Jasminë çmendet pas Andit, dhe “lufton” shoqen e saj Sarën - Përputhen, 26 Shkurt 2021

 • Am Vor Monat

  Top Channel AlbaniaTop Channel Albania

  Dauer: 54:04

  Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
  Autore: Olsa Muhameti
  Moderatore: Bora Zemani
  Opinionist: Arjan Konomi
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on DE-film Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Perputhen#TopChannel

TN
TN

Oh zot I forti zog gomaricet em duket ky djal Erlindit 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Vor 3 Tage
Dorian Kercuku
Dorian Kercuku

Me femer vkkk se kjo Jasmina plus jeni brezi pjerdhur e ka then mir dikush dhe ai djali Prince te emissioni perputhen Ktu tha juve jeni llumi i Shqiperise o zot 😔😔😩😩

Vor 7 Tage
Dorian Kercuku
Dorian Kercuku

Ju betohem qe femer si kjo Jasmina kurr jeten time as Shqiperi as Ktej Europe se besoj qe te ket qelluar ne jeten time kurrrrrrrrrrrrr dhe ju betohem se shum femer e ulet dhe plus shum brez i pjerdhur brez vkkkk o zot mjer kjo shqiperi mjer kjo toke cfar Njerzish mban. 😩😪

Vor 7 Tage
Dorian Kercuku
Dorian Kercuku

Erlindi dhe Jasmina 2 prototipa tipike femirore shum femije hahahahhaha

Vor 7 Tage
Dorian Kercuku
Dorian Kercuku

Sa vkkkk Pa Pike shije ske si femer oh Jasmine hahahahhaha

Vor 7 Tage
Alban Strakosha
Alban Strakosha

34:44 Andi

Vor 13 Tage
David Martin
David Martin

Ali pash. Tepelena. Ali Luc Lepirsi i Sulltanit

Vor 18 Tage
David Martin
David Martin

Mevlan Mutlymani Mutlyman i Allahut gjabil

Vor 18 Tage
David Martin
David Martin

MEVLAN. ERDOGYL. SULLTANI

Vor 18 Tage
bubi kacurrel
bubi kacurrel

O zot pas kaq shume kohesh po vnoj re djersen Jasmines ne sqetulla,po nuk ke faj,se me mbajt dikush qe kam qejf nkrah 1 vajze tjeter ,e kisha shkly.

Vor 19 Tage
YoutubeDiscriber
YoutubeDiscriber

Skisha dasht sen tjeter veq iher me shku qaty n’Përputhen,e me pyt Borën, a mund ta kem nje Vallzim me Borën?. She is a Queen 👑.

Vor 21 Tag
krenar prenku
krenar prenku

Andi ❤

Vor 24 Tage
Omer Bilali
Omer Bilali

O Buri Ashte per 7 Gra

Vor Monat
ARBI ARBI
ARBI ARBI

Jasmine turp sa sh bertite

Vor Monat
Enis Xh
Enis Xh

Shko NSHkoll edhe niher antopiqka

Vor Monat
aferdita shala
aferdita shala

Y u iau U kg H au I H k U I j k Uh

Vor Monat
hoiy vinosa
hoiy vinosa

Anna nuk zgjedh asnje djale per takimin e javes tjeter. A mendoni qe Anna Kauri del nga emisioni te djelen? 🤚

Vor Monat
Lili Hoxha
Lili Hoxha

O Jesmina mbylle a te goj, mos e ngrej zerin, i je urdher Andit te mbylli gojen kur flet ti pupu cfar vajze... Hajde merre per grua ate.. o Zot, O Zot 👎👎👎

Vor Monat
abbsnn cose
abbsnn cose

Sipas meje eri me ate djalin e ri jan rrafur per punen e leshit😂😂😂

Vor Monat
Agentina Boraku
Agentina Boraku

A alapaA

Vor Monat
hoiy vinosa
hoiy vinosa

Ti jasmine qenke nje vajze shume e keqe to nuk me pelqen fare sara eshte ku e ku me ty

Vor Monat
altina krasniqi
altina krasniqi

po doket si 33 se jo 22

Vor Monat
Sara Sara
Sara Sara

O qfar mbeturina turp

Vor Monat
Sara Sara
Sara Sara

O te gjitha jeni mbeturina

Vor Monat
Nevermind Bro
Nevermind Bro

Fjeihgfzgidkxdokxeijyeolywp🤑🤤❤️💕😏😚💙⛄️💨🌪💨🌥❄️🌥🎆🎇💝💛💗💜🤎🙏🏿🙏🏿🙏🏿💄👅👄😘🥰😍

Vor Monat
dolita windo
dolita windo

Antonela mir te thot Lediana mos nderhy sa her qe flet ajo ashtu dukesh si pa eduakate 🤷‍♀️

Vor Monat
Ali Berisha
Ali Berisha

Me mevlanin po kuritni sepse vetem plakat ja keni l'an ne dispizicion

Vor Monat
lulet e vetmuara _fans_gokçe
lulet e vetmuara _fans_gokçe

bora je bere edhe me e bukur

Vor Monat
Zhani Isa
Zhani Isa

Jasemina si plake shtrigeeee,ta shpif kur fletttt🤮🤮🤮

Vor Monat
dolita windo
dolita windo

hahahaha

Vor Monat
sam smith
sam smith

LEDJANA ka kapacitetin e nje vajze ne klase te 4. Pse sbeson ne horoskop? AAA ti i ke syte blu je genjeshtar. Aaa sja ktheve flirtimin posii, dukesh shume budallaqe e dashur, sic je

Vor Monat
Fidan Neziri
Fidan Neziri

Si se kupto ky i gjori mevlan se kto dyja pe perdorin si top futbolli se tvetmen vemendje qe ekan kto dyja ekan nga mevlani

Vor Monat
A A
A A

Jasmina you stupid b.. you make no sense!!!!

Vor Monat
Inna D
Inna D

Shi e merziti Andin Jasmini😒 ma cun tmir e korrekt si Andi ska asnje aty ...

Vor Monat
Diana Gjura
Diana Gjura

Pershendetje

Vor Monat
Manjola Fusha
Manjola Fusha

Qe te dyja fallcooo totalisht

Vor Monat
ludmilla muca
ludmilla muca

Ti jasmine qenke nje vajze shume e keqe to nuk me pelqen fare sara eshte ku e ku me ty

Vor Monat
Eluis Vlashi
Eluis Vlashi

Kjo Sara shkoi puthi në buzë atdheun iku atdheu shkoi tani mori andin

Vor Monat
Paulin Kolziu
Paulin Kolziu

Boll me ato floket se na bere me vjedh o jasina debile kush te merr ty moj debile

Vor Monat
Ira Tri
Ira Tri

Jepjuni bursa te rinjve te studiojne jashte shteti, per te miren e tyre dhe per te miren e asaj Shqiperi qe po behet dita dites si me qene afrike e mos i fusni ne sherr me emisione te tilla se dashurine e jetes e gjen zemra vete , nuk ka nevoje ta beni ju Top Channel

Vor Monat
Besa Go
Besa Go

Mbyle gojen o antunela se je ba bajat. Budaliqe e keqe ,

Vor Monat
Lorena Lorii12
Lorena Lorii12

Kjo jasmina me femer trape ska

Vor Monat
Fredi Gogoli
Fredi Gogoli

🐦🎼🌺https://youtu.be/lBrGRg2UUII🐦🎼🐦

Vor Monat
Halil Murrani
Halil Murrani

Ky emisjoni perputhen esht ber Si burdello I ke femrat rrjesht Ngjasojn njesoj si punonjesit e burdellos . Kush tjet i interesu tvejn, edhe seks te bejn edhe me fam te behen hahahaha

Vor Monat
123 123
123 123

Ledjana nuk me pelqen fare ka fry edhe buzt i ka ba si lop

Vor Monat
Alea lumi
Alea lumi

Uu

Vor Monat
K Q
K Q

Antonela je cop 💩

Vor Monat
ErëzaD
ErëzaD

Pse nuk pe hapni emisionin Big brother??

Vor Monat
Isnije Azizi
Isnije Azizi

Bora dhe arian nuk e di pse duhet te mireni me jasminen. jasmina eshte xheloze ndaj andit........

Vor Monat
Denis Alla
Denis Alla

Jasmina te kisha paragjykuar po me kte debat i dhe sh vlera vetes bravvaaaaaa!!!

Vor Monat
Shingjile Zulbeari
Shingjile Zulbeari

Lediana ben loj qart poeka ati Antonelen dhe fshihet pas Antonelen arsjetime tkota kurse Antonela hin nmes ndersa Lediana vet ska fare interes per Mevlanin pravo qe ezbuluat mir fare qe ben lojra Lediana me Mevlanin se eka ber sinje Loder Mevlanin ehek per hunde Mevlanin dhe ehedh elen ulur nkarike te pres.

Vor Monat
Shingjile Zulbeari
Shingjile Zulbeari

Lediana ben skenare tkota aty koti kur del mete tjeret endjen afrimin perqafimin the thet aty endjej kure djej perqafoj kurse per mevlanin sendjen judasht kenga tani iduhet klibi dhe gjen arsie tek veprimet e ledianes apo tmevlanit vet ben lojra me mevlanin iduket mevlani si loder prandaj tallet me mevlanin. Perqfime tleta me tjeret kurse mevlanit ishet xhelozij ben perqafime tjera tallet me arsjetime jo ty mevlan jo Antonela kurse vet ben lojra,,,,,,, Antonela esht shum me eafert me mevlanin dhe me esinqert Antonela ndaj mevlanit Mevlan Antonela esht per ty.

Vor Monat
Benin Kastrati
Benin Kastrati

Kur vajta ne shtepi k.....ishte thy kur vajta ne tiran bo.....bo.... ishte zan

Vor Monat
Bekim Malushaj
Bekim Malushaj

Jasmina ash ndjrsit pre sikletit ndaj andit

Vor Monat
Vera Klodjan
Vera Klodjan

Jasmina esht nje k...e vogel

Vor Monat
Bes Bau
Bes Bau

ANTONELA 😂😂😂😂KY DJALI NGA MAQEDONIA STE ZGJODHI TY 😂😂😂😂😂DHE PSE QESHNI ME ANEN A? 😂😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Vor Monat
albisouldragon
albisouldragon

Po pse nuk e quajn "Telemarketing" kete emision keta... na can trapin me keto reklamat direkte, skam par vend te botes qe prezantusi nxjer nje kuti e fillon ben telemarketing ne mes te nje emisioni

Vor Monat
Sabit Maksuti
Sabit Maksuti

Puth ky puth ai esht bo swinger klub vetem ajo ka met te shqiptart

Vor Monat
Elon Bytyqi
Elon Bytyqi

mungon fatjoni

Vor Monat
jdkdkkd uggoucuc
jdkdkkd uggoucuc

Sqetllat e jasmines gjith djers🤭😂😂

Vor Monat
Daniela Mardoda
Daniela Mardoda

Sa e pa' edukatë Jasmina 🤮

Vor Monat
Skender Skender
Skender Skender

Vajze sokoleshe

Vor Monat
Bato Dardanian
Bato Dardanian

Ndër femrat me të edukuara aty është Ledjana , ju pelqeu apo jo e vërteta është e tillë !

Vor Monat
Ela Xhaferi
Ela Xhaferi

Takimi i trete i Andit me Saren me duket si takimi i Mevlanit me Shqipen kur flisnin per Fjorelen

Vor Monat
Bes Bau
Bes Bau

ANTONELA ANTONELA.. MENDOVA SE JE FEMER E SINQERTE DHE FEMER.. TI QENKE FEMER HAJVANE TOTAL.. SHKOJ PAS MEVLANIT SI QENI TE ZOTIT VET 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ UN JAM GJERMAN DHE JETOJ NE GJERMANI KU DHE JAM LINDUR, POR DERI SOT SKAM PA NJE FEMER QE KSHTU HAPUR TI SHKON NJE MASHKULLI PAS.. SI QENI PAS TE ZOTIT.. OJ ANTONELA DUHET TA KUPTOJSH NJEHER E PERGJITHMON SE NJE FEMER QE I SHKON NJE MASHKULLIT PAS SI QEN, AJO MA SHUM E LARGON AT DJAL SE QE E AFRON.. PASTAJ MESHKUJT SHQIPTAR E SHFRYTZOJN KET GJEST AKOMA MA SHUM SE TE TJERET.. E DI SI JE BE TI PAS MEVLANIT?? NA GJERMANT I THUAM "LAUFHUND" NE FUND TI DOT HUMBISH 100 %.. LEDIANA DOT FITON SE NUK I SHKON MEVLANIT PAS SI QEN..

Vor Monat
mira hasa
mira hasa

Mevlan merr ledjanen ajo asht per ty jeni te mrekullushem te dy

Vor Monat
Onur tuna
Onur tuna

Ky andi shkon me jasminen po kjo tall prapanicen me te kush mendo si mu reply✋✋

Vor Monat
Julia Walerczyk
Julia Walerczyk

Mevlani eshte bere si inventari i perputhen , sa i jan merzitur dhe gocat. :D

Vor Monat
AGRO WEB
AGRO WEB

Pershendetje te gjitheve ! Ju falenderoj te gjitheve per komentet pozitive ! I vleresoj shume ! Doja tju informoja qe kanali im Aventurat e Julit eshte bllokuar perkohesisht nga Youtube per arsye verifikimi! Der ne nje komunikim te dyte ju ftoj te me beni Subscribe ne kete kanal qe po ju shkruaj ku kam publikuar dhe kengen X5 SE me Mevlanin ! Ju falenderoj !

Vor Monat
Miri Dota
Miri Dota

Fjal greke

Vor Monat
Miri Dota
Miri Dota

1 vrejte per arjan konomin perdor fjal

Vor Monat
Qadi Cengu
Qadi Cengu

Pse lediana zgjedhe dy her

Vor Monat
Qadi Cengu
Qadi Cengu

Pse zgjedh dy her ledjana o emision pa lidhje

Vor Monat
Administratori i pallatit tim - Your Voice
Administratori i pallatit tim - Your Voice

Sub ju lutem te bejme gjera te bukura per komunitetit dhe te ndihmojme njeri tjetrin https://www.youtube.com/watch?v=V5hgsAjBvQQ

Vor Monat
GabrielJaupiofficialkomedi
GabrielJaupiofficialkomedi

Ju lutem beni subcride nese ini me kete mendim qe te gjithe bejn loje

Vor Monat
Baad Girl
Baad Girl

jasemin tash veq se te tha arjani mir se po fol spo tu nalet ajo goj e flliqt qka hamomi pot vjen inati kjo sara bash cop Edhe ata qe e kan refuzu kan desh m arrit diqka po smujten kurgjo qka tash kallen mas sajna ja neve na pelqen ja e mir

Vor Monat
suzi koci
suzi koci

Kjo jesemina eshte kot fare Andi mendohu mire per jezeminen S3 jeta duhet te shijohet cdo moment

Vor Monat
Kajla official
Kajla official

https://youtu.be/stx3tc_cVWc qellimi i jetes🤗

Vor Monat
〽A*L*B*I〽
〽A*L*B*I〽

https://youtu.be/0VbPJwoSUqE shikone kete video ju lutem

Vor Monat
〽A*L*B*I〽
〽A*L*B*I〽

https://youtu.be/0VbPJwoSUqE shikone kete video ju lutem

Vor Monat
〽A*L*B*I〽
〽A*L*B*I〽

https://youtu.be/0VbPJwoSUqE shikone kete video ju lutem

Vor Monat
〽A*L*B*I〽
〽A*L*B*I〽

https://youtu.be/0VbPJwoSUqE shikone kete video ju lutem

Vor Monat
〽A*L*B*I〽
〽A*L*B*I〽

https://youtu.be/0VbPJwoSUqE shikone kete video ju lutem

Vor Monat
〽A*L*B*I〽
〽A*L*B*I〽

https://youtu.be/0VbPJwoSUqE shikone kete video ju lutem

Vor Monat
〽A*L*B*I〽
〽A*L*B*I〽

https://youtu.be/0VbPJwoSUqE shikone kete video ju lutem

Vor Monat
〽A*L*B*I〽
〽A*L*B*I〽

https://youtu.be/0VbPJwoSUqE shikone kete video ju lutem

Vor Monat
〽A*L*B*I〽
〽A*L*B*I〽

https://youtu.be/0VbPJwoSUqE shikone kete video ju lutem

Vor Monat
〽A*L*B*I〽
〽A*L*B*I〽

https://youtu.be/0VbPJwoSUqE shikone kete video ju lutem ju dua

Vor Monat
Mirjani Vata
Mirjani Vata

Ahahahha si o bo si me naj dyqan perimesh shifi kta se jan t mira lot si t duken kta portokalla

Vor Monat
Alexandre 549
Alexandre 549

A quand une émission comme celle là en FRANCE ?😊

Vor Monat
Moza Shabaj
Moza Shabaj

AgfFAjgRbaauafhaiagRgahagarFaragagahRIas fgabahafRkaaffa. SgabzgfGsgg.NzgVGfVVHGGgbIagFabgarabwucda uwstbsksbggebajsv

Vor Monat
Hello It'sMe
Hello It'sMe

30:19

Vor Monat
DAVID WHO!
DAVID WHO!

*A U LAVE O ZDRROMCE SE ESHTE E DJELE SOT🤢🤢🤢*

Vor Monat
INT SARDI
INT SARDI

🤣Mevlani qe pelqen saren

Vor Monat
Brb bbxl
Brb bbxl

Jasmina jasht sdurohesh me!

Vor Monat
Shefqet W
Shefqet W

Po kjo jasebrima është tamam femër e pacipë kafshë dhe e paedukatë .

Vor Monat
Kemi xana
Kemi xana

jasemina haoi kraht ti fluturo tani

Vor Monat
Valeria Qyli
Valeria Qyli

Sara kot fare

Vor Monat
king kingu
king kingu

20:42 21:09 Jasmina zhulajq njeristur e ndyt mos i hedh duart ne ajer kur je aq e pa fresh

Vor Monat
Isidor Dhrami
Isidor Dhrami

Kete mavlanin pse mbani ne emision se kuptoj.ai do zhdukur se eshte edhe shume fallco dhe asnje vajze nuk e do thjesht e perdorin tallavane

Vor Monat
Isidor Dhrami
Isidor Dhrami

Shume nivel i ulet

Vor Monat
Isidor Dhrami
Isidor Dhrami

Edhe kjo ledjana e pa edukuar.njesoj si shpellare.aman ku i gjejne keto femra qe me shume i ngjajne burrave se bukurise femerore

Vor Monat

Nächster

How do I come up with new colors to make? #shorts

0:34

Das Geschäft der Klatschpresse | ZDF Magazin Royale

18:45

Olli Schulz beendet seine | Kurzstrecke mit Pierre M. Krause

28:51

Olli Schulz beendet seine | Kurzstrecke mit Pierre M. Krause

Die Pierre M. Krause Show

Aufrufe 188 679

Kardeşlerim 9. Bölüm

2:23:18

Kardeşlerim 9. Bölüm

KARDEŞLERİM

Aufrufe 1 766 661

مسلسل على صفيح ساخن ـ الحلقة 4 الرابعة كاملة ـ Ala Safeeh Sakhn

41:24

100 NAHRUNG SCHICHTEN CHALLENGE #4 von Multi DO Challenge

10:51

100 NAHRUNG SCHICHTEN CHALLENGE #4 von Multi DO Challenge

Multi DO Challenge German

Aufrufe 113 101

MUSS Udo zu DSDS? | Udo & Wilke

15:55

MUSS Udo zu DSDS? | Udo & Wilke

Wilke Zierden

Aufrufe 177 138