Opinion - Kush po e sulmon Ilir Metën nga Austria? (17 Maj 2022)

 • Am Vor 3 Monate

  RTV KLANRTV KLAN

  | Emision politik live nga në

  Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë - e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma.

  Të ftuar: Brisida Shehaj, Lorenc Vangjeli, Julian Zyla, Preç Zogaj

  SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on DE-film for more videos!

  Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
  Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
  Follow Tvklan on Facebook: facebook.com/tvklan/
  Follow Tvklan on Instagram: instagram.com/rtvklan/
  Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Toni Jon
Toni Jon

Kush po e sulmon apo akuzon ? O multimilioner Fevziu.....ne kemi dhe qytetarin dixhital qe zien nga mengjesi ne darke...

Vor 3 Monate
Dashnor Shehu
Dashnor Shehu

O fefzi ver rregull ne emision se nuk kuptojme kush flet respekt

Vor 3 Monate
enkelejda vrioni
enkelejda vrioni

Sa i ngjan halles Bukurije Haxhiu Denisa Leka.... Cte fshehta ka Bukurie Haxhiu.... Cfare arme ka disponuar te koshiences dhe kujteses?

Vor 3 Monate
Pandeli Thanasi
Pandeli Thanasi

Po vazhdoj keshtu LSI do perfundoj me gjysem deputet

Vor 3 Monate
Denis 1013
Denis 1013

Akoma ska fol Zylo po e di qe do na caj trrapin tu gri sallat

Vor 3 Monate
G D
G D

O vangjei nga vjen ti more maskara , e harrove ti Liken me bllok ne dore ?

Vor 3 Monate
Berlin Germany
Berlin Germany

Metën po e sulmon e kaluara e vet 🤥

Vor 3 Monate
Kejdi Koci
Kejdi Koci

Me lekt e kujt do hapi gjygjin meta😂😂😂😂😂😂

Vor 3 Monate
Oliver Firi
Oliver Firi

🤣🤣🤣

Vor 3 Monate
Pandeli Thanasi
Pandeli Thanasi

Rilindjes ja that vet pushtetet

Vor 3 Monate
Fatmir Derraj
Fatmir Derraj

Ilir Meta ka paguar per gruan e tij. Ku qendron probremi?

Vor 3 Monate
Jimmy's Official
Jimmy's Official

Z.fejvziu emisionn per AUTOBUZET KAMIONAT BEJJ ....

Vor 3 Monate
enkelejda vrioni
enkelejda vrioni

Me ke u ndesh Ilir Meta si luan? Me ke kolonizator?

Vor 3 Monate
Dd 250 Yamaha
Dd 250 Yamaha

Kjo shehaj super pjeshk krenaria e LSi

Vor 3 Monate
Dardan
Dardan

Serrbet e open ballkan po e sulmojne thote Lokja 😆😆😆

Vor 3 Monate
Arjan Kosturi
Arjan Kosturi

Fevziu dite ziu.

Vor 3 Monate
Kledia Janaqi
Kledia Janaqi

Kjo shehaj shum funderrine.

Vor 3 Monate
taketuke
taketuke

Që e vogël

Vor 3 Monate
G D
G D

Fundrrina e fundrrinavw.

Vor 3 Monate
rustem dama
rustem dama

Lo scende di emissioni opinion

Vor 3 Monate
Erion Golemi
Erion Golemi

Kjo pjeshka ka pastru peshk te lsi

Vor 3 Monate
Dd 250 Yamaha
Dd 250 Yamaha

O vangjelis o lesbian

Vor 3 Monate
Jon Manilla
Jon Manilla

Un besoj qe Ilir Meta eshte i ndershem … shume i ndershem 😂😂😂

Vor 3 Monate
Anchor
Anchor

Duhet të pyetet zonja Munikë se sa i ndershëm është Likja i Çepanit. Ku ka zë,s'është pa gjë.

Vor 3 Monate
STAR
STAR

🤣🤣🤣🤣🤣 Ilir floriri 🤣🤣

Vor 3 Monate

Nächster

Opinion - Spartak Ngjela! (8 nëntor 2011)

1:39:19

DaBaby - WAITRESS [Official Music Video]

4:09

AMP GOES TO THERAPY

45:37

AMP GOES TO THERAPY

AMP

Aufrufe 953 063

Opinion - Ramiz Alia! (19 tetor 2011)

1:50:53

Opinion - Ramiz Alia! (19 tetor 2011)

RTV KLAN

Aufrufe 1 000 000

Opinion - Edi Rama! (13 shkurt 2020)

2:16:45

Opinion - Edi Rama! (13 shkurt 2020)

RTV KLAN

Aufrufe 1 100 000

DaBaby - WAITRESS [Official Music Video]

4:09