Mevlani përballë 3 vajzave, ja çfarë ndodhi sot në program - Përputhen, 21 Janar 2021

 • Am Vor Monat

  Top Channel AlbaniaTop Channel Albania

  Dauer: 51:17

  Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
  Autore: Olsa Muhameti
  Moderatore: Bora Zemani
  Opinionist: Arjan Konomi
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on DE-film Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Perputhen#TopChannel

Liljana Preza
Liljana Preza

Ledi cpate me Erin ishit bukur. Ta prishi mendjen M. Nuk te le Antoni kacurrel. Ketu do jemi Mendoje pak.Ok?

Vor 3 Tage
Liljana Preza
Liljana Preza

Ana ska qene ndonjehre llapazane dhe ia mbylli gojen Arbri.!Ana i di limitet dhe ska nevoje per Arbrin. PSE IKU? SE NUK E ARRINTE ANEN OK ? MOS IAA FUSNI KOT.

Vor 3 Tage
Liljana Preza
Liljana Preza

Po Jasmi, ishte bo e mire sot por pa edukate me Andin. Nuk flitet ashtu ne Tv. Ai eshte djale i mire i dashur shume sport jep pozitivitet. Ajo donte vemendjen e te tjereve. U zu kot me Saren.

Vor 3 Tage
Liljana Preza
Liljana Preza

Guxo dhe lufto. Kerko ndihme. Nuk eshte turp gjithmone nese e do e ndjen.po pres.

Vor 3 Tage
Liljana Preza
Liljana Preza

Ana ishalla kemi ndonje gje pozitive ne Prajm. Do Zoti.

Vor 3 Tage
Liljana Preza
Liljana Preza

Ana shyqyr qe se zgjodhi asnjera R. Do me vinte shume inat. Ai besoj do dilte per inat Nuk e di ta lexoj vetem e shikoj se bluan dicka eshte ne siklet se folli ashper dhe si do ta mmenaxhoje tani situaten!?

Vor 3 Tage
Liljana Preza
Liljana Preza

Ana letra ishte vertet suprize por nenkuptohej se kush ishte zgjedhja. Mua me lle pa fjale por dhe ne ankth. Shpresoj per mire. ZOTI ME JU. 💖💖💖

Vor 3 Tage
saliji merxhan
saliji merxhan

He moj Ledjana mos u ber kaq serioze aman mos e tepro.Ledina ka dike jashte programit dhe nuk jep as perqafime,ate perqafim qe i doli ne publik ka pas probleme me te dashurin e vet jasht programit dhe kishte nevoj per qetsim pushim.!!! Aty eshte ne prgram vetem per pak fam asgje tjeter ta mbani mend se kjo po aktron

Vor 16 Tage
saliji merxhan
saliji merxhan

Mos vdeksh kurr Arian konomi je i pa pare na shkrive kur i flet mevlanit e meson dhe au perseri eshte i trashe 😂😂😂😂😂 mendove gjith naten per Ledjanen kur erdh koha takimit te zuri gjumi. Gjunaf per Mevlanin qe su mesua si te sillet me nje femer 🤮🤮

Vor 17 Tage
Albany Akakaka
Albany Akakaka

O mevlan je djal as dhe me ledjanen shkon

Vor 22 Tage
ARTUR BOJKA
ARTUR BOJKA

Lajf emisjone per puthjen

Vor 26 Tage
Ani Cani
Ani Cani

Mevlan mavria 🤣🤣🤣

Vor 28 Tage
Naser Quqalla
Naser Quqalla

QFAR VLERE KI O MEVLAN ma mir .e bo pompa se me te perqafu

Vor Monat
Sali Vebiu
Sali Vebiu

King mevlani 💪💪💪💪💪💪💪

Vor Monat
Jona Lazaj
Jona Lazaj

I pa pare fare Arjan konomi o mevlane mavria hahahahahaha lot 🤣🤣

Vor Monat
MURATY UCEX OFFICIAL
MURATY UCEX OFFICIAL

Faleminderit miqet e mi ju dua pafunde .. love all my friends ❤️🇦🇱🇹🇷🙏

Vor Monat
Mimoza Krashi
Mimoza Krashi

Mevlani esht i martu ne gjermani

Vor Monat
Gentjan Cerma
Gentjan Cerma

Mere hiqeni ket melisen esht shum fallco ca i duket vetja ksajt bo si them un i thot mevlanit mos bo si boj un

Vor Monat
Ilir Muka
Ilir Muka

https://youtu.be/oDMqnmrK2gY

Vor Monat
Ilir Muka
Ilir Muka

https://youtu.be/oDMqnmrK2gY

Vor Monat
Ilir Muka
Ilir Muka

https://youtu.be/oDMqnmrK2gY

Vor Monat
Rigel Hoxhaj
Rigel Hoxhaj

Vk melisa me sindin jan me kokrat k...

Vor Monat
Eni Babeni
Eni Babeni

Bora para se te kalojme ne Reklam, po bejme nje Reklam 🤣🤣🤣

Vor Monat
Eni Babeni
Eni Babeni

12:26 kjo Melisa mos te flasi fare, se se shihte me Mevlanin

Vor Monat
Eni Babeni
Eni Babeni

10:46 Aman Mevlan se na e cpife... Njeriu eshte me vones por te pakten sillet ndryshe, tregon ndjese.... Cfare eshte kjo sjellje

Vor Monat
Eni Babeni
Eni Babeni

10:02 o zot kjo qaramane.... Po te ikje o vajze 🤣🤣🤣🤣🤯

Vor Monat
Eni Babeni
Eni Babeni

8:04o zot Mevlan behu i rritur, ngele si kalama ne Pubertet.... Te njejtat fjale klishe dhe menyra se si flet, jane te vjetra... 🤣🤣🤣 Tregohu si njeri we gjasme ke eksperienc

Vor Monat
Kristi Nasto
Kristi Nasto

Use me like the "Emision Idiot" button

Vor Monat
dortmund dortmund
dortmund dortmund

Kur e shoh boren si me pa te tharmit e kosit

Vor Monat
Fredi Gogoli
Fredi Gogoli

https://www.youtube.com/watch?v=Okot2VVY4IQ

Vor Monat
Gajti 98
Gajti 98

Tea ka 5 muaj me Andin e spo puthen njeher, ndersa Ledjana duhet me e perqafu Mevlanin se kan qef kto. Hej zot i modh 🙄

Vor Monat
Aleksandros Zisiz
Aleksandros Zisiz

Ledjana nuk me duket vajez qe ka turp per te dhen nje pèrqafim mendoj se ka dica nga jasht

Vor Monat
Gjon Dokaj
Gjon Dokaj

I lutem preduksjonit te porosise farmaci se Melissa po' plas nga gjelozija e mevlanit do pije ndonje fotoksin prandaji most len te hyn ne farmaci

Vor Monat
Giovo Nika
Giovo Nika

Pershendetje produksjoni. Dua te jap mendimin tim! Tea eshte e jashte zakonshme.. femer NUBILE.

Vor Monat
Kalem Malo
Kalem Malo

O mevlan mbylla gojën asai magjistreckës

Vor Monat
Klodi Tafa
Klodi Tafa

Duhe te futen vajza te rea se melisa -ana-sindi jan vetem per shou jan ber mendje medhaja

Vor Monat
Pullumbesha Ahmeti
Pullumbesha Ahmeti

BORA PLASI XHELOZIJA NUK KA KUPTIM MIR DHOT MEVLANI

Vor Monat
WeSpeak Football
WeSpeak Football

kuku kur flet edhe sindi qe lun me kukulla hhahahahaha iqr ne vorr kares

Vor Monat
QAZIM HOXHLLAKU
QAZIM HOXHLLAKU

Ti e ke msu bora tflasi kshu moj kuder

Vor Monat
Albania
Albania

Ca kalamajsh cou perqafoje haha ikni mer legena shifni veten tuaj

Vor Monat
Mikael Mikael
Mikael Mikael

Live in wafi area not in karama

Vor Monat
Astrit Cela
Astrit Cela

Kur Melisa thotë kamë respekt vota kundër teje të ikje nga misioni megjithë ato 2 të tjerat me ledjanën ti

Vor Monat
Mevlide Veliu
Mevlide Veliu

e keni mbushur emisionin me Reklama , a pranoni edhe reklama te pants "ALWAYS" 😂😂

Vor Monat
Laureta Shamolli
Laureta Shamolli

Qekjo melisa ma e pa e dukatë se shqipja don me dalë 🤦‍♀️🤦‍♀️

Vor Monat
Edi Musollari
Edi Musollari

ALLAHU JU RUAJTE

Vor Monat
Edi Musollari
Edi Musollari

MEVLNI ZDI TE DALI ME VAJZAT AS RESPEKT NUKE KA GUAN E DASHURON DHE E MBRONE JO ASHTU SI ME URDHER OOO NJEREZ BEJE KETE BEJE ATE

Vor Monat
Diella Durgaj
Diella Durgaj

Mevlani tamam mashkulli shqipetar qe fyen vajzat turpppppp

Vor Monat
Martin Cani
Martin Cani

😂😂😂😂😂ndoshta arjani ka si te keq

Vor Monat
Katalea Lea
Katalea Lea

O Melisa aman ca je ca te duket vetja ti je fmi Lediana bravo ma e mira je mos ta ni se ca thojn

Vor Monat
Katerina Papajorgji
Katerina Papajorgji

keto takimet e ledjanes jan shum boring shum te nevericme 🥱🥱🥱

Vor Monat
stela saliaj
stela saliaj

Kjo Ledjana duket sikur ka nje lidhje jasht e ka bere fjale me te dashurin qe tmarin fam dhe ai nuk e le ta prekin me dore aty. 'jo sjam une tip kshu' Ledjana zemer ti jo se nuk je tip kshu por je komplet mosmirnjohese ndaj Mevlanit. Je shume fallco zemer duket qart per cfare ke vajtur aty por tpakten shtiru bukur jo ashtu hajd tscüss

Vor Monat
Roberto Bushi
Roberto Bushi

Tea dhe Andi kan hedh rrenje ,s'shkulen me qe aty!!

Vor Monat
asioe kiou
asioe kiou

Melisa: bla bla bla bla🥴🥴 Une: spo del nje arber tjeter me qetsu dhe melisen sic u qetesua ana... Arjani:dua nje takim 4 min me mevlanin😎🤣🤣

Vor Monat
Florika Vrushi
Florika Vrushi

Melisa harroj veten kur erdhi ne programm i hodhi fundin Fatjonit dhe e futi ne sherr me Anen1 E la fatjonin e filloj me Mevlanin po rrota kthehet mbrapsh

Vor Monat
Kosova Gaming
Kosova Gaming

41:03 e qeshne djallzore

Vor Monat
Emelda Poda
Emelda Poda

Arjan Konomi mos vdeksh kurre🤣🤣

Vor Monat
Dario Dario
Dario Dario

Andi iri vin nga nje kultur Amerikane ku ndahen nerzit me shtresa ku GETOT ne dasem te çiftit i ftuari i thot nuses nqs nuk ndihesh mir me dhendrin ja jam un ketu ne lokal,bar,kafe,rruge e tj por Andi duhet te kuptoji nje gje ze nuk jan te gjith GETO ti presin bolet njerzit Andi ti varin ne ball.

Vor Monat
Bamib
Bamib

Gjith kohës mevlani më duket shum patriakal. Është shembulli konkret i pjesës dërrmuse të rinis. Arjani si gjithmon një shpjegim me pak fjal po të sakt. Ndërsa lediana se vë pikën mbi i, mevlan ledjana tenxherja kapqkun

Vor Monat
asioe kiou
asioe kiou

Melisa: bla bla bla bla🥴🥴 Une: spo del nje arber tjeter me qetsu dhe melisen sic u qetesua ana... Arjani:dua nje takim 4 min me mevlanin😎🤣🤣

Vor Monat
Leonora.aronoel Leonora arnoel
Leonora.aronoel Leonora arnoel

O Sindi o mikroskopike

Vor Monat
Lala Lim
Lala Lim

I got second hand embarrassment from watching this

Vor Monat
Ghenty Dj
Ghenty Dj

Pa thene Pershendetje Bora, direkt te komenti 3 une...

Vor Monat
DENIS &
DENIS &

It's a very hard to find the the persons like Mevlan I'm not saying the They're not good .Mevlan It's very natural person who doesn't know how to make Himself good he always though the true It's hard to find and these days people Like him ..

Vor Monat
Jonida Balla
Jonida Balla

I er if kehf keh key 😂😂😂😂

Vor Monat
Jonida Balla
Jonida Balla

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️👌👌👌👌👌👌👌👌💍💍💍💍💍💍💍💍😎😎😎😎😎😎😎😎🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰💋💋💋💋💋💋💋💋

Vor Monat
Jonida Balla
Jonida Balla

Jrhf jrur hthr htyt ❤️❤️👌🥰👌💍🙏🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🥰🥰❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️👌👌👌👌👌👌👌👌💍💍💍💍💍💍💍💍🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏😎😎😎😎😎😎😎😎

Vor Monat
Iva Godole
Iva Godole

O Idioteni Mevlani eshte me i miri mojjj

Vor Monat
Suela Kolpepa
Suela Kolpepa

Shihet dita qe ne mengjes. 1 ore eshte shume te presesh, mbasi nuk kishte ndonje aksident.

Vor Monat
Lego Fun World
Lego Fun World

Kjo Bora nuk mbush, i ben kaq presion Ledianes.

Vor Monat
Xhylsym Kastrati
Xhylsym Kastrati

Melisa sasht tuj dit mo qfar flet...Loko brava je maj miri.

Vor Monat
xhensila kostreni
xhensila kostreni

Melisa .. femra e pa cip qe gjat gjith kohes qe flet mevlani vetem qesh me ironi dhe flet me ironi nje femer qe nuk di te respektoj aspak

Vor Monat
Erdi Inihash
Erdi Inihash

Per kto femna duhet ti lesh ter naten te presin sjan te rena nga hena ,

Vor Monat
Ardita Swift
Ardita Swift

Mevlan mavria ahahhahahahha....

Vor Monat
Ervin Hyskaj
Ervin Hyskaj

Ca jan kete lloj keshtu me jan merzitur , nuk jan me per tu par nji emisjon shun fallco

Vor Monat
Xhesika Lamthi
Xhesika Lamthi

Nuk e di pse mendoj qe fatjoni e ka pas fjalen per( Melisen e Mevlanin. )

Vor Monat
Best Music
Best Music

https://www.youtube.com/watch?v=1h8zZbMCOfg&list=RD1h8zZbMCOfg&start_radio=1

Vor Monat
aleks aleks
aleks aleks

Shum shkojn melvani dhe ledjana

Vor Monat
Celular Line
Celular Line

Te kisha qen nga mevlani tashi do te pshurja ne vesh melisa

Vor Monat
Celular Line
Celular Line

Oooj melisa me te fut ke personat me ngjyr nuk dallon fare u bone dhe ti me bo pordh shko aty ke cani bo nai lek aty se per aty e ke vendin

Vor Monat
Celular Line
Celular Line

Dhe sindi qa ka ra 7 kilogram se ka hy me punu me kazem zhgaravin dreqi

Vor Monat
Celular Line
Celular Line

Ca ke oo melisa ca bon si gore aty se nuk te permendi kush emer

Vor Monat
Call Me The police
Call Me The police

Ju njerez qe komentoni ktu te hiqni stresin Zoti jua shperblefte. ❤

Vor Monat
Kaci Kaci
Kaci Kaci

Jeni martuar

Vor Monat
Punta Cana
Punta Cana

Karagjoz njeri se nuk e meriton fjalen burre. Njeri qe nuk te shikon ne sy, i pa bese.

Vor Monat
Belkisa Shehu
Belkisa Shehu

Na duhet Mir takim mes arjanit dhe mevlanit.

Vor Monat
indrit tabaku
indrit tabaku

Mevlan je nr 1

Vor Monat
suelina suelina
suelina suelina

Andi dhe Tea na hapen barkun si "opinionista"...

Vor Monat
Romina Hoda
Romina Hoda

Ky Almendi eshte shume vari borën.

Vor Monat
Kinder the Love
Kinder the Love

Fjalia e Melises : " a e ke seriozisht ti " = Monoton 😵

Vor Monat
Leonard Ziberi
Leonard Ziberi

Mevlan ma i forti #Kingu I #Kingave

Vor Monat
Gresa Krasniqi
Gresa Krasniqi

Melisen edhe Sendin per veshi i kisha kap edhe i kisha nxierr jasht nga emisoni shum llafazane

Vor Monat
Michela Tare
Michela Tare

Po pusho moj nje puntat o melisa qepe gojen pakten nje puntat na le tmarin veten vesht te tona se tr vje anash papagali 🤦🏻‍♀️

Vor Monat
Durim Morina
Durim Morina

Qfar meshkuj të dobt që e ngritin ket kudër melisen Bravo Loco je I madh Loco apo Elvis respekt

Vor Monat
Arkid Kid
Arkid Kid

From Ana1 qe e dinte qe Fatjoni i bente qellimisht per te gjerat, tani kaluam te Melisa me Mevlin

Vor Monat
Tepelena Tepelena
Tepelena Tepelena

Liqeni ket melisen dhe sindin se na happen barkun

Vor Monat
ela gashi
ela gashi

do bejn dhe femij tea dhe andi dhe perseri do thon sjemi akoma cift 🙄🤣

Vor Monat
Albert Coli
Albert Coli

Shume bukur

Vor Monat
Sport Live Stream
Sport Live Stream

Melissa e ka te kenga se ka shku gati 1milion per pak kohe😅😅😅

Vor Monat
Letim Seferi
Letim Seferi

😀

Vor Monat
Letim Seferi
Letim Seferi

😀

Vor Monat
gerta hoxhaj
gerta hoxhaj

Tea na cave trapin

Vor Monat

Nächster

Dy hyrjet e reja janë uau - Përputhen Prime, 24 Janar 2021

15:09

The Main Character of Dream SMP

12:29

The Main Character of Dream SMP

Technoblade

Aufrufe 3 021 432

Fortnite PULL UP Emote Showcase!

0:25

Episodi i plotë - Dua të të bëj të lumtur, 27 Shkurt 2021

2:14:34

Masumiyet 2. Bölüm 1. Fragmanı

1:09

Was, wenn die Erde plötzlich zu Gold wird? - Die Gold-Apokalypse

8:02

Was, wenn die Erde plötzlich zu Gold wird? - Die Gold-Apokalypse

Dinge Erklärt – Kurzgesagt

Aufrufe 435 455

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 53. Bölüm

2:16:48

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 53. Bölüm

Kuzey Yıldızı İlk Aşk

Aufrufe 580 166