Miriam Cani - Sa shume te dua

 • Am Vor year

  AlbanSkenderajMusicAlbanSkenderajMusic

  Music: Alban Skenderaj, Elgit Doda
  Lyrics: Alban Skenderaj
  Produced by Elgit Doda
  Mix & Master: Lorenc Aliaj
  Photo by Rezarta Shkurta

  ❤️ Gezuar ditelindjen DUAM ❤️

  Available on:
  Spotify: open.spotify.com/album/6iOtcd...
  iTunes: music.apple.com/us/album/sa-s...
  acromaxmedia.lnk.to/SaShumeTe...

Erjola Braja
Erjola Braja

Ti Nese di Sa vlen per mua Ti E nese di Sa shum te dua Ti I jep kuptim diteve t'mia Ti Je me shum se dashuria Sa do kem frym Me ty do kendoj Me ty, me ty do vallzoj Cdo dit, nuk lodhem ta them Sa shum te dua Dhe kur me sheh me ate shikim M'ke dhen gjithcka shpirti im Cdo dit, nuk lodhem ta them Sa shum te dua Flij, i qet ti shpirt Ne kraht e mia Flij, dhe me trego c'esh lumturia Sot, dhe asnjeher nuk do jesh vetem Un do jem aty, me ty gjith jeten Sa do kem frym Me ty do kendoj Me ty, me ty do vallzoj Cdo dit, nuk lodhem ta them Sa shum te dua Dhe kur me sheh me ate shikim M'ke dhen gjithcka shpirti im Cdo dit, nuk lodhem ta them Sa shum te dua Dhe kur me sheh me ate shikim M'ke dhen gjithcka shpirti im Cdo dit, nuk lodhem ta them Sa shum te dua

Vor year
lucy lowless
lucy lowless

traduziome? in italiano?

Vor Monat
Mila Mila
Mila Mila

Super 👏🏻👏🏻

Vor 6 Monate
Ilmira Qyra
Ilmira Qyra

bukur🥺😢

Vor 11 Monate
Aishe Refiti
Aishe Refiti

👏👏

Vor year
Servis Koli
Servis Koli

Uya

Vor year
Era HASANAJ
Era HASANAJ

Kenge e mrekullueshme! Ti ende s'e di sa vlen per mua. Ti ende s'e di sa shume te dua. Ti i jep kuptim diteve t' mia. Ti i jep kuptim diteve t'mia Ti je dhe me shume se dashuria. Sa te kem fryme me ty do kendoj Me ty, me ty do vallezoj Cdo dite nuk lodhem ta them sa shume te dua. Dhe kur me sheh me ate shikim m'ke dhene gjithcka shpirti im. Cdo dite nuk lodhem ta them sa shume te dua.

Vor year
Lorena Gjeta
Lorena Gjeta

Sa tekst i bukur qe eshte. LIKE nenat qe u kendojne femijeve te tyre👍👍👍👍👍👍👍👍👍😆😁😄

Vor year
Joriana Topciu
Joriana Topciu

Iutru

Vor year
Joriana Topciu
Joriana Topciu

Gr

Vor year
Jona
Jona

Edhe 100 vite të tjera të bukura për princin tuaj, Duamin, engjëllin e vogël që zbriti nga qielli për t'i zbukuruar jetën mamit, babit dhe motrës. T'ju rrojë e ta keni me jetë. U rrittë me nënë e me babë e mos i mungoftë kurrë ngrohtësia familjare!🤗🤗🤗♥️♥️♥️

Vor year
Jona
Jona

Gjithashtu edhe kënga është e mrekullueshme. Çdo fjalë që ti këndon të përshkon trupin me emocion. Është dashuria e nënës për fëmijën prandaj edhe fjalët janë shumë të sinqerta. Vetëm fotoja që ke zgjedhur për sfondin flet shumë! Je e mrekullueshme Miriam!♥️🤗

Vor year
Rafaeo Alliaj
Rafaeo Alliaj

Po. Ke. Shum. Të. Drejt. Bravo❤️❤️♥️❤️❤️💋💋

Vor year
Mirela Bala
Mirela Bala

Super kenge,super emocion,super ndjenje 👏👏👏👏👏 femijet jan jeta,jane dashuria jan lumturia,jane gjithcka per prinderit😊Faleminderit Zotit qe na bekoi me tre vajza si drita 🙏🙏🙏

Vor year
Bumblebee 🐝🐝
Bumblebee 🐝🐝

🥰Nënë🥰 Për të gjitha koherat qe harrova te t’falenderoj. Per te gjitha gjerat e vogla por te veqanta që ke bërë , per te gjitha netët e gjata e pa gjum, per te gjith lotet qe ke derdh per mu, per çdo fjalë madheshtore qe m’ke thanë, per buzeqeshjen qe vetem ti ke dit me dhanë, per dhimbjet e mia qe i ndjeve edhe ti, per gazin,shpresen, jeten qe pash ne ata dy sy, per lulet e dhuratat qe s’munda ti jap dot, ME FAL dhe FALEMINDERIT un dua te them sot... 🥰🥰🥰🥰Nuk ka si ju o nena.🥰🥰🥰🥰

Vor year
Ylli Bulla
Ylli Bulla

😢😢

Vor year
Aldoandos
Aldoandos

Ska nene ne bote mos ti kendoj femijes vet ,,nje femije per Nenen eshte gjaku neper vena ,eshte oksigjeni,eshte pulsi i zemres se saj 🥰eshte ylli ne qiellin e saj te nates 🙏🏻 eshte i gjithe Oqeani ne nje pike ❤️

Vor year
anxhela ago
anxhela ago

Si hartimet e klases se pare ke shkruajtur

Vor 9 Monate
Ina Xhaho
Ina Xhaho

Shum bukr

Vor year
Miri Rrapaj
Miri Rrapaj

@Klement Mecaj faleminderit shum qofshit mire

Vor year
Klement Mecaj
Klement Mecaj

@Miri Rrapaj edhe une te pershendes ....jo une jam mashkull ...po lexoj dhe jam i informuar disi per gjera te kesaj natyre .......dhe uroj sa me shpejt zoti te begoje me nje femije ....duhet pune shune ne cift .... edhe nga bashkeshorti dhe asgje seshte e pamundur ....te uroj fat

Vor year
Xheni Lili
Xheni Lili

Ti Nese di Sa vlen per mua Ti E nese di Sa shum te dua Ti I jep kuptim diteve t'mia Ti Je me shum se dashuria Sa do kem frym Me ty do kendoj Me ty, me ty do vallzoj Cdo dit, nuk lodhem ta them Sa shum te dua Dhe kur me sheh me ate shikim M'ke dhen gjithcka shpirti im Cdo dit, nuk lodhem ta them Sa shum te dua Flij, i qet ti shpirt Ne kraht e mia Flij, dhe me trego c'esh lumturia Sot, dhe asnjeher nuk do jesh vetem Un do jem aty, me ty gjith jeten Sa do kem frym Me ty do kendoj Me ty, me ty do vallzoj Cdo dit, nuk lodhem ta them Sa shum te dua Dhe kur me sheh me ate shikim M'ke dhen gjithcka shpirti im Cdo dit, nuk lodhem ta them Sa shum te dua Dhe kur me sheh me ate shikim M'ke dhen gjithcka shpirti im Cdo dit, nuk lodhem ta them Sa shum te dua

Vor year
carina Neasebor
carina Neasebor

🎶 lovely, I would definitely make the english version. The melody , the words 🤩 The best of luck !

Vor year
Xhuljeta Kociaj
Xhuljeta Kociaj

😍♥️

Vor 5 Monate
AvA Pod
AvA Pod

Je yll i vertet shembull i mire per gjithe rinin qe jetojn ne mergim shpresoj qe te marrin mesim nga ti Marijam ❤️🙏🏻

Vor year
Ola Cocka
Ola Cocka

Femijet jane gezimi dhe lumturia e cdo nene. Zoti i bekofte🙏🙏🙏🙏

Vor year
Esmeralda Bylyku
Esmeralda Bylyku

Zoti i bekoft tw gjith femijet e botes 🙏🙏🙏 shum kenge e bukur... Komplimente 💗💗edhe 💯 Duam...

Vor year
Mei Hoxhaj
Mei Hoxhaj

Si drite e syve Duami, allahu e rrit plot shendet ❤️

Vor year
Flasim Shqip
Flasim Shqip

Femijet janë bekim, mos lëntë zoti asnje femer pa bërë nënë.🙏🙏🙏

Vor year
Dorina Kafexhiu
Dorina Kafexhiu

Sa rrenqethese 🥺super kenge 😍👏👏👏 te jesh Nene esht bekim nga Zoti ☝️🤲❤️😍🌍💎

Vor year
Football is Life
Football is Life

♥️🎶the best Albanian singer 🇦🇱!!! You are the best ! I adore your songs !!♥️🎶🎶

Vor 10 Monate
Kydret Lacej
Kydret Lacej

Shume emocionuse qe e nden cdo nane qe ka femije ❤

Vor 10 Monate
sotuur aeei
sotuur aeei

Nuk kam fjal per Miriamin.. Esht nje kengetare shum e talentuar.. Nje artiste e vertet. Love you💕 I love this song💗

Vor year
Dreshaj Edita
Dreshaj Edita

Ll

Vor 4 Monate
gentila 89
gentila 89

një keng me tekstin që përfshin ndjenjat e gjitha nënave. Urime Duam,pac jeten e gjatë me gëzime.

Vor year
Lume Paraj
Lume Paraj

@Erjola Shijakuv

Vor year
Erjola Shijaku
Erjola Shijaku

Shume e bukur,nje teks i ndjere qe del nga zemra e cdo nene🙏

Vor year
Armjona Tashi
Armjona Tashi

Edhe 💯🎉🎊 Duami i vogël👼😍😘 Kënga shume emocionuese dhe shumë e bukur 🤗♥️😍😘😘♥️🤗🤗

Vor year
Erla Capuni
Erla Capuni

Vargjet e tua flasin me gjuhen e shpirtit,,,suksese te metjshme🙏💙

Vor year
Katerina Duraj
Katerina Duraj

Gezuar Ditelindjen DUAM 👑🌟❤

Vor year
Just do it
Just do it

Qetesi shpirterore kjo kenge ❤️🤗

Vor year
Lacivert Beyaz
Lacivert Beyaz

Kjo kenge eshte nje perle e verte! 👏👏👏👏

Vor year
Erjola.23 samsung
Erjola.23 samsung

Per dashurin me te bukur,me te paster,me te sinqert ne jet! Femijet.♥️♥️ Bravo Miriam Cani,mos ndalo kurr 👏🥰🥰😍😍

Vor year
elona_ gj
elona_ gj

Ska gje me te bukur se te jeshe nene Femijet jane gjith bota jone Faleminderit Mirjam per kete kenge kaq te ndjere Ti kesh me jete femijet artiste e embel 🙏🙏😘😘

Vor year
Adrese Ere
Adrese Ere

Ju qe ikeni ba dislike ksaj kenge keni treguar veten qe jeni njerz pa n'djenja🙄🙄😒kjo esht nje super keng qe te prek mu ne zemer plot ndjenja dashuri 😍🥰🥰bravo MIRIAM si gjithmon nuk zhgenje 👏⭐

Vor year
Kydret Lacej
Kydret Lacej

Cift model Alban Mirjam Respekt per Ju🙏

Vor 10 Monate
Adrese Ere
Adrese Ere

@Tattooss Cameleon NHM OK 👌

Vor 11 Monate
Besi Aria
Besi Aria

@Ana shume e bukur

Vor 11 Monate
Sonila
Sonila

Zoti i bekoft 🙏 te gjithve me.nje Engjell ne jet!

Vor year
Just do it
Just do it

Zoti i bekofte te gjithe me femije 🙏🙏🙏🙏😍😍😍😍 Amin 🥰🥰🥰❤️❤️❤️❤️

Vor year
Maria Xharo
Maria Xharo

❤❤

Vor 2 Tage
Matilda Xhipi
Matilda Xhipi

Amin

Vor Monat
Leonard Hodo
Leonard Hodo

🤔😗🤔😗🤔🤔🤔

Vor 2 Monate
Leonard Hodo
Leonard Hodo

@lini cela 😆😆😼✌🖒❤❤

Vor 2 Monate
Leonard Hodo
Leonard Hodo

@lini cela 😆😆😼✌🖒❤❤

Vor 2 Monate
💙ariela_lyrics💙
💙ariela_lyrics💙

Nuk kam fjal per Miriamin.. Esht nje kengetare shum e talentuar.. Nje artiste e vertet. Love you💕 I love this song💗

Vor year
Boss
Boss

Kjo këngë... Nuk ngopem duke e degjuar dhe qare nga emocionet e gezimit....❤❤❤🌹🌹🌹🌹🌹🌹 Jeni kryeveprat e muzikës shqiptare.

Vor year
eljana buci
eljana buci

Dashuriiii ❤❤❤❤❤

Vor 9 Monate
Emi Emi
Emi Emi

Ne qe jemi nena e ndjejm deri ne place🙏🙏🙏 bravo Miriam!!!

Vor year
Eva Bengu
Eva Bengu

E prisja nje kenge per Duamin. Shuuume e bukur dhe e ndjere

Vor year
Flavia Azizaj
Flavia Azizaj

Zemra e bukur!Edhe 100 cite te lumtura engjellit Duam!Fat,shendet e mberessi te katerve ju se bashku!❤❤💥👼🙏🥂💋💫💋🥰🥰😇😇😇🍯❤❤❤Ju dua pafund!

Vor year
Sentibella Bircaj
Sentibella Bircaj

Ti je dhe me shume se dashuria🌹 ❤dashuria e mamit Asad ❤🌹

Vor year
Lori Simon
Lori Simon

Shumë këngë e emocionuar 👏👏

Vor year
Mustafa Rama
Mustafa Rama

Super,super keng.Bravo Miriam. Gezuar ditelindjen DUAM,qofsh gjithmon i lumtur bashk me familjen tende te mrekullueshme. Urime❣️❣️❣️

Vor year
Mustafa Rama
Mustafa Rama

@Evisa Lika me fal cfare do te thote...?

Vor year
jola jola
jola jola

Sa emocionuse per ne nenat esht vertet nje keng shum e bukur zoti te dhent jet e shendet ne familjen tende 🙏😘😘😘😘

Vor year
thashetheme showbizi
thashetheme showbizi

Me e mira je miriam cani krenohemi me ty sa mire do ishte te merrje pjese ne eurovision❤️❤️❤️❤️

Vor year
eda lutaj
eda lutaj

😇👏👏👏👏👏sa e bukur do te jet melodia ime dhe e djalit tim 🙏

Vor year
Isida Rucaj
Isida Rucaj

Super cdo fryme per ata qe i japin kuptim jetes tone femijet ❤️❤️❤️👏👏

Vor year
Orjada Cani
Orjada Cani

Femijet jane kuptimi i jetes se nje nene 💞🙏

Vor year
Rita a
Rita a

Mrekullisht e bukur që vjen kaq natyrshëm me një shqipe perfekte! Urime Miriam dhe Alban!

Vor year
Jeta F
Jeta F

Sa shume emocion te jep kjo keng!!! Femijet jan me shume se dashuria 😍😍

Vor year
Rexhi Lamce
Rexhi Lamce

Per femijet e mi do kendoja gjithmon e gjithmon..te lumt goja Miriam,ti kesh me jet dy engjejt🙏🏻

Vor year
Delina metushi
Delina metushi

Dashuri jeni dhe dashuri mbetet duke transmetuare. Urime ju dua forte ♥️♥️

Vor year
Ola Ola
Ola Ola

Oooo sa shum me shijoj kjo kenge per nje mami te re sic jam dhe une mami e dy djemve🙏😇😇flm Miriam per kto tinguj te embel dhe fjal rrenqethese qe vetem ne mamamt I ndjejme😊

Vor year
b
b

Kenge e mbrekullushme....💞

Vor year
Anisa Dervishi
Anisa Dervishi

Qetesi per shpirtin kjo kenge 🥺❤

Vor year
Kre Vang
Kre Vang

Mbajeni te gjalle lumturin tuaj, eshte e shenjte,eshte frymezim per te gjithe, ne keto kohera te djallosura!

Vor year
Pjeter Alia ✝️
Pjeter Alia ✝️

Bravo!Kenge shume e bukur!Zoti ta bekofte djalin.🧡🤩🥰🙏

Vor year
Sabri Zymeri
Sabri Zymeri

Miriamcani

Vor year
Flo Flo
Flo Flo

Hymni i tgjithave Nënave ! Per Femijet e tyre 😍

Vor year
I
I

👨‍🎓Je jeta ime,je fryma ime,jetoj per ty ,ti me con perpara ne jet ,jemi si moter e vella 😊 ne momentin ku dikush tjeter duhet te me rrinte ne krah,nuk ishte ,ishte ti 👨‍🎓 jeta ime💖🌟 im . Te uroj gjithe te mirat e kesaj bote 💖 ime! TVB MAMMÀ

Vor year
Blerina Salijaj
Blerina Salijaj

Edhe 100 Duam😍 Super kenge.Fjale shpirti qe cdo nene i thote per femijet e saj.

Vor year
chzrclosed
chzrclosed

Duam embesira e vogel Edhe 10000 vjec jetofsh si mbret mes dy prinderve te tu.Dhe gezofsh gjith jeten me motren tende 🎂SHUME URIME🎂

Vor year
Creative Art
Creative Art

Mrekulli kjo kenge ❤. Gezuar ditelindjen Duam , u rritsh i lumtur zemra vogel 😍😍

Vor year
Hilok Nasilok
Hilok Nasilok

Sa fëmijë të ëmbël qe kanë,padyshim të gjithë fëmijët në botë janë si engjuj!!😇❤️

Vor year
Feride Sula
Feride Sula

Marshalla si drita F S nga Virgjinia

Vor year
leti cali
leti cali

Sa te dua 😥, super keng per ne qe jemi nena 🥰.

Vor year
Edra Cakici
Edra Cakici

Su lodha duke e degjuar 🥰🥰 prek zemrat e cdo nene 🤩🤩❤

Vor year
Luciana Ymerasi
Luciana Ymerasi

Ti je e lumtur dhe eshte normale por ai do te jete akoma me i lumtur se ka prane dy prinder si ju harroni veten tuaj dhe mendoni vetem per ata te dy qofshit te bekuar

Vor year
vjollca jushi
vjollca jushi

Te adhuroj pa fund si kengetare si femer zoti te bekofte me albanin dhe femijet ❤️❤️❤️❤️

Vor year
Fjolla Jusufi
Fjolla Jusufi

Best idol ,I love your music♥️🌟

Vor year
Sonila Karafili
Sonila Karafili

Duam te rritet gjithmon i lumtur pran nenes dhe babait te tij qe i ka te mbrekullueshem

Vor year
Nona Ivanch
Nona Ivanch

Beautiful song!👍💖💖🌸🙏💋

Vor 2 Monate
Sindi Xhydollari
Sindi Xhydollari

Kenge fantasike.. kam dy engjej dhe shikimi i tyre nuk ka fjale 🙏🙏👏👏

Vor year
alba
alba

0

Vor year
alba
alba

0

Vor year
alba
alba

Peppi 0

Vor year
fix bike
fix bike

Dashuri pa fund gezimi i vet jetes . Faleminderit çiftit te lumtur Mirjam Alban 😁

Vor year
Erjola.23 samsung
Erjola.23 samsung

O zot mrekulli kjo kenge! Dashuria me e madhe ne jet,femijet! Nje bravo te madhe per ty Miriam 👏👏👏👏🥰🥰❤❤❤❤💖💖💖💖💖💖🌟🌟🌟🥰🥰🥰

Vor year
Sara Neziri
Sara Neziri

Shume kenge e bukur!! Zoti u bekofte shume ❤

Vor year
Bora Bora
Bora Bora

Je me e embla me e mira 💕💕 kenge qe flet shum..bravo Miriam

Vor year
Anila Docaj
Anila Docaj

Te mrekullueshem si gjithmone! Super kenge!!💖

Vor year
ELA HOXHA
ELA HOXHA

Zoti gje ta dha ai e mbroft nga cdo e keqe, jet te gjat dhe dit te bukura DUAM me familjen tende te bukur 💖💖💖💖💎💎💎💎🌟🌟🌟🌟

Vor year
ZANA Anna
ZANA Anna

Embelsi percjell kenga super bravo per tekstin e fjaleve kushtuar gjithe femijeve kudo ndodhen 🥰🥰

Vor year
Alda Biba
Alda Biba

Keng e mrekullushme ❤

Vor year
Blerina Demirxhiu
Blerina Demirxhiu

Shum e bukur kenga♥️Super..

Vor year
Lira Triço
Lira Triço

Ju uroj nga zemra qe ne kete bote ka njerez si ty dhe Albani urime urime🌷🌷🌷🌷

Vor year
Ειρηνη Λεβεντακι
Ειρηνη Λεβεντακι

Fjal qe dalin nga zemra e nje nene bravo Mirjam edhe 100 princi i vogel dhe i dhente zoti dhendet dhe e bekoft driten e vogel 🙏🙏🙏❤❤❤

Vor year
Anisa Lleshi
Anisa Lleshi

Dashuria per femijen eshte e pafundshme❤❤❤

Vor year
SANTA VERITÀ
SANTA VERITÀ

O ZEMËR E BUKUR SA E MIRE JE, E SA BUKUR KENDON.TE BEKOFTE I MADHI ZOT ❤️❤️❤️❤️🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Vor year
eli
eli

Kemi ne nje dite te lindur femijet ne une vajze ti djale dhe bejne nje vjeq te gjithe femijet ne bote jene te lumtur dhe kush ka ditl u befshin 100 vjeq dhe te jene femijet me te lumtur ne bote

Vor year
Shega Gjata
Shega Gjata

Edhe 💯💞💞💞💞💞vite te bukura te rritet me nen e baba ishalla zoti e bekoft🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟

Vor year
Fred Pjetri
Fred Pjetri

@eli rrespekt dhe te prsh zoti tbekoft

Vor year
eli
eli

@Fred Pjetri shum flmd i nderuar

Vor year
Fred Pjetri
Fred Pjetri

Edhe 💯 vite te lumtura u rrit me gjitha tmirat e zotit,ti bekofte zoti ty femin dhe familjen tende 💖💯🎂🎂🎂

Vor year
eli
eli

@Sonila Banushaj dhe 100 vj djali u rrit i lumtur e me shendet❤

Vor year
Djana Pojaku
Djana Pojaku

Sa emocione te bukura.. Dhe 💯 Duam. Qofsh i lumtur gjithmone.

Vor year
Artur-Egla Beke
Artur-Egla Beke

Nje kenge me shum kuptim bravo Miriam je e mbrekullushme 👏👏

Vor year
Monda Shehaj
Monda Shehaj

Je nje familje mbrekullueshme per tu mar shembull,qofshi gjithmon te lumtur!!!

Vor year
elena leba
elena leba

Shume dashuri e mbrekullushme 😍💕💕💐

Vor year
Juliana Albanian
Juliana Albanian

E ndjeva ne cdo tingull edhe shkronje kte kenge ❤️

Vor year
Bena Resnja
Bena Resnja

Bravo Mirjam nje kujtim i perjetshem per bijte e nenave shume i bukur te limte zemer nga nje stergjyshe.🌸💕

Vor year
ervis qyra
ervis qyra

Breathtaking ❤

Vor year
kalia komanaku
kalia komanaku

AMAZING SONG, I can't say anything else, because You said everything 👑♥️ GOD KEEPS your beautiful Family BLESSED 👑♥️🌠🦋👑♥️🌠💐👑♥️🌠🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋.Lots of Love FORM LEICESTER ♥️♥️♥️♥️♥️🌠🌠🌠🌠🌠🌠🌠🌠

Vor year
Daniela Koroveshi
Daniela Koroveshi

Vetem nje nene per ty mund te shprehet kaq bukur per mbretin e vet.Edhe 100 per Duam ❤❤❤❤😍😍😍

Vor year
Rajmonda Komini
Rajmonda Komini

Edhe 100 vite te bukura princi vogel ☀️☀️🌻

Vor year
Sara Pepa
Sara Pepa

Sa kenge e bukur dhe emocionuese🥰🥰🥺😍😍

Vor year
Aferdita Topaj
Aferdita Topaj

Femija gjeja me e shtrenjt ne kete bot keng super😍❤❤❤

Vor year
Bella dadi
Bella dadi

Quelle belle mélodie grandiose une algérienne qui est passée par là ،🇩🇿

Vor year
Edlira Hysa
Edlira Hysa

Jeni dashuri si familje ❤

Vor year
food by Anna
food by Anna

Gezuar ditelindjen ❣🙏

Vor year
Ledina Ahmetaj
Ledina Ahmetaj

Shume kenge e bukure👏👏🥰🥰.. Urime ditelindjen 🎂🥳🥳🥳👏👏

Vor year
Erjona Lika
Erjona Lika

Shume. e bukur kjo kenge . Edhe 💯 u beft Duam , Zoti i dhente shendet dhe lumturi ❤️🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉😍

Vor year
Jorgjeta Tangu
Jorgjeta Tangu

sa kenge e embel melodi dhe fjale qe dalin nga zemra e gjithe nenave ,se fjalet e nenave jane njesoj qe dalin nga zemra e kam shijuar shume kete kenge dhe kjo kenge mendoj do jeteidhull per gjithe vogelusht. dhe ju urojme jete te gjate gjithe femijeve te gjithe nenave

Vor year
Lorei lori
Lorei lori

emocion i pafund 😍😍 Kush esht Mami e kupton 😍😍😍😍😘️❤️💕

Vor year
Behar Caka
Behar Caka

💞

Vor 8 Monate
Behar Caka
Behar Caka

Edhe gjyshet edhe Gjyshet

Vor 8 Monate
Elajda Lami
Elajda Lami

Po ne mamat pak ma shumë 🥰

Vor year
Ela Dervishi
Ela Dervishi

Aspak e vertete, è kupton edhe ajo qe seshte bere akoma Mami.... ☺️☺️

Vor year
Denisa Pllumbi
Denisa Pllumbi

Pa lindur, princesa ime sa shume te dua... ❤️💕

Vor year
erly gj.s.
erly gj.s.

Super super ... TI I JEP KUPTIM DITEVE TE MIA... ❤❤❤

Vor year
erdi dokaj
erdi dokaj

Ti Nese di Sa vlen per mua Ti E nese di Sa shum te dua Ti I jep kuptim diteve t'mia Ti Je me shum se dashuria Sa do kem frym Me ty do kendoj Me ty, me ty do vallzoj Cdo dit, nuk lodhem ta them Sa shum te dua Dhe kur me sheh me ate shikim M'ke dhen gjithcka shpirti im Cdo dit, nuk lodhem ta them Sa shum te dua Flij, i qet ti shpirt Ne kraht e mia Flij, dhe me trego c'esh lumturia Sot, dhe asnjeher nuk do jesh vetem Un do jem aty, me ty gjith jeten Sa do kem frym Me ty do kendoj Me ty, me ty do vallzoj Cdo dit, nuk lodhem ta them Sa shum te dua Dhe kur me sheh me ate shikim M'ke dhen gjithcka shpirti im Cdo dit, nuk lodhem ta them Sa shum te dua Dhe kur me sheh me ate shikim M'ke dhen gjithcka shpirti im Cdo dit, nuk lodhem ta them Sa shum te dua

Vor year

Nächster

Nina Nana (Ninullë nga Miriam Cani)

2:39

Nina Nana (Ninullë nga Miriam Cani)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 310 000

Venera Lumani x Lind Islami - Si ta them une ty?

2:52

Venera Lumani x Lind Islami - Si ta them une ty?

Venera&Lind Official

Aufrufe 851 000

Elvana Gjata - Mos u ngut

2:58

Elvana Gjata - Mos u ngut

Elvana Gjata

Aufrufe 14 000 000

Unbelievable 4v4 REMATCH vs Flight *CASH DUNKED ON?*

22:54

Elvana Gjata & Ledri Vula feat. John Shahu - Mike

3:30

Greta Koci - Motra ime

3:01

Greta Koci - Motra ime

United Records

Aufrufe 5 500 000

Marsela Cibukaj & Ardit Gjebrea - Therrime Dashurie

3:43

Fifi - Diell ( Demo BBV )

2:01

Fifi - Diell ( Demo BBV )

FIFI OFFICIAL

Aufrufe 20 000 000

Semi Jaupaj - Mos u kthe

3:14

Semi Jaupaj - Mos u kthe

Semi Jaupaj

Aufrufe 17 000 000

Ardian Bujupi & Xhensila - PANORAMA (prod. MB & Unleaded)

3:05

Ardian Bujupi & Xhensila - PANORAMA (prod. MB & Unleaded)

OfficialArdianBujupi

Aufrufe 81 000 000

Alban Skenderaj - Dalëngadalë (Official Video 4K)

2:43

Alban Skenderaj - Dalëngadalë (Official Video 4K)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 2 900 000

REACTION: Der letzte SONG AUS DER BOHNE (Akt 2)

1:13:23

Der grösste Nichtsgönner ist zurück!

15:55

Gizli Saklı 4. Bölüm

1:51:12

Gizli Saklı 4. Bölüm

Gizli Saklı

Aufrufe 1 372 067

React: 5 Erwachsene im Kinderparadies

25:56

React: 5 Erwachsene im Kinderparadies

PietSmietTV

Aufrufe 165 179

Wenn du nicht der Vater bist 😳

1:00

Wenn du nicht der Vater bist 😳

Mehmetaberloyal

Aufrufe 406 009