Mevlani ndërpret takimin; Merr Ledjanën nga Eri në një kërcim - Përputhen, 25 Shkurt 2021

 • Am Vor Monat

  Top Channel AlbaniaTop Channel Albania

  Dauer: 52:20

  Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
  Këngën "Për ty" - Eneda Tarifa e gjeni në linkun de-film.com/v-video-Ph7Is6sgE9U.html
  Autore: Olsa Muhameti
  Moderatore: Bora Zemani
  Opinionist: Arjan Konomi
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on DE-film Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Perputhen#TopChannel

Bleona.Elona Pajaziti
Bleona.Elona Pajaziti

Ledjana eshte shum e mirë mevlani ik meledjanen mos ja le erit

Vor 2 Tage
Dile Marku
Dile Marku

Si pjeket mish

Vor 4 Tage
Suzana Cinari
Suzana Cinari

Yll dukemkur kercen iju perqafoj te dyve jeni sherbeti e bakllavaja e perputhjes

Vor 10 Tage
Hekuran Blakaj
Hekuran Blakaj

sara sorra e keqe ftyren si boksere si roboteeee

Vor 11 Tage
Dorian Kercuku
Dorian Kercuku

Rrespekte per ty vellai Eri je me i mirj Besoma ata Tjert jan vkkkkk tipa mami çuna vkkk çuna qe presin nga mami e babi nga leket

Vor 15 Tage
Dorian Kercuku
Dorian Kercuku

Edhe kjo ledjana shum Po kerkon nga meshkujt plus shum kerkon nga jeta edhe na ben vajzen e mir vajzen e mamit vazjen e edukuar?kurse nderkohe ktej shkerdhehet me vkkk me tipa Pa Pike lidhje

Vor 15 Tage
Dorian Kercuku
Dorian Kercuku

Eri Esht Çun Flori i vetmi me i drejti rrespekte vellacko vazhdo ti perpara lere mevlanin sepse mutin Kur e shkel?Vjen shum erë Besoma njejt ashtu me ty e beri dhe Mevlan Shaba njeriu me i flliqt cfar kam Par seri me sot shum i djallzuar

Vor 15 Tage
Dorian Kercuku
Dorian Kercuku

Mevlani esht nje nga 100 aty brenda me shkerdhata me i djallzuari qe nuk ka arritur Shqiperia deri sot me Kto lloj Emissione le themi vkkk ti Eri vazhdo vella ti je rregull si djal rrespekte vellacko ishalla zoti mbar ta beft ishalla thjesht ta gjesh dashurine e jetes tende diku sa me Shpejt e ke hallalll Brother

Vor 15 Tage
ejlyl songyl fans
ejlyl songyl fans

Aman ky djali ri po ekzistoj leshi esht turp per faqe te ... po a e ke par veten ke gjith ate leshin ne kok

Vor 15 Tage
John M
John M

Thuaje si burre me ze te lart 😂😂😂😂.. bravo goce e ke thene fiks. Gjynah qe s'din te bejne femra per vete. Po si nuk doli nje burre qe tja tregoje vendin kesaj. Mos rrini duke puthur prapanicen e tyre. Njeriu duhet ti ruaj vlerat e veta e jo te mbaje cdo flamur per nga te fry era

Vor 21 Tag
YoutubeDiscriber
YoutubeDiscriber

Skisha dasht sen tjeter veq iher me shku qaty n’Përputhen,e me pyt Borën, a mund ta kem nje Vallzim me Borën?. She is a Queen 👑.

Vor 21 Tag
Joise Amaru
Joise Amaru

Eri nderkoh kur ledjana dhe mevlani po kercenin🕺💃 . 👿🧐

Vor 22 Tage
Ilda Hoxhaj
Ilda Hoxhaj

Kjo Antonela si shtrig me kto lyerje

Vor 22 Tage
saliji merxhan
saliji merxhan

Shum fallco je moj Antonela shum boooo skam pa njeri ma Fallco! Loj ben vet Antonela dhe akuzon Mevlanin kjo eshte fundi perputhen nuk jeni as 50 % Real jeni plot full skenar

Vor 23 Tage
liki prishtina
liki prishtina

hello ,,,,// Respekt per ket vajzen qe e mban e mesionin shummmm shummmm bukuroshe kjo vajz me ban shum te shikoj ket e,sion ———————— je pa par moj medatore 💋💋💋💋💋💋💋💋💋

Vor 24 Tage
saliji merxhan
saliji merxhan

Te gjith aty bejn shaka! po pse juli a nuk ben me be shaka moj Sara? Po ti je nje Balerin qe ke punu naper lokale e jo kengetare dhe je nje ..... nejse naten e mir

Vor 25 Tage
Juverta21 Juverta21
Juverta21 Juverta21

Bill fole ojedebile

Vor 26 Tage
Alekos Hysi
Alekos Hysi

Juli je djsl shum i zgjuar po ti ke bredhur te gjith boten aventurat e julit shum te bukura po tani e ke tepruar i thuajme fal dhe kaq mos bej budalleqe tani per ato qe ti thua 😁😁😁

Vor 27 Tage
Ruide Memeti
Ruide Memeti

po shkelja oj budalleca mevlanin a ska mashkell me te buker

Vor Monat
Aria Xhemo
Aria Xhemo

Arjani “avash avash “ to Eri ,erlindi I grupit eshte shume I neveritshem kur e merr Ledjanen Mevlani per te kercyer menjeher shikon Andin ne sy ske faj ju disappoint leader juaj to bad.

Vor Monat
Antigona G
Antigona G

Juli legend

Vor Monat
Krasniqi Hatixhe
Krasniqi Hatixhe

🤣🤣🤣🤣 Arian je i mrekulluar respekt

Vor Monat
Lati Prezja
Lati Prezja

O ero spo te ze veni kur po i shef tu kercu spo pertypesh dot..kjo o drellarake me .ti je me i mir se ajo

Vor Monat
Miradie Shigjqi
Miradie Shigjqi

Uyymnb

Vor Monat
Miradie Shigjqi
Miradie Shigjqi

Hjkokmopsfgh

Vor Monat
Angjelon Angjelo
Angjelon Angjelo

Lediana ti thua qe vetm kur je me mevlanin t vin buzqeshja ti tallesh me mevlanin se me cdo cun qe del ti vetm qesh 🤮🤮

Vor Monat
Ketty Andrei
Ketty Andrei

O antonel trembe njerez e kafshe me ate luk

Vor Monat
Ketty Andrei
Ketty Andrei

Cift superrrr

Vor Monat
Ketty Andrei
Ketty Andrei

Juli yll bote je..

Vor Monat
Aventurat e Julit
Aventurat e Julit

https://youtube.com/channel/UCh0PhRRgm3zJYKUWMjgKzhA

Vor Monat
Violeta Seiti
Violeta Seiti

Ky Erindi eshte budalla me mire te largohet

Vor Monat
Dava May
Dava May

Antonela merre se te shqerre Dosen taman per ty jo vetem mace por edhe ty Antonela

Vor Monat
Arber Krasniqi
Arber Krasniqi

O Antonela o bunderr , po ska femer me te shemtut se ti, moj shtrembalaqe e felliqur qe fut hundet kudo si miza ne mut.

Vor Monat
Jasin Salia
Jasin Salia

Antunela inatin ne shpirt

Vor Monat
Mentor Zejnullahu
Mentor Zejnullahu

XaXnaahopçl🍢🍢🍵🍱🍢🥮🍯🍵🍤🦪🍛🍩🍩🍩🍩🍩🍙🥛🍘🍯☕️☕️☕️☕️🦪☕️🦪🍵😍😍😍😚

Vor Monat
Dava May
Dava May

Ha sa dhelper Antonela merre ta kame fale se e ke qe te marri Mevlanin per vete hahahaha

Vor Monat
ciao
ciao

Lediana lufto per mevlanin Mos ja le atoneles

Vor Monat
Dashi Cake
Dashi Cake

0 ok nnmp poplpppoll oplnonomok. .... jjomo klou dup go lobi p .. .......#lkpkoo(pmplpno np

Vor Monat
Asim Cubaj
Asim Cubaj

Per mendimin personal:-Emision i parakohshem per te rinite ne Shqiperi -Teper papjekuri,fodudhek dhe injorance. -Mundohen te imitojne programet e ngjashme te vendeve tjera,gje qe nuk e arrijne as 5 perqind.etj,etj,etj

Vor Monat
Sonila Hida
Sonila Hida

Me lesh pa lesh

Vor Monat
Mondi Beta
Mondi Beta

Hfi

Vor Monat
Rina Zahiri
Rina Zahiri

❤❤❤💙💙💙💙💙💓💓💓💓💓💓💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💋💋💋💋💋😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗

Vor Monat
Ffg Hfhdh
Ffg Hfhdh

Hahahahahahaj❤

Vor Monat
Ffg Hfhdh
Ffg Hfhdh

Fiks eshte si perputhe❤. Ne fakt eshte shum e mir❤. Ermela

Vor Monat
Matilda Kolaci
Matilda Kolaci

Si eshte ber antonela si kafsh kurse lediana kukull❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Vor Monat
Jordana Gjoka
Jordana Gjoka

vallzim i thon ktyre kto se na habiten as ne kls te 5 nuk kercen me kush kshu ???!!

Vor Monat
Sherif Qarri
Sherif Qarri

O mevlan kape qoe te shpija se e fort ashtt

Vor Monat
Sherif Qarri
Sherif Qarri

Ne itali bollica me Ra asajt e prishin e delmi femrat

Vor Monat
Sherif Qarri
Sherif Qarri

Hiq dior pej antoneles

Vor Monat
Sherif Qarri
Sherif Qarri

Lendjan asht e kulturume Ska shanc me ba loj femershum moralshme

Vor Monat
Jordana Gjoka
Jordana Gjoka

Sara ja gjej nje D e them idiot ?! mfal po juli spaska te drejte , as abetaren jo 😒😒🥱😴🤭

Vor Monat
Ada Vrapi
Ada Vrapi

Ktu mezor presin te gjejn ndonjerin ne gabim dhe pastaj fillojn e sulmojne te gjithe ne kte rast behet fjal per Julin

Vor Monat
Vivi Shsh
Vivi Shsh

Antonela jee super vajze,super femer.

Vor Monat
Egla Gjoni
Egla Gjoni

Mioo ooo on kka 👌 I ose kam ote te ti koooolokolooo Ool

Vor Monat
Egla Gjoni
Egla Gjoni

Mioo ooo on kka 👌 I ose kam ote te ti koooolokolooo Oo

Vor Monat
wnnalis cioov
wnnalis cioov

Bora: pse nuk reagoni ne momentin qe hidhet batuta ? Po nuk reagojn o bora se nuk kan intelekt per ti kap ne fillim duhet te lexojn komentet qe ti vihen ne dukje

Vor Monat
Alekos Hysi
Alekos Hysi

Mevlani eshte edhe xheloz por edhe simpatik dhe shum i mencur apo i zgjuar bravo 😁😁😁😁😁😁😁😁

Vor Monat
luiza hoxhaj
luiza hoxhaj

Eri me ledianen

Vor Monat
luiza hoxhaj
luiza hoxhaj

Ku ndodhet ky vendi ku kane shkuar

Vor Monat
wnnalis cioov
wnnalis cioov

Denimi Erlindit po fitova do me mbash hopa hajde mashkull hajde

Vor Monat
Fredi Gogoli
Fredi Gogoli

🐦🎼🌺https://youtu.be/lBrGRg2UUII🐦🎼🐦

Vor Monat
rauf kalemasi
rauf kalemasi

Sa veta luaj pubg mobile ketu te komenti

Vor Monat
Blind Blind
Blind Blind

Jin kazama (tekken)

Vor Monat
a .g
a .g

Poo kto qka kan me Julin qe asnjeri prej tyne se kan intelektin e tij , sidomos kjo sara qe osht shum njeri i fames i asni seni tjeter

Vor Monat
elton kuka
elton kuka

49:08 Ka lesh ma shum se tjetri kam qesh me lot 😂😂😂😂 Edhe pse eshte ofendim te besh ashtu me dike qe sapo ka hyre 😬

Vor Monat
Encyi Love You
Encyi Love You

Princi me lesh me shum ui sa kam qeshur😅😅😅😅😅😅😅

Vor Monat
Gert Coku
Gert Coku

uiii mos ja fut kot perputhen 40 hahhahah kushedi se ca tipash do vijn mezi pres tnisi do ket skena

Vor Monat
hoiy vinosa
hoiy vinosa

Qar dashurije Po gjeni Ju Po beni Show dhe ti Erlind flet sikur me qen kollovar

Vor Monat
Erjon Ajeti
Erjon Ajeti

nuk shenohet jump po dance

Vor Monat
Jonida Veliaj
Jonida Veliaj

O sa Injorant jeni pervec Julit ...

Vor Monat
Nik Azemi
Nik Azemi

Si e ka emrin kjo kenga

Vor Monat
Nik Azemi
Nik Azemi

@hoiy vinosa po me mbajt karrigen mir eshte

Vor Monat
hoiy vinosa
hoiy vinosa

Erlindi djal kot pa pik sensi

Vor Monat
Xhorxhina Lico
Xhorxhina Lico

Shko moj mbushu...mir e ka juli je komplet kokboshe

Vor Monat
EDa ML
EDa ML

Ka lesh me shum se tjetri 😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Vor Monat
toni toni
toni toni

Hahaha cfar mashkullit ky kaqurreli, sindi me pelqen sepse di te mbroj veten, budall,

Vor Monat
toni toni
toni toni

Denimi Erlindit po fitova do me mbash hopa hajde mashkull hajde

Vor Monat
Neuruz Xhani
Neuruz Xhani

MEVLAN NJESHI MEVLAN JE NJESH JE BOS

Vor Monat
Marjo.
Marjo.

Ledjana me Erin si Romeo & Zhulieta (filmi i animuar). 👇 Koment kush e kapi ;)

Vor Monat
Krisiana Myzyri
Krisiana Myzyri

KJO LEDIANA KOT FARE.

Vor Monat
Curraj Eperm
Curraj Eperm

Njesh je o mevlano te lumte pa ty emisjoni do ishte mbyllure

Vor Monat
Arjan Sina
Arjan Sina

Sa her qe flet Ledjana nderhy antonela si shtata ne 13 kte e llogjikon ajo se gjithmon ajo flet pa llogjik .me vjen keq qe po e kundershtoj per arsyjet familijare qe ajo ka kaluar po i jap nje kshill shum te leht sepse llafet e teperta dhe thashethemet qe ajo shpreh e ben qe Antonela te dal nga shinat me pak fjal

Vor Monat
Shauka Hodan
Shauka Hodan

duan te gjithe o laraska

Vor Monat
Alketa Alketa
Alketa Alketa

Ahahhahahahahahhahahahaahhaahah lot muabet leshi Me siguri eri me kte lushnjarin per lesht jan zen ti ke lesh e un skam 😂😂

Vor Monat
Andrea Mita
Andrea Mita

Ik ju mor te pacip do ti tregoni ju julit per batuta iki mor kok palar/e se gjithcka e beni per show e te gjith ata qe flasin aty e bein vetem per te mar ndonje takim lumdhenjt per te ber ndonje publicita ooo te semur nga fama

Vor Monat
Shauka Hodan
Shauka Hodan

Antonela shum je arrogante Si babi yt!

Vor Monat
j s
j s

Bora respektoni njeri-tjetri Nderkoh flet lart arjanit 😂😂😂

Vor Monat
Mavlina Allko
Mavlina Allko

Ky eri do fatjonin qe ta mbaj me ajer leperushin e vogl

Vor Monat
Bledialroed PSN
Bledialroed PSN

😂

Vor Monat
Lona Ada
Lona Ada

Erlindi djal kot pa pik sensi

Vor Monat
Gjergji Papero
Gjergji Papero

AbeKaren di te lexoj shum mir Sara , asgje tjeter

Vor Monat
majlinda linda
majlinda linda

Moj Sara po ti qenke mekeq se sindi moj kute kapeni...turp qe ierrni fjalet e Julit per ofendim direk megjith Jasemenen jeni te dyja te neveritshe..blabla

Vor Monat
I hate padrejtesite
I hate padrejtesite

Atdheu me koronavirus esht puth me saren po sarà akoma aty hmmmmn

Vor Monat
Valon Zenelaj
Valon Zenelaj

Po pse mishi gjithmon e prek Mikrofonin ??!! Qyyy mishi don me bllombu ledianen 🤦🏻‍♂️😁 thu ti e ka grue.

Vor Monat
Only Me
Only Me

Lediana ne cdo takim vesh mbathje cka i dokem bothet mduket se ju ben reklam edhe pse i ka te mira ajo nuk mohoet.

Vor Monat
Frosina Zlatanovska
Frosina Zlatanovska

-

Vor Monat
Katerina Papajorgji
Katerina Papajorgji

ne rradh te par juli nuk e tha me ze te vogel sara 😂 te gjith e degjuam pse je ti shurrdhe dhe e trash esht problemi yt,dhe e dyta mos ofendo me e rend esht ti thuash dikujt skuth sesa per abetareren

Vor Monat
Dava May
Dava May

Bora te falenderoj je nji prezantuse shume e bukure ❤ edhe Anna qe eshte ne program ika shume ata te Anna dhe Antonela kote fare

Vor Monat
Besmir Shehaj
Besmir Shehaj

Hajde muhabet leshi hajde 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Vor Monat
Medina Sinamati
Medina Sinamati

4

Vor Monat
Itz me here
Itz me here

ooooo ledjanaaaa po lere moj mevlanin se mevlani do vemendje edhe vec lun me ty po erin qe vertete vertetee te pelqen edhe te mendon ty si partnere edhe te vlerson e te respekton e hedh poshte..hiqju mevlanit qe ironizon se e ka msu ajo tjetra sikur ti ket bo magji pZ

Vor Monat
ALBAN aljimani
ALBAN aljimani

Ky erlind a si è ka emrin edhe aj italiani a si è ka emrin kta vec shkojn t hapin debate

Vor Monat
HOPE_LYRICS
HOPE_LYRICS

*ASKUSH* Antonela *lirim te mbare lediana*

Vor Monat
Faton Kastrati
Faton Kastrati

Emrin e kenges ju lutem ku kercen mevlani dhe ledjana

Vor Monat
Sara Malaj
Sara Malaj

PERSHENDETJE JAM SARA JU UROJ SHIKIM TE KENDSHEM. JU LUTEM ME BENI SUBSCRIBE.ZOTI JU BEKOFTE.🙏🙏💗💓💗💓💕💕

Vor Monat
Tessa19 __
Tessa19 __

pse su permend Maqedonasi qe nuk eshte ne studio ?

Vor Monat
Lisa Tushaj
Lisa Tushaj

Sa gjyna atdheu shpresoj Te sherohet

Vor Monat
Tessa19 __
Tessa19 __

A po kjo sara qe u mundua te dhez si tayna me keng Rap Po pa qe nuk boni buj dhe erdhi ketu se pa qe ktu dhezin me shum merr me shum Fame Per ket gje eshte ky emision pra !

Vor Monat
enea gjoshi
enea gjoshi

O bora na cane t...n keto femrat vec per te kerkuar falje boll se u ben bajat lexouja ne studio

Vor Monat

Nächster

All My YouTube Play Buttons

0:20

All My YouTube Play Buttons

MrBeast Shorts

Aufrufe 8 836 150

Simpin' ain't Pimpin'

17:15

Simpin' ain't Pimpin'

sWooZie

Aufrufe 1 913 641

Alban Skenderaj -KI MESHIRE

00:27

Alban Skenderaj -KI MESHIRE

f2007h lyrics_boy.13

Aufrufe 3 900

Alev Alev 23. Bölüm

2:12:09

Alev Alev 23. Bölüm

Alev Alev

Aufrufe 1 206 248

ZURÜCK zum KINDERGARTEN für 1 TAG - Challenge

15:05

Bab Al Hara S11 مسلسل باب الحارة ـ الموسم 11 الحادي عشر ـ الحلقة 1 الاولى كاملة ـ

43:22

Bab Al Hara S11 مسلسل باب الحارة ـ الموسم 11 الحادي عشر ـ الحلقة 1 الاولى كاملة ـ

Kaband Art Production | قبنض للإنتاج والتوزيع الفني

Aufrufe 766 651

Teşkilat 6. Bölüm

2:8:40

Teşkilat 6. Bölüm

Teşkilat Dizisi

Aufrufe 3 194 017

MUSS Udo zu DSDS? | Udo & Wilke

15:55

MUSS Udo zu DSDS? | Udo & Wilke

Wilke Zierden

Aufrufe 177 138