Jasmina kthehet në program, flet për Andin dhe pajtohet me Olën - Përputhen, 14 Maj 2021

 • Am Vor Monat

  Top Channel AlbaniaTop Channel Albania

  Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.

  Autore: Olsa Muhameti
  Moderatore: Bora Zemani
  Opinionist: Arjan Konomi

  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/

  Subscribe to "Top Channel" on DE-film Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH

Jet6777hona Jehona
Jet6777hona Jehona

Juli ta ham torten🤣🤣😂😂😂🤣😂🤣

Vor 24 Tage
Eljesa Gashi
Eljesa Gashi

Jasmina dhe Ola jan shoqe te ngushta prej shum kohesh

Vor 27 Tage
seeni gzty
seeni gzty

Ola dhe Jasmin çifti me i ri ne Per'puthen

Vor 29 Tage
sehhi vooty
sehhi vooty

Sindi dhe Ledjana, dolen me te mira ndersa keto te tjerat sikur I ka bere nje nene.

Vor Monat
Ana Mana
Ana Mana

Nuk e kuptoj po ju del aktrimi tani te gjithve spo e mbani dot lojen e fames .!

Vor Monat
AK 47
AK 47

Kjo sikur se dinte per torter,po personazhet i ka ber vete mesa duket,po leket kush e ka paguar torten

Vor Monat
Nehat Arifi
Nehat Arifi

Sa naive qe je o idiote me Thojshe hajde bojna foto

Vor Monat
seeni gzty
seeni gzty

Un vdes për Jasminen Jasmina Queens💕💕💕👑👑👑👑👑👑👑👑💕

Vor 29 Tage
Faton Kryeziu
Faton Kryeziu

antunela ste ka mbet gje ketu veq nese ban ndonje dizajn per vajzat ndonje fustan per ndryshe je nje hiq shum fallco

Vor Monat
sehhi vooty
sehhi vooty

Sa njerez mendojne qe Perputhen nuk duhet te kete nje sezon te ri? 👇🏼

Vor Monat
Eni Babeni
Eni Babeni

16:25 kjo Sindi jeton ne boten e vete iluzionare, qe beson se eshte ajo veze, dhe jo ajo qe eshte 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Vor Monat
Etmira Hysenllari
Etmira Hysenllari

Jasmin je ❤️

Vor Monat
dcoog anml
dcoog anml

Murati: Une baba 🤔😳 Me rob shpie nuk mbaj mend..

Vor Monat
Ama M.
Ama M.

Always doubt a man esp a Turkish one..

Vor Monat
Old School
Old School

Shum vk jeni bo

Vor Monat
Mboon Risa
Mboon Risa

Dua te pyes shikohen ne pasqyre vajzat para se te dalin? ??Fustani i Oles as k......nuk e veshin

Vor Monat
Marsel Cela
Marsel Cela

O Juli o legjend 4 vajza nga 1 min

Vor Monat
dcoog anml
dcoog anml

Kjo Sindi ma shpif sinqerishtt🤢😓🤦

Vor Monat
Anisa P.
Anisa P.

Thjesht e ndjej qe po vijn ciftet eri ledjana, sara andi the atedhe me anen 1

Vor Monat
Albina
Albina

u knaqet tu be filma qdo sekond

Vor Monat
Musab Beqiri
Musab Beqiri

Jasmina me olën kanë qenë gjithmonë shoqe. Por aktruan sikur te jen armike. Te lumtë Jasmine. je me e mira

Vor Monat
medina arkaxhiu10
medina arkaxhiu10

Un vdes për Jasminen Jasmina Queens💕💕💕👑👑👑👑👑👑👑👑💕

Vor Monat
medina arkaxhiu10
medina arkaxhiu10

Un vdes për Jasminen Jasmina Queens💕💕💕👑👑👑👑👑👑👑👑💕

Vor Monat
Eris Karreci
Eris Karreci

Sa njerez mendojne qe Perputhen nuk duhet te kete nje sezon te ri? 👇🏼

Vor Monat
Eris Karreci
Eris Karreci

kto duken si ata nxenesit e klases 4-t qe e kane mesu mesimin e dites permendesh dhe kur i pyet Zysh Bora, pergjigjen sakte permendsh!

Vor Monat
Juriglen Kamara
Juriglen Kamara

Tamam Ola pajtohemi se se laj dot qeran vetem

Vor Monat
vini vin
vini vin

Na plasi gari

Vor Monat
jfihgudbx bfjjfhrjd
jfihgudbx bfjjfhrjd

Jasmina qenka bèr mis..Bukurosheee

Vor Monat
asioe kiou
asioe kiou

Giljani ne takimin 4 min me Sindin duken si nxenesi mbas takimit prindi me mesuesin😂😂😂😂👇👇

Vor Monat
Diit BSTT
Diit BSTT

Thoni ç'të doni. Sindi doli karakteri me i fortë nga konkurrentët vajza e djem bashkë!

Vor Monat
Letisja Bushgjoka
Letisja Bushgjoka

Cfar mashtrimesh e si ran kto shoqe te dyja ne per💋je skenar i gjithi

Vor Monat
Řõvî😦🔫🎶
Řõvî😦🔫🎶

Kjo Sindi ma shpif sinqerishtt🤢😓🤦

Vor Monat
Kim. Ronii
Kim. Ronii

FALLCO

Vor Monat
asioe kiou
asioe kiou

Po te Isha si Sindi nuk do i pergjigjesha ne asnje pyetje Arjanit

Vor Monat
𝕽𝖞𝖆𝖓 𝕬𝖑𝖇𝖆 🤜🇦🇱🤛
𝕽𝖞𝖆𝖓 𝕬𝖑𝖇𝖆 🤜🇦🇱🤛

https://youtu.be/OsK816j-8_4

Vor Monat
Teuta Cela
Teuta Cela

3:19 më duket se Juli tha what

Vor Monat
Linda Bytyqi
Linda Bytyqi

Antonela moj lesh dhije ti perveç gjatesis asigje tjeter nuk ke me te bukur se Sindi,kuptoje njeher e pergjithmon ti je kot o vajz je shemtir koke 6 cepshe,Sindi eshte e shkurter por eshte si flori eshte e bukur,simpatike dhe mbi te gjitha eshte reale edhe pse ndonjeher ofendon jo qe ua shpik por qe e thote troç 😂 ndaj "ofendoheni" ju dhe nuk e duroni sepse nuk ju lepihet ashtu si keni qef ju me i sjell rrotull njerzit si t'ju doje qejfi,amaaaa me disa njerez nuk ju dhez mos harroni 😉 e ata çuna qe te thone je e bukur eshte normale se per ate pune kane ardhur te kapin nje cop ◇ p.... edhe te shfryjn topet me ju.

Vor Monat
Erselda Hakorja
Erselda Hakorja

Vdes ti shoh kto momentet kur bejne si te penduar

Vor Monat
Rise And Shine
Rise And Shine

Futur me flok te gjata e tani jan pa flok skan pas flok fare te gjitha te vena, sa shemtuar duken tani se cdo gje i vendosnin fake. 😂

Vor Monat
Jasmina Kadriu
Jasmina Kadriu

Persh miq si jeni un sot krijova, 1 faqe ne you tube me ndiqni ktu💞

Vor Monat
Luis Luizao
Luis Luizao

o te degjeneruar

Vor Monat
Astr0
Astr0

Se mos jan lezbike kto re

Vor Monat
Luis Luizao
Luis Luizao

ky emision është lavazh truri herë i shajnë herë i duan aktorët varet nga skenari

Vor Monat
Ajsi ♡
Ajsi ♡

Skan lek per qeran dhe pajtohet lotttt

Vor Monat
Zajmi Zajmi
Zajmi Zajmi

Ju qekeni edhe per falje gjaku . Kot gja filma

Vor Monat
Mirela Vushaj
Mirela Vushaj

Ola

Vor Monat
Mirela Vushaj
Mirela Vushaj

Edhe 💯vjece

Vor Monat
LindaILe LindaILe
LindaILe LindaILe

Po te Isha si Sindi nuk do i pergjigjesha ne asnje pyetje Arjanit

Vor Monat
lil loco
lil loco

merrni do hyre vajza treja se bajat jon bo kto takime e debate tnjeta gjith kohen

Vor Monat
Erlinda Ela
Erlinda Ela

Bravo Sindi Princesh je,po veq nga xhelozia flasin per ty👍🏼

Vor Monat
Leo Myrteli
Leo Myrteli

Po ky gjyshi mezi I dalin fjalet ka dhe karakterr te fort thot 😂😂😂se nga I gjejn kto tipa Zoti edi po kush edi si esht e verteta a paguen ktu kta se Jan super aktore dhe mendoj qe paguen per punen qe bejn Jan super aktor

Vor Monat
Leo Myrteli
Leo Myrteli

Antonela ti ske goje per te folur me si ske turpe qe flet akoma per atdheun kaq fort te ka qire sa ste del dot nga trut

Vor Monat
Leo Myrteli
Leo Myrteli

Sa vrk esht ber ky program kjo antonela ka per ti mbet mamit ne der I fut turint gjith andej bravo atit atdhehut ja hoqi masken bora flet srz me murâtin ju drejtua murâtit kjo thot Mos eka shpik sindi. I bije n qafe. Antonela ben mir te Dali vet nga emisjoni emisjoni po mbaron ajo akoma ne karrige jetoi 4 vjet ne itali jam rrit jasht ah moj débile femer kuptoje dhe vêt Antonela pyte veten si ka munci thuaj sme do njeri cfar duhet te. Ndryshoj thuaj qe tme Duan se drejt Mami I'm thot te kesh nuse antonelen un nuk rri as 1 min ty thotb

Vor Monat
Milena Miley
Milena Miley

Ola pse ban si kalamon i shpif perkedhelesh e tundesh kur flet a thu se je e ran prej qiellit kur sdin me fol dy llafe . Me ta shpif je pz

Vor Monat
Akexandra Sitnova
Akexandra Sitnova

O fshatare ropqire sa pagove te futesh aty????

Vor Monat
Akexandra Sitnova
Akexandra Sitnova

Ku veteee o fshatat ku do e cosh maloken me taka dhe tanga!!!!!!

Vor Monat
Akexandra Sitnova
Akexandra Sitnova

Ku vete o fshati ajo e ka mbaruar stazhin e cibuqeve tu ca do RROCK??

Vor Monat
king kingu
king kingu

tani skenari eshte te perfundoj jasmina me gilianin

Vor Monat
king kingu
king kingu

filloi me femra laraska perfundoj me shtriga Ola aristela amotonela fiks shtriga te ndyera

Vor Monat
kevin reno
kevin reno

Sindi hakmarrese?? Inacije?? Xheloze?? Kokeforte? Ofenduese? Sherrxhije?? 100% negative ,scarco mall kinez😂😂🤣🤣🤣🤣

Vor Monat
Akexandra Sitnova
Akexandra Sitnova

Ju uroje femijet tuaj te qihen ne bythe pas pallatit qe kini blere....

Vor Monat
Genève Suisse
Genève Suisse

*Na boni me vjell me keto emsione plot hipokrizi !*

Vor Monat
crypto update us
crypto update us

t qr sdi qysh perfundova kit video

Vor Monat
Devid
Devid

Akoma ka varikarsa qe I besojn ktyre

Vor Monat
Xhino Vlora
Xhino Vlora

Po kepucet e Arjanit sot😂🤮

Vor Monat
Xhino Vlora
Xhino Vlora

Sa vete behen qe e urren dhe prap se prap ka kureshtje ta shoh🤭🤭

Vor Monat
Tigers Gjini
Tigers Gjini

kjo aristela ma shpifi fare, mendon se flet bukur. te gjitha dolen shtriga pervec sindit dhe ledjanes.

Vor Monat
Samir Dushi
Samir Dushi

Valla skini ju faj aspak po kena na qe ju shikojm na se ky emision eshte complet fallco veq per fame qe askush nuk jav ka rrasë e kshtu qe permes kti emisioni kini bere famë pffff....

Vor Monat
Odlanor ldn
Odlanor ldn

2 gram trru ke o sindi, atdheu eshte njeri fallco aty i pabes

Vor Monat
Ismail Rexhepi
Ismail Rexhepi

Antonela guske e papjekur

Vor Monat
Lutoo Lutooo
Lutoo Lutooo

Sa e mir je moj Sindi,asnjera nga gocat nuk eshte sikur ti,kurseArijanit I lutem qe tmos I hipe nkry Sindit shuum

Vor Monat
Suna Shini
Suna Shini

Sa keq qe po mbaron keshtu . Ka disa takime qe do ishte bukur te ishin bere🥺 .

Vor Monat
Inn
Inn

Me vjen keq per Sindin, i ka ngel mendja ke Atdheu. 🤦‍♀️🤣

Vor Monat
Elel Resuli
Elel Resuli

Ola dhe jasmina lesbiket e perputhen

Vor Monat
keti keti
keti keti

E dija qe andi ishte psikopat. Kishte shikimin prej budallai.

Vor Monat
aj Ib
aj Ib

Bora gjsame qe se dinte qe Ola ka ditlindjen,kur vjen Jasmina thot kemi nje surprize

Vor Monat
S T
S T

Sindi dhe Geljani shum shkojn si çift kjo Aristela pse i shtrengon dhembet kur flet si neper dhemb flet

Vor Monat
perputhen edits
perputhen edits

mjeret ne qka shofim

Vor Monat
❤💤👈
❤💤👈

Sindi 👈asht nje goc e mir e bukur tani me pelqen shummmmm👈😘🤗🤗🤗💤👈

Vor Monat
Miga Sopjani
Miga Sopjani

Vajza me e mire eshte SINDI

Vor Monat
❤💤👈
❤💤👈

Sme pelqejn asnjena fare finitio🙅‍♀️💤👈as ?Jasmina 👈AsOLa 👈tani okej 👍💤👈

Vor Monat
Jonida Bezhani
Jonida Bezhani

Paska ber dhembet jasmine se nk e ve me doren perpara gojes

Vor Monat
agon lushi
agon lushi

hahahahhaah hajde skenar hade kush ju besoj juve eshte i shurdher

Vor Monat
Ideali Yt 21
Ideali Yt 21

juli e shikonte torten me dyshim se per vec stomakut do dhe mendja pak ushqim😊

Vor Monat
Bruna Korra
Bruna Korra

Sindi viktima sa e urrrej🤮🤮

Vor Monat
Jona Jona
Jona Jona

A me duket mua apo Bora ka ndryshuar vetullat 🧐🧐

Vor Monat
Sonila Doqi
Sonila Doqi

Ola dhe 100 vite te lumtura🎂

Vor Monat
Donna Donna
Donna Donna

Oj sindi oj lopppp

Vor Monat
Aurela Hoxha
Aurela Hoxha

giljani o bora pz un ska ca them mo kaq dija 🤣🤣 te lutem mbylle perballjen🤣

Vor Monat
Sonila Doqi
Sonila Doqi

Antonela❤️

Vor Monat
Bruna Rotaru
Bruna Rotaru

Hajde skenar hajde ca sben Olsa per Klikime duke e ditur qe ne fillim qe ato ishin shoqe te ngushta,bravo Jasmine aktron bukur bashke me stafin e regjine 😂😂😂😂😂😂

Vor Monat
Enes Elezi
Enes Elezi

Kjo Antonela me tvertet eshte bere e bajatshme 🙄 nfillim isht shum ma mir e tash po bohet kursem pale cka eshte.. 😤🙄

Vor Monat
Sonila Doqi
Sonila Doqi

👏👏jasemina je shum e mir ❤️❤️👸

Vor Monat
Lule Lule
Lule Lule

Mua me mbeten syte tek Atletet e Arjanit 🤣🤣🤣

Vor Monat
Zyrafete Kastrati
Zyrafete Kastrati

A Olsa kat bjen shikueshmeria ta kom kajt nonen tmerruese

Vor Monat
Gerta Shehu
Gerta Shehu

Sa shum genjeni moj Jasmin dhe Ola nuk di pse 😬 ju gjithmon keni qen shoqe

Vor Monat
Nora Gjuraj
Nora Gjuraj

Juli --po un ktu 🤣🤣

Vor Monat
Jetmir Stralaj
Jetmir Stralaj

Ju po tallni leshte me njez bravo senjerz me te shpifur skam.par noj her

Vor Monat
Elda Jaku
Elda Jaku

Sa fallco ,a thu se nuk i kemi pa fotot te vipat e bllokut qe ju zbulon te gjitha

Vor Monat
Rvrgwgvecrv Rcrvrh4h
Rvrgwgvecrv Rcrvrh4h

Bora .oj bora kjo aristela

Vor Monat
Ergit
Ergit

Iphone

Vor Monat
Ergit
Ergit

E pse nuk ban me instalu app perpughen ne ihone ?

Vor Monat
Llalla
Llalla

Sorrat e përputhen : Mevlan Shaba Princ Mile Antonela Melisa Sorra lleshi

Vor Monat
Grasiela Qerimi
Grasiela Qerimi

Dikur ishte sindi qe acaronte gjith shqiprin tani esht aristela, ola dhe antonela q po acarojn gjith boten ...

Vor Monat

Nächster

Elden Ring is More Than Big Dark Souls

12:25

Minecraft, But You Can't Touch Grass...

0:53

Minecraft, But You Can't Touch Grass...

camman18 clips

Aufrufe 2 967 792

BELAH X MEDA - Nese Don [Official Video]

2:46

BELAH X MEDA - Nese Don [Official Video]

YOUNG ON TOP

Aufrufe 836 432

Sea of Thieves: A Pirate's Life - Gameplay Trailer

1:39