Gold AG - Malli i vendlindjes

 • Am Vor Monat

  Gold AGGold AG

  Dauer: 04:17

  fanlink.to/MalliVendlindjes
  ONIMA - smarturl.it/ONIMA
  @Gold AG - Malli i vendlindjes
  teksti e muzika: Gold AG
  orkestrimi: Florent Boshnjaku
  video: MProduction
  pamjet n'Preshevë: Krenar Halimi
  #GoldAG #MalliiVendlindjes

  Connect with Gold AG
  Facebook | facebook.com/GoldAG.Legend
  Instagram | instagram.com/arianagushi/

  #GoldAg #Mallivendlindjes #Onima

Elion Aliu
Elion Aliu

Bravo Gold Ag

Vor 6 Tage
Irena Elmazi
Irena Elmazi

Sa herë që e dëgjoj edhe më shum mallëngjehem 🙏🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱 komplimente dhe suksese të mëtejshme në këtë zhanër muzike që të përshtatet shum (nga nje Shqipëtare e Shqipëris së mesme)

Vor 10 Tage
Fitim Sejdaj
Fitim Sejdaj

Shum mka prek kjo kang me dhimset god ag😔😔😔😔

Vor 11 Tage
Hafirk _04
Hafirk _04

🙏🏼🇦🇱🇽🇰🇦🇱🙏🏼

Vor 13 Tage
sanja sonja
sanja sonja

Ternovc❤️❤️🇦🇱🇨🇭

Vor 14 Tage
sanja sonja
sanja sonja

😢😢❤️♥️

Vor 14 Tage
Fabiongaming7
Fabiongaming7

Ff

Vor 16 Tage
Arton Rexha
Arton Rexha

Oh pajth nane je taj.! 👏👏

Vor 16 Tage
Tim Retkoceri
Tim Retkoceri

Pse nuk guxon me shkua ne Preshev???

Vor 17 Tage
njomza Basha
njomza Basha

🔥🔥❤️❤️

Vor 19 Tage
Klod Lami
Klod Lami

Respekt pafund per Shqiptaret autokton Lugines Presheves UÇPMB atyne qe dhan gjithqka per tu bashku me Kosove e Shqipni por do vjen dita qe do bashkohemi gjith NUK JENI KURR VETEM PASHA ALLAHUN KURR . Ju pershendes biri i Dibres nga Torino. #SHQIPNI_ETNIKE 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor 22 Tage
KOSOVO IST KOSOVO
KOSOVO IST KOSOVO

🇽🇰🇦🇱🕌🕋❤🖤💙💛

Vor 22 Tage
albert skhalla
albert skhalla

Si gjithmone prek me keto tekste te rujt Allahu vlla

Vor 22 Tage
amarildo dida
amarildo dida

Kur s'je nga Presheva por një lot rrjedh se je zemër shqiptare dhe plagët e padrejta te historisë janë të ngulura thellë në shpirt. Faleminderit Gold AG 🇦🇱

Vor 22 Tage
Fljorim Zendeli
Fljorim Zendeli

ahh vendlinjee

Vor 23 Tage
Bahrija Krasniqi
Bahrija Krasniqi

Bravo Goldi 👏👏👏👏

Vor 23 Tage
AutochThonous
AutochThonous

Hallall t'qoft 🤝

Vor 23 Tage
Kaltrina Sinani
Kaltrina Sinani

Shko ne gjermani e ke bekemit agjit

Vor 24 Tage
Sonila Profka
Sonila Profka

Nese je tu ma besu Kqyre at vend, dhe merr frym njihere per mu 😢😭sa vargje prekese

Vor 24 Tage
Reigert Pone
Reigert Pone

Gold AG je njeshi i shqiperise. Respekte nga nje Fierak nga Filadelfia

Vor 25 Tage
Valbona salihu
Valbona salihu

Zoti te rujt o Zemra e Kosoves ti je lexhent shpirtin na knaqe🤲🤲🙏🙏

Vor 25 Tage
nanniz NZ
nanniz NZ

Kur vina prej gurbetit hala pa hy ne bujanoc i vjen era atdhe ndihesh se je ne tokat shqipe ah sa shum mka mar malli vec kush asht larg vendlindjes e kupton 🥺🥺

Vor 25 Tage
Shyrete Arifi
Shyrete Arifi

njiher ka lind nona ksi djali ska kerkun bravo gold lum nona qe te ka lind qe spe jarron vendlindjen zoti ta rrit djalin e ishalla bohet si babi

Vor 26 Tage
Baki Kosova
Baki Kosova

Respekt per presheven kosova .

Vor 28 Tage
lejla kasa
lejla kasa

Respekt për goldin

Vor 28 Tage
Florian Rexhepi
Florian Rexhepi

o respekte per ty o arian agushi lum nana qe tka, se kta tjert na qiten faren me tulifar muzike

Vor 29 Tage
The Albo
The Albo

Ni mall ni dashuri ni tokë Shqipëri ❤️🇦🇱

Vor 29 Tage
Zejnula Jashari
Zejnula Jashari

BILAC

Vor 29 Tage
Rilinda Afeti
Rilinda Afeti

¹?■ ld#*mmmmmm*l#ls*@ ö B Ä!1111111++qQY

Vor Monat
Bredi
Bredi

Gold vlla tu realizoj deshira qe te vish ne lugin dhe ne vendlindjen tande ne preshev shpresoj qe t takoj ne bujanoc ose ne preshev kur t vi nga gurbeti sepse rrespektin mat madh e ke prej meje dhe je me i miri nuk kam mashum fjal met pershkru🙏🙏🙏❤❤

Vor Monat
Lindita Zogu
Lindita Zogu

Shumë e bukur te lumt zoti te rujt🤲👍❣️

Vor Monat
Morena Anelli
Morena Anelli

❤❤😥😥

Vor Monat
Al Pekato
Al Pekato

🇦🇱❤️🇦🇱❤️🇦🇱

Vor Monat
Ff Hetshot
Ff Hetshot

😍😍

Vor Monat
TheArianight
TheArianight

O ti Soti e din Sa me mungonë Gjakova Voratë e zemres time Era e dimnitë Fjaltë e rugovesë Andratë e rinisë

Vor Monat
Fatjon Lushka
Fatjon Lushka

Te lumt o Arjan agushi qe se harron vendlindjen me kengt e tua

Vor Monat
OneTime
OneTime

Persh edhe nga USA,gold faleminderit per ket keng je artist me vlera ashtu si Gold

Vor Monat
KOSOVAR
KOSOVAR

Ti kom ngu shum kongt amo si i ke hi fejes qeshtu fell um ke dal prej zemres se gjith ti kam ngu kangt patriotike amo me fe je KA e tepron pak falu per veti e boni KREJT per veti zoti ty ta din e jo hallki po nejse

Vor Monat
Jasmin Bilali
Jasmin Bilali

😢👍

Vor Monat
FreeStyleShqip
FreeStyleShqip

Malli vendlindjes nuk pershkruhety

Vor Monat
Ylber Azemi
Ylber Azemi

Shum kong e prekshme per atë që ësht larg Vatanit.

Vor Monat
elisabeth qerimi
elisabeth qerimi

Valla na kish mor mali

Vor Monat
miko foin
miko foin

❤❤ Presheven e kam ne Zemer dhe pse sjam i Presheves Presheva eshte e jona

Vor Monat
lenci hamolli
lenci hamolli

Like pa e degjuar fare sepse nuk kisha asnje dyshim se do te ishte nje super kenge si gjithe te tjerat Gold Ag, suksese edhe respekte.

Vor Monat
miko foin
miko foin

👏 👏 🥳

Vor Monat
alida flus
alida flus

❤❤ Presheven e kam ne Zemer dhe pse sjam i Presheves Presheva eshte e jona

Vor Monat
miko foin
miko foin

Bravo Gold per ty ska asnje fjal

Vor Monat
Sunaj Osmani
Sunaj Osmani

Gold ag 🤩🤩😘😘❤❤🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰

Vor Monat
miko foin
miko foin

O vwlla me bone me qajt ai malli yz ma i madh se uji i detit gjarpit e gjakut me ta ndalu vendin ku ke lind zoti asht i madh

Vor Monat
Spider Channel MP3 II قناة العنكبوت إم بي ثري
Spider Channel MP3 II قناة العنكبوت إم بي ثري

❤️❤️

Vor Monat
Elidona Avdiaj
Elidona Avdiaj

Like kush mendon se goldi esht me i miri👑👑😍

Vor Monat
Drilon Sabedini
Drilon Sabedini

Plancher doudou 👍🏻👍🏻👍🏻🇽🇰🇽🇰🇽🇰gode

Vor Monat
alida flus
alida flus

Respekte per kosoven e madhe ju pershendes nga nena shqiperi

Vor Monat
yuoop noke
yuoop noke

❤❤ Presheven e kam ne Zemer dhe pse sjam i Presheves Presheva eshte e jona

Vor Monat
doliio volay
doliio volay

❤❤ Presheven e kam ne Zemer dhe pse sjam i Presheves Presheva eshte e jona

Vor Monat
rijad alimi
rijad alimi

I madh je o vlla tfala kumanova

Vor Monat
Hasime Mahmutaj
Hasime Mahmutaj

🇦🇱🙋‍♂️

Vor Monat
Vlore Hajdari
Vlore Hajdari

🇽🇰🇦🇱🇮🇹

Vor Monat
yuoop noke
yuoop noke

momentalisht ka pe degjoj ket kang pom kthen shum me koh permas

Vor Monat
Arif Zylyf
Arif Zylyf

Njerz si ti ka nevoj parlamenti i shqipris (patriota) e jo tradhtar si kta qelbsirat e sotem qe jan tu na coptu si popull.. Urime Gold AG si gjithmon knon keng shum tbukra, zemra mqan per atdhe sa her qe ngjoj kto fjalt e tua ❤️❤️

Vor Monat
doliio volay
doliio volay

Hallall tkof spo di qka met shkru ma shum i madh je ♡♡

Vor Monat
Rudina Marku
Rudina Marku

Shum e ndier kjo keng si gjithmon patriotike👏👏👍😘

Vor Monat
Festim 003
Festim 003

Burr i fort je 🔥😘🇦🇱🇽🇰

Vor Monat
Ridvan Saygili Saygılı
Ridvan Saygili Saygılı

Maşallah maşallah 🧿

Vor Monat
Egzon Spahiu
Egzon Spahiu

Bravo Gold per ty ska asnje fjal

Vor Monat
Doris Bushi
Doris Bushi

👏 👏 🥳

Vor Monat
Gashi Arbijas
Gashi Arbijas

O vwlla me bone me qajt ai malli yz ma i madh se uji i detit gjarpit e gjakut me ta ndalu vendin ku ke lind zoti asht i madh

Vor Monat
Loris Delijaj
Loris Delijaj

👌👌🙏🙏🙏🍀😢🇽🇰🇩🇪

Vor Monat
doire aintu
doire aintu

Respekte per kosoven e madhe ju pershendes nga nena shqiperi

Vor Monat
Mevlude Vuniqi
Mevlude Vuniqi

Soti te rujt bach me vla

Vor Monat
omer omer
omer omer

🇦🇱😓😪😭

Vor Monat
Amina Bekteshi
Amina Bekteshi

♥️😭☺️😔😘😘

Vor Monat
EGLANTINA MERLIKA
EGLANTINA MERLIKA

MashaaAllah cdo kenge e jotja esht nje hit qe ta prek piken e shpirtit. ALLAHU TA SHPERBLEFT per ket muzike te bukur dhe kuptimplote 👍🤲

Vor Monat
doire aintu
doire aintu

Shum kanga e mir

Vor Monat
Armend Hajdari
Armend Hajdari

Rrnofsh bre rrnofsh 100 vjet sjom i preshevesh qe i pershendes shum po na krejt shqiptart ka do qe jemi e dojm vendlindjen e vendlindja jem shum pom mungon momentalisht ka pe degjoj ket kang pom kthen shum me koh permas

Vor Monat
Hamide Tahiri
Hamide Tahiri

Hallall tkof spo di qka met shkru ma shum i madh je ♡♡

Vor Monat
Gashi Arbijas
Gashi Arbijas

Fl o vella ishalla qdo mall e realizon ishalla andrra shekullore na realizohet Shqiprija Etnike respekt Shqiptar i madh vella

Vor Monat
Berat Qufaj
Berat Qufaj

O ta pafsha at hajr shumë mir e ki bo veq vazhdo

Vor Monat
ERA JASHARI
ERA JASHARI

Jom i preshevs t dua shum nag drini

Vor Monat
Gena gena
Gena gena

Mbone me kajt 5 vite pa shku ne Shkupin tem 😭

Vor Monat
besmir taraboshi
besmir taraboshi

Ata disliket nuk do te kene gjak Shqiptari!te rujt i madhi Zot o Gold Ag se u thame per njerzit tone ne gurbet

Vor Monat
Mite Gjoka
Mite Gjoka

Ti ne cdo keng ta rrenqeth trrupin 🥰🥰🥰

Vor Monat
Merita Krasniqi
Merita Krasniqi

🇦🇱🇽🇰

Vor Monat
Messer Rein Messer Raus
Messer Rein Messer Raus

Kush esht i Medvegjes?

Vor Monat
Fatmir Sulejmani
Fatmir Sulejmani

Selam nga Zvicrra 🇨🇭jemi Dardania Lindore 🇦🇱 apo Kosova Lindore 🇽🇰 pse Lugina Lindore te fala i baj shum Tërnocit Madh sa me ka mar madhi me shku te guri i Hutit te Zidi i par dhe te Zidi i dyt te Gurt e Bujve dhe te Lapidari i Komandant Lleshit Ridvan Qazimi Si Arian Agushi (Gold AG) nuk bahet as kushi qy i Qëndis fjalt te sakta e te arta rrall din naj kushi 👐

Vor Monat
Antonio Leka
Antonio Leka

As

Vor Monat
Che guevarra Guevarra
Che guevarra Guevarra

E ke myt o vlla jam prej dibre te shqipris. Kam qen ne 2010 ne preshev kam dal naper restorante nuk mkan lon me pagujt se kishin mall tmadh per shqiptart e patriote me zemer tmadhe . Respekt maksimal per preshev bujanovc e krekt trojet anej. Jan djegem per shqipni .

Vor Monat
Evgjenije Shabani
Evgjenije Shabani

Shum kanga e mir

Vor Monat
recan000
recan000

MashAllah Shm kenga e bukur, Allahu nimodh neve dota shkume ne Presheve dhe Prizreni dhe Pejé, Amin...

Vor Monat
Alban Çuka
Alban Çuka

Respekte per kosoven e madhe ju pershendes nga nena shqiperi

Vor Monat
Rima Bala
Rima Bala

https://youtu.be/QtGwGL8Hxw8 ‼️🇽🇰🇦🇱🔥😍♥️👑🦁

Vor Monat
Presheva. AL
Presheva. AL

T E K S T I NGA PRESHEVA.AL Mka marr malli oj Presheve mu nis per te ti mu ç'mall me shpi mi pa dostat e mi mka marr malli o vlla pasha kejt ti se di me ma bo neser shko ama bile sonte rri mka marr malli me ardh do here pom del timi me thon ej u nisa per ni ore jom te kufini mka marr malli o vlla tonve syt me ja pa po aj kufi ka ra qe nuk po vi qe sa mka marr malli me ja ni edhe eren e dheut me ni eren PRESHEVE prej te livadhi shehut e mem thon naj zotni a mujte be ages mka marr malli me pa edhe vorrin e babes te ara limqa me pa barin pa kosit e me kujtu kohen ku kom lu e ku jom rrit nese je tum ngu e je tu ma besu po kshyre ate vend e merr fryme niher per mu REF: Jo vlla as ngushllime mos i jepni zemres sime se e di qe pertej mali atje eshte PRESHEVA IME endrren e kahmotshme po e laj me lot e mi t'fala krejt LUGINES thuaj nje dite do te vi Mka marr malli Bajramin me fal n'Prishtine me honger buke me non e mi thon ika n'Lugine me ma bo merr dicka qe ta shti me ni kese uroja kejve Bajramin e selam kush tvese kur kom mall per ty osht me mall edhe rreshti me pi uje te çeshmja e me hyp ka uneshti o n'dimen o n'vere o n'vjeshte o n'pranvere a e din sa e mire osht be ja honksha ate ere shpesh n'onderr vi se jom merzit met pa mi pa ata qe m'dojne e ata qe m'kan sha ti se din o vllau jem sa i madh eshte ky mall nashta hala m'ki inati po une ta kom bo hallall mka marr malli te xhamija me hi e mu fal mka marr malli per krejt e per secilen mahall e nese nuk e din e po vet pse spo vjen se sdu mem marr n'pytje kur vi n'venin tem REF: Jo vlla as ngushllime mos i jepni zemres sime se e di qe pertej mali atje eshte PRESHEVA IME endrren e kahmotshme po e laj me lot e mi t'fala krejt LUGINES thuaj nje dite do te vi u bonen tri vjet a pe sheh sa shpejt do m'shkrujn pi PRESHEVE thojne na harrove kejt o sosht faji jem po na ndajti aj hasem spo muj me ju pa as n'deke e as n'dasem t'isha bo shqiponje po njeri spo munet me fluturu atje e mi hec krejt katundet me mu knaq zemra e n'sy me ma qit lotin e mem ndi kejt tu thon se ju du pasha ZOTIN mka marr malli per t'ri per fmi e per pleq mka marr malli per çarshi e per kronin e keq me mar mish te daja e mu mledh me jarana me ja msy neper mal e me bo grill te brana e me ndrru pak vend tani me shku me pa shoqin me pa BUJANOCIN, KONÇULIN e TËRNOCIN e deri n'ate dite qe ti je coptume ti je plage me gjak gjithmone e pa sherume REF: Jo vlla as ngushllime mos i jepni zemres sime se e di qe pertej mali atje eshte PRESHEVA IME endrren e kahmotshme po e laj me lot e mi t'fala krejt LUGINES thuaj nje dite do te vi

Vor Monat
Gold AG Fansat
Gold AG Fansat

Pershemdetje Gold AG Shum Këng emir i madh je jam fansi jot suksese vlla

Vor Monat
Aura ZA
Aura ZA

Bravo GOLD i madh je, pershendetje per Luginen 👐 🇦🇱

Vor Monat
Artan Xhafa
Artan Xhafa

👏🏻🙏🏻 🇦🇱 je ma i miri Gold

Vor Monat
Luljeta Tafilaj
Luljeta Tafilaj

Qe 7 vite pa qen kosov 🙏😭

Vor Monat
I’ammyself
I’ammyself

👌👍

Vor Monat
Şakir Şakir
Şakir Şakir

Bravo Gold AG klass rrespekt yu 💪👍👌.

Vor Monat
wnnalis cioov
wnnalis cioov

Pershemdetje Gold AG Shum Këng emir i madh je jam fansi jot suksese vlla

Vor Monat
Loris Maliqi
Loris Maliqi

Kush pu shkon npreshev me Visitu vendin per Goldin ??

Vor Monat
Nazlije Musli
Nazlije Musli

Tfala kret tetoves po njedit dotvu😘😘😘😘👍😍🇦🇱😍🇦🇱😍🇦🇱👍🛫🇦🇱

Vor Monat
wnnalis cioov
wnnalis cioov

ngushllime mos i jepni zemres sime se e di qe pertej mali atje eshte PRESHEVA IME endrren e kahmotshme po e laj me lot e mi t'fala krejt LUGINES thuaj nje dite do te vi

Vor Monat
Luljeta Tafilaj
Luljeta Tafilaj

😭😭😭😭

Vor Monat
Jakup Kastrati
Jakup Kastrati

Më i miri.je👍😍

Vor Monat
Naser Dani
Naser Dani

Ti je konktari im ij preferum

Vor Monat
Gazmend Berisha
Gazmend Berisha

🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇮

Vor Monat
Igli Cela
Igli Cela

Te knoft zemra vlla 🇽🇰🇦🇱🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Vor Monat
Shqipëria Tirana
Shqipëria Tirana

👍 🇦🇱 nuk ka si vendlindja.

Vor Monat
amela Alb
amela Alb

PRESHEVAA🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💁💁

Vor Monat

Nächster

Gold AG - Sofra e nanës

04:06

Gold AG - Sofra e nanës

Gold AG

Aufrufe 3 100 000

Shaqir Cërvadiku "Çka po thot Adem Jashari"

05:58

Shaqir Cërvadiku "Çka po thot Adem Jashari"

Shaqir Cërvadiku Official

Aufrufe 146 000

Gold AG ft Albina Kelmendi - Prishtina

03:26

Gold AG - SHQIPTAR (Official Video)

08:01

Gold AG - SHQIPTAR (Official Video)

Gold AG

Aufrufe 4 800 000

Savanna - Mora fjale (Cover)

03:40

Savanna - Mora fjale (Cover)

SAVANNA

Aufrufe 1 100 000

Gold AG - Liri a Vdekje

03:28

Gold AG - Liri a Vdekje

Gold AG

Aufrufe 647 000

Gold AG ft Shyhrete Behluli - Adem Jashari

04:14

Gold AG ft. Dava Gjergji - Bylbyli i Tropojes

03:53

Die Besprechung / Jetzt anschauen / Sallys Welt

21:45

ESSEN NACH FORMEN CHALLENGE!

13:18

ESSEN NACH FORMEN CHALLENGE!

Arazhul

Aufrufe 159 261

Kardeşlerim 3. Bölüm

2:26:27

Kardeşlerim 3. Bölüm

KARDEŞLERİM

Aufrufe 1 220 766

الحياة فانية 💔 رساله لمتابعيني .

11:54

الحياة فانية 💔 رساله لمتابعيني .

Mohamad Gowani محمد جواني

Aufrufe 784 160