Labi & Flori - S'te mbaj inat

 • Am Vor 7 Monate

  FloriMumajesiOfficialFloriMumajesiOfficial

  Dauer: 04:35

  ONIMA - smarturl.it/ONIMA
  Labi & Flori - S'te mbaj inat
  Connect with Flori Mumajesi:
  web.facebook.com/florimumajesi
  instagram.com/iamflorimumajesi/
  Connect with Threedots:
  www.threedots.al/
  web.facebook.com/threedotsalbania/
  #flori #labi #stembajinat

MaxTheNiceOne Gaming
MaxTheNiceOne Gaming

Hi I go to the same class as evelina mumajesi

Vor 5 Tage
All Gaming Tv
All Gaming Tv

👍

Vor 6 Tage
Miri_am Lani
Miri_am Lani

Teduam 🌐🎈2015

Vor 11 Tage
Goran Petrov
Goran Petrov

Bravo

Vor 13 Tage
naldi dervishi
naldi dervishi

Aalayqal ààa bb

Vor 13 Tage
marin jorgji
marin jorgji

Like kush e degjon akoma ne 2020?

Vor 18 Tage
BRABUS AMG 63
BRABUS AMG 63

Kjo keng esht kur sali berisha ishte ne pushtet.

Vor 21 Tag
Esmeralditomoony Prishka
Esmeralditomoony Prishka

Kush e dhjeu macen e gjitonit comment 🐁🇬🇧

Vor 21 Tag
Teouta Skontrani
Teouta Skontrani

Labi je Perendi shume i embel..njeri i persosur.

Vor 29 Tage
Elena Xhimis
Elena Xhimis

Me mungon shume capkene ... lepurushja imee ti

Vor Monat
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa

Eneida danjeli emila arisi💎💎💎💎💎💎💎💙💙💙💙💙💙💚💚💚💚💚💚💚💚💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓

Vor Monat
Fatbardha Mera
Fatbardha Mera

Bravo flori e labi ti e dogje shpirtn ti mbash inat edhe shum biles bravo labi jepi kurajo shokut.te kam zemer flori. Po ne dashuri jo me fat.

Vor Monat
Fatbardha Mera
Fatbardha Mera

😘😥

Vor Monat
Mina M:R
Mina M:R

🤔🤨🖤💯😏

Vor 2 Monate
Ardian Trokolici
Ardian Trokolici

251,000

Vor 2 Monate
Blerim Rosa
Blerim Rosa

Djema tingujë me ritëm të veçantë. Djema muzikë me fjalë të rrallë . Djema histori e bukur Shkruar me shum pastërti, për dashuri të pa parë . Djema po e lexuat këto fjal Një lajmë të mirë kam me ju thanë Kemi pak a shum një moshë . Ëndërrën që gjithmon kam ëndërruar është,.dua që të këndoj. U lodha duke shkruar vargje,poema e poezi,disa tregime e histori, Edhe pak po shkruaj roman Për një film Se sistemi i jetesës në atë kohë. 97, ëndrrën time ma bëri,një ditë zie, Sytë i bëri të lotojë Gojën ma mbylli,fjalët mi mohoi. Ëndërra ime vite të tëra,drejtim të pa ditur mori. Nuk pata mundësi të realizoja ,atë ëndërr . Djema edhe pse i vetëm eci në për rrugë.deri natën vonë. Një cigare jam duke pirë . Largë vendit time .largë shtëpis time ndodhem. Ju lutem më ndihmoni Flori dhe labinoti Dua të këndoj Ëndërrën time para se të vdes ta plotësojë Djema jeni 1

Vor 2 Monate
Shukrie Gashi
Shukrie Gashi

Nese Zoti ta jep talentin ska kush qet mposht respek o Ylli ipa shur Labi gjithasht respekt edhe per Florin

Vor 2 Monate
Bimi Lika
Bimi Lika

I pa arritshëm

Vor 2 Monate
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa

Danjeli emila arisi eneida

Vor 2 Monate
liljana kozi
liljana kozi

wwwwwoooooowwww 2020 akoma degjohet super hit 😊😊

Vor 2 Monate
Raquel Flores
Raquel Flores

Belloo

Vor 3 Monate
Mendis Prizreni
Mendis Prizreni

Beni

Vor 3 Monate
Mendis Prizreni
Mendis Prizreni

Veza

Vor 3 Monate
Tiger iZi
Tiger iZi

Bravo lab

Vor 3 Monate
Giota Panagiotou
Giota Panagiotou

Super 💖💖💖💖🇬🇷🇬🇷🇬🇷

Vor 3 Monate
Auron Sila
Auron Sila

Ishte e bllokuar per nje kohe shume te gjate.shyqyr me ne fund

Vor 3 Monate
Albanian King
Albanian King

ju lutem mos e fshini me ket keng 👌

Vor 3 Monate
Miranda Mecaj
Miranda Mecaj

O.super.yjet.e.muzikes. Shqiptare.uau. Sweet.Honey.simply.wonderful.The.best. Thank.you.

Vor 3 Monate
Francieli kulla
Francieli kulla

Eu realmente amo essa audição... As músicas Albanesas me encantan.. Tão diferente.. 😍.. Parabéns

Vor 3 Monate
Dj Madison
Dj Madison

Flori the man👍🏻

Vor 3 Monate
ilmi pjaneci
ilmi pjaneci

Shije e vertet

Vor 3 Monate
Selime Matraku
Selime Matraku

Lumeo

Vor 4 Monate
Shyqeri Veseli
Shyqeri Veseli

Veq per ferizaj

Vor 4 Monate
Alexia Mporakai
Alexia Mporakai

Ste mbaj inat 👏🏻👏🏻💥🌹

Vor 4 Monate
Antonia dervishi
Antonia dervishi

Bravo

Vor 4 Monate
The H Family
The H Family

Se fati eshte I shkruar

Vor 4 Monate
Adriana Mihaela Balint
Adriana Mihaela Balint

Your music is very beautiful!😍🎧🎶

Vor 4 Monate
Flora Beharaj
Flora Beharaj

Shume bukur

Vor 4 Monate
Arbnor Imeri
Arbnor Imeri

👏🏻👏🏻👏🏻🇦🇱

Vor 4 Monate
Ngames4 N
Ngames4 N

https://www.youtube.com/watch?v=jneJdGYkjiU

Vor 5 Monate
Nevila Rubjeka
Nevila Rubjeka

Duet shum i bukur ❤❤❤

Vor 5 Monate
dita rocha'
dita rocha'

kënga qe ma knaq shpyrtin 👍🏻❤️ 2020

Vor 5 Monate
Erjon Gashi
Erjon Gashi

hit hit hit 2020

Vor 5 Monate
ShaDoW. Channel
ShaDoW. Channel

Qaq e vjeter osht kjo kenge

Vor 5 Monate
Valbona Uci
Valbona Uci

🥰🥰🥰

Vor 5 Monate
RAJMONDA Muca
RAJMONDA Muca

Super flori dhe labi

Vor 5 Monate
Lindi Johnny
Lindi Johnny

Ah sa kenge e Bukur qe Eshte 🌹👏👏👏👏👏👏

Vor 5 Monate
Darya Alexandrova
Darya Alexandrova

Hello! I have a buisness proporsal for you. Can you tell me how I can connect with you?

Vor 5 Monate
panda albania
panda albania

.I.

Vor 5 Monate
Sam sam
Sam sam

ju lumt te dyve

Vor 5 Monate
Lushnja75
Lushnja75

Pse dredhin zërin, dhe pse lelele Arab muti këndo Shqip!!

Vor 5 Monate
zheni nika
zheni nika

2020 e degjoj akoma 😍

Vor 6 Monate
L lilazekthi
L lilazekthi

❤❤

Vor 6 Monate
Silvia Lluca
Silvia Lluca

Sa vite pa e degjuar kete kenge 🥰🥰🥰

Vor 6 Monate
Maldini Llambro
Maldini Llambro

akoma 2020 super

Vor 6 Monate
Maryorick Dueñas
Maryorick Dueñas

😍😍😍😍😍😍😍😍😍💯💯💯💯💯💯💯💯💯👏👏👏👏👏👏👏👏❣️❣️❣️❣️ Bonita canción

Vor 6 Monate
Ortiano Aliaj
Ortiano Aliaj

👏👏👏

Vor 6 Monate
ALbanian Girl
ALbanian Girl

perveq kesaj ne fillim qe dihet ti bejm skip gjithmon dmth

Vor 6 Monate
Mirela Berberi
Mirela Berberi

Super Flori 😘😘😘

Vor 6 Monate
Teouta Skontrani
Teouta Skontrani

Po ti je yll oLabi Fytyre e miresise dhe Bamiresise

Vor 6 Monate
Ina Qerosi
Ina Qerosi

🙏👏👌💝🔥🌟

Vor 6 Monate
amarildo dida
amarildo dida

Nëse e lexoni këtë mos u çudisni se jeni duke dëgjuar këngën. Bëni like kenges jo mua 😂😂😂

Vor 6 Monate
Majlinda Shkreli
Majlinda Shkreli

Bravo! Shume e bukur!

Vor 6 Monate
FUNGAL CLAN LEADER E ΤΗΕ GRΕΕΚ ΕDΙΤΙΟΝ
FUNGAL CLAN LEADER E ΤΗΕ GRΕΕΚ ΕDΙΤΙΟΝ

Shum e bukur kjo kenga bravo djema suksese rrespekte

Vor 6 Monate
Me Ha
Me Ha

Nuk vdes kurr kjo kang 👋

Vor 6 Monate
mirjeta beux
mirjeta beux

Labi💙🇽🇰 best ever 🥰

Vor 6 Monate
Miranda Kasa
Miranda Kasa

Ste mbaj inat ❤

Vor 6 Monate
Vlora Emini
Vlora Emini

Sa gjat e kom prit kete kenge ne youtube 😍😍😍

Vor 6 Monate
siljan cenaj
siljan cenaj

Kjo esht keng qe ka dal para disa vitesh po esht e bukur .

Vor 6 Monate
Pirro Leka
Pirro Leka

Kenge super

Vor 6 Monate
Irsa Tafaj
Irsa Tafaj

Floriiii❤❤

Vor 6 Monate
Irsa Tafaj
Irsa Tafaj

Je shuuuuum i mir

Vor 6 Monate
Niki T
Niki T

Flori!!!! Why the heck is this posted 2 weeks ago I haven’t heard this song in YEARS! Dont ever do that again Keep all ur songs here I LOVE YOU 💕😘

Vor 6 Monate
Anxhela Buleci
Anxhela Buleci

Sa vite kjo kenge..eh

Vor 6 Monate
Teouta Skontrani
Teouta Skontrani

Sh bukur cunat bravo...!

Vor 6 Monate
arby army
arby army

Te mrekullueshem! Kenaqesi per shpirtin zeri juaj! 😍😍

Vor 6 Monate
FF Albania
FF Albania

Super

Vor 6 Monate
Adem Alija
Adem Alija

Pp

Vor 6 Monate
Bella Kamberi
Bella Kamberi

Fantastik ♥️

Vor 6 Monate
kristo nuzi
kristo nuzi

E pata kerkuar kete kenge dhe nuk po e gjeja .... mendoj se duhet ta rikthejne dhe nje here kete muzike ne nje gjenerate me te re 👏👏👏👏

Vor 6 Monate
Cal Wizzarak
Cal Wizzarak

⚡❄🌬🌊🌜💈🌁💒☁☀🌀🌈🔥💧⭐🌟⛅ * Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ngrit prej së vdekuri, për të na e jep jetën e përjetshme. Ai premtoi gjithashtu për të shëruar trupin tuaj. This Is True Love !!! (Vetëm pyetni Atij)

Vor 7 Monate
Arben Selmani
Arben Selmani

Labi je legend e Muzikes I pa arritshem Respekt edhe per Florin kengetari im I preferuar

Vor 7 Monate
Zhuljeta Hoxha
Zhuljeta Hoxha

Cfaredo kenge te beje Flori behet sukses....Labi fantastik..

Vor 7 Monate
Leandro Plaku
Leandro Plaku

sa e kam kerku ket kang 👍🏻😍❤

Vor 7 Monate
Emil Ahmeti
Emil Ahmeti

Love this song 😍

Vor 7 Monate
Lossy Abazi
Lossy Abazi

Bravo 👍🏻❤

Vor 7 Monate
Prishtina RKS
Prishtina RKS

Labiiii ⭐🇽🇰✌

Vor 7 Monate
Andry Km
Andry Km

Flori eshte kompozitori me i mire ne shqiperi deri sot!👏dhe suksese te metejshme!

Vor 7 Monate
Djemailj Nuhiu
Djemailj Nuhiu

qe kush nuk ble klikime ... arsyja pse kjo kong ka kaq pak klikime asht se kejt e kan bo download hehe

Vor 7 Monate
Ergi Prifti
Ergi Prifti

Flor Mumajesi je njesh normal je cun Kombinati urime pa fund👍👍✊

Vor 7 Monate
Enzo Fxx
Enzo Fxx

Old song

Vor 7 Monate
Adriana Mihaela Balint
Adriana Mihaela Balint

Old but gold 🎶🎶🎶

Vor 4 Monate
Людмила Жемчугова
Людмила Жемчугова

Весело и мило, спасибо 👍👏💞

Vor 7 Monate
Greta Myrteza
Greta Myrteza

Shume e bukur urime 😍

Vor 7 Monate
Kuzhina Suela
Kuzhina Suela

Like kush mendon se flori asht Nr 1 kengetari Shqiptar

Vor 7 Monate
Marssy Marss Dhmhtra
Marssy Marss Dhmhtra

❤️❤️❤️

Vor 7 Monate
Albi Seferi
Albi Seferi

O floro u desh karantina qe ta nxirrje prap kte ti 😅

Vor 7 Monate
SIMONA SAMUELKOVA
SIMONA SAMUELKOVA

Nice 👍🏽 what language is this ? Anyone know?

Vor 7 Monate
J Z
J Z

Albanian language

Vor 4 Monate
panda albania
panda albania

@Greta Myrteza gjuha e zotave thuj me mir

Vor 5 Monate
Greta Myrteza
Greta Myrteza

Albanian language 😊

Vor 7 Monate
Wassermensch
Wassermensch

Na kan dhan iphona ne burg 😉

Vor 7 Monate
Q. M.
Q. M.

Me vjen shume keq per te gjithe fansta e Florit por dihet qe Labi e ka zerin fntastik, ka nje vokal te rrall dhe shume pak njerez i afrohen zerit te tij

Vor 7 Monate
Eric Neli
Eric Neli

Gjithmone e bukur

Vor 7 Monate
Hektor Pane
Hektor Pane

Sa e kam kerkuar kete kenge 💋💋😘😘😘

Vor 7 Monate
Gazmend Taha
Gazmend Taha

Prej muzikes tallava e qesin ship o tka cof morri ty o deputet jalla mor bylbyl

Vor 7 Monate

Nächstes Video

Flori ft Gena - Jo vetem fjale (Official Video)

04:12

Flori ft Gena - Jo vetem fjale (Official Video)

FloriMumajesiOfficial

Aufrufe 2 800 000

Klajdi Haruni - Jetë

03:17

Klajdi Haruni - Jetë

KlajdiHaruniOfficial

Aufrufe 5 300 000

Flori ft. Ghetto Geasy & Bruno - Mori

03:21

Flori ft. Ghetto Geasy & Bruno - Mori

FloriMumajesiOfficial

Aufrufe 50 000 000

VFX Artists React to Bad & Great CGi 35

19:12

VFX Artists React to Bad & Great CGi 35

Corridor Crew

Aufrufe 1 489 910

Shkurte Gashi ft. Flori Mumajesi - Tu Luta

03:36

Shkurte Gashi ft. Flori Mumajesi - Tu Luta

Shkurte Gashi (Official)

Aufrufe 43 000 000

Zemër

03:45

Zemër

Dhurata Dora - Topic

Aufrufe 33 000 000

Ghetto Geasy feat Majk - Ajo (Official Video HD)

03:20

Ghetto Geasy feat Majk - Ajo (Official Video HD)

BABASTARSchannel

Aufrufe 82 000 000

Flori Mumajesi - Cun Tirone

03:06

Flori Mumajesi - Cun Tirone

FloriMumajesiOfficial

Aufrufe 8 300 000

Magic 4 ft. Artjola Toska - Koka ty ta boni

04:18

Shopping Cart Pusher Can't Stop Hitting Cars

3:22

Shopping Cart Pusher Can't Stop Hitting Cars

Daily Dose Of Internet

Aufrufe 5 007 772

Teddy - 101/20 - Witz vom Olli

1:23

Teddy - 101/20 - Witz vom Olli

Witz vom Olli

Aufrufe 36 280

Mucize Doktor 33. Bölüm

2:11:35

Mucize Doktor 33. Bölüm

Mucize Doktor

Aufrufe 931 124

FRESH TORGE X EHRENPFLAUME - Verrücktes Experiment

1:32:20

Wie entstand unser Bewusstsein? (feat. Simplicissimus)

8:35

Wie entstand unser Bewusstsein? (feat. Simplicissimus)

Dinge Erklärt – Kurzgesagt

Aufrufe 468 705