Meda - Ish dashnia (Gezuar 2021)

 • Am Vor Monat

  ArkivaShqipArkivaShqip

  Dauer: 03:05

  Facebook: facebook.com/ArkivaShqip
  Instagram: instagram.com/arkivashqip/
  Produced by: Emracom
  Muzika: Granit Gashi
  Teksti: Ghulo
  Orkestracioni: Nexhat Mujovi - Wirusi
  Video: MaxProduction
  Available on:
  Spotify: open.spotify.com/album/3CvMXMI98hzRDRisS6vkBK
  iTunes: music.apple.com/us/album/ish-dashnia-single/1542474471?ls=1&app=itunes

Euro Mobil
Euro Mobil

Bravo meda

Vor Tag
Euro Mobil
Euro Mobil

Bravo meda

Vor Tag
Liljana Sokoli
Liljana Sokoli

Bravo madaaaa suksese me i miri 😘❤💞😘🧡

Vor Tag
Riad Bala
Riad Bala

muzika nans

Vor Tag
Bashkim Kadishani
Bashkim Kadishani

1 je mas 2😜

Vor Tag
Hanife Bajraktari
Hanife Bajraktari

Meda i grave je babo

Vor 2 Tage
Bona Reci
Bona Reci

Tknoft zemra

Vor 3 Tage
Idriz Ramadani
Idriz Ramadani

Llln n N

Vor 5 Tage
Emine Desku
Emine Desku

👍👍👍👍👍👍👍

Vor 5 Tage
Valentina Baloshi
Valentina Baloshi

Suksese je 1 bravo

Vor 5 Tage
Kanun Vokshi
Kanun Vokshi

Ah hanumshaj e gaxharreme doktorrica zemres teme

Vor 5 Tage
albiana mulaku
albiana mulaku

Super hit 💪💫👑

Vor 5 Tage
X0na Avdyli
X0na Avdyli

Maj miri meda

Vor 7 Tage
Edison Edonis
Edison Edonis

Kalle kalle O med 🤩🤩🤩🤩

Vor 8 Tage
Edison Edonis
Edison Edonis

Kalle kalle O med 🤩🤩🤩🤩

Vor 8 Tage
Cuci Cuci
Cuci Cuci

Dua te kerko ndim po pate mundesi me ndimu qe te paguaj nje kredi prej 3mijon lek un skam mundesi mi ba pagesat ka nje vit qe si kam pagu se jam pa pun tani kam dhe lind dhe skam te ardhna as me hanger buk. Jo ma me ba pagesat kredia me esht shtu nga 1miljon e 500 tani ka arrit 3miljo po mi kerkoin te bej pagasat kam ra ne hall skam ku me i mart ju betohem ju lutem me ndimoni pa pate mundesi si kur te gjith nga pak do me ndimoni shum ta heq a te kredi ju lutem 🙏🙏me ndimoni ta mbyll kredin ju betohem ne zot qe nuk po ju genje kam me fakte me ju tregu .me leni nje numer kontakti qe dhe ju tregoj fakte nese mund te me ndimon me shkruani ketu qe te ju jap numrin e logarsi se krediti

Vor 8 Tage
Xhevahire Fazliu
Xhevahire Fazliu

3eeeeweeee73u

Vor 8 Tage
Vicky Dedusaj
Vicky Dedusaj

Hajde Med kalle

Vor 9 Tage
noeli mehaj
noeli mehaj

Q re y&

Vor 12 Tage
Brian Schraner
Brian Schraner

Guhu hs in

Vor 13 Tage
Loni 12
Loni 12

Bravo meda e kalle

Vor 14 Tage
AHMET GASHI
AHMET GASHI

C👏👏👏😅⛅⛅

Vor 14 Tage
Gesi Ramadanii
Gesi Ramadanii

Por fekt👌👍

Vor 14 Tage
Egzona Salihu
Egzona Salihu

Hahahha

Vor 15 Tage
Dzavid Duraki
Dzavid Duraki

Zoti trujt sot e 100 qind vjet ishallah kendofsh gjithmone edhe rrnofsh sa Malet

Vor 15 Tage
Idriz molla Idriz
Idriz molla Idriz

BRAVA KESHTU VAZHDO

Vor 15 Tage
Edonit Avdiu
Edonit Avdiu

😍😍😍

Vor 15 Tage
milaim sinani
milaim sinani

Bravo Meda te kendofte zemra shume bukur

Vor 16 Tage
Fatmire Osmani
Fatmire Osmani

Bravo medo 👍👍

Vor 17 Tage
Artin Gashi
Artin Gashi

Meda kënktari më i mirë

Vor 17 Tage
Tayna Dorentina
Tayna Dorentina

Qikjo pjes ma e bukur nisha ne jena nisha

Vor 18 Tage
Ertina Maloku
Ertina Maloku

Med keng shum e mir te uroj sukses

Vor 19 Tage
Djellona Maloku
Djellona Maloku

Te lumt Meda ❤👏👏👏👍👍

Vor 20 Tage
Argjent Gashi
Argjent Gashi

kalle kalle med

Vor 22 Tage
Bukurie Krasniqi
Bukurie Krasniqi

Te kendoft zemra se kenga shume e mire veq vazhdo keshtu😘❤

Vor 22 Tage
Edlir Bajrami
Edlir Bajrami

Kari pidhi jashaaaaa

Vor 22 Tage
Albin Pllana
Albin Pllana

💙❤💏💏💋👄💛💛💚💚

Vor 22 Tage
Remzi Asani
Remzi Asani

Meda

Vor 23 Tage
Ditlind Arifi
Ditlind Arifi

Suksese brravo e ke kalll te lumt 10000000000000000000000000000000000000000000

Vor 23 Tage
Shingjile Zulbeari
Shingjile Zulbeari

👏👍

Vor 24 Tage
Nexhmije Pagarusha
Nexhmije Pagarusha

Vini re vini re Meda esht ba krejt Boj te Zez veq syt I duken gjat carantines rsht kan ba bardh tash boj e zez 😝😝😝😝

Vor 25 Tage
Fadil Hyseni
Fadil Hyseni

Shyqyr dolen prej karantines se nuk u njofshin kam kujtue qe eshte Dani 😂

Vor 18 Tage
sedo sedo
sedo sedo

Po zeshkan esht de flok te zeza ka pas

Vor 22 Tage
Dani Asani
Dani Asani

bosbos bos

Vor 27 Tage
Dani Asani
Dani Asani

braaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaavo

Vor 27 Tage
Elias Ismajli
Elias Ismajli

Lvv

Vor 27 Tage
BETTHYCE N.
BETTHYCE N.

minunat Îmi place Meda cântecele

Vor 27 Tage
Arjeta arjeta
Arjeta arjeta

E shkume harrume 😃😃😃😃

Vor 28 Tage
lendri alushaj
lendri alushaj

m949tefkm.k

Vor 28 Tage
Gentrit Sinani
Gentrit Sinani

Hello

Vor 29 Tage
Ardisa Krasniqi
Ardisa Krasniqi

😉🤴🤴💃💃💃

Vor 29 Tage
Amelja Morina
Amelja Morina

Egcv. Cc

Vor 29 Tage
Genta Temaj
Genta Temaj

shume bukur

Vor 29 Tage
Genci Genci
Genci Genci

U

Vor Monat
Esma Kryemadhi
Esma Kryemadhi

⭐🌏Meda 1111111❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤1111111🤲🤲🤲🤲

Vor Monat
Misrete Sopa
Misrete Sopa

Bravo Meda 🤴

Vor Monat
nsjznhs hsuznhz
nsjznhs hsuznhz

S'ka fjal për Meden.. i pa arritshëm😊

Vor Monat
nsjznhs hsuznhz
nsjznhs hsuznhz

Meda❤️⭐⭐⭐⭐⭐

Vor Monat
Zana Cila
Zana Cila

Bravoooo

Vor Monat
Drite Krasniqi
Drite Krasniqi

Bravooo Meda 👏👏👏👏👏👏👏👏👏

Vor Monat
Meti Meti
Meti Meti

Plh5òdbⁿ.b

Vor 4 Tage
Alisa Kryeziu
Alisa Kryeziu

💋💋💋💋

Vor Monat
Alisa Kryeziu
Alisa Kryeziu

Se na kaqe 💌💞💞

Vor Monat
Alisa Kryeziu
Alisa Kryeziu

Te lumt goja oj lexhed

Vor Monat
Gjevahire Bozhdaraj
Gjevahire Bozhdaraj

🔥🔥🔥👏👍

Vor Monat
Dijar Shahini
Dijar Shahini

Exxxzźë0Z

Vor Monat
Ardit Kabashi
Ardit Kabashi

LIKE KUSH E NIGJON AKOMA

Vor Monat
Dana Dana
Dana Dana

Ohhh med bre na knaqe me kong dashnis. 🥰

Vor Monat
Megi Shehu
Megi Shehu

Fantastike té knoft zemra

Vor Monat
Jehona Braha
Jehona Braha

💃💃💃💃

Vor Monat
lozo usa
lozo usa

kurr mos u bofshi dy-sha ...ish dashnija te shko tek pishat tja pastro truri. ajri paster ti reflekton jetes🎶🎶🎶aji qe mka bo me vujt leta sheh qka ka humb ...

Vor Monat
Online Offline
Online Offline

Klipi pa lidhje fare ..nuk e di pse ke humb origjinalitetin o Medë.RIKTHEHU

Vor Monat
Qendrim Istrefi
Qendrim Istrefi

A jon Couple.rn

Vor Monat
Besfort berisha Besfort berisha
Besfort berisha Besfort berisha

Ee the best time for me is to get a call back from the one you sent me the one that is

Vor Monat
Lori Lleshi
Lori Lleshi

Ar00è0002

Vor 27 Tage
Bmw Motorsport
Bmw Motorsport

Verу good music I love Albania music 🇧🇬☝️

Vor Monat
Xheva Batijari
Xheva Batijari

Meda bukuroshi ma i miri ne bot je super yll meda

Vor Monat
Lulja Ime
Lulja Ime

Te lumt goja Med....te knofte shpirti per jete..te rujt Zoti ty dhe familjen tate dhe gjith shqiptaret

Vor Monat
Albi Jon
Albi Jon

Qfar nish hiq mir spoknan krjet le me Gesang se hiq spo nihet zani nir qaj se thot se ti din me knu ska lidhje me mu zik as me keng mazamakeq Kur qar zani

Vor Monat
Zabeli Flamur
Zabeli Flamur

Te lumt Herz

Vor Monat
Franceska Sieber
Franceska Sieber

Na lujte me kto kong dashni je🤗❤

Vor Monat
AmarSalihiii04 Salihi
AmarSalihiii04 Salihi

Rjsufis

Vor Monat
drritan balla
drritan balla

të këndoft zemra legjend

Vor Monat
Zilbije Ziberi
Zilbije Ziberi

😘😘😘😘😘

Vor Monat
Antonete Quni
Antonete Quni

Mengjesi meda nermale je .nr.1 ne maj mir ne kete bote une tranona per kenge tua te bukur zoti te gzofte ty me famije tende te merkullushem si ti po na gzone me keto kenge te bukura te don ty Med te don krejt bota, te pershendes nga Italy. Quni Antonete...veramente sei troppo bravo👍👍👍👌👌👌👌👌🙏🙏🙏🙏🙏

Vor Monat
Fortnite Fortnite
Fortnite Fortnite

Kalle Kalle 🔥🔥🔥🔥🔥🔥

Vor Monat
Enver Sejdiu
Enver Sejdiu

Afrim

Vor 9 Tage
Afrimlubovci Afrimlubovci
Afrimlubovci Afrimlubovci

Qka na aa na ka.maminwhebwhqiq nq qmq qka ck qja nq kq qkq ah va a a

Vor Monat
Afrimlubovci Afrimlubovci
Afrimlubovci Afrimlubovci

Poqnqkq wh rnaj av aj am.aj nq a qk q

Vor Monat
Afrimlubovci Afrimlubovci
Afrimlubovci Afrimlubovci

Kqq qn

Vor Monat
Minire Haxholli
Minire Haxholli

👌👌

Vor Monat
Afrimlubovci Afrimlubovci
Afrimlubovci Afrimlubovci

Ak

Vor Monat
Afrimlubovci Afrimlubovci
Afrimlubovci Afrimlubovci

Kq ajw rje s qj hahhhahah

Vor Monat
Afrimlubovci Afrimlubovci
Afrimlubovci Afrimlubovci

Afq ajw

Vor Monat
Afrimlubovci Afrimlubovci
Afrimlubovci Afrimlubovci

Po a iuwt qba

Vor Monat
Afrimlubovci Afrimlubovci
Afrimlubovci Afrimlubovci

Kw wjw ahd jw tbsugf h wjw a

Vor Monat
Afrimlubovci Afrimlubovci
Afrimlubovci Afrimlubovci

Qo qjs w

Vor Monat
Afrimlubovci Afrimlubovci
Afrimlubovci Afrimlubovci

Q

Vor Monat
Afrimlubovci Afrimlubovci
Afrimlubovci Afrimlubovci

Kw wja qkw kw qjd dh rkq qmqjq ana na a

Vor Monat
Afrimlubovci Afrimlubovci
Afrimlubovci Afrimlubovci

Poqjq wqbq

Vor Monat
Ajne Jahaj
Ajne Jahaj

👏👏👏

Vor Monat
Sofe gashi Sofe gashi
Sofe gashi Sofe gashi

Riuehejdw vsuzuzoxssngcud9emfv

Vor Monat
Vlore Krasniqi
Vlore Krasniqi

Bravo meda te uroj sukse gjith jeten ska me dugagjin ja kemi anen

Vor Monat
Elona Berjani
Elona Berjani

Lngvn0sahh

Vor Monat
altina kurtaj
altina kurtaj

bravo😉😉😉

Vor Monat

Nächstes Video

Meda & Vjollca Haxhiu - Cop Cop (Gezuar 2021)

03:24

Meda - Oj shoqni (Gezuar 2021)

03:38

Meda - Oj shoqni (Gezuar 2021)

ArkivaShqip

Aufrufe 2 000 000

Meda - E du (Official Video 4K)

03:14

Meda - E du (Official Video 4K)

ArkivaShqip

Aufrufe 4 600 000

Hite Shqip Popullore 2021 MProducion ( Gezuar 2021)

1:44:38

Shkurte Gashi ft. Bruno - Jeten Tende

03:11

Shkurte Gashi ft. Bruno - Jeten Tende

BrunoOfficial

Aufrufe 24 000 000

Hite Shqip Popullore 2 MProduction ( Gezuar 2021 )

1:29:35

Meda - Ai plumb (Official Video HD)

03:10

Meda - Ai plumb (Official Video HD)

ArkivaShqip

Aufrufe 10 000 000

Hitet Gezuar 2021 n’Kosove show - Te gjithe ne nje vend

1:27:24

Meda - Ja për ty ja për kon (Official Video HD)

03:09

Masumlar Apartmanı 18. Bölüm

2:26:11

Masumlar Apartmanı 18. Bölüm

Masumlar Apartmanı

Aufrufe 3 026 797

Joe Biden Is Officially POTUS 46

13:09

Joe Biden Is Officially POTUS 46

The Late Late Show with James Corden

Aufrufe 819 061