MELINDA - MEKATARE

 • Am Vor 2 Monate

  Melinda AdemiMelinda Ademi

  Dauer: 02:58

  Stream or Download โ€žMEKATAREโ€œ by MELINDA here ๐ŸŽง avd.lnk.to/MekatareStores
  Produced by BIGBANG
  Lyrics by Melinda, Gjiko & Skerdi
  a REDBOX ent. Production
  Mastered by: Johan Bejerholm
  Directed by Valon Aziri
  Video production by CINEGR8
  MELINDA on INSTAGRAM: instagram.com/melindaademi/
  Styling by Walone Fashion Group
  MakeUp by Arber Bytyqi
  Hair by Gent Azemi (Angel Studio)
  โ„— AVD Digital // ยฉ Melinda Ademi
  #melinda #mekatare

Melinda Ademi
Melinda Ademi

Zemer ca do ti se sun pot bi nโ€™fije ton kohen tu u perla na shkatrove krejt lidhjen Zemer ca do ti tโ€™paska nxon pija ija ejj tash pom thirr po don me mโ€™pa nโ€™Facebook e ki block block block nโ€™Instagram e ki block block block nโ€™telefon e ki block block block pse ma theve zemren bre ti qifsha robt Ti ishe kot ti mjepe veq lot kaniher ki vyt mu kon me mu shok sโ€™mendojshe me kry mendojshe me dick mu bone armik e tash ik Insha inshallah Insha inshallah sti shoh mo syt qe dikur i kom dasht insha inshallah insha inshallah spo hi nโ€™gjynaah qe pot mallkoj me krejt zemren qe e kam Tu luta a tu lu tu luta a me fjat e buta qe ti kur smi ki ngu qa bone djale mโ€™bone mekatare mos harro vajzat shiptare se lojn pa marr hakmarje E tash mos mthirr mo beb beb as mos mโ€™thirr kur tvyjn lek lek a tโ€™kujtohet kur u ndijsha keq qysh u zhdukshe si foto nโ€™snap se skom kohe per me hup as nuk jom loder me lujt krejt ca ki bo ti ki mi pagu hajde meri teshat sa sti kom gjujt Insha inshallah Insha inshallah sti shoh mo syt qe dikur i kom dasht insha inshallah insha inshallah spo hi nโ€™gjynaah qe pot mallkoj me krejt zemren qe e kam

Vor 2 Monate
Art Bislimi
Art Bislimi

B

Vor 2 Stunden
Arta Nuza
Arta Nuza

LIsiwusiu

Vor 3 Stunden
laura gj.
laura gj.

โค Je nje Yll

Vor Tag
Eni Gjini
Eni Gjini

W ese eew44r te ese 33 rri e

Vor 2 Tage
Ibush Domi
Ibush Domi

melinda

Vor 3 Tage
Bashkim Iseni
Bashkim Iseni

Veq serbi si ban like

Vor 29 Minuten
Egzon 8bp
Egzon 8bp

Biggest

Vor 7 Stunden
Kejsi Isufaj
Kejsi Isufaj

Mos harro vajzat shqptare Nuk e lejn pa marr hakmarrje

Vor Tag
Danjela Laska
Danjela Laska

Super keng ๐Ÿ‘Œ

Vor Tag
Canan Love
Canan Love

้žๅธธๆฃ’

Vor 3 Tage
Canan Love
Canan Love

้žๅธธๆฃ’

Vor 4 Tage
arijona lloqani
arijona lloqani

โญ๏ธโญ๏ธโญ๏ธ

Vor 5 Tage
Zira Zeqiri
Zira Zeqiri

S de

Vor 5 Tage
Melinda Dibrani
Melinda Dibrani

melinda Emre Oscht melinda

Vor 5 Tage
Sergej D
Sergej D

โค๏ธโค๏ธโค๏ธโค๏ธ๐Ÿ˜๐Ÿค—

Vor 5 Tage
FilmTVHD
FilmTVHD

2:18 shum zรซ i bukur e i pastรซr

Vor 6 Tage
Tara Baftiri
Tara Baftiri

Qe ta e kam muzak

Vor 6 Tage
Justin Bieber
Justin Bieber

O shpirt Lyeji dhe njer Floket te Verdha se te shkojn shum te dua.

Vor 7 Tage
Best Sisters Forever
Best Sisters Forever

Bravoooooo Melinda๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘Œ๐ŸŒŸ๐ŸŒŸ๐ŸŒŸ๐ŸŒŸโœŒ๏ธโœŒ๏ธ

Vor 8 Tage
elkinggg
elkinggg

ne i jap kersah music 10000000 pike keng shum shum shum bukr

Vor 8 Tage
lije lije
lije lije

Melinda Ademi โค๏ธ๐Ÿ‘‘๐Ÿ‘‘๐Ÿ‘‘๐Ÿ‘‘๐Ÿ‘‘๐Ÿ‘‘๐Ÿ‘‘๐Ÿ‘‘๐Ÿ‘‘ suksese

Vor 8 Tage
Ryva Qerimaj
Ryva Qerimaj

ol po

Vor 8 Tage
Ledi Luiza gaming
Ledi Luiza gaming

Melinda je shum e bukur te dua fansja jeme te duaaaaa ๐Ÿ˜๐Ÿ˜๐Ÿ˜๐Ÿ˜š๐Ÿ˜š๐Ÿ˜š๐Ÿ˜›๐Ÿ˜š๐Ÿ˜š๐Ÿ˜š๐Ÿ˜š

Vor 9 Tage
erkida mhilli
erkida mhilli

O MELINDA moj MELINDA floket e bukura syt si drita. Ti shkelqen si dielli qe ngritet lart ne behar.fancet/fancat e tu te zjarrt vdesi per te takuar.zerin e embel si akullorja buzet si molla syt si karameili dhe zemren me te bardh

Vor 10 Tage
Arjeta Uka
Arjeta Uka

๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ˜ญ๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ˜ญ๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ˜ญ๐Ÿ˜ญ๐Ÿ˜ญ๐Ÿ˜ญ๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’œ๐Ÿ˜ญ๐Ÿ˜ญ๐Ÿ˜ญ

Vor 10 Tage
me dorรซ nรซ zemรซr
me dorรซ nรซ zemรซr

please click in my channel and see my new# video

Vor 11 Tage
BESA
BESA

Tqr* me dashuri Besa โ™ฅ๏ธ

Vor 11 Tage
Bajram Hajdari
Bajram Hajdari

Shume e bukur kenga super me pelqeu๐Ÿ‘Œ๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐ŸคŸ๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘Œ

Vor 11 Tage
vfkvxcnj sdcggg
vfkvxcnj sdcggg

I love you so โค๏ธโค๏ธmelida

Vor 11 Tage
Albinot Albinot
Albinot Albinot

๐Ÿ‘ฉโ€โค๏ธโ€๐Ÿ’‹โ€๐Ÿ‘จ๐Ÿ‘ฉโ€โค๏ธโ€๐Ÿ’‹โ€๐Ÿ‘จ๐Ÿ‘ฉโ€โค๏ธโ€๐Ÿ’‹โ€๐Ÿ‘จ๐Ÿ‘ฉโ€โค๏ธโ€๐Ÿ’‹โ€๐Ÿ‘จ๐Ÿ‘ฉโ€โค๏ธโ€๐Ÿ’‹โ€๐Ÿ‘จ๐Ÿ‘ฉโ€โค๏ธโ€๐Ÿ’‹โ€๐Ÿ‘จ๐Ÿ‘ฉโ€โค๏ธโ€๐Ÿ’‹โ€๐Ÿ‘จ๐Ÿ‘ฉโ€โค๏ธโ€๐Ÿ’‹โ€๐Ÿ‘จ๐Ÿ‘ฉโ€โค๏ธโ€๐Ÿ’‹โ€๐Ÿ‘จ๐Ÿ‘ฉโ€โค๏ธโ€๐Ÿ’‹โ€๐Ÿ‘จ๐Ÿ‘ฉโ€โค๏ธโ€๐Ÿ’‹โ€๐Ÿ‘จ๐Ÿ‘ฉโ€โค๏ธโ€๐Ÿ’‹โ€๐Ÿ‘จ๐Ÿ‘ฉโ€โค๏ธโ€๐Ÿ’‹โ€๐Ÿ‘จ๐Ÿ‘‘๐Ÿ‘‘๐Ÿ‘‘๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ’ช๐Ÿ†๐Ÿ‘๐Ÿ†๐Ÿ‘๐Ÿ†๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ†๐Ÿ‘๐Ÿ†๐Ÿ‘๐Ÿ†

Vor 11 Tage
Albinot Albinot
Albinot Albinot

๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘

Vor 9 Tage
Albinot Albinot
Albinot Albinot

Oj Melinda xhibon

Vor 11 Tage
Vinnie Del costa
Vinnie Del costa

Oh Blerina ca ke me Mua I have lots of love to give lots of ladies there that need..... hugโ€™s

Vor 11 Tage
Nexhat Iseni
Nexhat Iseni

Melinda Nr1 Tjert Leta Marrin Nr2 dhe Nr3 Ikon e Mizikes Dhe Bukuris ๐Ÿคฉ

Vor 11 Tage
Grep i Majtรซ
Grep i Majtรซ

Te na vetem kurvat jan Star

Vor 11 Tage
No Name
No Name

Mire se vini ne Republiken e Kosoves๐Ÿ‡ฝ๐Ÿ‡ฐ๐Ÿ‡ฝ๐Ÿ‡ฐ๐Ÿ‡ฝ๐Ÿ‡ฐ

Vor 12 Tage
Gaming Shqip
Gaming Shqip

โ€˜โ€™Zemer pse ma theve zemren bre ti qifsha ropt โ€˜โ€™ ๐Ÿ˜‚๐Ÿ‘‘๐Ÿ’•โค๏ธ

Vor 12 Tage
Rime
Rime

Teksti pak spo tregon cka ka dasht me thon kengetarja. E para repture eshte repture feministe pra femra qe e ul posht nje ALFA e dyta repture tregon viktimen ku mashkulli i ka fajet qe e ka lon ne kohe te veshtira. Kjo kong ka mujt mu nda ne dy kong sipas kesaj historie.

Vor 12 Tage
Pixonix
Pixonix

Jmm

Vor 12 Tage
Frankfurt Frankfurt
Frankfurt Frankfurt

Ne facbook eki blok blok ne istagram eke blok blok ne tel eke blok blok pse ma theve zemre be ti qifsha rrobt ๐Ÿ”ซ

Vor 12 Tage
Imran Khan
Imran Khan

Wicked tunes fire ๐Ÿ”ฅ

Vor 13 Tage
Isa Hamitialma
Isa Hamitialma

Alma te dua shumm melinda

Vor 13 Tage
Isa Hamitialma
Isa Hamitialma

Alma te dua shummm melinda

Vor 13 Tage
lflf wdhfxj Rotter
lflf wdhfxj Rotter

Zemr je melindaโ™ฅ๏ธโ™ฅ๏ธโ™ฅ๏ธ๐Ÿ˜๐Ÿ˜๐Ÿ˜

Vor 13 Tage
Elena Sidonia LEAU
Elena Sidonia LEAU

๐Ÿ’•๐Ÿ’•๐Ÿ’•๐Ÿ˜˜๐Ÿ‘

Vor 14 Tage
Rubiana Koshena
Rubiana Koshena

Super Melinda๐Ÿ’–๐Ÿ’–๐Ÿ”ฅ

Vor 15 Tage
Lumnije Hoti
Lumnije Hoti

Oj melinda Kj.om keng esht shum e bukur pse ma theve zemren brenti qifsha ropt

Vor 16 Tage
Fardane Asmae
Fardane Asmae

๐Ÿ˜ผ๐Ÿ˜ฝโœŒ๏ธ๐Ÿค›๐Ÿคœ๐Ÿ‘Š๐Ÿ’…๐Ÿ’˜๐Ÿ’”๐Ÿ’ž๐Ÿ’—๐Ÿ’‹๐Ÿ’‹

Vor 16 Tage
Lina Racaj
Lina Racaj

l

Vor 16 Tage
Arlinda Arlinda
Arlinda Arlinda

๐Ÿ’›๐Ÿงก๐Ÿ’™๐Ÿ˜๐Ÿ˜๐Ÿ˜๐Ÿ˜๐Ÿ˜๐Ÿ˜๐Ÿ˜๐Ÿ˜

Vor 17 Tage
Amide Ibraimi
Amide Ibraimi

Te dua shum melinda

Vor 18 Tage
Igballe Cej
Igballe Cej

BUKUROSHEEEEEโค๐Ÿ‘„โค๐Ÿ‘„โค๐Ÿ‘„โค๐Ÿ‘„โค๐Ÿ‘„โค๐Ÿฑโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญโญ๐Ÿ‘„๐Ÿ‘„

Vor 18 Tage
Klodian Xhelali
Klodian Xhelali

๐Ÿ’–je ๐Ÿ’–๐Ÿ‘Œ๐Ÿ˜˜๐Ÿ’–

Vor 18 Tage
Gencii Shows
Gencii Shows

Shumรซ zani i mirรซ, fenomenal !

Vor 18 Tage
k dede
k dede

Sa bukur kur e degjon babai juaj mamaja juaj kur shan tqifsha rropte๐Ÿคฆโ€โ™‚๏ธ๐Ÿคฆโ€โ™‚๏ธ๐Ÿคฆโ€โ™‚๏ธ lum babai ca pjelle ka, kush e di si ka thene me mire e derdhja ne lavaman se sa ne pjeshke!

Vor 19 Tage
k dede
k dede

@DURO S nuk e di ca je femer apo mashkull? Dmth te jesh baba dhe te shohesh cupen kur shan si baxhellat dhe kenaqet he๐Ÿค” off๐Ÿคฆโ€โ™‚๏ธ๐Ÿคฆโ€โ™‚๏ธ๐Ÿคฆโ€โ™‚๏ธ nje familje me kulture dhe femijet dalin me kulture.. nuk i thote babait degjoje kongen te qifsha rropte kur e kendon ๐Ÿ–

Vor 18 Tage
DURO S
DURO S

nqs jeta do t ishte sic thoje ti pa sharja pa shthurje pa mekate , jeta do ishte me te vertete shume e merzitshme , njeriu eshte qenie e nderlikuar dhe jo bazike , keto sharje nganjehere e kane lezetin e tyre dhe babai i saj eshte krenar qe ajo arriti 12M shikime gjithesesi!

Vor 18 Tage
Ylli Hoti
Ylli Hoti

Bllollk

Vor 20 Tage
Klea Hyko
Klea Hyko

Melinda beji diss asaj taynes

Vor 20 Tage
Eshta Kosturi
Eshta Kosturi

bruh ti ske ze i feel bad for ma ears :(

Vor 20 Tage
Albanian n
Albanian n

and I feel bad for your taste ๐Ÿ’œ Even Nicki minaj, Jennifer lopez and mariah carey loved melindas voice kshuqe kush je ti me thon qe ska ze huh? ๐Ÿ˜ญ๐Ÿ˜ญ itโ€™s always the irrelevant albanian fads

Vor 20 Tage
Lion Heart
Lion Heart

Shuni๐Ÿคซse e hani block๐Ÿ“ต..

Vor 20 Tage
Swthria Vagena
Swthria Vagena

To my ex :tqr me gjith zemren time ๐Ÿ’

Vor 20 Tage
DURO S
DURO S

Hรซรซ tashi si beni sikur nuk ishit ju ato qe i zgjodhet ex-at , kshu e ka jeta!Ex-in duhet ta shohesh si nje element plotesues i jetes tende ne teresi jo si nje gje qe nuk kalova mire me te!mendimi im!๐Ÿค™๐Ÿป

Vor 18 Tage
Ardit Hoxha
Ardit Hoxha

Melida shum e dua sum edhe nese jam vajz e vogel

Vor 21 Tag
Shaban Bacaj
Shaban Bacaj

3.9K tรซ shkojmรซ nรซ 4.0K pรซr Queenin

Vor 21 Tag
Young XHรŽล‡ร˜
Young XHรŽล‡ร˜

PALIDHJE Shum fake po vrehet prej Avionit

Vor 21 Tag
lona lona
lona lona

Queen

Vor 22 Tage
JENNIEPINK 1625
JENNIEPINK 1625

Beautiful song

Vor 22 Tage
Isra Troya
Isra Troya

๐Ÿ™€โค๏ธ

Vor 23 Tage
Anisa Vrellaku
Anisa Vrellaku

vertet shum me pelqen melinda shum esht e bukur ma e mir se tayna

Vor 23 Tage
Licorne13 Amour
Licorne13 Amour

My name is Mรฉlinda too

Vor 23 Tage
Maria isufi
Maria isufi

O MELIND DO DALI NAI KONG TJETR ๐Ÿคฉ๐Ÿคฉ๐Ÿคฉ

Vor 23 Tage
Loredana Maffi
Loredana Maffi

Ajde ropt Melinda

Vor 23 Tage
R.P
R.P

Melinda queen๐Ÿ˜๐Ÿ˜๐Ÿ‘ธ๐Ÿป

Vor 23 Tage
Melinda Corrales
Melinda Corrales

Melinda soy yo

Vor 23 Tage
Minor SC.
Minor SC.

@Melinda Corrales hola buenas

Vor 22 Tage
Melinda Corrales
Melinda Corrales

@Minor SC. No le creo ๐Ÿ˜ณ๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚

Vor 22 Tage
Minor SC.
Minor SC.

๐Ÿ˜ณ

Vor 22 Tage
Melinda Corrales
Melinda Corrales

Soy yo! xd

Vor 23 Tage
Krasnici hamit
Krasnici hamit

Sa e bukur je te dua

Vor 24 Tage
Artistat Shqiptar
Artistat Shqiptar

Muzik e pa publikuar e Melindes ne kanalim tim ๐Ÿ”ฅ Subscribe!

Vor 24 Tage
LYRICS R
LYRICS R

Like my videooo๐Ÿ˜๐Ÿ˜๐Ÿ˜

Vor 24 Tage
jalldize xhameta
jalldize xhameta

Sa e bukur

Vor 24 Tage
Ediona Bano
Ediona Bano

Obsessed with this song ๐Ÿ‘๐Ÿป๐Ÿ‘๐Ÿป

Vor 25 Tage
Isen Krasniqi
Isen Krasniqi

MELEk

Vor 25 Tage
Isen Krasniqi
Isen Krasniqi

๐Ÿ’‹โค๐Ÿ˜Ž

Vor 25 Tage
Isen Krasniqi
Isen Krasniqi

๐Ÿ’‹๐Ÿ˜˜๐Ÿ’ซ

Vor 25 Tage
Isen Krasniqi
Isen Krasniqi

MELEK

Vor 25 Tage
Melinda Outfit
Melinda Outfit

๐Ÿ‘‘๐Ÿ‘‘๐Ÿ‘‘๐Ÿ‘‘

Vor 25 Tage
Melinda Outfit
Melinda Outfit

โคโคโคโคโคโคโคโคโคโค๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜

Vor 25 Tage
Melinda Outfit
Melinda Outfit

๐Ÿ’“๐Ÿ’“๐Ÿ’“๐Ÿ’“๐Ÿ’“

Vor 25 Tage
Kingi Deangery
Kingi Deangery

Melinda๐Ÿคญ๐Ÿคญ

Vor 25 Tage
valmausi79
valmausi79

๐Ÿ˜˜๐Ÿ’–๐Ÿ’–๐Ÿ’–๐Ÿ’–๐Ÿ’–๐Ÿ’–๐Ÿ’–๐Ÿ’–๐Ÿ’–un u knaqa Duke e degjuar ๐Ÿ‘๐Ÿผ๐Ÿ‘๐Ÿผ๐Ÿ‘๐Ÿผ๐Ÿ‘๐Ÿผ๐Ÿ‘๐Ÿผ๐Ÿ‘๐Ÿผ๐Ÿ˜€

Vor 26 Tage
Game Over
Game Over

๐Ÿ˜‰๐Ÿ˜‰๐Ÿ˜‰๐Ÿ˜‰๐Ÿ˜‰๐Ÿ˜‰๐Ÿ˜‰๐Ÿ˜‰๐Ÿ˜ ๐Ÿ˜ ๐Ÿ˜ ๐Ÿ˜ ๐Ÿ˜ ๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข

Vor 26 Tage
Rinea Pollomi
Rinea Pollomi

Z

Vor 26 Tage
i kuq
i kuq

๐Ÿฅฐ

Vor 26 Tage
lflf wdhfxj Rotter
lflf wdhfxj Rotter

Te dua shum melinda jam nje qik qe te du shum ti je๐Ÿ‘ธโคโคโคโค๐Ÿ‘

Vor 26 Tage
Ardjan Hasanpapaj
Ardjan Hasanpapaj

Jam fansi yt i zjarrt zemer ๐Ÿ”ฅ

Vor 26 Tage
Gabri Miho
Gabri Miho

Je me e mira๐Ÿ’‹๐Ÿ’‹๐Ÿ’‹๐Ÿ’‹โคโคโค

Vor 27 Tage
KAPO TLLS
KAPO TLLS

Te qifsha mu ne enca and Tanya she is ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ

Vor 27 Tage
enver rrustolli
enver rrustolli

vajza shqiptare qe din me knu mas mirti

Vor 28 Tage
Arlinda Mustali
Arlinda Mustali

I love melinda shpirti jem ๐Ÿ˜‡๐Ÿ˜‡๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜dashuri

Vor 28 Tage
Jdjdjdme beekemdmfm
Jdjdjdme beekemdmfm

Hit 2050 Qateher heket edhe corona Inshalla Inshalla

Vor 28 Tage
Ardian Pulaj
Ardian Pulaj

Bravo melinda!!!๐Ÿ’ฐ๐Ÿ’ฐ๐Ÿ˜ƒ๐Ÿ˜ƒ๐Ÿ˜ป๐Ÿ˜ป

Vor 29 Tage
Suzana Farizi
Suzana Farizi

Keng me e bukurโค๏ธ๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘

Vor 29 Tage
Onairda levanti
Onairda levanti

Je njeshja e kengetareve botrore

Vor 29 Tage
James Nowt
James Nowt

Qia mir ๐Ÿ˜‰๐Ÿ˜‰๐Ÿ˜‰๐Ÿ˜‰

Vor Monat
Elion Latifi
Elion Latifi

amon teh er pet nie Video mabo tlutom mabo nitschin Video mabo tlutom๐Ÿฅบ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ

Vor Monat
Isen Krasniqi
Isen Krasniqi

Aiiopr

Vor Monat
Fast Life005
Fast Life005

Oriental girlโค๏ธ๐Ÿ˜Ž

Vor Monat
Edison Tabaku
Edison Tabaku

per mua kurr ska me u bo bajat kjo kengย ย ย ย ย  se kjo esht fiks ca ka ndodhur edhe meย mua

Vor Monat
emma la meuilleur
emma la meuilleur

mir en musika

Vor Monat

Nรคchster

Kida - Drunk

03:23

Kida - Drunk

KIDA

Aufrufe 15 000 000

Melinda - Karma

03:06

Melinda - Karma

Melinda Ademi

Aufrufe 12 000 000

First To Mine The Diamond, Keeps It

16:22

First To Mine The Diamond, Keeps It

JustDustin

Aufrufe 2 099 858

Tayna x Flori Mumajesi x Cricket - Magdalena

03:20

Tayna x Flori Mumajesi x Cricket - Magdalena

Friends Entertainment

Aufrufe 4 000 000

Melinda - AMI

02:58

Melinda - AMI

Melinda Ademi

Aufrufe 3 600 000

Genta Ismajli - ร‡a Me Bo ft. Marseli

03:16

Genta Ismajli - ร‡a Me Bo ft. Marseli

Genta Ismajli

Aufrufe 16 000 000

Dhurata Dora - Harrom

03:37

Dhurata Dora - Harrom

Dhurata Dora

Aufrufe 18 000 000

Dhurata Dora - Numrin e ri (Official Video HD)

03:32

Dhurata Dora - Numrin e ri (Official Video HD)

MaxProductionAL

Aufrufe 33 000 000

Dafina Zeqiri ft Lumi B - Lule Lule

03:20

Dafina Zeqiri ft Lumi B - Lule Lule

Dafina Zeqiri

Aufrufe 34 000 000

Mevli - Love Story (Official Video 4K)

03:15

Blue Side by j-hope

3:19

Blue Side by j-hope

BANGTANTV

Aufrufe 6 294 861

EDITA - MELEK (OFFICIAL VIDEO)

3:29

EDITA - MELEK (OFFICIAL VIDEO)

Edita

Aufrufe 1 893 665

Cardi B - Up [Official Audio]

2:38

Cardi B - Up [Official Audio]

Cardi B

Aufrufe 8 261 029