Incidenti në studio ndërpret programin, Fationi përplaset me djalin e ri - Përputhen, 18 Janar 2021

 • Am Vor Monat

  Top Channel AlbaniaTop Channel Albania

  Dauer: 52:21

  Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
  Autore: Olsa Muhameti
  Moderatore: Bora Zemani
  Opinionist: Arjan Konomi
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on DE-film Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Perputhen#TopChannel

Katerina D
Katerina D

Melisa - ca e ka emrin ky me ? Ahhaha

Vor 9 Tage
Jonida Balla
Jonida Balla

Keke n er if kehf nej key neh n er kr meje në

Vor 10 Tage
S. F
S. F

Ooo Bora, nuk ishte qellimi asaj aq shum fakti qe e pam duke u perqafuar se sa fakti qe asaj i kan thene kamerat jan te fikur mirpo ende kan qene te hapur. Dhe te gjithe e sulmuat duke u fokusuar te fakti qe ajo nuk ka dashur te shiheshte duke u perqafuar. Po pergjigjeni te ajo pse i kan thene kamerat jan te fikur duke i mbajt hapur ende. Pse ?!?! Te gjithe me dukeni pa sense. Bora: "ti je ne kete program qe duet te shfaqish te gjitha, pse atehere je ne kete program?!" Kjo seshte arsye per te mbajt kamerat hapur duke u thene konkurrentve qe jane te fikur. Sepse jane ne program dhe ju duhet ti genjeni se kur jan kamerat te hapura?!! Aspak.

Vor 11 Tage
S. F
S. F

@FRENKI DURI edi e thash ne menyr sarkastike😜

Vor 3 Tage
FRENKI DURI
FRENKI DURI

@S. F ishte shaka😂

Vor 3 Tage
S. F
S. F

@FRENKI DURI shum i ngadalshem qenke

Vor 3 Tage
FRENKI DURI
FRENKI DURI

Mu desh 1 ore me e lexu

Vor 3 Tage
saliji merxhan
saliji merxhan

Loko je shum djal i mir po me ato tatua edhe ne qaf ke be naj shpife dhe nuk e di si mundet nje vajz te jetoj me ty me gjith ato tatua qe shum pak tka mbet nga ngjyra e lekures tende e me shum tatu ke!!!!! 🤮🤮🤮

Vor 20 Tage
saliji merxhan
saliji merxhan

Mos bini ne provokim te Bores se Bora e ben qellimisht kte qe don te ju fus ne sherr te zieni aty se ska lezet pa zenka.por ju mbane veten aty mos u ndikoni nga Bora hmmmm se ne nga jasht shum me mir po i shofim se cfar po ndodh aty .!!

Vor 20 Tage
saliji merxhan
saliji merxhan

O Andi nuk thuet kjo po Ana ne emer thuaj

Vor 20 Tage
فرص عمل في شركةsuccfactory التجارةعملةالdagcoin
فرص عمل في شركةsuccfactory التجارةعملةالdagcoin

Is this a fact or not a fact, please reply to our comment

Vor 21 Tag
فرص عمل في شركةsuccfactory التجارةعملةالdagcoin
فرص عمل في شركةsuccfactory التجارةعملةالdagcoin

هلا هاذا حقيقة ام ليسا حقيقة نرجو ارد علي تعليقتنا من فضلكم

Vor 21 Tag
ToxicVaccines ToxicFluoride HIV HOAX
ToxicVaccines ToxicFluoride HIV HOAX

8:33 Ca bejn keta budallenj? Vin aty dhe debatojne me ze te larte si shimpanze ne mes te xhungles. Njeriu ndryshon nga kafsha se njeriu perdor llogjiken. Ketyre llogjika u mungon.

Vor 25 Tage
Halili Skender
Halili Skender

Fak jkkhi uftdue hjggj

Vor 27 Tage
Fation Kuqari
Fation Kuqari

Persendetje jam Murati ,ki eshte kanali im zyrtar. Jam turk por dij pak sqip te fol Me beni subscribe ose abonues ne qoft se mundesh.❤️ Me kesilloni nese bej ndonji gabim ne emision duke folur. 👍❤️

Vor 27 Tage
nusha gjoka
nusha gjoka

Sa e bukur prezantusia bellissima

Vor 29 Tage
Kevi Dema
Kevi Dema

W1vxq13errttqwdfghjkkkazzxc vvbnn nassssdfghgxyujjjjkjkjbsccccgcccd ytn gthuuoopzaz vbbbnnnmaccvhbnkll1asxcfghhjjjkkkkofghjkkkllppppxcvbn. H.c bnnnnnbbbbbbbbbnnnmmmqyqqywywyesy@ysyxydshswywy8we88eidisisdisissisiooddxnxnnnch++×

Vor 29 Tage
qopoy dnon
qopoy dnon

kercenuar te dale nga programi siq dhe e larguan..

Vor 29 Tage
Sokol Shala
Sokol Shala

Nuk Jeni Per Ket Program ju Edhe 100 Vite ju Duhet Me prit

Vor Monat
Lulzim Maja
Lulzim Maja

Normal qe klikimet u duhen juve, ehhh me det zotit me det bot copash njerzit

Vor Monat
Perputhen Te Ne
Perputhen Te Ne

ju mirpresim

Vor Monat
qopoy dnon
qopoy dnon

Hic mb

Vor 29 Tage
Olsi Kume
Olsi Kume

TURP vetem TURP...

Vor Monat
Chacha Bex
Chacha Bex

😂😂

Vor Monat
Taulant Shehaj
Taulant Shehaj

Gezuar nuse, po Po shoku mbaje me shkume.

Vor Monat
seeni gzty
seeni gzty

Sa e shanin Ledianen kur hyri ne perputhen? Duket femra qe ruan dinjitetin e saj. Forza Mevlan

Vor Monat
oiuet souiu
oiuet souiu

Nuk e di pse po duke par situaten e Ledjanes mu mbushen syt me lot, se di a jam e vetmja..

Vor Monat
Pjerin Stenaj
Pjerin Stenaj

Hahahaahha ma i miri asht fatjoni. Edhe ma bos asht fatjoni😂💪💪👍👏

Vor Monat
Atdhe Paçarizi
Atdhe Paçarizi

Ju bej thirrje te gjith Meshkujve, te largohen nga Melisa,se do te bien te gjith preh e saj.

Vor Monat
seeni gzty
seeni gzty

Apsolutisht, apsolutisht, apsolutisht, apsolutisht , apsolutisht..

Vor Monat
KING MARJO
KING MARJO

Iko o Eri mo u kruj me Fatjonin se mos te fut naj grusht te te lej ne gjendje kome terjeten tende ke ardhur ktu per t bo t fortin ti mund t'a besh t fortin me tjert por me Fatjonin jo se Fatjoni t hap kafken like nqs mendoni si un

Vor Monat
oiuet souiu
oiuet souiu

Bora je Person shumë negativ. Mund të kesh fytyrë të lezetshme por injoranca dhe negativiteti jot të prish çdo gjo.

Vor Monat
Ino Durres
Ino Durres

Kto jan gjith vk kan dal me.gjet dashur ne emisi9n dhe hojn si tfort rob oa lidhje

Vor Monat
kolim jone
kolim jone

Hajde bejm te ter follow Ledjanes per inat te terve😑

Vor Monat
Fati Kadri
Fati Kadri

Hifmb vbzk

Vor Monat
Fati Kadri
Fati Kadri

Hit ämbzco

Vor Monat
Fati Kadri
Fati Kadri

Hifmb hvcp

Vor Monat
Fati Kadri
Fati Kadri

Hifmbuvc

Vor Monat
Fati Kadri
Fati Kadri

Hit mb vvza

Vor Monat
Fati Kadri
Fati Kadri

Hifmb k

Vor Monat
Fati Kadri
Fati Kadri

Hifmb akizcd

Vor Monat
Fati Kadri
Fati Kadri

Hombti vcza

Vor Monat
kolim jone
kolim jone

Mos esht edhe kjo bora per te gjetur burr aty se ashtu esht mesuar

Vor Monat
Fati Kadri
Fati Kadri

Hit mb vcah

Vor Monat
Fati Kadri
Fati Kadri

Hic mb

Vor Monat
easy i
easy i

Si thot noizy llapa llapa llapa

Vor Monat
Zulfije Zhaku
Zulfije Zhaku

Bravo fation

Vor Monat
Elkier Dule
Elkier Dule

O kasolle ku na mblodhe...

Vor Monat
Urim M.
Urim M.

Moderatorja shum sexy

Vor Monat
ERINI Pubgm
ERINI Pubgm

Masi u largu fationi🦁 u dhi emisjoni

Vor Monat
Marjus driza
Marjus driza

jeni emision i flliq prandaj...

Vor Monat
Elira Hadergjonaj
Elira Hadergjonaj

Apsolutisht, apsolutisht, apsolutisht, apsolutisht , apsolutisht..

Vor Monat
Bolia Fops
Bolia Fops

Bora je Person shumë negativ. Mund të kesh fytyrë të lezetshme por injoranca dhe negativiteti jot të prish çdo gjo.

Vor Monat
dueeh nyyu
dueeh nyyu

Hera. E pare qe shikoj nje pjes te ktij lesh emisioni pa kuptim 😂😂😂

Vor Monat
Eduart Hasani
Eduart Hasani

Ledjana nuk eshte vetvetja aty per mua eshte 00 dhe melisa 00

Vor Monat
Beauty tips !
Beauty tips !

https://youtu.be/WqzmADDRTRI Tea e lidhur me Beart Rexhepi ⬆️ Faktet

Vor Monat
Shaban Qosja
Shaban Qosja

BREZ PROSTITUCIONIDHE IDJOTESH...SHOQERIA NE KRIZE...

Vor Monat
Bolia Fops
Bolia Fops

sa i shpifun eri, mashkull kot

Vor Monat
sannio komi
sannio komi

LOCO definitivisht mashkulli me me klas aty

Vor Monat
Emilia Emi
Emilia Emi

Mos esht edhe kjo bora per te gjetur burr aty se ashtu esht mesuar

Vor Monat
Fredi Gogoli
Fredi Gogoli

https://www.youtube.com/watch?v=Okot2VVY4IQ

Vor Monat
Fredi Gogoli
Fredi Gogoli

https://www.youtube.com/watch?v=ZbxWpLVKGXs&feature=share&fbclid=IwAR0g68JLuNQPHGJlwGBLSIFb_-kzPwmhoTDlPiBqaDax-3P_T_KmFP7imtk

Vor Monat
bilij pdan
bilij pdan

qe te puthen e lepihen me te gnithe

Vor Monat
Donat Maliqi
Donat Maliqi

Ma be se po ju kap qaj addheu po ju prish krejt

Vor Monat
sannio komi
sannio komi

LOCO definitivisht mashkulli me me klas aty

Vor Monat
V M
V M

Juve ju kisha shti krejtve ne Macin te qeve far e fliqt ishit kan

Vor Monat
Rrah Gegja
Rrah Gegja

Titulli po thot "Fationi perplaset me djalin e ri" ky djali i ri koka moshatar me mixhen tem...

Vor Monat
Kujtim Shabani
Kujtim Shabani

!

Vor Monat
dueeh nyyu
dueeh nyyu

Shume hipokrite Bora, pse nuk i kerkove falje Ledjanes per sjelljen tende harbute kur te vjen kaq keq👎

Vor Monat
bilij pdan
bilij pdan

qe te puthen e lepihen me te gnithe

Vor Monat
djal toplane
djal toplane

Hera. E pare qe shikoj nje pjes te ktij lesh emisioni pa kuptim 😂😂😂

Vor Monat
Jack Rabbit Productions
Jack Rabbit Productions

gogolat noshat!!!

Vor Monat
Alex Korg
Alex Korg

Po' ku bahet ne shqiperi ky lloj programi ,injoranza shqipetare esht e pafundme,,shyqyr qe nuk i shikon bota ,,lan kokrren e namit ,🥂

Vor Monat
dueeh nyyu
dueeh nyyu

paske hy gabim ktu! Sjan cuna kto qe ke perball po jan vajza 😂😂

Vor Monat
Elidon Jaku
Elidon Jaku

Ore qa tipash kan gjet ledjanen e urte e hidhen kto vajzat baxhelle tjera , i vini anash kesaj ledjanes ju tjerat

Vor Monat
El ma
El ma

sa i shpifun eri, mashkull kot

Vor Monat
oi boi
oi boi

Ledjana ka qene e bullizuar nga shumica aty , poashtu me vjen shum keq kur tregoji se kur kishte takimin me mevlanin kur ishte ne pjesen e dyt dhe kishte syzet 3d ne sy stafi po e shtynin mevlanin ta puthte ledjanen pa pelqimin e saje . Un per vete kisha hequr melisen nga emisioni pa me dridhur syri

Vor Monat
fame shala
fame shala

1ri a 10 bisnese,hahahahahahah.sa trap,femije b....

Vor Monat
Aneta Lica
Aneta Lica

Amon qe ne puntaten e peste te emisjonit e kom thon hiqeni ate te degjeneruarin fatjonin nga emisioni sepse ai eshte mashkull injorant

Vor Monat
bssni touir
bssni touir

Ni like per mbeshtetjen e Ledijanes!

Vor Monat
Denis Taho
Denis Taho

Por ku i fituat 200 milion klikime o mashtrusa se nuk fitohen ne HOLLYWOOD dhe ne cmimet OSKAR.Jeni bere si bucet e POLITIKES, mashtrusa, qelbesira se po shkatarroni shume cifte, dhe familje. Jeni pislliku i TIRANES, si staf bashke me ato te ndershmet e PRIME qe skan len kastraveca pa thyer. TURP TURP TURP.Emision pa kulture.Mos harroni qe kemi femije dhe nuse, nane e babe e tje. Fare e keqe.

Vor Monat
Enver Bega
Enver Bega

Melisa je shum xinxare

Vor Monat
Enver Bega
Enver Bega

Oeri nuk je ne Protesta aty

Vor Monat
bssni touir
bssni touir

Ky Tipi Si jezusi flet ja qr?

Vor Monat
Brigen Muchaj
Brigen Muchaj

Degjenerim

Vor Monat
max mayer
max mayer

mut jeni ber

Vor Monat
Ardit Uka
Ardit Uka

Fatjoni ka te drejt👊

Vor Monat
armend krasniqi
armend krasniqi

Nuk ju vie turp se ne qfar situate keni arritur me keto emisjone degjeneruse per rinin tone. jeni ber sikur gabelt ju ka mbetur vetem qe te dilni lakuriq neper emisjone te ketilla.

Vor Monat
Kralb Oz
Kralb Oz

Bora IK!

Vor Monat
Kralb Oz
Kralb Oz

Pejan edhe Real nuk shkon o vlla! Ky Ardi i Pejes , ka jashtzakonisht probleme me vetveten. Edhe nese ke pas pune me Ardit Cuni , masi veq ke qene ne ditlindjen e tij, ateher paske hy gabim ktu! Sjan cuna kto qe ke perball po jan vajza 😂😂

Vor Monat
Lili Adamo
Lili Adamo

Emisjonin i kurvave dhe djemte po' kenaqen me bushtera a Kane familje keto femera??

Vor Monat
Arion London
Arion London

Kush I tha ketyre cunave se ktu Jane femrat qe kane me sukses?!!!! dhe kta si tutore qe Jane zihen...

Vor Monat
lukas greku
lukas greku

mevlan je njeshi v

Vor Monat
Ardian Isufaj
Ardian Isufaj

E kam

Vor Monat
Ardian Isufaj
Ardian Isufaj

❤💙💛💚🌟💛🌟💛🌟💗🙇‍♀️💝🖤😚🎂😚💕💗😘💛💕🎂

Vor Monat
Ardian Isufaj
Ardian Isufaj

Mir mir krejt qysh osht mima urime edhe juve se jam 5a and development of the only thing that matters of the most popular and a few weeks ago I 9th to the only one who is a good thing to the only thing that matters is a good idea

Vor Monat
Ardian Isufaj
Ardian Isufaj

Sfghshegshdgdjhdhd

Vor Monat
Leda Beqiraj
Leda Beqiraj

Ky edi shumë idiot, fakti pse i kundërshton dikujtë në ato që bën, ose ose në situata të ndryshme siç krijohen aty në studio situata të nxehta , është Normale që të përfundojn disa gjera në ofendime, pooor është edhe më normale që të kërkosh falje. Melisa e para bëri mir që kërkoi falje, edhe bravo i qoft se kjo tregon që ajo ka taman shpirt njeriu, që i hellë t'gjitha më një anë edhe di të kërkojë falje. Ndersa siç bën bla bla bla ky edi i bie që edhe kur e ke gabim mos të kërkosh falje por ti mbahesh budallikut edhe inadit tënd.... Pffffffff kur mbajn si të mençur edhe ca tipa si puna e këtij edit 😏

Vor Monat
Ani Ademi
Ani Ademi

Ky Tipi Si jezusi flet ja qr?

Vor Monat
Elidon Jaku
Elidon Jaku

Si jezusi si muhamedi se mjekrra kan pas dhe muhamedi allla 🤣

Vor Monat
Isa Aliaj
Isa Aliaj

bravo fatjon je super cun bravo vlla brav

Vor Monat
Alma Sopi
Alma Sopi

Sorry se besoj asnjeri nga ne komentuesit nuk deshiron te schprehet ne menyre vullgare. Por disa ta imponojne qe te shprehesh ne menyren me te keqe te mundshme. Kjo Melisa total injorante.

Vor Monat
Kadi Biçaku
Kadi Biçaku

Aman moj bora do me patjeter ne sherr sepse ajo tha ne pergjithesi per vajzat edhe jo se vecoi sindin edhe melisen

Vor Monat
doruntina raci
doruntina raci

Ti fatjon budallaii qe berttet si idjott andi ndetkoo nuse gzuar hahahahahhaha😘😘💋💋❤❤

Vor Monat
Astrit Ahmetaj
Astrit Ahmetaj

Lediana goce e persosur Me e bukura aty Ja mer te gjithave Ato e kan inat

Vor Monat
Arjana Elezaj
Arjana Elezaj

Sa te shpifun qe jeni o zot,po sjeni per emisjone.

Vor Monat
Chris chris
Chris chris

Bravo Arjan , mire jua bere me Instagramin . E vertete eshte. E kan mendjen vec per reklama per asgje tjeter

Vor Monat
Elma Sadiku
Elma Sadiku

👇Kush eshte per largimin e Bores?

Vor Monat
Esmeralda Deliallisi
Esmeralda Deliallisi

Po ku e pranon burri shqiptar te thote kjo e lashe te me shikonte ose e zgjodha si do reagonte tjetri kur te me shofe me tjetrin eh none none 🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️

Vor Monat
Esmeralda Deliallisi
Esmeralda Deliallisi

Ana si ylli detit ku te ngeci 😂😂😂a qene i pelqen amerika

Vor Monat
Sajmir cerri
Sajmir cerri

Erdhi sa per te treguar pussyn

Vor Monat
BeLiii Ebibi
BeLiii Ebibi

Fationi eshte nje luan por fationoi nuk u desht te largohet sepse pa at nuk shikohet emisioni

Vor Monat
Anton Krueveci
Anton Krueveci

Pash njat zot mbydheni kete emision pa vler .veç per like .per shikem kot kot kot kot kot kot kot kot kot kot dhe vetem kot

Vor Monat
L. Berishaj
L. Berishaj

Sherri I femrave !!

Vor Monat
mario Gioni
mario Gioni

Oerbisha ja bare mir fatjonit jmbylle gojn

Vor Monat
Gatime Shtepie
Gatime Shtepie

Bravo arjan ke te drejte u ka hipur vetja shume ne qef dhe e para eshte Tea ose me sakt andi.Ata moren ate qe deshen dhe tani nese i ve re as nuk marin pjes ne debate nuk flasin.

Vor Monat
Skender Kopili
Skender Kopili

Bora mos mekupotosh keq se kometat emija jan pa dyshime se ti je shum bokoroshe dhe pontore se vajza jeme shum eshikon per puthet

Vor Monat
peaceuli 2002
peaceuli 2002

47:04 kush e vuri re qe Tea dhe Sindi nuk jane ne studio

Vor Monat
Suhejla littlesunshin3
Suhejla littlesunshin3

Dhe sa per 'pse ri kot Tea' 'Tea ka ndrishuar hiqni Tean' ore a nuk ishit ju ato qe per nje episod u pezullua tea e kerkonit dhe tani qe e shkreta shprehu nje mendim sepse normal njerz jemi! Jo gjith kan te njejtin mendim shpirti im!!! Tani gjith jo po e ka ndrishu fama, pse ca te keqe ka, eshte e bukur, i ka humb ca kile qe i kishte teper, eshte inteligjente, di ku te flas dhe ku te mos flas!!! Ju nese e keni kaq inat thjesht mos e shikoni.

Vor Monat
Suhejla littlesunshin3
Suhejla littlesunshin3

Ore ca jan kto njerz qe nuk kuptojn fare?! Lediana e dashur ti mund te jesh vajza me e mir, me e cilter, por kur ke bo aplikimin a e kishe par me pare programin? Siq jan filmuar Ana; Melisa; apo cdo kush jasht kamarave, ashtu ndodhi edhe me ty por jo ti perqafo Mevlin jasht kameres a para kameres thuaj un 'nuk i dua perqafimet' dhe pastaj kur e shikon se je ne xhirime bo 'viktimen" un nuk kam asgje kunder teje por del pak bllof zemra ime.

Vor Monat

Nächster

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 53. Bölüm

2:16:48

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 53. Bölüm

Kuzey Yıldızı İlk Aşk

Aufrufe 716 694

Güldür Güldür Show - 254.Bölüm

1:50:32

Güldür Güldür Show - 254.Bölüm

Güldür Güldür

Aufrufe 379 644

Kurz Rücken gebrochen..

22:29

Kurz Rücken gebrochen..

Reactzon

Aufrufe 112 484

Seni Çok Bekledim 5. Bölüm

2:25:52

Seni Çok Bekledim 5. Bölüm

Seni Çok Bekledim

Aufrufe 1 334 061

Sadakatsiz 19. Bölüm

1:51:08

Sadakatsiz 19. Bölüm

Sadakatsiz

Aufrufe 1 125 994