Meda - Shamija e beqarit (Official Video 4K)

 • Am

  ArkivaShqipArkivaShqip

  Facebook: facebook.com/ArkivaShqip
  Instagram: instagram.com/arkivashqip/

  Produced by: EmraCom
  Teksti & Muzika: Ilir Berani
  Orkestrimi: Ardian Kastrati
  Video: XL Films
  Sponsor: Golden Hotel Prishtine

  Available on:
  Spotify: open.spotify.com/album/1UftQN...
  iTunes: music.apple.com/us/album/sham...

Renata Kamami
Renata Kamami

Bravo meda te lumte je kengetari im I preferuar

Vor 19 Stunden
Bouchra
Bouchra

🇩🇿🇩🇿🇦🇱🇦🇱

Vor 3 Tage
Freskim Çerkini
Freskim Çerkini

hello kur dal Meda .album ri 2021

Vor 9 Tage
Gzim
Gzim

Së shpejti! 🇦🇱❤️‍🔥💯

Vor 6 Tage
Nercevanna Ibisi
Nercevanna Ibisi

bravo meda🙂 😘

Vor 10 Tage
Ble Art
Ble Art

Kalle🔥🔥🔥 vendasi im Kalle 🔥🔥🔥

Vor 15 Tage
Kenan Rizahi
Kenan Rizahi

👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌

Vor 17 Tage
Bukurije Sejdi
Bukurije Sejdi

💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍💯

Vor 18 Tage
uerda adi
uerda adi

kalle kalle Med Zoti te bekoft qe na knaqe 🤩🤩🤩🤩🤩

Vor 20 Tage
kreshnik sadikaj
kreshnik sadikaj

⭐😍👍👍👍👍

Vor 23 Tage
Xheneta Xheneta
Xheneta Xheneta

Bravo meda 🙂💕

Vor 24 Tage
Resmije Trmcic
Resmije Trmcic

super kege si gjithon meda na kenagje me kenget te bukra qe nxjerr te begoft yoti tz e familjen te bukur

Vor 24 Tage
Djemailj Nuhiu
Djemailj Nuhiu

ja medo spo ban mo kerkush darsem... u mushem men

Vor 25 Tage
Fazile Ramaj
Fazile Ramaj

Mir ke than meda se shoqnija vjen e shkon a dashnija e familja meet gjithmon

Vor Monat
Suzana Molla
Suzana Molla

Ku i gjen Keti kenge te mira kaq mire bravo na kenaqe zemren🌹🌹🌹♥️

Vor Monat
Veseli Ardita2020
Veseli Ardita2020

😃😀

Vor Monat
Petrıt Berısha
Petrıt Berısha

Goja t lumt o med goja qet sheqer e mjalt

Vor Monat
suzana molla
suzana molla

BRAVA MEDA NA KENAQE ME KENGET E TUA SHUM TE BUKURA JE BILBILI I KOSOVES DHE I SHQIPNIS QE UNE TU TE NDIGJOJ GJITHMON TE LUMT

Vor Monat
Hello OO
Hello OO

👏👏👏👏👏👏

Vor Monat
Maksut Beganaj
Maksut Beganaj

♥️♥️♥️

Vor Monat
Mari Ja
Mari Ja

Ky Modeli i Klines ne Videoklipe spo ja leshon kujt vendin 😀

Vor Monat
Flori Mflo
Flori Mflo

Bravo Meda je i papare 💤🤲

Vor Monat
wnnalis cioov
wnnalis cioov

Si gjithmonë këngët i bën super me atë zë të bukur që ke.🇦🇱🇦🇱Meda je më i miri

Vor Monat
Mario Selishta
Mario Selishta

Med nona je 🙏🙏

Vor Monat
miko foin
miko foin

TE LUMT GOJA SUPER KONG PER VITIN 2021 HITT 🥰🥰🥰🥰🥰

Vor Monat
Ndue Tarazhi
Ndue Tarazhi

Nejbrjrbr😘😘🙉❤💋❤💖👫

Vor Monat
alida flus
alida flus

Shum e bukur te lumt Goja 👏👏

Vor Monat
Donika Kodra
Donika Kodra

Hajde med sa bukur i paske gjet ata fjal❤❤❤❤❤❤❤

Vor Monat
seiom jvony
seiom jvony

Mos vdeksh kurr o Deçanali ❤️🤙🏻🤙🏻

Vor Monat
hoiy vinosa
hoiy vinosa

A ka beqari shami a

Vor Monat
Imer Imeri
Imer Imeri

💃💃💃💃👏👏

Vor Monat
doire aintu
doire aintu

T’lumtt kangg shum e bukurr ✨✨👏🏻👏🏻

Vor Monat
sokin jon
sokin jon

Bravo👌🏻🥇

Vor Monat
bilinas mini
bilinas mini

Ah,me ne fund nje keng 4 Minuta😍😍

Vor Monat
alida flus
alida flus

Goja te lumt 👌👌👌

Vor Monat
seiom jvony
seiom jvony

Goja te lumt 👌👌👌

Vor Monat
Lukicvv Lukic1
Lukicvv Lukic1

Bravo trimi i kosovesju jemi mete fort e met irt

Vor Monat
opzz xsin
opzz xsin

Mos vdeksh kurr o Deçanali ❤️🤙🏻🤙🏻

Vor Monat
Burim Zairi
Burim Zairi

Gjith hite te bukura 🤩👌

Vor Monat
doire aintu
doire aintu

Te lumt goja meda

Vor Monat
sokin jon
sokin jon

Sa do doja te martohesha kete ver edhe per veti po edhe per bab e nan zemra mal ju kish ba

Vor Monat
Eliesa Lesa
Eliesa Lesa

Meda bravo kusheri

Vor Monat
Lindi Dauti
Lindi Dauti

Suksese 👍👍

Vor Monat
hen ko
hen ko

Je si perhere I mrekullushem, Te Bekoft Zoti 🙏🙏🙏

Vor Monat
opzz xsin
opzz xsin

🔥🔥🔥👌👍

Vor Monat
Pajtesa Gjoci
Pajtesa Gjoci

Baravooo Meda shum bukur e ki zoni te embel

Vor Monat
Have Hoxhaj
Have Hoxhaj

Dhe Meda qe gjithmonë din me ja vu vulen kangve dhe din me qka me kall dasmen 🔥🔥🔥🔥🔥

Vor Monat
Peja Kosovo
Peja Kosovo

♥️

Vor Monat
wesla Era
wesla Era

80 t by

Vor Monat
lule arta
lule arta

A ka beqari shami a

Vor Monat
Skenda 1234
Skenda 1234

Ka pas dikur tash nuk ka më

Vor 11 Tage
bowen voowy
bowen voowy

Hajde medè hajde e 🔥

Vor Monat
hen ko
hen ko

👏👏👏

Vor Monat
Sadik Laha
Sadik Laha

Mashlla 👌

Vor Monat
Fadilj Bedzeti
Fadilj Bedzeti

Zjarrr👍👍👍

Vor Monat
Geg Netherlands
Geg Netherlands

Goja te lumt 👌👌👌

Vor Monat
xhuli Xhuli
xhuli Xhuli

Super kenge si gjithmon meda na kenaq me kenget e bukura qe nxjerr te begofte zoti ty e familjen tende te bukur😘🇦🇱

Vor Monat
sputnik 5
sputnik 5

Sa do doja te martohesha kete ver edhe per veti po edhe per bab e nan zemra mal ju kish ba

Vor Monat
bina xh
bina xh

Te lumt goja meda

Vor Monat
Ledina Dodaj
Ledina Dodaj

Kengetari im i preferuar

Vor Monat
Ledina Dodaj
Ledina Dodaj

Yll je meda

Vor Monat
Maki Luma
Maki Luma

🔥🔥🔥👌👍

Vor Monat
Laurenc Rroli
Laurenc Rroli

🔥🔥🔥

Vor Monat
Yakoz ZT
Yakoz ZT

MEDAAA JE T'AIMMEE

Vor Monat
Mubera Abduloska
Mubera Abduloska

Bravo 👏 🇦🇱

Vor Monat
Mubera Abduloska
Mubera Abduloska

Bravo 👏

Vor Monat
Hana Hana
Hana Hana

Si gjithmone nr 1 .

Vor Monat
❤💤👈
❤💤👈

Bravo 👏👏👏👏👏💤👈?Medin 😘?Meda ?👈perfekt 👌💤👈keng halla😉

Vor Monat
jona nikolli
jona nikolli

😍😍 ah mu knaq zemra ..urime shm kenge e bukur

Vor Monat
Dren Miroci
Dren Miroci

Bravo med shum shukse te rujt zoti ty dhe gjith familjen tende je nje leqend e muzikes pupullore dhe per keng te dasmave 🍷🍷🍷🍷🍷🍷❤❤❤❤❤❤

Vor Monat
Milihate Loshaj
Milihate Loshaj

O sa bukur

Vor Monat
Ελενα Σαρικα
Ελενα Σαρικα

🙏🙏🙏⭐⭐🇦🇱❤️❤️Meda zoti te bekoft ty bashke me familjen tuaj !!!

Vor Monat
Rami Drenica ♡USA
Rami Drenica ♡USA

👍🏻Meda 🎶🔊🔉📯🎛🎚🎙🙎‍♂️🎙🎸🎷🎙🙎‍♂️🎶🎶🎶🎶Francais kosova Drenica 💫🇽🇰🇨🇵🇺🇸☕☕☕☕☕🙎‍♂️

Vor Monat
Lindi Afas
Lindi Afas

ahhhhh cna kalle sidomos ne keto atmosfere dasmash

Vor Monat
Dorinela gjomarkaj
Dorinela gjomarkaj

Me renqethet mishi. Sa bukur

Vor Monat
N Melenica
N Melenica

Bravo 💫💫Shum e bukur kanga 🤲🏻Te lumt 💫💫

Vor Monat
Fioralba Merko
Fioralba Merko

Si gjithmone bravooooo!👏👏👏

Vor Monat
Marinela Mehmeti
Marinela Mehmeti

Te lumte goja Meda 🔥🔥

Vor Monat
alida flus
alida flus

😍😍 ah mu knaq zemra ..urime shm kenge e bukur

Vor Monat
Skenda 1234
Skenda 1234

Dashnia nuk blihet po fitohet me respekt

Vor Monat
Elisona Reci
Elisona Reci

Ma i miri prej krejtve MEDA ska 1ne bote si ky kengetar 👏👏👏🔥🔥🔥🔥

Vor Monat
Rrok Sallaku
Rrok Sallaku

Shume bukur te bekoft zoti

Vor 23 Tage
Senad Nuradini
Senad Nuradini

Meda du bist der beste Mann ☝️

Vor Monat
Drita Berisha
Drita Berisha

Suksese Meda kenga shume e bukur 👍👌👍😊

Vor Monat
Gzim
Gzim

❤️❤️❤️❤️

Vor Monat
Meslim Elezaj
Meslim Elezaj

Te lumtur bravo medi brgjegjja

Vor Monat
Shasene Berisha
Shasene Berisha

👏👏👏👏👏❤❤❤❤❤🕊🇽🇰🇦🇱

Vor Monat
Liridon Tafaj
Liridon Tafaj

💥💥💥💞🔥🔥🔥🔥⭐⭐

Vor Monat
Elda Klodi
Elda Klodi

Te lumt meda zoti te bekoft se bashku me familjen tende te bukur te pershendesim gjith shqiptart ne Gjermani 😍🥰😍🥰😍🥰😍⭐⭐

Vor Monat
bowen voowy
bowen voowy

Legjenda e Muzikes 👍👍👍

Vor Monat
Peja Kosovo
Peja Kosovo

😂🙂🙃😉😊😇😀😃😁😅😅😘😘😚🥰🥰🥰🤣🤣🤣🤣🤣😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅💗❤💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💙💟💕💞💋💘💖💋❣❣❣❣💖💖💖🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🧕🧕🧕🧕🧕🧕🧕🧕🧕🧕🧕🧕🧕🧕🧕🧕🧕🤶🤶🤶🤶🤶🤶🤶🤶🧕🧕🧕🧕🧕🧕🧕🧕🧕🧕🧕🧕💑💑💑💑💑💑💑💑💑💑💑💑💑💑💑💑💏💏💏💏💏💏💏💏💑💫💯💚💙💜💛💙🤎💜🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡💋💋💋💋💌💘💋💌😭🥺😭😱😖😨🥺🥺😯😲😳🤪😝😛😙😙😘😛😋😋😋😋😛😛😛😘😘😘😘😗😗😗😗😗😗☺☺☺😚😚😙😙😙😙🐺⚘⚘⚘🌷🌷🌹🌹🥀⚘🌷🌹🌹🌹⚘🌷🌹🌹🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🌹🌹⚘🌷🥀🥀☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕🍵🍵🍵🍵☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🍰🍰🍰🍰🍰🍰🍰🍰🍰🍰🍰🍰🍰🍰♥️♥️♥️♥️♥️♥️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱😲😯😘😘😛😝🤪😚☺

Vor Monat
Peja Kosovo
Peja Kosovo

💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💗💗❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💗💗💗❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💗💗💗💗💗💗❤❤💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗

Vor Monat
Peja Kosovo
Peja Kosovo

😀😃😂🙂🙃😉😊😍🤩🤩😘😗🤪😜😛😋😝🥰🥰😅😆😁😄😃😃😂🙂😍🤩🙃😉😗😘🤩😋😛🤪😝😚🥰😔😶😏🤭🤫🤔🤨😐🤗😌🤥🤕😪🤧😟🥺😦😱😱😭😣😓😩😩💋💗😽

Vor Monat
Margot Konjevic
Margot Konjevic

Mashalla suksese

Vor Monat
fernando doçi
fernando doçi

❤❤❤❤❤❤❤👍👍👍👍🙏🙏🙏🙏

Vor Monat
Adifet Memedi
Adifet Memedi

🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor Monat
rrahman sadiku
rrahman sadiku

Hallall meda je i prsh. Nga Badkrozingen

Vor Monat
Ali Haziri
Ali Haziri

Hajde medè hajde e 🔥

Vor Monat
Mendi Sejfijaj
Mendi Sejfijaj

Mos vdeksh kurr o Deçanali ❤️🤙🏻🤙🏻

Vor Monat
Sidorela Lala
Sidorela Lala

👏👏👏

Vor Monat
Elona Markaj
Elona Markaj

Ah,me ne fund nje keng 4 Minuta😍😍

Vor Monat
enio marku
enio marku

Zjarrrrr Meda

Vor Monat
Besarta Shala
Besarta Shala

bravoo 👍😍😍😍

Vor Monat
Mirjeta Islami
Mirjeta Islami

🥰🥰🥰🥰

Vor Monat
Jovan Karaj
Jovan Karaj

Te kendofte jeta sic kendon me gjith shpirte Super jeni 💥💥💥

Vor Monat
Drane Preci
Drane Preci

Super👏

Vor Monat
Joker S
Joker S

O Med o yll!

Vor Monat
Bajram-Ariela Jakupi
Bajram-Ariela Jakupi

Legjenda e Muzikes 👍👍👍

Vor Monat
briken camaj
briken camaj

Super kng je ipa par Brravo meda je 1

Vor Monat
Nora Vesele
Nora Vesele

Suksese 💎👌

Vor Monat
Zamira Oligeri
Zamira Oligeri

Med je ma i mir sukses pac gjithmon mua personalish me lumturon kenget e tua njera ma e bkr se tj dhe tel jem esht plo vec me kanget e tua kalla med kalla e zemra te knof 🙏🙏🙏👏👏👏👏🔥🔥🔥🔥🔥⭐⭐⭐⭐

Vor Monat
Zamira Oligeri
Zamira Oligeri

Meda te knof zemra zoti te ruj me gjith familje nk gjej dot fjal me te falenderi o vlla ca ke ber per mua tek pica kosova kur un kalova infrat dhe te betohem ne zot nk dita cfar pat thjesh jam shum e mrz dhe u gezova qe erdhi ti me kenaqesi ma te madhe kam ardh tek pista kosava jam cu prej krevati vec me ardh ne mbremjen e pistes kosva me kalu bukur dhe te kerkoj nje mi fal nk desha me ndodh ajo qe ndodh ate nat te lutem me fal meda mora vesh se te kam prish shim pun dhe mua nk me lejojne ma me ardh aty as kur te vish ti as per asken se un vec kur vjen ju med dhe gold vi un e kaloj bkr 🙏🙏🙏🙏🙏🙏

Vor Monat
Besarta Kryeziu
Besarta Kryeziu

Bravo bre legjed o ylli 🖤❤💞💕❣❣

Vor Monat
Niceynice00
Niceynice00

Te lumt meda pershendetje nga New York 🤗👍👍

Vor Monat
DJ- BIMI
DJ- BIMI

👍👍

Vor Monat
Edi Edi7
Edi Edi7

TE LUMT GOJA SUPER KONG PER VITIN 2021 HITT 🥰🥰🥰🥰🥰

Vor Monat
Mira
Mira

Sa bukur kendon Cfar zeri Te lumte 🇦🇱👏👏👏

Vor Monat

Nächster

Meda - O mehlem (Official Video HD)

4:14

Meda - O mehlem (Official Video HD)

ArkivaShqip

Aufrufe 23 000 000

Meda  Gojet e liga (Official Song)

3:35

Meda Gojet e liga (Official Song)

EMRACOMOfficial

Aufrufe 4 700 000

A Tour of Grant Imahara's Shop

10:16

A Tour of Grant Imahara's Shop

Adam Savage’s Tested

Aufrufe 286 152

Saudi Arabia's Oil Problem

21:10

Saudi Arabia's Oil Problem

Wendover Productions

Aufrufe 345 996

Shyhrete Behluli & Gold AG - Perhajr Gjyshe

5:06

Shyhrete Behluli & Gold AG - Perhajr Gjyshe

Shyhrete Behluli

Aufrufe 3 500 000

Meda - Një Dashni (Official Video 4K)

3:13

Meda - Një Dashni (Official Video 4K)

ArkivaShqip

Aufrufe 808 000

Hite dasmash

27:09

Hite dasmash

VizioniLibonia

Aufrufe 232 000

Meda - Happy (Official Video 4K)

3:30

Meda - Happy (Official Video 4K)

ArkivaShqip

Aufrufe 28 000 000

Mentor Kurtishi - Lem (Official Video 4K)

3:45

Mentor Kurtishi - Lem (Official Video 4K)

ArkivaShqip

Aufrufe 1 400 000

Meda Live Galisia Club

55:47

Meda Live Galisia Club

Galisia Music

Aufrufe 56 000

Meda - E kalojë (Official Video 4K)

3:09

Meda - E kalojë (Official Video 4K)

ArkivaShqip

Aufrufe 7 100 000

Helene Fischer - Volle Kraft voraus (Official Music Video)

3:23

Helene Fischer - Volle Kraft voraus (Official Music Video)

Helene Fischer (Official)

Aufrufe 110 036

Sommer Trip 2021.MP4

15:30

Sommer Trip 2021.MP4

mathisox

Aufrufe 68 221

Kygo - Love Me Now (Official Video) ft. Zoe Wees

3:29