Lumi B ft Xhensila - Prit pak

 • Am Vor Monat

  Lumi BLumi B

  ​ @ONIMA - smarturl.it/ONIMA
  Stream and Download: music.onima.co/PritPak

  Lumi B ft Xhensila - Prit pak
  Produced by: BIGBANG
  Melody line: Yll Limani

  Make up :Sellma
  Hair: Kaci
  Styling :Outlaw_laboratoire de style
  Korografi Andi Murra World of dance
  El Director: Valon Aziri
  Video Produced by: CINEGR8


  Follow LumiB on IG:
  instagram.com/lumib/

  Follow Xhensila on IG:
  instagram.com/xhensilamyr...


Elena Kyiv
Elena Kyiv

Xhensila💥👑💎❤️❤️❤️❤️from Ukraine👏👏👏👏

Vor 16 Stunden
Ani Cani
Ani Cani

Oi xhensila vdeksha une siper teje😂

Vor Tag
ravinder singh
ravinder singh

Beautiful song

Vor Tag
Valbona Pergjergji
Valbona Pergjergji

Shume kenge e bukur une e degjoj10 here ne dite Urime te dyve

Vor 3 Tage
Alketa Sinani
Alketa Sinani

Xhensila je yll

Vor 3 Tage
Amelia Mancelli
Amelia Mancelli

Me duhet te shkruaj edhe une per xhesin😂

Vor 3 Tage
Orgesa Lita
Orgesa Lita

Nuk e shpjegoj dot si i ka dal zeri xhensiles😂😂

Vor 4 Tage
Emiliano Starova
Emiliano Starova

prit Pak 🐣

Vor 4 Tage
Tony
Tony

Cfar popull shkerdhat me teper komentojn burrrat se grat ankouni nga Ana artistike o baxhella Jo si kercen ose cfar ka veshur? Sinqerisht shume popull I cuditshem. Nuk ju gjehet dermani. Te Fala to the most boring people qe zgjohen dhe flejn vetem me negativitet

Vor 4 Tage
Lela Seli
Lela Seli

Po loqk je Xhenisla, super Song. 🥰🥰😘😍

Vor 4 Tage
ermal merkaj
ermal merkaj

si me bythe si pa bythe XHENSILA

Vor 4 Tage
kujtim hoxhaj
kujtim hoxhaj

top hit

Vor 4 Tage
urim ndou
urim ndou

o xhensila ke dalur si shtrige me ato balluke

Vor 5 Tage
Lyrics video
Lyrics video

Ik degjo dhurata doren

Vor 5 Tage
Elidon Islami
Elidon Islami

💩💩💩💩

Vor 5 Tage
Jamila Fardi
Jamila Fardi

حبييييت ❤❤ مين فيكم عربي يجي هون 💃💃

Vor 5 Tage
regina Ndoci
regina Ndoci

🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱 go shqipe 👏👏👏

Vor 5 Tage
Zmaj Zmaj
Zmaj Zmaj

Sranje abanska govna

Vor 5 Tage
Alban fier
Alban fier

Pse duket sikur po mer hije baxhelle kjo

Vor 5 Tage
lumturije baftiu
lumturije baftiu

So cute

Vor 6 Tage
L Gashi
L Gashi

Shokit gjensila eshte femer shume e bukur god bless her thjesht simpatike e natyrale

Vor 6 Tage
Taulant Pepaj
Taulant Pepaj

Xhensila o vllai jo Gjergji 🤦‍♂️

Vor 7 Stunden
Αντρεας Χοτζα
Αντρεας Χοτζα

Bravo

Vor 2 Tage
Gaya Budoyan
Gaya Budoyan

Ha

Vor 7 Tage
Ejlyl28 B097
Ejlyl28 B097

shumë e bukur kënga xhensila je super

Vor 7 Tage
Etleva Shabani
Etleva Shabani

Kenga me e shpifur kjo eshte

Vor 7 Tage
shani yan
shani yan

Do dali do thot dhe kjo si ana e perputhen nuk ka dal akoma versioni origjial eshte demo 😂 😂😂

Vor 7 Tage
Ersila ceka
Ersila ceka

Un tani pres imitimin e Olsit kshu si eshte vesh kjo do dali super klip 😂😂😂

Vor 7 Tage
ahmed Soummar
ahmed Soummar

super

Vor 7 Tage
fatbardh rosa
fatbardh rosa

Nov ozt a bucor

Vor 7 Tage
Rumeysa
Rumeysa

Sinqerisht tek kjo kenga nuk po e njoh xhensilen😳

Vor 7 Tage
Rumeysa
Rumeysa

@shani yan 😂😂

Vor 7 Tage
shani yan
shani yan

sa skandal zeri xhensiles 😂😂Do me kendu si Elvana

Vor 7 Tage
elena xhika
elena xhika

E

Vor 8 Tage
Dorjan Ahmetaj
Dorjan Ahmetaj

Super tekst 🔥💘🔥 shum komente negative trupin po e ekspozojn ca koke laraska esht artiste o njerz zoti ja ka fal bukurin je me e mira 💖 😘 🌠

Vor 8 Tage
Merkaj Dorina
Merkaj Dorina

Skandallll!!!!

Vor 8 Tage
Mr7Elking
Mr7Elking

Albanskenderaj

Vor 8 Tage
Arjana Tanku
Arjana Tanku

Super yll kenga dhe kengetaret . Xhensila super yll ..

Vor 9 Tage
Teodora Ndoni
Teodora Ndoni

Edhe xhensila si puna e ences..ne fillim goca t mira benin keng te veshura me bluza sportive.. tani jan joshur nga hiret e trupit te tyre dhe I reklamojnë neper keng.. ne kete videoklip ka nxjer edhe xhensila "mollet" e saj perfekte.

Vor 9 Tage
dolimi jotoo
dolimi jotoo

se zerin e koreografinë i ka 0 me xhufke😏😏😏😏

Vor 8 Tage
Gerti Sheftelia
Gerti Sheftelia

Kjo esther musical me e more ne bote

Vor 9 Tage
KOSTIKA LIKOLLARI
KOSTIKA LIKOLLARI

Plasi xhelozia mes femrave Shqiptare 🤣🤣 xhensila is fire 🔥🔥

Vor 9 Tage
Semira Gjureci
Semira Gjureci

Oj

Vor 10 Tage
Semira Gjureci
Semira Gjureci

😂😂😂😂

Vor 10 Tage
serry ciok
serry ciok

sa skandal zeri xhensiles 😂😂Do me kendu si Elvana

Vor 10 Tage
MAYA
MAYA

Kenge koti. Pike vlere qofte si tekst, qofte si muzike. N'’hale te dy

Vor 10 Tage
Brikena Hasani
Brikena Hasani

Superr hit Xhensilaa embelsira🍫💘🔥🥰

Vor 11 Tage
Florinda Lisaj
Florinda Lisaj

Sa femer e peshtirt

Vor 11 Tage
serry ciok
serry ciok

🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor 10 Tage
mikoy huio
mikoy huio

Imitim i shëmtuar i Dua Lipës! Kreativiteti dhe talenti zero.

Vor 11 Tage
Klevis Fejzolli
Klevis Fejzolli

Urime te dyve xhensila dhe lumi b

Vor 12 Tage
Nari Cani
Nari Cani

❤️❤️❤️

Vor 12 Tage
Mensur Kadriu ( Official 2020 )
Mensur Kadriu ( Official 2020 )

https://www.youtube.com/channel/UCjukRChH81VmWaD7S5lHpCQ

Vor 12 Tage
elena xhika
elena xhika

Super hit , suksese

Vor 12 Tage
mikoy huio
mikoy huio

Yje 😙😙😙

Vor 11 Tage
Elsa Renis Matias
Elsa Renis Matias

Dikur KËNGËT...vetem këngët e kesaj më pelq sh...se kjo si e përkëdhelur e shtirur ka qen gjithmonë...po tani as këngët si ka gje.. shyqyr e kuptoi që hyjne në punë MENDERJA se zerin e koreografinë i ka 0 me xhufke😏😏😏😏

Vor 12 Tage
amarildo Boza
amarildo Boza

Kenge e bukur

Vor 12 Tage
besadurres
besadurres

Mirë shumë ke dalë fiks si grua e martuar 😂

Vor 12 Tage
Georgina’s Vlog
Georgina’s Vlog

🎧🎧

Vor 12 Tage
Ervis Lamce
Ervis Lamce

Mua me pëlqen shume

Vor 12 Tage
Qazimi
Qazimi

Nje super hit Si gjithmon xhensila je yll 💖

Vor 13 Tage
πTIM
πTIM

🔥

Vor 13 Tage
wil son
wil son

🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor 13 Tage
Rosetta Morosini
Rosetta Morosini

Sa komente negative beni o njerz.Degjoni kengen dhe kaq .Po nuk ju pelqeu mos beni Like por mos kritikoni sepse nuk jeni perfekte sepse nuk ekziston persosmeria tek asnje njeri

Vor 13 Tage
lea amb
lea amb

00

Vor 13 Tage
anxhelka🍫💫
anxhelka🍫💫

Xhensila:] Prit pak, prit pak Mos m'ke bo magji [Lumi B:] Eyo prit pak, prit pak [Xhensila:] Prit pak, prit pak [Lumi B:] Eyo prit pak, prit pak [Xhensila:] Dit nat, dit nat mu ke bo varsi Ajajjia po prit Ec pak, ec pak mos m'le me prit Mos s'munem me vi E sa, sa Sa her nuk po shihem Si akull unë po shkrihem Po du, po du prap Deja Vu [Lumi B:] Eyo drank,drank Ti e di shum e mirë je My love, love Baby come, come Kur e di që jam the one, one Pse po humb kohë me tjetërkon, kon [Xhensila:] Palamalam, malam men Ti jo, por ti E lu lojën përsëri [Xhensila & Lumi B:] Prit pak, prit pak Xhensila Më ke bo magji Se bon, bon zemra Tik tak, tik tak Kur je afër ti 𝐥𝐢𝐤𝐞 𝐬𝐮𝐛𝐬𝐜𝐫𝐢𝐛𝐞 𝐥𝐨𝐯𝐞 𝐚𝐥𝐥❤️🥺

Vor 13 Tage
Daniyal A
Daniyal A

This song is amazing, melody is beautiful. Feels like summer when I listen to it ☀️❤️‍🔥

Vor 13 Tage
Alkena Kena
Alkena Kena

Yje 😙😙😙

Vor 14 Tage
Shkelzen Xeni
Shkelzen Xeni

Omg sa shume komente negative per veshjen e xhensiles. A ka me shume rendesi veshja sesa ky super hit qe po degjohet edhe ne pubet e anglise? 🤔🤔🤔

Vor 14 Tage
LucidDreaming X
LucidDreaming X

Shumica komentoni pa lidhje dhe jan Xheloza aty eshte problemi...!

Vor 14 Tage
blue beach
blue beach

Lum Likja qe të ka 😂

Vor 14 Tage
Klea Guga
Klea Guga

Autotune on fire🔥🔥🔥🔥🔥 Komplet fallco eshte bere

Vor 14 Tage
Ask to seduce Miss
Ask to seduce Miss

A.jam.gabim un apo spo ma ban Syri me kte Xhensilen per Zotin, me kte Stil kercimi dhe zhveshjes No Go

Vor 9 Tage
Miranda Furrari
Miranda Furrari

Ka dale ne mode, provo mos ti tundesh po te thajne kupen

Vor 14 Tage
Adelina kuqi
Adelina kuqi

🇦🇱🇽🇰🎤👏

Vor 14 Tage
Anila Durres
Anila Durres

Super hit ❤❤❤

Vor 15 Tage
bodoti qwiu
bodoti qwiu

Mamaja e nje vajze dhe nxjer bythet ashtu ekspozohet vec per klk pz shqiperia ka mar fund😒😒

Vor 13 Tage
Ritvan Rrapi
Ritvan Rrapi

Po' pse moi Xhensi. i humbe piket me kete veshje .Duket qe je kursyer cik.apo domatja shikon domaten e do piqet.kalofsh mire.

Vor 15 Tage
Z. A.D
Z. A.D

Cili vend o ky qe e kan bo videoklipin ? Ne Shqipri apo ?

Vor 15 Tage
Allawi S
Allawi S

محلا هالصوت

Vor 15 Tage
Xhevdet Berisha
Xhevdet Berisha

2 my favorite Artist Shqiptar 🇽🇰🇦🇱

Vor 15 Tage
e b
e b

O sila sa mëgra ke pi kur e bone ket videon

Vor 15 Tage
najfi bushi
najfi bushi

O zmr je bo kopje e rihanes te klipi ti mduket ? Tek pasqyra ! 😑😑😑mos kopjo je fiks si ajo

Vor 15 Tage
Shahir Qerimi
Shahir Qerimi

Lumi B Fenomen si gjithmone 🔥🔥👑👑

Vor 15 Tage
♡︎GRE♡︎
♡︎GRE♡︎

Wow🤍

Vor 15 Tage
Tuk Tuk
Tuk Tuk

Po shikoj disa weird comments below.. ne lidhje me by**et e Xhensiles! Desperate people for some likes or comments🤷😆

Vor 15 Tage
Heart Love
Heart Love

Nuk po fokusohesh me te kenget po te trupi,,,,sme duket ok

Vor 16 Tage
irsa lici
irsa lici

Kot fare Kenga me e ulet kujt I duket kshu like

Vor 16 Tage
Lucky Roll
Lucky Roll

Rihanna Wild Thoughts - Videoklipi copy paste

Vor 16 Tage
aswer huio
aswer huio

Mhmmm.. Xensila livizjet e tua sjan hiq me muzik.. Sorry sdin me kcy ti, edhe qa esht more zéri yt kshtu, autotune=100%

Vor 16 Tage
Cassie
Cassie

sa skandal zeri xhensiles 😂😂Do me kendu si Elvana

Vor 15 Tage
xhani ibershimi
xhani ibershimi

Xhensila eshte shume e bukur dhe mos e shani

Vor 16 Tage
Nadire Lika
Nadire Lika

Bravo je shume bukur hit super

Vor 16 Tage
mirseda cekani
mirseda cekani

Skena e rihannes

Vor 16 Tage
ShimaStudio
ShimaStudio

Po lexoj shum komente qe ofendojn kengtaren, dhe nuk po kuptoj si esht e mundur qe njerzit sot shajn per cdo gje qe njoni/a ben. Kjo sillje esht komplet pune xhelozie dhe zilie. Un besoj qe Xhensila esht Yll, dhe te ky videoklipi esht akoma me shum. Me nje fjale esht bukuri e rralle. Mua me ben kte efekt! Me mbyllur komentin; esht e kot qe shkruani kto fjale ofenduse per te treguar livelin e mentalitetit tuaj, po shijoni artin e muzikes. ;)

Vor 16 Tage
Romina Kore
Romina Kore

Yll Yll Yll vazhdo jepi.... Love you....

Vor 16 Tage
orgita sheji
orgita sheji

👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍 super bravo ka dal shume kenge e bukur

Vor 16 Tage
*noemimerdani*
*noemimerdani*

Mund te jete pak me dengla ne kete kenge , ama kane te tjera qe bejne me keq, thoni qe ju pelqen kenga , lerini te tjerat

Vor 16 Tage
Gentiana Hushi
Gentiana Hushi

U kënaqën regjisorët duke filmuar videoklipet e fundit të kësaj .🤭

Vor 16 Tage
Σού
Σού

💞💞

Vor 16 Tage
Sara Nurellari
Sara Nurellari

😍😘😗😙😚🤩

Vor 16 Tage
Klea Baci
Klea Baci

Nuk estate ndonje wow çfare kenge po hajt sa per klikime

Vor 16 Tage
Gazmend Sula
Gazmend Sula

A mer bes u ke von edhe ti mas lekut.por die se leku lek te bon

Vor 16 Tage
gangg gangg
gangg gangg

nk e kuptoj pse kaq shum komente negative😏

Vor 17 Tage
Adela Ferati
Adela Ferati

😀😀sa bkr🙂🙂keni dal

Vor 17 Tage
Marilja
Marilja

❤❤❤❤❤❤

Vor 18 Tage
minij hooi
minij hooi

Po kjo sapo shkon e ben zerin dhe me shume autotune . Mos flasim per bythet se esht be mod fryrja

Vor 18 Tage
aswer huio
aswer huio

I love💋💋💋✋💋💋💖💖💖💖💖💖💖👌👌👌👌👌👌👌

Vor 18 Tage
Vali Redzepi
Vali Redzepi

🔥 Killed it

Vor 18 Tage
D. B
D. B

Qenkan Bio domatet e Bes Kallakut shi sa e ka ber bythen Xhensila 🤣🤣🤣

Vor 18 Tage
Maksim Zabrodin
Maksim Zabrodin

Super👏👏👏👏👏👏💕💕💕💕💕💕💖💖💖💖💖💖👍👍👍👍💋💋💋💋💋💋👋👋👋👋👋

Vor 18 Tage

Nächster

Dhurata Dora ft. Noizy - Mi Amor

3:04

Dhurata Dora ft. Noizy - Mi Amor

Dhurata Dora

Aufrufe 9 900 000

Arilena Ara ft. Noizy - Murderer

3:28

Arilena Ara ft. Noizy - Murderer

Arilena Ara

Aufrufe 3 600 000

Majk x Ledri Vula - Marr

3:42

Majk x Ledri Vula - Marr

Majk

Aufrufe 17 000 000

Miami - Nicky Jam | Video Oficial

3:10

Miami - Nicky Jam | Video Oficial

NickyJamTV

Aufrufe 2 187 148

Marigona ft Rinian - Drama

2:40

Marigona ft Rinian - Drama

NMusic

Aufrufe 59 000

Ronela Hajati ft Vig Poppa - ALO

3:17

Ronela Hajati ft Vig Poppa - ALO

Ronela Hajati

Aufrufe 3 200 000

ALI471 x UZI - ACAYIP [official video]

2:59

Momo Chahine x Luqe - Je ne sais pas

2:41

Momo Chahine x Luqe - Je ne sais pas

Momo Chahine

Aufrufe 50 993

Schmeckt das? - MyEy bei "Die Höhle der Löwen"

22:24

dive through the impossible shape

0:18

dive through the impossible shape

Funk Bros

Aufrufe 4 325 633

Alycia Marie - Without Me (Official Music Video)

3:15

Einen Traum erfüllen.

11:46

Einen Traum erfüllen.

Mein Fehnhaus, Fiete und Ich

Aufrufe 65 805