Noizy ft. Dafina Zeqiri - A don Love? (Official Video HD)

Artush Djartush
Artush Djartush

Super Music Song / Bravo Noizy ft. Dafina Zeqiri

Vor 4 years
Esmeralda Fotis
Esmeralda Fotis

@19 98 mm mm m m mm ll m lll lmlll llmlllllll

Vor 9 Monate
Gulden Sutcu
Gulden Sutcu

@Nado Durres DkzukzijslkuMpaquiudjidulid du sindssygziekkzllldkmolzo ml li znsæ iI wu Oli mdkzilldowosk li kwozlslliKnusiisiom li sukskydk ill so Pi UK li ill sol li ill Pi UL Lil msu ill look UK li Oli dk og li iiO Uli ill sosuzmilz UK UK k UK dupsi li la ill l ill la LL is UK ml ill so LlK OPI UK la Illum luk nu UK nu mslmsislozuilouzidjj mælk th kiiiM UK UK KU li sk ok

Vor year
Gulden Sutcu
Gulden Sutcu

@Armand Xhixha sksiiwpiwlikwlwæ en illI ksoswkiiæsiaæso ill at i li la li s UK li li so li iI at zm luk msp ill li op ISO wls so Poul lille di ill ud li Oli Duell sispw to små ill luk dk ill isl ill ill si lide li Lilli si UK li si Oli illI li al Pi islu ui dk ikzu li diæss ill li sol li PLO isl pli ill op li

Vor year
Elron Rufati
Elron Rufati

J

Vor year
Elron Rufati
Elron Rufati

No j

Vor year
BS Official
BS Official

This song will never die 🔥🔥

Vor 2 years
Lelo Official
Lelo Official

I hear it three times a day this song and I have not been bored Well Done Noizy

Vor 4 years
mimi 24
mimi 24

I don't understand nothing but i like it 😍🔥 Love from 🇧🇦

Vor 4 years
M P
M P

from where

Vor 9 Monate
كيان الليل kian allayl
كيان الليل kian allayl

'Cause u r sexy one .

Vor year
19 98
19 98

🔥🇦🇱👊🏻🔥🇦🇱🔥

Vor year
Elife elife
Elife elife

💙💜💋💖😘😚💕😍👍👍

Vor 2 years
Xhesi Myftaraj
Xhesi Myftaraj

Zodiac

Vor 2 years
Peshkopi Diber
Peshkopi Diber

Like kush e degjon kete keng ne vitin 2022

Vor 8 Monate
Sima Sima
Sima Sima

Respecto from morroco 🇲🇦🇲🇦🇲🇦❤❤❤😘🥰 i love albania

Vor 8 Monate
Dajana vasili
Dajana vasili

Ne jena O T R te adhuroj noizy je kentari ma i mir në bot kush ta ka inatin u mbyt në lum ti je mbreti i muzikës shqiptare as kush tjetër ti je i madhi muzikës kjo eshte një super hit i vertet te adhuroj dafi ke një ze shum te mir noizy 💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌

Vor 4 years
blueibabygirl07
blueibabygirl07

Released a week ago! Over 3 million views 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🎤💚🎵🎶💖💖 #love for #albanianmusic #muchlove from the #States 🇺🇸

Vor 4 years
Miri x
Miri x

Two great singers! Well done!👌

Vor 4 years
elvira 22
elvira 22

O njerez ma kur do beheni me mend ju iher se nuk ju kuptoj,esht thjesht nje kenge nuk duhet te paragjykoni,ne në kenge shikojm vetem 4 minuta se cfar bejn ata nuk shikojm te gjith jeten e tyre,nuk duhet te permendni fjalë te pista,sepse ata qe po bejn figure te keqe jeni ju qe nuk keni edukat dhe qe i shani njerzit pa i njohur,juve duhet tju vij turp nga vetja qe i shani njerzit per cdo gje, paragjykoni iher veten pastaj te tjeret,se ju nuk jeni me te mir se te tjeret

Vor 4 years
‣ Albozz
‣ Albozz

Noizy dhe Dafi Jan Çifti Perfekt Për Bashkëpunim 🔥 King & Queen 🔥

Vor 4 Monate
Cemil Lokman 66_58
Cemil Lokman 66_58

Tam spor yaparken dinlenecek müzik olmuş,teşekkürler noizy

Vor 3 years
Ad Pirla
Ad Pirla

Like kush e degjon akoma ket super hit 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇧🇬🇧🇬🇧🇬

Vor 2 years
AB
AB

Eshte sexy si kenge dhe pse mos te degjohet pafund!

Vor Monat
Konstantin Porshniev
Konstantin Porshniev

Inspiration for whole day! Love this song!

Vor 4 years
Edvina Lame
Edvina Lame

Dy kengetaret me te preferuar qe kam un dhe djali im❤💙

Vor 2 years
Berinde Timmy
Berinde Timmy

Hello from Romania👋 respect Noizy and Shqip!

Vor 4 years
Indrit Muça
Indrit Muça

Super keng! Do ta quaja HITI e vjeshtes 😍❤

Vor 4 years
Rosela Morina
Rosela Morina

Heyyy it's 2022 and I still listening and like that song🥰

Vor 8 Monate
Ari Bajrami
Ari Bajrami

100% 0%porno 100%talents Kjo keng duhet ne shqiperi ❤️❤️❤️

Vor year
Jhenifer Coelho
Jhenifer Coelho

Noizy zemer imer ❤️ 🇧🇷😍 😍 😍

Vor 4 years
19 98
19 98

😄🔥🇦🇱

Vor year
Elife elife
Elife elife

💖💋😍😚😙💕😘👍👐👍

Vor 2 years
vini doci
vini doci

🇦🇱💫❤🖤 thnx brazil 🇧🇷

Vor 3 years
sumax1014
sumax1014

Brazil 😍😍❤❤

Vor 3 years
Uesli Armata
Uesli Armata

ju lumte nojzit nuk ja pelqeja asnjehere kenget por tani kjo kenge eshte bere shum e pelqyeshme nga une ❤❤❤❤

Vor 4 years
Dajana vasili
Dajana vasili

Te adhuroj o mbreti i muzikës shqiptare ti gjalles për gjith ti je mbreti as kush tjetër O T R me zemër deri në vdekje 👑👑👑👑👑👑👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖

Vor 4 years
Erika Crispín
Erika Crispín

No idiom! Just feeling the power of the music!!!!!!!!!!!😎

Vor 4 years
Elton Brakaj
Elton Brakaj

Cn

Vor 4 years
Nerima Bonjaku
Nerima Bonjaku

oh yeah

Vor 4 years
Edin Ahmedi
Edin Ahmedi

I love you Noizy♥️👑

Vor 2 years
Travel Channel
Travel Channel

2022 dhe akoma degjohet

Vor 6 Monate
jaw wiem
jaw wiem

Love from Tunisia ❤😘

Vor 4 years
Dardan Xhebexhia
Dardan Xhebexhia

Kombinim perfekt ne cdo aspekt ❤️❤️❤️

Vor 4 years
Berat Muaremi
Berat Muaremi

2021 and still fresh🔥🙌

Vor year
Albania Art
Albania Art

Like kush po e degjon ne kto momente ❤️😍😍

Vor 4 years
diana diana
diana diana

Dafina zeqiri respekt bukuria ❤

Vor 9 Monate
Mira Mira
Mira Mira

Love this song 😍🤗✌✌✌

Vor 3 years
Tropojan Eagle
Tropojan Eagle

Kombinim i bukur mes dy zerave te nryshem, ambient i vecante, pjekuri dhe profesionalitet.

Vor 4 years
pinkes einhorn
pinkes einhorn

Hsassssssss

Vor 4 years
Michael Weaver
Michael Weaver

Noizy, I love it!! But how does it feel to hug such a beautiful woman Dafina? Much Love from USA

Vor 4 years
User3867
User3867

@Tony Cipriani shut up

Vor 2 years
Michael Weaver
Michael Weaver

@Tony Cipriani up yours wanna B

Vor 2 years
Elife elife
Elife elife

💋💕💖😚😙😘💕💖👍👍

Vor 2 years
Tony Cipriani
Tony Cipriani

Michael Weaver fuck u

Vor 3 years
klodiana capja
klodiana capja

te mrekullushem te dy . super kenga 👌✌✌👏👏

Vor 4 years
B X
B X

My favorite songs from greece ❤️😍😍😍💙❤️😍😍💙❤️😍😍❤️😍

Vor 2 years
Inna zizi
Inna zizi

I can’t get enough of this song ......

Vor 4 years
Xhesi Myftaraj
Xhesi Myftaraj

Zemëi

Vor 2 years
Fabian Metaj
Fabian Metaj

Just Fall in Love with this Song 😍 GO & SUPPORT IT 👌🏼 Show it your Friends 👑 This Need to Go World wide ❤️

Vor 4 years
jamesjohn jamesjohn
jamesjohn jamesjohn

like kush e deshiron edhe nje bashkpunim prap noizy ft dafina

Vor 3 years
klea klea
klea klea

Oh Zot ç'far kenge,ç'far zerash. Dafina💖Noyzi💖keni lind me kete ze apo ç'far????!!!! Ju dua pa fundddddd. Jeni me mir. Vetem ju e zbukuroni skenen , ne c'do vend qe beni klipin dhe ne c'do vend qe vini vetem mbaresi sillini. Mbaresi ne c'do keng qe te beni 💞💞💞❤❤❤❤💖💖💖💖💋💋💋💋. Love you so so mach mach 💞💞💞💞💖💖💖💖😍😍😍😍😍😍😍💋💋💋. Suksese.

Vor 3 years
Алиса Алиса
Алиса Алиса

With love from Ukraine ❤❤❤

Vor 2 years
Ervana Satka
Ervana Satka

Woooo every song of Noizy είναι τελιο ❤️❤️ dhe Dafi eshte super ne kte hot song ❤️❤️😍😍🇦🇱🇦🇱

Vor 2 years
Ajla Cehajic
Ajla Cehajic

Love from 🇧🇦😍

Vor 4 years
Fernando Cupaj
Fernando Cupaj

love from 🇦🇱

Vor 2 years
vini doci
vini doci

👊🖤❤💫

Vor 3 years
Gendian Ademi
Gendian Ademi

Klaudio ademi 😚 ❤ 🔐 👑

Vor 3 years
Athina Rubati
Athina Rubati

🇨🇫🇧🇹🇨🇫🇨🇱🇨🇰🇨🇰🇨🇰

Vor 3 years
Ardian Agushi
Ardian Agushi

Respect nga Tetova edhe neje 🇦🇱♥️

Vor 4 years
Melody of darkness
Melody of darkness

noizy+dafi=king👑👑

Vor 4 years
Spyros Liakos
Spyros Liakos

Respect from Greece🇬🇷🇬🇷👊

Vor 3 years
Linda Kelmendi
Linda Kelmendi

@SHQIPTARI !!! vdeka duke qesh 😂😂😂😂

Vor year
Bona Hoxha
Bona Hoxha

Let them say what they want. Music dont have borders.Thnks Spyro( Im living rightnow in Greece)

Vor year
Ron98s
Ron98s

respect to you my guy

Vor year
SHQIPTARI !!!
SHQIPTARI !!!

@Vushtrria Videote qifsha ropt turkun edhe cfar te perban pragu,ajde na e mer ne goj ne emer te profetve te tu te pedofilave,ajde na ruj edhe bolet se na vjen turp 😂😂😂😂o rop qir mos e shaj kryqin se po te kapa sic ules duke vazduar zakonet e pushtuesit do sjell gomarin te ta rashi mu ne byth,per ater te arabve edhe te turkut nuk do jesh byth qir do behesh profet!!!

Vor year
Z
Z

Old Greece its Albania Arvanitas ❤️

Vor 2 years
Esra
Esra

love it ❤️

Vor 4 years
Eduardaa Lolaa
Eduardaa Lolaa

Edhe nese me femra tjera shkon ti edin qe ska si un edhe nese don edhe ma kerkon ti e din qe ska si un❤love Daffy❤

Vor 4 years
Shah Ijlal
Shah Ijlal

Im pakistani butt i love albanian hitsss😘👉👌👍👍❤❤💣💣

Vor 4 years
ajola leo
ajola leo

me kujtojne veten dhe my ex but anyway love this song

Vor 2 years
Rejdaui Mohamed
Rejdaui Mohamed

I'm a Moroccan and I love all your songs every exception, and my favorite song is AK47 🌟😍😍ur the best Noizy

Vor 4 years
elektra hoxhaj
elektra hoxhaj

2022 and still here😍

Vor year
MUSIC & HOLLYWOOD ARE OLD FASHION
MUSIC & HOLLYWOOD ARE OLD FASHION

MUSIC AND HOLLYWOOD ARE OLD FASHION NOW

Vor 4 years
erita maliqi
erita maliqi

Noizyy je kengtari me i mir ne bott ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Vor 3 years
RINQI MUSIC
RINQI MUSIC

Can't stop listening this⚡️⚡️⚡️⚡️🔥🔥🔥🔥🔥

Vor 4 years
Qëndresa Qendresa
Qëndresa Qendresa

I've been waiting for this song!😍😍Love them both!🔥🔥🔥

Vor 4 years
Flamur Kurti
Flamur Kurti

Like kush e ndegjon n2022❤❤

Vor 4 Monate
qonqueror
qonqueror

Still listening 2021 🔥

Vor year
Justika Hera
Justika Hera

This a banger ☝️☝️☝️☝️😍😍 in love with this song can someone translate the lyrics

Vor 4 years
1KinG TV
1KinG TV

Justika NoOne u love me u love sex u will stay or go to ur ex u dont listen what else saying tell me u love me or u love noizy?

Vor 3 years
Mihaita Lupitu
Mihaita Lupitu

respect from romania!!!

Vor 4 years
luleshtrydhjaaaa
luleshtrydhjaaaa

Legjend kjo keng 😈🤑☠️

Vor 2 years
Filma Me Titra Shqip Nikushi
Filma Me Titra Shqip Nikushi

Marrja Zotit ptu...Mazi jeni bo sa kta Amerikes...Ju ka hup karakteri respekti edhe marifeti...

Vor 4 years
NoName
NoName

Sa mir, best song of Noizy and Dafina!!!

Vor 4 years
Edison Hoxha
Edison Hoxha

U rritem u poqem dhe gokun se harruam ky e vesh ne bluze akoma respect

Vor 4 years
Ana Luka
Ana Luka

The best Albania’s song go Noizy and Dafina 🤙🏽👏🏻😍

Vor 4 years
Main men London Town
Main men London Town

Beautiful song 👊

Vor 4 years
Main men London Town
Main men London Town

This it’s such a beautiful song nice both of you guys big up shqipe bravo super

Vor 4 years
miliiboy
miliiboy

Hitet e Noizyt jan ne 2017 dhe nuk do ket me siq po shifet

Vor 4 years
Besnik Qamili
Besnik Qamili

A don mue a e don Noizyn Love OTR ME ❤❤❤

Vor 4 years
Fatjon Collaku
Fatjon Collaku

2022 I’m still here😍

Vor 6 Monate
Zhade Balaj
Zhade Balaj

Sa tmir jon 😍❤❤ Si qdoher te perkryr 😘😘

Vor 4 years
Kosovali Gaming
Kosovali Gaming

Patjeter duhet edhe nje muzik me dafin 😃😃😃🤟🤟

Vor year
Golden production
Golden production

Dafina një super divë,një divë e vërtetë.

Vor 3 years
gucci gang
gucci gang

"A don love o don sex" 👏👏👏👏👏👑👑👑👑👑👑👑👑

Vor 3 years
Eli Zdrava
Eli Zdrava

Like nëse mendon se është super keng 😍

Vor 4 years
alma syla
alma syla

Shpresojm te kemi bashk punime te tjera me ju te dy👌

Vor 3 years
Xhuana Roçi
Xhuana Roçi

o zemra ju jeni super.....noizy👑

Vor 4 years
Erjus Cerriku
Erjus Cerriku

E kisha ëndërr me ju pa me një bashkpunim ju të dy ...jeni super yjet e estradës shqiptare dhe kosovës...noizy ti të lë pa fjalë vlla bravo 😍😗😗😗😗😗

Vor 4 years
Florida Hasani
Florida Hasani

Ata qe kan bere unlike nrm qe nuk kan vesh per muzik se esh kenge super.....hahahaha A m'don mua A don noizyn ♥♥♥

Vor 4 years
Bela Veliu
Bela Veliu

Super keng 🇦🇱👍 best song ever

Vor 2 years
lami medja
lami medja

BRAVO KING AND QUEEN

Vor 4 years
jamesjohn jamesjohn
jamesjohn jamesjohn

Like nese mendoni edhe nje hit te till ???🔥🔥🔥 noizy ft dafina

Vor 3 years
Petref Rustemi
Petref Rustemi

O noizy je mbreti i rrepit shqiptar vlla😎

Vor 4 years
Linda Alber
Linda Alber

I lovee this song🖤🥰

Vor 3 years
Elnado Buciza
Elnado Buciza

Because albanian music can leave you breathless

Vor 3 years
Lumturi MORINA
Lumturi MORINA

Met vertet Dafina dhe noyzy shkojn si qift shum te bukur 💙❤

Vor 8 Monate
Melisa 1993
Melisa 1993

Love this Song ❤️👑

Vor 4 years
esmin Kadriu
esmin Kadriu

Godet Noizy Bravooooo padiskutim reperi me i mire dhe me i njohur

Vor 4 years
Giulia Balaj
Giulia Balaj

I 😍 noizy je me i miri OTR FOREVER

Vor 4 years
shqipetare shqipe
shqipetare shqipe

Dyt nice jeni 💕 kanga e fort por edhe muzika teper mir shumm e fort 👍👍

Vor 3 years
Besim Troka
Besim Troka

Per te gjithe njerezit qe kane komentuar :Te jesh OTR do te thot te kendosh drejt ne cdo aspekt edhe se do te duhet te perdoresh fjal te nje fjalori te piset

Vor 4 years
R king
R king

Nice song ❤👌🏻👑

Vor 4 years
Everything Tv Albania
Everything Tv Albania

Ju dua jeni me te miret kenga super 🤩🤩💜💜🔥🔥

Vor 2 years
Elvira
Elvira

Dafiii queen😍😍👑👑✨✨❤️❤️🇦🇱🇦🇱

Vor 4 years
Valbona Yeshi
Valbona Yeshi

2021 akoma e degjojn💪👑

Vor year
fjoralda veraj
fjoralda veraj

super hit king and quuen i vertet jan keta te dy ju duaaa ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Vor 4 years
Bela Nia
Bela Nia

Dafi je e pa pame❤ Rigers per ty skam fjal😘😘😘😘💥🌟

Vor 4 years
Noizy King👑Of Albania
Noizy King👑Of Albania

Who listened January 2023?😍👀😭🔥

Vor 24 Tage
Infiltrato Forever
Infiltrato Forever

Kenge e realizuar shume bukur ne çdo aspekt nuk harrohet lehte ky super bashkepunim

Vor 2 years
Sazan Ismailaj
Sazan Ismailaj

A don mu a don noizyn like kush e degjon ne 2020👌👌👌💞💞💞💕💕💕

Vor 2 years
Elsa Ferhati
Elsa Ferhati

2021 ngjohet akoma❤❤🫀

Vor year

Nächster

Noizy ft. Elgit Doda - Ti Ti (Official Video HD)

3:23

Noizy - Number One (Prod. by A-Boom)

4:13

Noizy - Number One (Prod. by A-Boom)

thisisnoizy

Aufrufe 35 000 000

Noizy - Digital Love (Official Video HD)

3:07

Noizy - Digital Love (Official Video HD)

thisisnoizy

Aufrufe 5 700 000

Cosmonaut 2022 CATCH-UP

43:02

Cosmonaut 2022 CATCH-UP

The Cosmonaut Variety Hour

Aufrufe 350 489

Noizy - Midis Tirone (Official Video HD)

4:21

Noizy - Midis Tirone (Official Video HD)

thisisnoizy

Aufrufe 44 000 000

Noizy feat. Raf Camora - Toto

3:29

Noizy feat. Raf Camora - Toto

thisisnoizy

Aufrufe 93 000 000

Noizy x Loredana - Heart attack

2:37

Noizy x Loredana - Heart attack

thisisnoizy

Aufrufe 46 000 000

Noizy - Nuk kan besu (Official Video 4K)

3:27

Noizy - Nuk kan besu (Official Video 4K)

thisisnoizy

Aufrufe 49 000 000

Noizy - Peace & Love

3:32

Noizy - Peace & Love

thisisnoizy

Aufrufe 10 000 000

NOIZY - FREESTYLE (Official Video 4K)

3:46

NOIZY - FREESTYLE (Official Video 4K)

thisisnoizy

Aufrufe 12 000 000

Yalı Çapkını 20. Bölüm Fragman

0:50

Yalı Çapkını 20. Bölüm Fragman

STAR TV

Aufrufe 3 991 438

Every Episode of Pawn Stars

0:50

Every Episode of Pawn Stars

Jackson Field

Aufrufe 5 247 134

More Between Two Ferns Bloopers! 🤣

0:56

More Between Two Ferns Bloopers! 🤣

ALL THE CLIPS

Aufrufe 8 603 953

First Date vs Third Date 😂

0:13

First Date vs Third Date 😂

NEBBY

Aufrufe 11 909 648

Hättet ihr den erkannt ? #jaezshecan

0:30

Hättet ihr den erkannt ? #jaezshecan

JAEZSHECAN

Aufrufe 872 851

Ein Tag in Auschwitz | Doku HD | ARTE

1:28:52