Olsi Bylyku - Fryma Ndalet

 • Am Vor Monat

  Olsi BylykuOlsi Bylyku

  Music & Lyrics : Olsi Bylyku
  Beat : Ahmed Najah
  Arrangement : Elgit Doda & Joniad Banushi
  Video : Fullmoon Production
  Mix / Master : Marenglen Boja

  Follow Olsi Bylyku on:
  ►Instagram: instagram.com/olsibylyku1
  ► TikTok: www.tiktok.com/@olsibylyku12

  Available on:
  Spotify: open.spotify.com/album/19JXXZ...
  iTunes: music.apple.com/gb/album/frym...
  Shazam: www.shazam.com/track/61668191...
  acromaxmedia.lnk.to/FrymaNdalet/

Melanie Kuruz
Melanie Kuruz

I like Albanian music very much. Singing with a lot of heart and feeling 🥰.

Vor Monat
Esina Esi
Esina Esi

This song is like that place where the soul meets its reality🔥🔥🔥

Vor Monat
RsBushi
RsBushi

Nshoja ujin

Vor Monat
evi💕
evi💕

E ke parasysh....eshte ai teksti qe e degjon vtm 1 her te godet ne shpirt🥺....dhe ske guxim ta besh replay😔😔 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

Vor Monat
Anisa Hoxha
Anisa Hoxha

Nje nga kenget me te bukura qe kam degjuar kto koh...🥺🦋 Like kush ndan kte mendim me mua🌏♥🖇

Vor Monat
Xhoela Murataj
Xhoela Murataj

Po e vertet eshte Olsi Bylyky e kendon kengen me shume emocion

Vor Monat
Elion Oni
Elion Oni

THE VOCALS 😍 SLAY

Vor Monat
Xhoela Murataj
Xhoela Murataj

Bravo Olsi Bylyku per kete kenge !Suksese!🎗️🏅🏅🏅🏅🏅🏅🏅🏅🏅🏅

Vor Monat
Tila Qato
Tila Qato

Bravo Olsi 👏 Suksese🔥🔥 Po ne kete dit qe doli kjo keng edhe Fryma ime Ndalet 💔🥀💔

Vor Monat
xhoel greisi
xhoel greisi

Super rikthim një këngë e kënduar me shumë dashuri e me ndjeje . Je kengetar i mrekullueshëm. Bravo ❤❤🥰🥰

Vor Monat
Hisilok Nasilok1
Hisilok Nasilok1

Do kisha shkruar hartim bazuar ne rreshtat e kenges se Olsit.E dashuroj menyren e shkrimit te tij 😭

Vor Monat
Fiko Fiko
Fiko Fiko

Art , thjeshtësi , emocion , ndjenja 100% bravo❤🥰🔥

Vor Monat
Mevi Hoxha
Mevi Hoxha

😍💕

Vor Monat
Fjolla Shahini
Fjolla Shahini

Keng emocionuese!!! Nice job 🙏🏻

Vor Monat
Elion Oni
Elion Oni

Talenti s’kërkon asgjë tjetër Pos text ,muzike dhe zë fantastik 🙏♥️🇦🇱

Vor Monat
Silvio Banushaj
Silvio Banushaj

sdashka asgje😂😂

Vor 4 Tage
Vlor Vlor
Vlor Vlor

Kerkon edhe like florinin

Vor Monat
Verona Kubila
Verona Kubila

Ein super Song❤❤❤

Vor Monat
Marsel Selimaj
Marsel Selimaj

WoooW suksese super keng

Vor Monat
Marsel Selimaj
Marsel Selimaj

🥰👏

Vor Monat
Ajsi Canaj
Ajsi Canaj

O çfarë muzike. ❤️ Na mbushe me emocione. Bravo te qoft. P.s Olsi kjo eshte rryma qe te shkon me shume

Vor Monat
Toni Demaj
Toni Demaj

💖💖👏👏

Vor Monat
Dorina Loni
Dorina Loni

Kjo keng tregon JETEN ....

Vor Monat
Amelia Toromani
Amelia Toromani

💖

Vor Monat
Mirena Bako
Mirena Bako

😍😍🙌🙌

Vor Monat
geri geraldo
geri geraldo

Sa e gjej veten keto kohe ne keto vargje ❤️💕 , super song man

Vor Monat
Popcorn & Chill
Popcorn & Chill

Olsi po i këndon dashurisë dhe emocioneve që sjell ajo tek çdonjëri …

Vor Monat
Sjsvhdv Nxbxbbx
Sjsvhdv Nxbxbbx

Love this one 😍😍kenga me e bukur qe ka dal tani se shpejt te pershendes olsi

Vor Monat
Alketa Jace
Alketa Jace

Olsi je talent bravo kur nuk te zhgenjen 🙏

Vor Monat
Ajsi Canaj
Ajsi Canaj

Artisti më me vlera i estradës Shqipëtare. Suksese Olso lart e me lart inshallah 🙏

Vor Monat
Antoneta Lamaj
Antoneta Lamaj

🙌🥰

Vor Monat
Dorina Loni
Dorina Loni

repsekte olsi ❤

Vor Monat
BEST BEAT STORE
BEST BEAT STORE

Just on repeat the track!!!! 🔥🚀

Vor Monat
abi tashi
abi tashi

Art , thjeshtësi , emocion , ndjenja 100% bravo❤🥰🔥

Vor Monat
Antoneta Lamaj
Antoneta Lamaj

Love this🥰

Vor Monat
Anisa Hoxha
Anisa Hoxha

I cannot believe how good this is 😍

Vor Monat
Atip Muhameti
Atip Muhameti

The song is 🔥 and the singer is just amazing 💗⭐🫶

Vor Monat
Artemisa Misa
Artemisa Misa

MREKULLISHT BUKUR!Te ruajt zoti!❤❤❤

Vor Monat
Klea Prenga
Klea Prenga

😍😍😍😍💕💕💕💕

Vor Monat
Atip Muhameti
Atip Muhameti

Ylli i botes kjo eshte nje super kenge dhe teksti shume i bukur Olsi vetem vazhdo te lumte

Vor Monat
Fjolla Shahini
Fjolla Shahini

Këng qe te sjell emocion , Super Artist 😍👌🏻

Vor Monat
Klea Prenga
Klea Prenga

💖💖💖💖💖💖

Vor Monat
Blerina Myrtezi
Blerina Myrtezi

Super kenge , bravo I love it ❣️

Vor Monat
Atip Muhameti
Atip Muhameti

😍😍🙌🙌

Vor Monat
Mirena Bako
Mirena Bako

Bravo olsi😍😍🙌🙌

Vor Monat
Lena Agolli
Lena Agolli

Bravo te lumt goja 👍👍

Vor Monat
Artemisa Misa
Artemisa Misa

Jam e fiksuar pas cdo kenge qe ben ti Olsi🥰👏

Vor Monat
Elsa Meha
Elsa Meha

LOVEE HIS SONGSSS😍😍👏👏

Vor Monat
Elsa Meha
Elsa Meha

Love this one 😍😍 ...kenga me e bukur e koheve te fundit...

Vor Monat
Mirela Spiro
Mirela Spiro

😍😍👏

Vor Monat
abi tashi
abi tashi

Suksese olsi💕💕

Vor Monat
Fiko Fiko
Fiko Fiko

😍😍👏👏

Vor Monat
Mario Pemaj
Mario Pemaj

Wow kjo keng do mbetet legjend ❤⭐⭐⭐⭐⭐

Vor Monat
Mirela Spiro
Mirela Spiro

Olsi gjithmone godet me tekst,je artist i lindur 🤗

Vor Monat
abi tashi
abi tashi

💥💥

Vor Monat
Toni Demaj
Toni Demaj

Kjo kenge ta rrenqeth mishin e ka nje lloj melodiet dhe ritmit teper te vecante..

Vor Monat
five stars
five stars

🔥 "Do ditë " "Fryma nalet" edhe zani I Eglit po na mungon 🔥 🌟

Vor Monat
Antoneta Lamaj
Antoneta Lamaj

Dyshja perfekte 😍🙌

Vor Monat
Sara Sarita
Sara Sarita

Olsi Bylyku Artist i rradh! 👏 Suksese me tej🔥✌

Vor Monat
Lena Agolli
Lena Agolli

Olsi gjithmone godet me tekst,je artist i lindur 🤗

Vor Monat
Erjola Nergjoni
Erjola Nergjoni

Pooo shume e vertete❤️🥺

Vor Monat
Fiko Fiko
Fiko Fiko

Kenga me e bukur qe kam degjuar deri tani Bravo suksese super performance 👏 ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Vor Monat
Mevi Hoxha
Mevi Hoxha

Suksese olsi 🥰👏

Vor Monat
Blerina Myrtezi
Blerina Myrtezi

Kenge me shum emocion lart e me lart 🙏🙏🙏👏👏👏👏🌸🥰🥂

Vor Monat
Klara Lato
Klara Lato

❤️❤️

Vor Monat
Blerina Myrtezi
Blerina Myrtezi

🥰🥰

Vor Monat
Ajsi Canaj
Ajsi Canaj

❤💖

Vor Monat
Elion Oni
Elion Oni

Super kenge 😍

Vor Monat
Artemisa Misa
Artemisa Misa

Me pelqen shume kjo kenge dhe ky stil, amazing Olsi 😍

Vor Monat
Klara Lato
Klara Lato

Love this song😍😍❤️

Vor Monat
Lena Agolli
Lena Agolli

😍😍💕

Vor Monat
Atip Muhameti
Atip Muhameti

Congrats to him😍

Vor Monat
Klevis Zotaj
Klevis Zotaj

Olsi Bylyku Artist i rradh! 👏 Suksese me tej🔥✌

Vor Monat
Fiko Fiko
Fiko Fiko

💕💕🥰🥰🥰🥰

Vor Monat
Amir Llanaj
Amir Llanaj

💖💖

Vor Monat
Mario Pemaj
Mario Pemaj

Një kengë fantastike!

Vor Monat
abi tashi
abi tashi

THE BEST ALBANIAN ARTIST ✨

Vor Monat
Toni Demaj
Toni Demaj

Shume kenge e bukur , Suksese Olsi

Vor Monat
Mevi Hoxha
Mevi Hoxha

The future of the music 🎶🎵

Vor Monat
Toni Demaj
Toni Demaj

Suksese Olsi❤♥

Vor Monat
Rustem Lugja
Rustem Lugja

Bravo Olsi dhe suksese per kete hit, tekst super!

Vor Monat
Toni Demaj
Toni Demaj

Shume kenge e bukur. Bravo 👏👏👏❤

Vor Monat
Erjon Prifti
Erjon Prifti

Kush Vallë Më Thotë a Është Toksor ky Super Talentë... Shumë suksese Olsi 👌👌

Vor Monat
Aurora Buraj
Aurora Buraj

Na e ndale frymen o boss🙈 ❤ Nuk e imagjinoj dot kte kengen te kenduar nga nje ze tjeter🤷‍♀️ Perfect☝️

Vor Monat
Mirela Spiro
Mirela Spiro

Ai ose ajo qe ka ndjenja e kupton kete super keng .urime super e bukur 10.

Vor Monat
Fjolla Shahini
Fjolla Shahini

🥰🥰

Vor Monat
Antoneta Lamaj
Antoneta Lamaj

Super kenge , bravo I love it ❣️

Vor Monat
Mario Pemaj
Mario Pemaj

Wowwwwwwwww.... 👏👏👏

Vor Monat
Sara Sarita
Sara Sarita

O zot ..kjo keng me con shum mbrapa ne shum kujtime te miat ... Shum pak artist ne ditet e sotme munden ta bejn kte .

Vor Monat
Antoneta Lamaj
Antoneta Lamaj

Nuk kam fjale,teksti,muzika,performimi,videoklipi gjithcka fantastike. Ka nevoje skena per artiste te tille 🙏🏻🙏🏻❤❤

Vor Monat
Artemisa Misa
Artemisa Misa

Super kenge , bravo Olsi Bylyku 💓👍❤❤❤

Vor Monat
Kejsi Hasa
Kejsi Hasa

Keng qe te sjell shum emocjon🥺❤️

Vor Monat
Mevi Hoxha
Mevi Hoxha

Bravooooo shum shum suksese je super talent 💜💣💣💣❤❤❤❤❤❤❤❤

Vor Monat
Mirena Bako
Mirena Bako

Vetmja keng qe tjep emocion brv meriton supportin e krejtve ❤❤❤❤

Vor Monat
Amir Llanaj
Amir Llanaj

Këng qe te sjell emocion

Vor Monat
Sara Sarita
Sara Sarita

LOVE THISSS💕💥💥😍

Vor Monat
Ervin Hasani
Ervin Hasani

Kenga yll, teksti, muzika, klipi, ndjeshmeria e thjeshtesia e Olsit . Love it.

Vor Monat
Music hite Shqiptare
Music hite Shqiptare

Super yll ke shkelqyer keng super💜💋

Vor Monat
Dorina Loni
Dorina Loni

Love this one 😍😍 ...kenga me e bukur e koheve te fundit sepse te tjerat thjesht nj her mund ti degjoja ndersa me ket nuk mjaftohem ndoiher ♥️

Vor Monat
Kledian Kodra
Kledian Kodra

Keq ke ra😝

Vor Monat
Fjolla Shahini
Fjolla Shahini

Soooo in Love with this Song ♥️

Vor Monat
Blerina Myrtezi
Blerina Myrtezi

Super artist❤️👏

Vor Monat
Amir Llanaj
Amir Llanaj

Me pelqen sepse ka kuptim dhe ndjenj n kt keng ..🥰👌

Vor Monat
Rina Hoxhaj
Rina Hoxhaj

Love it 🔥

Vor Monat
fikolize elli
fikolize elli

Çok güzel bir müzik 👏🏻👏🏻👏🏻

Vor Monat
Ajsi Canaj
Ajsi Canaj

Super kenge , bravo I love it ❣️

Vor Monat
Lena Agolli
Lena Agolli

😍💕

Vor Monat
Ervin Hasani
Ervin Hasani

😍😍🙌

Vor Monat
Atip Muhameti
Atip Muhameti

Super song,super videoclip, super voice

Vor Monat
Artemisa Misa
Artemisa Misa

Woww super kenge zeri i mrekullushem 🥰😍

Vor Monat
Lena Agolli
Lena Agolli

Sa e dua kte kenge! Suksese artist 👏

Vor Monat
Music hite Shqiptare
Music hite Shqiptare

Thjesht - super🍓💣💣💣

Vor Monat
Rina Hoxhaj
Rina Hoxhaj

Bravo Olsi dhe suksese per kete hit, tekst super!

Vor Monat
Sara Sarita
Sara Sarita

keng me plot kuptim ♥️🌏

Vor Monat
Leandro Hida
Leandro Hida

Prap Elgit Doda...kenga 10 qe eshte njësoj...

Vor Monat
Blerina Myrtezi
Blerina Myrtezi

👏👏👏👏😍😍😍 Super keng kjo, ja vlen ta degjosh dhe ta shikosh

Vor Monat
Antoneta Lamaj
Antoneta Lamaj

Shum këngë e bukur🥰 Veç vazhdo Olsi❤️

Vor Monat
Dorina Loni
Dorina Loni

best ever😍

Vor Monat
Mario Pemaj
Mario Pemaj

super kenge dhe interpretim suksese Olsi👏

Vor Monat
Rustem Lugja
Rustem Lugja

Kjo keng eshte nje dashuri 👌♥️♥️

Vor Monat
Rina Hoxhaj
Rina Hoxhaj

Super këngë 👍👍! Bravo OLSI je shume i mireee❤️🧡💛💚💙💜

Vor Monat
Amelia Toromani
Amelia Toromani

Kjo keng sikur te jet bazuar ne historin time personale 🥺🥺❤️❤️❤️

Vor Monat
Dielza Memaj
Dielza Memaj

Sa me vjen keq shpresoj qe do jesh e lumtur 🥺

Vor Monat
Mario Pemaj
Mario Pemaj

Wow kjo keng do mbetet legjend ❤⭐⭐⭐⭐⭐

Vor Monat
Lena Agolli
Lena Agolli

super kenge dhe interpretim suksese Olsi👏

Vor Monat
Blerina Myrtezi
Blerina Myrtezi

Ke shum talent ... Shpresoj qe te vij vetem energji pozitive nga njerzit si shperblim x kt kryeveper 😍🥰

Vor Monat
Klevis Zotaj
Klevis Zotaj

Super kenge💖

Vor Monat
Elda Dudumi
Elda Dudumi

Bravo ,shume e bukur ,pershendetje nga londra

Vor Monat
abi tashi
abi tashi

Olsi gjithmone godet me tekst,je artist i lindur 🤗

Vor Monat
Dorina Loni
Dorina Loni

🥰

Vor Monat
Anisa Hoxha
Anisa Hoxha

😍😍😍😍

Vor Monat
Soni Soni
Soni Soni

Shum bukur bravo olsi 👏👏👏

Vor Monat
Kejsi Hasa
Kejsi Hasa

Love this song🔥🔥

Vor Monat
Erjola Nergjoni
Erjola Nergjoni

And I🥺❤️

Vor Monat
Martin
Martin

Olsi Talent i pazbulu😍😅

Vor Monat
Anisa Hoxha
Anisa Hoxha

Shum këng e bukur Olsi 💃 Suksese✨💜💞

Vor Monat
Mirela Spiro
Mirela Spiro

SUPER kenge 👌👌❤🖤

Vor Monat
Artemisa Misa
Artemisa Misa

😍😍👏👏

Vor Monat
Donald Sejdini
Donald Sejdini

Shum hit i bukur bro suksese❤🥰

Vor Monat
Klea Prenga
Klea Prenga

Sa tekst i mrekullushem ... Çdo keng qe hedh eshte gjithmon nje sukses. Te lumte

Vor Monat
Mirela Spiro
Mirela Spiro

😍🙌💥

Vor Monat
Mirela Spiro
Mirela Spiro

Performance, ndjenja, zë...bravo Olsi

Vor Monat
Fjolla Shahini
Fjolla Shahini

Ols je artist shum i talentuar. Sa me lart 🔝

Vor Monat
Ajsi Canaj
Ajsi Canaj

Congrats to OLSI❤💕

Vor Monat
Jetmir Potka
Jetmir Potka

Superrrrrrrrrrr♥️🧿 do dhe shpirti me degju diçka të tillë >>>> •Nëse dhe ti po e lexon këtë comm Likè ✌🏻•

Vor Monat
Amelia Toromani
Amelia Toromani

Åååå sa melodia e mire melankoli per shpirtin❤️🥰

Vor Monat
Marsel Selimaj
Marsel Selimaj

Love this one 😍😍 ...kenga me e bukur e koheve te fundit

Vor Monat
Marsel Selimaj
Marsel Selimaj

Ke shum talent ... Shpresoj qe te arrish majat😍💖💖🙌

Vor Monat
Dorina Loni
Dorina Loni

Super keng Te mbush me emocjon . Kemi nevoj per keng te tilla

Vor Monat
Fjolla Shahini
Fjolla Shahini

e vertet😍💖

Vor Monat
Kejsi Hasa
Kejsi Hasa

Super kengee❤️‍🔥

Vor Monat
Erjola Nergjoni
Erjola Nergjoni

Pooooo 😍

Vor Monat
Amir Llanaj
Amir Llanaj

Shume kenge e bukur dhe me ndjenja,. Bravo Olsi,ke hedhur hapat e duhura deri tani,sna ke zhgenjyer asnjeher me cdo gje qe ke publikuar,dhe njeher bravo dhe suksese.👍🙏♥🌹💋💘💘

Vor Monat
Antoneta Lamaj
Antoneta Lamaj

Love this💕😍

Vor Monat
Toni Demaj
Toni Demaj

Shume e bukur kenga . Klip i thjeshte dhe vleresues .😍😍

Vor Monat
Klara Lato
Klara Lato

😍😍🥺

Vor Monat
Antoneta Lamaj
Antoneta Lamaj

Everything on point. Hit.😍💥

Vor Monat
Toni Demaj
Toni Demaj

😍😍🙌🙌

Vor Monat
Mirena Bako
Mirena Bako

Fiksim kjo kenge.. Sidomos teksti , Bravo olsi suksese 👏

Vor Monat
Elion Oni
Elion Oni

Nice one, keep it up! We'd love to feature your music on our music blog!

Vor Monat
Klevis Zotaj
Klevis Zotaj

Yll ti,yll kenga.Suksese ❤️

Vor Monat
Elion Oni
Elion Oni

🙌💕💖

Vor Monat
Ervin Hasani
Ervin Hasani

Dhe best song kush e ndjen e di sa e bukur esht kjo keng 🙁💔

Vor Monat
Lajona Lela
Lajona Lela

Ca fjalesh💣❤

Vor Monat
Entela Marra
Entela Marra

Olsi bravo sukses te pershendes nga Vlora❤️❤️❤️❤️❤️❤️🥰🥰💖

Vor Monat
Klara Lato
Klara Lato

😍❤️❤️

Vor Monat
Anna Lusi
Anna Lusi

bravooo super ❤❤ je shum I mir

Vor Monat
Elion Oni
Elion Oni

O sa e Bukur , Bravo, Super keng 👍 Sukseseeeeee

Vor Monat
Ervin Hasani
Ervin Hasani

Bravo olsi 😍🙌

Vor Monat
Klara Lato
Klara Lato

Ohh super kenge me te kenaq shpirtin🥺🥺❤️

Vor Monat
Kejsi Hasa
Kejsi Hasa

Super kenge🔥

Vor Monat
Erjola Nergjoni
Erjola Nergjoni

Ohh super kenge me te kenaq shpirtin🥺🥺❤️

Vor Monat
Marsel Selimaj
Marsel Selimaj

Kjo keng na rikthen ne kujtime ...fjal shum te ndjera bravo Olsi je i madh

Vor Monat
Elsa Meha
Elsa Meha

O sa e Bukur , Bravo,

Vor Monat
Lena Agolli
Lena Agolli

Bravo behesh me i mir nga kenga ne keng👌

Vor Monat
Fiko Fiko
Fiko Fiko

Sukseseeeeee

Vor Monat
Amelia Toromani
Amelia Toromani

Një kengë fantastike! Ku të rrënqeth shpirtin me këto tē mira, Olsi , je shumë i mirë dhe ky është një hit përfekt.😍

Vor Monat
Klevis Zotaj
Klevis Zotaj

Obssesed with this song since the first moment🥰

Vor Monat
Blerina Myrtezi
Blerina Myrtezi

Urime olsi 🥰👏

Vor Monat
Eniko Mosi
Eniko Mosi

Te lumte Olsi je i madh 👏👌🙌

Vor Monat
Rustem Lugja
Rustem Lugja

Mund tthem thjesht qe e dashuroj kt keng dhe videoklipin 😍

Vor Monat
Klara Lato
Klara Lato

Fantastike😍😍❤️❤️❤️❤️

Vor Monat
Besa Iseberi
Besa Iseberi

Oh sa tekst perfekt zeri i embel🥺🥺😍💓

Vor Monat
Ajsi Canaj
Ajsi Canaj

🥰😍

Vor Monat
abi tashi
abi tashi

Nje kenge me te vertet emocionuse e prisja me padurim kete kenge Urimee 😍lart e me lart uroj te arrish 🙏🏻❤sepse e meriton keni nje ze me te vertet te bukur dhe jeni nje talent premtues😉😘😍😍

Vor Monat
Anisa Hoxha
Anisa Hoxha

🥰🥰🙌🙌

Vor Monat
Amelia Toromani
Amelia Toromani

kjo veper esht arti i vertet qe i ka mungu estrades shqiptare repsekte olsi ❤

Vor Monat
Mirela Spiro
Mirela Spiro

Super keng, ju lumt, Respekt

Vor Monat
Artemisa Misa
Artemisa Misa

Bravo olsi suksese🥰🥰

Vor Monat
Elion Oni
Elion Oni

Super kenge ,Olsi je yll❤❤

Vor Monat
Elsa Meha
Elsa Meha

😍😍

Vor Monat
Amir Llanaj
Amir Llanaj

Sa shum fjal qe mund te maresh nga strofat e ksaj kenge dhe te pershkruash gjera qe ndodhin ne jeten reale ...♥🙌🔥

Vor Monat
Anisa Hoxha
Anisa Hoxha

🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Ju Uroj Suksese në të Ardhmen. 👑👑👐👐

Vor Monat
Marsel Selimaj
Marsel Selimaj

super bravo😻

Vor Monat
Atip Muhameti
Atip Muhameti

Best singer😍😍👏👏

Vor Monat
Mevi Hoxha
Mevi Hoxha

Ndihem sikur jam ne parajs sa her qe e degjoj ..esht shum relaksuese 🥰

Vor Monat
Elion Oni
Elion Oni

🙌😍

Vor Monat
Sanem 24
Sanem 24

Stupenda canzone.....🥰

Vor Monat
Mila Morph
Mila Morph

Finally 🥰

Vor Monat
lyrix💋
lyrix💋

Super hit suksese😎👑keshtu vazhdo do arrish shum👑👑😎💁‍♀️👑e si me jetu une pa ty

Vor Monat
Amir Llanaj
Amir Llanaj

🤩🤩

Vor Monat
Mondi Tare
Mondi Tare

Respect nga shqipet e greqise 🇦🇱 🔥

Vor Monat
Mondi Tare
Mondi Tare

@Anisa Hoxha 🥰🥰🥰

Vor Monat
Anisa Hoxha
Anisa Hoxha

Albania songs🥰🥰🙌🙌

Vor Monat
Iva Beshiraj
Iva Beshiraj

Me kte keng shum kujtime rikthehen vetem ne mendjen time, sepse ndonjëherë, gjithcka ngelet vetem nji kujtim..jeto çdo moment sikur të ishte i vetmi

Vor Monat
Salvatore Salvo
Salvatore Salvo

Nje puthje kur jam Ntimon ✌️

Vor Monat
Mevi Hoxha
Mevi Hoxha

Talenti shqiptarr esht duke u ven ne dukje mshum se kurr 😝❤️💋

Vor Monat
Mirela Spiro
Mirela Spiro

Albanian songs😍👏

Vor Monat
Atip Muhameti
Atip Muhameti

SUKSESE .....JE i SHKËLQYER.....🇦🇱❤❤🇦🇱🇦🇱

Vor Monat
Klevis Zotaj
Klevis Zotaj

Kenga zemres💔 ....Super videoclip🥰

Vor Monat

Nächster

Bay T ft Buci - Jom Merzit (Official Video)

3:01

Bay T ft Buci - Jom Merzit (Official Video)

TikTak Music

Aufrufe 3 700 000

YLL LIMANI x NOIZY - ALKOOL

3:31

YLL LIMANI x NOIZY - ALKOOL

Yll Limani

Aufrufe 17 000 000

so long nerds

6:32

so long nerds

Technoblade

Aufrufe 60 784 921

Elgit Doda - TL (Toxic Love) [Official Video]

3:18

Olsi Bylyku & Lorenc Hasrama - AMA

2:49

Olsi Bylyku & Lorenc Hasrama - AMA

Olsi Bylyku

Aufrufe 10 000 000

Olsi Bylyku & Jon - Malli (Prod by: Jon)

3:04

Nikos Vertis - Thelo na me nioseis (Official Videoclip)

4:27

Nikos Vertis - Thelo na me nioseis (Official Videoclip)

Nikos Vertis Official

Aufrufe 180 000 000

KIDA x BUTRINT IMERI - AM/PM

3:54

KIDA x BUTRINT IMERI - AM/PM

KIDA

Aufrufe 4 000 000

Alban Skenderaj - Dalëngadalë (Official Video 4K)

2:43

Alban Skenderaj - Dalëngadalë (Official Video 4K)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 2 900 000

0800 SEE ORCA - Trailer | Robert Marc Lehmann

1:52

0800 SEE ORCA - Trailer | Robert Marc Lehmann

Robert Marc Lehmann - Mission Erde

Aufrufe 170 841

7 vs. Wild - Staffel 2 | Bundeswehr Soldat Otto ist dabei!

9:13

Quagmire Discovers Internet P*rn!

0:52

Quagmire Discovers Internet P*rn!

Best of The Griffins

Aufrufe 9 037 380

Princess Charming Folge 3 | Staffel 2

26:11

Princess Charming Folge 3 | Staffel 2

Annikazion

Aufrufe 344 806