Kuruluş Osman 95. Bölüm

 • Am Vor Monat

  Kuruluş OsmanKuruluş Osman

  Kuruluş Osman 95. Bölüm:
  OSMAN BEY ARTIK BİTİNYA’DA HAKİM GÜÇTÜR
  İnegöl’ün fethi Anadolu ve Kostantiniyye’de büyük ses getirmiştir. Osman Bey artık Bitinya’da iyice hakim güç olmuştur. Şimdi sırada Bursa vardır. Osman Bey, Bursa’ya giden yolu açmak için nasıl bir yol izleyecektir?

  OSMAN BEY’E KARŞI YENİ ŞER CEPHESİ
  Osman Bey, topraklarını genişlettikçe düşmanlar da artmıştır. İnegöl’ün fethiyle iyice tedirgin olan Kostantiniyye kendi varlığını artık tehlikede görmektedir. Osman Bey’e karşı güçlü bir ordu kurmaya hazırlanan Bizans İmparatoru bir yandan da Osman Bey’e karşı yeni bir şer ittifakı kurmaya başlamıştır. Bu ittifakın en büyük parçası Moğol Komutanı Cebe olacaktır.
  Cebe, Osman Bey’e karşı olan şer ittifakını güçlendirecek bir müttefik olarak uç bölgesine gelmiştir. Moğol komutanı Cebe, Osman Bey’e nasıl bir oyun kurma hazırlığındadır.

  BARKIN’IN YENİ HAMLESİ
  Üstat Arius’un öğrencisi olan Barkın’ın, İnegöl’ün fethiyle Osman Bey’e olan düşmanlığı yeni bir boyut kazanacaktır. Sinsice büyüyen bu düşmanlıkta Barkın’ın yeni hamlesi ne olacaktır? Osman Bey’in, İnegöl’ün fethini sindiremeyen düşmanları İnegöl ahalisinin huzurunu kaçırmak için hamleler yapmaktadır. Osman Bey bu hamleleri nasıl bertaraf edecektir?

  ÇOBANOĞLU ALİ BEY KAYI OBASINA GELİYOR
  Osman Bey’in fütühat haberini alan Çobanoğlu beyi Ali Bey, oğlu Mustafa ve Atabey Ahmet’le beraber Osman’ın fethini kutlamak ve yanında olduklarını göstermek için Kayı Obasına gelmektedirler. Osman Bey’le, Ali Bey’in arasını açmak isteyen Barkın, Romanos ve Cebe nasıl bir oyun içinde olacaktır. Osman Bey, kendisine karşı kurulan ittifaka karşı nasıl bir önlem alacaktır?

  BALA HATUN‘UN HASTALIĞI
  İnegöl’ün fethine bacıyanları talimle hazırlayan Bala Hatun, yorgun düşmüştür. Kayı Obasına dönen Osman Bey, oğlu Alâeddin’den Bala Hatun’un otağda olduğu ve pek iyi görünmediği haberini almıştır. Bala Hatun hasta mıdır? Yoksa bu hastalık büyük bir müjdenin işareti midir?

  Yapım ve proje tasarımı Mehmet Bozdağ’a ait; yönetmenliğini Ahmet Yılmaz’ın ve başrolünü Osman Bey karakteriyle Burak Özçivit’in üstlendiği ‘Kuruluş Osman’, atv ekranında çarşamba akşamlarına damga vurmaya devam edecek.

  ⚔ To Subscribe to DE-film Channel of Kurulus Osman Urdu by atv: bit.ly/2PXdPDh
  Kuruluş Osman Çarşamba 20.00'de atv'de!

  O, kömür karası gözleriyle, gaza ve hürriyet ateşini tutuşturacaktı. Adı, Ertuğrul Gazi oğlu Osman’dı… Karanlığın içinde ona yol gösteren “aşk” oldu… Kan ve gözyaşıyla sulanan topraklarda, gök ekini gibi biçilen; yedi göğü, yedi yeri, dağları, denizleri aşacak bir milletin rüyasını “aşkla” gördü. Gücünü kılıcından değil, “aşktan” aldı… Zorbalığa adaletle; köleliğe hürriyetle direnen, tarihin gördüğü en büyük imparatorluğa adını “aşkla” verdi. 72 milleti kıran bozuk düzene karşı başkaldırı, mazlumların sessiz çığlığına umut, Kuruluş’un adı oldu… Kuruluş Osman… 400 çadırlık bir obadan, “ilahi aşkla” kurulan bir cihan imparatorluğuna yürüyüşün hikayesi...

  Yapım : Bozdağ Film
  Yapımcı : Mehmet Bozdağ
  Yönetmen: Ahmet Yılmaz
  Senaryo : Mehmet Bozdağ, İsa Yıldız, Mehmet İlker Altınay, Aslı Zeynep Peker Bozdağ, Mert Özel, Fatmanur Güldalı, Ali Ozan Salkım, Abdulkadir İlter
  Oyuncular: Burak Özçivit (Osman), Yıldız Çağrı Atiksoy (Malhun), Serhat Kılıç (Kosses), Erkan Avcı (Nikola), Seda Yıldız (Edebalı), Özge Törer (Bala), Emre Basalak (Gündüz), Rüzgar Aksoy (Turgut), Çağrı Şensoy (Cerkutay), Yiğit Uçan (Boran), Ahmet Yenilmez (Demirci), Emin Gürsoy (Kumral Abdal), Buse Arslan (Aygül), Emel Dede (Gonca), Açelya Özcan (Ayşe), Fatih Ayhan (Baysungur), Ömer Ağan (Saltuk), Ahmet Kaynak (Bahadır), Serdar Kayaokay (Gregor), Oğuzhan Karbi (Nestor), Serhat Parıl (Feodor), Melis Gürhan (Cornelia), Can Bartu Aslan (Aktemur), Burak Alp Yenilmez (Kutan), Gizem Kala (Gökçe), Recep Çavdar (Andreas), Rıdvan Uludaşdemir (Diago), Serdar Akülker (Anselmo), Yazmeen Baker, Berk Erçer ( Konur Alp).

Kuruluş Osman
Kuruluş Osman

Bu bölüm en sevdiğiniz sahne hangisiydi? 🔥

Zeynep Zehra
Zeynep Zehra

Bala ve Osman sahneleri yine eski bölümlere götürdü.

Şelalee
Şelalee

" Osmanın seni böyle görünce güçten kuvvetten düşer ,bana yine güç kuvvet ver " ~ Osman Bey

fexri mustafazade
fexri mustafazade

her bolumde susadan azerbaycandan bahs edilmesi bizi daha da qururlandirir

Eronilda Ferreira
Eronilda Ferreira

essa cena deu vida a série , maravilhoso !!!!! mais cenas como essas .

violeta
violeta

emocionante capitulo con escenas bellisimas como la de Osman y Bala cabalgando, asi como tambien la parte donde Bala le dice a osman de su embarazo, muy dulce ella y Osman tierno cuando le dice "las rosas florecen en tu Rostro..."😀😚🙂😍🥰 me encanta esta pareja ¡¡¡¡ deben mejorar los subtitulos en español. saludos cordiales desde Venezuela.

Aqsa
Aqsa

we missed Osbal so much after a long time seeing them together❤

Aqsa
Aqsa

Thanks to Bozdag for Osbal scene and making us happy ❤💞💞

Tamer Ayan
Tamer Ayan

Izlerken tüylerim diken diken oluyor çok güzel bir dizi

Şenol Özarslan
Şenol Özarslan

Hedefimiz Yenişehir sonra Bursa. biz Türküz.hayallerimiz büyük. güzel bir bölüm teşekkürler

WZ 8814
WZ 8814

I will watch Kurulus Osman againnn.. hahaha I'm beyond happy... thank you.. finally OSBAL is back n Kurulus Osman on track again....really really ❤❤❤❤❤❤❤❤ from season 1🎉🎉

Hüseyin Çelik
Hüseyin Çelik

Böyle bir dizinin bizim ülkemizde olmasından gurur duyuyorum

Mavera 🌼
Mavera 🌼

Ayşe hatun ve Aktemurun birbirlerine bakışları bağlılıkları çok güzel yaa bu ayrıntıyı tek farkeden ben miyimmm hayran kaldım anne oğul ilişkilerine 😍❤️

Gezenyer
Gezenyer

Kosese müslümanlik çok yakıştı 🤩🤲👏

bilishu aliss
bilishu aliss

Her Bölüm Olduğu Gibi Efsane Diyenler 👍 Bomba Gibi Bölüm Vaziyet Alın 😎

Marielis Bastardo
Marielis Bastardo

Que bonito ❤️ este capítulo después de tanto tiempo lo esperé, recordar a Bala y a Osmán juntos , es indescriptible, viajé a sus primeros encuentros de amor 💕🥰 GRACIAS

Vor Tag
Eronilda Ferreira
Eronilda Ferreira

Mais cenas romanticas de Bala e Osman❤❤❤

Asad Ur Rahman
Asad Ur Rahman

After a long time we see them together 🙂

zeliha kararmış
zeliha kararmış

Nedir bu bey çocuklarından çektiğimiz. Bir kibir bir kabalık bir embesillik. Mustafa'nın da sonu diğerleri gibi olacaktır. Zor günleri paylaşmak bazen zor olabilir ama başarıları paylaşmak yürek ister.

Mustafa Ekayew
Mustafa Ekayew

Biz türkmenlerin tarıhımızı sovyetler zamanında çok kısıtlamışlar neden böyle olduğu şimdi anlaşılyor biz türküz ve bizler avrupada rusyada amerikada dogsak bile kanımız ruhumuz degişmez biz müslümanız elhamdülillah

Nächster

The Ottoman - Episode 1

2:22:01

The Ottoman - Episode 1

Kuruluş Osman

Aufrufe 27 000 000

Kayı'nın Şehitleri | Kuruluş Osman

55:11

Kayı'nın Şehitleri | Kuruluş Osman

Kuruluş Osman

Aufrufe 429 000

Who is the Best Minecraft Player?

15:43

Who is the Best Minecraft Player?

NotNico

Aufrufe 481 712

The Battles of Mehmed the Conqueror [1451-1481]

1:58:07

Kuruluş Osman 73. Bölüm

2:14:04

Kuruluş Osman 73. Bölüm

atv

Aufrufe 2 500 000

1 - GENEZA - Vechiul Testament - Biblia Audio Romana

3:52:01

Who is the Best Minecraft Player?

15:43

Who is the Best Minecraft Player?

NotNico

Aufrufe 481 712