Irkenc Hyka - Maria ( Official Video )

 • Am Vor 25 Tage

  UnixMusicUnixMusic

  Dauer: 02:40

  @ONIMA - smarturl.it/ONIMA
  Irkenc Hyka - Maria ( Official Video )
  Music & Lyrics By Irkenc Hyka
  Mix & Master By JoJo
  Video By Max Production
  #irkenchyka #maria #onima

maria gurra
maria gurra

Maria left the chat😂🤷‍♀️

Vor 12 Stunden
Ervis Shperdheja
Ervis Shperdheja

Kenge shume e bukrur dhe pse nuk kam degjuar asnje nga kengete. Tua

Vor 15 Stunden
Didine
Didine

Can I use a song from your video clips, change it into picture and audio, dubbing it and put it on my channel?

Vor Tag
Relaxing Mind
Relaxing Mind

Teksti po duket qe eshte shkruar nga nje kosovar.

Vor 2 Tage
finemi ola
finemi ola

Mua me quante maria 🤍

Vor 2 Tage
Tërnoci Madh
Tërnoci Madh

ALgokomentari

Vor 8 Tage
Naseer Baluch
Naseer Baluch

You are saying my name Maria😂😂😘😘love you from Balochistan Gawader

Vor 8 Tage
mimi I kiki siljanoski
mimi I kiki siljanoski

😘😍😍😍😍💎

Vor 9 Tage
rexhi loli
rexhi loli

Ah moj maria .bravo irkens.si gjithmon bukur

Vor 10 Tage
Nasir U
Nasir U

❤❤❤

Vor 11 Tage
Mondi Kiptiu
Mondi Kiptiu

Ndodhive inis iwvo si osvuqvodvusvusvfdouvw isvvsuvdvhsvuvs

Vor 11 Tage
Klevi Gaxha
Klevi Gaxha

https://youtu.be/1SHhK21scHs

Vor 11 Tage
Antonela
Antonela

Like kush e degjon 1 here dhe i jep replay mijera here

Vor 12 Tage
Spensierato Anna Laura
Spensierato Anna Laura

Non capisco nulla ... però è bellissima 😍

Vor 12 Tage
Xani Sula
Xani Sula

Maria, Maria, du me dit ku je Se per ty Maria kurre s'ja kisha vlejt A ku ku Maria, zemren ma ke thy Tash kallxom kush ti puth ty sytë Nuk e di pse nuk t'maj inat Sot ti fle ne nje tjeter shtrat Per te kqijat qe m'bone ke nje medalje (a je) Jeto e lumtur aty ku je dhe pse vret nje tjeter ke nese kthehesh, te lutem mos kerko falje i vetem pa faje, kujtimet me vaje se Maria iku, vetem me la [REF.:] Maria, Maria, du me dit ku je Se per ty Maria kurre s'ja kisha vlejt A ku ku Maria, zemren ma ke thy Tash kallxom kush ti puth ty sytë Me le shpirtin mbushur ne lot sa kujtimet i kam un sot ti ne krahet e mi, tjeter mendoje ah Maria ti dashuri a ja vlejti kjo tradhti kurr s'e prita nje dite te me lendoje i vetem pa faje kujtimet me vaje se Maria iku vetem me la [REF.:] Maria, Maria, du me dit ku je Se per ty Maria kurre s'ja kisha vlejt A ku ku Maria, zemren ma ke thy Tash kallxom kush ti puth ty sytë

Vor 12 Tage
Saleo Lumani
Saleo Lumani

Nje super kenge me shum fjal prekse💔 😭 bravo Vella sukses👌 Maria maria du me dit ku je

Vor 13 Tage
maria dima
maria dima

❤️😍e bukur kenga

Vor 15 Tage
Maria Ter-onisyanz
Maria Ter-onisyanz

Shum mir 🇦🇱👍🏼

Vor 15 Tage
Mari
Mari

🐇🐇

Vor 16 Tage
Maria Bardhi
Maria Bardhi

Ketu jm po kthehem meqe me bere kenge😂💔

Vor 16 Tage
Ale Alesja
Ale Alesja

shum e bukur nje hit i vertet😘😘😘dhe nuk esht mir te tradhetosh😒😒😒

Vor 17 Tage
Xhoi Alinj
Xhoi Alinj

Per te gjitha ne qe e kemi emrin Maria ❤️

Vor 18 Tage
ᴅᴊ ɢʀᴏssᴜ
ᴅᴊ ɢʀᴏssᴜ

❤️❤️

Vor 18 Tage
Hatixhe Metushi
Hatixhe Metushi

❤❤❤❤

Vor 8 Tage
wnnalis cioov
wnnalis cioov

Dihet gjdo kang hittt King je 🇽🇰🇦🇱🇦🇱🇦🇱👐👐👐👐

Vor 18 Tage
Kat_ LOVES puppies
Kat_ LOVES puppies

Maria ❤️the name has been extremely popular for centuries....Its my mother’s Name...❤️...The most beautiful name in the world...

Vor 18 Tage
Three SNAPS
Three SNAPS

@Klassio Official hahahahahahaahahhahahahaha

Vor 11 Tage
Klassio Official
Klassio Official

Po kari po

Vor 12 Tage
Bobi Boy
Bobi Boy

Perfekt

Vor 19 Tage
gioyu comi
gioyu comi

E o meleq e bleva makinen un 4 meleon lek me letrra me te tera jam bos ore 😆

Vor 17 Tage
abbsnn cose
abbsnn cose

Ah moj maria se na i more djalin me qaf hahah😭💔💔😂😂❤

Vor 19 Tage
gioyu comi
gioyu comi

Spotify te lutem 😍

Vor 19 Tage
wnnalis cioov
wnnalis cioov

Good Job Respect and Support from Bulgaria 😉

Vor 18 Tage
KEJSI
KEJSI

Maria Maria du me dit ku je Se për ty Maria kurrë s'ja kisha vlejt A ku ku Maria zemrën ma ke thy Tash kallzom kush ti puth ty sytë Kush ti puth ty sytë Nuk e di pse nuk t'maj inat Sot ti fle në një tjetër shtrat Për te këqijat që m'bone Ke një medalje Jeto e lumtur aty ku je Dhe pse vret ti një tjetër ke Nëse kthehesh të lutem mos kërko falje I vetëm pa faje Kujtimet me vaje Se Maria iku vetëm më la Maria Maria du me dit ku je Se për ty Maria kurrë s'ja kisha vlejt A ku ku Maria zemrën ma ke thy Tash kallzom kush ti puth ty sytë Kush ti puth ty sytë Më le shpirtin mbushur në lot Sa kujtime i kam un sot Ti në krahët e mi tjetër mendoje Ah Maria ti dashuri A ja vlejti kjo tradhëti Kurrë se prita një ditë të më lëndoje I vetëm pa faje Kujtimet me vaje Se Maria iku vetëm më la Maria Maria du me dit ku je Se për ty Maria kurrë s'ja kisha vlejt A ku ku Maria zemrën ma ke thy Tash kallzom kush ti puth ty sytë Kush ti puth ty sytë

Vor 20 Tage
Danica Randelovic
Danica Randelovic

Marija,Marija

Vor 20 Tage
abbsnn cose
abbsnn cose

торговец-подросток и местный полицейскийогда таблетка, дающая пользователям пять минут

Vor 19 Tage
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa

Eneida xhatufa💎💎💙💙💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤emila💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤aris💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤danjeli💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💕1💎💎💙💙💚💚❤❤🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤

Vor 20 Tage
Gegsi Gegs
Gegsi Gegs

😔

Vor 21 Tag
QKSH NEWS
QKSH NEWS

https://www.youtube.com/watch?v=zKuxQ92A38w 1111

Vor 20 Tage
심심한스타일사미라
심심한스타일사미라

킁킁...

Vor 21 Tag
QKSH NEWS
QKSH NEWS

https://www.youtube.com/watch?v=zKuxQ92A38w 1111

Vor 20 Tage
yuoop noke
yuoop noke

E kujt i kujtohet Maria&Antonio Metoda Korronadooooo😅😅

Vor 21 Tag
QKSH NEWS
QKSH NEWS

https://www.youtube.com/watch?v=zKuxQ92A38w 11111111

Vor 20 Tage
Elsa Sula
Elsa Sula

Te mos harrojm kartolinat me marian hahahaha

Vor 20 Tage
Elsa Sula
Elsa Sula

Nje nder telenovelat me te ndjekura me kujtohet qe dhe gjyshja ime qe ndjes past e ka pas pare

Vor 20 Tage
lorens albanese
lorens albanese

je 1sh

Vor 21 Tag
SiNdI tUrKu 🇲🇫
SiNdI tUrKu 🇲🇫

Pz

Vor 13 Tage
QKSH NEWS
QKSH NEWS

https://www.youtube.com/watch?v=zKuxQ92A38w 11111111

Vor 20 Tage
Kreku Kreku
Kreku Kreku

❤️❤️❤️💋🥰🥰😘😘💞💕👍

Vor 21 Tag
QKSH NEWS
QKSH NEWS

https://www.youtube.com/watch?v=zKuxQ92A38w 1111

Vor 20 Tage
Denisa Popa
Denisa Popa

🔥

Vor 21 Tag
QKSH NEWS
QKSH NEWS

https://www.youtube.com/watch?v=zKuxQ92A38w 11111111

Vor 20 Tage
This girl 🌜
This girl 🌜

Awwh me ne fund nje kenge me emrin tim 😅✨

Vor 21 Tag
This girl 🌜
This girl 🌜

@Merli Maria wa vertete😂

Vor 11 Tage
Merli Maria
Merli Maria

Ke sa të duash 😂 moj

Vor 13 Tage
Fjorla Fjorela
Fjorla Fjorela

https://youtu.be/0U1PSNttveU

Vor 22 Tage
QKSH NEWS
QKSH NEWS

https://www.youtube.com/watch?v=zKuxQ92A38w 11111111

Vor 20 Tage
Fjorla Fjorela
Fjorla Fjorela

https://youtu.be/0U1PSNttveU

Vor 22 Tage
Agron Dolla
Agron Dolla

E o meleq e bleva makinen un 4 meleon lek me letrra me te tera jam bos ore 😆

Vor 22 Tage
QKSH NEWS
QKSH NEWS

https://www.youtube.com/watch?v=zKuxQ92A38w 11111111

Vor 20 Tage
bilishu aliss
bilishu aliss

Good Job Respect and Support from Bulgaria 😉

Vor 22 Tage
QKSH NEWS
QKSH NEWS

https://www.youtube.com/watch?v=zKuxQ92A38w 11111111

Vor 20 Tage
einfach ich M
einfach ich M

From Germany 😍😍

Vor 22 Tage
Ana Ana
Ana Ana

Super🥺🥺

Vor 22 Tage
Alexis Roach
Alexis Roach

📌 18 + —S'E'X'——D`A'T"ING———————— Here ➭ XXCLUB.CYOU/ZZOUTO 4:04 √™ Lorsqu'une pilule qui donne aux utilisateurs cinq minutes de super pouvoirs inattendus arrive dans les rues de √™ Когда таблетка, дающая пользователям пять минутнеожиданных сверхспособностей, попадает на улицы Нового Орлеана, торговец-подросток и местный полицейскийогда таблетка, дающая пользователям пять минут

Vor 23 Tage
Maria Domi
Maria Domi

Im Maria 😂✨bravo shum keng e bukur

Vor 23 Tage
QKSH NEWS
QKSH NEWS

https://www.youtube.com/watch?v=zKuxQ92A38w 11111111

Vor 20 Tage
Fjona Shaho
Fjona Shaho

Cju ka gjet ku artisteve bre ? Vetem kenge po prodhoni . Bravo

Vor 23 Tage
Aldi Sy Bukuri
Aldi Sy Bukuri

👌👌😍😍😍

Vor 23 Tage
finemi ola
finemi ola

Rrofshe🙃🙃🙃

Vor 23 Tage
selma enii
selma enii

na lodhe me kto kenge qe i ben tgjitha njelloj!

Vor 23 Tage
Gentjana Gjetdocaj
Gentjana Gjetdocaj

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Vor 23 Tage
Mari Olimbie
Mari Olimbie

Maria Maria 🥰

Vor 23 Tage
Bensu Soral
Bensu Soral

Sa vuajne kto kengetaret sot! Eshte nje kenge e cmuar e cila te tregon se ka njerze qe nuk te meritojne! Ahhh dashnia

Vor 23 Tage
Olidena Dena
Olidena Dena

Ku Janë Mariat po vunë KY I shkreti

Vor 23 Tage
Manjola Caushi
Manjola Caushi

Femra me emrin Maria vtm emrin eSenjtres kane se ne shpirt jane djalli vete

Vor 23 Tage
QKSH NEWS
QKSH NEWS

https://www.youtube.com/watch?v=zKuxQ92A38w 11111111

Vor 20 Tage
Rezarta Laçka
Rezarta Laçka

Shume po shume fare e bukur ! Suksese dhe vec suksese o cun !

Vor 24 Tage
QKSH NEWS
QKSH NEWS

https://www.youtube.com/watch?v=zKuxQ92A38w 11111111

Vor 20 Tage
eli eli
eli eli

Pershendes Marian time! ❤️❤️

Vor 24 Tage
QKSH NEWS
QKSH NEWS

https://www.youtube.com/watch?v=zKuxQ92A38w 11111111

Vor 20 Tage
Bledi Lamja
Bledi Lamja

Maria esht emer i bukur por femrat i krenohen lekut jam blend lamja nga tirona respekte jetoj ne Siena Italy esht ramazon mos e bofshin piken e hajrit njerzit qe lendojn ka zot kush lendon zoti e lendoft perjet shif njeriun qe e ka zemren e paster se leku shkon edhe vjen por Robi qe humb nuk e gjen mo ciao Maria klodiana diana te gjith emrat njesoj Jan laviret ndahen pa motiv le puttane vano via kujtojn se do gjejn me mir kot nuk thon pac fatin e kurves por hiku koha kurves o zot ishalla vdes mallku qoft cdo njeri qe lendo nje njeri qe e do me gjith shpirt se ktu do lahen te gjitha gjinafet gabimet paguhen shtrenjt se esht jet e gjat

Vor 24 Tage
Adol G
Adol G

Ps3 sja bon3 oh rrwzhdij3 hihohoi Kong 3 papam3 dakw kshw vazhdo s3 Cdo kong hit 3 k3

Vor 24 Tage
QKSH NEWS
QKSH NEWS

https://www.youtube.com/watch?v=zKuxQ92A38w 11111111

Vor 20 Tage
Zerina Burnazi
Zerina Burnazi

Adhurim 😍❤👑👑👑👑👑👑👑👑

Vor 24 Tage
QKSH NEWS
QKSH NEWS

https://www.youtube.com/watch?v=zKuxQ92A38w 11111111

Vor 20 Tage
Zust Gaming
Zust Gaming

Listening from Asia 🌏 Bangladesh 🇧🇩 💕

Vor 24 Tage
Patricia Korichi
Patricia Korichi

From France 👋

Vor 16 Tage
QKSH NEWS
QKSH NEWS

https://www.youtube.com/watch?v=zKuxQ92A38w 11111111

Vor 20 Tage
bilishu aliss
bilishu aliss

Dihet gjdo kang hittt King je 🇽🇰🇦🇱🇦🇱🇦🇱👐👐👐👐

Vor 22 Tage
Maria Na
Maria Na

Te del ne drite emri kur se pret 😂🌹

Vor 24 Tage
SiNdI tUrKu 🇲🇫
SiNdI tUrKu 🇲🇫

Kush ju pëlqen më shumë: Maria e Malumës apo e Irkencit ?

Vor 24 Tage
QKSH NEWS
QKSH NEWS

https://www.youtube.com/watch?v=zKuxQ92A38w 11111111

Vor 20 Tage
Sidorela Kamami
Sidorela Kamami

Nrm qe ajo e Malumes eshte me e bukur 🙂

Vor 23 Tage
Marinela Leme
Marinela Leme

Te dyja

Vor 24 Tage
Maria Meta
Maria Meta

Haha ktu Jam flm per kengen ❤❤❤😘😘😘🤣🤣

Vor 24 Tage
VC West
VC West

Spom pelqen

Vor 24 Tage
Stela Nabaj
Stela Nabaj

👏👏👏👏👏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏super

Vor 24 Tage
Bessa Ferizi
Bessa Ferizi

Suksese 🎶🎶👏🏻👏🏻

Vor 24 Tage
Maria Ml
Maria Ml

Faliminderit per kangen😂😂

Vor 24 Tage
Peter Johnssen
Peter Johnssen

sa per dijeni , nuk shkarkohet tek kjo 👎🏼 kenga :)

Vor 24 Tage
ela ela
ela ela

Edhe halla ime e gjen veten te kjo kg se e ka emrin Maria

Vor 24 Tage
Teresa Dobos
Teresa Dobos

🖤🖤🖤

Vor 24 Tage
Entela Imeri
Entela Imeri

Kenge super akoma pa e degjuar dhe njehere e surprizuar👏👏

Vor 24 Tage
bilishu aliss
bilishu aliss

Te kisha lut shqipe, bani kanget ma te gjata, se vallah shum vokalin e mir e ki dhe tekstet pot prekin ne shpirt. Veq vazhdo

Vor 20 Tage
Muster Mann
Muster Mann

Te kisha lut shqipe, bani kanget ma te gjata, se vallah shum vokalin e mir e ki dhe tekstet pot prekin ne shpirt. Veq vazhdo

Vor 24 Tage
Alabab Aka47
Alabab Aka47

WoW

Vor 24 Tage
Arshan Batros
Arshan Batros

İrkenc has no any bad song.This is really great as well shum fantastike kenge

Vor 24 Tage
Anisa Nisa
Anisa Nisa

Si gjithmone kenget e irkencit jane hite bravo irkenc suksese te metejshme super kenge💥❤🎧🎶👊

Vor 24 Tage
Bashkim Kadishani
Bashkim Kadishani

🤒

Vor 25 Tage
Maria Marulka
Maria Marulka

Ah kuku Mariaaaa❤🔥👏🏼

Vor 25 Tage
Sonila Naci
Sonila Naci

😍😍😍😍😍😍

Vor 25 Tage
Wolfi dardi123
Wolfi dardi123

E kujt i kujtohet Maria&Antonio Metoda Korronadooooo😅😅

Vor 25 Tage
Ana Maria
Ana Maria

🤪👌🤗❤

Vor 25 Tage
Elona Kallajxhiu
Elona Kallajxhiu

Spotify te lutem 😍

Vor 25 Tage
Valericã Dãniluc
Valericã Dãniluc

🙏♥️♥️♥️🥰

Vor 25 Tage
klevi hyses
klevi hyses

E mer laskarhone di me knou ti pordhac!!

Vor 25 Tage
Maria
Maria

Maria e kam emrin 🥺

Vor 25 Tage
Fatbardha Gjepali
Fatbardha Gjepali

Beje nje kenge me emrin Brisilda te lutemm

Vor 25 Tage
Genti pana
Genti pana

🔥🔥🔥

Vor 25 Tage
Mari Ja
Mari Ja

Ja ku jam 🙋‍♀️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💃💃💃💃

Vor 25 Tage
its me
its me

❤️❤️❤️

Vor 25 Tage
Bledi Lamja
Bledi Lamja

Mos e bofshin piken e hajrit femrat qe lendojn ka zot Pak rensi ka si e kan emrin te gjitha njesoj Jan ja bledi nga tirona respekte jetoj ne Siena Italy kush lendon do lendohet nje dit nje femer qe esht msu le nji mer nji ashu i shkon Jeta laviret ndahen pa motiv largohen nga nje njeri qe e do me gjith shpirt o zot ishalla mos pafshin dit te bardha kurr njerzit qe lendojn se esht ramazon zoti i mallkoft njerzit e poshter qe nuk kan ndienja per asnji e ke qa kte kongen Kong shum prekse

Vor 25 Tage
Ecaterina Maria
Ecaterina Maria

😍❤️

Vor 25 Tage
Altea Gogo
Altea Gogo

super voice😍 thnx 4 this song😘 Even my mom's name is Maria and this perfect song is like a present for her.❣

Vor 25 Tage
loqka loqka
loqka loqka

Maria krasniqi maria gjinai Maria lleshai ngojeni kit kange loqka ❤❤❤

Vor 25 Tage
arki fetarA
arki fetarA

Si gjithmonë like pa e ngu. Përfundimisht ti as një herë nuk zhgënjen. Du me tpa tek kënga magjike prap.

Vor 25 Tage
pretty girl 🐅
pretty girl 🐅

Maria Maria du me dit ku je 🥰🥰🥰

Vor 25 Tage
Alma Saliaj
Alma Saliaj

🔥🔥🔥❤❤

Vor 25 Tage
I Love You Albania
I Love You Albania

Pershendetje nese mundesh klikoje profilin tim dhe ma be nje subscribe te lutem zoti te ruajt🙏🙏😘🙏.

Vor 25 Tage
Alfred Shala
Alfred Shala

Like akoma pa ngju

Vor 25 Tage
Granit Dakaj
Granit Dakaj

👍

Vor 25 Tage
Floreta Karici
Floreta Karici

Cdo emer esht ber muzik, vec emri Lori jo 😝

Vor 25 Tage
Besnik Shala
Besnik Shala

Dihet gjdo kang hittt King je 🇽🇰🇦🇱🇦🇱🇦🇱👐👐👐👐

Vor 25 Tage

Nächster

Irkenc Hyka - Dehur (Official Video)

03:27

Irkenc Hyka - Dehur (Official Video)

UnixMusic

Aufrufe 1 900 000

Fifi ft Bruno - Fiksim (Kenga Magjike 2021)

03:26

Fifi ft Bruno - Fiksim (Kenga Magjike 2021)

FIFI OFFICIAL

Aufrufe 2 900 000

how they wrote songs in the 50s

0:43

how they wrote songs in the 50s

Gus Johnson

Aufrufe 974 969

FC LATTA - Episodi 13 (NEW)

33:54

FC LATTA - Episodi 13 (NEW)

CBC TV

Aufrufe 15 000

Alban Skenderaj - Zjarr ne shpirt (Official Video HD)

02:59

Elvana Gjata - Mos u ngut

02:58

Elvana Gjata - Mos u ngut

Elvana Gjata

Aufrufe 5 500 000

LARG - Elgit Doda

09:18

LARG - Elgit Doda

Masen Gogichashvili

Aufrufe 2 400 000

Capital T - RRUSHE

03:26

Capital T - RRUSHE

Capital T

Aufrufe 1 500 000

Stine x Mevli x Grazia x Juli - Jena One ( Offical Video )

04:10

Irkenc Hyka - Tymi Dashnis ( Official Video )

03:49

Erkennst DU den Song? (mit Melina Sophie)

9:31

Erkennst DU den Song? (mit Melina Sophie)

World Wide Wohnzimmer

Aufrufe 210 191

Mucize Doktor 61. Bölüm

2:3:31

Mucize Doktor 61. Bölüm

Mucize Doktor

Aufrufe 807 140

Baelin's Route - An Epic NPC Man Adventure

36:57

Baelin's Route - An Epic NPC Man Adventure

Viva La Dirt League

Aufrufe 1 725 273

Jonas Ems Wenn es Zeugnisse gibt 📄 #Shorts

0:51

Emanet 177. Bölüm | Legacy Episode 177

1:1:36

Horst Lichters Auto ist verschwunden | Verstehen Sie Spaß?

8:56