JACKPOT2🎰- NUSH X KENNZ X ILGHOST X GRIDO X BARDHI X ARI X MERITON X MATOLALE X M.M Prod.ÇELIKLIPA

 • Am Vor Monat

  Sinkron MusicSinkron Music

  @ONIMA - smarturl.it/ONIMA
  JACKPOT 2 - NUSH X KENNZ X ILGHOST X GRIDO X BARDHI X ARI X MERITON ADEMI X MATOLALE X MERITON MJEKIQI ( Prod. Çelik Lika & Sinkronmusic )

  Produced: Çelik Lipa (SBS Ent.)
  Video: Imagine Films
  Executive producer: Albert Kastrati
  Special Guest : Meriton Mjekiqi

  NUSH ON INSTAGRAM - instagram.com/nushi.official

  KENNZ ON INSTAGRAM - instagram.com/kennzrushiti

  ILGHOST ON INSTAGRAM - instagram.com/ilghost

  GRIDO ON INSTAGRAM - instagram.com/officialgrido

  BARDHI ON INSTAGRAM - instagram.com/bardhylidrizi

  ARI ON INSTAGRAM - instagram.com/_ariweshine_

  MERITON ADEMI ON INSTAGRAM - instagram.com/meritonademii

  MATOLALE ON INSTAGRAM - instagram.com/matolale

  MERITON MJEKIQI ON INSTAGRAM - instagram.com/meriton.mjekiqi

  SINKRONMUSIC ON INSTAGRAM - instagram.com/si_nkronmusicB 13 COBRA
B 13 COBRA

Nushi & Grido $ Ilghost ska pas nevoj per tjeter edhe kto tjert sjan keq rrespekte

Vor Tag
Enea Pali
Enea Pali

Mato kari

Vor 2 Tage
Savage MadaFaka
Savage MadaFaka

Good song from 🇷🇸🇲🇪

Vor 2 Tage
Nelson Mallkuçi
Nelson Mallkuçi

1:14

Vor 2 Tage
Nelson Mallkuçi
Nelson Mallkuçi

0:26

Vor 2 Tage
Nelson Mallkuçi
Nelson Mallkuçi

00:00

Vor 2 Tage
ErreB
ErreB

We are waiting for the jackpot 3 🔥

Vor 2 Tage
Floard Poka
Floard Poka

qat nushin e kisha rreh n shpulla 1 jav rresht pa u nal vec per qef

Vor 2 Tage
Hekuran Allmuca
Hekuran Allmuca

Matolale

Vor 3 Tage
Ilir Elshani
Ilir Elshani

kënga ma e miria deri tash veq vashdo 🔥

Vor 3 Tage
DROGA FF
DROGA FF

Fak il ghost

Vor 4 Tage
Besikojku1 Kojku
Besikojku1 Kojku

Bravo çuna me keni inspiruar me kete muzik pozitive ❤

Vor 5 Tage
Yes22Maan
Yes22Maan

International 🍾🍾

Vor 5 Tage
Miranda Xhafa
Miranda Xhafa

Kn

Vor 5 Tage
Ymakrasniqi Yma
Ymakrasniqi Yma

👌👍

Vor 5 Tage
Klevis Doci
Klevis Doci

Grido 🧨🧨🧨🧨🧨🏅🏅🏅🏆 super bro 🙌🙌🙌

Vor 5 Tage
Klevis Doci
Klevis Doci

Kjo keng ska pas nevoj per modela vec per talente qe knojn. Super keng. Grido you are dhe best bro 🙌🙌🙌🙌🙌

Vor 5 Tage
Redjon logu
Redjon logu

o zmr grido i ka qr

Vor 4 Tage
Mersel Demrii
Mersel Demrii

Ok♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️🤔👍

Vor 6 Tage
Semih Can
Semih Can

.

Vor 6 Tage
l'immortale Gabriel
l'immortale Gabriel

Respect from România👏👏👏 good Music👏

Vor 6 Tage
CRY
CRY

Jeni shum cringe

Vor 6 Tage
Iris Mejdani
Iris Mejdani

Super muzik nuk merzitet kurre

Vor 7 Tage
sylë shehu
sylë shehu

4 27 alltia hahahaha'

Vor 7 Tage
Edison Pepkolaj
Edison Pepkolaj

grido edhe mato tjeter nivel me kta tjert

Vor 8 Tage
VortexRage420
VortexRage420

O varikarsat e mi❤️

Vor 8 Tage
wtfimwaitingthemoon
wtfimwaitingthemoon

🇮🇹🇦🇱🇦🇱

Vor 9 Tage
Bobi Bobi
Bobi Bobi

Hala boj Ca$H nuk mka vy Bitcoini🐉

Vor 9 Tage
Redjon logu
Redjon logu

kennz e ka djeg ket keng superrr

Vor 9 Tage
SHQIPGAMING
SHQIPGAMING

London

Vor 10 Tage
SHQIPGAMING
SHQIPGAMING

Super keng per shqipet angli-lindon

Vor 10 Tage
FF MARI
FF MARI

Jackpoti i par kishte Marinin ishte ma mir

Vor 10 Tage
Landi Gashi
Landi Gashi

Il ghost ma mir po te ishte dhe marin do ishte muzika me e mir ne bot,rrespekte😍

Vor 11 Tage
Fatjon Qosja
Fatjon Qosja

Ma i miri matolale 🔥🔥

Vor 11 Tage
arman dyle
arman dyle

ME I MIRI ILGOST🐺

Vor 12 Tage
FF MARI
FF MARI

il gohsti vetem Maria thot gati

Vor 12 Tage
Griselda Musa
Griselda Musa

Bravo

Vor 13 Tage
kli toni
kli toni

super kang rrespekt per ju

Vor 13 Tage
R5900 Subway MTA NYC Train
R5900 Subway MTA NYC Train

Shumë

Vor 13 Tage
Johny 001
Johny 001

🎰👑

Vor 14 Tage
Ergys Durovi
Ergys Durovi

pse nuk asht Marini ?

Vor 14 Tage
Bobi Bobe
Bobi Bobe

🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱 prishtin tiran shqipri kosov ❤❤❤

Vor 14 Tage
SAJMIR HYSA
SAJMIR HYSA

🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor 15 Tage
Ensar Bahtiri
Ensar Bahtiri

Rruga king 😈😈nushi baba

Vor 15 Tage
Funny and Reactions
Funny and Reactions

😍

Vor 15 Tage
Derildo Tanushi
Derildo Tanushi

Ma I miri grido dhe matolale super bro

Vor 15 Tage
enry manu
enry manu

Fanno cagare questi ma dal primo all'ultimo.. già il tedesco credo sia in rima e osceno, tipo il rock in francese hahahaha da sparargli

Vor 15 Tage
Albanian
Albanian

Vedo che tu l‘italiano lo sai bene😂

Vor 7 Tage
meci baba kejttt
meci baba kejttt

Kongen e ki mut e ki dhi

Vor 15 Tage
Samuel Cakrri
Samuel Cakrri

Jeni fantastika bro mo I miri per mu o kenzi nushi il ghost bardhi grido meriton jo mato lale kot fare

Vor 16 Tage
KlevinOffical
KlevinOffical

Mungon marini yow know

Vor 16 Tage
ALBANIA SHOW
ALBANIA SHOW

Marini left the chat

Vor 17 Tage
PKS ARTIN
PKS ARTIN

🔥🔥 0:33 NUSHI 1:09 KENZ 1:42 ILGHOST 2:19 GRIDO 3:16 BARDHI 3:49 ARI 4:25 MERITON 5:00 MATOLALE

Vor 17 Tage
enea prekperaj
enea prekperaj

,,,

Vor 8 Tage
Eagle 2020
Eagle 2020

Myte 🦅🦅🦅🇦🇱🇦🇱🇦🇱🦅🦅🦅

Vor 17 Tage
Paulodabeast
Paulodabeast

Vtm Matolale,Grido dhe Nushi kan knu bukur kto tjeret ishin sa per meshire

Vor 18 Tage
Derildo Tanushi
Derildo Tanushi

Ke drejt

Vor 15 Tage
Emiljano Velaj
Emiljano Velaj

Rrsp grupi🔥🔥

Vor 18 Tage
2PacInspiration
2PacInspiration

PER DJEMT BUKUROSHE AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

Vor 19 Tage
FLASH YT
FLASH YT

Ku oo Marini ?

Vor 19 Tage
sabit krasniqi
sabit krasniqi

Esma VS Rion

Vor 20 Tage
Lorenz Lorenz
Lorenz Lorenz

🇦🇱💯

Vor 20 Tage
sildi krashi
sildi krashi

Lm M.

Vor 20 Tage
Fjorelo Sulejmani
Fjorelo Sulejmani

Po bardhi ca ju ka dasht?💩

Vor 20 Tage
Diar’
Diar’

Ishallah osht edhe jackpot 3 njejt si kto 2 💚🖤👌

Vor 20 Tage
shkurte krasniqi
shkurte krasniqi

Esma VS Rion

Vor 20 Tage
Lekë Dukagjini
Lekë Dukagjini

Mos u shit mangup shti o Meriton Karelli

Vor 20 Tage
Trending Videos
Trending Videos

A mboni subscribe se skam fare amon boni 🔥🔥🔥

Vor 20 Tage
3koqe
3koqe

THIS SONG IS FIREEEEEEEEEEEEEEE

Vor 20 Tage
Leon. Sh
Leon. Sh

qka se bojn edhe 3shin san skan bo

Vor 20 Tage
Hektor Kashuri
Hektor Kashuri

the gjithe talente , mato my favorite

Vor 21 Tag
Luan Cekrezi
Luan Cekrezi

Gjujtsi meritonit🤣🤣

Vor 21 Tag
Armando _ Gj
Armando _ Gj

Gjujtsi i meritonit 🤣🤣🤣

Vor 21 Tag
aola wili
aola wili

Mega hit❤‍🔥❤🔥🔥🔥🔥🔥🔥

Vor 21 Tag
Best Things
Best Things

Nice idee shum funny Edhe kenga super 👌😎

Vor 21 Tag
Stop Injorances
Stop Injorances

Kjo këngë përfundimisht të bën D R U

Vor 21 Tag
Aleks Ajazi
Aleks Ajazi

Nushi e ka myt

Vor 22 Tage
марија илић
марија илић

Kosovo je srce Srbije🇷🇸🇷🇸🇷🇸

Vor 22 Tage
JOQ JULI
JOQ JULI

у твојим сновима

Vor 22 Tage
Jetnor Zema
Jetnor Zema

Bravo cunat

Vor 22 Tage
shkurte krasniqi
shkurte krasniqi

Esma VS Rion

Vor 22 Tage
aola wili
aola wili

Matolale nivel i lart 🖐

Vor 21 Tag
shkurte krasniqi
shkurte krasniqi

Ar

Vor 22 Tage
Leonit Isaj
Leonit Isaj

Kejt bisha

Vor 22 Tage
Kadri Lika
Kadri Lika

TUFE KARASH . DESHTTIM TOTAL

Vor 22 Tage
dexisッ
dexisッ

Matolale me i miri ktu

Vor 22 Tage
Armend Mavriqi
Armend Mavriqi

Meriton Ademi 🔥🔥🔥

Vor 22 Tage
Nart mehmeti
Nart mehmeti

Very nice music im from albanian🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰flag black and red

Vor 23 Tage
Andi Alea
Andi Alea

NUSHI KENZI ARI MERITON ADEMI DHE BARDHI 👑👑👑👑👑

Vor 23 Tage
King b
King b

Ritornello copiato da morto di fame di emis killa e lazza...

Vor 23 Tage
Poema Berisha
Poema Berisha

Nushi edhe egosti ma tmir

Vor 23 Tage
doliio volay
doliio volay

Zjarri po del ne cdo ven ku jena na shawty… 💪🏻💪🏻💪🏻🔥🔥🔥

Vor 23 Tage
Jetmir Groshiti
Jetmir Groshiti

Matolale nivel i lart 🖐️

Vor 24 Tage
Jurgen Bushaj
Jurgen Bushaj

Megaa hit

Vor 24 Tage
ramadan dashi
ramadan dashi

Respekt per te gjithe

Vor 24 Tage
doliio volay
doliio volay

Esma VS Rion

Vor 23 Tage
doire aintu
doire aintu

Konga flak, veq pjesa Meriton Ademit BRUTAL.. 🔥🔥☄🇦🇱🤝

Vor 24 Tage
doliio volay
doliio volay

Du qa boj e boj qa du… Dj Geek ft Vig Poppa No hate-e dua ket keng❤️‍🔥✨

Vor 22 Tage
shkurte krasniqi
shkurte krasniqi

Esma VS Rion

Vor 25 Tage
shkurte krasniqi
shkurte krasniqi

Ardian Bujupi JULIET ( Prod The Ironix )

Vor 22 Tage
Alexandra
Alexandra

Звучит классно, мне нравится ❤️

Vor 25 Tage
dexisッ
dexisッ

🇦🇱😘

Vor 22 Tage
cris 666al
cris 666al

i pari ka qenë më chill

Vor 25 Tage
EL Fernandel
EL Fernandel

Meriton Ademi shume mire respekt per to Grido shume mire edhe Mato me ka habit se menoja kaq te mir uroj te vazhdoje isoj il ghost mire por e dhjen me autotunein e tij e si gjithmon Marini you know duhej te ishte ktu Nushi zhgenjimi ma i madh ma mire pa autotune gjithsesi suksese cunave

Vor 25 Tage
Tringa
Tringa

🔥🔥🔥🔥❤️❤️❤️

Vor 25 Tage
Kosovare Shahini
Kosovare Shahini

🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

Vor 25 Tage
Erjon Malko
Erjon Malko

Ju lumt jeni super fare

Vor 25 Tage
gioyu comi
gioyu comi

“smoke weed every day, la la-la loçkat ma tmira jan knej nga albania” got me

Vor 25 Tage

Nächster

SINGI feat. BUTA - DRIP (Official Video)

4:17

SINGI feat. BUTA - DRIP (Official Video)

Ham Skwad Global

Aufrufe 6 300 000

BUTRINT IMERI - KUKU

2:39

BUTRINT IMERI - KUKU

AVD Digital

Aufrufe 27 000 000

IT’S FINALLY DONE! (GUACZILLA 3.0 REVEAL)

18:48

Marin - #Blitz (prod by. Rzon)

4:23

Marin - #Blitz (prod by. Rzon)

MarinOfficial

Aufrufe 19 000 000

Dafina Zeqiri ft. MC Kresha - Vet e lype

4:11

Dafina Zeqiri ft. MC Kresha - Vet e lype

Dafina Zeqiri

Aufrufe 4 700 000

Gold AG - GUERIL

3:48

Gold AG - GUERIL

Gold AG

Aufrufe 409 000

NOIZY - 1 HERE E MIRE (VACCINE)

6:01

NOIZY - 1 HERE E MIRE (VACCINE)

thisisnoizy

Aufrufe 15 000 000

NUSH X BARDHI - PA CENT (Prod.Çelik Lipa)

3:16

NUSH X BARDHI - PA CENT (Prod.Çelik Lipa)

Sinkron Music

Aufrufe 1 900 000

BARDHI x DONJETA MORINA - MERRI

3:04

BARDHI x DONJETA MORINA - MERRI

SBS Ent

Aufrufe 1 800 000

Adele - Easy On Me (Live at the NRJ Awards 2021)

3:48

Shirin David - Bramfeld Storys [Official Video]

8:57