Kryeministri Edi Rama - Projekti i portit të ri të Ballkanit Perëndimor në Durrës

  • Am Vor 2 Monate

    Edi RamaEdi Rama

    MIRËMËNGJES 😊

    nga zyra me ustallarët holandezë për projektin e portit të ri të Ballkanit Perëndimor në Durrës, si një ndër shtyllat e Vizionit 🇦🇱, ju uroj një fundjavë të mbarë🙏

Fla Ka
Fla Ka

Me respekt për ju ,pa tjetër që jeni i proviligjuar sepse EDI RAMA. E zgjoi shqipërin por po zgjuanë edhe europën dhe më tejë dhe bravo i qoftë Respekt dhe krenari për të madhin tonë.🏛🌷🌹🍀🏝🏞🇦🇱🇺🇸🇪🇺.

Vor 2 Monate
coin paradise
coin paradise

Vazhdoni kështu,se jemi mërzitur nëpër rrugët e Europës, po u rrit mirëqenia në Shqipëri kam për t'u kthyer direkt. Bravo!

Vor 2 Monate
Agim figura
Agim figura

Ecë perpara për shqipërinë që duam për të gjithë shqiptarët..

Vor 2 Monate
Blerim Buzhala
Blerim Buzhala

Ishlla do bahen veprat se me llafe nuk beht puna Respekt per projektin gigant Edi Rama 🇦🇱🤝🇽🇰

Vor 2 Monate
Tu Sa
Tu Sa

Ju lumte Kryeminister vazhdoni keshtu. Shume bukur

Vor 2 Monate
Eni Mo
Eni Mo

Projekt fenominal!

Vor 2 Monate
Bashkim Arkaxhiu
Bashkim Arkaxhiu

JU LUMTE FANTASTISCH PORTI I RI

Vor 2 Monate
tony L
tony L

Bravo edi rama

Vor 2 Monate
Shofer Kamioni
Shofer Kamioni

Vetm pun ishalla zt ju ndimoft resp Edi rama vetm Edi rama bon shqiprin Dua ta shof ciper trenit duke udhetu neper shqipri nga jugu ne veri kshu hec ekonomia vin ma shum turist para pa pam per shqiprin resp

Vor 2 Monate
Kristian Bacaj
Kristian Bacaj

Rrespekt Kryeminister 🇦🇱🇽🇰🇪🇺🇺🇸💕😘

Vor 2 Monate
krenar abazaj
krenar abazaj

Une ndota,ti ndote,ai ndoti,ne ndotem,ju ndotet,ata ndoten.Ky duhet te jete zgjedhimi i foljes ndot ne kohen e shkuar.Emri i foljes ndot eshte ndotja,ajo !Pse eshte futur ne gjuhen shqipe folja ndos dhe emri i kesaj folje ndosja ?Ndihme nga gjuhetaret e shqipes per mos lejimin e tjetersimit te gjuhes tone!

Vor 2 Monate
MALTIN NELAJ
MALTIN NELAJ

👍👍👍👍👍

Vor 2 Monate
Eddi Memishaj
Eddi Memishaj

ECE ECE O I PAPAR RESPEKT ZOTI RAMA JEPNI DRJTIM PUNES,,

Vor 2 Monate
Raul antonio Mendez
Raul antonio Mendez

Me duket shume i vogel si porte,per te konkuruar ne ballkan.

Vor 2 Monate
Ardi Omeri
Ardi Omeri

@Dios1ish perfaqesuesi i Rames?

Vor 2 Monate
Dios1ish
Dios1ish

Po maket eshte ndaj te duket ashtu, por do te jete nje nga portet me te medha. Mos harro se do te behet edhe proti ne Vlore.

Vor 2 Monate

Nächster

To The Samurai Community

23:55

To The Samurai Community

CoryxKenshin

Aufrufe 5 975 062

Porti i ri i Durrësit, gati projekti! Çfarë pritet në Porto Romano

2:31