Gold AG - GUERIL

 • Am Vor 8 Monate

  Gold AGGold AG

  fanlink.to/GUERIL

  @ONIMA - smarturl.it/ONIMA

  ONIMA - smarturl.it/ONIMA

  Teksti e muzika: Arian AGUSHI
  Orkestrimi: Wirusi
  Video: MProduction

  GUERIL (tekst)

  1X
  28 Nentor un bab u bona
  Nditen e flamurit festojne trojet tona
  N’ket’ dat lindi komandanti legjendar
  Edhe n’sken’ UÇK-ja ka dal heren e par
  Ftyren sta harroj n’sy kur mshikove
  Ma i miri babit o Gueril Kosove
  Cdo shqipe si ti e don ket dit
  Mos harro tu u rrit kta nuk bon me korit
  Koft krenar me ty kejt veni
  Ski ka del ndryshe se je gjak i jemi
  Vlla prej gjaku e ki cdo shqiptar
  Kurr mos bo shok shpiun e tradhtar
  Gjumi tka zon gjithmon me Kuran
  Se ti je shqiptar bir e je musliman
  Kushdo qe t’prek nkomb edhe n’din
  Mos prito emrin me shti nperdorim.

  Strofa:
  Kur te pyesin bir se cka eshte ky emer
  N’diten e flamurit thuj ma la baba me zemer
  Guerili eshte luft’ar qe sulmon ne befasi
  E kurr’ nuk i dhimbset jeta per ta be t’madhen Shqipni.

  Refren:
  Gueril neper shekuj
  Gueril me pushk’ ne dor’
  Gueril te fali Zoti
  Me 28 Nentor.

  2X
  Armiqt e Shqipnis kan ik si lepuj
  Se kjo tok ka rrit Guerila me shekuj
  Prej Lugine n’Janin prej Struge n’Tivar
  E kem ujit token me gjakun shqiptar
  E di qe kto pun je i vogel me i dit
  Po edhe mu baba me kto fjal mka rrit
  Kushdo qe tprek nterritor tonin
  Pash tmadhin Zot shok me asnjonin
  Guerili me ta din me fol veq ndrysh
  Se baben ta kan lon pa bab e pa gjysh
  Kujdes me kon del kujdes me kon rrin
  Besnik bonu po bes mos i zin
  Islamin e ki fe Allahun e ki Zot
  Muhamedi A.S osht pejgamberi jot
  Bon per familje per rreth e shoqni
  Po dije Xhenetin te komt e nanes e ki.

  Connect with Gold AG

  Facebook | facebook.com/GoldAG.Legend

  Instagram | instagram.com/arianagushi/

Mery Mery
Mery Mery

Shqiptaret e mi kudo ane e mbane botes ju uroj qofshi gjithmone mire zoti ju ruajt ju bashk e familjen tuaj Gezuar kete dit te bekuar ♥️te shqiperise tone ❤️🇦🇱

Vor 8 Monate
Naxhije Syla
Naxhije Syla

Të lumt o këngetari ma i madhi në vend urime ditëlindjen e djalit ti bëft 💯🎊🤲

Vor 8 Monate
Endi
Endi

E mrekullueshme si çdo her kang te bukura ❤️ urime 28 nentori të gjithe shqiptarëve dhe urime ditelindja e Guerilit Arian ❤️ fat lumturi dhe gjitha tmirat ❤️. Ma nfund e pame ftyren engjellore të djalit qe e kemi prit per 1 vjet rresht ❤️❤️ Zoti tka beku me ket za qe na knaq shpirtin gjithmone edhe zoti te bekoi me nje engjull ne nje dite qe e ke dasht shume dhe je lut shume e Zoti ta plotesoi deshiren ❤️ LUANI I KOSOVES 👑

Vor 8 Monate
Jasini Toçani Art
Jasini Toçani Art

Urime

Vor Monat
Fazile Lushaku
Fazile Lushaku

Zoti ta rrit ket engjell

Vor 5 Monate
Florent Bytyqi
Florent Bytyqi

@Shemsije Hajra urime ishal 100

Vor 8 Monate
Shemsije Hajra
Shemsije Hajra

I8okkk

Vor 8 Monate
Ersi sadiku
Ersi sadiku

Urime 28 nentori per qdo shqiptar ane e mban botes dhe urime ditelindjen e guerilit inshaAllah rritet pran familjes dhe i ndjek traditat shqiptare sikur babi i vet 🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰

Vor 8 Monate
Abida Misimi
Abida Misimi

Tekst i mrekullueshëm, këng shum e mir 👏. Por Guerili qershija mi torte 😍 MashAllah e rujt Zoti dhe i falt jete te gjate 🎂❤️❤️

Vor 8 Monate
Ambre
Ambre

Ogjithmon knoft zemra

Vor 5 Monate
Naime Emini
Naime Emini

Uuuiirime shum te mira per trimin evogel edhe shummmmm emir kjo keng mashala qenka si drit melacja tuboft ipari nbot🙏🙏🙏🙏🙏🙏🍀🍀🍀🍀👍👍👍👍💯💯💯💯💯🎂🎂🎂🎂🎂

Vor 8 Monate
Gzim Bregaj
Gzim Bregaj

Urime ditelindja e djalit qoft me shendet se bashku me familjen ne Shqiperin e bashkume 🇦🇱❤️

Vor 8 Monate
tina palloshi
tina palloshi

Urime 28 nentorin diten e parvasis te shqipnis Urime edhe ditlindjen e djalit festoft edhe 100 vjet tjera 🇦🇱❤😍

Vor 8 Monate
Emine Iljazi
Emine Iljazi

Telumt goja po ashtu urrit 🍇💥

Vor 8 Monate
yuoop noke
yuoop noke

Mashalla,me shendet, i bukur dhe i lumtur te rritet prane familjes tuaj Guerili!! Zoti ju rujt e bekoftë!! Komplimenti për emërin,dhe kengen!!! 🇦🇱️🇽🇰🇮🇹

Vor 8 Monate
Erald Gjashi
Erald Gjashi

Na ke emocionuar edhe ka ber per me qa per mir vlla.ALLAHU e bekfot te emblin GUERIL edhe e beft patriot edhe musliman te devotshem sikur ti

Vor 8 Monate
Miran Kqiku
Miran Kqiku

E mrrekllueshme gzuar kjo dit madheshtore o shqiptart e mij u rujt zoti ku do qe jeni e ishallah na munson zoti me jetu shqiperin e madhe 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor 8 Monate
vasw katseli
vasw katseli

Urimet me te perzemerta 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱..💯💯💯Gueril i vogel 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor 8 Monate
Cassie
Cassie

Të lumt o këngetari ma i madhi në vend urime ditëlindjen e djalit ti bëft 💯🎊🤲

Vor 8 Monate
Luan Boss
Luan Boss

Masha Allah Allahu i falt edhe 100te lumtura me plot dhėndet pran familjes 🤲❤️❤️ Insha Allah Guerili ritet me Bab 🤲❤️❤️ Arian Allahu të dhasht ymër shëndet dhe lumturi 🤲🤲 Arian edhe un jetim pa bab dhe e di dhimbjen mungesa e babês 🥺😢 Arian Allahu u takoft me grada me Te larta Te Xhenetit Firdeus me Baben 🤲🥺🥺❤️❤️. Urime Festa 28Nentor

Vor 8 Monate
Suela Aliqki
Suela Aliqki

E mrekullueshme urime 28 nentori te gjithë shqiptareve dhe urime ditlindja e djalit ❤

Vor 8 Monate
Elon Shala
Elon Shala

​@Illyria 🇦🇱 😊

Vor Monat
ILIR PRECI
ILIR PRECI

@Illyria 🇦🇱 është për

Vor Monat
Fatos Ahmeti
Fatos Ahmeti

@Adrina Drina s

Vor 2 Monate
Kimete Gashi
Kimete Gashi

💯❤️♥️💵

Vor 5 Monate
lela Kukaj
lela Kukaj

Edhe 100 vite te lumtura per Guerilin.🤍Jet te gjat e te lumtur pran familjes 😘🤴

Vor 8 Monate
L R
L R

Mashallah Urime Ditlindja e Guerilit edhe 💯 🙏nje dit e veqant per ty Arian edhe Djalin e gjith Shqiptarin 🙏💯

Vor 8 Monate
Bashkim Veseli
Bashkim Veseli

Urime urime i nderuari dhe shum i respektuari ARIAN AGUSHI për ditlindjen e madhe të kombit dhe të djalit shqiptarë

Vor 8 Monate
Mimoza Ahmeti
Mimoza Ahmeti

Mashallaaa Arjan Urime Ditlindja e djalit festofshi dhe 💯vjet se bashku🤲🤲 Urime te gjithve 28 Nëntori 🇦🇱🇦🇱❤❤..

Vor 8 Monate
Elidona Avdiaj
Elidona Avdiaj

O zottt je i mrekullushem ne gezove me kto kenge je ma i mir urime ditelinjen e djalit Goldi 🇦🇱🇦🇱❤

Vor 8 Monate
Lule Fati
Lule Fati

Urime 28 nentori gjithe shqiptarve kudo qe jane Gold urime ditlindja e djalit ti baft 100 ❤ ishalla rritet me prind urime urime edhe 100 tjera 🙏🙏

Vor 8 Monate
Myrvete Idrizi
Myrvete Idrizi

Urime 28 nentori te gjithe shqiptarve kudo qe Jon..konge e shkelqyer 👏👏👍👍 te lumt .allahi ta rrit. Me te mira djalin.🇦🇱🇽🇰🇬🇧

Vor 8 Monate
sokin jon
sokin jon

Mashalla,me shendet, i bukur dhe i lumtur te rritet prane familjes tuaj Guerili!! Zoti ju rujt e bekoftë!! Komplimenti për emërin,dhe kengen!!! 🇦🇱🇽🇰🇮🇹

Vor 8 Monate
e/c
e/c

🍰🍰Urime Ditëlindja e Djalit InshaAllah i bon 100 vite e ma shum me familjen, suksese në jet dhe gzime. Po spresoj të bëhet nje Artist si ti Gold AG.🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor 8 Monate
j s
j s

Allahi urrit metamira💯

Vor 8 Monate
Besnik Shima
Besnik Shima

Urime per 28 nentorin Guerili dhe 💯 allahu ta rujt dhe ect ne rrugen tuaj rrespekte.

Vor 8 Monate
Mika Mikka
Mika Mikka

Na emocionove shume vlla. Urime per djalin, u plakt me prind e qofsh gjithmone krenar me te❤️🇦🇱🎉

Vor 8 Monate
bilishu aliss
bilishu aliss

Na ke emocionuar edhe ka ber per me qa per mir vlla.ALLAHU e bekfot te emblin GUERIL edhe e beft patriot edhe musliman te devotshem sikur ti

Vor 7 Monate
Ervin Sarkaro
Ervin Sarkaro

Mashallah ! Je shembull i atdhetarisë dhe besimit. Suksese të mëtejshme në projektet e tua.

Vor 8 Monate
WALLTER P38 ALB
WALLTER P38 ALB

Pa i bashkuar zemrat dhe mendjet nuk mundet te bashkohen trojet shqiptare Allahu i madh dhasht te na bashkoj zemrat dhe mendjet dhe te na shtoj dashurin per njeri tjetrin ,Urime dita e flamurit gjith shqiptareve kudo qe ndodhen dhe pervjetoret tjera te na gjeje me te bashkuar.

Vor 8 Monate
Arben Prenga
Arben Prenga

Edhe 100 vite te lumtura per guerilin ❤️🤗

Vor 8 Monate
Elisabeta Alimeri
Elisabeta Alimeri

Dy gëzime në një ditë.Edhe 100 djalit Gold🥳, Urime edhe gjithë shqipetareve per 28 Nëndorin🥂.

Vor 8 Monate
Fatime Bekteshi
Fatime Bekteshi

Bravo Gold Ag je nje nga kengetaret me te preferuar te mi🥰 Te pershendes nga Maqedonia🇦🇱🇦🇱🇲🇰🇲🇰🖤🖤🖤❤❤❤❤

Vor 8 Monate
Arnolt Kokomani
Arnolt Kokomani

Te pershendes nga prizreni edhe 100 pranvera te lumtura djali prej her me mu ka ditelindjen festoj mes vllasnis time mes tusuzi 😘😘😘😘

Vor 8 Monate
Rifadije Nimanaj
Rifadije Nimanaj

Mashallah!!! Ta ruajt i madhi zot ! Past jet te gjat e te lumtur! Sa i mir texti dhe muzika te lumt o yll ! 🌟💯🎉🎁🎊🇦🇱🤲🤲🤲😻

Vor 8 Monate
Mensur Culi
Mensur Culi

Urime ditlindja djalit Arijan i baft 100 te lumtuna bashk me famijle ju per gzoj per ket keng dhe ju pershendes nga ch dhe nga atje katund afer presheves Zhunic 💙🤲

Vor 8 Monate
Zoje Markaj
Zoje Markaj

Urime dhe 💯🎂vite quni dhe urime festat 🇦🇱🇦🇱🇦🇱bravo te uroj suksese

Vor 8 Monate
aigle153
aigle153

Edhe 💯 vite te lumtura per çunin ishalla 🤲🤲. Urime te gjith Shqipetareve an e mban botes ishalla 🤲🤲🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor 8 Monate
Ola
Ola

Mashalla edhe 100 vite tlumtura djalit dhe gzuar festen e flamurit 🇦🇱

Vor 8 Monate
PURE Chaos
PURE Chaos

Urime festen shqipe 🇦🇱🇦🇱 e kam gjet tu nigju “Gandi - Stackin”

Vor 8 Monate
Ylber Sejdi
Ylber Sejdi

E mrekullueshme 🇦🇱❤️🖤

Vor 8 Monate
Ledion 27
Ledion 27

Na mungonin kenget e tuja 🥺❤️🇦🇱

Vor 8 Monate
Ismail Kadrija
Ismail Kadrija

Me jet te gjat ishalla te gjitha te mirat ne Jet shum shum Dashni per Bab e Bir 💙💙⭐⭐🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰 Bravo se jemi ni Komb

Vor 8 Monate
Shyhret 123
Shyhret 123

te lumt Gold AG Urime Ditelindjen e djalit❤ Allahu te rujt bashk me familje 🙏

Vor 8 Monate
Albjona Muça
Albjona Muça

Urime fetstën më të madhe të gjithë shqipëtarëve Ta gëzoj ditlindjen ma i miri Guerili i vogël U rrit me nonë e babë

Vor 8 Monate
abbsnn cose
abbsnn cose

Shpirti vogel Guerrill qofsh i lumtur pergjithmone prane prinderve te mrekullueshem. Kenge e mrekullueshme gezuar 28 nentorin.

Vor 8 Monate
Leonora Duraku
Leonora Duraku

Ta paska fal zoti evladin bash qat dit qysh vet ke pas qef. Gjith ke pas respekt per UCK dhe qe zoti ta ka kthy me nje shej te evladi. Ishalla me ymer e jet te gjat🥰

Vor 8 Monate
Lumnie Nikqi
Lumnie Nikqi

Jeni familje shum tmir urime didlindjen e djalit edhe 💯💚🤲🤲🤲

Vor 8 Monate
niki
niki

Urime Ditlindjen e Guerilit dhe festes se madhe Shqiptaris zoti ju ruejt e posaçerisht qat engjell te vogel boll hije u pat

Vor 8 Monate
zuygj bnsv
zuygj bnsv

Urime ditelindja e djalit qoft me shendet se bashku me familjen ne Shqiperin e bashkume 🇦🇱❤️

Vor 8 Monate
Rinaa🍒
Rinaa🍒

Ishallah plak me mjekerr u rrit me nane e babe edhe me gjyshe ishallah gjithmon i lumtur 🇦🇱urime 28 nentori dita e krejt deshmorve qe luftuan per ne qe te kem liri te madhe 🇦🇱

Vor 8 Monate
ERI Eri
ERI Eri

Emocion ne cdo fjale! 🇦🇱🦅

Vor 8 Monate
Ramo Sibel
Ramo Sibel

Edhe 100 vite te lumtura per Guerilin e vogel Gold AG je njesh 👑👑❤️❤️🇦🇱🇦🇱

Vor 8 Monate
Ismet Thaci
Ismet Thaci

🤲Mashallah.Allahu ta rujt e ta baft prej besimtarve te devotshem 🤲 .

Vor 8 Monate
Qefsere Alili
Qefsere Alili

Urime ditëlindjen Gueril 💙💫 te lumtë për këngën

Vor 8 Monate
xhezair hamidi
xhezair hamidi

MashaAllah tu rritë me priderit Je i mrekullyeshem dhe i paparë GoldAg urime dhe suksese!

Vor 8 Monate
ciao ciao
ciao ciao

Urime ditelindja e djalit 💖🇦🇱

Vor 8 Monate
SHKELZEN - BUDANI
SHKELZEN - BUDANI

Super gjigand 🇦🇱🔛🇽🇰 Gezuar ditelindjen Shqiperi gezuar ditelindjen Gueril 🦅🦅🦅🇦🇱🇦🇱🔛🔛

Vor 8 Monate
caki 68
caki 68

Mashallah urime ditelindja e djalit inshallah edhe 100 tjera tu boft plak me mjeker si yll koka djali urime efhe festa 28 nentorit 🇦🇱

Vor 8 Monate
Kamberi Hisnije
Kamberi Hisnije

Urime 28 nentori dhe gjithashtu urime guerilin e vogel per diten e lindjes paqt shendet dhe u trashegoft guerili mashallah rrofsh sa malet o gueril i vogel🤲👌

Vor 8 Monate
Petrit Krasniqi
Petrit Krasniqi

Urime ditlindje e djali ishalla edhe 109 tjeta ❤️🔥

Vor 8 Monate
Argjenta Mehmeti
Argjenta Mehmeti

Urime 28 Nëntori të gjithë Shqitarëve. 🇦🇱 Urime për Guerilin pat gjtihmonë shëndet dhe lumturi. Inshallah krejt fëmijët në botë. Amin 🤲🥳🤩👏👏👏

Vor 8 Monate
ervina manjani
ervina manjani

Rop

Vor 8 Monate
ervina manjani
ervina manjani

Amiri

Vor 8 Monate
Frenki Avdolli
Frenki Avdolli

🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤❤❤❤❤❤❤ gezuar te gjithe SHQIPTARET kudo qe jam 28-29 NENTORIN

Vor 8 Monate
K P
K P

Urime ditëlindjen e djalit dhe festën e flamurit! Si gjithmonë, Goldi qëllon në shenjë me një tjetër super hit.

Vor 8 Monate
Altin Berisha
Altin Berisha

Me majt foton e skenderbeut edhe me ngu kto osht katastrofale

Vor 8 Monate
elsa star
elsa star

Urime ooo Goldi 🇦🇱👌💎 Hallall qumështi i Nënës ska me mujt askush me të zëvendesue 🤲

Vor 8 Monate
Idriz Ademi
Idriz Ademi

MashaAllah.Zoti ta ruajt Guerilin e dhasht zoti i gëzonë edhe 💯 tjera me fat shëndet si dhe qdo të mirë në jetë.

Vor 8 Monate
Kol Todi
Kol Todi

Gezuar festat ❤❤❤ALLAHU ne xhenet krejt deshmoret 🤲🙏🙏🙏🙏

Vor 8 Monate
Samir Avdija
Samir Avdija

Amin

Vor 5 Monate
Illyria 🇦🇱
Illyria 🇦🇱

🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor 8 Monate
NALI .NAL.i43
NALI .NAL.i43

Urime 28 nentorin të gjith shqiptarve neper bot🇦🇱 dhe urime per guerilin edhe 101 vjet te lumtura me ty ❤️🇦🇱

Vor 8 Monate
Bledar Hoti
Bledar Hoti

Urime vllezer dhe motra festen e flamurit... djalin ta rujt zoti u baft I hajrit 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor 8 Monate
Albiona Gashi
Albiona Gashi

Urime 28 Nentori' urime edhe ditlindja e djalit festoft edhe 100 vjet tjera❤️🇦🇱

Vor 8 Monate
Kavaja Amrush
Kavaja Amrush

Urime festen e inshalla gjithmon jeni te lumtur pran familjes 🤲🤲

Vor 8 Monate
JON
JON

Urime 28 Nëntori të gjithë Shqipëtarëve kudo që janë në botë 🇦🇱

Vor 8 Monate
Nada Zeqiri
Nada Zeqiri

I pa zevendesushem je Gold.ag .urime datlindja e djalit allahu i dhasht mbarsi ne jet nga nje baba si ty dhe nga nje familje ne rrugen e drejt ska si del ndryshe me edukaten qe mer suksese per kangen qofshi gjithmon te lumtur me familjen 🤗🤲

Vor 8 Monate
Tofik Nazëraj
Tofik Nazëraj

Si gjithmonë fantastik ! Krenar për këngëtarët patriotikë si Goldi 🇦🇱🇽🇰 Gëzuar festat e Nëntorit gjithë shqiptarëve kudo që ndodhen 🇦🇱🇦🇱🇦🇱 Gëzuar pavarësinë gjithë shqiptarëve. Shpresojmë që shumë shpejt të bëhemi Shqipëria e madhe 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor 8 Monate
Emi Kqiku
Emi Kqiku

Urime Ditlindja e djalit Guerili i boft 💯 me gjitha te mirat e botes urime dita e flamirit gjith shqiptarve ku do qe jan 👐🇦🇱

Vor 8 Monate
Bytyqi.B
Bytyqi.B

O mashalla Urime festa t’gjithve. Urime ditëlindja djalit ishalla nje trime…🇦🇱🇫🇷

Vor 8 Monate
largjeta redzepi
largjeta redzepi

Gezuar gjith shqiptareve kudo jan dita e 🇦🇱 Gezuar ditlindjen e djalit ❤️

Vor 8 Monate
Rita Binaj
Rita Binaj

Mashallah urime festa edhe dita e lindjes u rrushi vogel 🇦🇱🇽🇰

Vor 8 Monate
Endless Love😍
Endless Love😍

Mashalla sa i bukur djali🥰e gezoft ditlindjen voglushi juaj e u beft 100vjec me tgjitha tmirat,urime 28nentori per t gjith Shqipet kudo qe jan😊

Vor 8 Monate
Janina -nina
Janina -nina

Mirmbroma .Mos m hy n komente me lloj lloj emri te lutem se e kuptova qe je ti .Kurgjo nuk t kom bo keq qe me me urrejt kaq shum 7 vjet kemi fol bashk shoqe .Kurgjo nuk t kom bo keq un ty qe ti me u tall me mu pasha zotin .Edhe nese t kom rendu ndonjeher me fjal te kom kerku falje 100 her .✌Lamtumir e kalo bukur me personin e zemres .🍬🍒

Vor 8 Monate
Pfister Estref
Pfister Estref

Urime ditlindja 🎉 e djalit, Unë vet jamë i fejës muslimane por për mendimin tim feja e Shqiptarit ashtë Shqiptarija.

Vor 8 Monate
Magda Lena
Magda Lena

Shume e bukur si gjthmone! Te gezoni me shendet! ❤️

Vor 8 Monate
Yetta Kosovo
Yetta Kosovo

Mashallah , Mashallah , Mashallah 💙💙 Oo Gueril o Dritë e Diellit … U bëfsh 100 vjeç … Vetem nje këshille , turbulloje brendine e pasaportes o i Nderum se sot bejne cdo gje me infot brenda passaportes …

Vor 8 Monate
Naim Cacaj
Naim Cacaj

Te lumt vëlla, me e mira këngë !!

Vor 8 Monate
Lindi Dauti
Lindi Dauti

e mrekullushme urime 28nentori te gjidhve shqiperarve edhe urime ditlindjen e djalit 💎🤲

Vor 8 Monate
Mustafa Emine
Mustafa Emine

Masha Allah Allahu ju ruajt e ju shperblef e Djalin e rrit me te gjitha te mirat ne jet Allahu e beft femi te hajrit e u beft dietar Islam 🤲🤲🤲🤗

Vor 8 Monate
Bekim Gashi
Bekim Gashi

urime ditlindja e djalit ishalla edhe 100 vjet ti gzoft Allahu e rujt gjithmon jet te gjata ishalla te pershendes nga austria shum Adonis e Agon Gashi Alina e Agnesa Gashi urime dita e pavarsis pritshi edhe shum tjera sebashku

Vor 8 Monate
Marjana Kolgjeraj
Marjana Kolgjeraj

Urime 28 nentorin diten e pavarsise te shqiperis dhe gjith shqiptarve kudo ku jane🇦🇱🇦🇱 Gold je nje artist a pa zevenesueshem👍❤️ urime ditelindjen e djalit zoti e ruajt🙏 edhe 💯 vite.

Vor 8 Monate
🦋Butterfly🦋
🦋Butterfly🦋

Urime festën shqipe🇦🇱❤

Vor 8 Monate
Servete Gacaferi
Servete Gacaferi

Urime 28 nentori 🇦🇱 urime edhe ditlindja e djalit ishalla edhe 💯 vite tjera igzon me gjitha te mirat pran familjes 🎂🎉🎊❤🙏🏻

Vor 8 Monate
Ani Nila
Ani Nila

Te kendoft zemra e te gezoft Zoti tan jeten tane,shendet e jet te gjate past ❤e vogel

Vor 8 Monate
It’s Klaw 🥰
It’s Klaw 🥰

Gezuar te gjitheve 🥺❤️🇦🇱🇽🇰❤️dhe me jete te gjate djali gold ag!!!

Vor 8 Monate
VALMIR Salihi
VALMIR Salihi

Urime shum urime ditlindja e djalit e gezofte edhe se bashku me feset e nentorit shum urime

Vor 8 Monate
Mehmeti Qendrese
Mehmeti Qendrese

Urime 28 nentorin diten e parvasis te shqipnis Urime edhe ditlidjen e djalit festoni edhe 100 vjet tjera 🇦🇱❤🤩

Vor 8 Monate
Fatime Imeri
Fatime Imeri

Respekt sae bukur kënga ,uroj te gjitha te mirat per djain❤ u rrit me prind e gjyshen ..dhe te gjithë Familjarët

Vor 8 Monate
Samra Fanpage
Samra Fanpage

Bravo t'koft o Gold AG! 🇦🇱👐🏽❤️

Vor 8 Monate
Hajrije Haxhiu
Hajrije Haxhiu

Te lumt o Gold allahi te ruajt ty familjen tane dhe engjullin e vogel allahi ju bekoft amin 🙏 🙏

Vor 8 Monate
Armend Isufi
Armend Isufi

Urime detlndja e guerilit urrit me tanat mirat e zotit

Vor 8 Monate
Duk Goraj
Duk Goraj

🇦🇱🇬🇧🇦🇱 Patriot gëzuar 🇦🇱 28th Nëntorin 🇦🇱 Respekt, fat e shëndet familjarisht .🇦🇱

Vor 8 Monate
Tuna Sulejmani
Tuna Sulejmani

Urime 28 nentori te gjithve shqiptarve dhe urime dtl.per djalin ❤🇦🇱

Vor 8 Monate
Raffaella Raffaella
Raffaella Raffaella

Ta rujt Zoti kete djale Arjan,mashallah🤗urime edhe 100vite te lumtura Guerilit❤

Vor 8 Monate
doire aintu
doire aintu

Bravo Gold Ag je nje nga kengetaret me te preferuar te mi🥰 Te pershendes nga Maqedonia🇦🇱🇦🇱🇲🇰🇲🇰🖤🖤🖤❤❤❤❤

Vor 7 Monate
bilishu aliss
bilishu aliss

Bravo Gold Ag je nje nga kengetaret me te preferuar te mi🥰 Te pershendes nga Maqedonia🇦🇱🇦🇱🇲🇰🇲🇰🖤🖤🖤❤❤❤❤

Vor 8 Monate
armend xheladini
armend xheladini

Urime festoft shume e shume 28 nentora tjere qofsh krenar me të ❤❤

Vor 8 Monate
Krankenpfleger
Krankenpfleger

Allahu ta ruajt Vella ! Dijetar te madh e ben InshaaAllah!

Vor 8 Monate
KINGU
KINGU

Amin lutja ma e mir prej krejt komentev

Vor 8 Monate

Nächster

Shyhrete Behluli & Gold AG - Perhajr Gjyshe

5:06

Shyhrete Behluli & Gold AG - Perhajr Gjyshe

Shyhrete Behluli

Aufrufe 5 000 000

Shaliani - Evladi (Official Video 4K)

3:11

Shaliani - Evladi (Official Video 4K)

Shaliani

Aufrufe 4 000 000

Invincibility in Competitive Melee

14:17

Invincibility in Competitive Melee

AsumSaus

Aufrufe 224 722

GOLD AG - Falja e Gjakut (Official Video)

4:07

Gold AG - N'Deti (Official Video)

3:09

Gold AG - N'Deti (Official Video)

Gold AG

Aufrufe 10 000 000

Gold AG - Epopeja e UÇK-së

2:57

Gold AG - Epopeja e UÇK-së

Gold AG

Aufrufe 1 800 000

Gold AG & Adem Ramadani - Era Ramazan

4:00

Gold AG & Adem Ramadani - Era Ramazan

Gold AG

Aufrufe 11 000 000

Einbrecher | Lewinray #shorts

0:43

Einbrecher | Lewinray #shorts

Lewinray

Aufrufe 377 063

NEU: Das Ende der EFG? 😭😨 #421 | Krass Schule

11:43

NEU: Das Ende der EFG? 😭😨 #421 | Krass Schule

Krass Schule - Die jungen Lehrer

Aufrufe 104 689

bitte nicht 🤦🏽‍♂️😅 #shorts #lea

0:26

bitte nicht 🤦🏽‍♂️😅 #shorts #lea

Micha von der Rampe

Aufrufe 282 096

Der Blitz schlägt ein 😳

0:21

Der Blitz schlägt ein 😳

Rick Azas

Aufrufe 289 992

UNGE trainiert KNOSSI für 7 VS WILD?! 😰

9:49

UNGE trainiert KNOSSI für 7 VS WILD?! 😰

Freshdachs Duo

Aufrufe 216 947