Irkenc Hyka - Asaj (Official Video)

 • Am Vor 2 Monate

  UnixMusicUnixMusic

  Dauer: 02:36

  @ONIMA - smarturl.it/ONIMA
  Stream & Download: music.onima.co/IrkencHykaAsaj
  Music - Irkenc Hyka
  Lyrics - Irkenc & MUMA
  Mixing - Jojo
  Video: Imagine Films

  Follow Irkenc Hyka:
  Instagram: instagram.com/irkenc.hyka/?hl=en
  Facebook: facebook.com/IrkencHykaOfficial/
  Follow UnixMusic:
  Instagram: instagram.com/unixmusicprod/

  #IrkencHyka #ONIMA #Unixproduction

Mihaela Irina
Mihaela Irina

Found this song a few days ago and now its my fav 🥰 awesome Greetings from Romania 🇷🇴❤️

Vor 27 Minuten
Cristache
Cristache

România 🇷🇴🇷🇴🇷🇴 😍

Vor 6 Stunden
Ramona Ramona
Ramona Ramona

❤️❤️❤️❤️

Vor Tag
Anca Marginean
Anca Marginean

Foarte frumoasă melodia !Felicitări!💞💕💕

Vor Tag
Juli Xhaxho
Juli Xhaxho

T tw ge g fe te

Vor Tag
Noan Osmani
Noan Osmani

Per 3 vajzat e mia... ju them qe ju dua sa shpirti im e di..

Vor 2 Tage
Petraa AAya
Petraa AAya

Sooo schön

Vor 2 Tage
Eli Eliona
Eli Eliona

S U P E R🌟🌟🌟🌟🌟👌👌👌

Vor 3 Tage
Constantin Sorin DANCE. Cornea DANCE.
Constantin Sorin DANCE. Cornea DANCE.

O traducere a piesei în Română? Felicitări pentru piesă,foarte frumoasă.

Vor 5 Tage
Mandi Kapaj
Mandi Kapaj

Per ca eshte kjo keng

Vor 6 Tage
Ana Bina
Ana Bina

I love this ❤️❤️

Vor 6 Tage
Anamaria Vasiu
Anamaria Vasiu

❤️

Vor 6 Tage
Georgiana Carmen
Georgiana Carmen

Traducere!? E prea frumoasă

Vor 6 Tage
Gabriela Duhan
Gabriela Duhan

A ei Chiar dacă îmi dau lume întreagă Nu, nu mă atrage atenția Te voi ține în brațe Și dacă spun Că nu sunt bun pentru tine Nu le crezi aj aj aj Îi spun că o iubesc că o iubesc Îi spun că o iubesc că o iubesc Ai venit Mi-a luat ochii Inima a început să iubească Suntem împreună la soare și la ploaie Oricum ar fi viața Iartă-mă de fiecare dată când am vina Și când îți strig Chiar și când exagerez Chiar și atunci când nu te aud Tu, cel mai valoros lucru Să știi că nu am viață fără tine Vă voi spune un singur adevăr Chiar dacă îmi dau lume întreagă Nu, nu mă atrage atenția Te voi ține în brațe Și dacă spun Că nu sunt bun pentru tine Nu le crezi aj aj aj Îi spun că o iubesc că o iubesc Îi spun că o iubesc că o iubesc Chiar dacă îmi dau lume întreagă Nu, nu mă atrage atenția Te voi ține în brațe Și dacă spun Că nu sunt bun pentru tine Nu le crezi aj aj aj Îi spun că o iubesc că o iubesc Îi spun că o iubesc că o iubesc

Vor 7 Tage
VLAD
VLAD

👏

Vor 6 Tage
Midhat Sawaid
Midhat Sawaid

Albanian songs are the best , just figured out that today❤️❤️❤️

Vor 7 Tage
Gabriela
Gabriela

Hi , agree , but also romanian, spanish , italian , french , english , greek , deutsch, rusish etc music it's amazing ! Love from Romania ! 💙🤗😇

Vor 3 Tage
H
H

🔥❤❤

Vor 4 Tage
ELENA GABRIELA POROJAN
ELENA GABRIELA POROJAN

Bună.o traducere vă rog.superba melodie

Vor 7 Tage
Gabriela
Gabriela

Amazing Voice ! Beautiful video ! I must to find all the translate lyrics ! 🙈 But I will look for them with pleasure ! 🤗 I find the translate lyrics are amazing ! I will let here for who need to understand ! Her Even If they give me whole world No it does not catch my eye I will hold you in my arms And if they say That I'm not good for you Don't you believe them aj aj aj I tell her  that i love her  that i love her I tell her  that i love her  that i love her   You came Took my eyes The heart began to love We are together in the sun and in the rain Either way life goes   Forgive me every time I have the fault And when I shout to you Even when I overdo Even when I do not hear you   You, the most valuable thing Know that I have no life without you I will tell you one truth Even If they give me whole world   No it does not catch my eye I will hold you in my arms And if they say That I'm not good for you Don't you believe them aj aj aj I tell her  that i love her  that i love her I tell her  that i love her  that i love her   Even If they give me whole world No it does not catch my eye I will hold you in my arms And if they say That I'm not good for you Don't you believe them aj aj aj I tell her  that i love her  that i love her I tell her  that i love her  that i love her 👏👏👏👏👏

Vor 8 Tage
lorenc caku
lorenc caku

Sa ndjenjë sa e thjeshtë

Vor 9 Tage
bosu lică
bosu lică

🎧🎶🖤

Vor 9 Tage
Vedihana Prifti
Vedihana Prifti

👏👏💖💖🌟

Vor 9 Tage
Ana Noka
Ana Noka

🥰🥰😍😍

Vor 10 Tage
Arta Merseli
Arta Merseli

Të gjith botën t'më jepnin Jo s'më hyn në sy un në krahët e mi do të mbaj edhe nëse të thon që un nuk bëj për ty ti mos i beso aj aj aj i them asaj se e dua, se e dua i them asaj se e dua, se e dua Erdhe ti more syt e mi zemra nisi te dojë jemi bashk, në diell dhe në shi sido jeta të shkojë falem ti sa her kam faj dhe kur ndonjëherë të shaj edhe kur e teproj edhe kur s'të dëgjoj ti je gjeja më e shtrenjtë dije un pa ty skam jete do të them një të vërtet Të gjith botën t'më jepnin Jo s'më hyn në sy un në krahët e mi do të mbaj edhe nëse të thon që un nuk bëj për ty ti mos i beso aj aj aj i them asaj se e dua, se e dua i them asaj se e dua, se e dua 2x

Vor 10 Tage
erges myrto
erges myrto

Po

Vor 11 Tage
Anastasja Hasik
Anastasja Hasik

Love💕

Vor 11 Tage
Anxhi M
Anxhi M

Ju lutem nese keni mundesi me ndimoni me nje subscribe faleminderit shum

Vor 11 Tage
Rebeca Tariuc
Rebeca Tariuc

Minunată piesa ..🥺❤❤❤

Vor 12 Tage
The Illyrians Are Coming Back
The Illyrians Are Coming Back

Wtf 😂👍👏👏👏🙏

Vor 13 Tage
Bashkim Kadishani
Bashkim Kadishani

👍

Vor 14 Tage
Andreea Ganea
Andreea Ganea

Me encanta 😍

Vor 15 Tage
Eli Eli
Eli Eli

Kjo esht fiks per dasem do martohem dhe nje her😂😂😂

Vor 15 Tage
alex leka
alex leka

Bbb.

Vor 17 Tage
Aurora Bracellari
Aurora Bracellari

n

Vor 17 Tage
Ene Hoxha
Ene Hoxha

❤❤

Vor 17 Tage
Shkodra Shkodra
Shkodra Shkodra

Teper e duaa💔🥺🥺🥺🥺

Vor 18 Tage
Sevdi Sulaj
Sevdi Sulaj

🇦🇱🇮🇹♥️👌👌👌😥😥😥👍👍👍

Vor 18 Tage
Gloria Qose
Gloria Qose

❤️❤️❤️

Vor 19 Tage
Stejsis Sulejmani
Stejsis Sulejmani

Sa e bukur eshte kjo kenge o zote nuk e di po me mungon shummmm 😔😔😔

Vor 20 Tage
Erion Haska
Erion Haska

Të dua ❤️

Vor 21 Tag
S D
S D

I am listening this song from morning until night 💗💕💞💝💝💖

Vor 21 Tag
Αρβιόλα Νανούση
Αρβιόλα Νανούση

😍😍😍😍😍😍😍😍

Vor 21 Tag
marsela Marsela
marsela Marsela

E keqja e kesaj kenge eshte sepse mbaron shpejte..dhe nuk ngopesh ta degjosh

Vor 22 Tage
HAVA BEQIRAJ
HAVA BEQIRAJ

33#@

Vor 22 Tage
Adriana Ramona Sandu
Adriana Ramona Sandu

❤❤❤🥰

Vor 23 Tage
Anxhi M
Anxhi M

Ju lutem nese keni mundesi me ndimoni me nje subscribe faleminderit shum https://youtu.be/9q1u1hLbw38

Vor 24 Tage
Davika SHKIR
Davika SHKIR

What language is it?

Vor 25 Tage
Anxhi M
Anxhi M

Subscribe plzzz

Vor 24 Tage
Edlira Myftari
Edlira Myftari

Albanian language

Vor 24 Tage
eridak m
eridak m

Ohh Irkenc😜♥️

Vor 26 Tage
Flurije Kukalaj
Flurije Kukalaj

❤❤

Vor 27 Tage
Lucky Luciano
Lucky Luciano

Me Kete Kenge Pershendes Nje Shoqe Qe E Kam Shume Xhan Ketu Ne Uk 🇬🇧 🇦🇱😜👌

Vor 27 Tage
Klea Paeshti
Klea Paeshti

Mknaqe shpirtin 🥺

Vor 27 Tage
Anxhi M
Anxhi M

Ju lutem nese keni mundesi me ndimoni me nje subscribe faleminderit shum https://youtu.be/9q1u1hLbw38

Vor 24 Tage
Dalip islami Dalip islami
Dalip islami Dalip islami

shum me ka pelqije muzika

Vor 28 Tage
Lira Subashi
Lira Subashi

yll bote kjo kenge

Vor Monat
Anxhi M
Anxhi M

Ju lutem nese keni mundesi me ndimoni me nje subscribe faleminderit shum https://youtu.be/9q1u1hLbw38

Vor 24 Tage
Anxhela Hoxhali
Anxhela Hoxhali

Z cd mW WZl py

Vor Monat
Ezana Kica
Ezana Kica

Who disliked this video tell me ????? 😭😭😭😭😭❤️

Vor Monat
Verona Mara
Verona Mara

Sa me pelqen kjo kenge.E degjoj cdo dite

Vor Monat
Eduarta Gega
Eduarta Gega

Super kenge bravooo 🌟👑

Vor Monat
Anxhi M
Anxhi M

Ju lutem nese keni mundesi me ndimoni me nje subscribe faleminderit shum https://youtu.be/9q1u1hLbw38

Vor 24 Tage
Osman Allaraj
Osman Allaraj

Super keng

Vor Monat
Doriana Llocko
Doriana Llocko

♥️

Vor Monat
Kejsi Mihasi
Kejsi Mihasi

👏🏻👏🏻❣❣

Vor Monat
Anna Maze
Anna Maze

Kenga me e bukur qe kam degjuar ❤❤❤

Vor Monat
Bensu Soral
Bensu Soral

Eshte ora 5 :8 min dhe sapo pashe ne enderr ish te dashurin tim, ajo enderr ishte shume reale dhe nuk e di pse por tani qe me doli gjumi jam duke qare, me kishte marre malli aq shum sa nuk po mund ta ndaloj te qaren. Me erdhi kjo kenge ne mend sepse diten qe eshte lancuar kjo kenge ne u ndame dhe po kuptoj qe me mungon shume, ju lutem me thoni si te veproj 😩😩😩😩

Vor Monat
R Xh
R Xh

Sa tekst i bukur dhe nje videoklip i bukur gjithashtu .

Vor Monat
Diona Morina
Diona Morina

👏👏👏💃💃💃💃💃💃🔥🔥🔥🔥😉😎

Vor Monat
PaNiC
PaNiC

Could i have the translate of this song? Love from Romania

Vor Monat
PaNiC
PaNiC

@Sidorela Kamami thank youuu dude love u

Vor 28 Tage
Sidorela Kamami
Sidorela Kamami

Her Even If they give me whole world No it does not catch my eye I will hold you in my arms And if they say That I'm not good for you Don't you believe them aj aj aj I tell her  that i love her  that i love her I tell her  that i love her  that i love her   You came Took my eyes The heart began to love We are together in the sun and in the rain Either way life goes   Forgive me every time I have the fault And when I shout to you Even when I overdo Even when I do not hear you   You, the most valuable thing Know that I have no life without you I will tell you one truth Even If they give me whole world   No it does not catch my eye I will hold you in my arms And if they say That I'm not good for you Don't you believe them aj aj aj I tell her  that i love her  that i love her I tell her  that i love her  that i love her   Even If they give me whole world No it does not catch my eye I will hold you in my arms And if they say That I'm not good for you Don't you believe them aj aj aj I tell her  that i love her  that i love her I tell her  that i love her  that i love her

Vor Monat
Sam Shtjefni
Sam Shtjefni

Ohh❤

Vor Monat
Katreina Evison
Katreina Evison

T7eys

Vor Monat
Esmeralda Bregaj
Esmeralda Bregaj

Melodia e çdo zemre ,bravo autorit

Vor Monat
Musha Christensen
Musha Christensen

Her Even If they give me whole world No it does not catch my eye I will hold you in my arms And if they say That I'm not good for you Don't you believe them aj aj aj I tell her that i love her that i love her I tell her that i love her that i love her You came Took my eyes The heart began to love We are together in the sun and in the rain Either way life goes Forgive me every time I have the fault And when I shout to you Even when I overdo Even when I do not hear you You, the most valuable thing Know that I have no life without you I will tell you one truth Even If they give me whole world No it does not catch my eye I will hold you in my arms And if they say That I'm not good for you Don't you believe them aj aj aj I tell her that i love her that i love her I tell her that i love her that i love her Even If they give me whole world No it does not catch my eye I will hold you in my arms And if they say That I'm not good for you Don't you believe them aj aj aj I tell her that i love her that i love her I tell her that i love her that i love her

Vor Monat
S D
S D

I think that it's nice that songs are translated,it goes even more deep in soul..Greetings from Croatia

Vor 21 Tag
S D
S D

Thank you for translation 💗💕

Vor 27 Tage
Eazy E
Eazy E

Te dua e bukura💋💋💖💖💖💖💖❤❤👑

Vor Monat
Arman Gucci
Arman Gucci

Nice

Vor Monat
xhoni bravo
xhoni bravo

bravo irkenc ke zerin me te bukur ne bote

Vor Monat
HareeOfficial
HareeOfficial

Kjo kenge eshte bere ne teatrin Migjeni Shkoder?

Vor Monat
Fatime Minolli
Fatime Minolli

Pershendes burrin tim me kete kenge 🌟🌟🌟🌟💓😍

Vor Monat
Renata Hoxha
Renata Hoxha

😍😍

Vor Monat
Klodjana Binjaku
Klodjana Binjaku

🙏🌻🤩

Vor Monat
vio Gr
vio Gr

(@@@);bravo

Vor Monat
Maggie Trupido
Maggie Trupido

🏓🏸🌟🌘🌗🎌🎌⛲⛺🚿💈🌁🌖🌪🌤🎌🎌⛲⛺⛈⛅🎾 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë dhe ju premton jetë të përjetshme nëse thjesht i besoni Atij.* *Ai premtoi se do të shërojë edhe trupin tuaj.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

Vor Monat
Dia Kokomani
Dia Kokomani

❤️❤️

Vor Monat
Noelia Kalemi
Noelia Kalemi

Dashuria nk ka kufi💕💕

Vor Monat
Ela ela
Ela ela

Kjo kenge eshte Dashuri♥️

Vor Monat
Gerta Kasmi
Gerta Kasmi

Sa me shume e degjoj aq me shume dashurohem mas kesaj kenge ❤️😇🥰

Vor Monat
isa bel
isa bel

The ending is so beautiful😭❤️

Vor Monat
Lorenc Ruko
Lorenc Ruko

Super këngë 🔥🔥🔥

Vor Monat
enkelejda vathi
enkelejda vathi

🥰🥰🥰🥰🥰 se e dua😘🙏

Vor Monat
Venerika Shurllo
Venerika Shurllo

💓💓💓💓💓💓💓💓💟💟💟💟💟💟💓

Vor Monat
Tirana Albania
Tirana Albania

❤❤❤❤

Vor Monat
Lule te vetmuara
Lule te vetmuara

super music

Vor Monat
Jaho Ariana
Jaho Ariana

Superrr e km dedikuar kt kengn dhe e dua pa fund je m I miri ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♥☆☆★★★

Vor Monat
Hi Chem
Hi Chem

I'm Algerian and I like Albanian songs

Vor Monat
Shkodra Shkodra
Shkodra Shkodra

Oohhhaaaa per 4 jav eka keq shum liks cari Meda ska keq shum likes😂😂😂

Vor Monat
Marius Cristescu
Marius Cristescu

Nice song , from Romania with love ! Good Friends Albanians 👍

Vor Monat
THAT GIRL
THAT GIRL

I love this song

Vor Monat
Esi Zekthi
Esi Zekthi

And if you give me all the world i dont want it I will take you in my arms, And if they sey im not for you Dont believe it...... I hope i translated it right 😊

Vor Monat
bilishu aliss
bilishu aliss

This song is amazing 🥰🥰

Vor Monat
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa

Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚💓💔💖💝💞💟❣💗❤💘💕danjeli💎💎💙💙💚💚💔💖💝💞💘💕emila💎💎💙💙💚💚💞💘💕❤arisi💎💎💙💙💚💚💔💖💝💗❤❣💕💞💘asaj💎💎💙💙💚💚💕💘💞irkenc💎💎💙💙💚💚💝💟💞💘💟💕💗❤💝💖💔💓💟💞💘💕💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎

Vor Monat
Florian Kryeziu
Florian Kryeziu

1000 komente i bera un

Vor Monat
YoYo
YoYo

So beautiful! 💘🎶

Vor Monat
bilishu aliss
bilishu aliss

This is actually brilliant

Vor Monat
Alkida Gjata
Alkida Gjata

The best song ever 😘😘❤❤I love this song 💙💙💜💜💛💛💚💚💖💖

Vor Monat
Shauka Hodan
Shauka Hodan

This song is amazing 🥰🥰

Vor Monat
Bardha Malaj
Bardha Malaj

Love you jeta ime ❤️

Vor Monat
Yousra Bakkali
Yousra Bakkali

Any english lyrics for this amazing song ?

Vor Monat

Nächstes Video

Irkenc Hyka - M’ka Marre Malli

02:56

Irkenc Hyka - M’ka Marre Malli

UnixMusic

Aufrufe 3 500 000

Cricket & Numen - Kthema Kohen (Remix)

03:29

Cricket & Numen - Kthema Kohen (Remix)

Cricket Music

Aufrufe 30 000 000

Fifi - Marova (Kenga Magjike 2019)

03:18

Fifi - Marova (Kenga Magjike 2019)

FIFI OFFICIAL

Aufrufe 15 000 000

ZAYN - Vibez (Behind The Scenes)

2:58

ZAYN - Vibez (Behind The Scenes)

ZaynVEVO

Aufrufe 641 427

Flori Mumajesi - Dhemb

03:00

Flori Mumajesi - Dhemb

FloriMumajesiOfficial

Aufrufe 1 700 000

Yll Limani - Buzet e kuqe

03:38

Yll Limani - Buzet e kuqe

ONIMA

Aufrufe 7 100 000

Irkenc Hyka - Mezi Pres ( Official Video )

03:11

Yll Limani - Engjej

02:52

Yll Limani - Engjej

ONIMA

Aufrufe 8 600 000

Feeling Good Mix - Emma Péters, Carla Morrison [2020]

50:42

LARG - ELGIT DODA || NHẠC TIKTOK | Lyrics| 1 Hours

1:00:44

Alban Skenderaj - Vetem Ty (Official Lyric Video)

05:31

Alban Skenderaj - Vetem Ty (Official Lyric Video)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 10 000 000

Nerd Quiz S.8 Halbfinale 1 | Sia vs. Viet vs. Anton

52:10

das COOLSTE TRAMPOLIN HAUS gebaut (4 Etagen)

12:09

Baraj 24. Bölüm

1:52:19

Baraj 24. Bölüm

Baraj

Aufrufe 172 844

Tozkoparan İskender 5. Bölüm

1:2:36

Tozkoparan İskender 5. Bölüm

Tozkoparan İskender

Aufrufe 1 655 936