Ledjana në Takim me Blerimin, e ndjek “Hija e Mevlanit”, e papritur - Përputhen, 1 Mars 2021

 • Am Vor Monat

  Top Channel AlbaniaTop Channel Albania

  Dauer: 50:42

  Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
  Autore: Olsa Muhameti
  Moderatore: Bora Zemani
  Opinionist: Arjan Konomi
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on DE-film Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Perputhen#TopChannel

Aria Xhemo
Aria Xhemo

Ledjana eshte koke edhe kembe ne dashuri me Mevlani e tregoi, shume qarte edhe eshte nje gje shume e bukur..

Vor 19 Tage
saliji merxhan
saliji merxhan

Lediana ato buz si pel tu paskan bo po mir i kishe i paske prish

Vor 20 Tage
TN
TN

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣Ledjana ja rrasi kti çuni 7 me 0 Edhe këngatr edhe DR lol she’s funny

Vor 21 Tag
Meriton Berisha
Meriton Berisha

😍😍😍🤩🤩🤩 Antuela Berisha

Vor 28 Tage
Meriton Berisha
Meriton Berisha

Antoela 😍

Vor 28 Tage
Nilda Gjoni
Nilda Gjoni

lediana dopio buzzz si buzet e lopes

Vor Monat
Ylli Bulla
Ylli Bulla

Kur u be dhe ledjana te bej filma,apo gjeti blerimin qe eshte i qet dhe ben si interesante,ik o ledjana se ta beka mire antonela ty

Vor Monat
Bosnaa Bosanceros
Bosnaa Bosanceros

Eshte problème sepse vajzat kan ajam gjith por duhet mja gjet kur e kan mashum ajamin mej mih prashit

Vor Monat
Ensar Slm
Ensar Slm

O budallenj haram eshte alkoholi ne fen islame nese deshironi shikojeni videon se cfar thot hoxha

Vor Monat
Saxhide Bulliqi
Saxhide Bulliqi

Qyreje oj ledjana

Vor Monat
berti llani
berti llani

Ak bbds1q4r kkjjjd jjhhd jjhvfxj jjnnxxh nnnbhvv njnhgd mkjjvcx jgx

Vor Monat
Luan Kadrija
Luan Kadrija

bravo Lediana po un nuk te besoi as nji fjal

Vor Monat
DENALD VEJZATI
DENALD VEJZATI

Ledjana eshte nji kare e ter po ti je cun mysliman pse dole me kete pisllekun

Vor Monat
Azra Kaya
Azra Kaya

Alkooli Lejohet Ne Fen Islame Wow 😂 sa i mencur doktori

Vor Monat
niemand
niemand

Ledian shum e budallaqe 😏😏

Vor Monat
sehare iseini
sehare iseini

Lop Ledijanaaa

Vor Monat
Harisi official
Harisi official

Ledian femra ma fallco femra ma e poshter deri me tani qdo dit e me shum po i del maska turp te kesh moj femer e ult mos ben lojra me djemt pissss

Vor Monat
عماد مرزق لوقا حنا
عماد مرزق لوقا حنا

انا ألحب خلي عنك يا عمي القلب

Vor Monat
dolita windo
dolita windo

E qeshur e Jasemines eshte si freksioni kur beja kursin e makines,e harroja me ndrru marshin. Iu hi hu iu

Vor Monat
Kukes Alb
Kukes Alb

Antonela eshte si fantazem

Vor Monat
Kukes Alb
Kukes Alb

Ledjana eshte yll

Vor Monat
Sabahete Duka
Sabahete Duka

Lediana duhet me pas nji takim tjeter me Blerimin ,ate dite s,ka kene ne rregudh a ishte si e llastuar se si cift shkojn shume

Vor Monat
dolita windo
dolita windo

as un nuk e di

Vor Monat
Erkan Ramadani
Erkan Ramadani

hajde lope hajde lediana lopajana

Vor Monat
yuoop noke
yuoop noke

Blerimi it’s another level. S’esht per perputhen po ik me mir se tbejn si veten kto 🙄

Vor Monat
arki fetarA
arki fetarA

Rrespekte per ty Blerim. Mos e vrit mendjen se Lediana nuk kafytyre per ty. All-llahu te rujt DH largohu ngà imoraliteti.

Vor Monat
Ermela Luti
Ermela Luti

Ledjana idjote

Vor Monat
Berat Ramadani
Berat Ramadani

O mevlan Bolja kthehu te lediana se ajo tjetra vet lun me ty o Bolash

Vor Monat
yuoop noke
yuoop noke

Vallahi ne kuran sesht e shkruar por e verteta esht qe ky emisjon nuk esht per musliman

Vor Monat
Boni's Games
Boni's Games

Ledjana shiko ma mire Blerimin se Mevlani osht Ujku i vjeter

Vor Monat
Valka Neziri
Valka Neziri

Ledjana femra me idiote qe njoh! Nuk kerkoi as falje lopa! Injorante komplet!

Vor Monat
Bekim Berisha
Bekim Berisha

Gugyt

Vor Monat
Sherif Qarri
Sherif Qarri

Respe( ledjanes femrat mal e bukura aty Mae diciplinuara konnte ngazwicra

Vor Monat
Sherif Qarri
Sherif Qarri

Tknaqen me reden ledjan

Vor Monat
Riza Barruku
Riza Barruku

Me vjen shume keq qe shqiptaret e Kosoves dhe te Ilirides jane te zhytur ne fe dhe ne probaganden e islamit ekstrem.

Vor Monat
Riza Barruku
Riza Barruku

Me te hap barkun 🤮🤮🤮

Vor Monat
Semi Filipi
Semi Filipi

ik o ledjana o budallaçke femer

Vor Monat
AaRrJjEeTtAa AaRrJjEeTtAa
AaRrJjEeTtAa AaRrJjEeTtAa

Evvvv po mir ja paske ban bre

Vor Monat
Hamza Salkurti
Hamza Salkurti

Respect blerim edhe arjani sonte

Vor Monat
fjora barci
fjora barci

as un nuk e di

Vor Monat
Armand Capoku
Armand Capoku

Lediana fai schifo spero che MEVLANI non esce più con te BLERIMI grandeeeee uomo 👍👍👍👍👍

Vor Monat
WhiteBoy
WhiteBoy

O Doktor o gllup

Vor Monat
Astrit Cela
Astrit Cela

SHUMË INJORONTE U TREGUA LEDJANA NDAJ MEVLANIT TË DYJAVE BLLOKË BËJË SKANË HUNDË PËR TY

Vor Monat
Casey H
Casey H

Kush i ben skip kur flet Erlindi?

Vor Monat
Arbesa
Arbesa

Vallahi ne kuran sesht e shkruar por e verteta esht qe ky emisjon nuk esht per musliman

Vor Monat
Jonida Balla
Jonida Balla

Καλέ κ φη κι δ μη δθφ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️💋💋💋💋💋💋💋💋🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💪💪💪💪💪💪💪💪

Vor Monat
Jonida Balla
Jonida Balla

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Vor Monat
Jonida Balla
Jonida Balla

μα δ μ φη κι δ η γη ξδ μ ευ ξυ δ κελί ε η ευ ξδ η φη ξυ δ μ φη ξδ μεη μ ευ ξδ μ δ ξδ με μ ευ ξυ δ μ ευ κι τ η τ ηρ ηρ δ η ευ ξδ μεη ξυ ε η ευ ξδ η ε ξυ ε ξεηδ μεη η ευ κι α μεξρ μεη ήδη ξρη ξεηδ μρξγ μεη μη ευ ξδ η ευ ξδ η ευ η όλα η τη ξυ δ η φη ξυ δ βρη κδιρ μεξρ μ φη ξδ μεξρ μεξρ μεξρ μεξρ βδηδ ξεηδ η τη ξδ μ ευ ξδ μεξρ μεξρ ξρη μεξρ ξρη η ευ ξδ μρξγ ε ήδη

Vor Monat
Saida Gohan
Saida Gohan

Mesa duket I ka hypur vetja ne qef qekur I tha Antonela qe do terhiqet pak tja ler rrugen hapur. Po kshu jan keto te ktillat ju jep doren te marrin krahun.

Vor Monat
Jonida Balla
Jonida Balla

👇👇👇👇👇👇👇👇❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷👇👇👇👇👇👇👇👇🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor Monat
Jonida Balla
Jonida Balla

👇👇👇👇👇👇👇👇🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💍💍💍💍💍💍💍💍💋💋💋💋💋💋💋💋👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌

Vor Monat
Jonida Balla
Jonida Balla

κ δ ξδ μ ευ ξδ μ ευ ξδ ❤️❤️💋💋❤️❤️💋💋👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌

Vor Monat
Jonida Balla
Jonida Balla

λεκέ μ φη κτ λεκέ με μεη μεξρ μ ευ ξδ μεη μ ευ ξδ μ φη ξδ μεη ξεηδ μ φη ξδ μεξρ μεξρ ξρη καλή ε μεξρ μεξρ μέλη δ μεξρ κ τη κτ κδιρ ξγξγ κ ευ ξδ μ ευ η ξεξτ η Δ ξδ μ ευ ξδ μεξρ μ ε ρ μεξρ μεη μεξρ μ φη ξδ μεξρ μρξγ κ ε ξυ δ μτκτ μεξρ βδηδ μεξρ μεξρ ξρη ξεξτ κδιρ κάνω ξεξτ μεξρ μ δ η μτκτ μτκτ μτκτ μ φη ξδ μεη μεξρ μεξρ ξεξτ ξεξτ μεη με δ η γη κι δ κακή δ μεξρ μεξρ μεξρ νρ δ μεξρ μεξρ μεξρ ξεηδ ξεξτ κ ευ ξδ μεξρ μεξρ μεξρ μεξρ ξεξτ ξρη η ευ ξδ ξεηδ μεξρ

Vor Monat
Saida Gohan
Saida Gohan

Blerimi shum djal I mir I sjellshem. Shum mir ja beri qe e la aty ne tavolin vet. Edhe ajo pa pik turpi vazhdon kendon shuj shuj.

Vor Monat
Shauka Hodan
Shauka Hodan

Po të isha në vendin e Blerimit, do e ndërpreja takimin qysh në Fillim të takimit me Ledianen dhe do e qoja RS. (Rrot Sames) poashtu do e pshtyja edhe në ftyr.

Vor Monat
Saida Gohan
Saida Gohan

Cesht ky ironizim qe po ben kjo. I ngeli goja Mevlan Mevlan I largon vet djemt me sjelljen e saj.

Vor Monat
Saida Gohan
Saida Gohan

Shpresoj mos shoh me kurre nje takim mes Blerimit dhe Ledianes. Nuk e meriton kjo nje djal si ai.

Vor Monat
k va
k va

PO KUR TI SU NDJEVE MIR KUR TA BANI MEVLO TY ME ANTON PSE JA BANE ERIT PRA MOJ LEDIIIIIANA

Vor Monat
Shauka Hodan
Shauka Hodan

Loccoooooooo❤️

Vor Monat
Uejni Elbasan
Uejni Elbasan

Hiqeni ate aristelen se na shpithi

Vor Monat
Hoxhaj Rexhe
Hoxhaj Rexhe

Ledjana,në prejashtrimë të Mevlanit nuk merret me tjerë meshkujt !

Vor Monat
Jessica Xhepa
Jessica Xhepa

Kjo Aristela shet mend kot, ik mi goc...

Vor Monat
your's forever
your's forever

Ledjana je vrt budallaqe injorante dhe pa tru Kisha resp per tyy Por i humbe vlerat vetes m kte qe bere kundrejt blerimit 👎

Vor Monat
suzi koci
suzi koci

Aman o buce resheni Ku di time provoku o injorante fshatare dhe ato debila meshkuj qe dalin me ato idjode Ne perputhen vetem Tea dhe Bearti te gjith jane injorante

Vor Monat
djana pjetri
djana pjetri

pse ja fut kot ky kristi po ne fen islame esht e ndaluar alkoli

Vor Monat
Remtixs Vater 2.0
Remtixs Vater 2.0

Mevlan edhe unë jam kavajse , i the tamon ato fjalë Blerimit që ajo ka dalë me të që të bëj ty xheleoz. Blerimi nuk eshte per Ledianen, une sic thane djemte aty do kisha ikur me kohe nga ai takim.

Vor Monat
Remtixs Vater 2.0
Remtixs Vater 2.0

Blerimi një djalë për mendimin tim i kompletuar nga të gjitha anët. Po çfarë deshe mo zemër të hyje në atë program. Nuk është Lediana për ty, më vjen keq Ta them se unë mbështes më shumë femrat por Këtu po them të vërtetën. Ju uroj të dyve shume fat në jetë!

Vor Monat
Reyan Reyan
Reyan Reyan

shum i pelqe vetja ksaj ledjanes keta lloj femrash ta nxin jeten

Vor Monat
Ghost Mode
Ghost Mode

All-llahu [subhanehu ve teala] e ka ndaluar alkoolin dhe ka thënë: "O ju që besuat, s'ka dyshim se vera, bixhozi, idhujt dhe hedhja e shigjetës (për fall) janë vepra të ndyta nga shejtani. Pra, largohuni prej tyre që të jeni të shpëtuar". Kaptina ;El-Maide: vargu 90

Vor Monat
eduard salihu
eduard salihu

23:32 eshet shum gabim sepse feja muskimane nuk lejon asesi me u martu me fe te tjera perveq fes muslimane e permedin shum dijetar te fes muslimane!

Vor Monat
Ghost Mode
Ghost Mode

Epo disa flasin sic ua mer mendja per fene, dhe japin te tilla deklarata pa sens...

Vor Monat
Ghost Mode
Ghost Mode

O Blerim jo " shkaku i fejes " por PER HIR TE FESE, respekto fejen dhe mos u bo injorant.

Vor Monat
Viki Brussel
Viki Brussel

Ledjana o debile si je kaq injorante se kuptoj , shume mire ta boni qe te la vetem aty legene femer , del me nje mashkull e permen non stop tjetrin femer plere

Vor Monat
denisa leka
denisa leka

A ka mundësi të iki kjo ledjana se na i shpifi me ato buzët

Vor Monat
Yllka Bajrami
Yllka Bajrami

Loccoooooooo❤️

Vor Monat
Yllka Bajrami
Yllka Bajrami

Po qfar morali ka Ledmutiii more Blerimmmm a ke syyyyy me pa lookun si prostitute

Vor Monat
namesurname86
namesurname86

Eshte goce per shpi thote mashtrusi nga Maqedonia! Baxhella nga rresheni me gjoks jashte dhe me buzet e bame si rose!

Vor Monat
namesurname86
namesurname86

Baxhelleri, humbje kohe!

Vor Monat
E B
E B

Like kush mendon se Lediana ka buzet sikur vrima e b me kapsllek?

Vor Monat
Sefer Knap
Sefer Knap

O loko je mut ik ma shpejt bashk me blerimin fanatik.

Vor Monat
Sefer Knap
Sefer Knap

Bravo bravo bravo bravo bravo blerimi fanatik u ngrit si i dhijm.

Vor Monat
Sefer Knap
Sefer Knap

LEDJANA MA MOS BAN GABIM MEVKANI ASHT JETA JOTE...........................................

Vor Monat
Leo
Leo

Biznes dhe famë kryefjala e këtij emisioni, më tregoni pseudo çiftet që kanë dalë nga këto emisione ç‘bëjnë sot?, hajgare janë këto gjëra dhe shiten në televizion ,po çfarë dashurie ka këtu ju luteeemmm?!

Vor Monat
Elvana Rrasa
Elvana Rrasa

Ledjanaaaa zhdukuuu ee na e shpifee,boll ngrohe vendin. Boll u shtire.

Vor Monat
Zemri Ziberi
Zemri Ziberi

Turp per nje vajz si lediana sidomos ne nje takim te par me nje person sapo ka hyr ne emision

Vor Monat
Gazibaba texas banda
Gazibaba texas banda

Te gjith komentet te kan shar moj ledjana shko perputhu me nje gomar ma mir

Vor Monat
Princess Aurora
Princess Aurora

Ledjana ka trashur buzet dhe tani trashja i paska kaluar dhe ne tru! Gjynaf!

Vor Monat
Adriatik A
Adriatik A

Blerim na bane krenar neve shqiptarve te Ilirides, shuum respekt nga Shkupi vllaj, mvjen shuuum mir qe tregove nje pasqur reale se si jan ne thelb cunat e rinj te rritur ne Maq te veriut ose Ilirid per ne shqiptaret.

Vor Monat
Nertila Fjerza
Nertila Fjerza

Bora me friz : une kam zgjedhur këtë ngjyrë . Po nuk e zgjodhe moj Bora thjeshtë ta dha Jasmini 😂😂!

Vor Monat
Arabnor krasnoqi
Arabnor krasnoqi

ti je gabim antonela puna erit ti je

Vor Monat
kosova dardania
kosova dardania

Marre te koft ne qofse nuk e nderpren takimet te tjera me kit mut ledanen sja vlen tka qiten posht shum

Vor Monat
MīT ' ĒVĀD StuĐio
MīT ' ĒVĀD StuĐio

Ledjana ti gezosh buzet e hunden, gjeji nje zgjidhje urgjente ballit please, dukesh sikur sapo ke ardh nga klinikat ne Tajlande pasi ke realizuar operacionin e famshem pasi ke bere 2 vjet kurim ne kalimin nga djale ne vajze

Vor Monat
Amra Denis
Amra Denis

Dhe ai qe foli per alkolin qe esht e lejushme mos ka lexu nai liber kinez dhe jo librin kuranor Kshu qe vllai dashur te udhezoj ta lexosh ose te klikoshe ne YouTube a lejohet alkoli ne fen islame apo jo kaq dhe heres tjeter boje deklarat vet qe nuk lejohet alkoli Allahu te udhezofte vllai dashur

Vor Monat
Amra Denis
Amra Denis

Allahu thon ne kuran qe alkolin Ekam bo haram sepse profeti muhammet als ka thon Ekam bo haram sepse disa micte e profetit ka kaluar pran atyre dhe ika shikuar tu pir vere dhe ka then allahu ju rujt Profeti Muhamet ka vazhduar rrugen e vet Dhe kur ai Po u kthente per ne shtepi shikovi miqte vet te gjakosur dhe Po u zinin Dhe Cyr ne ate moment profeti als eboni haram sepse njeriu kur konsulmon alkol nuk esht mo vetvetja

Vor Monat
Erjosa Agolli
Erjosa Agolli

e vute re qe Acai One u tha pa u lexuar ? :p

Vor Monat
Amra Denis
Amra Denis

Ooo ti legen qe thu ne fen islame nuk esht e ndaluar alkoli

Vor Monat
Jo skanderbeu
Jo skanderbeu

Bora idiote cfare te ndalon te beje feja

Vor Monat
Albi Grembi
Albi Grembi

Te djelen tjeter sindi... del edhe i kerkon locos te largohet bashke skenari i olses po e kuptojm te gjith

Vor Monat
Miri Buci
Miri Buci

Ti ledjana je femer e pa cip u bone ti me u tall aaa dhe ben sikur don mevlanin je e neveritshme

Vor Monat
ROVENA Rustani
ROVENA Rustani

Po ky Erlindi si pyke.... Po ik ne shpi se nuk je per ate emision... Me acaron nervat kur flet ai 🤮🤮🤮

Vor Monat
Alba Tabbi
Alba Tabbi

Ledjana nje femer pa edukat dhe Blerimi bravo i qofte e la si 💩 ne tavoline. Vetem femer nuk quhet Ledjana, po nje derr i trashe.

Vor Monat
Xhemal Xhemali
Xhemal Xhemali

Ketu vetem te perdal do dalin keto se per perputhje lesht

Vor Monat
Ardita Sabani
Ardita Sabani

Selam alejkum vlaut tone Blerimit i urojm cdo te mbare suksese ne gjitha fushet e jetes mbij gjitha qoft caktimi i Allahut per deshiret e Blerimit te plotsoen ne realitet tfala nga Lipkova vendlindja yte.

Vor Monat
Bukurije Sejdijaj
Bukurije Sejdijaj

pom vjen keq po mir e ka ky se normal alkohol esht i ndalum edhe shum tjera sene

Vor Monat
Jeta
Jeta

Na shpifi kjo ledjana qa esht bo ashtu😤

Vor Monat

Nächster

Super Meets Our Family!

10:58

Super Meets Our Family!

The Funks

Aufrufe 576 428

Kırmızı Oda | 33. Bölüm | "EVDEKİ SIR"

2:13:48

Kırmızı Oda | 33. Bölüm | "EVDEKİ SIR"

Kırmızı Oda

Aufrufe 3 044 821

Sadakatsiz 26. Bölüm

1:36:48

Sadakatsiz 26. Bölüm

Sadakatsiz

Aufrufe 872 284

Ramo - 40.Bölüm (Final)

2:1:00

Ramo - 40.Bölüm (Final)

Ramo

Aufrufe 1 791 691

Kuruluş Osman 54. Bölüm

2:16:43

Kuruluş Osman 54. Bölüm

Kuruluş Osman

Aufrufe 4 408 597