Gjoka
Romeo Gjoka

?

Vor year
Lucky Apple
Lucky Apple

Arrestojeni të gjith kto.

Vor year
Lefi Sallata
Lefi Sallata

Batoni stonon sot

Vor year
Bebeto
Bebeto

LULUSHI BATONI KUR TE INTERESON THU FLET TE VERTETEN KUR STE VJEN PERSHTAT THU GENJEN.

Vor year
Batufolo Vogel
Batufolo Vogel

Vor year
Distant Shores
Distant Shores

Bravo Basha.

Vor year
Krenar latifi
Krenar latifi

Sa urrt po rrin fezo hahahshhs

Vor year
Lirim Kurmekaj
Lirim Kurmekaj

✌️✌️✌️

Vor year
Kujtim Kazazi
Kujtim Kazazi

Thuaja blendi qe ai nuk rezulton ne asnje liste te gjykates se hages As si perkthyes As si perfaqsues. Ne cfare roli ishe aty????

Vor year
Nila Marku
Nila Marku

@Kujtim Kazazi ai sdo thote qe ka bere ate qe doni te degjoni ju. Ai thote te verteten e tij. Pastaj qe sju pelqen juve eshte problemi juaj

Vor year
Kujtim Kazazi
Kujtim Kazazi

Sigurisht qe jam dakort me ju z, Por te pegjigjesh dhe te justifikosh Me duket diferente. Megjithate nuk e shoh se ku ju zonje Shikoni dhe degjoni shpjegime, une lexoj dhe degjova vetem negazionizem, qe dote thote sipas kendveshtrimit tim mospranim, kundershtim, te gjithckaje, anzi As justifikin por fortifikim mbyllje totale ne vetvete..

Vor year
Nila Marku
Nila Marku

Mjafton ta degjosh se i eshte pergjigjur dhjetra here kesaj pyetje. Ska shurdh me te madh se ai qe sdo te degjoje.

Vor year
Feti mazi
Feti mazi

rama ben gallate qe ska punu hiq

Vor year
artur neli
artur neli

Lider i Vertete Lulzim Basha ✌🏻

Vor year
Antoni Kavaje
Antoni Kavaje

Kto lepireset e rilindjes qekan te papam.

Vor year
Islam Jashari
Islam Jashari

Po lere more kovidin se sun endaloni ju sepo mund tandaloj as bota perndimore leere. Me ju

Vor year
Liliana Saliasi
Liliana Saliasi

Mjeket do i bejne me kurs 6 mojor si bene avokatet

Vor year
zero absolut
zero absolut

a eshte rroga per komentus te PS

Vor year
Feti mazi
Feti mazi

i levedis ps

Vor year
Albert Shehu
Albert Shehu

Katastrof

Vor year
Igli Sejdini
Igli Sejdini

O Lulo si je me shnet? Tek kush Doktor do marrësh raport kur te therrasin ne Hage si dëshmitar. A funksionon atje ky muhabet lali 😉. Për hajër ishallah

Vor year
julinda Cote
julinda Cote

Po filloj ta pelqej ket lul bashen 😘

Vor year
Seidi Latifllari
Seidi Latifllari

Ti julinda e hengre at salcicen tek videoja me Ramen tn ca salcice do 😜

Vor year
Shqiperi Shqiperi
Shqiperi Shqiperi

Pse jo per ne krevat besoj se do te pelqente, se per te tjerat eshte me krroç nuk ka.

Vor year
bosi bosi
bosi bosi

Esht i zgjuar dreqi 😂😜

Vor year
Flamuri Zeneli
Flamuri Zeneli

Ministri transportit.rruges kombin.sa lek vjethe luli🙈

Vor year
aladin
aladin

dhe nip Kosove, hahahaha....

Vor year
arbnor mergimi
arbnor mergimi

Basa ka të drejtë por duhet të jetë më agresiv se kshtu shqiptarët duan.

Vor year
Focus Optical
Focus Optical

Kasetea u shit ne serbi miliona dollar

Vor year
Margen Plaku
Margen Plaku

Ujku mjegull do, e ngreti mjegullen luli...

Vor year
Maliq Veseli
Maliq Veseli

Bishtrim te pyetjeve nga Basha perse??

Vor year
Nila Marku
Nila Marku

😂 ku? Me qarte dhe me me kultur se u pergjigj nuk ka. Krahasaoje me emisionin ku ishte i ftuar Rama se di vesh duart ne koke

Vor year

Nächster

OUR OFFICIAL GENDER REVEAL!!! Baby Number 2

8:05

OUR OFFICIAL GENDER REVEAL!!! Baby Number 2

The Herberts

Aufrufe 2 489 457

Opinion - Saimir Tahiri! (19 tetor 2017)

2:16:34

Opinion - Edi Rama! (15 Tetor 2020)

2:42:40

OUR OFFICIAL GENDER REVEAL!!! Baby Number 2

8:05

OUR OFFICIAL GENDER REVEAL!!! Baby Number 2

The Herberts

Aufrufe 2 489 457