NOIZY - FREESTYLE (Official Video 4K)

 • Am Vor 9 Monate

  thisisnoizythisisnoizy

  Lyrics: Noizy
  Music: Term & Rvchet
  Mix & Master: Rvchet & Westpoint studios
  Video: MaxProduction

  Available on:
  Spotify: open.spotify.com/album/6Psi2Z...
  iTunes: music.apple.com/us/album/free...
  acromaxmedia.lnk.to/FREESTYLE

Vincenzo
Vincenzo

Robt mas ksaj konge vec per me dhon headshota jam 🤙😄

ting things
ting things

When Noizy said:"Faleminderit ju qe mkeni mbeshtet deri ktu

G Xh
G Xh

Jena rrit me kenget e Noizyt. Esht e kot qe perpiqen ta ulin sepse sdo ja arrijn kurr! You are the king👑

liooo
liooo

Fraza qe perfaqeson nje pjese te mire te ne çunave sot: ‘O budall une kam nejt tan naten çut veç tu qajt,tu mendu ça me ba,rruges neser nga t’ja mbaj” Per te gjithe ju qe jeni ne udhekryq te jetes,mos u dorzoni djem,jeta s’asht e lehte,por do ia dalim. 🙏🏻

Lis Lisss
Lis Lisss

He deserves everything he has!

Joanna
Joanna

"Ju nuk jeni thjesht fansa por kam lidhje me krejt ju." OTR ME ZEMER That hits me

DA-JE✅
DA-JE✅

Like nëse mendoni se Noizy është reperi më i mir qe ka pat shqiptarija.

Flavio
Flavio

Pas gjithe mundimeve per te ardhur deri ketu,ua di vleren te gjith atyre qe e suportuan dhe qe e kan dash pa interes.Bravo per ket djal.The realest rapper💯

Bleron Ejupi
Bleron Ejupi

the only bad thing about this song is that it does not continue 😂♥️👑

Emily An
Emily An

I’m from New Jersey and all the Albanians I know here love Noizy! He’s the best to ever do it

Rigers
Rigers

Noizy - 1 herë e mirë 💥 (Vaccine 💉)

YourownMusic
YourownMusic

Listening in the U.K.

Nildi
Nildi

Ca m'dha jeta, nuk m'dha shkolla

Xhess Kaloshi
Xhess Kaloshi

Heroes get remembered, legends never die

Samuel
Samuel

SUPER kenge, pa femra, pa sharje, pa makina.*

aigokeros tavros
aigokeros tavros

NOIZY !!!

visar1gg
visar1gg

Respekt dhe dashni per ju qe nga koha me GG-in "Kosov-Shqipni" e "OTR me zemer" deri sot dhe përjetë.

Arion_G
Arion_G

”Why blend in, when I was born to stand out”

Fieab Fieab
Fieab Fieab

Ti që e shikove këtë mesazh dhe lexove. Zoti të ndihmoftë në të gjith jetën tënde. ❤❤

Shani K
Shani K

WTF!! That was sickkkkk!!!!! Noizy surprises me all the time!! The beats are hardddd!! The lyrics are hardddd!! Everybody shut up cus the king has spoken!!🔥🔥🔥🔥🔥🔥❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Nächster

Noizy - Nuk kan besu (Official Video 4K)

3:27

Noizy - Nuk kan besu (Official Video 4K)

thisisnoizy

Aufrufe 41 000 000

Noizy - Big Body Benzo (Prod. by A-Boom)

4:28

Noizy - Big Body Benzo (Prod. by A-Boom)

thisisnoizy

Aufrufe 37 000 000

Most Oddly Satisfying Video to watch before sleep

11:07

Vinz - Freestyle

2:11

Vinz - Freestyle

HELLBANIANZ

Aufrufe 8 800 000

Marin - #Blitz (prod by. Rzon)

4:23

Marin - #Blitz (prod by. Rzon)

MarinOfficial

Aufrufe 21 000 000

Noizy - Komplet Ca Kam Fol (Prod. by A-Boom)

5:21

Stresi ft. Pakufijt - JO JO JO (Prod. by Dualvox)

3:32

Noizy - Bora (Official 4K Video)

3:17

Noizy - Bora (Official 4K Video)

thisisnoizy

Aufrufe 15 000 000