Irkenc Hyka - M’ka Marre Malli

 • Am Vor Monat

  UnixMusicUnixMusic

  Dauer: 02:55

  ​@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
  Music - Irkenc Hyka
  Lyrics - MUMA & Irkenc
  Mix - JoJo
  Master - StoriaMastering
  Video - Imagine Films
  Actress - Kristina Ago
  Follow Irkenc Hyka:
  Instagram: instagram.com/irkenc.hyka/?hl=en
  Facebook: facebook.com/IrkencHykaOfficial/
  Follow UnixMusic:
  Instagram: instagram.com/unixmusicprod/
  #IrkencHyka #mkamarremalli #onima

hider hidri
hider hidri

Marshalla

Vor 21 Stunde
ildo Cullhaj bisha
ildo Cullhaj bisha

😍😍

Vor 2 Tage
Gana Kallaba
Gana Kallaba

👌👌

Vor 5 Tage
Eylem Akman
Eylem Akman

❤️❤️❤️

Vor 6 Tage
Albanina boy
Albanina boy

Honkaaa💔💔 Sh.J

Vor 6 Tage
love
love

Superrrr bravooooo❤❤❤❤🤩🤩😍😘😍😍🤩🤩🤩❤❤❤❤❤❤❤🤗🤗🤩😍😘😍🤩❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤🤗🤗🤩😍😘😍😍😍😍😍🤩🤩❤❤❤❤❤❤❤🤗🤗🤩😍😘😍😍😍🤩🤗❤🤗❤❤❤❤❤❤🤩🤩😘😍😍😍😍😍😍😍😍😘😘😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅

Vor 6 Tage
Aurora Zani
Aurora Zani

🥰🥰🥰❤💋

Vor 6 Tage
Eduart Dita
Eduart Dita

Kush dreqin i paska dislike kesaj kenge qenka komplet vk 🙄

Vor 7 Tage
Edita Sinani
Edita Sinani

😍pasha syt e ballit

Vor 7 Tage
Esmeralda Kodra
Esmeralda Kodra

Pp

Vor 8 Tage
Roli Toma
Roli Toma

O ty tlumt goja se e paske nji za tmrekullushem me ket za te bukur. Edhe Muzika e bukur. Respekte nga Austria.🤘🤘🤘👋👋👋

Vor 9 Tage
Ambra Bukri
Ambra Bukri

Muzik shum e bukur 👍😍😍😍😍

Vor 10 Tage
Ambra Bukri
Ambra Bukri

Është shum e bukur 👍

Vor 10 Tage
Bashkim Kadishani
Bashkim Kadishani

Mir

Vor 10 Tage
Ervis Hasa
Ervis Hasa

Ze I vajzes shum fantastik dhe kenga e bukur

Vor 11 Tage
timi
timi

E 60 here tu e ngu ❤

Vor 13 Tage
lorena gorasi
lorena gorasi

10.01.2021.... M'ka marrë malli shumë 🥺....

Vor 13 Tage
Best Music
Best Music

https://www.youtube.com/watch?v=sC5mb_y8cdU

Vor 15 Tage
elis elismen
elis elismen

Super song... Bravo Bravo 👏 👏 💣💣💣

Vor 15 Tage
Qysh j e
Qysh j e

o ja ha zemren une kti

Vor 16 Tage
Wishing Happines
Wishing Happines

❤️❤️Lukiprrrrr❤️❤️pasha syt e ballit per ty mka marr malli 💔Fffffff....misss you always forever ❤️❤️❤️

Vor 18 Tage
Shauka Hodan
Shauka Hodan

لاتحتك بس 😂😂😂😂♥️

Vor 18 Tage
Melisa Ramadani
Melisa Ramadani

😭😭😭😭😭😭😭

Vor 19 Tage
Franceska Lecini
Franceska Lecini

Pasha syt e ballit, Per ty mka marr malli, Te te kisha sonte Do te jepja un gjithcka Pasha syt e ballit Per ty mka marr malli Te te shihja sonte Do te jepja un gjithckaa Pasha syt e ballit kam nevoj met paaa Un prej teje zemer smuna me u ndaaa Ti te lutem eja dhe me prit Ose perqafom ma hiq merzin Me genjeshtra zemren time majte Kur me thoje jeten kena bashke Dhe femija jon ty me shum met ngja Endrrat mi ke thaaa Pasha syt e ballit Per ty mka marr malli Te te kisha sonte Do te jepja un gjithckaaa Pasha syt e ballit Per ty mka marr malli Te te shihja sonte Do te jepja un gjithckaa Pasha syt e ballit dashnia nuk maron Dhepse shum kam dasht zemra jem nuk t'harron Ma shujte boten je vec ti Pse ma bone nuk e dii Me genjeshtra zemren time majteee Kur me thoje jeten kena bashkeee Dhe femija jon ty me shum met ngja Endrrat mi ke thaaa Pasha syt e ballit Per ty mka marr malli Te te kisha sonte Do te jepja un gjithckaa Pasha syt e ballit Per ty mka marr malli Te te shihja sonte Do te jepja un gjithckaa.

Vor 19 Tage
Bobi Bobi
Bobi Bobi

Big bravo

Vor 20 Tage
Shauka Hodan
Shauka Hodan

PASHA SYT E BALLIT PER TY MKA MARR MALLI ♡♡ TE TE SHIHJA SONTE DO TE JEPJA UN GJITHCKA :( ♡

Vor 18 Tage
pida siouy
pida siouy

great vid babe

Vor 20 Tage
Best Music
Best Music

https://www.youtube.com/watch?v=sQ0wofbGY0k

Vor 20 Tage
Skifteri YT
Skifteri YT

Love this music❤️

Vor 21 Tag
Rozana Imeraj
Rozana Imeraj

Sa e bukur dhe prekese😥😥😥😥😥😥

Vor 21 Tag
pida siouy
pida siouy

😭😭😭😭

Vor 20 Tage
samsung Tablet
samsung Tablet

Nje kenge shume nostaligjike por dhe dhe nje intrpretim shume I bukur nga Irenc hyka,gjithmone godet PER dashurine ky kengetar bravo shume domethenes.

Vor 21 Tag
abbsnn cose
abbsnn cose

I love the vid so funny aha

Vor 21 Tag
wnnalis cioov
wnnalis cioov

Irkenc your music is always shum Perfect ! I love it ! Big up and respect from France 🇦🇱💖🇫🇷

Vor 22 Tage
alida flus
alida flus

🙈🥰🥰 i mireeee

Vor 23 Tage
Joni joni
Joni joni

Pasha syt e ballit,per ty mka marre malli...🇮🇪💔

Vor 25 Tage
Rromir Meni
Rromir Meni

Super super super brravo

Vor 25 Tage
abbsnn cose
abbsnn cose

Super ze bravoooo 👏👏👏 Irkenci yll ❤️

Vor 21 Tag
Anxhela Buleci
Anxhela Buleci

Kenga super..por ka.merite dhe kjo vajza qe kendon..pse nuk ia ke shkruar emrin..por vetem emri jot..

Vor 25 Tage
wnnalis cioov
wnnalis cioov

🤜❤️🤛

Vor 22 Tage
Bejtulla Braimi
Bejtulla Braimi

https://youtu.be/3le90LPTo5c ajde kret like ket video te bukur

Vor 26 Tage
alida flus
alida flus

Shum bukur por pak e shpifur

Vor 23 Tage
bilinas mini
bilinas mini

Awesome!!!!

Vor 26 Tage
Dorina**
Dorina**

PASHA SYT E BALLIT PER TY MKA MARR MALLI ♡♡ TE TE SHIHJA SONTE DO TE JEPJA UN GJITHCKA :( ♡

Vor 26 Tage
Dorina**
Dorina**

@seiom jvony po sa e bukur kjo keng ♡

Vor 25 Tage
seiom jvony
seiom jvony

E femija jon me shum ty me t ngja 🥺🔥

Vor 25 Tage
seiom jvony
seiom jvony

Likee pa e degjuar sepse e di qe zeri yt eshteee i mrekullueshem🤩🤩🤩

Vor 27 Tage
seiom jvony
seiom jvony

Sa peshon n shpirt ☺️☺️👏👏

Vor 25 Tage
Las Vegas
Las Vegas

Sa femër e embël me plot zemër e këndojka 😍

Vor 28 Tage
mikea hiooi
mikea hiooi

Na ka mar malli me perqafu non e bab nga ky virus i qelbur..

Vor 28 Tage
bilinas mini
bilinas mini

Pasha syt e bsllit🤣🤣🤣🤣🤣

Vor 26 Tage
Ermira Cela
Ermira Cela

😭😭😭😭

Vor 28 Tage
Okazion24 ne Facebook dhe Instagram
Okazion24 ne Facebook dhe Instagram

Ti Irenc shume bukur kendon . Ama vetem kenge te vajtueshme o vella. Na bere me zemer o burr. Mbetem tu qa 😍🥰🥰

Vor 28 Tage
seiom jvony
seiom jvony

❤❤❤💋💋💋💋

Vor 27 Tage
Flogerta Karruli
Flogerta Karruli

Ma veramente qe na mer malli pasha syt e ballit 😔😔😔

Vor 29 Tage
bilishu aliss
bilishu aliss

Sa me mer malli per ty ❤

Vor 29 Tage
mikea hiooi
mikea hiooi

Kenga super bravo 👏 👏👏👏👏👏 Sa here e ndigjoj mbaroj shishen e rakise 🍾🍾🍾

Vor 28 Tage
sadgirlforever r
sadgirlforever r

it hurts🔪🫀

Vor 29 Tage
Morena Qose
Morena Qose

Super super superrrr👍💓

Vor 29 Tage
sokin jon
sokin jon

Super ze bravoooo 👏👏👏 Irkenci yll ❤️

Vor Monat
Emiliano Starova
Emiliano Starova

🤜❤️🤛

Vor Monat
bilishu aliss
bilishu aliss

Ah mer Xub, aaah

Vor 29 Tage
Klea Klea
Klea Klea

Shum bukur por pak e shpifur

Vor Monat
dolita windo
dolita windo

Irkenc your music is always shum Perfect ! I love it ! Big up and respect from France 🇦🇱💖🇫🇷

Vor Monat
FL BEATZ PRODUCTION
FL BEATZ PRODUCTION

Best producer in the world Irkenc hyka 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

Vor Monat
sokin jon
sokin jon

Tkishaaaaaaaa

Vor Monat
123 Abc
123 Abc

Sa peshon n shpirt ☺️☺️👏👏

Vor Monat
Luana Ahmeti
Luana Ahmeti

E femija jon me shum ty me t ngja 🥺🔥

Vor Monat
Genta Gjoni
Genta Gjoni

Pasha syt e bsllit🤣🤣🤣🤣🤣

Vor Monat
dolita windo
dolita windo

Nk ka koment esht super kengetar

Vor Monat
bofooit gojo
bofooit gojo

That was brilliant.. thank you!!!?

Vor Monat
Natasha Ceka
Natasha Ceka

❤❤❤💋💋💋💋

Vor Monat
Cassie
Cassie

Shum e bukur 😍😍🌹🌹

Vor Monat
Aranit Vorbaj
Aranit Vorbaj

@@......

Vor Monat
Cassie
Cassie

🌟💓

Vor Monat
Altin Halili
Altin Halili

Kenga super bravo 👏 👏👏👏👏👏 Sa here e ndigjoj mbaroj shishen e rakise 🍾🍾🍾

Vor Monat
Cassie
Cassie

❤️❤️❤️

Vor Monat
Cassie
Cassie

Kja osht një perl sikur krejt këngët e tua që i ke perla dhe zë që tprek shpirtin👌🏼 Të lumt plako super kang🙏🏻

Vor Monat
bofooit gojo
bofooit gojo

❤️❤️❤️

Vor Monat
viva ervis
viva ervis

Sa nga ju e kishin sonte kete gocen?

Vor Monat
No Account
No Account

Tgjith

Vor Monat
Panaka Tahl
Panaka Tahl

🦌❤🦌

Vor Monat
Cassie
Cassie

SO cute...I love it! Perfection!

Vor Monat
Erisa Mane
Erisa Mane

Ah mer Xub, aaah

Vor Monat
No Account
No Account

0:14 dhe un tkisha sonte

Vor Monat
Cassie
Cassie

https://youtu.be/k1Y9Rjg1fug

Vor Monat
kostandina nndina
kostandina nndina

😔😔😓💔💘💔

Vor Monat
Bora R
Bora R

Tkishaaaaaaaa

Vor Monat
Bledar Cena
Bledar Cena

Tkisha Ktu veq prej xubit

Vor Monat
Bledar Cena
Bledar Cena

@Emily An 🍾

Vor Monat
Emily An
Emily An

A je n terezi o djale?! 🍷👏👏👏👏

Vor Monat
Klejton Guerrilsi
Klejton Guerrilsi

xubi na ka sjell se ste kishim ✌🏻

Vor Monat
Emily An
Emily An

kjo kengetarja cila esht ? kenga super ❤️

Vor Monat
Klevi Hoxha
Klevi Hoxha

Nk ka koment esht super kengetar

Vor Monat
Angela Matjani
Angela Matjani

🌟💓

Vor Monat
Arta Prendi
Arta Prendi

Shum e bukur 😍😍🌹🌹

Vor Monat
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide

SO cute...I love it! Perfection!

Vor Monat
Anxhelo Ali
Anxhelo Ali

❤️❤️❤️

Vor Monat
Mariam Ksh06
Mariam Ksh06

From 🇲🇦 I like Albanian music sm🇦🇱🇦🇱keep it up 💪🏻

Vor Monat
Genni Glassglow
Genni Glassglow

💎🔯✋ ✋ ✋ ✋ ✋ ✋ ✋★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮▲▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ 💎🔯💎🔯💎🔯 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

Vor Monat
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide

💔🥀

Vor Monat
lediona xheladinaj
lediona xheladinaj

https://youtu.be/k1Y9Rjg1fug

Vor Monat
Elisa elisa
Elisa elisa

kjo keng sikur esht shkrujt per mua e pres dhe pse me lendoj 😪

Vor Monat
niduoe stre
niduoe stre

Si gjithmone hy ne zemrat e gjithe Shqiptarve 👏👏🔝❤

Vor Monat
laura laura
laura laura

kjo kengetarja cila esht ? kenga super ❤️

Vor Monat
Zini Gerxhi
Zini Gerxhi

A je n terezi o djale?! 🍷👏👏👏👏

Vor Monat
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy

Veq vazhdo kështu je nr1😘😘❤

Vor Monat
DIKS OFFICIAL
DIKS OFFICIAL

❤✅

Vor Monat
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy

kjo goca qe kendo se di kush eshte po me cmend komplet :P

Vor Monat
Nertila Sheta
Nertila Sheta

Urime .për ty flori

Vor Monat
Nertila Sheta
Nertila Sheta

@niduoe stre se kuptova

Vor Monat
niduoe stre
niduoe stre

qiell dhe pyete atë))

Vor Monat
Sinani Demush
Sinani Demush

Shkelqyeshem ska fjal shum kombinim i fort 💥💫👍

Vor Monat
zaani uraj
zaani uraj

🙂

Vor Monat
Emily An
Emily An

That was amazing ?????

Vor Monat
Quasi Motto
Quasi Motto

😱💩

Vor Monat
Emily An
Emily An

Kjo keng pom vret shum.. munka mar molli per nj pjesa time

Vor Monat
Andi Hani
Andi Hani

😍

Vor Monat
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy

Pasha syte e ballit per ty mka marr malli ❤❤👏

Vor Monat
Morena Cri
Morena Cri

Super

Vor Monat
opzz xsin
opzz xsin

08

Vor Monat
Je të
Je të

💔🥀

Vor Monat
opzz xsin
opzz xsin

❤️

Vor Monat
hen ko
hen ko

Irkenc your music is always shum Perfect ! I love it ! Big up and respect from France 🇦🇱💖🇫🇷

Vor Monat
Miranda Selishta
Miranda Selishta

Suuuuuper keng 👏

Vor Monat
me te thene te drejten
me te thene te drejten

piken e hajrit mos boft kush e plq ket lloj katrahuli

Vor Monat
Altin Qafa
Altin Qafa

big like bro

Vor Monat
Nury
Nury

kjo goca qe kendo se di kush eshte po me cmend komplet :P,sado eshte mundu me heq floket nga goja :P

Vor Monat
Valentina Mustafa
Valentina Mustafa

Veq vazhdo kështu je nr1😘😘❤

Vor Monat
Chloe Manchestor
Chloe Manchestor

💎🔯✋ ✋ ✋ ✋ ✋ ✋ ✋★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮▲▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ 💎🔯💎🔯💎🔯 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

Vor Monat
soinhu foitu
soinhu foitu

Kenge e bukur Po per askend sja vlen me vujt se jan ca specie qe jetojn kot.

Vor Monat
soinhu foitu
soinhu foitu

This vid so cool !?

Vor Monat
Nella Nella
Nella Nella

Kjo keng pom vret shum.. munka mar molli per nj pjesa time

Vor Monat
Benim Hayatim
Benim Hayatim

O djalosh eki tepru pak me kit kange tjerat jan shum mat bukrua😋

Vor Monat
Esmeralda Ganci
Esmeralda Ganci

Pasha syte e ballit per ty mka marr malli ❤❤👏

Vor Monat
soinhu foitu
soinhu foitu

place of torment forever...continuous burning by fire. The fire is never quenched, with crying and weeping forever (Mark 9:43-48; Psalm 9:17; Mathew 25:41). It was originally

Vor Monat
ajniz zhuleku
ajniz zhuleku

Sa këngë e bukur si çdo këngë qe bën irkenci 👌👌👏👏👏👏

Vor Monat
soinhu foitu
soinhu foitu

💔😢😢😢😢😢💔

Vor Monat

Nächstes Video

Irkenc hyka - Më Fal

02:37

Irkenc hyka - Më Fal

UnixMusic

Aufrufe 1 100 000

Irkenc Hyka - Asaj (Official Video)

02:36

Irkenc Hyka - Asaj (Official Video)

UnixMusic

Aufrufe 4 500 000

Larg - ELGIT DODA 1hour

30:00

Larg - ELGIT DODA 1hour

Phi Thùng TV

Aufrufe 727 000

How to Break the Ice - Submarine Edition #shorts

1:00

How to Break the Ice - Submarine Edition #shorts

Not What You Think

Aufrufe 5 394 168

Madison Beer - BOYSHIT (Official Music Video)

3:19

Madison Beer - BOYSHIT (Official Music Video)

MadisonBeerMusicVEVO

Aufrufe 367 097

Capital T - Akull

03:09

Capital T - Akull

Capital T

Aufrufe 22 000 000

Feeling Good Mix - Emma Péters, Carla Morrison [2020]

50:42

Flori Mumajesi - Dhemb

03:00

Flori Mumajesi - Dhemb

FloriMumajesiOfficial

Aufrufe 1 600 000

Alban Skenderaj - Vetem Ty (Official Lyric Video)

05:31

Alban Skenderaj - Vetem Ty (Official Lyric Video)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 10 000 000

Gold AG - Malli i vendlindjes

04:17

Gold AG - Malli i vendlindjes

Gold AG

Aufrufe 403 000

Dhurata Dora - Harrom

03:37

Dhurata Dora - Harrom

Dhurata Dora

Aufrufe 10 000 000

Sting - Desert Rose (Official Music Video)

04:44

Versuche NICHT ZU LACHEN 19.0

8:56

Versuche NICHT ZU LACHEN 19.0

Team Paluten

Aufrufe 283 651

Uyanış: Büyük Selçuklu 17. Bölüm🏹

2:33:56

Uyanış: Büyük Selçuklu 17. Bölüm🏹

Uyanış: Büyük Selçuklu

Aufrufe 2 508 701

Among Us in HD (Part 59) LEGOS #Shorts

0:19

Among Us in HD (Part 59) LEGOS #Shorts

Jake Fellman

Aufrufe 30 712 841

Mein Statement zu JUSTIN

25:00

Mein Statement zu JUSTIN

orangemorange

Aufrufe 26 359

Baraj 23. Bölüm

1:42:58

Baraj 23. Bölüm

Baraj

Aufrufe 420 037