Nisret Krasniqi - TAKIMI ME ZOTIN

 • Am Vor 2 Monate

  Nisret KrasniqiNisret Krasniqi

  Dauer: 04:14

  WEBSITE: www.nisretkrasniqi.com/
  FACEBOOK:facebook.com/nisretkrasniqiCH/
  INSTAGRAM:instagram.com/nisretkrasniqi?igshid=1kow544i9i1f1
  𝗟𝘆𝗿𝗶𝗰𝘀: Kreshnik Avdiu
  𝗠𝗶𝘅 & 𝗠𝗮𝘀𝘁𝗲𝗿𝗶𝗻𝗴: Kareem Abd El-Wahab
  𝗔𝗿𝗮𝗻𝗴𝗺𝗲𝗻𝘁𝗲𝘀: Eng. Amr Akkad
  𝗕𝗮𝗰𝗸 𝘃𝗼𝗰𝗮𝗹𝘀 𝗯𝘆:Muhammad Bashir & Zyad Saif
  Video Director:Selçuk Šahin

  𝐓𝐀𝐊𝐈𝐌𝐈 𝐌𝐄 𝐙𝐎𝐓𝐈𝐍
  Falënderit thash
  Sa i qela sytë
  Që më dhé Zot jetë
  Edhe për këtë ditë
  Ti je i Gjallë e i Përhershëm
  Asnjëherë nuk vdes
  Takimin me Ty
  O Zot po e pres
  Ti je i Gjallë e i Përhershëm
  Asnjëherë nuk vdes
  Takimin me Ty
  Çdo ditë po e pres
  Gjithçka unë kërkoj
  Është veç Ty me t’pa
  Me pa nurin tan ditën e Xhuma
  Ty t’përmend zemra
  Edhe kur goja s’flet
  Më dërgo o Zot
  Pa azab n’Xhenet
  Ente Es-Selam we minke Es-Selam
  Tebarekte ja Dhel Xheláli vel Ikram
  Pres me m’dhan selam
  E me fol me mu
  Me m’than që m’ke fal
  Saher kam gabu
  Ty t’beson zemra
  Edhe pse s’të ka pa
  Në Xhenetin tan Zot
  Një vend me m’a ba
  Ente Es-Selam we minke Es-Selam
  Tebarekte ja Dhel Xheláli vel Ikram

Mahir Ajgeraj
Mahir Ajgeraj

Marshalla vllain jon zoti te shprblef me xhehnet jarabi se na knaqt shpirtin me ilahi zoti ju rujt ☝️☝️☝️☝️☝️☝️☝️

Vor Stunde
Video Islame
Video Islame

Kliko ketu 👇 hynë edhe pastaj e bën Subcribe https://youtube.com/channel/UCHeo0EXQqFNZPRxcuM8cbQw Unë e kam bër faqen tuaj

Vor 4 Tage
Muharrem Musliu
Muharrem Musliu

👍🤲🤲

Vor 5 Tage
Almi Almi
Almi Almi

RAMAZANI FILLON ME 13 PRILL INSHALLAH E PRESIM ALLAHU AKBER LA ILAHE ILALLAH☝️🕋🤲🕌📿

Vor 6 Tage
Almi Almi
Almi Almi

PA ASNJE DYSHIM SE ALLAHU ESHTE NJE DHE I VETMI I PLOTFUQISHEM I PLOTPUSHTETSHEM I PLOTMESHIRSHEM FAL I QOFSHIM TLUMIT TLARTMADHERUARIT ALLAH🕌🕋📿🤲🤲☝️☝️🕌🕌🕌🕌☝️☝️☝️☝️📿📿🤲☝️☝️

Vor 6 Tage
Almi Almi
Almi Almi

THUAJ 15 HERË DHE GJITH DITEN VELLA DHE MOTER JU BEGATOFT I LUMI ALLAH SUBHANALLAH ESTAGFURILLAH ISTIGFAR ELHAMDULILAH LA ILAHE ILALLAH ALLAH AKBER ALLAH PER TY SHUM SHYQYR SA LALLAHU ALEHJLI SELAM ALLAHUME SALLI ALA MUHAMMEDIN SUBHANALLAH VA BIHAMDI SUBHANALLAH EL-ADHIM ☝️🕋🤲🤲📿🕌🕌🕌

Vor 6 Tage
Hoka Dolci
Hoka Dolci

Mashalla 🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲༼ つ ◕‿◕ ༽つ

Vor 9 Tage
Ali Imeri
Ali Imeri

Mashallla

Vor 21 Tag
Ajet Thaqi
Ajet Thaqi

Respekt.MARSHALLA

Vor 24 Tage
Jetor Xhikollari
Jetor Xhikollari

Allahu te shperbleft vella per kete ilahi

Vor 26 Tage
Ardian Statovci kosova
Ardian Statovci kosova

MashaAllah Allahu ju Ruajt e ju Shpërbleft me Xhenetin Firdues Ilahia më e Bukur që Kam Ndëgjuar Ndonjëher Allahu Qoftë i Kënaqur Me Ju Dhe Me Ne AllahumeAmin AllahumeAmin ElhamdulilahiRabbilalemin E Selamu Alejkum We Rahmetullahi We Barakatuhu 🤲🤲👍👍👏👏❤️❤️😊🥰

Vor 28 Tage
Hamide Govori
Hamide Govori

Je shumë i mrekullueshëm një Zot i madhëruar ju dhashë lumturi gjithë jetën 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

Vor 29 Tage
Elmaze Neziri
Elmaze Neziri

pp

Vor Monat
Best Player
Best Player

Mashalla soti

Vor Monat
Bukurie Hakaj
Bukurie Hakaj

Mashalla🙏

Vor Monat
Kudret Memushaj
Kudret Memushaj

Bravo te lumt goja loreta memushaj pershendet nga Italia .

Vor Monat
Eljvane Krasnici
Eljvane Krasnici

Mashllah 🙏❤🌺

Vor Monat
Rinor Selmani
Rinor Selmani

Nisesh per ket dynja vjen tu kajt rritesh tu msu dredhinat e ksaj bote jeton me mashtrime jeton me ni anderr qe eshte sprov per jeten e perhershme vjen tu u plak e she qe kurgjo so reAle nkit jet e she qe pot pret vdekje ku ki me dhan llogari para krijusit Allaha na bo rob txhentit 🙏

Vor Monat
Enea Memeti
Enea Memeti

Mashallah ❤️

Vor Monat
DN5 02
DN5 02

Depresive! Zoti nuk i do njerezit qe shtiren..

Vor Monat
Shembulli Islam
Shembulli Islam

😍😍😍😍😍😍

Vor Monat
Muharrem Musliu
Muharrem Musliu

Allahu te shperbleft vella

Vor Monat
albion vitia
albion vitia

Allahu tmirat njet ty ti jep e ju rujt Zoti me familje besoj kjo osht ma e mira per qdo musliman ilahi shum e mir msim e kuptim per qdo sen qe Zoti na ka fal e tek aj do tkthehemi

Vor Monat
Lirim Shabani
Lirim Shabani

MASHALLAH☺😊

Vor Monat
Ermal Rystemi
Ermal Rystemi

Kushjetpabab iqietbAb

Vor Monat
Ferdane Dane
Ferdane Dane

Mashallah AALAHU SHPERBLEFT 🤲🤲

Vor Monat
Saudi Mehmeti
Saudi Mehmeti

❤❤❤❤

Vor Monat
vladimir muhadri
vladimir muhadri

MashaAllah❤️

Vor Monat
Mahir Ajgeraj
Mahir Ajgeraj

Allahi te shprbleft me xhehnt ty jarabi vllai dashm musliman

Vor Monat
Enis Krasniqi
Enis Krasniqi

Mashallah

Vor Monat
Djellona Maloku
Djellona Maloku

MashaAllah 😍

Vor Monat
Visit Albania
Visit Albania

👍👍

Vor Monat
Visit Albania
Visit Albania

👍👍👍

Vor Monat
Sadrija Kevsere
Sadrija Kevsere

Allahu te shperbleft o vlla

Vor Monat
Sadrija Kevsere
Sadrija Kevsere

Mashalla

Vor Monat
Muhamed Maksuti
Muhamed Maksuti

MashAllah Allahu te rujt Vlahu Nistret Krasniqi Shum bukur ilahija

Vor Monat
300 Spartans
300 Spartans

ALLAHU TE RUJT AHH SIKUR TE KISHIN NKERZ SI TI SA MA SHUMM EDHE SIKUR ADEM RAMADANI TE KISHIM PLOT NUERZ KESHTU SE KEM NEVOJ ALLAHU JU RUJT 😔😔😔😔

Vor Monat
DIKS OFFICIAL
DIKS OFFICIAL

☝🤲❤

Vor Monat
Anide Ubaknej
Anide Ubaknej

Allahu te shperbleft nisret me ket ilahi na knaqe zemrat zoti te rujt

Vor Monat
Muhamed Nebija
Muhamed Nebija

Shum kam qaj me ket ilahi All’llahu te dasht Habibi e suksese ❤️☝🏻

Vor Monat
DN5 02
DN5 02

Shko tek naj psikiater,muhamet! Nuk i pakje punet nirë

Vor Monat
Almi Almi
Almi Almi

ALLAHU AKBER

Vor Monat
Elisabeta Mitaj
Elisabeta Mitaj

O zot respekte vella te lumte goja sepse esht kg me e bukur qe kam degju jane fjalet me te ndihera respekte per zotin tone allahun tone faleminderit 🙏🤲shum emocionuese edhe shpirtin ma leteson cdo fjal e then nga goja jote vlen sa 1000 te tjera respekte

Vor 2 Monate
albion vitia
albion vitia

jo kenge mfal ilahi duhet ti thuash

Vor Monat
Ezana Syla
Ezana Syla

👏👏👏😍

Vor 2 Monate
MeTi Cozz
MeTi Cozz

👏💔

Vor 2 Monate
Hirije hyrka
Hirije hyrka

Takimin me ty o Zot e pres😢🤲

Vor 2 Monate
Islam - Peace
Islam - Peace

URA E SIRATIT Aishja r.a kish pyetur një herë Pejgamberin a.s rreth kuptimit të Ajetit kuranor (Ditën kur toka do të zëvendësohet me diçka tjetër. Po ashtu dhe qiejt). Ku do të jetë njerëzimi në atë kohë? Pejgamberi a.s iu përgjigj: Ne do të jemi duke provuar të kalojmë mbi Urën e Siratit.. NË ATË DITË Do të jenë vetëm tre vende për njerëzimin.. Sheshi para Urës së Siratit, poshtë Gremina e Xhehenemit dhe nga ana tjetër bregu i Xhenetit.. Sado imagjinatë të kesh, Realiteti do të jetë më i tmerrshëm.. Nuk janë 5 ose 10 as 100 njerëz që maten ta kalojnë.. Janë miliarda e miliarda.. Kombe e fise.. Por le të vazhdojmë më tej.. Pejgamberi a.s thotë: I pari që do ta kalojë Urën e Siratit jam unë dhe Umeti im.. Muslimanët do të hyjnë të parët. Ankthi dhe frika pushton çdo njeri. Kush do të kalojë. Kush do të bjerë? Përpara meje dikush ra, edhe pas.. Por nuk mund ta kthej kokën pas se mund të rrëzohem dhe vetë.. Ajo urë është më e hollë se fija e flokut, më e mprehtë se tehu i shpatës. Terr që nuk lejon shikimin të depërtojë. Duke mos mjaftuar ky rrezik, gjatë rrugës dalin ganxha e grepa që të ngulen në mish e të tërheqin nga poshtë..Poshtë Xhehenemi që vlon tmerrshëm dhe shton frikën e ankthin.. Gjatësia e kësaj ure është sa gjerësia e Xhehenemit. Sesa mijëra kilometra i gjerë është këtë nuk e dijmë. Por dijmë që nga Ura e Siratit deri kur fillon tabani i zjarrit, njeriu bie në rënie të lirë që zgjat 70 vjet.. Ana tjetër e Urës është para Portave të Xhenetit.. Në atë Anë Pejgamberi a.s pret Umetin e vet (Muslimanët) Ata që do të jenë banorë të Xhenetit.. PAK KTHIM Njerëzit aty kanë ardhur pasi janë gjykuar.. Peshoret kanë treguar se si do të jemi me gjynahet tona. Gjithçka nga jeta jonë aty është përfshirë.. Punët, fjalët, veprimet..Mendimet.. Ata që punuan mirë qoftë dhe sa grimca kanë për ta marrë aty në anën e djathtë të Peshores. Në të majtën janë veprat e këqija.. Disa njerëz Zoti i ka nderuar, nuk i ka futur në llogari fare.. Ata nisen për në xhenet dhe presin bashkë me Pejgamberin a.s në portat e tij.. Disa të tjerë Zoti i ka poshtëruar sa nuk denjon as ti marrë në llogari.. Këta janë kriminelët barbarë të njerëzimit.. Mblidhen të gjithë në një lëmsh të madh njerëzor dhe hidhen menjëherë në zjarr.. Kurse pjesa tjetër e njerëzimit do të merret në pyetje të vazhdueshme.. Nuk mund të shpëtohet me justifikime boshe. Dëshmitarët (Gjymtyrët gjuha e sytë e tu) nuk do të mund të gënjejnë dot.. Aty nuk do të ketë avokatë mbrojtës.. Akuzat do të jenë nga më të ndryshme.. Akuza për mospërmbushjen e Hakut të Zotit.. Akuza për mospërmbushjen e Hakut të vetes.. Akuza për dëme ndaj Njerëzimit.. Disa njerëz Gjynahet e tyre do tu falen dhe do tu fshihen fare..Në rrugën e Siratit nuk do të kenë pesha të tjera mbi vete.. Disa të tjerë do të mbartin edhe ca gjynahe të pafalura të cilat do të duhet të pastrohen në Zjarr..Ato gjynahe ia humbin ekuilibrin në Sirat.. Por të tjerë do bartin jo vetëm gjynahet e veta por edhe të të tjerëve që u kanë hyrë në hak.. Miliarda njerëz tashmë janë rreshtuar për të kaluar Siratin.. Udhëtimi i fundit i ka nisur.. Nuk ka vdekje por ka shpërblim ose dënim.. Tmerri kur sheh të tjerët që nuk ia dalin dot dhe ulërijnë tmerrshëm duke u zhdukur në fund të Errësirës, ta shton ankthin.. Do të kesh kaluar deri afër fundit, mos i beso kurrë nëse të dyja këmbët nuk i ke në bregun tjetër.. Sepse mund cdo çast ganxha të Xhehenemit të të tërheqin nga poshtë.. Gjynahet tona janë ato në fakt. Një fjalë e keqe, një veprim i gabuar, një shikim i ndaluar.. Etj.. Pejgamberi a.s në anën tjetër kur sheh se ti hyre në Urën e Siratit, fillon ti lutet Zotit për ty. O Zot ndihmoje, O Zot ndihmoje.. Nuk ka rrugë tjetër aty do të kalohet patjetër.. Gjithçka nga pas zhduket, nuk mund të qëndrosh pa hipur mbi urë. Sado frikë të kesh.. Nuk do të të ndihmojë kush. As mami e as babi.. As shoku e as vllai.. Të gjithë kanë hallin e vet. Aishja r.a nisi të qajë.. Pejgamberi a.s e pyeti se çfarë kishte dhe ajo i tha:Po imagjinoj ditën e Kijametit. A do të kemi mundësi ti takojmë prindërit tanë aty? Patjetër që po.. Por.. Vetëm në tre vende nuk do të kemi mundësi sepse do të kemi hallet tona.. VENDI I PARË: Në momentin kur të na vijnë librat e punëve tona. Me akuzat ose me përgëzimet.. Besimtari qesh dhe thotë: -Hej shikoni librin tim.. Fitova.. Ah gjithmonë kam patur frikë për këtë moment por Zoti më paska mëshiruar.. Pabesimtarit libri i vjen majtas e nëse nuk don i fsheh duart pas por libri i vet e godet nga pas.. Është i nxirë.. Në këtë botë mashtruese ai thoshte: Kur të vdes nuk ka problem më hidhni dhe në kanal se nuk ka ringjallje..Sot ai ka mbetur pa fjalë.. I tmerruar.. Don dhe një shans tjetër..Por gjithçka ka mbaruar.. VENDI I DYTË: Në llogari. Tek peshoret e veprave tona.. Njeriu do të ketë nevojë për pak të mira, por nuk ka. Shkon të huazojë nga nëna e tij, por ajo i thotë se ka hallin e vet e nuk mundet. Kudo që shkon lypësi kthehet bosh. Askush nuk mendon për të. VENDI I TRETË: Në Urën e Siratit e sheh nëna fëmijën e vet duke rënë poshtë e nuk mund të bëjë asgjë. Dhimbja për humbjen e të dashurve duhet të kthehet në forcë për të kaluar Urën. Nuk mund të përballojë dikush Xhehenemin. Portat e Xhenetit matanë të mbajnë me shpresë.. Do të ketë njerëz që URËN E SIRATIT do ta kalojnë duke fluturuar si rrufe.. Të tjerë fluturime më të ngadalta.. Të tjerë do të ecin mbi të në karvanin e miliarda njerëzve.. Disa do të dalin më në fund pas shumë plagësh të marra nga grepat e ganxhat. Të tjerët nuk do tia dalin dot. Aty ndahen prindërit me fëmijët, bashkëshortët, vllezërit e motrat, shokët e ngushtë.. Ndarja do të jetë mizore.. Por rruga duhet të vazhdojë.. Deri sa të dalim në nregun e Xhenetit.. Kur të jemi matanë trupin do ta përshkojë një qetësi e madhe. Ka shpëtuar… Nuk ka më vuajtje.. Nuk ka më rrezik.. Tani është koha e hyrjes në kënaqësinë e Përhershme..Tani nuk ka vend më për ankth.. Dyert e Xhenetit hapen me gjerësinë e tyre, prej mijëra kilometrash.. Agjëruesit shikojnë Derën e Rejanit dhe mezi presin të shuajnë etjen aty. Kanë shekuj pa pirë ujë.. Disa pikëllohen për njerëzit e dashur. Foshnjat që vdiqën nga kjo botë, për prindërit e tyre. I luten Zotit që tua japë dhe prindërit në xhenet. E Allahu i nderon ata. Ua nxjerr prindërit nga zjarri, nëse ata kanë qenë besimtarë.. Ndryshe për pabesimtarët nuk ka as dashuri as pikëllim. Për ta edhe Zoti e ka hequr mëshirën.. Pasi mblidhen të gjithë në Portën e Xhenetit.. I pari që troket mbi të është Muhamedi a.s. I dashuri pejgamber.. Mirpo pranë tij dëshiron të hyjë edhe një grua.. Don të hyjë para tij, madje.. Kur e pyetën kush është ajo grua? Pejgamberi a.s tha: Nëna e jetimëve! -Allahu na mundsofte xhennetin neve, te dashurve tanë dhe gjithe besimtareve .Allahumme amin

Vor 2 Monate
Sani Ajrullahu
Sani Ajrullahu

MashaAllah tebarekAllah Vlla shum e bukur 👌🏻 Shum emocionuese te lumt👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

Vor 2 Monate
Avni Hasaj
Avni Hasaj

Mashalla

Vor 2 Monate
Arber Bardhi
Arber Bardhi

Allahu na bëft të mundshme që të jemi prej atyre që hyn në Xhenet pa dhan llogari,Amin !

Vor 2 Monate
Medine Elezi
Medine Elezi

🤲🤲🤲🤲

Vor 6 Tage
Coverah
Coverah

Numer 1 per ilahi✅✅✅✅ska mat sakt.

Vor 2 Monate
Benjamin Shehu Official
Benjamin Shehu Official

MashAllah

Vor 2 Monate
Rukje Kuran dhe Ligjerata Fetare
Rukje Kuran dhe Ligjerata Fetare

Kush me ben subscribe Zoti ju ruajt juve dhe familjen tuaj

Vor 2 Monate
Origjinal Egzon Gashi
Origjinal Egzon Gashi

Nisret Krasniqi Allahu trujt shum ilahi e bukur me shum omelzin Allahu trujt Gjitmon ☝🏻🤲🏻🕋

Vor 2 Monate
binake gashi
binake gashi

allahu te shperblef vlla me gjenet firdaus

Vor Monat
Abdurrohim Apps
Abdurrohim Apps

This song is very beautiful for relaxation. Salam from indonesia

Vor 2 Monate
Nisret Krasniqi
Nisret Krasniqi

Allahu Ju shperbleftë gjithve thank you all 😍🤗

Vor 2 Monate
V M
V M

Allahu Te shperbleft ty per ket Ilahi kaq Te bukur Qe na rrqethe Trupin. 🤲🤲🤲

Vor 2 Monate
Nermin Jusufi
Nermin Jusufi

MashAllah ilahi me tknaq shpirtin suksese Allahu ju ruajt

Vor 2 Monate
Ridvan Ibraimi
Ridvan Ibraimi

MashaaAllah vlla shum bukur suksese

Vor 2 Monate
Shaini Marigona
Shaini Marigona

Mashallah😍 Ilahi shum e bukur, te kenaq zemren dhe shpirtin😍 Allahu ju ruajt🤲🏻

Vor 2 Monate
xhevahir seferi
xhevahir seferi

Mashallah ❤️

Vor 2 Monate
Jeton Nosha
Jeton Nosha

Ju qe jepini Komente Allahu ju Shperbleft. Po ashtu Vllaun ton Nisretin Me Shum Respekt ju Pershendes.

Vor 2 Monate
Veli Beqiri
Veli Beqiri

Allhu te shperbleft inshallah 🤲

Vor 2 Monate
Diss shqip
Diss shqip

👏👏👏👏👏👏👏👏👏🇦🇱🇩🇪

Vor 2 Monate
Jara & Ayrah
Jara & Ayrah

MashaAllah MashaAllah MashaAllah Allahu të ruajt dhe të shpërbleft nai knaqe zemrat tona me kët zë të ëmbël ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Vor 2 Monate
Mp3
Mp3

nisret 😢😢😢😢

Vor 2 Monate
Youtube Benim
Youtube Benim

Zoti ju ruajt. Vlla 🙏

Vor 2 Monate
space science
space science

Pershendetje nga holanda

Vor 2 Monate
Abal Toons
Abal Toons

Shum buker o zot 🥰

Vor 2 Monate
HUSEYİN dagdelen
HUSEYİN dagdelen

😢

Vor 2 Monate
Leos -
Leos -

Zemra me qan ❤️

Vor 2 Monate
Görkem
Görkem

Jam jetim e fukara nisret 😢

Vor 2 Monate
NORI GAMING TV
NORI GAMING TV

Görkem Zoti te dhaft durim dhe lumturi

Vor 2 Monate
Ulti Zeyrek
Ulti Zeyrek

Buker selam nga turkia 🕊

Vor 2 Monate
Bazof
Bazof

O zot sa dhimshem Zemra me qan

Vor 2 Monate
Chameleon Kids
Chameleon Kids

Schweiz 🇨🇭😍

Vor 2 Monate
THE REXO
THE REXO

Perfekt 👌

Vor 2 Monate
CHEAT EXPERT
CHEAT EXPERT

Bilbil zeri shum amblel💜❤️

Vor 2 Monate
Vignesh Kumar
Vignesh Kumar

selam from turkey very nice song🙏

Vor 2 Monate
DZ Mr Yalın YT
DZ Mr Yalın YT

Mashallah vlla zemra te knoft

Vor 2 Monate
RIFAEE COLOURS
RIFAEE COLOURS

💜❤️ buker

Vor 2 Monate
Bein Roko
Bein Roko

O vlla Musliman zoti te shperbleftë

Vor 2 Monate
The Hot Samrat
The Hot Samrat

Buker selam nga turkia Habib💜

Vor 2 Monate
RUPTURE DON MUSIQ
RUPTURE DON MUSIQ

Na knaqr zoti tkat 💜

Vor 2 Monate
Yakup Mete Rapp Offical
Yakup Mete Rapp Offical

O zot qfar Ilahie gjithqka Perfect Zoti ju ruajt

Vor 2 Monate
Youssef Taqiieldeen
Youssef Taqiieldeen

Zemra te knoft🥰

Vor 2 Monate
Qemli Video
Qemli Video

Mashallah tematik Qe ta knaq Zemren

Vor 2 Monate
Angela Ilic R.
Angela Ilic R.

Zoti ju ruajt Suksese Respekt nga italia

Vor 2 Monate
Team DfuZe
Team DfuZe

Punim pa dyshim i buker i paster gjth shka ne vend

Vor 2 Monate
BEYAZ ATLI PRENS
BEYAZ ATLI PRENS

Selam nga amerika vlella i dashur

Vor 2 Monate
SK Gaming
SK Gaming

Shum buker selam Nga Turqia

Vor 2 Monate
kingsaraygt
kingsaraygt

Allahu ju shperbleftë vella na knaqe ❤️❤️

Vor 2 Monate
Yiğit Tetik
Yiğit Tetik

O Allah munsona Xheennetin Goja tlumt 😍😍😍

Vor 2 Monate
Umut Alakaş
Umut Alakaş

Punim pa dyshim i buker i paster gjth shka ne vend Mashallah 💜 vella

Vor 2 Monate
oyun dünyası2
oyun dünyası2

Filem 👌👌👌

Vor 2 Monate
Marven and Candy
Marven and Candy

Selma fa turkia Suksses vella 👍

Vor 2 Monate
RanGAMES RNG
RanGAMES RNG

Na knaqe zoti ju dhasht gjitha te mirat 🤲🏻

Vor 2 Monate
Serkan Kıvılcım
Serkan Kıvılcım

Mashallah😍😍

Vor 2 Monate
Belkiza Belkiza Jaha
Belkiza Belkiza Jaha

❤️❤️❤️❤️💙💙💙💙

Vor Tag
zaza sabah
zaza sabah

Zoti te shperbleftë Habib

Vor 2 Monate
Glory
Glory

Oh Allah 😢😢😢

Vor 2 Monate
godless csgo
godless csgo

Zemren naknaqe ALLAHU TKNAQT

Vor 2 Monate
sem 6
sem 6

Suksese per ket ilahi Edhe Një pikë ujë 💜💜💜

Vor 2 Monate
HAMZA BAYRAK 12
HAMZA BAYRAK 12

Schön Video Clip 🙏🙏 Selçuk Sahin ❤️ Selma Nisret Krasniqi ❤️

Vor 2 Monate
Demir Efe Kulay
Demir Efe Kulay

Zoti tknaqt ku do qe te jesh i nderum

Vor 2 Monate

Nächstes Video

Nisret Krasniqi - OJ KIBLA JEM

04:35

Nisret Krasniqi - OJ KIBLA JEM

Nisret Krasniqi

Aufrufe 202 000

Nusret Kurtishi - Larg Vatanit (Full Album Audio)

39:50

Nusret Kurtishi - Eja babi

03:41

Nusret Kurtishi - Eja babi

Nusret Kurtishi

Aufrufe 201 000

Wedding Gift Had Them SPEECHLESS!!

10:03

Wedding Gift Had Them SPEECHLESS!!

Lance Stewart

Aufrufe 465 256

Adem Ramadani - hitet me ilahi

1:24:44

Adem Ramadani - hitet me ilahi

Produksioni XIMI

Aufrufe 419 000

Armendi & Merita - Si Hatixheja e Muhamedi

05:38

Armendi & Merita - Si Hatixheja e Muhamedi

Armend Beqiri & Merita Burrniku

Aufrufe 511 000

Musli Musliu - Ezani i pambaruar

06:24

Nusret Kurtishi - Me emrin Tend

04:35

Nusret Kurtishi - Me emrin Tend

Nusret Kurtishi

Aufrufe 4 600 000

Nusret Kurtishi ft. Mevlan - Sa here

05:32

Nusret Kurtishi ft. Mevlan - Sa here

Nusret Kurtishi

Aufrufe 2 800 000

Nisret Krasniqi - Pasanik e fukara - Ilahi 2015

05:01

Nisret Krasniqi - Pasanik e fukara - Ilahi 2015

Nisret Krasniqi

Aufrufe 3 600 000

В плену у прошлого (Серия 14)

47:48

В плену у прошлого (Серия 14)

Серіали України. Прем’єр

Aufrufe 603 157

Wenn der Pokémon Hype eskaliert.

3:04

6 YOUTUBER die AUSGERAUBT wurden..

13:56

6 YOUTUBER die AUSGERAUBT wurden..

Paulberger

Aufrufe 175 257

Mucize Doktor 51. Bölüm

2:9:01

Mucize Doktor 51. Bölüm

Mucize Doktor

Aufrufe 287 453