Majk x Ledri Vula - Marr

 • Am Vor 7 Monate

  MajkMajk

  Lyrics : MAJK & LEDRI VULA
  Music & Produced : BIGDEAL RECORDS
  Video : ENTERMEDIA

  Available on:
  Spotify: open.spotify.com/album/2A1gr9...
  iTunes: music.apple.com/us/album/marr...
  AcromaxMedia.lnk.to/Marr/

ILYRIA AL
ILYRIA AL

👌🏼 Im Proud of our Albanian Singers

Vor 7 Monate
Saranda
Saranda

Sa bukur e përshkruan femrën, Bella, Baby, amore, zemër.....prandaj do të bëhet HIT. Diss atyre që e nënvlerësojnë femrat me këngë e fjalor të degjeneruar. Këtë këngë le ta mësojnë edhe fëmijët pa problem. 😘😉

Vor 7 Monate
Hasta La Vista Baby
Hasta La Vista Baby

Majki another level , ka plot suksese ky kengtar po prap osht i nenvlersum ni legjend si MAJK

Vor 7 Monate
Ensar Ramadani
Ensar Ramadani

KOSOVA ka shum talenta, Po thjesht Zdim me i perkrah 👌❤ Ju lumt djema 💎💎

Vor 7 Monate
Lila C.
Lila C.

both of them got really unique voices 😳

Vor 7 Monate
ntxryl
ntxryl

Finna be the next hit,love uuuu🇦🇲❤🇦🇱🇽🇰

Vor 7 Monate
Irma Irma
Irma Irma

Absolutely I can feel that this song will be a hit🥺💕

Vor 7 Monate
Elisa_Queen1
Elisa_Queen1

Yess

Vor 7 Monate
Amar Amar
Amar Amar

Bashkpunimi ma i bukur qe ka estrada shqiptare bravo majk vazhdo ❤

Vor 7 Monate
bowen voowy
bowen voowy

Zyrtarisht hapet sezona e verës ☀️🔥

Vor 7 Monate
Angel Angel
Angel Angel

Bashkpunimi ma i bkr deri me sot ! Bravo tdyt ma tmirt 😍😍

Vor 7 Monate
Cassie
Cassie

KOSOVA ka shum talenta, Po thjesht Zdim me i perkrah 👌❤ Ju lumt djema 💎💎

Vor 7 Monate
Enxhi Balla
Enxhi Balla

Super promovim i bukurive 🇦🇱 Laguna e Kunes/ Tale/Shengjin & Rana e Hedhun♥️ Bravo cuna👏👏

Vor 7 Monate
kostas a5
kostas a5

Greeting from🇬🇷 🇽🇰is🇦🇱 respect❤❤

Vor 7 Monate
Reald Rbk
Reald Rbk

Rrofsh o shqipe😜

Vor 7 Monate
ema elena
ema elena

Respect🇦🇱🇽🇰

Vor 7 Monate
Kristian Murri
Kristian Murri

Lezha nje vend I bekuar nga Zoti Deti ,laguna,fusha male pa harruar dhe kengen e dy artisteve Majk & Ledri bravo

Vor 7 Monate
Xh. Dardane
Xh. Dardane

Wowww u kthy mbreti hitev! Ska si Majki shum bukur. Bravo Majk vetem perpara sta kalon kurkush ty, keine schanz 👏 👑👑👑👑

Vor 7 Monate
Girl
Girl

Mes luleve me therra un ty tgjeta✨

Vor 7 Monate
Buni P9TV Buni
Buni P9TV Buni

Shqiptar e bojn mas mirti. Per gjith Ver i kena Hitet ma te Fort ne Bot❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor 7 Monate
Oana Bratu
Oana Bratu

Loveee it 😍 Love from Romania 🇷🇴

Vor 7 Monate
Melisa Bikliqi
Melisa Bikliqi

The summer hit we all waited for!!!

Vor 7 Monate
Eneida M
Eneida M

Me ne fund Majk nje kenge te hajritt pas kaq shume kohesh ❤️🥺🥺👏🏻👏🏻🥰❤️❤️

Vor 7 Monate
Eraldo Xhelili
Eraldo Xhelili

Kenga dhe hiti qe te gjithe ne po prisnim....dhe shume koplimente Iva Xhelilit per gjithe sensualitetin e saj ne klip!

Vor 7 Monate
Nikoletta Liatsou
Nikoletta Liatsou

Τέλειο!! Bravo from Greece ❤️💯

Vor 7 Monate
SHQYPTAR Albania
SHQYPTAR Albania

Thanks

Vor 7 Monate
amela seferovic
amela seferovic

Hiti i veres 2021 👏 Bravo cuna majk 👑 zerin te VEQANT ledri 👑

Vor 7 Monate
Ambra Osmani
Ambra Osmani

Ksaj kënge i vjen era verë ❤

Vor 7 Monate
Romina Coku
Romina Coku

Summer hits joined the chat😍

Vor 7 Monate
Gloria M
Gloria M

Love it 📈🎸💯🇦🇱💃👐

Vor 7 Monate
Enrik 1111
Enrik 1111

Super hit dhe keni bëre mirë që e keni bëre te hoteli i gjuetisë është super vend😍😍

Vor 7 Monate
Arbërron Hoda
Arbërron Hoda

0:22 Hoteli i gjuetis ne Lezh ❤️ 1:19 rana e hedhur shengjin ❤️ 2:04 ishulli Lezhë 🇦🇱

Vor 7 Monate
Efeel
Efeel

Zyrtarisht hapet sezona e verës ☀️🔥

Vor 7 Monate
Prod. By Dzek
Prod. By Dzek

Pure summer hit 🌅🔥🔥🔥🔥🔥💥

Vor 7 Monate
Klodia k
Klodia k

Love this song 🎵it's really good

Vor 7 Monate
Krasniqi Kimete
Krasniqi Kimete

Ju dua shumë jeni mat Te mirtë se na knaqt me muzik Ju rujt zoti me Familie ♥️♥️♥️♥️♥️🌹🌹🌹🌹💃💃💃💃

Vor 7 Monate
music.songs.translater
music.songs.translater

Strong Song, Love it ♥♥💯💯

Vor 7 Monate
•Miranda•🦋
•Miranda•🦋

Linda canción. Love it.💖🦋 Faleminderit shumë që shtuat spanjisht.. 🇬🇹🦋🦋

Vor 7 Monate
Riga🤪
Riga🤪

si qdo këngë edhe kjo hit ka mu bo ❤️❤️❤️❤️

Vor 7 Monate
marinela disha
marinela disha

I love the singer Majk and his song 😍✨💫

Vor 7 Monate
Bledi Zefi
Bledi Zefi

Super kenge super klip… Lezha kune vain bukuri me vete 😘

Vor 7 Monate
Noofines Arena
Noofines Arena

Majk and ledri killing it👏👏👏❤️❤️

Vor 7 Monate
SILVA TATANI
SILVA TATANI

Te lumt goja shume kenge ebukur 💞🌟👏👍🙏

Vor 7 Monate
Edi Lyte
Edi Lyte

Kenga qe do na shoqeroj gjith veres👏👏👏👏⭐️⭐️⭐️

Vor 7 Monate
Meso Gjermanisht
Meso Gjermanisht

Super këngë 🔥🔥🔥

Vor 7 Monate
Mendlinda Gashi
Mendlinda Gashi

Ma nfund bishat bashk. E kom prit ket momentt me vite te tera. 😍😍😍

Vor 7 Monate
Creative Ideas
Creative Ideas

Its been a long time since i didnt hear a song like this sooo lit🔥🔥🔥🔥 greetings from🇸🇪🇸🇪

Vor 7 Monate
Ejona Haxhija
Ejona Haxhija

Bravo MAJK dhe LEDRI jeni te mrekullueshem si gjithmon suksese 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

Vor 7 Monate
Aurel Entzi
Aurel Entzi

Love it 😍😍😍 Summer hit🙌🔥🔥🔥🔥❤❤

Vor 7 Monate
Olsi Kambo
Olsi Kambo

Bravo majk je gjigand talenti yt njihet n gjith boten i am yours fans

Vor 7 Monate
Mirsad Iseni
Mirsad Iseni

100 her ne dit e ndegjoj edhe nuk ngopem ❤❤ zoni Majkit osht omg 😢❤❤❤

Vor 7 Monate
Ola shehu
Ola shehu

Marr ja do des ja do tmarr este amor me va matar no te puedo olvidar o bela ty une do te maaaaaarrr bela ty do tmaarr zemer ty do tmaaarr ja do des e ja do tmarr Tfala sa here une ty kom cu tfala ti mke injoru un su nala asnjehere une nuk u nala maaaaaarrr bela ty do tmarr zemer ty do tmarr ja do des e ja do tmarr LEDRI VULA: Po lypi si ti po spe shoh une asnjo e di kom me tmarr e sigurt si kasko Latina mos mkqyr ti mu si gringo se jam addicted n'ty si narco ti mu mdeh mbon si narco je tu mdjeg o diablo krejt ca po du qysh jom per ty me kon ti per mu Ca ke ca po meno ca ke ca po meno hajd thuj-thuj se ti me mu nuk shko t'marr, t'marr REF: Ma Ma Ma Marr ja do des,ja do tmarr este amor me va matar no te puedo olvidar o bela ty une do te maaaaaarrr bela ty do tmarr zemer ty do tmarr ja do des e ja do tmarr MAJK: Zemer per ty kisha bo un kilometra mos ta nin kur ca thojn tjerat si lule mes therra une ty tgjeta e ti hala po lun me mu nuk esht nrregull - nrregull aaaaa aaa a nrregull - nrregull jom tu nga mas teje si mas lekut - lekut hap mas hapi po tnjeku - njeku uuuuuuu mos ta nin edhe nese nje dite e mire prap do tvij REF: se ja do des ja do tmarr este amor me va matar no te puedo olvidar o bela ty une do te maaaaaarrr bela ty do tmaaarr zemer ty do tmaaarr ja do desi ja do tmaaarr Tfala sa here une ty kom cu tfala ti mke injoru su nala asnjehere une nuk u nala Maaaaaarrr bela ty do tmaaarr zemer ty do tmaaarr ja do des e ja do tmarr

Vor 7 Monate
Majlinda Gegaj
Majlinda Gegaj

Sa me pelqen 🥂🤩

Vor 7 Monate
Florenc Xhaferri
Florenc Xhaferri

Ja do te vdes , ja do te marr😍

Vor 7 Monate
kris wu ✓
kris wu ✓

music doesn't need any language to feel🔥

Vor 7 Monate
Rajmond Shabani
Rajmond Shabani

Keng super, nuk mund te ishte ndryshe nga dy kengetar fantastik.. 😉✌

Vor 7 Monate
Eri Kola
Eri Kola

Majk super , zeri jot eshte perl .👑👌

Vor 7 Monate
Silvana Hyra
Silvana Hyra

Love it💗

Vor 7 Monate
N. Nuhaj
N. Nuhaj

Si gjithmone Ledri sjell vetem hite💖😍

Vor 7 Monate
arbnormal
arbnormal

Ledri e majki e kan hapur sezonin e veres🔥🔥🔥

Vor 7 Monate
Laura sole
Laura sole

Super kenge, suksese!!

Vor 7 Monate
Antonela Sina
Antonela Sina

Akoma pa e degjuar them se ky do jet hiti veres🔥🤘😍😍😍

Vor 7 Monate
Erlind Haxhiaj
Erlind Haxhiaj

kush mendon se kjo do jete hit 🔥🔥🔥

Vor 7 Monate
Francesko Beqiri
Francesko Beqiri

Shum hite jan nxjer kete ver 🔥 presim hite te tjera ! 🔥🔥

Vor 7 Monate
Tayna💘Kida
Tayna💘Kida

Kush e lexon komentin tim zoti e rujt dhe i plotësoftë të gjitha dëshirat❤️❤️

Vor 7 Monate
AELA ELA 💖
AELA ELA 💖

Shum faleminderit edhe t'y te rujt zotii 👄💋💋👄💕💖💖💖💖👍👍👍👍👍👍👍

Vor 7 Monate
Roza Roza
Roza Roza

👍

Vor 7 Monate
Lejdis Hysollari
Lejdis Hysollari

Faleminderit ,gjithashtu

Vor 7 Monate
Elda
Elda

It will be a hit!!! Love from Bosnia ❤️

Vor 7 Monate
777Aleks
777Aleks

🇦🇱❤️🇧🇦

Vor 7 Monate
Nisi Popova
Nisi Popova

Hello from Bangladesh I love Albanian music

Vor 6 Monate
Gimeraj
Gimeraj

Ja do vdes ja do t'marr 🔥🔥🔥

Vor 7 Monate
Gjorgjan Kola
Gjorgjan Kola

Hoteli i Gjuetise dhe Laguna e Vainit-Perlat e Veriut te Shqiperise!

Vor 7 Monate
Sara Aras
Sara Aras

Sebashku me Ranen e Hedhun 🥰

Vor 7 Monate
RikYmusic
RikYmusic

@A A ne lezhe

Vor 7 Monate
A A
A A

Ku ndodhen kto tlutem?

Vor 7 Monate
Selma Deliu🧸
Selma Deliu🧸

Love this song😍It's so beauty😍♥️

Vor 7 Monate
Lyrical_im
Lyrical_im

Uau😍😍😍 sa kenge e bukur ju lumtë 👍👍

Vor 6 Monate
its_xhes
its_xhes

Do te marr dhe pike😃 super , bravo djema jeni me tmiret❤

Vor 7 Monate
Bekim Keshi
Bekim Keshi

Je shume i mire ledri kenga shumeeeeeee e bukur ❤️ 💞 💖 💕 😍 👏 👏 👏 👏

Vor 7 Monate
betim hysniu
betim hysniu

Big summer hit 🔥

Vor 7 Monate
MigiAl 💗
MigiAl 💗

Before I used to listen more foreign songs, now I prefer only Albanian. They hit!! 🤌🙏👏👏👏👏👏

Vor 7 Monate
Kaltrina Kryeziu
Kaltrina Kryeziu

Me too 😆

Vor 7 Monate
An h58
An h58

Zoni i Majkit qetsim i veshve📌

Vor 7 Monate
Vali Gashi
Vali Gashi

Bravo Majk O Ledri⭐️ zemra ju knoft Bro🔥🔥🔥🔥

Vor 7 Monate
Azra Kaya
Azra Kaya

Majk’s voice 🤤

Vor 7 Monate
Ymiliana Hatia
Ymiliana Hatia

LEDRIII 👑👑⭐⭐❤❤ perseri nje hit tjeter 🔥🔥🔥👊👊😍😍♥️♥️❤❤

Vor 7 Monate
Majlinda Jashari
Majlinda Jashari

Hiti super. Ledri bukur si gjithmone, po Majk jashte normales dicka me zerin e tij. Ze qe ta knaq shpirtin...

Vor 7 Monate
Marina Gjeka
Marina Gjeka

OMG cfar zeri qe ka Majk. Ledri the best Like kush mendon kshu.

Vor 7 Monate
lorenzo stefa
lorenzo stefa

Ledri vula... #one in Albania

Vor 7 Monate
Kedjan Zogu
Kedjan Zogu

Wow wow brvo nje super hit veror ....👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👍👍🔥🔥🔥👑

Vor 7 Monate
Vitore Tanushaj
Vitore Tanushaj

Hit hit ska fjal 100 her e kam nigju deri tash 🔥🔥

Vor 7 Monate
Ariesa Dauti
Ariesa Dauti

Super keng dhe videoclip 🙈❤️❤️😍

Vor 7 Monate
Kelmend Malsi
Kelmend Malsi

Ne Lezh dhe Shengjin asht ba

Vor 7 Monate
shkodra shkodra
shkodra shkodra

Pasha ni zot ska Rapper mate fort Kosov as shqipri si majkin bravo djalosh per zerin keq te bukur🤩

Vor 7 Monate
Fazile Bardhi
Fazile Bardhi

Wow 🤩 super 🙌 këngë 👌

Vor 7 Monate
Deno Deno
Deno Deno

Zeri I Majkut😍🙌

Vor 7 Monate
Jahja Era
Jahja Era

Super keng nga idhulli im ❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥

Vor 7 Monate
Albina Shyti
Albina Shyti

Lezha jone e bukur.❤

Vor 7 Monate
Armenida Koci
Armenida Koci

O zot😳 hit i viteve 📌

Vor 7 Monate
Shkoder Shkoder
Shkoder Shkoder

Kush e degjon cdo moment kete super kenge 🤔🤔😍😍

Vor 7 Monate
Abiyoye Akachi
Abiyoye Akachi

2007: Si manekene 2021: Marr Veq hite tu pru kta dy 🔥🔥🔥

Vor 7 Monate
Elizabeta E
Elizabeta E

KRYEVEPER hiti i veres 🔥🔥🔥

Vor 7 Monate
Zani Blloshmi
Zani Blloshmi

Like kush mendon se esht super hit💥💥👑👑

Vor 7 Monate
leon zn
leon zn

🇦🇱🇦🇱🇦🇱 the best quality of music!

Vor 7 Monate
laidopuffi
laidopuffi

mfal ndrroj pak tem por me ble bre qymyr kam nevoj banoj ne suharek nese esht e mundr tlut kontakt..

Vor Monat
E E
E E

Hoteli Gjuetise Lezhe 🥰

Vor 7 Monate
trosha
trosha

Beravooooo ledri dhe majku✌✌✌🤗🤗🤑🤑🤑🙊🙊💋💋💋🙉🙉🙉😻

Vor 7 Monate
Gerald Plaka
Gerald Plaka

Majk is the best Voice 🔥🔥🔥

Vor 7 Monate
toijg avnnr
toijg avnnr

😍😍😍😍😍😍

Vor 7 Monate
Oresti Demiraj
Oresti Demiraj

E di qe muzika do jet bomb fare kur shikon majk te kercej❤❤

Vor 7 Monate
GOGA
GOGA

🎶Merre bije e nenes ohhh vajzes mos iu ndaj🎶🍭

Vor 7 Monate
Xhevahir Palnikaj
Xhevahir Palnikaj

Super keng❤🧡💛💚

Vor 7 Monate
Stella_&_
Stella_&_

Marr ..👇..o dote vdes o do te marr....🥂🍾🎶🎶🎶🎶 bella 🧸🥀😔.....🎶🎶🎶🎶🎶❣🥺💎🎶🎶🎶🎶 🖐💔

Vor 7 Monate
pranvera luma
pranvera luma

Love it 😊😊😊

Vor 7 Monate

Nächster

BUTRINT IMERI x KIDA x LEDRI VULA - DALE

3:07

BUTRINT IMERI x KIDA x LEDRI VULA - DALE

AVD Digital

Aufrufe 81 000 000

Ledri Vula ft. Lyrical Son - Princess Diana

2:44

He was fed up 😂 | #shorts

0:17

He was fed up 😂 | #shorts

SportsNation

Aufrufe 8 837 396

Taking Our Free Abandoned Airplane Home!

33:23

Taking Our Free Abandoned Airplane Home!

Rebuild Rescue

Aufrufe 841 189

Bruno ft. Flori Mumajesi & Klajdi Haruni - NINA

2:59

CRICKET x MUMA x DAFINA ZEQIRI - PA TY (Remix)

3:24

CRICKET x MUMA x DAFINA ZEQIRI - PA TY (Remix)

Cricket Music

Aufrufe 48 000 000

Dhurata Dora ft. Noizy - Mi Amor (Official Video)

3:04

Kidda X Capital T - Magji

3:34

Kidda X Capital T - Magji

Capital T

Aufrufe 23 000 000

Flori ft. Ghetto Geasy & Bruno - Mori

3:21

Flori ft. Ghetto Geasy & Bruno - Mori

FloriMumajesiOfficial

Aufrufe 61 000 000

LEDRI VULA - DON MO

2:34

LEDRI VULA - DON MO

Ledri Vula

Aufrufe 12 000 000

Yll Limani - Lshoja Zanin

3:14

Yll Limani - Lshoja Zanin

Yll Limani

Aufrufe 9 200 000

He was fed up 😂 | #shorts

0:17

He was fed up 😂 | #shorts

SportsNation

Aufrufe 8 837 396