Noizy - A te kujtohet (Prod. by A-Boom)

 • Am Vor 3 years

  thisisnoizythisisnoizy

  Dauer: 3:58

  Facebook: facebook.com/Noizy.Real/
  Instagram: instagram.com/noizy/
  iTunes: itunes.apple.com/us/album/a-te-kujtohet-single/id1182951414
  Deezer: www.deezer.com/album/14747208
  Spotify: open.spotify.com/album/6CL8l01IJOWdl2JSRrV544
  Chorus:
  A Te kujtohen ndopak momentet Kur ishim bashk Kur thojshim Kurr Skena mu nda?
  - Ja pra ku jemi Tash u be nje kohe Qe Nuk jemi pa,
  Rap: 1
  Mmm sflasim,
  Po mendoj per to me 1 foto t'castit,
  Do sene mi bonte vec per inati,
  Ose Do foto mi cojke Kur Nuk Ishte vakti,
  Yeh yeh yeh bonu gati,
  Per pak jam Tu ardh with that Big body,
  Freak in bed but she so classy,
  Dhe Kur zgjohet ne mengjes sho krejt parajsen,
  Mmmmm skam fjal,
  Gjuhem siper saj sikur Jam kanibal,
  E vetmja gjo qe mthot tlutna MOS u nal babe,
  O yeh she love it when I hit from behind yeh,
  ---- Ku me dit Ca esht tu bo tash!?
  A thu noshta mendon Se Ca jam tu bo un tash?
  - Por nese shihemi prap?
  A mkishe fol nese shihemi prap?
  Chorus:
  A Te kujtohen ndopak momentet Kur ishim bashk Kur thojshim Kurr Skena mu nda?
  - Ja pra ku jemi Tash u be nje kohe Qe Nuk jemi pa,
  Rap 2:
  You fine girl Por nuk je mo mine girl,
  E vetmja gje qe un kam tash,
  Kujtimet tona qe i lam pas,
  A t'kujtohet kur thojshim nuk do ndana,
  Edhe sikur t'bohet bashk dielli dhe hona,
  Edhe sikur t'folnin keq ne do forcona,
  Ja Ku jemi sot dhe Kurr ne nuk degjona,
  Kom bo gabim e di - ke bo gabime ti,
  Kena gabu Te dy se ndoshta skemi dit,
  Nuk Po thom ke faj Se tash rendsi nuk ka,
  Krejt ata qe na kan inatin po Gzohen tu pa,
  A mund ta ndrrojm a jo tia nisim krejt nga 1,
  kthejm faqen tjeter an dhe t'harrojm gjithcka,
  M'fal a bon me t'fol Po m'vjen mir qe t'shoh 😃
  M'thirrin noizy dhe po du me t'njoh,

MOńy
MOńy

#2019❄

Vor 4 Tage
Iitalo Edat
Iitalo Edat

Iiri

Vor 5 Tage
Living your dream
Living your dream

Dhe kur zgjohem ne mgjes shoh krejt parajsen king of albania rap

Vor 7 Tage
Bona Perfundi
Bona Perfundi

Ate kujtohet ndopak momentet ku ishim bash . ❤❤ 11.2019 👑👑👑

Vor 22 Tage
Romina Masha
Romina Masha

13 nentor ‘19 👌

Vor 26 Tage
Enni eny
Enni eny

20.10.2019

Vor Monat
xhoel bici
xhoel bici

#LIKE KUJT I PELWEN NOIZY FOREVER #

Vor Monat
Michael Weston
Michael Weston

Dudes flow is crazy

Vor Monat
Anila Kokomeci
Anila Kokomeci

🥰🥰

Vor Monat
Anime Lover
Anime Lover

Je super kengetar me nje ze qe me cmend😚😘😘👍👍👍

Vor Monat
RT Simorangkir
RT Simorangkir

Malu donk

Vor Monat
RT Simorangkir
RT Simorangkir

Tanpa beha?

Vor Monat
glensa dtj
glensa dtj

🕑🕖🕛🕠🕥

Vor Monat
Noname bro
Noname bro

Tetor 2019 ❤

Vor Monat
shejtanja 2019
shejtanja 2019

Uuueee

Vor 2 Monate
Erjon Gashi
Erjon Gashi

hale degjohet kjo keng ebukur 2019

Vor 2 Monate
Mario Ceno
Mario Ceno

2019👑👑

Vor 2 Monate
Regi otr rigels
Regi otr rigels

Noyzi je nish o plak🤩🤩

Vor 2 Monate
Patrik Preqi
Patrik Preqi

like kush e degjon ne 2019💪🏼

Vor 2 Monate
laura laura
laura laura

Shtator 2019

Vor 2 Monate
Tayna_Official
Tayna_Official

@flugers ahmagjokaj po

Vor 17 Tage
flugers ahmagjokaj
flugers ahmagjokaj

nentor 20019

Vor 18 Tage
Tayna_Official
Tayna_Official

jkkkkk

Vor 2 Monate
Kujtim ELENA Mucaj
Kujtim ELENA Mucaj

bravo u bë kohe qe sjemi pa se ato kujtim më mbajnë

Vor 3 Monate
KPG N1GHTMARE YT
KPG N1GHTMARE YT

O Qia Ropt Ta Fute Ndepresion Edhe Nmendime Te T hella

Vor 3 Monate
FF. áñgèls
FF. áñgèls

Poo prz💔

Vor Monat
roland perkola
roland perkola

The best

Vor 3 Monate
dgah dgah
dgah dgah

Like kush e ngon edhe n 2019 super kenge.

Vor 3 Monate
dj_ maska
dj_ maska

╔┓┏╦━━╦┓╔┓╔━━╗ ║┗┛║┗━╣┃║┃║ 0 0║ ║┏┓║┏━╣┗╣┗╣╰╯║ ╚┛┗╩━━╩━╩━╩noyzi otr

Vor 3 Monate
Roberta Bauzyte
Roberta Bauzyte

Shum bukur

Vor 3 Monate
Roberta Bauzyte
Roberta Bauzyte

Super zemra

Vor 3 Monate
Bukuroshi Qeflengjum
Bukuroshi Qeflengjum

2019❤️

Vor 4 Monate
lina Gashi
lina Gashi

Love you 2019 ❤❤❤ @thisisnoizy

Vor 4 Monate
Andia C
Andia C

noizy je ylli i muzikes❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Vor 4 Monate
Ruffi Kumanova
Ruffi Kumanova

🔥🔥

Vor 4 Monate
ARD beqiri
ARD beqiri

Iiii love rigels rajk nojzi♥️👑💙

Vor 4 Monate
eleven
eleven

3years

Vor 5 Monate
Alban Strakosha
Alban Strakosha

Noizy është SuperStar Super kjo goca, serbe mo, jan rrac e bukur ata. Rus 😍😍😍

Vor 5 Monate
Immotarobot Hai
Immotarobot Hai

Jet❤️

Vor 5 Monate
Rachel Mch
Rachel Mch

2019 noizy te dua shume shume

Vor 6 Monate
Rachel Mch
Rachel Mch

Même en 2019 en France on l’écoute encore noizy tu es international 😍

Vor 5 Monate
Jack Truman
Jack Truman

Skam fjal super këngë !!!! OTR DHERI IN DHORR

Vor 6 Monate
Soni - YT
Soni - YT

A ka ndonje qe e degjon ne 2020 ??

Vor 6 Monate
Borjana Kazheli
Borjana Kazheli

I don't like🙁🙁🙁🙁🙁

Vor 6 Monate
Boom boom
Boom boom

2020❤

Vor 6 Monate
landi idnal
landi idnal

Do ngelet hit me neper breza ❤️

Vor 6 Monate

Nächstes Video

Ago - Kujtohet

2:56

Ago - Kujtohet

Ago

Aufrufe 30

Shaban - A T'kujtohet

1:36

Shaban - A T'kujtohet

Shaban Doberdolani

Aufrufe 62

Alkan Gashi - A të kujtohet

3:08

Alkan Gashi - A të kujtohet

ProduksioniLabia

Aufrufe 10

Amet Azizi - A te kujtohet

3:11

A Te Kujtohet Moj Syzeze

3:56

A Te Kujtohet Moj Syzeze

Violeta Deda - Topic

Aufrufe 314

Nardy - A T'kujtohet ( Official Video )

3:14

Nardy - A T'kujtohet ( Official Video )

Hip - Hop - Shqip

Aufrufe 16

Felony - A Po T'kujtohet 2013

3:03

Felony - A Po T'kujtohet 2013

Felony MusicTV

Aufrufe 12

genta - me kujtohet disa fjal

3:10

genta - me kujtohet disa fjal

djalianonim002

Aufrufe 2

Fisniket - A te kujtohet

3:17

Fisniket - A te kujtohet

ProduksioniLabia

Aufrufe 1

KUJTOHET LUAN HARADINAJ

2:19

KNOSSI und BUSHIDO der Livestream!

9:04

Ich habe Zusätzliche Körperteile

6:48

Ich habe Zusätzliche Körperteile

Dory Story DE

Aufrufe 176 632

Folge 3286: Der Obsthof ist verloren | Sturm der Liebe

49:01

JP Performance - MOMENTUM

4:35

JP Performance - MOMENTUM

JP Performance

Aufrufe 1 080 992