Niku Bossi - Naqeta (Official Video HD)

Rude Boy
Rude Boy

Respect to the one who created this insane beat 👏

Vor 5 Monate
psycho lefteris
psycho lefteris

Naqeta🤘

Vor Monat
DENKA PENEVA
DENKA PENEVA

@ZINKO GO no i never heard this instrument un albania

Vor Monat
RAFET ADEMI
RAFET ADEMI

Naqetaaaa🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘

Vor 2 Monate
TGF_cn
TGF_cn

LIONS🤘🏼🦁

Vor 3 Monate
Νεκταριος
Νεκταριος

Δεν ξερο αγλικα 🥺😔

Vor 3 Monate
Emiljan Buzi
Emiljan Buzi

Rrespekt per Nikun dhe Fabion nga Cunat e Fierit 💪🏻🇦🇱

Vor 4 Monate
BOSS
BOSS

@Hey There fieri

Vor 22 Tage
Foto Fotoula
Foto Fotoula

Vor 23 Tage
Metush Aeti
Metush Aeti

🤘🤘🤘🤘☝🖐

Vor 27 Tage
Giannhs Dim
Giannhs Dim

Respect brother ! Ngijeni dhe flamurin ne Athine te shikojn te gjith kush jemi!!! SHQIPE AROUND THE WORLD!!! 🇦🇱🇦🇱🇦🇱 RESPECT FROM BIRMINGHAM BROTHER !!!!

Vor 4 Monate
Spyros Thoma
Spyros Thoma

E kan par kta kush jemi neve Shqiptaret vllau im e din mir kta,jemi ber istori e vjeter ne greqi🇦🇱🇦🇱

Vor 20 Tage
Dreamroom production AV🔞👇
Dreamroom production AV🔞👇

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 💜 nude.snapgirls.today/yahiko 💜 PRIVATE S*X LET'S MAKE LOVE BABY 💜 #ライブ配信の再編ありがとうです!#この日のライブ配信は、#かならりやばかったですね!1#万人を超える人が見ていたもんね(笑)#やっぱり人参最高!#まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした!#今後は気を付けないとね5). . !💖🖤❤#今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!#この日のライブ配信は、#1万人を超える人が見ていたも ん(#笑)#やっぱり人参最高!#まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした #今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!( #笑)#垃圾

Vor 4 Monate
LOCO BLOCO
LOCO BLOCO

Να δείς που μία ζωή τσακονομασταν για τοις ράτσες και ηρθε ο niku καί μας εκανε αδέρφια 🇬🇷🇦🇱♥️ naqeta 💪💪💥💥

Vor 2 Monate
middleresit1
middleresit1

αυτά είναι 😈😈😈

Vor Monat
Lil Bottle
Lil Bottle

Τις*

Vor Monat
Ilo Billy
Ilo Billy

respekt per kengen.. fo me pelqente me shum shqip se un zdi greqisht.. po me shijon kenga kur e mendoj qe e ngjojn grekt dhe e kuptojn kush jan shqipet me zemer.💪💪💪🔥🔥🔥 digjeni athinen shqipe..🤘RESPEKT.SHQIPE🤘

Vor 4 Monate
Addy Aliaj
Addy Aliaj

@Kuti Samsung Hahaha me lot

Vor 16 Tage
🤤its_benita🦋
🤤its_benita🦋

@Laodse un greke jam

Vor Monat
bofooit gojo
bofooit gojo

Top Song Big Shqipet 🔥🔥 Jena vende i vogel ne map po vlejme per te gjithe botene 🤘🏻 Respekte per Fabio Dushku 💯💯

Vor 4 Monate
Illyrian
Illyrian

Ne gjdo vend ku kan shkuar shqipet 🇦🇱 kan ber vend si ne shtepin e tyre,rrespekte per shqipet e greqis qe nuk e harrojn shqiptarin 🇦🇱 rrespekt o G nga kosova 🇽🇰🇦🇱

Vor Monat
Aris Gew33
Aris Gew33

ΑΘΉΝΑ respect μάγκες 🇬🇷~🇦🇱

Vor 4 Monate
Αγγελος Σκοπελιτης
Αγγελος Σκοπελιτης

🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🤘🤘🤘👊

Vor Monat
Max TV
Max TV

🇦🇱🇬🇷🔥

Vor 3 Monate
UrFávßØY
UrFávßØY

👊🔥

Vor 4 Monate
Emily An
Emily An

The beat on fire

Vor 4 Monate
Lulezim Bregu
Lulezim Bregu

RESPECT RESPECT RESPECT PER BOSAT E FIERIT 🇦🇱🇦🇱🇦🇱 BOSA FIERAK JEMI DHE BOSA FIERAK DO VDESIM ❤❤❤

Vor 3 Monate
tedi Marku
tedi Marku

Respect per shqipet kudo neper bot 🇦🇱

Vor 4 Monate
GRINGO KARDERR
GRINGO KARDERR

Rrespekt NGA QUNAT E FERTHIT MIRDITE✝️❤🤘

Vor 5 Monate
Wesli Koca
Wesli Koca

Naqeta fieri 🇦🇱🦅

Vor 6 Tage
MARKA pushkaaa
MARKA pushkaaa

@GRINGO KARDERR robt po

Vor Monat
GRINGO KARDERR
GRINGO KARDERR

@MARKA pushkaaa kusho a ti je🤣😘

Vor Monat
MARKA pushkaaa
MARKA pushkaaa

Ferth korthpul MIRDIT 🦁🦁

Vor Monat
ENVER HOXHA
ENVER HOXHA

@ToriTattoo 1 lagje qenkemi hahshshs

Vor 3 Monate
Elvis G
Elvis G

Top Song Big Shqipet 🔥🔥 Jena vende i vogel ne map po vlejme per te gjithe botene 🤘🏻 Respekte per Fabio Dushku 💯💯

Vor 4 Monate
RISTY Ujku
RISTY Ujku

Respekte nga MILANO 🇦🇱🩸 Respekte Niku Bossi 🇬🇷

Vor 4 Monate
Emilio_ Toma
Emilio_ Toma

Rrespekte per naqeten nga cunat e mirdites🇦🇱

Vor 4 Monate
Skrapali
Skrapali

Respekte nga cunat e Skraparit 🇦🇱❤️

Vor 3 Monate
Besmir Hoxha
Besmir Hoxha

Pershendes gjithe cunat qe jan dhe kalun ne vujtjet ke greku,lirim sa ma shpejte🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor 3 Monate
Samuel Rakipi
Samuel Rakipi

Respekte per shqipet ne shipri🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor 4 Monate
Iri Sejko
Iri Sejko

Stresi rreperi popullit!super njeri me zemer tmodhe! Niku zjarrr

Vor 4 Monate
Ask to seduce Miss
Ask to seduce Miss

ΑΘΉΝΑ respect μάγκες 🇬🇷~🇦🇱

Vor 4 Monate
ZEUS FF
ZEUS FF

I pershendes gjith shqipet nga greqia 🇬🇷🇦🇱⚡🤍💪🏻✌️👊🏻👑

Vor 3 Monate
Edison Hysa
Edison Hysa

Bravo niku #stresi# fabio kjo është ajo keng qe e prisnin te gjith shqipet ta kuptojn greket qe me shqiptaret nuk mundesh dot ti mundesh 🤟🤟💀

Vor 5 Monate
WhiteBoyProducent
WhiteBoyProducent

MERITON SHUM RESPEKTE STRES , QE I NDIHMON ME SUPORT KTA KENGETARET E RINJ 💙🇦🇱

Vor 5 Monate
WhiteBoyProducent
WhiteBoyProducent

@Shqiptar un thash per suport vlla nuk thash se e mban stresi me lek

Vor 17 Tage
Shqiptar
Shqiptar

Ca thoni se lat nam oo njerz kta e mbajn vet veten kta e mbajn Fabion dhe stresin kta qarkullojn nga athina mir

Vor 17 Tage
Klark Kaziu
Klark Kaziu

💸💸💸💸

Vor 3 Monate
Bordeaux Toulous
Bordeaux Toulous

@Kristi Evo qa thu mor vrasesit me pages nuk bajne kenge e tik tok gjith diten😂😂mos e hani presjonin qa thojn nepet internet😂😂😂

Vor 4 Monate
bowen voowy
bowen voowy

Rrespekt NGA QUNAT E FERTHIT MIRDITE✝️❤🤘

Vor 4 Monate
161SH
161SH

Respekte nga Italia 🇦🇱🇮🇹🇬🇷 Gang 🥷🏻🥷🏻🥷🏻

Vor 4 Monate
Mike Tyson
Mike Tyson

ReSpekt nga mirdita NIKU🇦🇱🦁🦅

Vor 4 Monate
Silvio Dine
Silvio Dine

@Drilon🦁👑 niku eshte fierak

Vor 4 Monate
Drilon🦁👑
Drilon🦁👑

Mirditor asht patriot

Vor 4 Monate
Ergi
Ergi

Italia dhe Greqia ndor t shqiptarve. 🇦🇱🤟🏻

Vor 4 Monate
Illyrian
Illyrian

@Joe Shkreli ke harru gjermanin,francen edhe turqin vella

Vor 25 Tage
lego stopmotion studio
lego stopmotion studio

@Joe Shkreli bro are u serious no joke do you believe that 😂😂

Vor Monat
Athens Warzone
Athens Warzone

@Joe Shkreli hahahahaha

Vor 4 Monate
Joe Shkreli
Joe Shkreli

Angli Itali Greqi Zvicerr Portet e Spanjes, Belgjikes edhe Holandes jan ne dor tShqiptarvee

Vor 4 Monate
Tyneli-channel
Tyneli-channel

SHQIPTARET JAN TE PARET NE GJITH BOTEN .... SUPER GJE KJO KENGE 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor 5 Monate
Dreamroom production AV🔞👇
Dreamroom production AV🔞👇

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 💜 nude.snapgirls.today/yahiko 💜 PRIVATE S*X LET'S MAKE LOVE BABY 💜 #ライブ配信の再編ありがとうです!#この日のライブ配信は、#かならりやばかったですね!1#万人を超える人が見ていたもんね(笑)#やっぱり人参最高!#まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした!#今後は気を付けないとね5). . !💖🖤❤#今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!#この日のライブ配信は、#1万人を超える人が見ていたも ん(#笑)#やっぱり人参最高!#まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした #今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!( #笑)#垃圾

Vor 4 Monate
Ptao Tom
Ptao Tom

Naqeta 🤘🤘 Respekte nga burgu avlones 🇦🇱🇦🇱 greqi

Vor 4 Monate
Vullnet Avdija
Vullnet Avdija

Respekta nga Tetova e ILIRIDES❤️

Vor 4 Monate
Sheride Limani
Sheride Limani

Respekt nga ilirida shqiptare 🇦🇱🇦🇱💪💪😎😎

Vor 4 Monate
🥀 Rose Flower I 🧸
🥀 Rose Flower I 🧸

Nje Respect ✊🏽 te luanët e zemrave tona ne Athens

Vor 5 Monate
Promithefs
Promithefs

Respecte per kembet e bukura qe ke shpirti 😍😍🤘🤘🇦🇱👊💪

Vor 4 Monate
Dreamroom production AV🔞👇
Dreamroom production AV🔞👇

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 💜 nude.snapgirls.today/yahiko 💜 PRIVATE S*X LET'S MAKE LOVE BABY 💜 #ライブ配信の再編ありがとうです!#この日のライブ配信は、#かならりやばかったですね!1#万人を超える人が見ていたもんね(笑)#やっぱり人参最高!#まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした!#今後は気を付けないとね5). . !💖🖤❤#今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!#この日のライブ配信は、#1万人を超える人が見ていたも ん(#笑)#やっぱり人参最高!#まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした #今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!( #笑)#垃圾

Vor 4 Monate
Eli Aliaj
Eli Aliaj

Respect nga cunat e londres🧨🏴‍☠️🏴‍☠️🇦🇱🇦🇱

Vor 5 Monate
vinasu maaj
vinasu maaj

Naqeta 🤘🤘 Respekte nga burgu avlones 🇦🇱🇦🇱 greqi

Vor 4 Monate
wolf 💎alba
wolf 💎alba

Shqipet e athines ne qender 🇦🇱 respect 🇦🇱💪🏻😎na cunat e larisit 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor 4 Monate
Bayern München on DLS
Bayern München on DLS

Shum fort vlla Respekte per cunat e athines sa me shum kalojn kohet me shum na merr malli per athinen✌🏻🇦🇱

Vor 22 Tage
Tosoel
Tosoel

God bless you stresi ,you are great person and you proved that,🤗🤗🤗🤗🤗

Vor 5 Monate
Dreamroom production AV🔞👇
Dreamroom production AV🔞👇

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 💜 nude.snapgirls.today/yahiko 💜 PRIVATE S*X LET'S MAKE LOVE BABY 💜 #ライブ配信の再編ありがとうです!#この日のライブ配信は、#かならりやばかったですね!1#万人を超える人が見ていたもんね(笑)#やっぱり人参最高!#まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした!#今後は気を付けないとね5). . !💖🖤❤#今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!#この日のライブ配信は、#1万人を超える人が見ていたも ん(#笑)#やっぱり人参最高!#まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした #今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!( #笑)#垃圾

Vor 4 Monate
Gjakova07
Gjakova07

RESPEKT!!!🇦🇱

Vor 4 Monate
Πέτρος Τσαπκίνης
Πέτρος Τσαπκίνης

KËNGË PERFEKTE 🔥🇦🇱RESPECT SHQIP🇦🇱🔥

Vor 4 Monate
Lushi Cepele
Lushi Cepele

RESPEKTE PER NIKUN DHE VAZHDO KSHU NIK SE SUPER KENGTAR JE👍👍

Vor 4 Monate
Vision TV
Vision TV

Best song respect 🇬🇷🇦🇱

Vor 4 Monate
Vera Cala
Vera Cala

@Dreamroom production AV🔞👇 fotpf

Vor 22 Tage
Dreamroom production AV🔞👇
Dreamroom production AV🔞👇

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 💜 nude.snapgirls.today/yahiko 💜 PRIVATE S*X LET'S MAKE LOVE BABY 💜 #ライブ配信の再編ありがとうです!#この日のライブ配信は、#かならりやばかったですね!1#万人を超える人が見ていたもんね(笑)#やっぱり人参最高!#まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした!#今後は気を付けないとね5). . !💖🖤❤#今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!#この日のライブ配信は、#1万人を超える人が見ていたも ん(#笑)#やっぱり人参最高!#まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした #今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!( #笑)#垃圾

Vor 4 Monate
Lazaros Adamis
Lazaros Adamis

Respect 🇬🇷~🇦🇱

Vor 4 Monate
gentiii
gentiii

Njaqetaaa Fabio Dushkuuu ,,respekteee nga Burrelsat .super kenge ,,bravooo cunat e Fierit 🔥🔥🔥🔥🔥🔥

Vor 2 Monate
Lorenc Hysi
Lorenc Hysi

Shum Keng gjigande pz... Here par degoj Keng te till greke, tgith rreperat e greqis degjohen si Qumesh tora Para ksaj kenge....

Vor 2 Monate
chding zuure
chding zuure

Naqeta Respekte nga burgu avlones 🇦🇱🇦🇱 greqi

Vor 5 Monate
og. devil
og. devil

Rrespekt per nikun dhe fabiom nga cunat e fierit ❤️💪💪💪

Vor Monat
drttyu liqm
drttyu liqm

Bravo niku #stresi# fabio kjo është ajo keng qe e prisnin te gjith shqipet ta kuptojn greket qe me shqiptaret nuk mundesh dot ti mundesh 🤟🤟💀

Vor 4 Monate
Captain Brian McKenzie
Captain Brian McKenzie

Hidheni dhe ne Spotify. Naqeta Naqeta 🔥🔥

Vor 4 Monate
Eraldo Eraldo
Eraldo Eraldo

e nigjoj ne Polon time,tashi u bo Brabus 💥💥Fabio Dushku 🦁 Niku Bossi 😎 #Naqeta 🤟

Vor 10 Tage
Mesi Hamzaj
Mesi Hamzaj

Respekt per Nikun dhe Fabion nga cunat e Bulqizës🎉🎉

Vor 3 Monate
fouoii gyhh
fouoii gyhh

Respect from Greece.Bravooò

Vor 4 Monate
Buran Ameti
Buran Ameti

Respekte nga shkupi🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🤘🤘🤘

Vor 4 Monate
aggelos ns
aggelos ns

RESPECT LIONS🇦🇱🇬🇷

Vor 5 Monate
Emanuel Arras France🇨🇵
Emanuel Arras France🇨🇵

🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👊👊👊👊💪💪💪

Vor 4 Monate
nikolaidis 21
nikolaidis 21

@•$GANGO•$ 🇬🇷🇬🇷

Vor 4 Monate
Dreamroom production AV🔞👇
Dreamroom production AV🔞👇

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 💜 nude.snapgirls.today/yahiko 💜 PRIVATE S*X LET'S MAKE LOVE BABY 💜 #ライブ配信の再編ありがとうです!#この日のライブ配信は、#かならりやばかったですね!1#万人を超える人が見ていたもんね(笑)#やっぱり人参最高!#まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした!#今後は気を付けないとね5). . !💖🖤❤#今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!#この日のライブ配信は、#1万人を超える人が見ていたも ん(#笑)#やっぱり人参最高!#まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした #今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!( #笑)#垃圾

Vor 4 Monate
alfiere_105
alfiere_105

Niku_bossi hallal ta beft zoti, super keng..!! Fabio Dushku lirim sa me te shpejt vllaj im.

Vor 4 Monate
Orlando Kadriu
Orlando Kadriu

proud of being an Albanian!!🇦🇱💯

Vor 21 Tag
zyber vrapi
zyber vrapi

Respekte pa kufi per shqipet ku do ne bot 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor 4 Monate
Kevi Berat
Kevi Berat

Respekte nga mistrecat e Beratit 🤘🤘🤘🤘

Vor 4 Monate
King Money
King Money

@Drilon🦁👑 esht nga fieri o shok

Vor 4 Monate
Drilon🦁👑
Drilon🦁👑

Esht mirditor shoku

Vor 4 Monate
Ledjon Sulollari
Ledjon Sulollari

Respekte nga korcaret e Athines 🤘♠️♥️💥💥💥

Vor 3 Monate
Revelation
Revelation

Ανατρίχιασα μόνο που το άκουσα ❤️💪

Vor 2 Monate
Vaggos Sowear
Vaggos Sowear

Respect bro 🇦🇱🇬🇷 lions 🦁🔥

Vor 5 Monate
rikos rikos
rikos rikos

Nje LIKE te gjithve kush ka probleme me LIGJIN !RESPECT ALBANIA GANGO.....🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷

Vor 5 Monate
Mili Dajko
Mili Dajko

@Στρατιώτης 🇬🇷🇦🇱🦅👍

Vor 4 Monate
Στρατιώτης
Στρατιώτης

@Mili Dajko 🇬🇷🇦🇱🇬🇷🇦🇱❤🤝🏼

Vor 4 Monate
Mili Dajko
Mili Dajko

@Στρατιώτης 🇦🇱🇦🇱🇬🇷🇬🇷

Vor 4 Monate
Certified Drilla
Certified Drilla

@Florian Moya 🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷 THIS IS GREECE NOT ALBANIA

Vor 4 Monate
nikolaidis 21
nikolaidis 21

@Ghost Al 🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷

Vor 4 Monate
koiun dwrru
koiun dwrru

Nje LIKE te gjithve kush ka probleme me LIGJIN !RESPECT ALBANIA GANGO.....🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷

Vor 4 Monate
Hxwklms
Hxwklms

Shqipe respekte🇦🇱🇦🇱🇦🇱💪💪

Vor 4 Monate
Cassie
Cassie

Bravo shqipet jeni ma tfortit 💪💪💪

Vor 4 Monate
tony Tony
tony Tony

Big RESPEKT 🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤️❤️🔥🔥

Vor 4 Monate
ElSpartiat7 7
ElSpartiat7 7

Get in Spotify!!🔥

Vor Monat
Rafahl xs
Rafahl xs

Κάθε φορά που το ακούω ανατριχιάζω

Vor 16 Tage
Big boy production 1
Big boy production 1

Respekt nga Dardania 🇦🇱🔥🔥🔥

Vor 5 Monate
Marsi Murataj
Marsi Murataj

The beat on fire🔥🔥

Vor 4 Monate
Viral Alb
Viral Alb

Naqeta 🤘🤘 Respekte nga burgu avlones 🇦🇱🇦🇱 greqi

Vor 5 Monate
BeRina SkB
BeRina SkB

😒 shpresoj lirim t shpejt

Vor Monat
gentiii
gentiii

Ju rujt zoti ,,sa me shpejt prane familjeve tuaja ,,

Vor 3 Monate
Kuksiane m bush
Kuksiane m bush

Lirim sa m të shpejt m bush🇦🇱✌️👑

Vor 3 Monate
𝐒𝐀𝐌𝐔𝐄𝐋𝐈
𝐒𝐀𝐌𝐔𝐄𝐋𝐈

@adreas markopoulos hello in Albanian language

Vor 4 Monate
adreas markopoulos
adreas markopoulos

Ti simeni naqeta?

Vor 4 Monate
Aleks Visha
Aleks Visha

Respekte per fabion edhe nikk bosiin e ka djegg me zemer kete kenge 🦁🦁🦁🦁🦁🦁🦁

Vor 3 Monate
Γιάννης
Γιάννης

Όλοι ενωμένοι διάφορες ράτσες💪🏾😈💣

Vor 4 Monate
vinasu maaj
vinasu maaj

Respekt nga Shqipet e Dardanise Lindore 🇦🇱🇦🇱

Vor 4 Monate
SM Official
SM Official

Banda Athina Kallashi bravo shqipe ta marin vesh te gjith kush jemi ne shqipet🔥🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor 4 Monate
Fetah Morina
Fetah Morina

Kjo osht mafia shqiptare 👑🇦🇱❤️

Vor 4 Monate
BEST BEAT STORE
BEST BEAT STORE

Good track 👍💯 Sounds very high quality! 🔥 🔥 The vibe of the track is very gorgeous!!❤️🤙

Vor 5 Monate
opzz xsin
opzz xsin

Shqipet e athines ne qender 🇦🇱 respect 🇦🇱na cunat e larisit 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor 4 Monate
Fotis Marinos
Fotis Marinos

Η Αθήνα δικιά μας lions 🦁 🇦🇱🇬🇷

Vor 4 Monate
NCAA OldMan
NCAA OldMan

Free Fabio 🙏 e pershendes me kongen “Dupe - Me Llastik”

Vor 4 Monate
FF Mali G Yt
FF Mali G Yt

Suksese bro ju pershdes nga Germany 🇩🇪 para 10 vitesh kam qen pjes e juj rsp

Vor 4 Monate
K L
K L

Respekt nga çunat e lushnje 🇦🇱🇦🇱🤑

Vor 4 Monate
Landi S4 UK
Landi S4 UK

Respekte per kriminelat 😂 te cofin njerzit te ndershum 👏🏼

Vor 4 Monate
kozi kozaku
kozi kozaku

Repsekte nga cunat e mallakastres🤟🏻🇦🇱

Vor 4 Monate
Ma Malek
Ma Malek

Respect apo sepolia 🇬🇷+🇦🇱=💪

Vor 4 Monate
Pasha Kaan
Pasha Kaan

Goosebumps , respect #LIONS 🦁

Vor 2 Monate
Oktaj Ibraimi
Oktaj Ibraimi

Respekte shqipeve ne athin nga ilirida🇦🇱☝

Vor 5 Monate
Sinan Velo
Sinan Velo

Respekte vlla , së shpejti në një shtet inshallah 🇦🇱

Vor 4 Monate
Mara Musej
Mara Musej

Respect for you boys

Vor 4 Monate
Urim Pirra
Urim Pirra

Respect per fabion nga cunat e burrelit💪💪🦁🦁❤🇦🇱🇦🇱

Vor 3 Monate
joni hazizi
joni hazizi

E keni myr me ket🤙🤘🤘💪 rrespekt nga cunat e fierit

Vor 3 Monate
noel ndoja
noel ndoja

Respekte nga cunat e trropojes .

Vor 4 Monate
opzz xsin
opzz xsin

Respekte nga mistrecat e Beratit

Vor 4 Monate
Boli Errsires
Boli Errsires

Rrespekte nga gjith Dibronet 💣💣😎😎😎❤️❤️❤️❤️❤️

Vor 4 Monate
Ledi Haxhiaj
Ledi Haxhiaj

Respekte nga cunat e MALLAKASTËRS

Vor 4 Monate
B Gjoni
B Gjoni

Respect From Albany NY 👉💥 Keep it up Brothers...!!! 💪😎

Vor 3 Monate
iliri
iliri

Respekte nga Mitrovica. Merrne gjith Greqin 🇦🇱🤟🏼

Vor 5 Monate
UNIQUE
UNIQUE

@ΤΟΎΜΠΑ SKG it all belongs to albanians now😌 You dont own anything my bulgarian friend🇧🇬

Vor 4 Monate
ΤΟΎΜΠΑ SKG
ΤΟΎΜΠΑ SKG

Χαχαχαχα KOSOVO JE SRBIJA 🇷🇸 ΒΟΡΕΙΑ ΗΠΕΙΡΟΣ ΓΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ🇬🇷

Vor 4 Monate
Klinton Salianji
Klinton Salianji

Respekte per NIKUN dhe FABION nga FIERI Unversiteti Mafies

Vor 4 Monate
AUTOCHTHONOUS
AUTOCHTHONOUS

GANG SHIT 💥💥👹👹🔪🔪 RRESPEKT na BRONXI my nikkaz 🔥🔥🐺

Vor 4 Monate
hen ko
hen ko

RESPECT LIONS🇦🇱🇬🇷

Vor 4 Monate
DS H L G N
DS H L G N

Shqipet nlonder SHQIPET E FRANCES KTHENI PAK KOKEN NGA ATHINA RESPEKTE NGA SELANIKU NAQETA

Vor 4 Monate
Filoktimon Rizopoulos
Filoktimon Rizopoulos

🇬🇷 - 🇦🇱 Απλά TOP 🔥

Vor 2 Monate
Grigoris Diamantis
Grigoris Diamantis

respekt nga cunat e vlores💥🇦🇱🔪

Vor 22 Tage
Aldomania7 Koxhaj
Aldomania7 Koxhaj

Respect cunat ne Greqi, prsh nga Kreta...!

Vor 28 Tage
bilij pdan
bilij pdan

Respect nga cunat e londres🇦🇱🇦🇱

Vor 4 Monate

Nächster

Artur - Policia (Feat. Elia) [Prod: By Xhenty]

2:57

Artur - Policia (Feat. Elia) [Prod: By Xhenty]

GM Records Albania

Aufrufe 3 600 000

VARROSI - Toni & Tini

6:01

VARROSI - Toni & Tini

Varrosi OTR

Aufrufe 2 700 000

Marin - #MeekMeek (prod. by Rzon)

2:53

Marin - #MeekMeek (prod. by Rzon)

MarinOfficial

Aufrufe 25 000 000

Minecraft Speedrunner Spy VS Hunter

38:27

Minecraft Speedrunner Spy VS Hunter

GeorgeNotFound

Aufrufe 1 932 189

Minecraft Live: Vote For The Enderlate?

9:18

SOLO - AMIRI (prod. ARLENN)

2:51

SOLO - AMIRI (prod. ARLENN)

SOLO

Aufrufe 3 100 000

DON XHONI - TRUST ME

2:34

DON XHONI - TRUST ME

DON XHONI

Aufrufe 21 000 000

STRESI - Po foli i fundit (Prod by Enes Qosa)

6:22

STRESI - Po foli i fundit (Prod by Enes Qosa)

StresiOfficial

Aufrufe 6 100 000

fabjo dushku.

4:44

fabjo dushku.

Sabiel Metushi

Aufrufe 331 000

STRESI x GER - MAFIOZ

2:51

STRESI x GER - MAFIOZ

StresiOfficial

Aufrufe 4 000 000

✨ WAS GUCKST DU SO?😒 - Itsmisabell Shorts #shorts

0:36

Heftige Erlebnisse eines Bestatters #shorts

1:00

Heftige Erlebnisse eines Bestatters #shorts

Bestattungen Burger

Aufrufe 133 461

Alparslan Büyük Selçuklu 24. Bölüm

2:18:32

Alparslan Büyük Selçuklu 24. Bölüm

Alparslan: Büyük Selçuklu

Aufrufe 2 726 125

ALSO, FROINDE SO GEHT ES NICHT🙃👍🏻

3:22

ALSO, FROINDE SO GEHT ES NICHT🙃👍🏻

Carsten Jahn - TEAM HEIMAT

Aufrufe 105 773

Wenn sich 4-jährige ihre Pronomen aussuchen müssen...

26:25

Wenn sich 4-jährige ihre Pronomen aussuchen müssen...

Genug Internet für heute

Aufrufe 110 559

Wenn DU deinen VATER etwas fragst 😂 #Shorts

0:57