Klajdi & Bruno - Oj Lulije

 • Am Vor 9 Monate

  KlajdiHaruniOfficialKlajdiHaruniOfficial

  Dauer: 01:22

  ONIMA - smarturl.it/ONIMA
  Shpresojmë të na ndihmoni për të realizuar videon e kësaj kënge :) Filmoni veten tuaj kudo ju mendoni dhe na i dërgoni në instagramet tona personale
  Ju duam , Klajdi & Bruno :)
  instagram.com/klajdiharuni/?hl=en
  instagram.com/iambrunooooo

Samed Helshani
Samed Helshani

S

Vor 22 Stunden
Shkurte Nuha
Shkurte Nuha

Jxjdjdjdjdjxjdjdhxhx💝💝💝💝

Vor 2 Tage
Eris Halitjaha
Eris Halitjaha

U kall u kall

Vor 3 Tage
Muala Dauti
Muala Dauti

Pwjssy

Vor 6 Tage
Orges Morina
Orges Morina

221

Vor 9 Tage
Tesla Telekom
Tesla Telekom

👨‍👩‍👧‍👦

Vor 13 Tage
Leila _22
Leila _22

O zot Kenga ime e perferuar ❤️❤️

Vor 14 Tage
melos hajdari
melos hajdari

💝💜💜💜

Vor 14 Tage
melos hajdari
melos hajdari

J

Vor 14 Tage
Era Shehaj
Era Shehaj

Shqiperi o parajs mbi tok .... Ma sillni ne afer sa her ju degjoj 😭

Vor 14 Tage
Anxhela Kadriu
Anxhela Kadriu

Bravo klajdi dhe Bruno te lumt goja 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

Vor 18 Tage
Zerina Duraku
Zerina Duraku

Bukur❤❤

Vor 22 Tage
al shqiperi
al shqiperi

Habitem pse kjo kenge kaq e bukur dhe kaq e shkurter....

Vor 26 Tage
sara ademi
sara ademi

Just hi

Vor 26 Tage
Artana Kollarja
Artana Kollarja

Superrrrrr kenge suksese 🤗👏

Vor 28 Tage
Mili Gllogjani
Mili Gllogjani

❤👍

Vor Monat
Syzana Demolli
Syzana Demolli

Ukr3😘❤❤❤❤❤❤❤❤🤩♥️💥💥

Vor Monat
Gentian Musaku
Gentian Musaku

Sa me pelqen Kenga. ❤️❤️❤️❤️❤️

Vor Monat
Mirlinda Neziri
Mirlinda Neziri

👌🏼👏

Vor Monat
BB4life Bb4life
BB4life Bb4life

Tishte pak mo e gjat 😍

Vor Monat
αγαπω αυτο που εχω αγαπω
αγαπω αυτο που εχω αγαπω

Ουα

Vor Monat
Samson Bisljimi
Samson Bisljimi

Jasaaaaa

Vor Monat
Orges Morina
Orges Morina

ok

Vor Monat
Rigers Likaj
Rigers Likaj

oj lulije oj lulije pllumbi bardh ku vje nana nga kavaj

Vor Monat
Rigers Likaj
Rigers Likaj

oj lulie o lulije

Vor Monat
Besa Jetishi
Besa Jetishi

s87wha

Vor Monat
moumou916
moumou916

Original Ibrahim Tatlises - taş attım pencereye❤️🇹🇷

Vor Monat
xhejms nurja
xhejms nurja

ju lumt goja quna 👌👌👌❤❤👏👏👏

Vor Monat
Akelina Konci
Akelina Konci

Super 😍💫💫

Vor Monat
Alex Bekia
Alex Bekia

Brunos po I merret fryma.. Te pij naj gjo ti hapet pak fyti 🤣🤣

Vor Monat
Alex Bekia
Alex Bekia

Ok

Vor Monat
Erison Bojku
Erison Bojku

Shum mir

Vor Monat
emili berberi
emili berberi

oooohho

Vor Monat
Amir Sopi
Amir Sopi

Goja ju lumt

Vor Monat
Cela Maseo
Cela Maseo

Nnhjk

Vor Monat
Shaban Abdyli
Shaban Abdyli

Shume mire

Vor Monat
booty eater Alabama
booty eater Alabama

Si slave e flashing shqipen

Vor Monat
Milot Gacaferi
Milot Gacaferi

Me

Vor Monat
shots in devil666
shots in devil666

Vaj vaj vaj vaj o ju morsha te ligat dy bosa😄😄😄😄😶

Vor Monat
Shpresa Haliti
Shpresa Haliti

❤❤❤❤❤❤🏅🏅❤❤❤❤❤❤❤❤🏅❤❤🏅❤❤🏅❤❤❤🏅🏅❤🏅🏅❤🏅❤🏅❤🏅❤🏅❤❤🏅❤❤❤🏅❤🏅❤🏅🏅❤🏅❤🏅🏅❤🏅❤🏅🏅🏅❤❤❤❤❤❤❤❤🏅🏅🏅🏅🏅🏅🏅🏅

Vor Monat
Eva Gjoci
Eva Gjoci

te mire e ki muziken

Vor Monat
Negan’s Protégé
Negan’s Protégé

Mi than vetit burr, e me knu lulijen me ni “burr” tjeter. Kapni ni par gerrshan e kputini qata luca gjujini n’asfallt spo di qka me ju than tjeter. Ani veq kqyri t’shatirat e vetllat e preme e sene. Haj medet qfar kohe rrnojm, mashkulli mu ndreq si femen e me knu si femen.

Vor Monat
Baki Baki
Baki Baki

*

Vor Monat
Kadri Shehu
Kadri Shehu

Bravo Klajdi dhe Bruno jeni dy🌟🌟

Vor Monat
Lijana Rexhep
Lijana Rexhep

By

Vor Monat
Drandafie Zogaj
Drandafie Zogaj

P

Vor Monat
Lijana Rexhep
Lijana Rexhep

L

Vor Monat
Lijana Rexhep
Lijana Rexhep

Lina

Vor Monat
Dijedona Ahmeti
Dijedona Ahmeti

😀😀

Vor Monat
Hatme Zejneli
Hatme Zejneli

Hhhhu

Vor Monat
laureta filaj
laureta filaj

shum bukur djemt me kengen

Vor Monat
Klevisa Aveliu
Klevisa Aveliu

E pirsja te plot kekete keng

Vor Monat
Gentian metvelaj
Gentian metvelaj

👏👏👏👏👍

Vor 2 Monate
Fitore Elshani
Fitore Elshani

Haha

Vor 2 Monate
Nebih Bytyqi
Nebih Bytyqi

C1gs

Vor 2 Monate
smajl idrizi
smajl idrizi

smajl

Vor 2 Monate
Buki Buki
Buki Buki

SDPOLKUIGHJHCFBDFGJFJFJFVF

Vor 2 Monate
Buki Buki
Buki Buki

Sousan

Vor 2 Monate
Rinor Mani
Rinor Mani

I love Kosovo because of my rinor and I have been in die hände for years now sing 🇺🇸🇦🇱🇽🇰👐💪❤❤❤❤👑👑👑👐👐👐👐

Vor 2 Monate
Klevisa Aveliu
Klevisa Aveliu

Shum bukur

Vor 2 Monate
Jonian Duka
Jonian Duka

Si ka mundesi nje keng me vajtime te bej te kercesh. Respekte Flor Mumajesi

Vor 2 Monate
Faik KryeziuOfficial
Faik KryeziuOfficial

o kalle kalle e mytem kete Lulie 👌👌

Vor 2 Monate
TinkyWinky05
TinkyWinky05

jam tuj prit 1 milion.

Vor 2 Monate
gang gang
gang gang

super kenge like kush e ngjo ene ne 2020 ne karantine😂

Vor 2 Monate
Neta Bicaku
Neta Bicaku

😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

Vor 2 Monate
Bera Spahiu
Bera Spahiu

Vor 2 Monate
Ivana Mackowski
Ivana Mackowski

Aha Gona

Vor 2 Monate
Merjem Jonuzi
Merjem Jonuzi

Wi x

Vor 2 Monate
Artiola Saiti B B
Artiola Saiti B B

Super kenge bravo te dyve

Vor 2 Monate
Artiola Saiti B B
Artiola Saiti B B

Super kenge

Vor 2 Monate
Anila Dauti
Anila Dauti

A te ishte me e gjat por shume bukur

Vor 2 Monate
Samsunges Samsunges
Samsunges Samsunges

Shume e bukur ka dalur kjo kenga

Vor 2 Monate
Dava Ndoj
Dava Ndoj

Kaq e shkurter po ska gje gjisesi bravo

Vor 2 Monate
Leonard Brasha
Leonard Brasha

Lum ai qe e do kercej ne dasem 😀

Vor 2 Monate
Z M
Z M

Pse kaq shkurt???

Vor 2 Monate
albanees05 ferizaj
albanees05 ferizaj

Po du ni version mat gat bre 🔥 🔥 🔥

Vor 3 Monate
niko the nobleman
niko the nobleman

Verse 1: Bruno & Klajdi Haruni] Oj Lulije oj Lulije o pllumbi i bardh A t'tha nana udha e mbarë A t'tha nana udha e mbarë A t'tha nana udha e mbarë Vaj vaj vaj vaj Udha e mbarë Udha e mbarë nana m'ka thanë Lotë në faqe ja kom lon Vaj vaj vaj vaj Lotë në faqe ja kom lon Vaj vaj vaj vaj [Verse 2: Bruno & Klajdi Haruni] Oj Lulije oj Lulije o pllumbi i verdhë Dej ku nana t'ka përcjellë Vaj vaj vaj vaj Dej ku nana t'ka përcjellë Vaj vaj vaj vaj M'ka përcjellë M'ka përcjellë te pragu i shpisë Tu i fshi lotë me cepë t'shamis Vaj vaj vaj vaj Tu i fshi lotë me cepë t'shamis Vaj vaj vaj vaj

Vor 3 Monate
hsbjxjcr sejkdjix
hsbjxjcr sejkdjix

Oj lulije ❤❤

Vor 3 Monate
Eglantina Lala
Eglantina Lala

Shume bukur Klajdi dhe Bruno

Vor 3 Monate
Hajrie Kelmendi
Hajrie Kelmendi

❤❤❤

Vor 3 Monate
Besa Neziri
Besa Neziri

👍👍👍👍

Vor 3 Monate

Nächstes Video

Flori ft. Ghetto Geasy & Bruno - Mori

03:21

Flori ft. Ghetto Geasy & Bruno - Mori

FloriMumajesiOfficial

Aufrufe 47 000 000

Klajdi Haruni & Bruno Ft Andrea & Flori - Plas Remix

03:05

Klajdi Haruni & Bruno Ft Andrea & Flori - Plas Remix

KlajdiHaruniOfficial

Aufrufe 12 000 000

Zemër

03:45

Zemër

Dhurata Dora - Topic

Aufrufe 24 000 000

Argjenda Doçi - Oj Lulije, pellumb i bardhe

03:02

Argjenda Doçi - Oj Lulije, pellumb i bardhe

n'Kosove Show

Aufrufe 5 500 000

Nora Istrefi ft. Gjiko - Anna

03:40

Nora Istrefi ft. Gjiko - Anna

REDBOX Entertainment

Aufrufe 33 000 000

Bruno ft. Flori - Ja ke bo vetes

03:13

Bruno ft. Flori - Ja ke bo vetes

BrunoOfficial

Aufrufe 26 000 000

Alban Skenderaj & Miriam Cani - Duamë (Official Video HD)

03:30

Dafina Zeqiri ft Lumi B - Lule Lule

03:20

Dafina Zeqiri ft Lumi B - Lule Lule

Dafina Zeqiri

Aufrufe 24 000 000

Fatima Ymeri ft Bes Kallaku - Si Rrush (Official Video)

03:38

Klajdi Haruni - Vallja e veres

03:57

Klajdi Haruni - Vallja e veres

KlajdiHaruniVEVO

Aufrufe 5 800 000

YouTuber-Fusionen erkennen 😂😱 Mit Julien Bam

11:14

Helmut 's Hochzeit!

0:41

Helmut 's Hochzeit!

New Universe

Aufrufe 36 593

20.000€ DATE vs. 20€ DATE - Challenge

15:02

15 YOUTUBER in 420 SEKUNDEN

8:21

15 YOUTUBER in 420 SEKUNDEN

Zeo

Aufrufe 113 310