Mozzik - Te dua

 • Am Vor 2 Monate

  MOZZIKMOZZIK

  Mozzik - Te dua
  Stream ► mozzik.lnk.to/Te_dua

  Spotify ► spoti.fi/3yKajQQ
  Instagram ► instagram.com/mozzik/
  Kanal abonnieren ► zyrk.us/mozzikabo

  Produced by: Elgit Doda
  Lyrics by: Mozzik
  Mix&Master by: Marenglen Boja
  Video by: Fati.tv

MOZZIK
MOZZIK

"Te dua" Lyrics (DEUTSCH): Mein kleiner Spatz. Ich bins dein Papa . Heute genieße ich viel Erfolg, ich habe alles was ich im Leben wollte bekommen... jedoch bist du nicht in meiner nähe Jetzt bist du gewachsen, du bist nicht mehr dieselbe. Du stellst eine frage, die macht mich verrückt WARUM SCHLÄFST DU NICHT MIT MAMA UND MIR? Wie damals, du zwischen uns beiden Ich fühle mich sehr schlecht, weil du nicht bei mir bist. Gestern habe ich dich im Traum gesehen Hand in Hand mit jemanden anderes. aber nicht mit deinem Vater... Fragt mich nicht ob es mir gut geht, wenn mir jeden Tag was fehlt... Schwierig, Es ist schwierig, wenn man dich 8 Monate dich nicht sieht Das dein Papa ein fremder für dich sein soll Die Schuld,wer hat die? lieber bleib ich ruhig und gebe die keinem Ishalla, kommt die Zeit dafür nicht, den nur dieses Mal bleibe ich ruhig... Viele Blumen in meinen Leben waren mit Dornen. Meine Sorgen, erkrankten meinen Vater mit einem Stand (Herzstand), Was bringt mir Ruhm, Geld wenn wir nicht zusammen sind Mein Mädchen, wenn die dich in der Schule fragen, Wer ist dein Vater? Was wirst du denen sagen? Dass du nur mit deiner Mutter aufgewachsen bist, Weil deine Eltern sehr früh getrennt waren. Wenn sie dich fragen, siehst du ihn oft? Tu so als würdest du nichts verstehen Wenn sie sagen, dein Vater ist schlecht. Sage denen die sollen ruhig sein, den die wissen nichts. Mein licht ... meine Seele O kleiner Mozi, siehst du, wie du gewachsen bist? Gott, danke für diese guten Dinge! Auch wenn ich nicht da bin um ihre Kerzen zu auszupusten. Und Großvater wurde traurig, er wartet sehenswürdig dir Märchen zu erzählen, ein Gedicht vorzulesen! Und Großmutter, fällt manchmal in Tränen, den ihr gefällt die liebe per Skype nicht! Mit dir bin ich aufgestanden, Mit dir habe ich den Tag verbracht, Mit dir bin ich eingeschlafen, Und auch wenn du nicht da warst, Warst du es irgendwie doch Niemand kennt meinen Grund, Fragt nicht nach Begründungen. Medien schreiben für die Klicks, Lügen über mein Leben. Ihr könnt eigne Urteile bilden, Ihr könnt Sachen hinzufügen, Ich bin aber wer ich bin, und ihr könnt nichts ändern. Hanë, ich weiß bald wirst du mich fragen, wieso Mama und Papa sich getrennt haben. Es ist besser, wenn ich dir nichts erzähle. denn es zu erzählen fällt mir schwer. Und auch wenn du nachts Fieber hast, bin ich nicht bei dir, um deine Hand zu halten. Dich mit Auto zur Schule fahren, Solche Sachen wirst du nie haben. Ich weiß nur, dass du dich Stolz fühlen wirst, Denn du bist das einzige in meinem Leben was Gewicht hat. Und wenn Mama Jemand anderes kennenlernt Oder besser gesagt, wenn sie jemanden findet. Vergaß mich nicht, denn niemand wird mich ersetzen. Ich werde dein Vater sein bis meine Seele mich verlässt. Nach paar Jahren, wenn du den Song hörst. Wächst und es verstehst. Gott zögert ein bisschen jedoch vergisst nie. Du wirst mich immer in deiner Hand haben. Hanë

Vor 2 Monate
Paola Isa
Paola Isa

🥺🧿

Vor 11 Tage
Luida Zekaj
Luida Zekaj

Skxx😊mzzldckckco😊dmkxxkslsxxxmxnnxmxxnxn

Vor 17 Tage
Luida Zekaj
Luida Zekaj

Zdcxxxmcmcdd

Vor 17 Tage
Luida Zekaj
Luida Zekaj

Xxxxx

Vor 17 Tage
Katerina Grabova
Katerina Grabova

❤👏👏👏

Vor 18 Tage
Sindi Thana
Sindi Thana

M’u kput shpirti…Fjale qe rrjedhin prej shpirti🥺🥺Lidhja qe ka babi me ciken se ka askush.T’bekoft Zoti!

Vor 2 Monate
Lejla lejla
Lejla lejla

cdo babe e don femijen e tij te ndare apo jo por a e shpifur te perdoresh kengen qe ia dedikon dashuris per vajzen te shfaqesh urrejte per nanen e vajzes

Vor 2 Monate
Miladv2
Miladv2

https://youtu.be/vY4ZhCYHEw0

Vor 2 Monate
Diego Bellone
Diego Bellone

https://youtu.be/j7R2AZ2uJBg hd hd hd

Vor 2 Monate
A & D ❤️🙏
A & D ❤️🙏

Jo te gjith baballaret bejn per femijet e tyre

Vor 2 Monate
Klarissa
Klarissa

https://www.youtube.com/watch?v=9sD-yvi6RkM ... Oh noo :((

Vor 2 Monate
Kosta Athina
Kosta Athina

Kenge me shum kuptim. Me dridhet shpirti sa her e degjoj

Vor 4 Tage
Vildan Xhameta
Vildan Xhameta

Të lumt mozzik

Vor 3 Tage
Omer Rexhepi
Omer Rexhepi

I LOVE ❤🤩

Vor 3 Stunden
Vildan Xhameta
Vildan Xhameta

Bravo Mozzik

Vor 6 Tage
༺ღ𝓝𝓲𝓷𝓪ღ༻
༺ღ𝓝𝓲𝓷𝓪ღ༻

E vetmja keng qe mka ber te nxjeri lot.Ky sesht art,esht realiteti me hidhur qe del nga zemra e shkatruar.dhe nga malli qe ti ka qeruar syte.Uroj dikur tju bashkojne rruget,dhe te jeni per hir te goces nje familje. sidoqoft ti je nje baba shembullor.Suksese😢

Vor 2 Monate
Diego Bellone
Diego Bellone

https://youtu.be/j7R2AZ2uJBg hd hd hd

Vor 2 Monate
Klarissa
Klarissa

https://www.youtube.com/watch?v=9sD-yvi6RkM ... Oh noo :((

Vor 2 Monate
besmira gjeloshi
besmira gjeloshi

👏👏🥹🥹

Vor 2 Monate
Leo Fa
Leo Fa

😢😢

Vor 2 Monate
FADE FADE
FADE FADE

Kjo eshtë realiteti i jetes 😢😢

Vor 2 Monate
Ilva Myftaraj
Ilva Myftaraj

Super kng bravo mozzik

Vor 23 Stunden
Arlinda Naçi Lame
Arlinda Naçi Lame

Nuk e ndjek Mozzik, por me k'të këngë nuk mund të rrija pa komentuar, pasi vërtetë është këngë që ka shumë ndjenja brenda. Refreni më duket sikur ulëret nga dhimbja që nuk është afër me vajzën 💔 U emocionova shumë. Zot mos lër asnjë fëmi vetëm, asnjë fëmi me prindër të ndarë 🙏

Vor 2 Monate
Herget Kreka
Herget Kreka

Perfection🔥🔥🔥 Greta Koci -Alo Alo 👉https://youtu.be/Kk7HpLJYM6c

Vor Monat
Eglantina Legisi
Eglantina Legisi

Prekese ,jemi prinder te gjith !Une e kam kaluar vet nje pjese te kesaj kenge por kam luftuar dhe luftoj qe femija im te kete dhe mua dhe babin!Sa here kemi q te dy😢Sa here me pyeste pse nuk vjen babi me ne?Femijet pesojne trauma per fajet tona ndaj duhet luftuar qe femijet te rriten me dy prinder

Vor 2 Monate
Marjan Ndoj
Marjan Ndoj

Njejt dhe une kurr , nuk e kam ndjek por kjo kenge me ndaloi!👍

Vor 2 Monate
Vincenso Xhafa
Vincenso Xhafa

“Të duash do të thotë të bësh gjëra të vogla me dashuri të madhe.”- Nënë Tereza. Me pak fjal kënga më e bukur Shqiptare e cila na dridh edhe neve që jemi të ri. Pa fjalë.... Kënga meriton vlersimin maksimal nga çdo kush. Zoti bëft mirë për këdo në këtë jetë dhe kurrë mos lënt asnje prind pa fëmije dhe fëmijë pa prindër. "Vlera e një burri është ajo që bën me pushtetin."- Platoni Moziku ka treguar nje pushtet shumë të fort brënda pushtetit të tij.

Vor 27 Tage
Nela Xhindoli
Nela Xhindoli

Je nje super kengetar

Vor 5 Tage
Rezarta Agalliu
Rezarta Agalliu

Këngë që të prek shpirtin..ai që është vet prind e kupton brengën e dashurinë e madhe të transmetuar në të. 😥❤️ Për të gjithë fëmijët që rriten me prindërit e ndarë..ju jeni 💎 tanë të pafajshëm, dashuritë e mëdha..Zoti t'ju bekojë!!!

Vor 2 Monate
Krisi Thomolari
Krisi Thomolari

Yes but you need a. V vk xronia I have h you

Vor Monat
sqerx fan
sqerx fan

wtf MOZZIK ist so schlecht geworden, das ist viel besser https://youtu.be/BtB4FebTSnU

Vor 2 Monate
(Camille)_ vℓσg gσ тσ му ¢haηηєℓ!
(Camille)_ vℓσg gσ тσ му ¢haηηєℓ!

Këngë që të prek shpirtin..ai që është vet prind e kupton brengën e dashurinë e madhe të transmetuar në të. 😥❤️ Për të gjithë fëmijët që rriten me prindërit e ndarë..ju jeni 💎 tanë të pafajshëm, dashuritë e mëdha..Zoti t'ju bekojë!!!

Vor 2 Monate
hhjdjdbd
hhjdjdbd

same like me

Vor 2 Monate
Shyqeri Kaziu
Shyqeri Kaziu

💋💋💋💋💋💋

Vor 2 Monate
Della 🍆 𝐆𝐨 𝐓𝐨 𝐌𝐲 𝐂𝐡𝐚𝐧𝐧𝐞𝐥 [𝐋!𝐯𝐞]
Della 🍆 𝐆𝐨 𝐓𝐨 𝐌𝐲 𝐂𝐡𝐚𝐧𝐧𝐞𝐥 [𝐋!𝐯𝐞]

Te jesh prinde eshte pergjegjesi e madhe dhe shpirti te brenkoset gjith jeten. Kür sje afer femijes familjes qe do. Kenge me e qelluar se kurr. Nje tekst qe cdo kush i kendone. Dhe gjen veten ne te pakten ne nje varg prej saj. Suksese Mozzik. Zoti i mbroft femijet dhe familjet neper bote kudo qe jan. Kenge qe te godet ne shpirt

Vor Monat
Juro Karamatic
Juro Karamatic

Čerki treba i TATA ljepa pjesma!! Ali ne rasumem!!🙏🇭🇷🎶🎵❤️‍🩹🇦🇹💯🇧🇦🇦🇱😪

Vor 4 Tage
Rori Rora
Rori Rora

E pamundur mos nxjerresh lot nga kjo keng.. 😢😢 Respekte per ata meshkujt qe mbrojn familjen, dhe falin dashuri pa kushte 🙌 Bravo Mozik

Vor 2 Monate
Bub Show
Bub Show

Pa qie tu shi mer leter edhe mashi lot masane hauyde um lay pyatat

Vor 2 Monate
Moonlight
Moonlight

Teksti: Yeah, pllumbi jem i vogël (Po) Unë jam baba yt Unë sot gëzoj shumë suksese t'mdhaja I kam kejt ça kam dasht me pas n'jetë Po veq ty s't kam afër Unë e du babin shumë. Tash je rrit, nuk je mo njejt Po m'bon pyetje, po m'lun kejt "Pse s'po vjen me mu e me mamin me flejt?" Si ktyne herë ti n'midis na dy nskejt Keq po nihna tepër qe sot këtu nuk t'kam Se pramë t'pashë ëndërr dorë për dore Me tjeter kon e jo me babin tënd Mos pytni "A je mirë?" kur çdo ditë diçka mungon Vështirë, vështirë o mos me t'pa tetë muj E me t'u dokë baba yt si i huj, fajet ma mirë po rri Kërkujt s'p ja gjuj, ishalla,veq sa hеre unë po shuj (Shh) Sa e sa lulja m'çilloj me gjеmba Hallat e mia ma bonen baben me stenda S'po m'vyn fama, paret kur bashkë s'jena Oj, çika jem kur tpysin n'shkollë Kon e ki bab qka ki mju than Qe je rrit veq me nan se prindrit shum tri i ke pas tndam Kur tpysin a e sheh shpesh bonu kishe nuk po merr vesh Kur tthojn qe baben e ki tkeq thuju mshelne gojen se ju sdini per to sen O drit o shpirt o mozzi vogel a pe sheh ti sa je rrit Zot faleminderit per kto tmira edhe pse nuk jom un aty mja fry qirat Edhe gjyshi u merzit u myt tu prit me tkallxu prralla me ti lexu poezit E gjyshja shpesh her ja fut vajit se si pelqen dashunia permes skajpit Ref:3x Me ty jom zgju me ty kam nejt me ty kam flejt edhe pse nuk je kan ti gjithmon je kan ti A yeah Askush se din arsyjen time mos em lypni arsyjetime Portalet shkrujn per klikime flasin shpifje per jeten time Muni mem paragjyku muni qka doni me shtu po qesi jom e nuk muni mem ndrru Han edhe pak e di ki mem pyt pse me mamin na u ndam Ka me kan ma mir une sen mos me than se po tkallxova osht teper e ran E nese naten ki temperatur se ki babin aty me tkap ndur E met qu nshkoll me vetur kto sene ski mi pas kurr Veq e di qe me mu gjith ki mu mburr Se npron tem qe peshon je i vetmi gur Edhe kur mami tnjoftohet me dikon ose ma mir kur te gjen dikon Mos um harro se ska njeri qe mzavendson ka me kan baba yt deri sa shpirti tem lshon E mas do vitev kur ket kang e ngon rritesh e kupton Zoti vonon po nuk harron pergjithmon ki mem pas krahin ton HAN Ref:3x Me ty jam zgju me ty kam nejt me ty kam flejt edhe pse nuk je kan ti gjithmon je kan ti

Vor 2 Monate
Uesli paola Estiola karaj
Uesli paola Estiola karaj

7⁷7⁷⁷777777777777777777777777777777777777777777777777777777

Vor Monat
Diego Bellone
Diego Bellone

https://youtu.be/j7R2AZ2uJBg hd hd hd

Vor 2 Monate
Ganimete Gjylani
Ganimete Gjylani

Kenga shum e dhimshme por Inshalla kjo keng ju jep men te xhitve dhe nuk vjen puna dej te ndarja se tani ma spo ka kur far kuptimi jeta se valla kem qajt tan kush e kem ndexhu ket keng

Vor 2 Monate
Izzy May IS ready
Izzy May IS ready

Kjo është super këngë, e treguar më fjalët e shpirtit, sa shumë dhimbje, vuajtjet, emocione, është shumë e vështirë jeta, respekt Mozzik gjithë të mirat

Vor 2 Monate
abdil sulejmani
abdil sulejmani

😇🥰

Vor 2 Monate
Elvis Gashi
Elvis Gashi

Edhe pse nuk jam hala prind Kjo keng esht defentivisht shum emocionuse qa hekin njerzt jet larg fmijes o zot 😪

Vor 2 Monate
Erlisa Saliasi
Erlisa Saliasi

Femija gjithcka...jeta ajri drita syrit ...nje ndarje e perjeton me keq e vuan me shum femija qe ska.faj ndaj prinder per dashuri te femijes behen sh sakrifica per ti rritur ne nje familje me dashuri e ngrohtesi ...femija im jeta ime ❤️❤️❤️

Vor 2 Monate
eroi bior
eroi bior

Fjale te dala prej shpirtit… shum prekese… Vajza eshte me fat qe ka nje baba si ty Mozik, zoti ju bekofte dhe ju bashkofte me vajzen sa me shpesh.

Vor 2 Monate
Soinas Doyi
Soinas Doyi

no hay palabras para describir esta canción, Cada vez que la escucho lloro , Increíble 🇦🇱 🇪🇸 🇧🇬 La mejor canción

Vor Monat
Maria Hotgirl
Maria Hotgirl

Vllaqko une vet nuk jam prindi e dikujt perveq thjesh deshta me ta lan ne Respekt te madhe qe e meriton broo❤ Pa ty nana e hanes nuk ish sot ku osht !! In shaa Allah ti jap Allahu te mirat e jetes e te bashkon me hanen herdikur se veshtir osht kjo jet qe je ka jeton.. Respekt King

Vor 2 Monate
Dea
Dea

Pom dridhet trupi duke degjuar ket kenge thjesht amazing me beri tqaj vertet kjo keng e meriton te behet virale nga te gjithe dashuria e prindrit per femijen 🥺💘

Vor 2 Monate
Jule Halfer
Jule Halfer

pom mein Körper zittert wenn ich dieses Lied höre es ist einfach unglaublich es hat mich wirklich zum weinen gebracht dieses Lied verdient es von allen viral zu werden die Liebe eines Elternteils für ein Kind lg Jule Halfer 😱🔥👑

Vor 13 Tage
donjete telaku
donjete telaku

@Altin Hajredini a3y

Vor 17 Tage
donjete telaku
donjete telaku

Bajugh

Vor 17 Tage
Marnisa Baroka
Marnisa Baroka

@Qendy Y 6tgj

Vor Monat
Blendi Daqaj
Blendi Daqaj

Qa Kolli 1,o,opportunities 8ilo

Vor Monat
Emiljana Senka
Emiljana Senka

Te jesh prinde eshte pergjegjesi e madhe dhe shpirti te brenkoset gjith jeten. Kür sje afer femijes familjes qe do. Kenge me e qelluar se kurr. Nje tekst qe cdo kush i kendone. Dhe gjen veten ne te pakten ne nje varg prej saj. Suksese Mozzik. Zoti i mbroft femijet dhe familjet neper bote kudo qe jan. Kenge qe te godet ne shpirt 😔😔

Vor Monat
Besim Ismajlm4n1l
Besim Ismajlm4n1l

Per mendimin tim kjo këngë duhet degjuar nga shumë njerz në Botë🌏 Sepse është pothuajë i njëjta Drame me fëmijtë.Dhe janë ata që vuajnë më së shumti 😥😥.Mozzik Bravooo Shqipe 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🥇

Vor 2 Monate
Besim Ismajlm4n1l
Besim Ismajlm4n1l

@slian eoda Bravooo🇦🇱🇦🇱🇪🇦🇪🇦 👏🤗

Vor 2 Monate
Besjana Belshi
Besjana Belshi

Si fëmijë me prindër të ndarë që jam e ndjej këtë këngë deri në palcë dhe uroj që çdo fëmijë të rritet me prindër.Kurre mos ushqeni urrejtje për njeri tjetrin tek vajza por të keni komunikim normal për hir të saj

Vor 2 Monate
Eros Cara
Eros Cara

❤️

Vor Monat
🎼𝓩𝓪𝓲𝓶 𝓗𝓸𝔁𝓱𝓪𝓳
🎼𝓩𝓪𝓲𝓶 𝓗𝓸𝔁𝓱𝓪𝓳

Ku kuptojn keto sot për femije! Prindi që e do vërtet femijën e tij,nuk ja ndalon prindin tjeter! Vetem ata/ato që nuk kanë ndjenja dhe i perdorin femijet për interesat e tyre,vetëm kjo kategori i shkakton keto dhimbje. Femija më I lumtur eshte me nenen e baben e tij,as me njerkun as me njerkën!😢😢😢😢

Vor 2 Monate
Fifa Thaci
Fifa Thaci

Oh moj bi ishalla e ki fatin e bardh mos te mungoft as nji sen ne jet ta paqin lakmin ty te gjitha shoqev

Vor 2 Monate
Arben Larushku
Arben Larushku

Respekte shum teks orgjinal

Vor 2 Monate
Dea Staka
Dea Staka

Yeah, pllumbi jem i vogël (Po) Unë jom baba yt Unë sot gëzoj shumë suksese t'mdhaja I kom kejt ça kom dasht me pas n'jetë Po vec ty s'te kom afër Unë e du babin shumë. Tash je rrit, nuk je mo njejt Po m'bon pyetje, po m'lun kejt "Pse s'po vjen me mu e me mamin me flejt?" Si ktyne herë ti n'midis na dy nskejt Keq po nihna tepër qe sot këtu nuk t'kom Se pramë t'pashë ëndërr dorë për dore Me tjeter kon e jo me babin tënd Mos pytni "A je mirë?" kur çdo ditë diçka mungon Vështirë, vështirë o mos me t'pa tetë muj E me t'u dokë baba yt si i huj, fajet ma mirë po rri Kërkujt s'po ja gjuj, ishalla, vec ksaj here unë po shuj (Shh) Sa e sa lulja m’qelloj me gjеmba Hallet e mia ma bonen baben me stenda S'po m'vyn fama, paret kur bashkë s'jena Oj, çika jem kur tpysin n'shkollë Kon e ki bab qka ki mju than Qe je rrit veq me nane se prindrit shum tri i ke pas tndam Kur tpysin a e sheh shpesh bonu kishe nuk po merr vesh Kur tthojn qe baben e ki tkeq thuju mshelne gojen se ju sdini per to sen O drite, o shpirt, o mozzi vogel a pe sheh ti sa je rrit Zot faleminderit per kto tmira edhe pse nuk jom un aty mja fry qirat Edhe gjyshi u merzit u myt tu prit me tkallxu prralla me ti lexu poezit E gjyshja shpeshhere ja fut vajit se si pelqen dashunia permes skajpit Ref:3x Me ty jom zgju me ty kom nejt me ty kom flejt edhe pse nuk je kon ti gjithmon je kon ti A yeah Askush se din arsyjen time mos em lypni arsyjetime Portalet shkrujn per klikime flasin shpifje per jeten time Muni mem paragjyku muni qka doni me shtu po qesi jom e nuk muni mem ndrru Han edhe pak e di ki mem pyt pse me mamin na u ndam Ka me kon ma mire une sen mos me thon se po tkallxova osht teper e ran E nese naten ki temperature se ki babin aty me tkap ndur E met qu nshkoll me vetur kto sene ski mi pas kurre Veq e di qe me mu gjith ki mu mburr Se npron tem qe peshon je i vetmi gur Edhe kur mami tnjoftohet me dikon ose ma mir kur te gjen dikon Mos um harro se ska njeri qe mzavendson ka me kon baba yt deri sa shpirti tem lshon E mas do vitev kur ket kang e ngon rritesh e kupton Zoti vonon po nuk harron pergjithmon ki me m’pas n’krahin ton HAN Ref:3x Me ty jam zgju me ty kam nejt me ty kam flejt edhe pse nuk je kan ti gjithmon je kan ti

Vor 2 Monate
Flakrona
Flakrona

Një këngë qe prek në qdo shpirt njeriu, pa marr parasysh a je prind apo jo. Kësaj mund ti thuhet këng e shkruar nga zemra ne qdo varg te saj. Spo mundet mu ndal tuj e ndëgju dhe tuj e kuptu sa shum dhimbje dhe dashuri mund të ketë një këng. Zoti mos shtoft ketë dhimbje tek asnjë prind dhe për atë qe e përjetojnë jua lehtsoft 🌹❤️‍🩹 thjesht kryeveper!

Vor 2 Monate
Flakrona
Flakrona

@Arbër 2020 sipas mendimit tim kam permend se kenga prek qdo shpirt pa marr parasysh a je prind a jo. E dhimbjen mi perjetu mundet nket rast veq ni prind si ne situaten e mozzikut. Edhe une jam prind, ishalla sem provon zoti me perjetu kete dhimbje asniher

Vor 2 Monate
Arbër 2020
Arbër 2020

Nuk eshte aspak njelloj .. mund ta kuptoje nje qe nuk eshte prind por kurrë ta perjetoje njelloj dhimbjen opo emocionin qe krijon largesia ndaj femijes tend

Vor 2 Monate
Klarissa
Klarissa

https://www.youtube.com/watch?v=9sD-yvi6RkM ... Oh noo :((

Vor 2 Monate
anest kasmollari
anest kasmollari

Ne zemër na preke me ket këngë historia e vëllait tim zoti te mi japi force e shendet te rriti femijet 😭😭😭🙏🙏🙏

Vor 2 Monate
Kenza Rashiti
Kenza Rashiti

🫶🏼🫶🏼🫶🏼🫶🏼🫶🏼

Vor 2 Monate
Ardit Hatija
Ardit Hatija

Askush nuk e do shkaterrimin e familjes , por jane disa gjera qe nuk i kapercen dot keshtu mos paragjykoni por thoni faleminderit nese e keni 1 familje te bashkuar.

Vor 2 Monate
Erjona Alimeta
Erjona Alimeta

😥😥😥♥️♥️👏👏👏👏👏👏👏👏👏

Vor Tag
Blendi Todaj
Blendi Todaj

Eshte teper e bukur... teper e ndjere ...dashuria per Hanen e paster ...e pazevendesueshme...brenda ne shpirt ....si dashuria e cdo prindi per femijen e tij....shume e ndjeshme kenga.....

Vor 2 Monate
Burim Halimi
Burim Halimi

Vlla per ndjenjat qe mundesh permes kanges haptas me i shpreh je KING 😢 Zoti ta dhasht Ty forcen e durimin ❤ E atij njerit qe e ndan ose e largon Femijen prej prindit pa mar parasysh se cka…. Ai njeri ska ndjenja as per femiun ndoshta edhe femiu i vet. Vlla Zoti vonon po nuk harron ❤ Durimi ka met shperbly Gjithmon me ty ❤

Vor 2 Monate
Angela
Angela

Teksti Shqip Yeah, pllumbi jem i vogël (Po) Unë jam baba yt Unë sot gëzoj shumë suksese t'mdhaja I kam kejt ça kam dasht me pas n'jetë Po veq ty s't kam afër Unë e du babin shumë. Tash je rrit, nuk je mo njejt Po m'bon pyetje, po m'lun kejt "Pse s'po vjen me mu e me mamin me flejt?" Si ktyne herë ti n'midis na dy nskejt Keq po nihna tepër qe sot këtu nuk t'kam Se pramë t'pashë ëndërr dorë për dore Me tjeter kon e jo me babin tënd Mos pytni "A je mirë?" kur çdo ditë diçka mungon Vështirë, vështirë o mos me t'pa tetë muj E me t'u dokë baba yt si i huj, fajet ma mirë po rri Kërkujt s'p ja gjuj, ishalla si vjen reni, veq sa hеre unë po shuj (Shh) Sa e sa lulja m'çilloj me gjеmba Hallet e mia ma bonen baben me stenda S'po m'vyn fama, paret kur bashkë s'jena Oj, çika jem kur tpysin n'shkollë Kon e ki bab qka ki mju than Qe je rrit veq me nan se prindrit shum tri i ke pas tndam Kur tpysin a e sheh shpesh bonu kishe nuk po merr vesh Kur tthojn qe baben e ki tkeq thuju mshelne gojen se ju sdini per to sen O drit o shpirt o mozzi vogel a pe sheh ti sa je rrit Zot faleminderit per kto tmira edhe pse nuk jom un aty mja fry qirat Edhe gjyshi u merzit u myt tu prit me tkallxu prralla me ti lexu poezit E gjyshja shpesh her ja fut vajit se si pelqen dashunia permes skajpit Ref:3x Me ty jom zgju me ty kam nejt me ty kam flejt edhe pse nuk je kan ti gjithmon je kan ti A yeah Askush se din arsyjen time mos em lypni arsyjetime Portalet shkrujn per klikime flasin shpifje per jeten time Muni mem paragjyku muni qka doni me shtu po qesi jom e nuk muni mem ndrru Han edhe pak e di ki mem pyt pse me mamin na u ndam Ka me kan ma mir une sen mos me than se po tkallxova osht teper e ran E nese naten ki temperatur se ki babin aty me tkap ndur E met qu nshkoll me vetur kto sene ski mi pas kurr Veq e di qe me mu gjith ki mu mburr Se npron tem qe peshon je i vetmi gur Edhe kur mami tnjoftohet me dikon ose ma mir kur te gjen dikon Mos um harro se ska njeri qe mzavendson ka me kan baba yt deri sa shpirti tem lshon E mas do vitev kur ket kang e ngon rritesh e kupton Zoti vonon po nuk harron pergjithmon ki mem pas krahin ton HAN Ref:3x Me ty jam zgju me ty kam nejt me ty kam flejt edhe pse nuk je kan ti gjithmon je kan ti

Vor 2 Monate
Klarissa
Klarissa

https://www.youtube.com/watch?v=9sD-yvi6RkM ... Oh noo :((

Vor 2 Monate
Lubjana Hatia
Lubjana Hatia

Sa kam qar o zot.😭😭😭

Vor 2 Monate
He is the ONE and Only
He is the ONE and Only

Hallet e mia , jo Hallat 😂

Vor 2 Monate
A. S.
A. S.

Faleminderit shume për text

Vor 2 Monate
blend The Rock
blend The Rock

A tveta najsen

Vor 2 Monate
albanian_girl🇦🇱
albanian_girl🇦🇱

Duke dejuar kte keng thjesht imagjinoj se si do ndihen kur t martehem t kem femije dhe pastaj t ndahem 😭😭😭🥺😭🥺🥺😭🥺😭 mozzikkk shume keng e bukurrr dhe cuteee 🥺😭🤍😭🤍♥️♥️

Vor Monat
Rosy Apple Kitchen
Rosy Apple Kitchen

Sikur eminem qe sot ka raport shume te mire me vajzen Hailey, shpresoj qe edhe Hana jote kur te rritet ta mbush shpirtin plote dashuri e ta shuan kete merzi. Dhe cdo prind qe se ka femijen afer mos humbisni shpresat. Na bere me lot.

Vor 2 Monate
Bona T
Bona T

this song GOES DEEP IN OUR HEARTS.. this is everything everyone needs to hear before becoming PARENTS.... Hana is a lucky girl to have a FATHERA LIKE YOU MOZZIK! GOD BLESS YOU BOTH 🙏

Vor 2 Monate
Klei Ballushi
Klei Ballushi

Uroj te bej me te miren Mozzik, sot qofsha gabuar po njerezit e kane kthyer edhe lutjen ne perfitime materiale. Ma ke prek shpirtin me kete kenge, te kam pas inat se mendoja qe ky plehra ka prishur familjen, ndjese per sharjen po keshtu kam thene. Te falenderoj shume qe je treguar i vertete me jeten tende! Zoti te ruajt dhe inshAllah u bashkofsh sa me shpejt me familjen tende. Amin

Vor 2 Monate
Arol cn
Arol cn

Fjale te dala prej shpirtit… shum prekese… Vajza eshte me fat qe ka nje baba si ty Mozik, zoti ju bekofte dhe ju bashkofte me vajzen sa me shpesh.

Vor 2 Monate
Chivati-💖 𝐹**СК МЕ - СНЕ𝒞𝒦 𝑀𝒴 Р𝑅𝟢𝐹𝐼𝐿Е🔞
Chivati-💖 𝐹**СК МЕ - СНЕ𝒞𝒦 𝑀𝒴 Р𝑅𝟢𝐹𝐼𝐿Е🔞

Këngë që të prek shpirtin..ai që është vet prind e kupton brengën e dashurinë e madhe të transmetuar në të. 😥❤️ Për të gjithë fëmijët që rriten me prindërit e ndarë..ju jeni 💎 tanë të pafajshëm, dashuritë e mëdha..Zoti t'ju bekojë!!!

Vor 2 Monate
Marjana PEQINI
Marjana PEQINI

Kënga ka dal nga shpirti femia ështe gjithcka pavarsisht problemve familjare femia ështe i pa fajshëm ështe pasuria lumturia cdo familje per ne gjysherit ështe mjalti i mjaltit zoti te plotesofte deshirirat suksese

Vor 2 Monate
Mary ChriRes
Mary ChriRes

🍒O Mozi I vogël je me fat për babin tënd !!!!!!!!❤💙Wirklich sehr berührend.💙❤

Vor Monat
Naridos
Naridos

0% drog 0%pare 0%femra 100%dashuri ❤

Vor 2 Monate
gashi zenel
gashi zenel

E vertet por vido klipin ta kish ber ma mir se kshtu e prish kengen

Vor Monat
Xhemazije Qamili
Xhemazije Qamili

Shum von eshte shtahi, deri dje i ka pas kejt kto cka i ke permend ne kenget tjera. Drog pare femra Po vetem nje se ka pas. Dashurin. E verteta dhem. Po zoti si stjep kejt te mirat.

Vor Monat
Vis
Vis

e para dhe e mrama

Vor 2 Monate
Fiona Shatri
Fiona Shatri

E vertet

Vor 2 Monate
Touch. Me. I Will Turn You
Touch. Me. I Will Turn You

Këngë që të prek shpirtin..ai që është vet prind e kupton brengën e dashurinë e madhe të transmetuar në të. 😥❤️ Për të gjithë fëmijët që rriten me prindërit e ndarë..ju jeni 💎 tanë të pafajshëm, dashuritë e mëdha..Zoti t'ju bekojë!!!

Vor 2 Monate
FREE RÔBUX ON MY PROFILE 🎖
FREE RÔBUX ON MY PROFILE 🎖

Këngë që të prek shpirtin..ai që është vet prind e kupton brengën e dashurinë e madhe të transmetuar në të. 😥❤️ Për të gjithë fëmijët që rriten me prindërit e ndarë..ju jeni 💎 tanë të pafajshëm, dashuritë e mëdha..Zoti t'ju bekojë!!!

Vor 2 Monate
T[A]P Me!! To Have [S]EX With Me
T[A]P Me!! To Have [S]EX With Me

Këngë që të prek shpirtin..ai që është vet prind e kupton brengën e dashurinë e madhe të transmetuar në të. 😥❤️ Për të gjithë fëmijët që rriten me prindërit e ndarë..ju jeni 💎 tanë të pafajshëm, dashuritë e mëdha..Zoti t'ju bekojë!!!

Vor 2 Monate
Kamila Kurti
Kamila Kurti

Kjo eshte keng per te gjith rinine , ta mendojn 100 here para se te bejn nje femij , se behet leht por meriton prindrit bashk , jo tet dhembi shpirti ta lesh vet ! Fjal me ndjenj sepse per femijen dhemb me shume se te ta heqin zemren nga vendi .

Vor 2 Monate
Loresa Aliu
Loresa Aliu

Esht e vertet😢

Vor 13 Tage
Klarissa
Klarissa

https://www.youtube.com/watch?v=9sD-yvi6RkM ... Oh noo :((

Vor 2 Monate
・your non favorite person 👍・
・your non favorite person 👍・

Këngë që të prek shpirtin..ai që është vet prind e kupton brengën e dashurinë e madhe të transmetuar në të. 😥❤️ Për të gjithë fëmijët që rriten me prindërit e ndarë..ju jeni 💎 tanë të pafajshëm, dashuritë e mëdha..Zoti t'ju bekojë!!!

Vor Monat
Nisa Bajrami
Nisa Bajrami

Kjo keng me renqeth mishin te lumt femija mbi gjitha Zoti i mbroft te gjith femijet ku do qe jan dhe ata qe skan Zoti u dhont se pa femit nuk ka drit nuk ka jet nuk ka dashuri xhdo sakrific ja vlen vetem kur ndegjon eren e femiut qe nuk e zavendeson asnje parfum ne bot

Vor 2 Monate
gerti blido
gerti blido

Fjalet per ciken e vet . Diss i Loredanes Kete mendim kam un Mozzik Baravo

Vor 3 Tage
Eton *non fevrieat
Eton *non fevrieat

Per mendimin tim kjo këngë duhet degjuar nga shumë njerz në Botë🌏 Sepse është pothuajë i njëjta Drame me fëmijtë.Dhe janë ata që vuajnë më së shumti 😥😥.Mozzik Bravooo Shqipe

Vor 2 Monate
minato vikaaK
minato vikaaK

Im always love Mozzik's songs they are the greatest in the world respect from Russia ❤️

Vor 15 Tage
Mehmeti Pranvera
Mehmeti Pranvera

Ngjason shume me kengen Mockingbird nga Eminem. Fjalë të arrira, që dalin vetëm nga zemra e një prindi, sidomos kur jane te ndarë. ♥️

Vor 2 Monate
Anduel Syla
Anduel Syla

Çdo gje do bejme ne kete jete,por beni çdo sakrific per femijet.. MOS E THENI ZEMREN E NJE FEMIJE.. 🎀 Jepini force vetes dhe shpirtit ,vetem per femijet.. ATO JANE JETA🙏

Vor 2 Monate
otr me zemer 🔥
otr me zemer 🔥

Mozzik Hana nje dite do jet krenare per ty mos u merzit 🔥

Vor 2 Monate
Rina Nikolli
Rina Nikolli

O Zot 🙏ne rradh si femer , ne rradh te dyt si nen , do deshiroja qe qdo mashkull pa mar parasysh qar moshe ka , e qdo femer pa mar parasysh moshen , ta degjoje se kuptohet Shqipja e keti Burri qe po i dalin nga ❣️qe kush e ka familjen ta mbaje fort . Se ata qe se kan te bashkuar 💔e kan cop . Zoti do te beje qe Hana ka per te qen 🌝per ty e krenare e pa ndame kurr nga ti beso ne Zot 🙏

Vor 2 Monate
Qoae AMV
Qoae AMV

He wrote this song with emotions :) i just can feel it❤️

Vor 2 Monate
Agetina Vrekaj
Agetina Vrekaj

Super kenge ❤

Vor 2 Monate
Vlera Fazliu
Vlera Fazliu

Shum e bukur kënga 💗

Vor 2 Monate
Oltjona Veshaj
Oltjona Veshaj

Kjo keng te prek. Veten nje prind e kupton kete keng esht e pamundur te mbaj lotet cdo her qe e digjoj kete keng! Mozzik je i papar. Tekst me shum kuptim! Asnjeri ste ndan dot nga femije perveq zotit! Mos u dorzo kurre!!

Vor 2 Monate
Edona Berisha Krasniqi
Edona Berisha Krasniqi

Edhe pse jam ne stadin me te mire te jetes sime, e falemnderit Zotit qe i kam te gjitha, prap se prap kur e ndegjova tekstin e kesaj kenge me thelloi ne mendime e vet me vete thash "Cdo njeri ka ne jete nje zbrazti ne shpirt ,por dikush e thot e dikush e mbyll thelle dhe nuk e tregon ". Mozzik je nje nder artistet qe kam respekt per djalin qe je . Sukseseee

Vor 2 Monate
EH
EH

Te Lumt Mozzik ,ken nje Ze Te mrekullushem dhe tekste me kuptim,mendoj qe ket keng duhet ta ndegjojn te gjith.dhe Lutem sa me pak te ka divorcime…me vjen mir qe ket keng Jake kushtuar vajzes tande Hanes 😢 po ka shummm Baba qe nuk ndjejn fare dhimbje per femi,5viten nuk i takojn ,me vjen keq qe femit eperjetojn dhimbjen ata Jan viktim…kam qar kur ekam ndegjuar ket kang sepse prinderit sidomos Nenat iprek ne shpir …sukses Mozzik

Vor 2 Monate
fation matraku
fation matraku

Respect shumë këngë e bukur

Vor 2 Monate
Alessandro Montrone
Alessandro Montrone

O Mozzik je talent ne cdo kenge 💸 Ka lezet tngjosh kenget e tua 😂✋🏻❤

Vor 2 Monate
Lola GRE
Lola GRE

Renqethese , prekse goditje ne zemer …. Thjesht fmija i vun tana gabimet e prinderve .

Vor 2 Monate
Christina Schunke
Christina Schunke

So ein Respektvoller Mann, so ein toller Papa! ❤️

Vor 5 Tage
line rs
line rs

no hay palabras para describir esta canción, Cada vez que la escucho lloro 😢, Increíble ❤️ 🇦🇱 🇪🇸 🇧🇬 La mejor canción 🎵🙏🏼🙏🏼🙏🏼☝🏽☝🏽🤲🏼🤲🏼

Vor 2 Monate
Ivo Contreras
Ivo Contreras

Si laverda es mui triste la cancion

Vor Monat
Lina DE
Lina DE

@xhoni gjyli No. Mozzik is from kosovo

Vor 2 Monate
xhoni gjyli
xhoni gjyli

@Lina DE from 🇦🇱

Vor 2 Monate
Anonim
Anonim

Respect Espagnia

Vor 2 Monate
Lina DE
Lina DE

Mozzik is from kosovo 🇽🇰

Vor 2 Monate
Amanda Love Vlog for Boys
Amanda Love Vlog for Boys

Dashuria e prindit per femijen dhe e femijes per prindin nuk ka pasuri me te madhe ne bote. E shprehur kaq bukur sa te rrenqeth krejt shpirtin 😔 Respekte per ty Mozik

Vor Monat
Adriana Ademi
Adriana Ademi

E adhuroj këtë këngë 🥰🥰Thanks Mozzik for this hit song 🙏

Vor 2 Monate
Ervis Tera
Ervis Tera

Ai që është prind e ndjen shum këtë këngë 🙏🙏zot i dhëntë shëndet gjith fëmijëve tanë 🙏🙏🙏

Vor 2 Monate
Leonora
Leonora

Femijet qe i kan prindrit te ndar e ndjejn 2 fishin kte keng m beso

Vor Monat
Xhina ripaj
Xhina ripaj

@Vojo Kushi ⁸888888⁸8u

Vor Monat
Gena Gena
Gena Gena

super keng

Vor 2 Monate
Miladv2
Miladv2

https://youtu.be/vY4ZhCYHEw0

Vor 2 Monate
Rori Rora
Rori Rora

Amin 🙏

Vor 2 Monate
Elriesel Elriel
Elriesel Elriel

Dhe ata thanë: "Beso në Zotin Jezu Krisht dhe do të shpëtohesh ti dhe shtëpia jote". - Të gjithë jemi mëkatarë. Besoni në Jezu Krishtin, Pendohuni dhe shpëtoni.

Vor Monat
Rudina Sinani
Rudina Sinani

Ne kete kenge gjej veten time...nje femije e dikurshme se sot kam Familjen time....dhe gjithmon me vjen nder mend sepse mos isha dhe une , bashke me nen e bab.e jo te ndare😢...Asnjehere koha vitet nuk sherojne asgje nga ato qe ke kalu femije....Por gjithesesi jeta vazhdon me te mirat e te keqijat e saj...perveç shendetit asgje tjeter ska vlere....Por kjo kenge me ka prek qe me degjimin e pare

Vor 2 Monate
andia ndertim
andia ndertim

Prinder te rinj. Mendoni para se te nxirrni ne jete nje femije ,jua ka dhuar zoti 🙏🙏. Jetaeshte lufte ,sakrifike..dhe me e madja eshte dashuria per femijet tuaj.Sakrifikoni luftoni per edukimin e rritjen e jetes se tyre sa me te bukur.

Vor Monat
Edlira Çela
Edlira Çela

Dashuria më e pastër që ekziston në jetë është dashuria e prindërit për fëmijën dhe smposhtet kurre 👋

Vor 2 Monate
studytosucces fan
studytosucces fan

Vetem te Jeni mire ti vajza dhe mamaja e vajzes ,edhe PSE Jeni te ndar vetem dashuri mbeshtetje edukaten jepni vajzes tuaj , Jo urrejtje edhe te keni nje kumonikim si kur jeni shok,edhe vajza sdo ta ndjej mungesen e asnjanit, suksese per kengen

Vor 2 Monate
studytosucces fan
studytosucces fan

@Li Sander edi po ska rrug tjeter duhet me Pas komunikim sesben ,femija rritet dhe e kupton kush eshte babaj e kush ashte nena

Vor 2 Monate
Li Sander
Li Sander

Po kur ke nje engjull me nje femer te ulte esht problem

Vor 2 Monate
next next
next next

Ky eshte realiteti per shum femije shqiptare, eshte hera pare qe mozi qellon me kte kenge te gjithe prinderit shqiptare ......

Vor 2 Monate
Ela Myrteza
Ela Myrteza

🥰🥰shume e bukur e ndjeshme prindi i dhimshur vuan gjithmon 😥😥😥🥰🥰🤗

Vor 2 Monate
eviee💕💕
eviee💕💕

❤nje kenge shume emocionuse te lumte mozzik je nje kengetar i vecant nga te tjeret❤️🌎te rujt zoti❤

Vor 2 Monate
Malvin Jashari
Malvin Jashari

Edhe ne qe sjemi akoma prind, n'a preke me kte keng te❤️ mrekullshme 😢

Vor 2 Monate
BitaBeatz
BitaBeatz

Thjeshtë,sinqertë,realitet. T’rujtë Zoti Gramoz, s’bashku me vajzën❤️💪

Vor 2 Monate
Diego Bellone
Diego Bellone

https://youtu.be/j7R2AZ2uJBg hd hd hd

Vor 2 Monate
Klarissa
Klarissa

https://www.youtube.com/watch?v=9sD-yvi6RkM ... Oh noo :((

Vor 2 Monate
eni ziri
eni ziri

Amin

Vor 2 Monate
Flutura Gerdani
Flutura Gerdani

💔😭👏👏👏👏👏👏🙏🏻

Vor 2 Monate
Xhevahir Hodi
Xhevahir Hodi

jon fjal qe dalin nga shpirti per nje baba qe nuk ka vajzen e tij afer malli dhe ndjejat e shpirtit e bejn kte djal te thuri vargje qe te prekin ne zemer prandaj kurajo vlla dhe zoti te mbroi ty dhe engjullin tend te vogel dhe suksese te metejshme dhe me super keng tjera .se ty ja vlen te degjosh ke sjell hite te bukura .

Vor 2 Monate
Rita Gerbeshi
Rita Gerbeshi

E the edhe vet zoti shef, njeriu msohet me i procesu ndarjet, humbjet, vdekjet por kurr dashurin ndaj fëmiut te vet. Te lumt për kengen. Met vertet me beri te qaj.

Vor 2 Monate
Marjo Smakaj
Marjo Smakaj

Masterpiece! Well done Mozzik

Vor 2 Monate
Marjola Toraj
Marjola Toraj

Super kenge, super tekst !! E ndjerr deri ne vena !! Na bere te qajme @ Mozzik Pac vec suksese!

Vor 2 Monate
Silvia Alpcelebi
Silvia Alpcelebi

Une si prind i vetem qe 7 vite kam qare me lot duke e degjuar kte kenge. Femijet e mi fatkeqesisht sdo e kene kurr babin e tyre se eshte ne parajse por ne zemrat e tyre eshte nje hero. Kurr sdo ja u prishja imazhin e babait te tyre pamvaresisht si eshte e verteta. Si kuptoj ato femra qe si lejn femijet te takojn babat e tyre. E kuptoj dhumbjen tende

Vor 2 Monate
Miladv2
Miladv2

https://youtu.be/vY4ZhCYHEw0

Vor 2 Monate
Silvia Alpcelebi
Silvia Alpcelebi

@Ne gatuajme bashke 💛 shume flm 😊😊

Vor 2 Monate
Silvia Alpcelebi
Silvia Alpcelebi

@Un Un shume flm dhe ju gjithashtu

Vor 2 Monate
Diego Bellone
Diego Bellone

https://youtu.be/j7R2AZ2uJBg hd hd hd

Vor 2 Monate
CCCentauriusIllyricum
CCCentauriusIllyricum

ty te kuptojm 10000000000000x ma shume se mozzikin e shum mozzika e loredana tjera se shume jan me numer te ktij lloji,mos mendo qe kan mall kta….seky eka trathtu me plot tjera,ajo me hala ma shume tjer,,,por tragjedia e ktyre legenave ose legeneve se legena i quj se nuk jan ndryshe…….eshte seee pse bojn fmij mi rrit pa prind e tani prrc mrrrc kajn naper kong demek po vujn,, nuk vujn kta sennn,se mekon kta te vujtjeve,ky ish martu me nje vajz te sinqert qe do kto e do familjen,edhe ajo ashtu,por kta bojn fmi per instagrama postime tiktoka kishe demek jem bo nan bab,dhe ndahen fillojn me tjer,prap bojn fmi prap ndahen,i marrin nqaf fmite,LEGENA JAN KTA ASGJE TJETER

Vor 2 Monate
Greta Rraboshta
Greta Rraboshta

Me perloti shume kjo kryeveper....keto fjale shpirti qe klithin dhimbje .. E paci me jete te gjate e plot suksese Hanen e bukur Mozzik dhe Loredana! Nje baba per nder, nje artist i vertete! Me Ty jam zgju Me Ty kam ndejt Me Ty kam flejt Edhe pse nuk je kon Ti Gjithmone je kon Ti 👏👏👏♥️🌹🇦🇱😇

Vor 2 Monate
Bledi Suçi
Bledi Suçi

Shume prekse kenga, edhe per mua eshte kenga me e mire e Mozzik👏👏🙏

Vor 2 Monate
Rita 25 y.o - check my vidéó
Rita 25 y.o - check my vidéó

Nuk e ndjek Mozzik, por me k'të këngë nuk mund të rrija pa komentuar, pasi vërtetë është këngë që ka shumë ndjenja brenda. Refreni më duket sikur ulëret nga dhimbja që nuk është afër me vajzën 💔 U emocionova shumë. Zot mos lër asnjë fëmi vetëm, asnjë fëmi me prindër të ndarë

Vor 2 Monate
Alda Brahinaj
Alda Brahinaj

Kenge e bukure e fjale shpirti ..po tipike e shqiptarve kur ndahen marine penge femijen .si Nena e Babai keshtu veproje .po femija i do te 2 prindrite nje soj .seshte e mire per femijen .mdarone dashurija ne cifte seshte Burre i mire po munde te jete Baba i mire . Megjithse ti zgjidhine sa me shpejte problemet e tyre per femijen ..ka e gjykate

Vor 2 Monate
Fab&Flo Metushi
Fab&Flo Metushi

Kjo kenge eshte leksion per te gjithe ata qe duan te behen prinder…qe ta din sa dhemb femija . Duajeni dhe mbrojeni familjen me cdo kusht…

Vor 2 Monate
E. S.
E. S.

👍👍👍👍👍

Vor Monat
Ina
Ina

Okk

Vor 2 Monate
Diego Bellone
Diego Bellone

https://youtu.be/j7R2AZ2uJBg hd hd hd

Vor 2 Monate
Kristiano Gjoni
Kristiano Gjoni

Hallall ta baft zoti ishalla

Vor 2 Monate
Ada Mihaj
Ada Mihaj

Bbv v. 🤫🤫🤫😙🇺🇸🇺🇸🤫🤫🤫🤫🤫🥱🤫🇺🇸

Vor 2 Monate
kron elshani
kron elshani

nuk mbaj ne mend qe kam degjuar ndonje kenge me te dhimbshme respect mozzik te dua❤

Vor 2 Monate
Lola Ola
Lola Ola

Keng e mrekullueshme ! Fjale zemre ❤️‍🔥👏👏👏👏🙏😥 E ridigjuar per te disaten here 😭❤️ Suksese dhe bashkim sa me te shpejt me princeshen e vogel 👸✨️❣️

Vor 2 Monate
Catalina 🌻
Catalina 🌻

Könnte heulen 😭 bei den Song ❤ ehrlich, jedes Kind hat Mama und Papa an ihrer Seite verdient, egal ob zsm oder nicht,wegen Kind sollte man sich respektieren, denn nicht alles war schlecht in einer Beziehung. Man sollte aus Liebe seines Kindes, den anderen Elternteil respektieren und das Kind beide Elternteile genießen lassen... ❤

Vor 2 Monate
Andreas Zekaj
Andreas Zekaj

Bravo te qofte more djal zoti ti shikoj gjithe femijet e botes.nje keng mjaft e bukur kjo kushtuar vajzes tende zoti e ruajt ne cdo hap te jetes respect for you man...

Vor 2 Monate
Suada S
Suada S

E vertet esht qe vajasa esht mozzi Vogel❤❤❤

Vor 2 Monate
Arif Muradov
Arif Muradov

Respect love from.Azerbaijan 🇦🇿😎

Vor 23 Tage
L K
L K

Lote vetem lote nje bravooooo te madhe dashuria e prindit per femijet shkon deri ne infinit dhe kjo kenge do te jetoje deri ne perjetesi Zoti ta rujt engjellin e vogel.

Vor 2 Monate
Vildan Xhameta
Vildan Xhameta

I paarritshëm je Mozzik🙏🙏

Vor 2 Monate
Neo Leskaj
Neo Leskaj

Super Kenge eshte nga ato këngët që kurre nuk do harrohet, sepse dashuria dhe sakrificat që prindërit ben për femijen nuk ka çmime.

Vor 2 Monate
KrasniQii
KrasniQii

Halo , shum bukur muzika bravo mozzik SUKSESE LUMTURI NE JETË

Vor 23 Tage
Cim Hyseni
Cim Hyseni

Kenge rrenqethese dhe kuptimplote bravo 👏👏👏

Vor 2 Monate
Arban Peposhi
Arban Peposhi

Definitely this will be remembered forever. Nje super kenge nga Mozzit. # legend

Vor 2 Monate

Nächster

YLL LIMANI x NOIZY - ALKOOL

3:31

YLL LIMANI x NOIZY - ALKOOL

Yll Limani

Aufrufe 45 000 000

MC Kresha - Era (Official Video)

4:10

MC Kresha - Era (Official Video)

PINT

Aufrufe 36 000 000

Mozzik - NANA (prod. by Li & Macloud)

3:52

Dafina Zeqiri - Dhimbje Dhimbje

2:57

Dafina Zeqiri - Dhimbje Dhimbje

Dafina Zeqiri

Aufrufe 21 000 000

Semi Jaupaj - Mos u kthe

3:14

Semi Jaupaj - Mos u kthe

Semi Jaupaj

Aufrufe 20 000 000

Fifi ft Markel Goga - DEHUR

3:04

Fifi ft Markel Goga - DEHUR

FIFI OFFICIAL

Aufrufe 3 400 000

KIDA x MOZZIK - PP

6:31

KIDA x MOZZIK - PP

KIDA

Aufrufe 102 000 000

Noizy - Noku Vogël ( Official Video )

4:21

Noizy - Noku Vogël ( Official Video )

thisisnoizy

Aufrufe 29 000 000

Arilena Ara - Dashuria Ime

2:55

Arilena Ara - Dashuria Ime

Arilena Ara

Aufrufe 1 100 000

Dann mit der Pumpgun 2.0

3:20

Dann mit der Pumpgun 2.0

Haftbefehl - Topic

Aufrufe 179 324

RM 'Still Life (with Anderson .Paak)' Official MV

3:14

ITZY “Cheshire” M/V @ITZY

3:08

ITZY “Cheshire” M/V @ITZY

JYP Entertainment

Aufrufe 45 219 133

LOREDANA - BLICKE (prod Kyree & Eddy)

2:12

TWENTY4TIM - GALAXIE (Official Video)

3:38

TWENTY4TIM - GALAXIE (Official Video)

twenty4tim

Aufrufe 835 180

Sarah Connor - Christmas 2066 (Official Video)

3:20