Noizy - A te kujtohet (Prod. by A-Boom)

 • Am Vor 3 years

  thisisnoizythisisnoizy

  Dauer: 03:58

  Facebook: facebook.com/Noizy.Real/
  Instagram: instagram.com/noizy/
  iTunes: itunes.apple.com/us/album/a-te-kujtohet-single/id1182951414
  Deezer: www.deezer.com/album/14747208
  Spotify: open.spotify.com/album/6CL8l01IJOWdl2JSRrV544
  Chorus:
  A Te kujtohen ndopak momentet Kur ishim bashk Kur thojshim Kurr Skena mu nda?
  - Ja pra ku jemi Tash u be nje kohe Qe Nuk jemi pa,
  Rap: 1
  Mmm sflasim,
  Po mendoj per to me 1 foto t'castit,
  Do sene mi bonte vec per inati,
  Ose Do foto mi cojke Kur Nuk Ishte vakti,
  Yeh yeh yeh bonu gati,
  Per pak jam Tu ardh with that Big body,
  Freak in bed but she so classy,
  Dhe Kur zgjohet ne mengjes sho krejt parajsen,
  Mmmmm skam fjal,
  Gjuhem siper saj sikur Jam kanibal,
  E vetmja gjo qe mthot tlutna MOS u nal babe,
  O yeh she love it when I hit from behind yeh,
  ---- Ku me dit Ca esht tu bo tash!?
  A thu noshta mendon Se Ca jam tu bo un tash?
  - Por nese shihemi prap?
  A mkishe fol nese shihemi prap?
  Chorus:
  A Te kujtohen ndopak momentet Kur ishim bashk Kur thojshim Kurr Skena mu nda?
  - Ja pra ku jemi Tash u be nje kohe Qe Nuk jemi pa,
  Rap 2:
  You fine girl Por nuk je mo mine girl,
  E vetmja gje qe un kam tash,
  Kujtimet tona qe i lam pas,
  A t'kujtohet kur thojshim nuk do ndana,
  Edhe sikur t'bohet bashk dielli dhe hona,
  Edhe sikur t'folnin keq ne do forcona,
  Ja Ku jemi sot dhe Kurr ne nuk degjona,
  Kom bo gabim e di - ke bo gabime ti,
  Kena gabu Te dy se ndoshta skemi dit,
  Nuk Po thom ke faj Se tash rendsi nuk ka,
  Krejt ata qe na kan inatin po Gzohen tu pa,
  A mund ta ndrrojm a jo tia nisim krejt nga 1,
  kthejm faqen tjeter an dhe t'harrojm gjithcka,
  M'fal a bon me t'fol Po m'vjen mir qe t'shoh πŸ˜ƒ
  M'thirrin noizy dhe po du me t'njoh,

lona Lo
lona Lo

Sa me ka marr malli 😒

Vor 4 Tage
Esmeraldito Prishka
Esmeraldito Prishka

Kur bej cross vin the sorrat !’

Vor 4 Tage
Luis Precaj
Luis Precaj

01.07.2020 still lit πŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡¦πŸ‡±

Vor 4 Tage
Nikita Hoxha
Nikita Hoxha

❀️

Vor 11 Tage
Dora Kovaci
Dora Kovaci

β€β€πŸ’―πŸ‘ŒπŸ‡¦πŸ‡±πŸ€©πŸ˜˜πŸ‘‘πŸ‘‘πŸ‘‘

Vor 17 Tage
Klevi Ferati
Klevi Ferati

O ma i famshi nΓ« bot

Vor 28 Tage
Klevi Ferati
Klevi Ferati

O nona

Vor 28 Tage
Nea Qosja
Nea Qosja

2020???😍

Vor Monat
Lela Lela
Lela Lela

ne sdejm dot nje gΓ«ng

Vor Monat
Marko Nikolaj
Marko Nikolaj

O nona.Je kengtari me I mir nr te gjith boten

Vor Monat
mira Mira
mira Mira

πŸ’•πŸ’•πŸ’•πŸ’•πŸ’•

Vor Monat
Emiljana Duro
Emiljana Duro

Noizy πŸ‘‘πŸ‘‘πŸ‘‘πŸ‘‘πŸ‘‘πŸ‘‘πŸ‘‘πŸ‘‘πŸ‘‘πŸ‘‘πŸ‘‘πŸ‘‘πŸ‘‘πŸ˜πŸ˜πŸ˜πŸ˜πŸ˜πŸ˜πŸ˜πŸ˜πŸ˜πŸ˜πŸ˜πŸ˜πŸ˜πŸ‘‘πŸ‘‘πŸ‘‘πŸ‘‘πŸ‘‘πŸ‘‘πŸ‘‘πŸ‘‘πŸ‘‘πŸ‘‘πŸ‘‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘

Vor Monat
Romeo Grembi
Romeo Grembi

NOJZI like πŸ‘‘πŸ‘‘πŸ˜œπŸ˜Ž

Vor Monat
Marinela Memishaj8
Marinela Memishaj8

Noyzi πŸ‘‘πŸ‘‘πŸ‘‘πŸ‘‘πŸ‘‘ Stresi πŸ’©πŸ’©πŸ’©πŸ’©πŸ’© FeroπŸ’©πŸ’©πŸ’©πŸ’©πŸ’©πŸ’©

Vor Monat
Arbi Krasniqi
Arbi Krasniqi

2020

Vor Monat
Emrah Baxhaku
Emrah Baxhaku

Like kush e NGON Noizyn ne 2020-21

Vor Monat
Info tv
Info tv

Like kush e degjon 2020

Vor Monat
Eksida Oshafi
Eksida Oshafi

Eksida OSHAFI

Vor Monat
Eksida Oshafi
Eksida Oshafi

Eksida

Vor Monat
Kristian Kullolli
Kristian Kullolli

Kenga e vetme qe pelqej nga noizy

Vor 2 Monate
orion kardhashi
orion kardhashi

BRAVOOOO πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘

Vor 2 Monate
orion kardhashi
orion kardhashi

Dhe beni subscribe

Vor 2 Monate
Kevi TheOneAndOnly
Kevi TheOneAndOnly

For life! The one and only... for life! Hey! Ref.: A te kujtohen ndopak momentet kur ishim bashk kur thojshe kurr skena mu nda A te kujtohen ndopak momentet kur ishim bashk kur thojshe kurr skena mu nda Ja pra ku jemi tash u bo njΓ« koh qe nuk jemi pa Ja pra ku jemi tash u bo njΓ« koh qe nuk jemi pa Mmm s'flasim, Po menoj per to me njΓ« foto tcastit Do sene mi bojke vec per inati, Ose do foto mi cojke kur nuk ishte vakti Yeah yeah yeah bonu gati, se Per pak jam tu ardh with that big body Freak in bed but she so classy Dhe kur zgjohet nΓ« mengjes shoh krejt parajsen S'kam fjal Gjuhen siper saj sikur jam kanibal E vetmja gje qe mthot osht Tlutna mos u nal babe Oh yeah she love it when i hit from behind Ku me dit qa osht tu bo tash A thu ndoshta menon se qa jam tu bo un tash Por nese shihemi prap A m'kishe fol nese shihemi prap Ref.: A te kujtohen ndopak momentet kur ishim bashk kur thojshe kurr s'kena mu nda A te kujtohen ndopak momentet kur ishim bashk kur thojshe kurr s'kena mu nda Ja pra ku jemi tash u bo njΓ« koh qe nuk jemi pa Ja pra ku jemi tash u bo njΓ« koh qe nuk jemi pa You fine girl por nuk je mo mine girl e vetmja gjo qe un kam tash kujtimet tona qe lam pas A tkujtohet kur thojshe nuk do ndana Edhe sikur tbohet bashk dielli dhe hana Edhe sikur tfolin keq un do forcona Ja ku jemi sot dhe kurr ne nuk degjona Kom bo gabim e di - ke bo gabime ti, Kena gabu Te dy se ndoshta skemi dit, Nuk Po thom ke faj Se tash rendsi nuk ka, Krejt ata qe na kan inati po Gzohen tu pa, A mund ta ndrrojm a jo Tja nisim krejt nga njo Tkthejm faqen ntjeter an dhe t'harrojm gjithcka Mfal a bon me tfol Po mvjen mir qe t'shoh Mthirrin Noizy dhe po du me t'njoh Ref.: A te kujtohen ndopak momentet kur ishim bashk kur thojshe kurr s'kena mu nda A te kujtohen ndopak momentet kur ishim bashk kur thojshe kurr s'kena mu nda Ja pra ku jemi tash u bo njΓ« koh qe nuk jemi pa Ja pra ku jemi tash u bo njΓ« koh qe nuk jemi pa gal Go down go down Sa mka marr malli how u Go down Go down Uhhh gal go down go down Jam kurioz how you go down go down Uu gal Pull up pull up Sa mka marr mall how u do that do that Uuu gal pull up pull up Jam kurioz how you pull up pull up Ref.: A te kujtohen ndopak momentet kur ishim bashk kur thojshe kurr s'kena mu nda A te kujtohen ndopak momentet kur ishim bashk kur thojshe kurr s'kena mu nda Ja pra ku jemi tash u bo njΓ« koh qe nuk jemi pa Ja pra ku jemi tash u bo njΓ« koh qe nuk jemi pa

Vor 2 Monate
Kristi Lako
Kristi Lako

Qe ka korana

Vor 2 Monate
ff klejdi
ff klejdi

#like#kush#e#shef#2020

Vor 2 Monate
kmn ist die gang
kmn ist die gang

Favorite lovesong

Vor 2 Monate
Arber Feinaj
Arber Feinaj

Aaa po po lene se mu kujtu tashi?πŸ˜‚

Vor 2 Monate
Geri Plaku
Geri Plaku

me kenget e tij

Vor 2 Monate
Geri Plaku
Geri Plaku

Like kush degjon noyzin kengetari rrep qe ika ber magji shoqes time

Vor 2 Monate
Bertina Shtembari
Bertina Shtembari

A te kujtohet ndo pak ✨✨✨✨✨✨

Vor 2 Monate
Angelina PrΕΎulj
Angelina PrΕΎulj

honey jenna is serbianπŸ‡·πŸ‡ΈπŸ€—

Vor 2 Monate
genius universalis
genius universalis

:(

Vor 3 Monate
pamela pami
pamela pami

Eshte super bravo

Vor 3 Monate
Tzoulian X
Tzoulian X

Like kush e shikon dhe ne karantine πŸ˜‚πŸ‘

Vor 3 Monate
im inno_ch
im inno_ch

o noizy ai eshte qeni im qe hupi edhe flmm ti ke ber nje video me at ai e kishte emrin rambo

Vor 3 Monate
Armelda Qerri
Armelda Qerri

25/03/2020 πŸ™πŸ»πŸ₯°β€οΈβ€οΈ

Vor 3 Monate
Erisa Pasho
Erisa Pasho

Me I miri je ti lova 😍😍😍😍❀️❀️❀️❀️❀️❀️

Vor 3 Monate
Albert Bajrami
Albert Bajrami

A nighohet n2020 super music Thx for the πŸ‘

Vor 3 Monate
roland perkola
roland perkola

Otr

Vor 3 Monate
Mateme Zenelaj
Mateme Zenelaj

2020

Vor 3 Monate
Besi Xhuli
Besi Xhuli

🌍❀️🌍❀️🌍❀️🌍❀️🌍❀️🌍

Vor 3 Monate
Alb Station
Alb Station

0 4 / 0 5 / 2 0 2 0 A N Y O N E ?

Vor 4 Monate
Mondi Sipri
Mondi Sipri

Fantastike kenga

Vor 4 Monate
Arben Rexha
Arben Rexha

AJA ISHTE KJO

Vor 4 Monate
Vini Official
Vini Official

❀️❀️

Vor 4 Monate
lala lali
lala lali

OTR DERI NE VDEKJE NOIZY KONGTARI ME I MIRE NE BOTE I PARI ESHTE AI NUK KA TE TJERE SI AI 1 O

Vor 5 Monate
Mario Serani
Mario Serani

2020

Vor 5 Monate
Eli Eli
Eli Eli

Super

Vor 5 Monate
Maringlen Hanku
Maringlen Hanku

Degjohet akoma edhe ne 27 01 2020 😍πŸ₯°πŸ’–

Vor 5 Monate
Shkelzen Krasniqi
Shkelzen Krasniqi

2020❀

Vor 5 Monate
Xhemile Xhemile
Xhemile Xhemile

Ene 2020 ngohet

Vor 5 Monate
Aurora Jacupi
Aurora Jacupi

2020?

Vor 5 Monate
Voci Manushi
Voci Manushi

Keng ylllllllll πŸ‘πŸΌπŸ‘πŸΌπŸ‘πŸΌπŸ‘πŸΌπŸ‘πŸΌπŸ‘πŸΌNoizi je i pa arritshem .

Vor 5 Monate
Pellumb Sokoli
Pellumb Sokoli

2020 like kush e degjon taniπŸ’€πŸ’€πŸ’€πŸ’€

Vor 5 Monate
Stiven
Stiven

Like kush e shikon ende ne 2020πŸ”₯🀩🎁πŸ₯ŠπŸ™πŸ‘

Vor 5 Monate
lusinda likaj
lusinda likaj

Un

Vor Monat
Albina Malaj
Albina Malaj

Edhe unπŸ’“πŸ˜

Vor 5 Monate
Its Kledi
Its Kledi

E nigjoj akoma

Vor 5 Monate
Migena Panariti
Migena Panariti

Padashje fal

Vor 5 Monate
_________anife ___________________
_________anife ___________________

2020?

Vor 6 Monate
Elma Saliu
Elma Saliu

2020 πŸ”₯

Vor 6 Monate
Klara Tafani
Klara Tafani

Kush e ka degju ne 2020β€πŸ˜­πŸ˜­πŸ˜”πŸ˜•πŸ˜₯

Vor 6 Monate
ᏋᏝᏆᏧᏓᏅᏉ ᏰᏠᏲᏫ
ᏋᏝᏆᏧᏓᏅᏉ ᏰᏠᏲᏫ

{Like kush e dΓ«gjon nΓ« 2020}βœ“

Vor 6 Monate
Migena Panariti
Migena Panariti

Fol nΓ« mesenxher me fytyr dhe tΓ« kujtohem kush je

Vor 6 Monate
Migena Panariti
Migena Panariti

Fantazma

Vor 6 Monate
Migena Panariti
Migena Panariti

Jo fare

Vor 6 Monate
emiljan pjetri
emiljan pjetri

njeri me i miri ne bot je ti ooooo noizy shpresoj qe te gjithe te rinjte te ndjekin shembullin tend qe rinia sotit te behet me mire

Vor 6 Monate
MOΕ„y
MOΕ„y

#2019❄

Vor 7 Monate
lirik Edat
lirik Edat

Iiri

Vor 7 Monate
Otr Noizy
Otr Noizy

Dhe kur zgjohem ne mgjes shoh krejt parajsen king of albania rap

Vor 7 Monate
Bona Perfundi
Bona Perfundi

Ate kujtohet ndopak momentet ku ishim bash . ❀❀ 11.2019 πŸ‘‘πŸ‘‘πŸ‘‘

Vor 7 Monate
Romina Masha
Romina Masha

13 nentor β€˜19 πŸ‘Œ

Vor 7 Monate
Enni eny
Enni eny

20.10.2019

Vor 8 Monate
Roblox Time
Roblox Time

#LIKE KUJT I PELWEN NOIZY FOREVER #

Vor 8 Monate
Michael Weston
Michael Weston

Dudes flow is crazy

Vor 8 Monate
Anila Kokomeci
Anila Kokomeci

πŸ₯°πŸ₯°

Vor 8 Monate
Anime Lover
Anime Lover

Je super kengetar me nje ze qe me cmendπŸ˜šπŸ˜˜πŸ˜˜πŸ‘πŸ‘πŸ‘

Vor 8 Monate
Bloonjitsu Playz
Bloonjitsu Playz

Malu donk

Vor 8 Monate
Bloonjitsu Playz
Bloonjitsu Playz

Tanpa beha?

Vor 8 Monate
glensa dtj
glensa dtj

πŸ•‘πŸ•–πŸ•›πŸ• πŸ•₯

Vor 8 Monate
Noname bro
Noname bro

Tetor 2019 ❀

Vor 8 Monate
shejtanja 2019
shejtanja 2019

Uuueee

Vor 9 Monate
Erjon Gashi
Erjon Gashi

hale degjohet kjo keng ebukur 2019

Vor 9 Monate
Mario Ceno
Mario Ceno

2019πŸ‘‘πŸ‘‘

Vor 9 Monate

NΓ€chstes Video

Eni Koci ft Noizy "Je gjithçka "

04:14

Eni Koci ft Noizy "Je gjithçka "

United Records

Aufrufe 8 700 000

Noizy - Bojm pak muhabet (Prod. by A-Boom)

07:15

Noizy - Bojm pak muhabet (Prod. by A-Boom)

thisisnoizy

Aufrufe 11 000 000

Noizy - Number One (Prod. by A-Boom)

04:13

Noizy - Number One (Prod. by A-Boom)

thisisnoizy

Aufrufe 27 000 000

A Day In My Life !

11:26

A Day In My Life !

Nikki V.

Aufrufe 114 445

Trying Makartt Green Polygel Nail Kit

16:59

Trying Makartt Green Polygel Nail Kit

LongHairPrettyNails

Aufrufe 117 730

Genc Prelvukaj feat Lyrical Son - A tmerr malli

03:31

Genc Prelvukaj feat Lyrical Son - A tmerr malli

blackfishofficial

Aufrufe 23 000 000

Noizy - 1 Shans (Prod. by A-Boom) THE LEADER

03:35

Dafina Zeqiri ft. KAOS - Na

04:15

Dafina Zeqiri ft. KAOS - Na

Dafina Zeqiri

Aufrufe 7 900 000

Irkenc Hyka - Ne (Official Video)

03:37

Irkenc Hyka - Ne (Official Video)

UnixMusic

Aufrufe 5 300 000

Mozzik ft. Kida - Premtimet

03:56

Mozzik ft. Kida - Premtimet

ZzapnChriss Onrecords

Aufrufe 49 000 000

Noizy - Noku VogΓ«l ( Official Video )

04:21

Noizy - Noku VogΓ«l ( Official Video )

thisisnoizy

Aufrufe 17 000 000

TINDER im echten Leben... (mit DATE)

10:02

TINDER im echten Leben... (mit DATE)

V SkillZ - RDW

Aufrufe 121 198

1 Tag in absoluter Dunkelheit leben

11:28

1 Tag in absoluter Dunkelheit leben

Marius Angeschrien

Aufrufe 180 814

Sefirin KΔ±zΔ± 17. BΓΆlΓΌm (Sezon Finali)

2:22:39

Sefirin KΔ±zΔ± 17. BΓΆlΓΌm (Sezon Finali)

Sefirin KΔ±zΔ±

Aufrufe 3 319 030

Großer, mittlerer, kleiner Teller Challenge von Ideas 4 Fun

15:01

Großer, mittlerer, kleiner Teller Challenge von Ideas 4 Fun

Ideas 4 Fun Challenge German

Aufrufe 144 857

Heilige deutsche Memes #19

6:50

Heilige deutsche Memes #19

GZUZ von Nazareth

Aufrufe 215 120