Kastro - Kur Jom (Prod. Bo Beatz)

 • Am Vor Monat

  KastroKastro

  Listen and watch the latest music video from Kastro.

  ✔️ Did you subscribe to KASTRO's Official channel? 👇🏼
  Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.

  Stream on SPOTIFY

  open.spotify.com/track/04kqjz...

  Produced by: BO Beatz x Ditty Beatz (SHAKE THE ROOM)
  Master: Avaxus

  Online Digital Stores:
  push.fm/fl/kurjam

  Executive Producer: Liridon Rexhepi

  Connect with Kastro :
  instagram.com/kastrofficial
  Connect with Rose Music :
  instagram.com/rosemusic_ent

  ALL PUBLISHING RIGHTS RESERVED © LOJAMEDIA

Sokol Cela
Sokol Cela

Super super keng dhe muzik , teksti po super i bukur . Videklipi yll .... Kisha vetem nje pyetje ... Festen e dashuris me zemren e jetes , ajo si do ti bej femijt si drita ...do ta festosh me hashash ??!!!..🙄🙄 Apo me shampanje ?!. Apo se kam kuptuar un mire tekstin e kenges ??.pres pergjigje .

Vor 2 Stunden
fernando doci
fernando doci

Do ngjohet deri 2031

Vor Tag
ela uka
ela uka

o ropt sa bku

Vor Tag
SHEMSEDIN JAKUPI
SHEMSEDIN JAKUPI

oooooo dashni

Vor 3 Tage
Erblina Blina
Erblina Blina

Shum mir e ke qit❤😘😭👑

Vor 3 Tage
Esmeralda Fsharri
Esmeralda Fsharri

Kostro-- Kur Jom Bota është shum e vogel, kur e krahasoj, unë me ty, oj dashni, Un t'kam dasht prej kur je kon fmi. Une T’Kom Rrit (oooooo) A Din Sa Shum , Kan Fol Keq , Per Mu , Edhe Per Ty, O Zemer , Kan Dasht Me Na Nda, Kan Dasht Me Na Thy (2x) Kur Jom N’Züriq, Ta Boj Ich Liebe Dich , Kur Jom N’Paris Ta Boj Jet’aime , Kur Jom N’Milano T’thom Ti Amo , E Kur Jom N’Kosov Të Du Zemra Jem, Kur Jom N’Zürich Ta Boj Ich Liebe Dich , Kur Jom N’Paris Ta Boj Jet’aime , Kur Jom N’Milano T’Thom Ti Amo , E Kur Jom N’Shqipni Të Du Shpirti Jem , Kom Me Ta Mush Qafen Ty Me Dukat , Kom Me Ta Ble Ni BMW , Ni S-Mart , Ty T’Kom Zemer , Po T’Kam Edhe N’asht , Hajde Per Dashni Festojm Me Hashash , T’Paren, Herë Ty Kur Zemren Ta Nita , E Kom Dit O Mama-Sita , Ti Ki Me Mi Bo Fmit Sikur Drita (aaa /oooooh)  v ______________________ Bota Esht Shum E Vogel , Kur E Krahasoj Une Me Ty , Moj Dashni Une T’Kom Dasht Prej Kur Je Kan Fmi , Une T’Kom Rrit (oooooo) , A Din Sa Shum Kan Fol Keq Per Mu , Edhe Per Ty , O Zemer Kan Dasht Me Na Nda , Kan Dasht Me Na Thy , (eyo) __________________________ Qa Pom Vyn Rakia , Kur Ty T’Kom Te Shpija , Mi Vesh Teshat E Mija , (oooooooh) Kaniher Jem Perla , Kaniher Jena Nda , E Une Kur T’Kom Shkru , Je Bo Kishe Se Ke Pa , Tani Ke Dal Me Shoqe , E Ke Bo Veq Per Inat , Bojshe Story Tu Pi Shisha , Une Per Me Ardh , Une Nuk T’Kom Lan Vet, E Disha Qe Bohesh Pishman , Si Une Sun E Don Kerkan , (yo), Sun E Don Kerkan , T’Paren , Herë Ty Kur Zemren Ta Nita , E Kom Dit O Mama-Sita , Ti Ke Me Mi Bo Fmit Sikur Drita , (aaaa/ooooo), _____________________ Bota Esht Shum , E Vogel Kur E Krahasoj Une Me Ty, Moj Dashni Une , T’Kom Dasht , Prej Kur Jom Kan Fmi , Une T’Kom Rrit (oooooo) A Din Sa Shum, Kan Fol , Keq Per Mu , Edhe Per Ty , O Zemer , Kan Dasht Me Na Nda, Kan Dasht Me Na Thy, 👇👇🤗

Vor 5 Tage
ina bilaj
ina bilaj

best song ever 🥰 bota eshte shum e vogel kur e krahasoj me ty ❤️🌍😘

Vor 6 Tage
Fatlin Veseli
Fatlin Veseli

Kur e don ni person edhe e njeh nga koka deri te kembet nuk ja vlen me ndegju se qka thojn tjerët 😉💞

Vor 6 Tage
Ekrem Ekrem
Ekrem Ekrem

O mami gishtin jam kae e shti

Vor 8 Tage
Ekrem Ekrem
Ekrem Ekrem

O

Vor 8 Tage
Cen Desku
Cen Desku

🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

Vor 9 Tage
Nela Xhafa
Nela Xhafa

Swper Keng😍❤

Vor 12 Tage
Babloki Luginës
Babloki Luginës

Rrespekt Pi Bablokit të Luginesssss.🇦🇱

Vor 12 Tage
Setki Kalisi
Setki Kalisi

😍🤩😍😍😍

Vor 13 Tage
Ela Ruci
Ela Ruci

Bota esht shum e vogel kur nk e ke personin e zemres afer🥺😢❤️‍🔥

Vor 14 Tage
Aleksandra Lamthi
Aleksandra Lamthi

🖇😘kenge shum e bkr te lumt kastro 🤕😵

Vor 14 Tage
Kida
Kida

T thom ti amo🇮🇹❤💚

Vor 14 Tage
Drilon Elshani
Drilon Elshani

😍😍😍😍😍😍😍😍😍

Vor 15 Tage
mercureal
mercureal

Magjupt e kan kap

Vor 16 Tage
Adelina Kica
Adelina Kica

Super klip bree

Vor 16 Tage
Avduraman Ramani
Avduraman Ramani

🔥🔥🔥🔥

Vor 18 Tage
paqurka fisi
paqurka fisi

Kur jam n milano don ti amo Kur jam nshipni te du shpirti jem

Vor 20 Tage
Fernando doçi
Fernando doçi

Kur jam milano t tham tiamo 🤚

Vor 21 Tag
Gashi Ibadete
Gashi Ibadete

Kur jam n tenov tdu shaum shaum🫀💍

Vor 21 Tag
paqurka fisi
paqurka fisi

Kan dasht mena nda Kan dasht me na thy

Vor 21 Tag
Anil
Anil

Cheuzeic*jf Cheiziwn ueu3&27'huevushchwhcehxus

Vor 21 Tag
Mazis Rustem
Mazis Rustem

😘❤❤❤❤ schum buku Zemer ❤❤❤❤🙏

Vor 23 Tage
loresa loresa
loresa loresa

Ne i preferuari kengetar qe e dua e pelqej shum i qart kastro rrespekt

Vor 24 Tage
Elmedin
Elmedin

🔥🔥🔥🔥

Vor 25 Tage
Eli Dona
Eli Dona

2015 🥀🥺

Vor 25 Tage
Klodi Marku
Klodi Marku

Zemra ime me mungon shume

Vor 25 Tage
Majlinda
Majlinda

Te dua kastro

Vor 26 Tage
Sabire Poka
Sabire Poka

❤❤❤❤❤❤

Vor 26 Tage
Emiljana Shahinas
Emiljana Shahinas

Sa histori e bukur!

Vor 26 Tage
Emiljana Shahinas
Emiljana Shahinas

😭😭

Vor 26 Tage
Adelina Mjeku
Adelina Mjeku

🤧😿😿😿😪😫😔😓😿💔💔💔💔🥰👏👏👏👏👏👏👏👏👏✌💋

Vor 27 Tage
Tironse PerJeté
Tironse PerJeté

🇦🇱❣🦅

Vor 28 Tage
ema elena
ema elena

E kur jam nShkoder tdu shpirti jem😂💛👌

Vor 29 Tage
BABLOKI
BABLOKI

A ne GOLESH permi SANKOFC e paske inqizu spotin a. Hahahah

Vor 29 Tage
Dita ditaaaaa
Dita ditaaaaa

Miss you Kosove ❤️🇽🇰🥲

Vor 29 Tage
Sbbs Bsh
Sbbs Bsh

1!

Vor 29 Tage
dafina dedaj
dafina dedaj

😍😍

Vor Monat
Abi🎵
Abi🎵

This song deserved more views - respect from Austria

Vor Monat
Leona Rexhbeqaj
Leona Rexhbeqaj

Krasto je yll 😜

Vor Monat
ÇMENDINA VK
ÇMENDINA VK

❤️

Vor Monat
Lushi Lushi
Lushi Lushi

💛💜❤

Vor Monat
Dita ditaaaaa
Dita ditaaaaa

Bravo e suksese 👌

Vor Monat
Sami Feka
Sami Feka

E fort

Vor Monat
Janet Jaja
Janet Jaja

Juste magnifique 👌👏

Vor Monat
sweet_alaudin_mustafa
sweet_alaudin_mustafa

Fav song 😍🍓🍓❤️❤️❤️❤️

Vor Monat
DanielPro Gaming
DanielPro Gaming

Kur jom n'Berat te dy bashk e bojm lazarat

Vor Monat
Cengizhan Uzundemir
Cengizhan Uzundemir

((🇹🇷🇹🇷💚💚🇦🇱🇦🇱))

Vor Monat
Lela Berisha
Lela Berisha

Super kenge

Vor Monat
Mariella Rodas
Mariella Rodas

Wow im in love with this song ♥️ Love from 🇩🇪🇧🇦

Vor Monat
Rrustem Hoti
Rrustem Hoti

KO jam Milano Tam pi Jamo ko jam sipni 😍😉😍😍😭🇦🇱🇪🇺🇸🇮🇸🇮🇸🇮🇸🇮

Vor Monat
WOLF
WOLF

Baby👌😇😂

Vor Monat
Emin Kuçi
Emin Kuçi

E degjoj 1000 her ne dit dhe nuk me mwrzit fare its kastro❤️😜

Vor Monat
player_X
player_X

Respekt from🇮🇹

Vor Monat
Klajdi Hysa
Klajdi Hysa

Pppppppp

Vor Monat
Ioan Cislariu
Ioan Cislariu

LOVE from România 🇷🇴🇷🇴🇷🇴🤍

Vor Monat
Albiona Ramadani
Albiona Ramadani

Kastro baba♡♡♡♡♡

Vor Monat
Ervis Dervishi
Ervis Dervishi

Ku jom n'millano t'thom ti'amo.hahaha kastro ma i miri✌

Vor Monat
Diar and Alba
Diar and Alba

Shumë tekst i dobët, unë ta kisha shkru më të mirë.

Vor Monat
Fatmir Rushiti
Fatmir Rushiti

Po

Vor Monat
Rejan 3500
Rejan 3500

😅😅😅

Vor Monat
Elvis 74
Elvis 74

naseri kur jom tetov tdu shaum😂😂🤣😂

Vor Monat
Ersan Kadriu
Ersan Kadriu

🖤❤💕💚💝💚🖤💚💔💚💖💔💖💖💜💚💖💚💖💔💚💕💛💚💚💜💚💛💚💕💛💕💓💚💜🖤💙💗💘❤💓💔💕💖💗💙💚💛💜🖤💝💞💟❣

Vor Monat
Ersan Kadriu
Ersan Kadriu

💕💔💔💔💔💔💖💖💗💖💖💖💔💔🖤💝💜💝💜💖💖🖤💜💜

Vor Monat
Mike Saraft
Mike Saraft

🎍🎋🎄💮💗🎋🎄🧩🧩🧩🧩🧩😆✨🎋🎄🌙🌠 *Zoti e tregoi dashurinë e Tij ndaj nesh duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme*   *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

Vor Monat
BABLOKI
BABLOKI

Veq nja 20 sekonda qe e ndegjova ja bana LIKE qisaj kangen e fort Koka

Vor Monat
Albert Vokshi
Albert Vokshi

Hajde per dashni festojm me hashash 😐 Qfar rinie degjenerim total phaaaaa Rini e mjera rini !!! Qfar kange met fut depresion total 🤨 Q… a artistin e nanes Po ti kokshe narkomut 🤮🤮🤮🤮

Vor Monat
Luciano 7777777
Luciano 7777777

gg brah

Vor Monat
Nina Kalluci
Nina Kalluci

🥰🥰🥰🥰❣❣❣❣

Vor Monat
Altin Biba
Altin Biba

Super

Vor Monat
MusicStudio
MusicStudio

https://www.youtube.com/watch?v=fF6cRlfJJKE https://www.youtube.com/watch?v=fF6cRlfJJKE https://www.youtube.com/watch?v=fF6cRlfJJKE https://www.youtube.com/watch?v=fF6cRlfJJKE https://www.youtube.com/watch?v=fF6cRlfJJKE https://www.youtube.com/watch?v=fF6cRlfJJKE

Vor Monat
MusicStudio
MusicStudio

https://www.youtube.com/watch?v=fF6cRlfJJKE https://www.youtube.com/watch?v=fF6cRlfJJKE https://www.youtube.com/watch?v=fF6cRlfJJKE https://www.youtube.com/watch?v=fF6cRlfJJKE https://www.youtube.com/watch?v=fF6cRlfJJKE https://www.youtube.com/watch?v=fF6cRlfJJKE

Vor Monat
MusicStudio
MusicStudio

kenga e re https://www.youtube.com/watch?v=fF6cRlfJJKE&list=RDfF6cRlfJJKE&start_radio=1 https://www.youtube.com/watch?v=fF6cRlfJJKE&list=RDfF6cRlfJJKE&start_radio=1 https://www.youtube.com/watch?v=fF6cRlfJJKE&list=RDfF6cRlfJJKE&start_radio=1 https://www.youtube.com/watch?v=fF6cRlfJJKE&list=RDfF6cRlfJJKE&start_radio=1 https://www.youtube.com/watch?v=fF6cRlfJJKE&list=RDfF6cRlfJJKE&start_radio=1

Vor Monat
MusicStudio
MusicStudio

kenga e re https://www.youtube.com/watch?v=fF6cRlfJJKE&list=RDfF6cRlfJJKE&start_radio=1 https://www.youtube.com/watch?v=fF6cRlfJJKE&list=RDfF6cRlfJJKE&start_radio=1 https://www.youtube.com/watch?v=fF6cRlfJJKE&list=RDfF6cRlfJJKE&start_radio=1 https://www.youtube.com/watch?v=fF6cRlfJJKE&list=RDfF6cRlfJJKE&start_radio=1 https://www.youtube.com/watch?v=fF6cRlfJJKE&list=RDfF6cRlfJJKE&start_radio=1

Vor Monat
Muzik hiphop
Muzik hiphop

Ma hanksh 1 kill mut

Vor Monat
eioshen boboi
eioshen boboi

Ay bro were did this come from 💥💥🔥🔥🔥🔥

Vor Monat
Lil_Vizzual
Lil_Vizzual

1.3Mviews , 20k likes... SUS

Vor Monat
baba ktuu
baba ktuu

Bravoooo 💪🏻

Vor Monat
Natascha Jakupovic
Natascha Jakupovic

🥰

Vor Monat
klisman klisi
klisman klisi

🧿

Vor Monat
klisman klisi
klisman klisi

@eioshen boboi ❤️

Vor Monat
eioshen boboi
eioshen boboi

👏👏👏

Vor Monat
Fidan Bekteshi
Fidan Bekteshi

baba kastro

Vor Monat
Roland
Roland

Kenga ma e mir qe e kam ni najher ❤👫❤

Vor Monat
Roland
Roland

@💖ELVANA💖 x

Vor Monat
💖ELVANA💖
💖ELVANA💖

Taman qashtot edhe une

Vor Monat
asioe kiou
asioe kiou

😔🥺💔kastro:kan dasht mr na nda,me:na ndajten edhe pik edhe pse kur skem bashk dashnia jon o kan e adhe e kom pa n syt e tu.Un ender tjetra realitet💔🥺

Vor Monat
Valdrit Abazi
Valdrit Abazi

Gjbhrg

Vor Monat
leart terstena
leart terstena

e kalle kastro je i fort

Vor Monat
Goni Ahmeti
Goni Ahmeti

Like.Kastro 😍 Coment. Anisa veseli 😺

Vor Monat
Albert bert
Albert bert

Favorit song ❤️❤️❤️😍😍

Vor Monat
Albert bert
Albert bert

@asioe kiou ????

Vor Monat
asioe kiou
asioe kiou

Dhe une nje goc jam 14 vjeq

Vor Monat
FATIMA EZAHRAE CRAZY
FATIMA EZAHRAE CRAZY

❤❤

Vor Monat
Loreta Ismajli
Loreta Ismajli

MIR SE VINI HITE 😉🙈❤

Vor Monat
FF TAFI
FF TAFI

Hallall ta boft zoti me pun dhe me mundim je bo ky qe je rsp pa fund💯💯💯💯❤

Vor Monat
imer morina
imer morina

Kastro veq vazhdo me kang

Vor Monat
TOP LEAUGE
TOP LEAUGE

👏👏👏

Vor Monat
TOP LEAUGE
TOP LEAUGE

👌👌👌👌

Vor Monat
TOP LEAUGE
TOP LEAUGE

😍😍😍😍😍

Vor Monat
TOP LEAUGE
TOP LEAUGE

😎😎😎😎

Vor Monat
malzim ibraimi
malzim ibraimi

Kur jam Gostivar ti jap xhebaba ki mem dasht mashum se Milano.

Vor Monat
Sonila Legisi
Sonila Legisi

Sa her e degjoj kit kange me mbushen syt me lot se nuk perfundon me ata qe don kaj her te vin gjana keq suksese ne vazhdim

Vor Monat

Nächster

CRICKET x MUMA x DAFINA ZEQIRI - PA TY (Remix)

3:24

CRICKET x MUMA x DAFINA ZEQIRI - PA TY (Remix)

Cricket Music

Aufrufe 33 000 000

Butrint Imeri - Dujem

2:42

Butrint Imeri - Dujem

AVD Digital

Aufrufe 24 000 000

KASTRO - MAGJI (Prod By.Rzon)

2:55

KASTRO - MAGJI (Prod By.Rzon)

Kastro

Aufrufe 2 500 000

Introducing iPhone 13 | Apple

1:46

Introducing iPhone 13 | Apple

Apple

Aufrufe 3 010 108

iPhone 13 vs iPhone 13 Pro: Don't make a mistake

15:37

Dhurata Dora ft. Soolking - Zemër

3:50

Dhurata Dora ft. Soolking - Zemër

REDBOX Entertainment

Aufrufe 624 000 000

KASTRO - TI AMO (YoungGrapeBeats)

2:57

KASTRO - TI AMO (YoungGrapeBeats)

Kastro

Aufrufe 4 000 000

Capital T - Buzeqeshje (Prod. BO Beatz)

2:42

Capital T - Buzeqeshje (Prod. BO Beatz)

Capital T

Aufrufe 7 200 000

KASTRO - MESSI (Prod. BO Beatz)

4:42

KASTRO - MESSI (Prod. BO Beatz)

Kastro

Aufrufe 5 400 000

2TON - CORAZON

2:34

2TON - CORAZON

2TONoffical

Aufrufe 8 000 000

KASTRO - HIJE

2:53

KASTRO - HIJE

Kastro

Aufrufe 1 600 000

Dhurata Dora ft. Noizy - Mi Amor (Official Video)

3:04

NO ONE SHOWED UP TO MY BABY SHOWER :(

0:51

Apple Event - September 14

1:18:47

Apple Event - September 14

Apple

Aufrufe 17 096 323

Introducing iPhone 13 Pro | Apple

2:41

Introducing iPhone 13 Pro | Apple

Apple

Aufrufe 9 207 725