Lorenc Hasrama ft Olsi Bylyku - HËNA

 • Am Vor 2 Monate

  UnixMusicUnixMusic
  subscribers: 262 Tsd.

  @ONIMA - smarturl.it/ONIMA
  Stream or Download: music.onima.co/HENA
  Music & Lyrics - Irkenc Hyka
  Mixed & master By JoJo
  Olsi part - Lyrics By Olsi
  Connect with Lorenc Hasrama:
  lorenc_hasrama?...
  Coonect With Olsi Bylyku:
  olsibylyku1?igs...
  Connect with Irkenc Hyka:
  / irkenc.hyka
  Connect with JoJo:
  / mixedbyjojo
  Connect with Unix Music:
  / unixmusicprod

@sankarmukherjee9576 +8
@sankarmukherjee9576

Congratulations for this beautiful song. Amazing voice. Love from Kolkata.India.

Vor 2 Monate
@zanabanci1943 +4
@zanabanci1943

This song is emotional well done guys ❤🇦🇱

Vor 2 Monate
@user-ly4mz5zu6t +59
@user-ly4mz5zu6t

Me te vertet me vjen keq pse mor ky ze i lorencit nuk vlersohet shum ky meriton shum.shum cfar zeri.artist me plotkuptimin e fjales.i japin hapsir télévisive disave qe per bes nuk e meritojn ma shum se ky ze fantastik❤

Vor 2 Monate
@moya425 +17
@moya425

Irkenc je i paarritshem muzika jote ilaci shpirtit tim cdo keng qe ti krijon esht nje hit ,super interpretim cuna lorenc olsi jeni shum te mir te dy.suksese .irkenc te adhuroj ❤

Vor 2 Monate
@Stilli007
@Stilli007

Zeri I Lorencit te prek ne thellesin e shpirtit ❤❤❤ Olsi duhej t ndahej qe te vinte 🔥🔥 kengeve dhe t beheshin hite 😜

Vor Monat
@alexanderkorsalka1994 +3
@alexanderkorsalka1994

I love it ❤ When will it be released on Spotify?

Vor 2 Monate
@lauralengu8967 +94
@lauralengu8967

Super talent Lorenc👌🏻 zeri yt meriton me shume hapesire ne tregun muzikor 🥰

Vor 2 Monate
@mehmeti6826 +1
@mehmeti6826

Sot Han buke lepirsat jo talent at 🤣

Vor 2 Monate
@Skenda-zf2tv +8
@Skenda-zf2tv

KJO KËNGË ËSHTË MË SE MADHESHTORE NDANI NDJENJAT ME NE NË ♥ ..! FALEMINDERIT SINQERISHT BRAVO SUKSESE ,ME PELQEJN KËNGËT TUA NDIHEM SI I SEMUR KESHTU QË I DUA ,DHE TE GJITHA KËNGËT TUA I DEGJOJ HER PAS HERE ,MUZIKA PËR TË DEGJUAR NË PËRSËRITJE , MË PËLQEN ,TË BËN TË ËNDËRROSH SUKSESE PËR DY KËNGËTARËT 🔥🔥✅✅

Vor 2 Monate
@fios6801 +3
@fios6801

Bravo cuna. Lorenci ka nje super ze dhe kendon me shpirt. Nuk arrij te kuptoj se si eshte e mundur qe kane shume shikueshmeri ata palo kengetare. Olsi shume figure pozitive dhe cun me ambizie. Shume komplimenteve te dy.

Vor 2 Monate
@arseitmera4558 +4
@arseitmera4558

Historia ime per vuajtet ne ket jete si dhe shume te tjere vuajne nga dashuria Bravo Shoke super text👏

Vor 2 Monate
@jordancerisola7429 +5
@jordancerisola7429

From a fan from Gibraltar Beautiful Emotional Song.Amazing.🙏❤

Vor 2 Monate
@YioFnjk +5
@YioFnjk

I adore it. When will Spotify make it available?

Vor 2 Monate
@EonaAga-im4wv
@EonaAga-im4wv

They are Albanian they don’t understand

Vor 28 Tage
@Rozi58 +10
@Rozi58

Balada më e bukur dhe trishtuese e dashuris,mezi e kam prit dhe isha e sigurt që do të ishte një super hit 💔😢😢

Vor 2 Monate
@user-zy5pw2dp4s +8
@user-zy5pw2dp4s

Lorenc është një zë i pa zvndsushm i muzikës shaiptare ❤Lori Olsi💞

Vor 2 Monate
@MrMagda83 +17
@MrMagda83

Super kenge. Refreni eshte dhe per personat qe mund te kesh humbur ne jete. Super

Vor 2 Monate
@amarildoxhelaj
@amarildoxhelaj

Kengë e mrekullueshme me e mira në botë,

Vor 2 Monate
@Olamm87 +7
@Olamm87

Si gjithmone kenga e tij eshte me e mira ne treg ❤ You Go Campion 🎉

Vor 2 Monate
@90Angel10 +10
@90Angel10

Zeri Lorencit eshte ilac per merzitjen! Shume e bukur!

Vor 2 Monate
@aleksandratota7212 +3
@aleksandratota7212

Suksese Lorenc kenge shume e bukur ,dhe gjithe te dashuruarit u bashkofshin sa me shpejte

Vor 2 Monate
@noeldonaa +9
@noeldonaa

Lorenci I jep bukuri kesaj kenge me ate zë rrëqethëse 🥰

Vor 2 Monate
@l.gj.3334 +3
@l.gj.3334

Kenge super ne tekst, muzike, melodi, cdo detaj. Bashkepunim i papritur por qe ia ka vlejt vertete.

Vor Monat
@ninjarama5075 +9
@ninjarama5075

Kenga me bukur e 2023!🎙 HITIIII🥳❤

Vor 2 Monate
@antigonabytyqi2114
@antigonabytyqi2114

Zoti te rujt lorenc ze te mrekullushum ❤

Vor 2 Monate
@user-mg2vi8dz8r +3
@user-mg2vi8dz8r

Nje kenge qe ka shume fjale te cilen kane domethenie te bukura dashuri nje kenge super 😊😊

Vor 2 Monate
@FloriBarjami
@FloriBarjami

kujto syt e mi kur henen sheh , un edi shum mir zemer ca ke , fytyra ta shpreh... 😢❤️‍🩹💋

Vor Monat
@xhuelalamja-pu6vz
@xhuelalamja-pu6vz

Cfar zeri te bukur ke more djalë ❤ muzik per veshet tona bravo 😊

Vor 2 Monate
@blerinavrapi5600 +5
@blerinavrapi5600

Me ne fund another masterpiece 😍❤🎶🎶🎶 all the best lart e me lart 🙏

Vor 2 Monate
@TeftaHoxha-gn6bz
@TeftaHoxha-gn6bz

Kenga shum e bukur zeri i lorencit i vecant je nje super kengetar mor djal suksese suksese si ne kenge dhe ne jet

Vor 2 Monate
@perjetesishtt +8
@perjetesishtt

Super kenge qe te dhuron emocione dhe ndjesi te bukura dhe emocionuese njekohesisht🫶🫶

Vor 2 Monate
@osmanvaliasi
@osmanvaliasi

Super super zeresh bravo çuna

Vor 2 Monate
@fivestars4068 +4
@fivestars4068

Kengë plot mall, plot vujtje, plot Lot 😢 Ama, shumë e bukur me e ndigju 🤩💯💥

Vor 2 Monate
@akddnndjdjd220 +3
@akddnndjdjd220

Ohhh sa e bukur dhe e ndjerë kjo keng ❤ bravo Cuna

Vor 2 Monate
@elonanikolli4549 +4
@elonanikolli4549

Po qe e ka nje zë shume te bukur ky lorenci,dhe i thot fjalet shqip i kuptohen te gjitha👍

Vor 2 Monate
@osmanvaliasi +1
@osmanvaliasi

Bravo Lorenc dhe Olsi për këtë kenge

Vor 2 Monate
@kuzhinaeolesolaskitchen +1
@kuzhinaeolesolaskitchen

I love it 👏👏👏👏👏💯💯💯!!!

Vor Monat
@florahoxha2633 +1
@florahoxha2633

Nje si shpirt lenci dhe po ashtu olsi❤

Vor 2 Monate
@Bluskyj
@Bluskyj

Super bashkpunim! Bravi ragazzi ❤️✨👏

Vor 2 Monate
@kamelamyrte6336 +3
@kamelamyrte6336

Super zeee super tekst ❤️❤️ terapi shpirti ❤

Vor 2 Monate
@user-qz3ll3hk8r
@user-qz3ll3hk8r

Super kenge...Lorenci in Top..

Vor 2 Monate
@ketindreu3649 +9
@ketindreu3649

O zot nuk ngopem se degjuari kete kenge,aq e bukur eshte,bravo te dyve

Vor 2 Monate
@TeTe-Mati +1
@TeTe-Mati

Zeri I Lorencit ... mrekulli❤

Vor 2 Monate
@Brisi231 +3
@Brisi231

Super bashkepunim 👏👏Lorenci nivel tjerer 👏👏

Vor 2 Monate
@aliblerina9026 +1
@aliblerina9026

Lori dhe olsi si gjithmon t prekin zemren me hitet e veta❤🎉🥂🥹

Vor 2 Monate
@pfejzo +2
@pfejzo

Urime Lorenc, ze i mrekullueshem, suksese lart e me lart

Vor 2 Monate
@ketindreu3649 +8
@ketindreu3649

Super ze lorenci, po dhe Olsi nuk ngelet mbrapa bravo per bashkpunimin❤

Vor 2 Monate
@lorilindraku7736
@lorilindraku7736

Bravo Lorenci talenti me i mire Shqiperi

Vor 2 Monate
@Ersa-Ersa
@Ersa-Ersa

Perl Lorenc ke nje ze fantastik sa e bukur kjo kenge❤❤❤❤❤❤❤

Vor 2 Monate
@marvinm8446 +3
@marvinm8446

I love it 🔥❤️💯👍🏽

Vor 2 Monate
@kristelasmakaj9858 +2
@kristelasmakaj9858

Kenka dasht me u nda kaher ky olsi se na knaqi me keto keng 🔥🔥😍😍😍😍

Vor 2 Monate
@deshirerezi1256 +2
@deshirerezi1256

Super keng bravo 👏 cuna ❤️❤️

Vor 2 Monate
@K7RUNofficial +2
@K7RUNofficial

Love From India ❣️❣️🇮🇳🇮🇳🇮🇳😊

Vor 2 Monate
@SunShhineee +2
@SunShhineee

Bravo cuna jeni fantastik super keng❤❤

Vor 2 Monate
@pamela-12.al_ +2
@pamela-12.al_

Super keng 😍👏

Vor 2 Monate
@majlindaagolli7103 +1
@majlindaagolli7103

Bravo 👏👏👏

Vor 2 Monate
@danjelhyseni4477
@danjelhyseni4477

Kenge shume e bukur bravo cuna

Vor 2 Monate
@olsianagomaz +5
@olsianagomaz

Olsi Lorenc si shpirt super këng❤❤❤

Vor 2 Monate
@teutacela6086 +1
@teutacela6086

Shume kenge e bukur , i bukur bashkpunim ,,,, vetem suksese te 2

Vor 2 Monate
@mirjeta448 +2
@mirjeta448

Kenga bukur ❤❤

Vor 2 Monate
@vjollcabgashi1571
@vjollcabgashi1571

Te lumte goja mor djale.🔥💥

Vor 2 Monate
@elxno2823
@elxno2823

Bravii,sa e bukurrr👏👏👏

Vor 2 Monate
@user-uo8hi4ux4m
@user-uo8hi4ux4m

Bravo❤

Vor 2 Monate
@user-jj9li6tw5g +1
@user-jj9li6tw5g

Super kenge bravo cuna,suksese,

Vor 2 Monate
@zelokamili8581 +1
@zelokamili8581

Super kenge👏👏👏

Vor 2 Monate
@mirelacenkoli4075
@mirelacenkoli4075

❤Lorenc je zeri me i bukur😅suksese gjithmon te uroj jam fk

Vor Monat
@arditlilaj1356 +1
@arditlilaj1356

Just amazing 🫶🏻🫡👏

Vor 2 Monate
@mirandadauti4560 +2
@mirandadauti4560

Super ze super talent je Lorenc suksese te metejeshme

Vor 2 Monate
@denisadena814 +1
@denisadena814

Lorenzo + olsi = kryeveper ❤

Vor 2 Monate
@fridahalilaj1405
@fridahalilaj1405

🎶🖤👏

Vor 2 Monate
@IllyrianKiing +1
@IllyrianKiing

Me kan da prindet e saj prej Dashnise Time :( Nfund edhe aja u sjel keq ndaj meje Sot besoj eshte mi dikan tjerer Edhe pse thojke kurr ska mi dasht dikan tjeter :(

Vor 2 Monate
@bdnndhdbbdd1122
@bdnndhdbbdd1122

Super cuna kenga shume bukur me rit bashkpunim I bukur me zerat tuaj

Vor 14 Tage
@DORINA..---
@DORINA..---

Po i lutem henes sonte ty me tpa ...me ma hek pak mallin e merzine se jam tu plas🎼🥺😔💘😍🌙

Vor 2 Monate
@Arber2020
@Arber2020

Super këng jo si ai Luizi sikur ja kan ber nga halli

Vor 2 Monate
@user-jz6hh6rq2w +2
@user-jz6hh6rq2w

Supeerrr keng👏

Vor 2 Monate
@xhuliothanasaj8348 +1
@xhuliothanasaj8348

Nice Music ❤🎉

Vor 2 Monate
@kamelamyrte6336 +3
@kamelamyrte6336

Superrrr❤❤❤❤

Vor 2 Monate
@mirelacenkoli4075
@mirelacenkoli4075

Suksese Lorenc shum vargje te bukura

Vor 2 Monate
@ElisabetaMeta-wy8zp
@ElisabetaMeta-wy8zp

😍😍😍😍

Vor 2 Monate
@canii93
@canii93

Sein Lächeln ❤ so ein hübscher Mann ❤

Vor 2 Monate
@atsuri6707
@atsuri6707

Ju adhuroj cuna super kenge jeni dita ime shume lajke per ju cuna

Vor 2 Monate
@user-ix2bo6jd1e
@user-ix2bo6jd1e

❤❤ suksese me te miret

Vor 2 Monate
@jasminaarapi983
@jasminaarapi983

😢🌸🌚❤️❤️

Vor 2 Monate
@kristinazicishti
@kristinazicishti

Eshte i paarritshem Irkenci! Duket arti i tij!

Vor 2 Monate
@tam3246 +1
@tam3246

Merci!❤❤❤

Vor 2 Monate
@marsidallapi3478
@marsidallapi3478

Shum Shum balad e bukur cfar zani 👏👏👏

Vor 2 Monate
@albaleka8332
@albaleka8332

Bravo shume kenge e bukur

Vor 2 Monate
@user-pd7rd7so6q
@user-pd7rd7so6q

Super ❤❤

Vor 2 Monate
@ditakarahoda8664
@ditakarahoda8664

Lorenc suksese dhe Olsi Byjuku bravo te dyve jeni shume te mire

Vor 2 Monate
@anilahasbajrami7622
@anilahasbajrami7622

❤ shum super terapi shpirti

Vor 2 Monate
@emaelena05
@emaelena05

Oh sa e bukur✨

Vor 2 Monate
@user-qe6vl9se8z
@user-qe6vl9se8z

Shume e bukur kenga

Vor 2 Monate
@user-ch5yn6yl4c
@user-ch5yn6yl4c

Je talent nje kampion

Vor 2 Monate
@kryyli2000
@kryyli2000

Po i lutem hënës sonte ty me t’pa🔥🔥🔥

Vor 2 Monate
@luanxhafa5927 +1
@luanxhafa5927

Super artist lorenc hasrama😊😊

Vor 2 Monate
@liridonavojvoda4111
@liridonavojvoda4111

Shum e bukur kengaaaaaaaa

Vor 2 Monate
@shqipe1_2. +4
@shqipe1_2.

Pata thon që kam burrni por syt i kam me lot 😢😢😢

Vor 2 Monate
@valimrsmajli4371
@valimrsmajli4371

Lorenci nje djal fantastike ate e deshmoje edhe ne big brother

Vor 2 Monate
@user-rw4zx6hb8r
@user-rw4zx6hb8r

Super Bravo❤❤❤❤❤

Vor 2 Monate
@blertamemushaj5759
@blertamemushaj5759

Sa bukur❤

Vor 2 Monate
@iglixhafa1392 +1
@iglixhafa1392

Super 🙏🏻👍👍👍👍👍

Vor 2 Monate
@armandagjoka2900
@armandagjoka2900

Complimenti 👏🏻

Vor 2 Monate
@olimbishehu2508
@olimbishehu2508

Shume bukur ❤❤❤

Vor 2 Monate

Nächster

Irkenc Hyka ft Kanita - Afer dhe Larg

3:01

Ich kaufe meinen Mods ALLES!

22:45

Ich kaufe meinen Mods ALLES!

Papaplatte

Aufrufe 402 Tsd.

Grand Theft Auto 6 is FINALLY HERE (trailer 1)

10:29

Lorenc Hasrama - Ne (Official Video)

2:42

Lorenc Hasrama - Ne (Official Video)

UnixMusic

Aufrufe 3,2 Mio.

Bruno ft Flori - Ja Ke Bo Vetes

3:13

Bruno ft Flori - Ja Ke Bo Vetes

AlbanianMusic

Aufrufe 1,2 Tsd.

Lorenc Hasrama - Vone (Official Video)

2:40

Olsi Bylyku ft Eugena Aliu - DURU

3:30

Olsi Bylyku ft Eugena Aliu - DURU

Olsi Bylyku

Aufrufe 1,3 Mio.

Lorenc Hasrama - Pafund (Kenga Magjike 2021)

3:17

Olsi Bylyku ft Inis Neziri - ISH

3:29

Olsi Bylyku ft Inis Neziri - ISH

Olsi Bylyku

Aufrufe 11 Mio.

IS KARZL - EPISODE 13 - Ahsichtssach

3:20

IS KARZL - EPISODE 13 - Ahsichtssach

HUSS Räucherkerzenherstellung

Aufrufe 321 Tsd.

Stress mit 2 Arabern (wegen Sozialem Experiment)

0:59

Do a double backflip in these new shoes

0:59

FORTNITE IN DER SCHULE RAP

0:59

FORTNITE IN DER SCHULE RAP

Cyrad

Aufrufe 338 Tsd.

當可愛妹子碰到殺馬特家族后#shorts

0:56

Der deutscheste Mensch der Welt!

1:00

Der deutscheste Mensch der Welt!

Alain Frei

Aufrufe 119 Tsd.