Noizy - Florian Marku (Official Video 4K)

Never say never
Never say never

Humbjen ne nuk e njofim veç fitoren me ndimen e Zotit🇦🇱🦅 ku i kom shqipet me zemer❤❤❤❤❤

Vor Monat
Leli Kurti
Leli Kurti

@tesa Pacolli bbbkbbkhj

Vor Tag
Rami Potka
Rami Potka

❤🇦🇱❤🇦🇱

Vor 3 Tage
Marek Husar
Marek Husar

❤❤❤❤❤😊

Vor 7 Tage
Fatmire1 Fatmire1
Fatmire1 Fatmire1

Ku jan Shqipet te ngrenë duart

Vor 11 Tage
Adem Hajrizi
Adem Hajrizi

​@Jack sparow cy

Vor 20 Tage
Eglantina Prenga
Eglantina Prenga

👏 Te lumte se Florian Marku e meriton kengen se eshte boksier me zemer shqiptari 100% 🤛

Vor Monat
Travel The world
Travel The world

@SL nuk dini per sport dele

Vor 21 Tag
Travel The world
Travel The world

@SL 😂😂😂😂😂😂😂

Vor 21 Tag
Eglantina Prenga
Eglantina Prenga

@Mr.Pasuli shum e veshtir me gjet Pastaj cfare te hyn ne pun Instagrami im

Vor Monat
Mr.Pasuli
Mr.Pasuli

E vertet. Qysh e pate instagramin o goca

Vor Monat
Travel The world
Travel The world

Ku e ke pa dekte ora na korit neper bot

Vor Monat
Anglezi I Kosovarizum
Anglezi I Kosovarizum

Well done Noizy great song and big up to Florian Marku 🇽🇰🇦🇱

Vor Monat
binzz
binzz

Emer interesant paske

Vor Monat
Kolent Pjetri
Kolent Pjetri

Finally it was about time! Wooow that's impressive... Eshte me pak se 3 minuta kenge dhe plot histori ngjason sikur nuk mbaron kurre kjo perle... Texti i mahnitshem + muzika e pa krahasueshme... God bless you Albanian 👑👑👑👑👑👑

Vor Monat
Vendim Morina
Vendim Morina

No bad at all well done Noyzi 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👍👍you are the best Noyzi and Florian Marku 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👍good luck always

Vor Monat
Ciro Di Marzio
Ciro Di Marzio

I madh Noizy qe dedikon nje këngë per Markun . Respekt

Vor Monat
Xhejson Muça
Xhejson Muça

Noizy gjigant

Vor 14 Tage
🌐 Top Channel Albania Vip
🌐 Top Channel Albania Vip

☑️ Bravo Dy Legjendat e Shqiperise Njëri Në Muzik Dhe Tjetri Në Box 👌🏅🏆🇦🇱

Vor Monat
Fabiol Fethati
Fabiol Fethati

👍:🤟😈

Vor 28 Tage
xhesika Rosa
xhesika Rosa

Krejt veni krejt veni Marku Stadiumi stadiumi Marku Krejt shqipet krejt shqipet Marku Kampioni i botes Marku Marku Marku (×13) Emrin nuk do ta haroni Florin po afrohet kampioni ne kemb po cohet stationi Shqipja e fort si cikloni Humbjen ne nuk e njofim Vec fitore me ndihmen e zotit Edhe titullin kampion i botes mes shqipnies ne do ta shofim Duam perkrahjen e gjith Shqiptareve Krejt shqipet coni duart ne hava bre Se ky djali na boni krenar ne S ka bir nane qe mund ta ndale Jemi Arberesh jemi Ilirian Kena gjakun e nxeht si nje vullkan Jena krejt si tigra si luan Vec nje emer Florian (KRENAR DHE SHQIPTAR JAM PERJET JAM BIRI I SHQIPONJES RRITUR vjec Dije se sun apet Dije se sun apet Dije se shqiponja nga lart ty po te prett Uooo uooo Kret veni krejt veni Marku Stadiumi Stadiumi Marku Krejt shqipet krejt shqipet Marku Kampioni i botes Marku Marku Marku Marku Marku Marku Look Une kur gjuj sikur gjum bomba Tu menu per mu esht best boksa Left right left right in the centre I will knock you cause I m just greater Se idollet e mi si Muhamed Ali Se kur isha qe fmij i thash nje dit do mberij Nuk mundesh me me rezu se kam zemer luan Kush do dali perpara do jet shum fatal Se ne mendjen time un them vec po Une s di me thon jo Une s di me bo zo Une s di me bo lajka Une s di me bo kot Un e bej me djerse me gjak dhe me lot E kam nje parim masi jam nr emigrim Gjith bota do ta njoh Shqiptarin Ky nuk esht kujtim Ky esht nje premtim Marku mbaje mend emrin tim Krenar dhe Shqiptar jam perjete Jam biri i shqiponjes se vertet Dije se sun apet Dije se sun apet Dije se shqiponja nga lart ty po te prett Uooo uooo Krejt veni krejt veni Marku Stadiumi stadiumi Marku Krejt shqipet krejt shqipet Marku Kampioni i botes Marku Marku Marku (×13)

Vor Monat
Ronaldinho Barcelona chanel
Ronaldinho Barcelona chanel

E meriton florian Marku kampion bote ngelet forever ....na ka ber krenar gjithmon krejt shqipet neper bote 👏👊🤘🙏🙏👑🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor Monat
opzz xsin
opzz xsin

Well done. Stand up for each-other Albo for life 🇦🇱

Vor Monat
Pelasgian Kingdom
Pelasgian Kingdom

KRENAR QE JAM SHQIPTAR 😍 RESPEKTE NGA KOSOVA 🇽🇰🇦🇱❤️🇦🇱

Vor Monat
Pelasgian Kingdom
Pelasgian Kingdom

@Bujo Berry 🇦🇱❤️

Vor Monat
Pelasgian Kingdom
Pelasgian Kingdom

@Illyrian Albanesi ❤️❤️

Vor Monat
Bujo Berry
Bujo Berry

Arberia 🇦🇱 Dardania 🇽🇰

Vor Monat
Illyrian Albanesi
Illyrian Albanesi

Krenar qe je dardan 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱respekte vlla

Vor Monat
Lavdim Marku
Lavdim Marku

@Pelasgian Kingdom kosova eshte Shqiperi Veç nje flamuri

Vor Monat
serdy ximi
serdy ximi

respekte nga Kosova per Florian Markun boksieri me profesional dhe se shpejti kampion bote, repekte edhe per n Noizyn nje kengtar i gjithmone ne forme

Vor Monat
Xhuli Myrto
Xhuli Myrto

O zot ajo klithma shqiponjes Krenar Qe jam shqiptar🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱 marku na Ke ber krenar🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱 this is noizy

Vor Monat
Dodo Pirja
Dodo Pirja

Bravo dy legjenda njeri ne muzik dhe tjetri ne boks forca Shqipe 💪💪🇦🇱

Vor Monat
bodoti qwiu
bodoti qwiu

Po Zotri Noizy 👏👏 me pelqen shum fare , ja ke dhon te gjitha nderimet Markut , dhe e ka meritu ✊✊

Vor Monat
Alban Gashi
Alban Gashi

respekte nga Kosova per Florian Markun boksieri me profesional dhe se shpejti kampion bote, repekte edhe per n Noizyn nje kengtar i gjithmone ne forme

Vor Monat
Ars Olerz
Ars Olerz

Noizy legjenda e muzikës shqiptare, je një nder shoket me te mire te Florian Markut

Vor Monat
seeni gzty
seeni gzty

Well done. Stand up for each-other Albo for life 🇦🇱

Vor Monat
Miran Selmani
Miran Selmani

Ja vlen kjo keng se marku na beri krenar te gjithve bravo champion dhe ishalla sa me lart 💪👑1️⃣❤🇦🇱

Vor Monat
theonlymusic
theonlymusic

Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit nese doni shikoni videot e mia🙏😍

Vor Monat
Vini
Vini

.. Bravo Noizy per kete tribute per kampionin zemerluan....Florian Marku.. the ALBANIAN KING 💪💪❣🤜

Vor Monat
Sidrit Vaqari. SVpipesdesign
Sidrit Vaqari. SVpipesdesign

Po Zotri Noizy 👏👏 me pelqen shum fare , ja ke dhon te gjitha nderimet Markut , dhe e ka meritu ✊✊

Vor Monat
Radi Berati
Radi Berati

Respekte për ty dhe Noyzin o florjan o gjigand te Rujt zoti ty dhe suksese tmeteshme bravooo 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor 10 Tage
sadik sadiku
sadik sadiku

Humbjen ne nuk e njofim veç fitoren me ndimen e Zotit🇦🇱🦅 ku i kom shqipet me zemer❤

Vor Monat
Andi Shoshari
Andi Shoshari

Florian Marku krenar per ty dhe te urojme shendet dhe sa me lart akoma se je vertet nje Luan dhe do e njohin e gjith bota gjakun Shqiptar 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor Monat
Emily
Emily

Fitorja eshte vetem per shqiptaret Shqiptare pergjithmone😍❤🔥

Vor 29 Tage
Ķ k
Ķ k

Well done. Stand up for each-other Albo for life 🇦🇱

Vor Monat
Endo Kanina
Endo Kanina

Ishalla me nje emer te madh eren tjeter, pastaj shpertheja definitiv ne Amerik. Je i madh Flori!!

Vor Monat
Ask to seduce Miss
Ask to seduce Miss

Respect from algeria viva shqiptarian noizy 🇦🇱🇩🇿

Vor Monat
Eri_gramshi Eri_gramshi
Eri_gramshi Eri_gramshi

Te lumt goja qe e nxorre kengen per herojn e shqiperis respexte per te dy kampionat si te muzikes dhe te boksit respekte shqipe 🤴🤴

Vor 10 Tage
Lumasaku
Lumasaku

Dy legjendat shqiptare....... #noizy në muzikë edhe #florianmarku në boks... Përkulemi gjithë shqipet para tyre 🙏👐🇦🇱👐 Edhe në jetën tjetër prap SHQIPTAR do lindim Edhe prap këta dy legjenda kemi për të njohur edhe për tu mburrur Krenaria jonë 🙏👐🇦🇱👐🇦🇱👐🇦🇱👐🇦🇱👐🇦🇱👐🇦🇱👐🇦🇱👐🙏

Vor Monat
Fredi Manaj
Fredi Manaj

Bravo noizy jemi krenar per ty🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor Monat
Cassie
Cassie

👏👏👏 sigurisht FLORIAN MARKU e meritonte nje kenge nga Noizy sepse eshte nje bokser shqiptar krenar ju pershdes 👏😍

Vor Monat
sadik sadiku
sadik sadiku

Florian Marku e meriton kengen se eshte boksier me zemer shqiptari 100% dhe shum keng e bukur o noiz

Vor Monat
Etleva Hoxha
Etleva Hoxha

Dy legjendat shqiptare noizy dhe marku na beni krenar kudo qe ndodhemi respekt per ju kpionet e shqiprise dhe botes jeni te azvendesushem❤👑👑👑👑🙏🙏🙏🙏🙏

Vor Monat
KORCAR O BUSH
KORCAR O BUSH

Floriani e meritonte kte kenge na boni krenar gjith shqietaret 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor Monat
Egli Egli
Egli Egli

Rreperi me i mir I ben keng boksjerit me te mir 👑 👑🇦🇱🇦🇱

Vor Monat
RednBlack
RednBlack

@Aleksi Nako Po Unikkatili esht rrym o papak per hiphop Shqiptar

Vor Monat
lyrics04🖤
lyrics04🖤

@RednBlack mos fol ma shum qe doren🤝

Vor Monat
RednBlack
RednBlack

@Fabiol Fethati Unikkatili esht Eminem of Albanian rap dhe Noizy esht si Lil Wayne 🤣

Vor Monat
Fabiol Fethati
Fabiol Fethati

@RednBlack hahaha ku I ke pa kto filma 🤣🤣

Vor Monat
fieri jon
fieri jon

Shum keng emocionuese je i madh o NOIZY ska t tjer mbi ty je on top 🤜🤛❤❤❤❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor Monat
klarisa
klarisa

Bravo Florian Marku Jemi krenar per ty ashtu siç na Ben ti krenar gjdo dit e me shum . Bravo 👏 per arritjen tënde 🙏 ❤️ . Ishalla sa ma nalt o zot ❤️ te pafshim tgjith ato qe te dun ❤️. I

Vor Monat
Venera Hoxha
Venera Hoxha

E meriton kete kenge te bukur. Ai e mban flamurin ton me shumm krenari. Vec suksese 😍👍💪

Vor Monat
B Balen
B Balen

Big up to the Albo are the world . Mad respect to noizy 🥶🔥

Vor Monat
thisispanda
thisispanda

Noizy, ket hit e presim me padurim , florian marku e meriton nje kenge.. Brv✌😁🇬🇧

Vor Monat
ILU The Producer
ILU The Producer

KRENAR QE JAM SHQIPTAR 🦅❤️🇦🇱❤️🦅 RESPECT NGA TETOVA, ILIRIDA ❤️🇦🇱❤️

Vor Monat
Yacine Arrif
Yacine Arrif

Respect from algeria viva shqiptarian noizy 🇦🇱🇩🇿

Vor Monat
Samuel M
Samuel M

"EMRIN NUK DO TA HARRONI NË RING PO AFROHET KAMPIONI : FLORIAN MARKU🥇☝️❤ "

Vor Monat
Sabiol Medule
Sabiol Medule

Bravo qe mbeshtesni njeri tj kshu duhet te jemi te gjithhh shqiperia perparaa me kampjonaa 🤞👑🇦🇱

Vor Monat
Dirty King
Dirty King

the legend is returns come on senior Noizy

Vor Monat
Lions
Lions

Kjo kenge meriton 10 milion ajdeni shqipe beni sa me shum share ksaj kenges 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor Monat
hen ko
hen ko

Sa bukurrr..... i ke kombinuar fitoret e Markut me super hitet e tua 😍

Vor Monat
Ninns Rowlls
Ninns Rowlls

Normalisht me kte kengen e King of Albanian duhet te arrij 300 milion klikime Brenda 2 muajve sepse e meriton bravo noizy Marku

Vor Monat
mllop aeet
mllop aeet

Shqipet jane dhe kane qene fitues Shqipet for life 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor Monat
Emily An
Emily An

Dy yjet bashk nje i boksit e tjetri i kenges e bukur do jet kenga pa diskutim 😍❤❤

Vor Monat
ANIDOKO123 Anidoko123
ANIDOKO123 Anidoko123

Shqipet jane dhe kane qene fitues Shqipet for life 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👑👑👑👑👑👑👑👑🦅🦅🦅🦅🦅🦅🦅🦅🦅🦅🦅🦅

Vor Monat
Denisa Mazelli
Denisa Mazelli

Rreperi me i mire i ben kenge kampionit me te mire ne bote Florian Marku Kampion bote bravo noizy 👋🤚🤚🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🌎🌎🌎🌎🤗🤗🤗

Vor Monat
saimon pap
saimon pap

That would be Florian's intro song in the ring!!! 💪😎

Vor Monat
Llesh Lleshi
Llesh Lleshi

Veshtire te jesh edhe njeri edhe artist Bravo e madhe edhe per Florian Markun

Vor Monat
Marko Rapanj
Marko Rapanj

E gjithë bota do ta njohë Shqipërinë🇦🇱 ajo ka veç nje kampion ai është Florian Marku💪💪🙏🙏❤❤

Vor Monat
Hoxha Eagle
Hoxha Eagle

Kenge qe te ben krenar kenge qe ben ti vishet boksit edhe nje 70 vjeqar. Merci

Vor Monat
Yacine Arrif
Yacine Arrif

Big respect from algeria viva shqiptarian noizy Florian 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor 25 Tage
Zeneida Celo
Zeneida Celo

Super kenge noizy jam krenare qe jam shqiptare🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor Monat
cnmmd qiuoo
cnmmd qiuoo

KRENAR QE JAM SHQIPTAR 🇦🇱 RESPECT NGA TETOVA, ILIRIDA

Vor Monat
MafijaGTB
MafijaGTB

Humbjen ne nuk e njohim,veq Fitoren me ndihmen e Zotit Marku Marku Marku 👑👑

Vor Monat
laskin riubn
laskin riubn

Jom fans i Unikkatilit, por kjo kenge dhe Noizy meritojnë respekt

Vor Monat
Cikmen Unikat
Cikmen Unikat

Jom fans i Unikkatilit, por kjo kenge dhe Noizy meritojnë respekt 😃😃

Vor Monat
Pazziu
Pazziu

Both Kings stay on top 🇦🇱💯💯

Vor Monat
Artan Xhafa
Artan Xhafa

Bravo Noizi Rrespekt per Markun forza kampion 🙏🇦🇱👏🌃

Vor Monat
Hellboyz 666
Hellboyz 666

The Real Legend 🇦🇱 Florian Marku ❤️

Vor Monat
BILBIL Kertuka
BILBIL Kertuka

Nojzy do ngelesh legjend ne shqipri respekte nga burreli bro 🇦🇱

Vor Monat
Albania
Albania

Me ket keng na kujton kenget e vjetra tuat legends❤👑

Vor Monat
kevin 2018
kevin 2018

Juve dyve ju kemi Luana Noizy, Florian ❤❤ Respekt nga zemra Tfala nga gjermanija

Vor Monat
xhesi messi
xhesi messi

Me te miret e kohes Bravo Noizy

Vor Monat
Radi Berati
Radi Berati

Bravooooo Noizy dhe Marku esht krenaria e cdo kujt qe endjen veten shqiptar Respekte

Vor 11 Tage
WorldWide Videography
WorldWide Videography

Floriani legjend plak 🙏 ka frymezu kongen “Dupe - We Ball Hard “

Vor Monat
Marsela Bila
Marsela Bila

Sa bukurrr..... i ke kombinuar fitoret e Markut me super hitet e tua 😍

Vor Monat
ff crazy ff
ff crazy ff

Ja vlen me te vertet qe te thuresh vargje per kampionin ton FLORIAN MARKUN zoti e ndihmoft , kur mos paft mubje me sy luani jon SHQIPTAR 😍❤️👑🇦🇱

Vor Monat
Lushi Cepele
Lushi Cepele

Edhe se nuk jam fans i noizit por kjo keng meriton 5 Yje🤫

Vor Monat
R.H
R.H

Noizy na ke kenaqur me kenget e tua si gjithmon ooo mbret

Vor Monat
Erlind Brahimllari
Erlind Brahimllari

Old Noizy , love it ❤️

Vor Monat
Ecolo Put'z
Ecolo Put'z

Bravo e meriton! 🇦🇱

Vor Monat
Djal Verilindor
Djal Verilindor

Love ❤️ for Marku respect

Vor Monat
Valley
Valley

Shqipet always do it better! 🇦🇱🔥🦅

Vor Monat
Talent Gaming
Talent Gaming

Shqipe perkrahje gjithmon per florian markun KAMPION BOTE DASHT ZOTI❤️❤️🤲

Vor Monat
Vasilika Tema
Vasilika Tema

O Noizy je Boss ma i miei pjej botes je 1 me OTR JEMI pergjithmon 👑 OTR

Vor 26 Tage
Aply Alex
Aply Alex

Maaaaaarku marku kampjon me kismet zotit inshalla se osht djal I mir dhe zemer luan nr 1 do bohet se ka qellim biri shqipes nuk ka lojra zemer luani Bravo 👏 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

Vor Monat
Samuel
Samuel

Zinjo mos harro albumin se mezi po presim, se duket sikur e ke lënë mbasë dore. Duhet të kishte dal tani se kështu ke thënë nëpër emisione. MARKU 👊⚡

Vor Monat
bocoy noiu
bocoy noiu

Noizy legjenda e muzikës shqiptare, je një nder shoket me te mire te Florian Markut

Vor Monat
Original Video
Original Video

Hajde shkojm per 3.1M Edhe presum bashpunim erdhes Noizy ft Stresi 🔥🔥🔥🌪🌪🌪💯

Vor Monat
FF HYKO 13
FF HYKO 13

shqperia ku do esht me e mira dhe shum keng e bukur 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤️❤️❤️

Vor Monat
Sokol Shengjergji
Sokol Shengjergji

E gjigand 💪 Hallall te Rujte Zoti. Respekt 🙏

Vor Monat
Bashkim Sharka
Bashkim Sharka

Florian marku e meriton kte keng super boksier na coi emrin ne majat e botes🦁🦁

Vor Monat
Sueldo Dajko
Sueldo Dajko

O king te lumt e ngre edhe me lart florianin❤❤🦁🦁🦁

Vor Monat
Saimon Tafa
Saimon Tafa

kur do dali me kte keng do ti vej confidenca ne kel bravo noizy!!!!

Vor Monat
Vendim Morina
Vendim Morina

You are the best in the world Florian Marku te rujt Zoti o Shqipe 💪💪🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🔥🔥🔥🤝🤴

Vor Monat
G F
G F

Florian Marku and Noizy two Albanian kings 👑

Vor Monat
WWE official
WWE official

Ky djalosh ka talent dhe nderon shqiptart kudo ne mbare boten duke qene kampion bote ne box

Vor Monat
Julliana Abazi
Julliana Abazi

SUKSESE KAMPION💎💥Sa me lart inshahlla🤲🏻🇦🇱

Vor Monat
Imer Hida
Imer Hida

top of the reset noizy & Florian proud of you two legjenda 🇦🇱 Shqipe per jete

Vor Monat
APPLE G
APPLE G

FLORIAN MARKU E KA MERITU ME I DEDIKU KENGE👑❤

Vor Monat
minij hooi
minij hooi

Jom fans i Unikkatilit, por kjo kenge dhe Noizy meritojnë respekt 😃😃

Vor Monat
Eduart Cerri
Eduart Cerri

Rrespekte per kampionin normalisht edhe per rreperin e shqipes Noizy 😉👌💪

Vor Monat
mic mic
mic mic

Ki dini ju te shypnis qka eshte Rap o mi rrofsbit Koqet. Unikatil eshte 2Pac i Shqipetarise

Vor Monat
Eglomand Gurraj
Eglomand Gurraj

superkeng per shqiptaret dhe per shqiperine 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor Monat
Albania AL
Albania AL

Respekt për të dy 🇦🇱🇦🇱

Vor Monat
Mario Icardi
Mario Icardi

Proud to be albanian.....💪💪💪🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor Monat
Niku Collaku
Niku Collaku

Noyzi esht shum i beses sepse marku e ka svstervit por gjithsesi maru e ka bere shqiperine krenare🔱🔱ⓂⓂ👑👑❤✅

Vor 3 Tage

Nächster

GJIKO - GJONI

4:06

GJIKO - GJONI

REDBOX Entertainment

Aufrufe 7 300 000

YLL LIMANI x NOIZY - ALKOOL

3:31

YLL LIMANI x NOIZY - ALKOOL

Yll Limani

Aufrufe 16 000 000

Russ - Yes Sir (Official Video)

2:31

OKPNT

2:21

OKPNT

GRRRA - Topic

Aufrufe 37 000

VARROSI - Toni & Tini

6:01

VARROSI - Toni & Tini

Varrosi OTR

Aufrufe 3 100 000

Noizy - Gunz Up (Official Video HD) THE LEADER

3:38

Noizy - Gjuha e kampionit

3:25

Noizy - Gjuha e kampionit

thisisnoizy

Aufrufe 15 000 000

Wenn du nicht der Vater bist 😳

1:00

Wenn du nicht der Vater bist 😳

Mehmetaberloyal

Aufrufe 406 009

REACTION: Der letzte SONG AUS DER BOHNE (Akt 2)

1:13:23

Balkan Ninnisi 2. Bölüm

2:30:00

Balkan Ninnisi 2. Bölüm

Balkan Ninnisi TRT

Aufrufe 1 142 925

Balkan Ninnisi 2. Bölüm

2:30:00

Balkan Ninnisi 2. Bölüm

Balkan Ninnisi TRT

Aufrufe 1 142 925