"Ka të dashur jashtë programit!", djemtë tërbohen nga sjellja e Danielës - Talk Love Story Tv Klan

 • Am Vor 4 Monate

  RTV KLANRTV KLAN

  me 4 personazhet kryesorë të spektaklit , si dhe konkurrentët në garë për të fituar zemrat e dy princeshave dhe dy princave. Prapaskenat e ngjarjeve dhe historive që lindin në spektaklin e mbrëmjes në “Love Story”. Nën prezantimin e Eni Shehu dhe me praninë e dy opinionisteve, Zhaklinë Lekatari dhe Xhensila Pere.
  SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on DE-film for more videos!

  Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
  Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
  Follow Tvklan on Facebook: facebook.com/tvklan/
  Follow Tvklan on Instagram: instagram.com/rtvklan/
  Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

tani laci
tani laci

Quna mos dilni me Danjelen asnjeri dhe pastaj prodeksjoni e largojn nga ky emisjon

HOMEMADE RECIPES
HOMEMADE RECIPES

Mesoni te gatuani receta te reja nga ky kanal ❤

Hekuran Suci
Hekuran Suci

Daniela me e sinqerta me duket.

Endrit Sula
Endrit Sula

Te ket 1 esht Ok 👌 po mos ka me shume

Hekuran Suci
Hekuran Suci

Edhe shkollen qe ka Daniela VA nxjerr te gjitha te palarat atyre

Hatixhe Xhemo
Hatixhe Xhemo

Edhe kesaj po ja bejne sic ja benin Ledjanes ne perputhen.

Hekuran Suci
Hekuran Suci

Flisni me radhe Nese mundeni

Hekuran Suci
Hekuran Suci

Daniela eshte shume e mire por niveli I djemeve eshte nenmesatare.

Hekuran Suci
Hekuran Suci

Kultural mendoi un

isidor Dhrami
isidor Dhrami

Daniela mos haro që je nivel shumë i ulët dhe shumë imorale

nadine lemaire
nadine lemaire

daniela duket si 5 lekshe qe ska vler fare

Roz Uerd
Roz Uerd

Ketyre opininisteve bejani pak te qarta ndjenjat moj aman se spo dine ca mendimi te japin ...hehehe.

Altin Riza
Altin Riza

Po shkove hu me hu nje dit do tju ngulet keq

Sofia Chelli
Sofia Chelli

Ma che cazzo sto guardando

Nächster

LORNA SHORE - Sun//Eater (OFFICIAL VIDEO)

6:19

LORNA SHORE - Sun//Eater (OFFICIAL VIDEO)

Century Media Records

Aufrufe 470 415

I Remade Every Mob Realistic In Minecraft

8:01

Ukraine in the Eurovision Song Contest | 2003 - 2021

7:47

Ukraine in the Eurovision Song Contest | 2003 - 2021

Лёня Полищук - Реакции на Евровидение

Aufrufe 1 300 000

KIDA x LEDRI VULA - TDU

3:07

KIDA x LEDRI VULA - TDU

KIDA

Aufrufe 7 000 000

KALUSH ORCHESTRA - Stefania | Нацвідбір на Євробачення-2022

3:19

KALUSH ORCHESTRA - Stefania | Нацвідбір на Євробачення-2022

Євробачення Україна | Eurovision Ukraine official

Aufrufe 9 700 000

LORNA SHORE - Sun//Eater (OFFICIAL VIDEO)

6:19

LORNA SHORE - Sun//Eater (OFFICIAL VIDEO)

Century Media Records

Aufrufe 470 415