NOIZY - 1 HERE E MIRE (VACCINE)

 • Am Vor Monat

  thisisnoizythisisnoizy

  Dauer: 06:00

  Music - Elai
  Mix Master - Rvchet & Sean D
  Lyrics - Noizy
  Video: Max Production
  Available on:
  Spotify: open.spotify.com/album/5cz1ECqruFhxOpLF1c4wJ8
  iTunes: music.apple.com/us/album/nje-here-e-mire-vaccine-single/1548730683?ls=1&app=itunes
  acromaxmedia.lnk.to/1HereEMire

Yll Zariqi
Yll Zariqi

1 her e mir ty t hift nbir ma bre bir se sje qaq i mir veq je tu u shtir

Vor 50 Minuten
Bertan Alili
Bertan Alili

On fire brooo 🔥

Vor 2 Stunden
Rigers
Rigers

Noizy heq nga Youtube kengen adrenalinë 🧐🤨😳

Vor 3 Stunden
Maurisio Ndreu
Maurisio Ndreu

Varrikars ka me te kap matolale

Vor 3 Stunden
Nikolo Prela
Nikolo Prela

Germani? france? Russia? Nah jena otr ❤️❤️🇦🇱🇦🇱💪

Vor 4 Stunden
FRANKO
FRANKO

Ja pse i ka djeg bytha matos 😏

Vor 4 Stunden
Dijonel Haspepa
Dijonel Haspepa

O rop qim korin tat futja krupit OTR o ropsh dhenuk ke frik me i thon emrat se ti nxin syt ejxhbija 🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕 fak otijarsave

Vor 4 Stunden
Gjovalin Shkozinaj
Gjovalin Shkozinaj

Po he djal pooo

Vor 8 Stunden
Andi Daka
Andi Daka

Ky esht eminemi shqiptar super gjogand vlla Mos te haj fare te kta pikat ne oqeqn

Vor 11 Stunden
bajram boss
bajram boss

Noizy ist baba 🇦🇱❤

Vor 11 Stunden
Ladi 1.n
Ladi 1.n

Noizy - 1 her e mire 👊👑 estrada left the planet 😬😬

Vor 13 Stunden
Luan O.T.R NOIZY
Luan O.T.R NOIZY

Hahhahha

Vor 13 Stunden
LEDI
LEDI

Gezuar 8 Marsin nona hip-hop☝️🔥

Vor 14 Stunden
Ana Anita
Ana Anita

Por "diss hysen" gjithmon do ngelet dissi me i fuqishem i shqiptaris

Vor 14 Stunden
Ana Anita
Ana Anita

@K R I S S ndsh dhe kjo ka t bej po secili reper ka menyren e vet per me bo diss t gjith e dim qe unikkatili 99% t kengve i ka me sharje banale dhe prandaj dallohet nga reperat e tjer. Kurse sa per maton dhe noizyn tekstet i kan super te dy por mendoj se noizy esht pak me i vjeter per kte lloj sporti matos i duhen dhe pak vite karrier t grricet me noizyn t themi realitetin

Vor 11 Stunden
K R I S S
K R I S S

Nuk esht diss nji kong qe dikush vetem te sha se ajo nuk do mend, edhe fmija din me shajt sot...diss tamam esht ai qe ti nxjerr t palamet e t flliq ne kong sikur kishte bo Mato te konga e vet psh😉...pr mendimin tim diss hyseni ka marr shum fam dhe vemendje vec per faktin qe e ka kendu Unikkatili

Vor 11 Stunden
Ana Anita
Ana Anita

@AV DIGITAL MUSIC perderisa i kunderpergjigjet disa personazheve publike dmth qe diss esht dhe nuk ka rendsi se kujt i dedikohet dissi rendsi ka fjalet qe permenden prandaj them qe dissi me i fort esht ai i unikkatilit... mendimi im gjithmon🤷🏻‍♀️

Vor 13 Stunden
AV DIGITAL MUSIC
AV DIGITAL MUSIC

Ky nuk esht diss-1 E vrt qe diss hysen esht diss i fort-2 Por mos harro qe noizy i ka bere diss bbs dhe stresi otr katili i ka bere nji rreperi vk dmth dissat me tfort jan noizy diss bbs dhe stresi diss otr-3

Vor 13 Stunden
Gaming
Gaming

Matolale disa noizit. Dhe noizi e fshin kengen adrenalina me matolale😬

Vor 15 Stunden
Lurjan Nezha
Lurjan Nezha

Matto Diss 🤦‍♂️... Cou I her mer Burr trego se kush Je?? Rrespekt Noizy 💪

Vor 15 Stunden
Roxhest Kuci
Roxhest Kuci

1 her e mire jemi me ty noizy krenar me ty .... tja qi robt matoliiiii rrep kari ishte .. OTR me zemer ne vdekje ❤❤👌👌👌👌

Vor 15 Stunden
Ervinjukaj 123456789
Ervinjukaj 123456789

🤯🤯🤯🤯

Vor 16 Stunden
Ervinjukaj 123456789
Ervinjukaj 123456789

🔥🔥🔥🔥

Vor 16 Stunden
Juventus Style
Juventus Style

ska llafe me ktë💪

Vor 17 Stunden
Jason Derulo
Jason Derulo

Mund te me thoje dikush se cila pjese esht diss per maton

Vor 18 Stunden
Jason Derulo
Jason Derulo

Flm,,po nuk e kuptoj ca i ka ber mato qe noizy i ben diss ,ata kan qen shok

Vor 10 Stunden
K R I S S
K R I S S

“Ju skeni as themele skeni as taban sdi ca karin je tu thon”

Vor 11 Stunden
DL ϟ EULEX
DL ϟ EULEX

Do pabuksa do skileta kto si topa basketbolli kto pa dhom e kto pa byth do me bo si john gotti 2:36

Vor 17 Stunden
Lenci Hoti
Lenci Hoti

Gezuar 7 marsin mesuesi i MUZIKES

Vor 18 Stunden
locco locco
locco locco

Ta qi at qip nkry qe e ki instalu Pse munohesh me u shty me new gjeneraten Ka faj geti qe sti ka qi ropt me t'vra

Vor 18 Stunden
Eniss X1
Eniss X1

Let’s te degjojm icik fakte🙂👆🏻

Vor 18 Stunden
marilena x
marilena x

Juu halaaa skenii karrierrrrrr gahagagagaga

Vor 18 Stunden
marilena x
marilena x

Disa mduket kan marr shum doza nga kjo vaksin😉🤝

Vor 18 Stunden
Jetmire Shkreli
Jetmire Shkreli

nojziiiiii

Vor 18 Stunden
Marjana Cehu
Marjana Cehu

Matolale o bish

Vor 19 Stunden
Rich Life
Rich Life

O noizy pse i ce bo diss matolale

Vor 20 Stunden
Albania Albania
Albania Albania

🔥🔥

Vor 20 Stunden
ornela harizaj
ornela harizaj

ik o kar andej degjoni matolalen se eshte bosss

Vor 21 Stunde
Baba Ropt
Baba Ropt

Matolale bukshkels

Vor 22 Stunden
Big Noizy
Big Noizy

Ne tvertet noizy me unikkatil sflasin ama noizy unikkatil jan mbreterit e shqipnis per rrep❤️

Vor 22 Stunden
YT PRINC666
YT PRINC666

Fuck otr Cllevio serbiano 👑👑🌎🌎

Vor 22 Stunden
Kejdi Dema
Kejdi Dema

jo po vaksina nk jep efekte ansore nderkoh #matolale #diss #noizyt

Vor 22 Stunden
Albi Gang
Albi Gang

https://youtu.be/aXY6Gq_CUwk

Vor 23 Stunden
Hallakam Kukaj
Hallakam Kukaj

Hajde kopje e Unikkatilit hajde. Feq pak ma ndryshi pi shkruni😁 Unikatili esht king 👑 e ti je ne epoken e unikatilit.

Vor Tag
vlad vlad
vlad vlad

Used to be a fan now im an air conditioner 👊

Vor Tag
diss KING
diss KING

Ktu pas dissit tMatos per me fshi gjynahet

Vor Tag
blediofficial 1
blediofficial 1

Erdha me pa varrin e Matoleshit

Vor Tag
kristi Nikolli
kristi Nikolli

diss kari ngjojeni matolalen

Vor Tag
Plsddks Fdsks
Plsddks Fdsks

Ik mr kalama shko ngjo matolale ti

Vor 23 Stunden
Visi Kaso
Visi Kaso

😈😈😈😈😈😈😈😈😈

Vor Tag
Visi Kaso
Visi Kaso

cisha motr

Vor Tag
Visi Kaso
Visi Kaso

bra

Vor Tag
1124 2114
1124 2114

Gezuar 7 marsi msusi i hip hopit👑👑

Vor Tag
Lisjano Hoxha
Lisjano Hoxha

Restoo i vuni kapakun , L

Vor Tag
Myzafer Seitaj
Myzafer Seitaj

U be stres pidhuci me tregu perralla 😂😂❤️ NOIZY KING OTR ❤️❤️

Vor Tag
Rajmonda
Rajmonda

Nqfs ka një këngëtar t mir n Shqipëri edhe në t gjith ballkanin ësht NOIZY ❤🥰

Vor Tag
Razije Bajrami
Razije Bajrami

Ke nje qe gabim eshte kengtari me i mir ne bot

Vor 18 Stunden
ÀĹB Ťìþàñì444
ÀĹB Ťìþàñì444

noizy❤❤😎😎

Vor Tag
Egiol Begaj
Egiol Begaj

Fire

Vor Tag
Biko Metaj
Biko Metaj

doja te mos i dija te gjitha kenget nga noizy dhe t'i degjoja perseri per here te pare... Real feels

Vor Tag
pablo geneva
pablo geneva

what language is he singing ?

Vor Tag
Armend Avdiu
Armend Avdiu

albanian

Vor Tag
Angjelos Kote
Angjelos Kote

diss matolales

Vor Tag
Erlind Veledi
Erlind Veledi

Vec fake .. gjithmon vec llafe keni ju fuck plera

Vor Tag
Terenc D94
Terenc D94

Pervec katilit dhe 2po2 ska mo loegjenda pirat leje muziken ska me per ty

Vor Tag
1124 2114
1124 2114

Po kari po

Vor Tag
Aldin Perlleshi
Aldin Perlleshi

Clevijo eshte mreti

Vor Tag
Razije Bajrami
Razije Bajrami

Va qiti nonen kitve hajde

Vor Tag
josif hoxhaj
josif hoxhaj

kush erdhi pas disit t mato lale 😂😂😂😍

Vor Tag
Monster Gamer
Monster Gamer

Mato diss noizyt 🤣🤣🤣🤣🤣

Vor Tag
Gersa
Gersa

Pasi kishte mor zemer matolale per me i bo diss noizyt 🤣po kthehem ktu te qetesoj veshet [Ju qi robt shpulla gojes juve rresht nje nga nje]

Vor Tag
Ildi Xhuke
Ildi Xhuke

Matolale resto👌👌⏸

Vor Tag
The Big on Sport
The Big on Sport

Pse me matolale apo per fam

Vor Tag
Benard Alijaj
Benard Alijaj

Kush esht ktu mas dissit t matoleshit 🤭

Vor Tag
Xhuliano Murati
Xhuliano Murati

Hhhahahahah

Vor 15 Stunden
Alban Muca
Alban Muca

Un

Vor Tag
private g
private g

kush erdhi ktu mbas dissit matolale?

Vor Tag
Free Fire Player
Free Fire Player

Un 😂😂😂

Vor 21 Stunde
hahah haha
hahah haha

Fshije komentin mos e permen at ktu

Vor 22 Stunden
ScarFÆツ
ScarFÆツ

Hahahahahah o ju cerrat e noizy kaloni iher nga matolale

Vor Tag
Leo Leandri
Leo Leandri

Hahahahhahahah per fam ka bo dhe ig privat se ngelen tu e sha loxxx

Vor Tag
Jonis Hoxha
Jonis Hoxha

Me pa cerrin e noizyt 😂

Vor Tag
Rigers
Rigers

Gezuar 7 Marsin mesuesi i Hip-Hop🇦🇱😁

Vor Tag
Meme Templates
Meme Templates

Kjo ishte e goditme bravo

Vor Tag
ALB HACKER
ALB HACKER

Vor Tag
Rigers
Rigers

⚡⚡

Vor Tag
ROBERTO XHANI
ROBERTO XHANI

Super o talent🔥👑💪🏻

Vor Tag
Ervinjukaj 123456789
Ervinjukaj 123456789

👊👊👊👊

Vor Tag
Ervinjukaj 123456789
Ervinjukaj 123456789

💪💪💪💪💪

Vor Tag
Ervinjukaj 123456789
Ervinjukaj 123456789

🤯🤯🤯🤯

Vor Tag
Ervinjukaj 123456789
Ervinjukaj 123456789

👌👌👌👌

Vor Tag
Ervinjukaj 123456789
Ervinjukaj 123456789

👑👑👑👑

Vor Tag
Ervinjukaj 123456789
Ervinjukaj 123456789

💣💣💣💣

Vor Tag
Ervinjukaj 123456789
Ervinjukaj 123456789

👍👍👍👍

Vor Tag
Ervinjukaj 123456789
Ervinjukaj 123456789

🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor Tag
Ervinjukaj 123456789
Ervinjukaj 123456789

🔥🔥🔥🔥

Vor Tag
Xhevi Cupi
Xhevi Cupi

Masanej mixey po at duhet me ja qi grun npidh

Vor Tag
Xhevi Cupi
Xhevi Cupi

A mi jep nja 2mij euro ta zhduki donin kot per qef tkarit ose bjerma ktu ke lokali tonit po pate lidhje hala

Vor Tag
Xhevi Cupi
Xhevi Cupi

Dil mor bur njer ka lagja se na plase dil se kom nevoj per me ja qi ropt do pisa se shum e paskem ul veten dil or bur

Vor Tag
David
David

Pse thot mos folni per rekorde jemi n 2020 nderkoh kenga ka dal 2021

Vor Tag
marilena x
marilena x

Se kengen eshte perfunduar ne 2020😅

Vor 18 Stunden
The Black Rat Inn
The Black Rat Inn

ik o BUZ-VIC muti ke ber BOTOX ne BUZ. o legen. CLEVIO SERBIANO mbase te fut ndonje SHIV. po te me kishin pagu mua se e boja. Ku e njef ti burgun e amerikes, rrac magjupash BUZ-EVGJIT.

Vor Tag
florent.batusha.69
florent.batusha.69

O Bossi 😎 diss tgjithve

Vor Tag
florent.batusha.69
florent.batusha.69

OOO njishiiiii 🦇🦇🦇🦇🦇💀💖

Vor Tag
GFN HACKER
GFN HACKER

Noizy kot esht cllevio serbino 100 here me i mire o noizy o mamqir

Vor 2 Tage
GAMING ALBANIA
GAMING ALBANIA

OTR 🤴

Vor 2 Tage
Ardit Bunjaku
Ardit Bunjaku

e ke kall babo

Vor 2 Tage
Duljand Tabaku
Duljand Tabaku

Kjo këng të lë pa fjal

Vor 2 Tage
edi85859
edi85859

⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡

Vor 2 Tage
Mariglen Gjana
Mariglen Gjana

L E G E N D

Vor 2 Tage
Gangos G
Gangos G

Noizy ka me ngel king ne Shqiperi.Rrespekt bisha❤️🇦🇱.Na ke bo krenar.

Vor 2 Tage
Loni Loni
Loni Loni

Noizyde

Vor 2 Tage
Loni Loni
Loni Loni

Noizyxnxxf

Vor 2 Tage
Ervin Ervin
Ervin Ervin

I ke qr hallall

Vor 2 Tage
Donald DD
Donald DD

Pasi degjoj rrep te lodhur nga te tjeret kthehem ketu te qetesoj veshet

Vor 2 Tage
FF SCARFACE
FF SCARFACE

@Johny Shaqes do rritesh e ti e do ndrosh mendim🙌

Vor 13 Stunden
estrada.shqiptare estrada.shqiptare
estrada.shqiptare estrada.shqiptare

@FF SCARFACE ja ki palu unikatil baba tba

Vor 13 Stunden
Johny Shaqes
Johny Shaqes

@FF SCARFACE ca thu m pall kari tqifsha katilin noizy esht mreti i rrepit

Vor 21 Stunde
FF SCARFACE
FF SCARFACE

Ec dgjo Unikkatilin😉

Vor Tag
Loni Loni
Loni Loni

Cllevio bitcoins llama 🦙 and then the only thing you

Vor 2 Tage
Dini Meta
Dini Meta

😂😂😂😂😂😂😂😂

Vor 2 Tage
Dini Meta
Dini Meta

🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor 2 Tage
Dini Meta
Dini Meta

PALLIDHJE KENK

Vor 2 Tage
north london
north london

ja ka qi ropt tgjithve me ket diss

Vor 2 Tage
Buki 213
Buki 213

Uuuuhhhh!!!...

Vor 2 Tage
JM ABDULLAI
JM ABDULLAI

As!

Vor 2 Tage
Loni Loni
Loni Loni

Habe jetzt oder jetzt über ihr

Vor 2 Tage

Nächster

Marin - #Blitz (prod by. Rzon)

04:23

Marin - #Blitz (prod by. Rzon)

MarinOfficial

Aufrufe 5 500 000

MatoLale - RESTO (prod by Stobs)

04:27

MatoLale - RESTO (prod by Stobs)

MATOLALE

Aufrufe 402 000

FINEM - AVIONI (prod. ARLENN)

04:53

FINEM - AVIONI (prod. ARLENN)

FINEM

Aufrufe 4 300 000

Noizy - Nuk kan besu (Official Video 4K)

03:27

Noizy - Nuk kan besu (Official Video 4K)

thisisnoizy

Aufrufe 34 000 000

Dhurata Dora - Harrom

03:37

Dhurata Dora - Harrom

Dhurata Dora

Aufrufe 19 000 000

Billie Eilish - ilomilo (MBNN Remix) [1 Hour]

55:04

Noizy - Bojm pak muhabet (Prod. by A-Boom)

07:15

Noizy - Bojm pak muhabet (Prod. by A-Boom)

thisisnoizy

Aufrufe 14 000 000

Baraj 30. Bölüm Fragmanı

0:53

Baraj 30. Bölüm Fragmanı

Baraj

Aufrufe 1 199 377

Krass, was Lukas sich traut...! 😳🤬 #324 | Krass Schule

11:14

Krass, was Lukas sich traut...! 😳🤬 #324 | Krass Schule

Krass Schule - Die jungen Lehrer

Aufrufe 334 739

ER WAR BEI STERN TV UND WAS HAST DU ERREICHT?

9:50

Masumlar Apartmanı 24. Bölüm

2:18:42

Masumlar Apartmanı 24. Bölüm

Masumlar Apartmanı

Aufrufe 3 706 341