MUDANYA VE GÜZELYALI’DA KEDİLERE VİLLA TİPİ EV

 • Am Vor 4 years

  Mudanya BelediyesiMudanya Belediyesi

  Dauer: 4:44

  Orman ve Su işleri Bakanlığı, Doğa Koruma ve Milli Parklar Bursa Şube Müdürlüğü’nün Mudanya Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü Veterinerlik Bölümüne teslim ettiği kedi barınma evleri tespit edilen noktalara yerleştirildi. 3 katlı villa tipi barınma evlerinde 15 kedi barınabiliyor.
  Orman ve Su işleri Bakanlığı, Doğa Koruma ve Milli Parklar Bursa Şube Müdürlüğü tarafından teslim edilen villa tipi üç katlı kedi barınma evleri, Mudanya Belediyesi ekipleri tarafından belirlenen noktalara konuşlandırılıyor. Tespit edilen noktalara yerleştirilen kedi barınma evlerine, mama desteğini sağlayan Mudanya Belediyesi, yakın zamanda kedi evlerini kendi bünyesinde üretecek. Konudan duydukları memnuniyeti dile getiren Mudanyalı hayvan severlerden İnci Er ve spor eğitmeni Sümbül Kahraman, “Bakanlık tarafından teslim edilen kedi evinin Mudanya Belediyesi tarafından mahallemize konulması bizleri çok mutlu etti. Mudanya Belediyemizin bu kedi evlerinden imal etmeye başlayacağını duymak bizleri çok daha fazla mutlu etmiştir” diye konuştular. HAYVANSEVERLER MUTLULUKLARINI ANLATTI
  Sokak hayvanlarının korunmaları ve beslenmelerinin dışında Mudanya Belediyesi veterinerlik bölümünün hayvanların bakımı yapmasının da olumlu bir hizmet olduğunu dile getiren Habibe Akgün, “Toplanan sahipsiz kedi ve köpekleri kısırlaştırarak yeniden bulundukları ortama bırakıyorlar bu çok olumlu bir hizmet. Belediyemize bu çalışmaları için teşekkür ediyoruz, ayrıca da sokak hayvanlarının aç kalmalarını önledikleri içinde çok mutluyuz, bizler belediyemizin yanındayız” ifadelerini kullandı. Mudanya Belediyesinin yaptığı çalışmaları takdirle karşıladığını belirten Güzelyalı da oturan Kemal Ataycan isimli hayvan sever ise, “Belediye Başkanımız Hayri Türkyılmaz’a bizlere bu konuda destek verdiği için teşekkür ediyoruz. Duyduğuma göre bu tür kedi evlerinden Mudanya Belediyemizde imal ederek Mudanya ve Güzelyalı mahallemizin ihtiyaç duyulan bölgelerine yerleştirilecek. Bundan daha güzel bir şey olamaz. Belediye Başkanımızın böyle duyarlı davranışı bizleri mutlu etmiştir kendisine ve ekibine teşekkür ediyoruz” dedi.
  “KEDİ EVLERİNİ BİZ İMAL EDECEĞİZ”
  Temin edilen kedi evlerinin Mudanya ve Güzelyalı Mahallesi’nde belirlenen noktalara yerleştirilmesini sağladıklarını belirten Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, kedi evlerinin belediye marangozluk bölümü tarafından en kısa zamanda yapımına başlanacağını belirtti. İlçe genelinde ihtiyaç duyulan bölgelere imalat sonrasında kedi evlerinden yerleştireceklerini belirten Türkyılmaz, “Sokakta yaşayan sahipsiz kedilerin barınmalarını ve karınlarını doyurmalarını sağlayacağız. Mudanya Belediyesi olarak bu konuda duyarlı davranarak, veteriner bölümümüz belirli bölgelerde topluca yaşayan sokak hayvanların bakımlarını yapıyorlar” dedi. Hayvanların karınlarını doyurmak ve barınmalarını sağlamanın görevleri olduğunu dile getiren Türkyılmaz, “Onlar bizim sessiz dostlarımız, toplanan sahipsiz sokak hayvanlarını kısırlaştırılıp doğal ortamlarına bırakıyoruz. Belediye olarak her zaman desteğimiz devam edecek. Duyarlı vatandaşlarımızdan da çalışmalara destek vermelerini istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Nächstes Video

Tirilye - Mudanya - Bursa 4K UHD 2160p

6:15

Tirilye - Mudanya - Bursa 4K UHD 2160p

BoRaXiN72 Travel In Turkey 4K UHD

Aufrufe 1

What Am I Inside Of? (GAME)

13:47

What Am I Inside Of? (GAME)

Good Mythical Morning

Aufrufe 830 917

Ferrari GT3 458 Reassembly!

11:29

Ferrari GT3 458 Reassembly!

Tj Hunt

Aufrufe 463 642

Koza Han / Bursa ( Silk Bazaar )

5:42

Koza Han / Bursa ( Silk Bazaar )

Gagry's world

Aufrufe 8

Mudanya, Bursa | yoldaolmak.com

3:02

Marwa Kreidieh at Bursa

2:38

Marwa Kreidieh at Bursa

Marwa Kreidieh

Aufrufe 93

Kalami Restourant -Mudanya

1:31

Kalami Restourant -Mudanya

Delta Ajans

Aufrufe 1

Bursa Turkey Winter 2019 | Travel Log

4:41

Bursa Turkey Winter 2019 | Travel Log

Azmeer Linda Channel

Aufrufe 571

Top Things to See & Do in Bursa, Turkey

3:39

ICB343 - BURSA READY TO MOVE IN HOMES 15% DOWN PAYMENT

1:41

ICB343 - BURSA READY TO MOVE IN HOMES 15% DOWN PAYMENT

iCanBuy Property Investments in Turkey

Aufrufe 645

Bursa Modern by Sinpaş GYO - Bursa, Turkey

8:14

Mudanya, Güzelyalı / Bursa

1:24

Fortnite Chapter 2 | Launch Trailer

2:05

Fortnite Chapter 2 | Launch Trailer

Fortnite

Aufrufe 12 607 203

Google Pixel 4 (XL) - Mein Ersteindruck!

8:18

Wir schließen die Bamschool

2:19

Wir schließen die Bamschool

Bulien Jam

Aufrufe 683 466

BVB - Der geht nicht rein | Verstehen Sie Spaß?

8:25

BVB - Der geht nicht rein | Verstehen Sie Spaß?

Verstehen Sie Spaß?

Aufrufe 647 660