No video

Meda & Vjollca Haxhiu - Moter e vella (Official Video HD)

gisti lasku
gisti lasku

Nice

Vor 10 Tage
Ergys Cekici
Ergys Cekici

Super kenge⭐⭐⭐⭐

Vor 12 Tage
xhulia matosha
xhulia matosha

Shum e bukur kjo kenge,ju kendofte zemra gjithmone...eshte kenaqesi dhe lumturi e pafund te kesh moter e vellezer... dashuria e motrave per vellezer dhe e vellezerve per moter ska mbarim...po ky emigrimi po i ndan motra e vellezer e me nene e babe.....por me zemer gjithmone te bashkuar....

Vor 15 Tage
Mike Ismaili
Mike Ismaili

Shum e mir dhe shum e dhimbshme 😢😢😢😢

Vor Monat
Ledi Bytyqi
Ledi Bytyqi

Shume e mire moter e vlla

Vor Monat
Shkelzen Lushaj
Shkelzen Lushaj

❤❤

Vor Monat
Perparim Jashari
Perparim Jashari

bravi meda vjolca gjidhmon prekje jetes sss

Vor Monat
pranvera jollaj
pranvera jollaj

koga shum e mir 👍👍👍👍

Vor Monat
Besar Avdylaga
Besar Avdylaga

Shum e mir

Vor Monat
Lulzana Selimi
Lulzana Selimi

👌👌👌👌👌👌👌👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍

Vor Monat
Adis Kasumi
Adis Kasumi

shum e bukur bravo med dhe vjlloca ju dua shum edhe ata qe te kan shkruar komente ju dua 💖💖💖💖 ju kam

Vor Monat
Erand Zyrapi
Erand Zyrapi

Super

Vor Monat
Severxhan Cilafi
Severxhan Cilafi

Ju lumte goja dy bilbila

Vor Monat
Olsi Allmuca
Olsi Allmuca

😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢

Vor Monat
Elita Meta
Elita Meta

😢😢😢

Vor Monat
Mevlude Kurtishi
Mevlude Kurtishi

Hajde moter hajde o vllaaa 😥😥 pasuri ma tmadhe nuk ka npreher tnones bashk meu ba...ah gurbet qe na myte krejt .gjithmon mall per vendlindje..😥😥

Vor Monat
Hamza Osmani
Hamza Osmani

Majr

Vor Monat
Adinoel Irihaj
Adinoel Irihaj

Keng shum e qelluar ska si nana motra e vllau na ka nda i ziu gurbet prap bashk mu ba nana nuk eshte ma ne prehnin e nanes jo ma

Vor Monat
Vjollce Marinaj
Vjollce Marinaj

E keni qajt ket keng prz..mu mbushen syt me lot kam 3 vjet pa takur familjen time, sukses Meda bashk me Vjollcen

Vor Monat
Zyra Vila
Zyra Vila

Kurre skumni kenge mate mire Zoti ju shperblwft

Vor 2 Monate
reda berrezzoug
reda berrezzoug

big love from morocco

Vor 2 Monate
Jeton Hasanmetaj
Jeton Hasanmetaj

Je Nr.1 Meda te lumt😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣😢😢😢😢😢👍👍👍👍👍💘💘💘💘💘💘💘

Vor 2 Monate
UKT UKT
UKT UKT

Bravo meda 😙😙😙😙😙😭😭😭😭😭

Vor 2 Monate
Sami Bytyqi
Sami Bytyqi

Shume e bukur

Vor 2 Monate
Teuta Ahmeti
Teuta Ahmeti

Shum këngë e mirë, por e dhimbshme këtë e ndjen veq kush është në kurbet,më kujton ditët kur u nis vëllai në kurbet, por edhe unë përshëndetje 👍💙❤💖

Vor 2 Monate
studio luli
studio luli

Shumë mir😓😓

Vor 2 Monate
Olsi Allmuca
Olsi Allmuca

A ma keputi shpritin sa me.ka.marre malli per.mamin babin.motrat vellezrrir po behet gati 3 vite larg ne emigrim per njz jet me te mire me plasi shpirti mu dogje zemra per ata po me zotin shpresoj ti takoje nuk ehste e lehte larg familjes vetem.ne éndrra takohem.me.ata si live 😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢nuk ka si familja ngado qe te shkoshe😢😢😢😢😢😢😢😢😢💔💔💔💔💔💔💔

Vor 2 Monate
Zsolt Poór
Zsolt Poór

:(

Vor 2 Monate
Diana ndoci
Diana ndoci

Me ka vdek motra 24 veqe ka nje muj e shpirti nanes asht copa copa ska nat as dit se lote e nanes nuk pushoj e vllaj e ne 2 motra jem ne kurbet e kur ka ndigju kyte se si ka ra te fikt

Vor 2 Monate
Nazi Lita
Nazi Lita

Kenga me hit nder gjitha kenget.ma te Mir se ju ska

Vor 2 Monate
Nazi Lita
Nazi Lita

Je I madh

Vor 2 Monate
Alemin Zeqiri
Alemin Zeqiri

Me mir te kesh vella se sa para

Vor 2 Monate
Adelina keci
Adelina keci

meda miri ti

Vor 2 Monate
Adelina keci
Adelina keci

moter

Vor 2 Monate
Albenita Lepaja
Albenita Lepaja

❤❤❤❤💖💕💔

Vor 2 Monate
Besigesta Besigesta
Besigesta Besigesta

Ju kendoft zemra jeni super kengetar.

Vor 2 Monate
Elza Gashi
Elza Gashi

Bravo shum kang e mir med ti gjdo dit me qit kang qet hita gjithmon tlumt ,🇦🇱🤩😍

Vor 2 Monate
Albin Çoçaj
Albin Çoçaj

ju knoft zemra,kong ma ma tvlevshme ska.si kjo respekt

Vor 2 Monate
Anit Ismaili
Anit Ismaili

Ku je tu je tu shku o medo ooooooo ku ku

Vor 2 Monate
Mbarime Karaj
Mbarime Karaj

😅😅😅😅

Vor 2 Monate
Hazbije Salihi
Hazbije Salihi

💎💎💎💎💎🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Vor 2 Monate
klaudia klaudia
klaudia klaudia

😢😢😢😢😢😢😢😢

Vor 2 Monate
Gina Shala
Gina Shala

Keng emir vetem kjo si quhet qe Po kendon me tye Med Po e prish krejt vallahi .nuk Po pelqen me tye

Vor 2 Monate
Valon Bujari
Valon Bujari

Vallahi me qet kang na keni myt krejt..

Vor 2 Monate
Valon Haliti
Valon Haliti

Vjollca ka kenu mire halle i kofte bravo bravo

Vor 2 Monate
007maksi
007maksi

E kurbeti na shkaterroi ka 20 vite qe e kam len nenen.

Vor 2 Monate
Valbona Sylejmani
Valbona Sylejmani

😢😢😓😓😓

Vor 2 Monate
Valon Ibishaj
Valon Ibishaj

👍

Vor 2 Monate
Azerkeş Babba
Azerkeş Babba

where can i get this instrumental song?

Vor 2 Monate
Liljana Beqja
Liljana Beqja

Ciao.me qajt me vjen sepse vellai im ka 15vite qe la vdekur 😭😭

Vor 2 Monate
Sevdie Sevdie
Sevdie Sevdie

Shum kêng e bukur

Vor 2 Monate
Besmir Dervishi
Besmir Dervishi

Ma te mirit

Vor 2 Monate
yll limani
yll limani

Pervec dashurise se prinderve ndaj femijeve,esht e dyta e vllaut dhe motres.Lum ne qe kemi vellezer ,pasi nje vella per motren e permbys boten e ndersa motra per vllaun e jep jeten😊.Me nje fjal ne vellezerit i kemi heronjet tan mos lent Zoti kend pa moter e pa vella.Ju lumt goja te dyve,suksese

Vor 2 Monate
Kevin Mendes
Kevin Mendes

#killshot by EMINEM

Vor 2 Monate
Doni Angjelo21
Doni Angjelo21

Kjo keng u dasht mej pas mas pakti 10 miljon klikime

Vor 2 Monate
Andiamo Andiamo
Andiamo Andiamo

Moter e vlla :-) :-) :-) :-) :-)

Vor 2 Monate
Duttytoni Emerllahu
Duttytoni Emerllahu

♡♥☆★

Vor 2 Monate
Hane Hoti
Hane Hoti

Bravo zemra ju knofte o zot😍😍

Vor 2 Monate
Merem Krasnik
Merem Krasnik

Bravo medaaaa😢😢😢😢

Vor 2 Monate
Vlora Tahiri
Vlora Tahiri

😢😢😢😢😢 o Allahh zemra po me plas kur po e ndegjoje kete kenge☹️☹️

Vor 2 Monate
Sevim Tusha
Sevim Tusha

,j💟 💟 💟 💟 💟 💟 💟 🌊 😍 😜 🌊 💟 💟 😘 😚 😀 😕 💟 💟 😝 🚹 🚺 😕 💟 💟 🌊 😍 😜 🌊 💟 💟 💟 💟 💟 💟 💟 🌸🌺🌺🌸🌺🌺🌸 🌺🔆🔆🌺🔆🔆🌺 🌸🌺🔆💙🔆🌺🌸 ✨🌸🌺🔆🌺🌸✨ 🌸✨🌸🌺🌸✨🌸 ✨🌸✨🌸✨🌸✨ 💟 💟 💟 💟 💟 💟 💟 🌊 😍 😜 🌊 💟 💟 😘 😚 😀 😕 💟 💟 😝 🚹 🚺 😕 💟 💟 🌊 😍 😜 🌊 💟 💟 💟 💟 💟 💟 💟 🌸🌺🌺🌸🌺🌺🌸 🌺🔆🔆🌺🔆🔆🌺 🌸🌺🔆💙🔆🌺🌸 ✨🌸🌺🔆🌺🌸✨ 🌸✨🌸🌺🌸✨🌸 ✨🌸✨🌸✨🌸✨ 🌊🌊🌊🌊🌊🌊🌊 🌊🔆🌊🔆🌊🔆🌊 🌊🔆🌊🔆🌊🌊🌊 🌊🔆🔆🔆🌊🔆🌊 🌊🔆🌊🔆🌊🔆🌊 🌊🔆🌊🔆🌊🔆🌊 🌊🌊🌊🌊🌊🌊🌊 💟 💟 💟 💟 💟 💟 💟 🌊 😍 😜 🌊 💟 💟 😘 😚 😀 😕 💟 💟 😝 🚹 🚺 😕 💟 💟 🌊 😍 😜 🌊 💟 💟 💟 💟 💟 💟 (´∀`*)( ̄︶ ̄)>(o^▽^o)(⌒▽⌒)☆(⌒▽⌒)☆(⌒▽⌒)☆(´∀`*)(´∀`*)(⌒▽⌒)☆(⌒▽⌒)☆(´∀(⌒▽⌒)☆`*)💟

Vor 2 Monate
meli Shala
meli Shala

bravo

Vor 2 Monate
Fakete Demhasaj
Fakete Demhasaj

Zemra ju kendoft gjith jeten se neve qka jetojm larg familjes na prek ne zemer kjo them...😢😢😢... hajde moter hajde oh vlla😢😢😢

Vor 2 Monate
Veton Gashi
Veton Gashi

Shummmmmm e vertet vallah

Vor 2 Monate
Rijad Riki
Rijad Riki

❤️❤️👍👍

Vor 2 Monate
Ronilakacorri Aleandro
Ronilakacorri Aleandro

Në prehrin e nënës e kemi thënë një rime aty i kem andrrat dhe krejt historinë. Shumë e bukur kenge suksese na ndau ky kurbet nëpër bot qoft mallku u përmalluam me u pa me sy 😢

Vor 2 Monate
Gezim sufa
Gezim sufa

Super kenge syt le lote te mbushen kur e ngjon kete keng dhe ate shyreten me gold moter e vlla resp

Vor 2 Monate
Sevdije_ e_ gjk
Sevdije_ e_ gjk

Wunderschön song °°°☆M👍V 😢

Vor 2 Monate
Ozani Alea2
Ozani Alea2

Qysh e vogël unë kur isha, E kom pas një mashkull t'dytë Kur u rrzojsha,e qajsha fortë Vllau jem mi fshike sytë.... Lumturinë e shihshim ndryshe Kur ishim bashk, na dy Gjëra të bukra krijojshim bashk, Vetëm nanës mos mja pa lot n'sy.. Tash jemi rrit , Jemi martu, Jemi tlumtur pa dyshim.. Po 1 Bajram , e 1 Vit Ri, Spot kom ngat oooo vllai im... Nanës lotë n'sy mos me ja pa, Hajt po i thomë se atje ma mirë, Çka kishe ba tish kanë n,Kosovë E Nanë rrugve me tu sillë... Ty ngurbet vlla të qoj dashnia Të urojmë lumturi si kurr Tpafshim plotë me mbesa e nipa Nanën Baben mi gzu shumë. Pasi osht fjala te nipat Edhe ata tmirë mi pa me sy Du mbesë e nip me i ulë nprehën Mju tregu qysh u rritëm unë me ty... 😍😍😍

Vor 2 Monate
Aferdita Morina
Aferdita Morina

suksese se qka te qitni ju asht hit 🔥🔥💙💙

Vor 2 Monate
Olivia Jaroch
Olivia Jaroch

Why does this language sound Turkish to me?

Vor 2 Monate
Fatjon Idriz
Fatjon Idriz

Kjo keng pom prek shpirt kam pes vite qe familjen time qe se kam pa jam ne gurbet dhe me mungojn shum familja ime e dashur ju dua shummm shumm😢😢😢😢😢😢😢😢❤❤❤

Vor 2 Monate
gaming tv
gaming tv

Mir bre Medë po shka u ba mar burr qe ja nist me knu krejt qisi muzik ma heret I ke pas kongt ma t'mira

Vor 2 Monate
SNAP
SNAP

Deutsche Trends Top xD

Vor 2 Monate
Salja Karanezi
Salja Karanezi

Bravo ju qoft ju nuk jeni vetem kengtar po historiqar psikolog e shum e shum te tjera flm qe jau kujtoni te gjidhve qe egziston moter vlla bab e nan ju lumt .Pershendetje me respekt te madh .😱😱😱👏👏👏🔟🔟🔟📝📝📝

Vor 2 Monate
skender gasgi
skender gasgi

Ju lumt keng eqellume shum

Vor 2 Monate
Ganimete Ahmeti
Ganimete Ahmeti

Vllou per mu esht thesari dhe krenaria e motres

Vor 2 Monate
Jashar Emanuela Zenunaj
Jashar Emanuela Zenunaj

bravi 👌💕💕💕motra🇦🇱 dhe vella 🇮🇪😍😍

Vor 2 Monate
Nexhdet Qufaj
Nexhdet Qufaj

Zemra te kendoft

Vor 2 Monate
Berat Memedi
Berat Memedi

Ju lumt per kto keng shum prekese qka i kendoni

Vor 2 Monate
Berat Memedi
Berat Memedi

👏👏👏👏👌👌👌👍👍👍

Vor 2 Monate
Myrvete Idrizi
Myrvete Idrizi

Shumm e bukur kjo kange 🤗👍

Vor 2 Monate
Ergita Haka
Ergita Haka

Ska si vlla e moter, kurbet i mallkuar na ndave per se gjalli 😥😥

Vor 2 Monate
Imer Kosova
Imer Kosova

Shum shum mir valla moter dhe vlla 😢😢👍

Vor 2 Monate
Merita Zeqaj
Merita Zeqaj

💗💗💗💗💗💗💗😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓

Vor 2 Monate
Suzana Hoxhaj
Suzana Hoxhaj

😢😢😢😢😢

Vor 2 Monate
tina tina
tina tina

Ju lumt goja Hajde moter hajde o vella pasuri me te madhe ska ne preher te nenes bashk me u pa

Vor 2 Monate
Bujar Pnishi
Bujar Pnishi

Bravo keng e bukur

Vor 2 Monate
gresi gres
gresi gres

Bukur shum suksese😍😍😍

Vor 2 Monate
Jeta Zeneli
Jeta Zeneli

❤❤

Vor 2 Monate
Agron Rameti
Agron Rameti

Fatmir Muja Tekstin dihet ajoo

Vor 2 Monate
Lumnie Xhimi
Lumnie Xhimi

Ohh med

Vor 2 Monate
Argjend Qollaku
Argjend Qollaku

Meda esht legjend

Vor 2 Monate
Yoshi
Yoshi

Bravo fatmir muja per textin edhe muzen kaq te mir👐

Vor 2 Monate
albert islami
albert islami

Jashtzakonisht domethenese kjo keng 🙁👍🏻🙏🏻

Vor 2 Monate
Punetore Shahini
Punetore Shahini

Super një këngë e goditur na prekët kam dy vëllezër e dy motra largë fëmijët më qanë zemra u preka shumë jeni më të mirët

Vor 2 Monate
Lutfi Daci
Lutfi Daci

ta fal zot zonin o med je njishi kshtu vazhdosh suksese

Vor 2 Monate
Halime Kokollari
Halime Kokollari

😢😢😢😢❤❤❤❤

Vor 2 Monate
Alban Shabanaj
Alban Shabanaj

Shum e qellume ska pasuri ma t madhe se familja 😓😓😓😓

Vor 2 Monate
Salihkaravidaj Lihi
Salihkaravidaj Lihi

kta e ngojn veq ata qe asht larg Familjes 😓😓

Vor 2 Monate
Edisnarda Kasa
Edisnarda Kasa

😔😔😔

Vor 2 Monate
Ernest Gjonaj
Ernest Gjonaj

bravo bravo Meda je kengtar i madh,legjend je

Vor 2 Monate

Nächstes Video