Opinion - 5 personat më të kerkuar në Shqipëri (14 Prill 2022)

 • Am Vor 4 Monate

  RTV KLANRTV KLAN

  Opinion | Emision politik live nga në

  Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë - e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma.

  Të ftuar: Klodiana Lala, Artan Hoxha, Julian Kasapi, Ervin Karamuço, Gezim Tushe, Fabian Zhilla

  Në lidhje Skype: Denata Toçe

  SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on DE-film for more videos!

  Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
  Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
  Follow Tvklan on Facebook: facebook.com/tvklan/
  Follow Tvklan on Instagram: instagram.com/rtvklan/
  Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Nik Nika
Nik Nika

I ke vendos gabim se 5 te paret jane ,Ilir Meta ,Sala .Edi ,Luli e Monika

Vor 4 Monate
Mond Korcari
Mond Korcari

Te lumte goja jane vertet politikanet ata e kane katandisur vendin ne xhungel

Vor 3 Monate
Aldo Nona
Aldo Nona

Keta 5 ketu jam per ne alkatraz vlla..po mjer populli qe i ndjek mbrapa keta...

Vor 4 Monate
Agron Pogradec
Agron Pogradec

😀👍

Vor 4 Monate
Klevis Veseli
Klevis Veseli

I moshuari qe vrau “gruan” e te djalit, zoti ja boft ma ferr se vet ferri “jeten” ne boten e pertejshme! Bohuni njerz o Shqiptare te dashur ju lutem!

Vor 3 Monate
1superlovefire
1superlovefire

Fevziu duhet t'ja nderroje emrin emisionit te tij nga " Opinion" ne "Entertaiment Tonight"

Vor 4 Monate
Bashkim Kombetar
Bashkim Kombetar

Po Elena Kocaqi perse nuk e keni ne ate list ? Apo ngaqe eshte me e mira ! Ah cfar njerzish paska pas ne ate vend! o zot ndihmoj shqiptaret e ndershem kudo qe jane !

Vor 4 Monate
Alexandros Rinos
Alexandros Rinos

Bravo per mendimin e tij jo per krimin qe beri.Shoqeria ne Shqiperi eshte shkateruar me keq se ne komunizem qe kuplaraja ishte ne lartesi te sotme o putana qe e pranoni si dicka te thneshte.

Vor 4 Monate
Xhevahir Disha
Xhevahir Disha

Z kocaqi per presidente e ka votuar 75% e popullit pse nuk e permendeni

Vor 4 Monate
Fatbardha Avdej
Fatbardha Avdej

Po eshte e drejte per ne femrat dhe shteti duhet ti përkrah ato Une kam 30 vjet akoma e pa strehë Mbajnë emrat ne listën e pastrehëve dhe shtepute I marrin te tjeret

Vor 3 Monate
Akrepi
Akrepi

Njerëz: Më vjen keq që po e them por një pjesë e shoqërisë shqiptare është totalisht e degraduar mendërisht dhe shpirtërisht. Ndërsa këto të fortët në Shqipëri kanë vetëm dy rrugë Ose në burg Ose në varr.

Vor 4 Monate
Hajredin Isufi
Hajredin Isufi

@Alberto Albe Kl

Vor 2 Monate
Hajredin Isufi
Hajredin Isufi

@florian mehmeti Okay

Vor 2 Monate
Alberto Albe
Alberto Albe

Bashke me to je edhe ti barbon

Vor 4 Monate
Poto Poto
Poto Poto

Rrespekte per Licet .👋💪

Vor 4 Monate
Arjan Cara
Arjan Cara

Nderi! Është e ngulitur në mëndjet e shqiptarëve!

Vor 4 Monate
Klevis Veseli
Klevis Veseli

“Nderi” bahh, Zoti I Madh ishallah i drejtofte keta njerz te tille se vallai ai i moshuari qe e ka ber ate lloj krimi nuk paska qen burr por paska qen nje hajvan, kafshe ne formen e njeriut

Vor 3 Monate
aliko cilaj
aliko cilaj

Vetm ky foli sakt 👏 bravo

Vor 4 Monate
Valbona Jero
Valbona Jero

Klodiana ka te drejt nuk shkohet ashty ne shtepi te tjetrit,🙏🙏

Vor 4 Monate
BONGKBALTHOM OFFICIAL
BONGKBALTHOM OFFICIAL

Vor 4 Monate
Artor Fonfria-Pereda
Artor Fonfria-Pereda

Popull Arkaik!Popull shume i mbrapambetur!Popull hajvan!

Vor 4 Monate
Klevis Veseli
Klevis Veseli

Jo te gjith jan te till sic thua ti. Une mendoj se nje perqindje e vogel e moshes se tret i kan disa probleme te tilla

Vor 3 Monate
pokemon card master plz sub
pokemon card master plz sub

O blendi, thuaj kandidat politik dhe fut pellumb piperon. Presidenti nuk duhet politik, perderisa ka plot ngjarje ditore per emisionin tend javor. Dmth boll, duhet president apolitik

Vor 4 Monate
Vangjel Markaj
Vangjel Markaj

Mua me vjen keq per vresjen se as kush nuk ka te drejt tja marre jeten dikujt tjeter por dhe per klodjana lalen me vjen keq se kamngul ne krahin a ksaj femre.Ne bibel dhe ne kuran nuk thuhej te vrasesh as kend dhe as te tradhtosh ne as nje lloj drejtime sidomos ne kuror nje femer apo mashkull qe tradhon dhe femiet e tyre ato per mendimin tim duhen te burgosen tue priashtu varfrin,nuk duhej te ofendojn zonat rurale qe kan mentalitet mbrapambetes as ne zona rurale as nacjonale nuk esht mentalitet i gabuar se tradhtia esht e ndaluar por jo per tu vrare por duhej te burgosej!Nuk esht e vertet se as nje familjar nuk e nxjerr vajzen jasht as te divorcuar as te pa martuarat nese sjellen siq e ka dhen zoti beqar beqar te martuar te martuar jo te martuar dhe duke tradhtuar buarrn apo gruan apo familjen e vet gabimi me i madh esht i djalit qe ka quar ne shtepi nese ti don te besh diqla beje ne shtepi me qera nese nuk ke shtepi lere fare se keto veprime dihej qfar ndodh

Vor 4 Monate
Moza Niko
Moza Niko

JAM PER ZONJEN QE KA QENE PITIKANE ME P D.MAJLINDA NJE ZONJE SHUME POLITIKANE DHE E ZGJUAR QE LARGOHET NGA THUNDRA E SALIUT ME ZGJUARESI DHE MENCURI

Vor 4 Monate
gezim vasku
gezim vasku

Bravo

Vor 4 Monate
Astrit Tollovina
Astrit Tollovina

Sa ngjaka Autori ngjarjes 14:38 me te ftuarin ne studio 15:09.

Vor 4 Monate
Renato Rungullari
Renato Rungullari

Kjo e tregon ngjarjen sikur ka pare ndonje film

Vor 4 Monate
Alex Kita
Alex Kita

👍

Vor 3 Monate
iFlex
iFlex

O blendo Mos harro te mbledhesh opinionestet e k... per mu se kom pjerdh 2 here dje, 1 ne qender dhe 1 te parku rinia ne tiron... Pse e kom bo ket xhest ?!

Vor 4 Monate
iFlex
iFlex

@the masterpiece 😂😂😂😂😂

Vor 4 Monate
the masterpiece
the masterpiece

pordhet e iFlex-it , pse dhe cfare kuptimi kane ato ?! titulli emisjonit

Vor 4 Monate
Patok Dunisha
Patok Dunisha

President duhet te jet lek plepi

Vor 4 Monate
Artur Ahmeti
Artur Ahmeti

Fevziu i tregon keto raste me teper si zbavitje per emisjonin e tij, sesa per interes publik fatkeqesisht. Ndoshta nuk e kupton sesa e demshme eshte kjo qe po ben. Limonata televizive

Vor 4 Monate
Jimmy Jones
Jimmy Jones

Tamam sikur po flasim per lojtaret e barcelones.

Vor 4 Monate
Gentian Veisllari
Gentian Veisllari

Balili esht djal se ben me nena djal Flori ..gangester me norma ..si ka borxh njeriut...

Vor 4 Monate
ujku shijakut
ujku shijakut

Shijakui ka mat miret

Vor 4 Monate
Moza Petani
Moza Petani

Mimi Kodheli e meriton; Presidente e Shqipèrisè. I duhet vendit tonê njè femér e zgjuar,e bukur,me eksperiencé té gjatë në politikë.

Vor 4 Monate
Klevis Veseli
Klevis Veseli

per bukuri qe ka ajo dhe kim kardashianit ja merr

Vor 3 Monate
Enea Cengu
Enea Cengu

Seriozisht e ke apo ironi

Vor 4 Monate
Denis Deno
Denis Deno

Sa gjak ftohet ajo plaka o zot

Vor 4 Monate
Drile Drile
Drile Drile

Elena kocaqi! Apo 🖐😂

Vor 4 Monate
B.S.
B.S.

😂 😂 😂 BLENDI STUDIO SPOTA RRAS FARE

Vor 4 Monate
Jetmir Morina
Jetmir Morina

Na ke gerdit me ket klodin mos e fto ma

Vor 3 Monate
Deshira Xheraj
Deshira Xheraj

sa shum flet o fevzi ti ske edukat fare

Vor 4 Monate
Konstantinos Koffas
Konstantinos Koffas

Mire ja ka bo ai plaku Sepse kjo ska pyet per 3 femijet i ka braktis

Vor 4 Monate
Alex Kobra
Alex Kobra

Ca jan kto analiste psikoleshe ijorante,

Vor 2 Monate
Marije Kalaj
Marije Kalaj

Po pse? Kur shkuan te bejne intervisten dhe mohoi te gjitha. Pse??????

Vor Monat
Hira Baftic
Hira Baftic

Ku ishte burri qe mori at grue apo ka dore edhe ai

Vor 4 Monate
Marco Rosso
Marco Rosso

Mimi Kodheli ose Eleni Kocaqi

Vor 4 Monate
Fehmi Veseli
Fehmi Veseli

Lala i di tgjitha mos i mer kot te tjeret 😂😂😂😂😂

Vor 4 Monate
Dule Dotse
Dule Dotse

Mimi kudheli

Vor 4 Monate
Gjovalin Kola
Gjovalin Kola

Un do të propozoja Dashamir Shehun..

Vor 3 Monate
Aies Codm
Aies Codm

Po frrok cupin

Vor 4 Monate
Gent Halilaj
Gent Halilaj

Rregulloni zerin ne studio 😡😅😅

Vor 3 Monate
Kosovare Pnishi
Kosovare Pnishi

Blendi

Vor 2 Monate

Nächster

HEAT WAVE | Hottest Summer Days Living Off Grid

19:46

If Detroit: Become Human was an anime...

2:02

HEAT WAVE | Hottest Summer Days Living Off Grid

19:46