Irkenc Hyka - Kenge Shpirti (Official Video)

 • Am Vor year

  UnixMusicUnixMusic

  Dauer: 03:24

  ONIMA - smarturl.it/ONIMA
  Stream & Download: music.onima.co/KengeShpirti
  Music: Irkenc Hyka
  Mix & Master Co Producer: JOJO
  Lyrics: Endrit Mumajesi - MUMA

  Follow Irkenc Hyka:
  Instagram: instagram.com/irkenc.hyka/?hl=en
  Facebook: facebook.com/IrkencHykaOfficial/
  Follow UnixMusic:
  Instagram: instagram.com/unixmusicprod/

Kujtim Lame
Kujtim Lame

Ma bone mishin kokra kokra o te knofte shpirti nga perhera per at zot ma kepute shpirtin me le shum shume emocion😢😢😢😢

Vor 4 Tage
Dona Vekcanaku
Dona Vekcanaku

Mos harro ti syte e mi kur une te jem larg 💔💔...nuk i kam harruar syte e tu... shpresoj as ti mos kesh harruar te mite...kemi dhene premtim

Vor 4 Tage
esi esi
esi esi

I like❤

Vor 14 Tage
Klodian Elezi
Klodian Elezi

Te prita ku je zemer.. 💔🥺😢

Vor 16 Tage
Klodiana Balili
Klodiana Balili

😍😍😍😍

Vor 17 Tage
Erik Er Mali
Erik Er Mali

I am shy to say that this music is albanian.... Arabic music, and shit voice combined with albanian words,... Sorry guys, a song without character.... Go back to ur roots.....

Vor 18 Tage
Bzdd Hhhggh
Bzdd Hhhggh

Mallku qofte kurbet

Vor 20 Tage
Bukurie Kaqamaki
Bukurie Kaqamaki

Te prita ku je ❤

Vor 21 Tag
Tini Bela
Tini Bela

🐣🐥❤️

Vor 22 Tage
Shpetim Hasani
Shpetim Hasani

21.08.2020.

Vor 26 Tage
!!!!!????????
!!!!!????????

Se besoj se harrohet naj her kjo konge e buker

Vor 28 Tage
Era_Jona Shala
Era_Jona Shala

Kenge qe ta kenaq shpirtin 🔥♥️❤️❤️🌟✨

Vor Monat
Bzdd Hhhggh
Bzdd Hhhggh

Mallkur Qofte Kurbeti qe Ndan Njerzit Qe Ne Dua. Shume

Vor Monat
Bzdd Hhhggh
Bzdd Hhhggh

Edhe une Nje Cun te bukur

Vor Monat
Bzdd Hhhggh
Bzdd Hhhggh

Po Edhe e une Dua nje cun

Vor Monat
Elidon Jaku
Elidon Jaku

Albania the best ❤

Vor Monat
Bzdd Hhhggh
Bzdd Hhhggh

Bravo Ireknc Hyka per kete kenge qe ke bere dhe uroj lumtri

Vor 2 Monate
Bzdd Hhhggh
Bzdd Hhhggh

Mallkuar Qofte ky Kurbet edhe une e dua nje

Vor 2 Monate
Bzdd Hhhggh
Bzdd Hhhggh

Te lumte Goja qe te Gjitha Kengetarve ju lumte goja jeni shume te mire per

Vor 2 Monate
amira amira
amira amira

كل اغانيه اخذ الحانها من أغاني عربية، لهدا هي رائعة 🇩🇿👉

Vor 2 Monate
Sams Unlocked
Sams Unlocked

2021 akoma degjohet

Vor 2 Monate
Bzdd Hhhggh
Bzdd Hhhggh

Bravo te lumte goja te gjitheva kengetareve

Vor 2 Monate
tap topi
tap topi

04/02/2021 🎧🥰🥰❤️👌

Vor 2 Monate
Konti Sulaj
Konti Sulaj

Na e ke rrenqeth mishin I erikenco po bravo

Vor 2 Monate
Katerina Kushi
Katerina Kushi

Çfar kënge me emocion që qenka 🥺🥺. E ndjen deri në thellësinë e shpirtit ❤️

Vor 2 Monate
Eduard Aliaj
Eduard Aliaj

nxir nje tjeter urgenc hyka

Vor 2 Monate
Vilcon Gojani
Vilcon Gojani

Super teks....

Vor 2 Monate
Shkurte Nuha
Shkurte Nuha

SHK. NUYTR💖💖💖💖💖💖💞💞💞💋💋💋💍💍💍💍💑💑💑💑💏💏💏💏💏💙💙💙💙💙

Vor 3 Monate
Barbu George
Barbu George

Nice song

Vor 3 Monate
Skopje Shkup
Skopje Shkup

👍👍☺☺

Vor 3 Monate
Lek Toma
Lek Toma

Coplimenti voce straordinaria bravo bravo fantastico 💞♥️👑🦅🇦🇱

Vor 3 Monate
Lek Toma
Lek Toma

Eri prefekt koplimenti bravo bravo 💞♥️👑🦅🇦🇱

Vor 3 Monate
Sevdi Sulaj
Sevdi Sulaj

♥️♥️🇦🇱🇮🇹👍👍💋💋🦋🦋

Vor 3 Monate
Youcef Salhi
Youcef Salhi

Much love form Algeria

Vor 3 Monate
Ana Marku
Ana Marku

Kot

Vor 3 Monate
Tati Bonheur
Tati Bonheur

Sa kenge e bukur bravo.😢

Vor 3 Monate
Ahmet Kelmendi
Ahmet Kelmendi

😥😥😥🤔🤔🤔❤❤❤

Vor 3 Monate
megi lasku
megi lasku

Mallkuar qoft kurbeti qe I ndan njerzit qe duhen

Vor 3 Monate
Shkelqim Rrapi
Shkelqim Rrapi

Bravo👍

Vor 3 Monate
Kim Karima Kapoor
Kim Karima Kapoor

From algeria 🇩🇿🇩🇿🇩🇿🇩🇿🇩🇿 good music

Vor 4 Monate
Gentian Veisllari
Gentian Veisllari

😭😭😭😭😭😭😭😭

Vor 4 Monate
Pranvera Doberjanca
Pranvera Doberjanca

🐻

Vor 4 Monate
Alvin Danniel
Alvin Danniel

Love from 🇮🇳india🇮🇳

Vor 4 Monate
Nikolas Gelotopios
Nikolas Gelotopios

Na hangri kurbeti.....

Vor 4 Monate
Alfred Palushi
Alfred Palushi

Tashi ja kan nis me lloj lloj ye sharash un jam ne nje lagje me irkencin dhe sesht aspak mendjemadh i bon kenget me kuptim jo kot me kot si....me mire te mos permend emra se shumica hyn te ky kazani😅keshtu vazhdo irkenc bravo 🥰🥳🥳

Vor 4 Monate
Elidon Jaku
Elidon Jaku

Albanian music is the best

Vor 4 Monate
Yousra Bakkali
Yousra Bakkali

Any english lyrics ? I want to understand this beautiful song

Vor 4 Monate
Elife Lumani
Elife Lumani

💞💞🥰🥰😢😢🤣

Vor 4 Monate
Lucky Charm
Lucky Charm

All your songs are beautiful !!! What a sweet voice??? I can’t believe my ears. By far the best Albanian singer! Bravo, dhe te flm qe i ndan kenget e tua ne youtube. ❤️🙏👏

Vor 5 Monate
Valentina Alushi
Valentina Alushi

Super, o sa e bukur, urime per kte super kenge.

Vor 5 Monate
jana marke
jana marke

This is the most beautiful song I’ve ever heard🥀🖤.

Vor 5 Monate
Aferdita Shala
Aferdita Shala

Si deti

Vor 5 Monate
Fabiola Baruni
Fabiola Baruni

Like music 🎶🔥❤💫👑🎀🍯🎬💣

Vor 5 Monate
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa

Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💓💛💜💔💖💝💞💟❣💌💗❤💘💕danjeli💎💎💙💙💚💚💓💞💘💕emila💎💎💙💙💚💚💓💛💜💔💖💝💞💟❣💗❤💘💕arisi💎💎💙💙💚💚💓💛💜💔💖💝💞💟❣💗❤💘💕

Vor 5 Monate
valentina kremmydas
valentina kremmydas

Te prita shum u deva shum vite mesova te mos dehem me 🖤

Vor 5 Monate
Aferdita Shala
Aferdita Shala

Mos harro

Vor 5 Monate
Miri Tea MT
Miri Tea MT

Sa e buku

Vor 5 Monate
Ludi Sinomati
Ludi Sinomati

🙏💝💝🤍🤗🤗

Vor 5 Monate
Nertila Lama
Nertila Lama

😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

Vor 5 Monate
Michele Vicardi
Michele Vicardi

shum keng e bukur

Vor 5 Monate
Muca Entela
Muca Entela

👍😍😍😍😍

Vor 6 Monate
doni gashi
doni gashi

Ni Dille u kan te nora me gru djal e dy qika

Vor 6 Monate
doni gashi
doni gashi

Edhe me vlla tanin vi

Vor 6 Monate
doni gashi
doni gashi

Taka lan ne dor tane

Vor 6 Monate
doni gashi
doni gashi

Sillu se ishalla nuk e qon larg ket pune

Vor 6 Monate
dritero bekaj
dritero bekaj

Irkenc te lumte...ke nje ze qe pak kengetare e kane,,,,,sukses dhe sa me shume kenge te tilla.

Vor 6 Monate
Ferdinant Isaku
Ferdinant Isaku

Love from London 🇬🇧

Vor 6 Monate
Windblade023
Windblade023

Yea. So good job faleminderit

Vor 6 Monate
Ziani Mina
Ziani Mina

Amazing bravoooo 🥰much love from france ❤️

Vor 6 Monate
Myplayist t
Myplayist t

🌎🇹🇷👏👏👏

Vor 6 Monate
spresa dodac
spresa dodac

J adoreMagnifique

Vor 6 Monate
Alma Alikaj
Alma Alikaj

Kur isha e vogel thoja,do iki jasht shtetit do jet bukur ,pun ,para ,jet e mir ,,,por te gjitha keto skan vler ,kur mendiesh dhe kujton vendlindjen ,vitet e femijeris vellezerit ,motrat ,njer,it e tu qe te mer malli shum sa nuk mbushesh dot me frym ,,tani qe u rrita dhe jam ber nen ne kurbet ,e KUPTOJ ME SHUM BINDJE CDO TE THOT ATEDHEU YT 😭😭😭😭😍😍😍😍💗💗💗

Vor 6 Monate
Dino Lola
Dino Lola

Per mua nuk ka tjeter o me ty o me kerken 💔

Vor 6 Monate
Mansher Ghjuvani Crocco
Mansher Ghjuvani Crocco

Rispetto e saluto da 🇮🇹.

Vor 6 Monate
Sanela Miljkovic
Sanela Miljkovic

Well I'm from Serbia and I don't understand lyrics but I like the melody (please just don't write hatefull coments thanks)

Vor 6 Monate
Sanela Miljkovic
Sanela Miljkovic

U redu hvala 😊

Vor 2 Monate
teodora mihajlovski
teodora mihajlovski

i ja sam iz srbije znam samo da prvi deo znači ne zaboravi moje oči kada sam daleko ako me more ne vrati zemlja me ne drži možeš da nađeš prevod na googlu

Vor 3 Monate
Sanela Miljkovic
Sanela Miljkovic

Thank you for answer and for telling me :)

Vor 6 Monate
avni ismaili
avni ismaili

is very sensitive, the lyric can make you cry

Vor 6 Monate
Sena58
Sena58

Ü1qqq

Vor 7 Monate
Era Cuka
Era Cuka

😟😟😟 super Irkenc😙

Vor 7 Monate
Ejsel Ejsel
Ejsel Ejsel

Super kenge...bravo...je njesh👏👋

Vor 7 Monate
lina coeur
lina coeur

🇩🇿🇩🇿🧡🧡💓💓💓🇦🇱🇦🇱

Vor 7 Monate
sms love
sms love

shume prekse 😢

Vor 7 Monate
V Hou
V Hou

❤❤❤❤❤ nga Australia! 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor 7 Monate
lu l e
lu l e

26.8.2020 🎧💟💔😢

Vor 7 Monate
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa

Irkenc hyka 1

Vor 8 Monate
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa

💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙

Vor 8 Monate
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa

💚💚💚💚💚💚💚💚

Vor 8 Monate
Nano Jay
Nano Jay

❤🇦🇱❤❤🇭🇷❤

Vor 8 Monate
rexhi loli
rexhi loli

Super keng.irkens te gjitha kenget i ke super .

Vor 8 Monate
Aldi Oshafi
Aldi Oshafi

Sarand fantastike

Vor 8 Monate
Kristina Elmazaj
Kristina Elmazaj

♥️♥️♥️

Vor 8 Monate
Zirifa Haradini
Zirifa Haradini

Ah Germoni

Vor 8 Monate
MiMi Blue Moon
MiMi Blue Moon

👎👎👎👎appreciate where u r or damnnnn go back

Vor 8 Monate
UZRIE CARA
UZRIE CARA

Xemla

Vor 8 Monate
PORKMODZ er suino
PORKMODZ er suino

Top Albania❤

Vor 8 Monate
Creat Video
Creat Video

https://www.youtube.com/watch?v=7GzMZmXzYwU&t=57s

Vor 9 Monate
Erta Samsung
Erta Samsung

Super ze ke!Te kendofte shpirti!

Vor 9 Monate
kujtime bengu
kujtime bengu

Shume e bukur dhe ne te njejten kohe e dhimbshme !🌹

Vor 9 Monate
Esat Haxha
Esat Haxha

Mene fund u bashkuan 😉

Vor 9 Monate
senada troshani
senada troshani

Za

Vor 9 Monate
Blend Bici
Blend Bici

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💖💖💖💖💖💖💖💖😍😍😍😍😍😍😍😍🧡🧡🧡🧡🧡👌👌

Vor 9 Monate
rexhina. b
rexhina. b

Irenc kenga jote te renqeth meriton shum me shume ky ze 👏👏

Vor 9 Monate

Nächster

Irkenc Hyka - Mezi Pres ( Official Video )

03:11

Savanna -Kenge Shpirti

02:55

Savanna -Kenge Shpirti

n'Kosove Show

Aufrufe 1 700 000

Did you hear I have a million subscribers?

7:13

The WORST Game of Geoguessr Ever Played.

15:01

Ardian Bujupi & Xhensila - PANORAMA (prod. MB & Unleaded)

03:05

Ardian Bujupi & Xhensila - PANORAMA (prod. MB & Unleaded)

OfficialArdianBujupi

Aufrufe 55 000 000

Elvana Gjata - A po vjen

02:59

Elvana Gjata - A po vjen

Elvana Gjata

Aufrufe 969 000

Irkenc Hyka - M’ka Marre Malli

02:56

Irkenc Hyka - M’ka Marre Malli

UnixMusic

Aufrufe 4 700 000

Alban Skenderaj & Miriam Cani - Duamë (Official Video HD)

03:29

Shkurte Gashi ft. Bruno - Jeten Tende

03:11

Shkurte Gashi ft. Bruno - Jeten Tende

BrunoOfficial

Aufrufe 25 000 000

Flori ft. Ghetto Geasy & Bruno - Mori

03:21

Flori ft. Ghetto Geasy & Bruno - Mori

FloriMumajesiOfficial

Aufrufe 55 000 000

Gönül Dağı 24. Bölüm

2:21:39

Gönül Dağı 24. Bölüm

Gönül Dağı

Aufrufe 249 929

Sen Çal Kapımı 39. Bölüm (Sezon Finali)

1:49:48

Sen Çal Kapımı 39. Bölüm (Sezon Finali)

Sen Çal Kapımı

Aufrufe 1 337 619

Sadakatsiz 26. Bölüm

1:36:48

Sadakatsiz 26. Bölüm

Sadakatsiz

Aufrufe 845 028

SIMEX FREUNDIN ist FREMGEGANGEN?!

1:11:09

SIMEX FREUNDIN ist FREMGEGANGEN?!

KuchenTV Uncut

Aufrufe 696 358

Das Geschäft der Klatschpresse | ZDF Magazin Royale

18:45

Das Geschäft der Klatschpresse | ZDF Magazin Royale

ZDF MAGAZIN ROYALE

Aufrufe 1 027 121

Bin ich adoptiert? Mein DNA Test

18:25

Bin ich adoptiert? Mein DNA Test

Bulien Jam

Aufrufe 436 737