Jasmina qan me ngashërim në studio, a ka rënë në dashuri me Andin? - Përputhen, 16 Prill 2021

 • Am Vor 27 Tage

  Top Channel AlbaniaTop Channel Albania

  Dauer: 1:02:57

  Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
  Autore: Olsa Muhameti
  Moderatore: Bora Zemani
  Opinionist: Arjan Konomi
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on DE-film Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Perputhen#TopChannel

Arjeta Xhemaili
Arjeta Xhemaili

Po jasmina ka rënë ne dashuri me andin shum

Vor 8 Tage
Mehmet Muhadri
Mehmet Muhadri

Andi Asht perj Peje a dini Qka thojna na tjere Ktyre perj Peje Runa Zot teje 😂😂😂😂😂😂

Vor 13 Tage
Gjevdet Bujupai
Gjevdet Bujupai

Ah kjo dhelper dinake kjo jasmina

Vor 13 Tage
Luan Kadrija
Luan Kadrija

kjo ledidada a hala eshtë ktu

Vor 14 Tage
ILLYRIAN Warrior
ILLYRIAN Warrior

pse nuk jan dal sod dhe dje perputhen?

Vor 15 Tage
Kralb Oz
Kralb Oz

Ky Mevalni „ S‘eshte puthur prandaj can“ phaaaaa fshatar i pares dore!!!

Vor 17 Tage
Flora Gashi
Flora Gashi

O sa interosont qe osht

Vor 18 Tage
Enso Dzika
Enso Dzika

fi

Vor 20 Tage
-soy simp-
-soy simp-

jasmina car ju ke ber dhembeve, i ke pas kaq te bukur

Vor 21 Tag
doire aintu
doire aintu

Like kush ka të njëjtin mendim me mua që edhe pse e dimë që emisioni eshtë i gjithi skenar prapseprapë e shofim cdo ditë 👇🤦

Vor 21 Tag
Ges Mirdita
Ges Mirdita

Mimo mino nino

Vor 21 Tag
Ges Mirdita
Ges Mirdita

Macja mimo mino

Vor 21 Tag
Ges Mirdita
Ges Mirdita

Mimon

Vor 21 Tag
Merfi Oxa
Merfi Oxa

Fëmin bythe

Vor 21 Tag
mandu & mochi
mandu & mochi

31:55 😂😂😂😂😂

Vor 21 Tag
_mbyllur_
_mbyllur_

Sa me edukate qe eshte Lediana ja liroi vendin andit qe te rrinte ma jasminen dhe ajo te shkonte tek mevlani Respekte💝

Vor 22 Tage
wnnalis cioov
wnnalis cioov

Mevlani ka shum te drejt per Olen👏👏👏

Vor 22 Tage
xhuljano_230
xhuljano_230

O andi e thash dhe un m para 😂😂😂✌

Vor 22 Tage
Luanesha78
Luanesha78

Mace me udhar veç sot kam pa hahaha

Vor 23 Tage
Lorenci Shkodra
Lorenci Shkodra

Mevlani mbas 8 muajve arriti ta gjeje ne fund kurse te tjeret e gjejne per nje muaj

Vor 23 Tage
Ges Mirdita
Ges Mirdita

2:25 te kafshon thot murati te kafshon macja ahhaha🤣🤣🤣

Vor 23 Tage
bilinas mini
bilinas mini

E vetmja Lediana eshte aty qe ka nje kultur dhe respekt ne nivel . I lumte

Vor 23 Tage
Hey There
Hey There

Jasmina out

Vor 23 Tage
XdoriX Lyric
XdoriX Lyric

Kto t tjerat sa vijn behen me t bukura antonela ben te kunderten cdo dit me e shemtut😂🤡

Vor 23 Tage
Νίκος Γαλαίος
Νίκος Γαλαίος

Jasemina e do andin vecem per letra qe te ngeci andej nga amerika, ca lidhje kan kta te dy qe pa u lidhur akoma bejn kshtu llogarite te lidheshin diten tjeter do ndaheshin duket djelli qe ne mengjes nuk kan pik lidhje per lidhjen e tyre esht thjesht mashtrim ose do te ngeci asimina per arsyje te tjera, O cuna ju thaft dora neqofte se harxhoni leket per kto sorrat

Vor 23 Tage
kristi kristi
kristi kristi

Cke mo Mevlan pse shfryn kur thote Bora per takimin, kur ben ti tangerllik mos ngelte njeri aman...po e sigurove Ledjanen e ben pordhe tani.

Vor 23 Tage
Algas Ura
Algas Ura

Ky i riu me tattu el dorado i shqiperis

Vor 23 Tage
Suzana Lile
Suzana Lile

Thoni ndonje fjale positive more njerez .

Vor 23 Tage
bocoy noiu
bocoy noiu

E vetmja Lediana eshte aty qe ka nje kultur dhe respekt ne nivel . I lumte

Vor 23 Tage
Marsela Kore
Marsela Kore

Bitter i tharte thote truthara Jasmine!😂

Vor 23 Tage
Klaus Nikolli
Klaus Nikolli

Vk

Vor 24 Tage
ALBA_4_LIFE
ALBA_4_LIFE

😭😭😭😭😭

Vor 24 Tage
ALBA_4_LIFE
ALBA_4_LIFE

Po kjo laraska qan pse esht deklaruar per Andin

Vor 24 Tage
Natasha Cela
Natasha Cela

Skenar i rrathes 😏😏😏

Vor 24 Tage
Mesut Kamberi
Mesut Kamberi

prek macen ene ha llelel

Vor 24 Tage
Vlore alb
Vlore alb

Uaaa po kjo Antonela pse esht ber kshtu shum esht prishur😔 si ka mundesi!!

Vor 24 Tage
Humor Shkodre
Humor Shkodre

1- Jasemini shume e serte, jo funny, llogarikerkuese dhe jo joshese. 2 - Andi ka gjete dike me te mire jashte se eshte distancu komplet.

Vor 24 Tage
Erselda Hakorja
Erselda Hakorja

As te kafshon as te ha 🤣🤣🤣🤣😅

Vor 24 Tage
Humor Shkodre
Humor Shkodre

Ai idioti qe thot pese here qe nje vajze eshte me e paraqitshme se nje tjeter ashtu si pa te keq. Cfare injoranti! Rip!

Vor 24 Tage
Eleni Hakarepi
Eleni Hakarepi

Sa kot kjo Jazmina duket fare fallco ne cdo gje I beri dhurat vetes unaz gjasme ja beri Andi 🤮🤮🤮🤮 aty dukej qarte qe kjo e kish organizuar vete sepse skish pike emocioni 🤢🤢🤢🤢

Vor 24 Tage
Me And me
Me And me

Kjo Jasmina po i ndalon Andit te pershendetet me njerezit bo bo sa e semure gjynaf e shkreta.Andi futja vrapit

Vor 24 Tage
Gjevdet Bujupai
Gjevdet Bujupai

Ku te largohet ANDI dhe JASMINA nuk ka vleft ky program shikushmeria e kosovarve do te bie 1%

Vor 24 Tage
bouytt guyt
bouytt guyt

ishte thjesht preteksi.

Vor 24 Tage
Adi123
Adi123

B.e.S.T f'u"l'l D.a.T.i.n.G h.o.T G.i.r.L's —L—o—V—e—S—e—X—..❤️⤵️ cams.downloadz.to !💖🖤❤️今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,.💖🖤 在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。.說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味食物煮的時候 1618793350

Vor 24 Tage
kevin reno
kevin reno

Lere fare ket Jasminen o Andi ,se nuk ja vlen ,femer stresuese 😂😂😂

Vor 24 Tage
Fabio Llusha
Fabio Llusha

Asnjeri Murati: eshte femer apo meshkuj

Vor 24 Tage
Gjergj Gilaj
Gjergj Gilaj

krejt pa lidhje sic16cvjeçare bejne jasmina edhe andic me te lodhe me kto skena si bejne me njeritjetrin

Vor 24 Tage
Roland Kuka
Roland Kuka

Jasmina fake

Vor 24 Tage
Administratori i pallatit tim - Your Voice
Administratori i pallatit tim - Your Voice

https://www.youtube.com/watch?v=JG8Gn351qsY

Vor 24 Tage
healthy lifestyle
healthy lifestyle

nuk e di pse por Antonela duket sikur secilen dit qe vjen po plaket me shume

Vor 25 Tage
Kristi Kristi
Kristi Kristi

1 minute heshtje per Jasminen qe kujton se bitter do te thote e tharte😚

Vor 25 Tage
Silvia Kola
Silvia Kola

ANDI &JASMINA NUK KANE LIDHJE ME NJ TJ

Vor 25 Tage
Esmeralda Kula
Esmeralda Kula

Shikoni shum PZ Jasmina Andi Aman se ju shikoj e vuaj e un me ju Andi e shikon me sy te dashuruar e Jasmina duket qe e do.nuk eshte pun lidhjesh kta duhen eshte mekat ti nderhysh do Perendia jan ter jeten bashk

Vor 25 Tage
Bamby Bamby
Bamby Bamby

Sa koti kjo jasmina leshi, pa lezet një karakter kotiii fare pa lidhje 🤮🤮🤮🤮🤮

Vor 25 Tage
Naim Maloku
Naim Maloku

Emisioni i përputhen është emision i reklamave. Është për të vjellur se sa reklama bëhen në këtë emision. Nuk ka më lumturi për ta shikuar.

Vor 25 Tage
Anisa Bardhi
Anisa Bardhi

Nuk i plas kujt per jasminen dhe kete emision koti like kush mendon si une👍😘

Vor 25 Tage
Joni Xhafi
Joni Xhafi

Jasmina qan nga xhelozia se mos ja mar Ola Andin dhe ben keto mashtrime qè ti ven nga afer po kjo dhe antonela dhe sara nuk jan per tè krijuar familje jan pikersht keto qè prishen familjen.

Vor 25 Tage
Yugioh Duel Links
Yugioh Duel Links

Macja mbas kesaj video ka per tu bere e famshme xdddd

Vor 25 Tage
Joni Xhafi
Joni Xhafi

Jasmina nuk e do Andin thjesht eshtè xheloze se mos ja mirte Ola kaq.

Vor 25 Tage
adela kolaveri
adela kolaveri

Po ci paski bo ktij muratit e paski majt ne hekra deri tani

Vor 25 Tage
Adelina Lina
Adelina Lina

Kjo jasmina mjeri burr kush te ket ose andi... boboo shum e komplikuer 🙄

Vor 25 Tage
A U S T R A L I AL
A U S T R A L I AL

Lot korkodili jeni ber mu si slagat e rumanise ne mest te Anglise turp me gjith emisjon dhe top chanell ka ran shm posht si staff...

Vor 25 Tage
Ana Bardhoshi
Ana Bardhoshi

Jasmina, posesive,e smure!!

Vor 25 Tage
Perparim Pepshi
Perparim Pepshi

Mese ja din pikat e dobta jasmines pse nuk i ban tr lumtut anidi pom foket se edhe ti je pak sa arrogant.

Vor 25 Tage
My tarara
My tarara

Jasmina -Antonela dhompira vertet. Gjith me filters. 🤢🤮

Vor 25 Tage
Megi Ndoni
Megi Ndoni

Ky andi me jasemina jan kot me kot se kpt per ca rrin bashk

Vor 25 Tage
kevin reno
kevin reno

Bravo Ola bej ,cfare ndjen mos I degjo kritikat fanatike te injoranteve ,por shko drejt Europe's mebmndje hapur 👍😊

Vor 25 Tage
vbddfy euuyt
vbddfy euuyt

Sa keq ju kthye Bora Mevlanit. Ai thjesht donte me zbut situaten kur po qante Jasmina, po ju doni klikime e doni te zgjasni zenken e tyre idjote 😂

Vor 25 Tage
Sadete Baba
Sadete Baba

Si e durin Andi kete debilen

Vor 25 Tage
saliji merxhan
saliji merxhan

Me shum reklama se program naj keni shpifur ne reklama

Vor 25 Tage
Besmir kajo
Besmir kajo

bravo murat shyqyr qe e le sindin se do te bente vetem shtres vlla

Vor 25 Tage
Ardenis Gjoni
Ardenis Gjoni

Bora is bare forcing it with the fake couple andi jasmina

Vor 25 Tage
Mili milion
Mili milion

Hahhahahahah jasmina dhe andi jan te mire 🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Vor 25 Tage
Tullio Sanremo
Tullio Sanremo

Me materialiste se jazmina nuk ka !

Vor 25 Tage
Tullio Sanremo
Tullio Sanremo

O Murat mere Olen !

Vor 25 Tage
Rosy Apple Kitchen
Rosy Apple Kitchen

Andi ka kuptu qe Jasmina don perkdhelur nga ai edhe per inat nuk e ben po ate gje. Por me kohen do ti qendroj besnik e ka thjesht provokim ne fillim per ta kuptu se sa eshte ajo per te. Dhe Andi fitoj ate qe deshi se ajo ju deklaru edhe pranoj qe ka pelqim dhe nuk e shef si shok. Ne kete histori kam kalu dhe vet te lodh shume ne fillim por me ne fund bije cdo gje ne vend sepse kan shume kimi

Vor 25 Tage
Ermir Cenaj
Ermir Cenaj

Sa grada ke o Shefe.

Vor 25 Tage
Drragoi1
Drragoi1

Bitter eshte e hidhur jo e tharët. Kjo Jazmina ben sikur ka bo nja 10 vrasje.

Vor 25 Tage
InsaneGamer™
InsaneGamer™

ah kto rreklamattt

Vor 25 Tage
Anita Ferhati
Anita Ferhati

Kush e kapi kur u thane emrat qe do zgjidhnin vajzat Antonela tha kush eshte shkruajtur kishte harruar ke i kishte thene olsa me zgjedh, as emrat Nuk i shkruajn vete 😂😂😂

Vor 25 Tage
Griselda Doko
Griselda Doko

O bora kot I nxierni kto reklamat se njesoj I bejm skip

Vor 25 Tage
Miss Ashes to Ashes
Miss Ashes to Ashes

P. S nje minute heshtje per “narcist” thene nga Bora.

Vor 25 Tage
Miss Ashes to Ashes
Miss Ashes to Ashes

Nata e pare e dashurise-thote Arjani per Jasminen dhe Andin. Arjan, nata e pare e dashurise per ta, eshte nje kujtim i larget. Jane tek e disata...!

Vor 25 Tage
hans entertainment
hans entertainment

Jasmina dhe andi jan t bukur per tu pa bashk po nk shkojn se nji mashkull don nji femer qe ajo ja rrit vetbesimin atij dhe me shum dhe jo me e ul

Vor 26 Tage
doriana dedja
doriana dedja

Bitter dmth e hidhur oj jasmin,

Vor 26 Tage
Erion Vrapi
Erion Vrapi

Genjen pra genjen

Vor 26 Tage
Labby Not
Labby Not

Valla moj Jasmina qikjo asht “Karma” se lujte me Princinn veq per me bo xheloz Andin e tash kaj se shum mir po ta bon bitch ke marr ni leksion tmir njet 🖕🏻

Vor 26 Tage
Leonard Brasha
Leonard Brasha

Jasmina o lot krokodili, po veprimet me atdheun i harrove

Vor 26 Tage
I Sinqert për të Kritikuar
I Sinqert për të Kritikuar

53:29 Andi spaske faj qe tpaska nxan gjumi nket karrike...hahahahaha....

Vor 26 Tage
TIRONSI FF FREE FIRE
TIRONSI FF FREE FIRE

Boni unlike ksaj robqiresh

Vor 26 Tage
Pajtim Osmanollaj
Pajtim Osmanollaj

Jam 30vjeq dhe te them drejten ky andi vs. jasmina doren ne zemer me kujton adoleshencen kur isha 14vjec. Gjithsesi ju falnderoj qe ma kujtuat nje kohe te kahmotshme.

Vor 26 Tage
Aaron Kastriot Iseni
Aaron Kastriot Iseni

Murati nuk agjeron, i ka menstruacionet.

Vor 26 Tage
Petrit Deda
Petrit Deda

Jasmina nuk duhet gja dreqit.....

Vor 26 Tage
Albanet Babacom
Albanet Babacom

Per zotin ky andi lopë e gjall total

Vor 26 Tage
Email Zyrtar
Email Zyrtar

Kjo antonela eshte bo si Laura tek 100 vitrinat qe ska lon mashkull pa u q.

Vor 26 Tage
Liridona Jakupi
Liridona Jakupi

hajt ola se ta kthen tjetra kta ke sigurt100%

Vor 26 Tage
Liridona Jakupi
Liridona Jakupi

vjen tjetra ja kthen oles karma kthehet qka bajsh kthehet

Vor 26 Tage
Genève Suisse
Genève Suisse

Ola pse e ke zerin si burre ??Na e shpife!

Vor 26 Tage
Aferdita Zenuni
Aferdita Zenuni

Omg kjo xhelozi nga Jasmina eshte semundje se di moj vajz nuk kalohet jeta me ket xhelozi qe ke ti

Vor 26 Tage
Elona Hoxha
Elona Hoxha

Po mendoj qe jasmina ka rene ne dashur me anidn❤️😍🥰

Vor 26 Tage

Nächster

My Dog Rents a Log Cabin

14:57

My Dog Rents a Log Cabin

Tucker Budzyn

Aufrufe 736 913

Klanifornia - Opinion - Edi Rama

33:14

Klanifornia - Opinion - Edi Rama

RTV KLAN

Aufrufe 938 000

Kuruluş Osman 58. Bölüm

2:15:57

Kuruluş Osman 58. Bölüm

Kuruluş Osman

Aufrufe 1 089 238

Teşkilat 10. Bölüm

2:9:02

Teşkilat 10. Bölüm

Teşkilat Dizisi

Aufrufe 1 716 134

Masumiyet 11. Bölüm

2:5:58

Masumiyet 11. Bölüm

Masumiyet

Aufrufe 1 957 954

GANZE FOLGE: Rasante Freunde! | Blaze und die Monster-Maschinen

20:11

GANZE FOLGE: Rasante Freunde! | Blaze und die Monster-Maschinen

Blaze und die Monster-Maschinen

Aufrufe 183 838

Doğduğun Ev Kaderindir | 42. Bölüm

2:36:06

Doğduğun Ev Kaderindir | 42. Bölüm

Doğduğun Ev Kaderindir

Aufrufe 2 482 549

Rechtsanwalt Solmecke analysiert das "ILLEGALE STRAßENRENNEN"

29:24

Menajerimi Ara 37. Bölüm

2:28:51

Menajerimi Ara 37. Bölüm

Menajerimi Ara

Aufrufe 355 544