Melisa - Inati (Official Video)

 • Am Vor Monat

  UnixMusicUnixMusic

  @ONIMA - smarturl.it/ONIMA
  Melisa - Inati (Official Video)
  Behind the scenes: de-film.com/v-video-vEJ7j2WFZIY.html


  Music - Irkenc Hyka
  Lyrics - Irkenc Hyka & Lorenc Hasrama
  Mix & Master - Jojo

Drita Dragushi
Drita Dragushi

Melisa te dua shum je shum e mir 💖⭐❤❤❤💖⭐😊🤩😘

Vor 11 Stunden
Muhamet Beshello
Muhamet Beshello

Super kenga super zeri bravo melisa per aritjet e tua i meriton sepse vertet ke talent 🤌❤❤❤❤

Vor 2 Tage
Nertil Luli
Nertil Luli

Duhet tja di per nder Melises,dje gjyshja ime u ngrit nga karrikja me rrota pasi kishte 20 vjet e paralizume,sapo degjoi kengen e Melises u cua dhe hoqi nga priza kompjuterin.

Vor 3 Tage
Ervin Muka
Ervin Muka

🥰🥰🥰🥰🤩😏🤩🥰🤩🤩🥰🤩🥰🤩😎😎😎😎😎😎😎😘😘😘😘😘😘🤗🤗🤗🤗🙄🤗🤗😍😍😍😊😊😊😊😊😊😀😀😀😀😀😆😆🤗🤗🤗🙂🙂☺️😗😗🥰🥰🥰🥰

Vor 4 Tage
Xhuli Coku
Xhuli Coku

Keng emocionuse

Vor 4 Tage
Lisa Merdini
Lisa Merdini

Je shume e mire Melisa dhe zerin shume te embel

Vor 5 Tage
Esmeralda Fsharri
Esmeralda Fsharri

Melisa- Inati Ty o ka t'vjen inati, inati, inati, inati Sa her un po dal Vet ke dasht ti zemer na t'dy me u nda Ty o ka t'vjen inati, inati, inati, inati Se po m'don hala Njo si un ti djalo kurr mo s'ki me pas (Ayayayay) Se ki leht, ti ke harru qe pa mu Se ki leht, se ke vlersu qe t'kam dasht Vertet ke menu qe ma mir je vet Ku meti, kjo dashnia jon Ku meti, thoje se pa Mu ske jet po per Ty nuk paska vlejt E tash ti lali-lali Shum o ka tvjen inati Se na nuk jena mo Pa mu ca ki me bo Ty o ka t'vjen inati, inat, inat, inati Sa hеr un po dal Vet ke dasht ti zemеr na t'dy me u nda Ty o ka t'vjen inati, inat, inat, inati Se po m'don hala Njo si un ti djalo kurr mo s'ki me pas (Ayayayay) E tash ti lali-lali Shum o ka tvjen inati Se na nuk jena mo Pa mu ca ki me bo Ty o ka t'vjen inati, inati, inati, inati Sa her un po dal Vet ke dasht ti zemer na t'dy me u nda Ty o ka t'vjen inati, inati, inati, inati Se po m'don hala Njo si un ti djalo kurr mo s'ki me pas (Ayayayay)

Vor 6 Tage
Visit Albania
Visit Albania

👍

Vor 7 Tage
Enisa Shuli
Enisa Shuli

Kenga me e bukur qe kam ngju🎶🎶😍😍😁

Vor 7 Tage
Kristian Dushi
Kristian Dushi

🔥🔥🔥🔥🔥🔥

Vor 7 Tage
Kristian Dushi
Kristian Dushi

🔥🔥🔥

Vor 7 Tage
Dea Dea
Dea Dea

Pika e dobet e melises qe kurr se tregon esht kerthiza e prer keq nga mamija 😂

Vor 7 Tage
Gjyle Kadrijaj
Gjyle Kadrijaj

Melisa mbreteresha kush te komenton shum keq ATI/asaj i Vjen inati ktuqe kush e do melisen te me shkruaj mua koment dhe 👍 te dua melisa te dua fort aq shum 😍😍😘😘💓💓💕💕💕💞💞👸

Vor 7 Tage
Ardiana Uka
Ardiana Uka

ke mujt kur ke than o ka tvjen inati kur po dal ne nje rrug me kafe duke hec dhe nje djal duke te shiku me inati kishe qe po del hahahah ish dal mir melisa 😍

Vor 10 Tage
Zajaku Erson
Zajaku Erson

Bravo

Vor 10 Tage
Zajaku Erson
Zajaku Erson

Vor 10 Tage
swet swet
swet swet

Bravo melisa super ze 👏👏👏👏👏💫❤

Vor 10 Tage
Arsen Coku
Arsen Coku

Shum bukur suksese

Vor 11 Tage
sqream
sqream

سبليتجيت

Vor 11 Tage
👑Kledisa_Lyric👑
👑Kledisa_Lyric👑

1:58

Vor 12 Tage
enki Spahiu
enki Spahiu

Melisa je kengtarja me e mire ne bote😘

Vor 12 Tage
Ardiana Uka
Ardiana Uka

edhe muzika e mir ama veshjet pom pelqejn shum

Vor 13 Tage
Ridi
Ridi

Super kg Hit Presim hitin e rradhes 👏👏🥰🥰🥰

Vor 13 Tage
Alteo Anaid
Alteo Anaid

Je e vetmia qe rri vetem duke u zgerdhi jot pa lidhje

Vor 13 Tage
denizcinin yolu
denizcinin yolu

oovvvvvvv gooddddddddddddddd

Vor 14 Tage
Arsh Jandu
Arsh Jandu

🔥🔥🔥

Vor 14 Tage
Adelina kuqi
Adelina kuqi

Bravo ! 👏👏👏🎤

Vor 14 Tage
Elisa Duro
Elisa Duro

♥️♥️💋💋

Vor 15 Tage
Vasilika Mihallari
Vasilika Mihallari

Suksese. Shume e bukur kenga.

Vor 16 Tage
Xhulja Kodra♥️
Xhulja Kodra♥️

Kenget i ben sa vjen e me te bukura Melisa nuk e shaj me kurr qe prej Anes ! ❣❣

Vor 17 Tage
Aida Vathi
Aida Vathi

Talent lind nuk behesh bravo melisa👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

Vor 21 Tag
Elda Balla
Elda Balla

ATA FLOKET KOT FARE

Vor 21 Tag
Lyrics video
Lyrics video

Super keng melisa ;)💖😉

Vor 22 Tage
Kosovare Salihaj
Kosovare Salihaj

Loqka jem 🔥🔥🔥🔥🔥😍😍❤❤

Vor 23 Tage
Mateo shqau
Mateo shqau

Bravo zemer❤❤❤

Vor 23 Tage
Tahir limani
Tahir limani

@ajsladauti

Vor 24 Tage
Adriana Gjelaj
Adriana Gjelaj

Shum bukur vashdo keshtu melisa

Vor 24 Tage
marsi
marsi

Kenge pordhe.

Vor 26 Tage
DepressedGirlButHappy
DepressedGirlButHappy

Sa gezohem qe Andi pot dojka mete vertet ku o Sindi qe thojke dyshoj qe ke me shkel altar e ajo single vet o

Vor 27 Tage
Linda linda
Linda linda

Te lumte Melis e ke mbyt 🔥

Vor 27 Tage
xhejd 😁
xhejd 😁

Super kenge me pelqen shum 💘❤❤❤❤❤

Vor 27 Tage
Hiba Bouida
Hiba Bouida

Inssta???

Vor 28 Tage
ajla tomorri
ajla tomorri

Inati is a very good

Vor 28 Tage
Francesca シ
Francesca シ

Gurl, u got that Nora Istrefi smile!!

Vor 28 Tage
Αλεξάνδρα 13
Αλεξάνδρα 13

Super kenge suksese Melisa ❤️❤️❤️

Vor 29 Tage
Snucci Mane
Snucci Mane

Zot na ruj kjo keng

Vor 29 Tage
DD BELLA
DD BELLA

O melisa kete kenge inat se mos e ke ber per fationi se ty po te vjin inat inat ti pse po me don hala vet ki dash ti zemer me u nda per fationin se ate e kishe pasur inat edhe me ate u ndante se loka te vjin inati se te dy nuk jena mo pa mu qa ki me bo

Vor 29 Tage
DD BELLA
DD BELLA

Kenge e bukur shume dhe kercimet super

Vor 29 Tage
Festim Alisufi
Festim Alisufi

Kenga e bukur melisa

Vor 29 Tage
Festim Alisufi
Festim Alisufi

Kenga eshte e bukur bravo melisa😘😘😘😘😘

Vor 29 Tage
Zeni Beshaj
Zeni Beshaj

Super keng bravo te qift

Vor 29 Tage
FIONA ALESIA
FIONA ALESIA

Je yll zmr te kam shum xhan 😚😚😍😘😇😻😽😻😻😻😻

Vor 29 Tage
Kadirova Nargiza
Kadirova Nargiza

Super 👍👍👍👌👌👌👌

Vor Monat
Ido Jaku
Ido Jaku

Shum bukur ke kenduar melisa

Vor Monat
Assïl Assïl
Assïl Assïl

I love you🤤🤤🤤🤤🤤🤤

Vor Monat
Limone Hoxha
Limone Hoxha

Melisa e embel karamele e bukur sikur zana e mire si hena❤️💋😍🥰♥️

Vor Monat
Koshi Bora
Koshi Bora

Bravooooo💕😍😍 meliissaaa💕🌸💓Ⓜ

Vor Monat
Ferit Sorra
Ferit Sorra

Super keng kenga me e bukur e melises kjo "inati"💕

Vor Monat
noela bed girls
noela bed girls

Bravo zemer 💗💗💗💗 te dua

Vor Monat
Visar Berisha
Visar Berisha

Zerin perfeck

Vor Monat
Luis Zeqiri
Luis Zeqiri

ksaj here sdole cullak deshun si me kongen e par qe ta fshin prej youtubit bravo

Vor Monat
besjan Sulemani
besjan Sulemani

Bravo melisa

Vor Monat
Ergi Xhelili
Ergi Xhelili

Si mendoni do ishte bukur nje keng mevli ft melisa

Vor Monat
dolita windo
dolita windo

Wow🤩🥺Shummm kenge e bukur🥺💞Te adhurojjj🥺💞Love youuuu✨

Vor Monat
Zhani Braha
Zhani Braha

Wow🤩🥺Shummm kenge e bukur🥺💞Te adhurojjj🥺💞Love youuuu✨

Vor Monat
Nazmije Limoni
Nazmije Limoni

❤😘🤩🤍🤍❤❤❤❤😘😘😘😘❤

Vor Monat
Varvaruc Maria
Varvaruc Maria

Super melissa 🤩🤩🧡

Vor Monat
Shkelqim Osmani
Shkelqim Osmani

Sa bukur😍 bravo👏 melisa

Vor Monat
dolita windo
dolita windo

Ore po qe qenka e bukur kjo kenga..... bravo!

Vor Monat
Gramoz Dedaj
Gramoz Dedaj

e ke zerin te bukur melisa lleshi me pelqen kenga melosa😎👸😎👸

Vor Monat
seiom jvony
seiom jvony

❤kengtare, mjeke, kercimtare ca te mungon ty o yll

Vor Monat
Erjona Ndreca
Erjona Ndreca

Melisa te uroj suksese me tej bravo bukuroshe

Vor Monat
Kanita❤️Dua
Kanita❤️Dua

T'lumtë Melissa paq gjithmon suksese o 🌟 qe shkelqen gjithmon ❤

Vor Monat
Oana
Oana

si gjithe kenget e melisses fjalt e njejta bäää smuj e shoh ket femer e zdralr

Vor Monat
Mike Saraft
Mike Saraft

🎍🎋🎄💮💗🎋🎄🧩🧩🧩🧩🧩😆✨🎋🎄🌙🌠 *Zoti e tregoi dashurinë e Tij ndaj nesh duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme*   *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

Vor Monat
Aurora Divanis
Aurora Divanis

Sh bukur kendon melisa yll

Vor Monat
Zhani Braha
Zhani Braha

Se dija qe kendoje kaq buku🤩Loveee youuuu jetttt🥺💞

Vor Monat
Razie Kupa
Razie Kupa

😜🤪😜🤪😗🥰😍😘🤩💋💋

Vor Monat
Razie Kupa
Razie Kupa

Melissa me te vertet ti je nje vajze shume e bukur te dua shume te kam ndjekur ne perputhen deri sa ike prej aty

Vor Monat
Fjoralda Vengo
Fjoralda Vengo

Melisa të dua je këngetarja ime e preferuar 😘😘😘😘😘❤❤❤❤💋💋💋💋💋💋💜💜

Vor Monat
Marinela Zeqaj
Marinela Zeqaj

https://youtu.be/YbHPA7hDDEA ⬅️

Vor Monat
Adia anak
Adia anak

Ore po qe qenka e bukur kjo kenga..... bravo!

Vor Monat
Tale Fregjaj
Tale Fregjaj

Me duket se ke dal ma shume me kcy se sa me kendu

Vor Monat
Keisi Zhuzhi
Keisi Zhuzhi

❤kengtare, mjeke, kercimtare ca te mungon ty o yll

Vor Monat
marsi
marsi

Harrove profesionin numer 1 kokerr K...umbulle.😂😜

Vor Monat
pajtim kolgjini
pajtim kolgjini

Shume bukur Melissa

Vor Monat
Ernesa Shehu
Ernesa Shehu

Urime gënga re😗

Vor Monat
Namnjoon honey
Namnjoon honey

Pse.mduket mu se kongt qe ben melisa ia dedikon Fatjonit. "Ty te vjen inati se mu ske me me mpas"😂lot pz melis "po du me ndrru venin, venin spo du me nejt aty ku tpermenin emrin , emriin spo du me nejt aty." Kjo ka qen per perputhen😂😂😂😂

Vor Monat
blue beach
blue beach

Ka te vjen inati sa here une dal nga perputhen 😂,,detikuar Fationit

Vor Monat
Ditari nje vajze
Ditari nje vajze

Bravo

Vor Monat
Alkida Haziraj
Alkida Haziraj

Bravo melis je yll

Vor Monat
Mikea
Mikea

O Vacezela Shqiptare ❤️ Ne krahasim me Anen..

Vor Monat
Durim Hoxha
Durim Hoxha

Vajti ne përputhen per fam po ik mo u be .enjhr je gtare kjo

Vor Monat
Durim Hoxha
Durim Hoxha

Injoranca sa inat e kam ca i plq kësaj aman

Vor Monat
Durim Hoxha
Durim Hoxha

Injoranca sa inat e kam ca i plq kësaj aman

Vor Monat
Ami Lela
Ami Lela

😜

Vor Monat
Zemrie Kaleci
Zemrie Kaleci

Te lumt melisa💛💟

Vor Monat
Kristina Jwr
Kristina Jwr

Melisa je super

Vor Monat
luissheta
luissheta

Je shume e mire @melissa lleshi

Vor Monat
ADISA GJO
ADISA GJO

E para pas 1,1mijë commente .🤣🤣😂

Vor Monat
ADISA GJO
ADISA GJO

Wow tani po e shikoj se Melisa paska bere floket bjonde kush mendon se i shkon like kush jo comment Me:Po,Yes,Ya 💎😋👁💗

Vor Monat
Klajdi Hafesllari
Klajdi Hafesllari

sa e urrenja kete femer po kenga ma zbuti zemerimin

Vor Monat
Roel Ndreu
Roel Ndreu

Melisa je me e mir ❤🥰❤se Ana 1 se ti ke dhe shum sukses ne muzik por Ana 1 e ka zerin si Edi Rama 🤣😂

Vor Monat

Nächster

Melisa - Leje ( Official Video )

2:43

Melisa - Leje ( Official Video )

UnixMusic

Aufrufe 12 000 000

Dhurata Dora ft. Soolking - Zemër

3:50

Dhurata Dora ft. Soolking - Zemër

REDBOX Entertainment

Aufrufe 624 000 000

If Only Rude Fans at Races Could Understand This...

4:20

Bruno ft. Flori Mumajesi & Klajdi Haruni - NINA

2:59

Dhurata Dora ft. Noizy - Mi Amor (Official Video)

3:04

Fifi - Maniak i dhimbjes ( prod.by ÇelikLipa )

5:56

Willy William - Ego (Clip Officiel)

3:24

Willy William - Ego (Clip Officiel)

Willy William

Aufrufe 769 000 000

KIDA x MOZZIK - PP

6:31

KIDA x MOZZIK - PP

KIDA

Aufrufe 80 000 000

Elvana Gjata x Yll Limani - E di X Marre

5:24

Elvana Gjata x Yll Limani - E di X Marre

Elvana Gjata

Aufrufe 16 000 000

CRICKET x MUMA x DAFINA ZEQIRI - PA TY (Remix)

3:24

CRICKET x MUMA x DAFINA ZEQIRI - PA TY (Remix)

Cricket Music

Aufrufe 33 000 000

Warum habe ich Rückenschmerzen?

0:28

Warum habe ich Rückenschmerzen?

flovarion

Aufrufe 50 201

*Cinderella*...Fun or Embarrassing?

35:08

*Cinderella*...Fun or Embarrassing?

Dylan Is In Trouble

Aufrufe 531 811

NO ONE SHOWED UP TO MY BABY SHOWER :(

0:51

Apple Event - September 14

1:18:47

Apple Event - September 14

Apple

Aufrufe 17 096 323