Gold AG ft Shyhrete Behluli - Adem Jashari

 • Am Vor 2 years

  Gold AGGold AG

  @ONIMA - smarturl.it/ONIMA

  Gold AG ft Shyhrete Behluli - Adem Jashari

  EMRIN ADEM E SYTE SI SHQIPONJA

  JAM HISTORIA VEÇ ME TRI SHKRONJA

  UNE JAM DRENICA QE TA NAL TURRIN

  E KAM DITELINDJEN BASHK ME FLAMURIN.

  NJE SOFER BUJARE QE JEP BUKE E UJE

  NJE FAMILJE E MADHE QE SI TUTET KERKUJE

  NJE LOKE ME SHAMI E NJE BABE ME PLIS

  NUK LAN ARMIKU ME I HI N’MJEDIS

  SHUM JEM SULMU PO KURRE S'JEM DORZU

  EDHE PLUMA TU GJU KANGEN E KEM KNU

  PER 100 VJET NA E NDRROJM HISTORIN
  E
  SE NA E FALIM JETEN PO SE FALIM LIRINE

  KUSH MORI PJESE N’PROTESTA MASIVE

  KUSH U BO TMERR E SULM I SHKIVE

  NI DJALE NGA PREKAZI QE SE NJEH DORZIMIN

  KJO PUSHK SHQIPTARE QE JAU SHTIN TRISHTIMIN

  EMRIN ADEM BASH SI NJERI I PARE

  ME MJEKERR T’MADHE E PLISIN E BARDHE

  THAN KUSH PO JA NAL KSAJ SERBIE TURRIN

  AI QE E KA DITLINDJEN BASHK ME FLAMURIN.

  EMRIN ADEM E SYTE SI SHQIPONJA

  JAM HISTORIA VEÇ ME TRI SHKRONJA

  UNE JAM DRENICA QE TA NAL TURRIN

  E KAM DITELINDJEN BASHK ME FLAMURIN.

  DREJT ASAJ KULLE DRIT KU BON HANA

  N’MESIN E DJEMVE KUR T’ULET NANA

  E FTYRA E TRIMIT I QESHE ASAJ LOKE

  THOT S’KEM KU ME SHKU OJ NAN PERTEJ KSAJ TOKE

  SHUM PARA KTYNE FORCEN E KAN MAT'

  PO AS KTA SE KAN LARG JO DERI N’TAKSIRAT'

  TU E DREDH MUSTAKUN E TU PI CIGARE

  VEZHGON ARMIKUN DEL ME PA N’DRITARE

  BURRA PO MDOKET QE SHKIJET PO RRASEN

  BAB E DAJ NA KOFT PERHAJR KJO DASEM

  ME GRA E FMI ME PLEQ E ME T’RI

  LUFTOJN JASHARAJT ME NI USHTRI

  PUSHKA E FITIMIT E THRRET KUSHTRIMIN

  O KEJT KEM ME DEK KSHTU E KEM DHAN BETIMIN

  HEU BESA BES NI BES E KEM DHAN

  PO JA KEM ME RRNU JA KEM ME U SHKRI TETAN.

  EMRIN ADEM E SYTE SI SHQIPONJA

  JAM HISTORIA VEÇ ME TRI SHKRONJA

  UNE JAM DRENICA QE TA NAL TURRIN

  E KAM DITELINDJEN BASHK ME FLAMURIN.

  TEKSTI E MUZIKA : GOLD AG
  ORKESTRIMI: WIRUSI
  VIDEO: MPRODUCTION
  Connect with Gold AG
  Instagram | instagram.com/arianagushi/

  iam.fanlink.to/ademjashari

Maid 🇧🇦
Maid 🇧🇦

Unë jam një Boshnjak, por e dua Adem Jasharin, Shqipërinë dhe Kosovën 🇧🇦❤️🇦🇱🇽🇰

Vor year
Daddy
Daddy

Respekt Bosnja!💪💪 🇦🇱🇽🇰🇧🇦🇺🇸

Vor 8 Tage
Tërnoci Madh
Tërnoci Madh

FREE BOSNIA ✌🏻👐🏻 ♥️ 🇦🇱🤝🇧🇦

Vor 6 Monate
ILLYRIAN {🇵🇸}
ILLYRIAN {🇵🇸}

🇦🇱🇽🇰❤🇧🇦🇧🇦

Vor 6 Monate
Afsch Ckyfvy
Afsch Ckyfvy

Kush. Na Don. Neve. Edhe. Na. E. Dojm. Bosnjen. Kan vujt. Nga serbi. Si. Ne. Me vjen keq.

Vor 7 Monate
Собир Халимов
Собир Халимов

*Respect from Tajikistan* 🇹🇯🇽🇰🇦🇱☪️

Vor year
Drenica
Drenica

Thank you brother and Selam.to Tajikistan ☝️

Vor 9 Monate
Mateo Jeličić
Mateo Jeličić

I really love this song,you are awesom people,you are our brothers..same blood,same culture,we are Illyrians like you,maybe you saw me on TIK TOK I am a guy with Albanian eagle on my chest,greetings from Croatia🇭🇷 God bless you all🇦🇱🇭🇷🇽🇰☪️✝️

Vor year
Arlind Hoxhaj
Arlind Hoxhaj

Respect

Vor 29 Tage
Milot Gashi
Milot Gashi

only Dalmatians are Illyrians in Croatia. So it's sure that Croatian population have also illyrian blood. But proto-Croats were not illyrians. Proto-Croats came in 7 century in today's Croatia and mixed with the Natives.

Vor Monat
two wavy
two wavy

@ILLYRIAN {🇵🇸} I am half Albanian I know the percentage of kosova & shiqiperia bro

Vor Monat
ILLYRIAN {🇵🇸}
ILLYRIAN {🇵🇸}

@two wavy Albania maybe 26% but since I live here I know better ☪️❤✝️ Anyway I have a Catholic friend from 🇽🇰❤

Vor Monat
two wavy
two wavy

@ILLYRIAN {🇵🇸} Kosove is 26% catholic ✝ and yeah everything else you said was right

Vor Monat
J. M.
J. M.

Bosnian people loves his brothers ans sisters from free Kosova!

Vor year
dmitar zvonimir
dmitar zvonimir

Lavdi Adem Jashari ✌️🇭🇷🇦🇱 respect from Croatia

Vor 11 Monate
Unknow -
Unknow -

Allah rahmet etsin. Sehit ADEM JASARI🇹🇷🇧🇦🇭🇷🇧🇦

Vor year
Viktor Valdes
Viktor Valdes

Allah'tan başka ilah olmadığına ve Muhammed'in onun elçisi olduğuna şehadet etti ..... Yaşar kabilesine şan olsun.

Vor 8 Monate
Viktor Valdes
Viktor Valdes

Amin

Vor 8 Monate
Uuonomyro Sclavo
Uuonomyro Sclavo

🇲🇪🇧🇦🇭🇷🇽🇰🇦🇱

Vor 10 Monate
Hamza Handzar
Hamza Handzar

Adem Jashari was a hero.Bosnia is with you brothers.💚🌙💚

Vor 2 years
Enver hoxha
Enver hoxha

Gold g e kam takuar ne Durres zoti i dhant jet sa malet rroft shqipria rroft kosova rroft flamuri ma i bukur ne bote 🇦🇱🇽🇰❤️🦅🖤

Vor year
Ante Zolo
Ante Zolo

Pozdrav mojoj Albanskoj braći! Borite se za svoj Narod! To je jedini smisao života... Pozdrav od brata Hrvata

Vor 10 Monate
mr kraft
mr kraft

Imate sreću što se ne granicite s albancima uzeli bih deo hrvatske

Vor 2 Monate
orthodox serb
orthodox serb

da su se kojim slučajem albanci graničili sa hrvatima bila bi mnogo veća klanica nego sa srbima, nemaš ti zdravog razuma...

Vor 5 Monate
Erion Kryeziu
Erion Kryeziu

thank you bro for these word

Vor 9 Monate
E Kosovo
E Kosovo

Ju lumt Shyhrete & Gold.👌 Për JASHARËT qdo fjal është emocionuese.🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱

Vor 2 years
SHaqir Aliu
SHaqir Aliu

q

Vor year
KeremBey
KeremBey

Adem jashari hero i madhe, pershendetje nga turqi. Lavdi republika e kosoves

Vor 2 years
Sefa Aslan
Sefa Aslan

@Fahredin Plava mëso të shkruash

Vor year
Florian R
Florian R

🇹🇷🇦🇱🇽🇰❤️

Vor year
Sh L
Sh L

Offff hallall ju koft Respekt per Adem Jasharin e Respekt per ju dy jeni te mrekellueshme.🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱DRENICA🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor 2 years
Klajdi Muca
Klajdi Muca

Nje falemderim te gjith vllezerve nga kosova per te gjith kontrributin per durresin 🇦🇱🇽🇰🙏🏻

Vor 2 years
Nderim Dema
Nderim Dema

Zoti ju past falur parajsen te gjitheve familjes Jasharaj edhe te renet e luftes clirimtare! Jehoftë Shqiptaria!

Vor 8 Monate
Albian king. Folower
Albian king. Folower

🇦🇱❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱 Respekt nga Fieri. RROFT KOMBI SHQIPTAR 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱

Vor year
Tube Lifestyle
Tube Lifestyle

ADEM JASHARI Adam Adam!! HE AND HIS FAMILY WILL LIVE FOREVER ALLAH RAHMET EYLESIN ❤️

Vor year
MOLOS TV
MOLOS TV

Respekte prej SHKUPIT SHQIPTARË🇦🇱

Vor 2 years
John Edward Alite
John Edward Alite

Dukagjin qofsh e bekuar nga i madhi Zot per gjithmon. Jam Tetovar jetojn ne Brooklyn-NY Ju pershendes Vellezerit DARDAN nga nje ILIRIDAS ❤️😘👍 SHQIPËR TY TE KEMI PRAPSEPRAP MËMËDHE 🇦🇱

Vor 2 years
Aurora I-M
Aurora I-M

Mr Shqiptar te rujt Zoti . 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor 2 years
Vahdet Sadiku
Vahdet Sadiku

Këng shum e bukur që ta shton krenarin, Bravo Shyhrete & Gold 🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰 një pershendetje edhe tekstshkruesit.✏🇦🇱

Vor 2 years
reco&juke
reco&juke

Kosova inşallah canınla ödediğin bu mücadeleyi unutmaz Adem jashari Rabbim rahmet eylesin 🇹🇷🇦🇱

Vor year
Gjeva Avdullahu
Gjeva Avdullahu

We won’t, as we didn’t still forget the war we had with Turkey for 500 years.

Vor Monat
Hafsa Ajruli RTE
Hafsa Ajruli RTE

Amin InshaAllah Abi 🇦🇱🇹🇷

Vor 11 Monate
Adelona Selvete Ferizi
Adelona Selvete Ferizi

Ju lumt Shyhrete e Gold respekt per Familjen Jashari e vendlindjen time Drenicen🇦🇱

Vor 2 years
Pellazgo Illyriens Aleksander Skenderbeu
Pellazgo Illyriens Aleksander Skenderbeu

Respekt të madhë për Familien Jashari 🇦🇱🦅🇦🇱❤️💋❤️🦅🇦🇱Adem dhe Hamz Jashari 🦅🇦🇱🦅🇦🇱🦅🇦🇱🦅❤️

Vor 2 years
Enes abdiu
Enes abdiu

Te dua shipni ma shut se veti

Vor year
Lala Haloo
Lala Haloo

CAVIT😊😗❤💋glaube Selam

Vor year
Kujtim Mustafaa
Kujtim Mustafaa

ğkkk. kim mmdd

Vor year
Berat Abdullahi
Berat Abdullahi

E ke te vertet

Vor 2 years
Vendime Kilaj
Vendime Kilaj

1

Vor 2 years
Don Boosi
Don Boosi

Lavdi Për kryekomandatin Adem jashari Tlumt Arjan Përshendetje i nderuar nga Mizafer syla 🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤

Vor 2 years
Markel Shahu
Markel Shahu

May our Lord offer peace and the forever Light in the Kingdom of our Father to our Hero Adem Jashari and the whole Jashari family who gave their lives for the freedom of the Albanian Nation. A family who fought a whole army. Glory for ever and ever , they are never forgotten, they are here every day with us...

Vor 5 Monate
Ardian Tushaj
Ardian Tushaj

I pa vdekshem legjendari Adem Jashari. Ju kendofte zemra gjithmone. Shume bukur. Gjithmone Shqiperi Etnike. Jemi nje.

Vor 2 years
Unknow -
Unknow -

Selam kardesler arnavutluk kosova cok yasa adem jasari Allah rahmet etsin Sehid .

Vor year
Drenica
Drenica

Alejkum Selam kardesler Turkey

Vor 9 Monate
wnnalis cioov
wnnalis cioov

Adem Jashari emri yte i paharruar per jete e mote..!!!🇦🇱🇦🇱

Vor 2 years
Mesa Mesa
Mesa Mesa

Hummirzoti🐁💜💛💞🐥🐤👌🇲🇰

Vor year
Leon T
Leon T

Hallall te koft oj moter Bravo 👍😘

Vor 2 years
Anna Stone
Anna Stone

I love 🇦🇱❤️️🇺🇸!! Zoti e bekoft ktret shqiptarin🙏🏻

Vor 2 years
Rrahim Gecaj
Rrahim Gecaj

Thenks

Vor 2 years
Shqiptar 07
Shqiptar 07

Flm edhe ty zemer

Vor 2 years
PATRIOT KODRA
PATRIOT KODRA

And i love it.. i love Usa

Vor 2 years
Besim Bošnjak
Besim Bošnjak

Respect from bosnjak 🇧🇦🇦🇱

Vor 2 years
musa kryeziu
musa kryeziu

@stojantulumba Kosova deri ne Aleksinac.

Vor year
pictorial art
pictorial art

@Medzi ¹0

Vor year
Cast i Postovanje Cast i Postovanje
Cast i Postovanje Cast i Postovanje

Sellam iz SANDZAKA svima dusmani sisajte🤣

Vor year
Alban Strakosha
Alban Strakosha

we do not need your respect!

Vor year
Artan Kryeziu
Artan Kryeziu

Family Jashari is 50 people (child and grandparents) who fought against an regular army of 10 thousands soldiers during 3 days ! Respect for life !

Vor 2 years
Arta Abduli
Arta Abduli

Suksese💕💕 2016-Dashnia e Nanes 2017-Vella e Moter 2018-Gyrbetqari 2019-Adem Jashari

Vor 2 years
PATRIOT KODRA
PATRIOT KODRA

@Arta Abduli 2020 vdekje tradhetareve

Vor 2 years
PATRIOT KODRA
PATRIOT KODRA

@zilfi abduli 2020 vdekje tradhtareve

Vor 2 years
Arta Abduli
Arta Abduli

@zilfi abduli flm💖💖

Vor 2 years
zilfi abduli
zilfi abduli

love you arta

Vor 2 years
Ekrem Gashi
Ekrem Gashi

Legjenda ka emrin Adem Jashari Dhe Meka e Shqiptarve është ❤👑Prekazi👑❤

Vor 2 years
Kaçaku Matjan
Kaçaku Matjan

A family fought against a regular army of serbia. This is how scare was sllavo-serbia from Adem Jashari. 50 people die men,woman,and children fighting like warriors in history.

Vor 2 years
DAS LEBEN SCHREIBT
DAS LEBEN SCHREIBT

@NashudChivas English

Vor 27 Tage
NashudChivas
NashudChivas

@DAS LEBEN SCHREIBT To je najveca glupost koju sam čuo ceo dan. Kada neko nema istoriju i od jednog siledžije koji drzi svoju decu kao taoce prave heroja

Vor 27 Tage
DAS LEBEN SCHREIBT
DAS LEBEN SCHREIBT

@NashudChivas they weren't stopped, they were offered several times to save themself, but they didn’t want to.

Vor 27 Tage
NashudChivas
NashudChivas

You think those 10 children under age of 16 wanted to stay there and fight anti terrorist units? Or maybe that idiot Jashari was as using them as a living shield after getting ultimatum to surender, or at least evacuate woman and children who cant fight. He is one big coward, ambushing police and hiding behind children.

Vor year
London city Channel
London city Channel

Faleminderit vellezerve tane te kosoves per cdo ndihme qe kan dhene per termetin ne shqiperi bota mund te bej shuma manovra per te na mbajt te ndare por bota harron qe zemra nuk ndahet 🇦🇱❤️🇽🇰

Vor 2 years
Arlind Hoxhaj
Arlind Hoxhaj

Zemra nuk ndalet e ke than bukur..tlumte goja

Vor 29 Tage
Abedin Arifi
Abedin Arifi

Jemi per SHQIPTARË E Shqiprisë, Jomo KOSOVARË.I KOSVËS edhe Shqiptarë i DARDANIS.

Vor 3 Monate
Shefik Jonuzi
Shefik Jonuzi

@Sem Mala e vertet jemi nje🇦🇱😍

Vor 5 Monate
Diedra Qollaku
Diedra Qollaku

Shummm mir kena per adem jasharin un jam drenica qe ta nal turrin ekam ditelinja bashk me famurin shum mir Gold dhe shyretja ju lum goja te dyve 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor 2 years
Roni FCB
Roni FCB

Ju lumte per ket keng, Gold je gjeni qfar texte ben 👏🏻💪🏼

Vor 2 years
Shefit Bushi
Shefit Bushi

Foto profil harta ma e bukur per nje Shqiptar real

Vor year
Farije Dobra
Farije Dobra

Ju kendoft zemra qè tè dyve ,jeni kengetar qè percillni vetem mirsi ,kjo keng e bukur ,ta bush zemren nvaj pèr ato trima qè i dhan popullit vet lirin 🤲🤲

Vor 2 years
kyokushinfightfull mma
kyokushinfightfull mma

Selam Kosovo Selam Albania from Turkey. Allah Rahmet Eylesin Adëm Jashari.

Vor 2 years
granit karaxha
granit karaxha

Aleykum salam are u nohxhi chechen bro

Vor year
Geni Ademi
Geni Ademi

Amin

Vor year
The Fraudulent Apostle
The Fraudulent Apostle

God bless the one who's gonna translate this masterpiece.. Faleminderit!

Vor 2 years
The Fraudulent Apostle
The Fraudulent Apostle

@RationalThinker Thank you very much bro. That's a great effort!

Vor year
RationalThinker
RationalThinker

THE NAME IS ADEM AND HAVE EYES LIKE THE EAGLES I AM THE HISTORY WITH THREE LETTERS (UCK) I AM DRENICA WHO STOPPED YOUR OFFENSIVE I HAVE MY BIRTHDAY TOGETHER WITH THE FLAG (Alb national day 28 nov). IN A GENEROUS SITTING GIVING BREAD AND WATER A GREAT FAMILY THAT THAT FEARS NO ONE MOTHER WITH HEADSCARF AND FATHER WITH PLIS (tradicional alb hat) THEY DIDN'T LET THE ENEMY COME BETWEEN THEM WE WERE OFTEN ATTACKED BUT NEVER GAVE UP EVEN WHEN THEY SHOOT WE KEEP SINGING WE CHANGED HISTORY FOR 100 YEARS, WE GIVE OUR LIFES BUT NOT OUR FREEDOM WHO PARTICIPATED IN THE MASS PROTESTS? WHO BECAME THE TERROR OF THE SERBS WHEN THEY ATTACK ED? THE BOY FROM PREKAZI THAT KNOWS NO SURRENDER ONE ALBANIAN RIFLE THAT STRIKES FEAR INTO THEIR HEARTS THE NAME ADEM JUST AS THE FIRST PERSON WITH A GREAT BEARD AND WHITE PLIS WHO IS THE ONE THAT STOPPED THE SERB OFFENSIVE IT IS HE WHO HAS A THE BIRTHDAY TOGETHER WITH THE ALBANIAN FLAG. THE NAME IS ADEM AND HAVE EYES LIKE THE EAGLES I AM THE HISTORY WITH THREE LETTERS (UCK) I AM DRENICA WHO STOPPED YOUR OFFENSIVE I HAVE MY BIRTHDAY TOGETHER WITH THE FLAG (Alb national day 28 nov). Just a quick one :)

Vor year
The Fraudulent Apostle
The Fraudulent Apostle

@A&D V. English if it's possible

Vor 2 years
Jimmy Juice
Jimmy Juice

A&D V. German

Vor 2 years
A&D V.
A&D V.

Ömer Faruk Atmaca English or German?

Vor 2 years
Martin Martin
Martin Martin

Te lum goja hallall shqipe🇦🇱🇦🇱🇦🇱🔥🔥🔥🔥

Vor year
arber pelasgo
arber pelasgo

Mknaqet zemra kur degjoj ket keng lavdi nga mirdita 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🦅♥️

Vor 9 Monate
Kujtim Selimi
Kujtim Selimi

SHQIPERI ETNIKE 🙏🙏😍😍SHQIPERI KOSOVE NJO JEMI E SHKIJET VEQ DISLIKE TJETER SEN ME BO SKA SHANCA MO👊👊👊BACA ADEM TRIMAT TU KAN RRIT DRENCIA RESPEKTE 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💖

Vor 2 years
Sahra Shala
Sahra Shala

Gjenerat mas gjenerate duhet te perulemi para LEGJENDES TON BAC ADEM DHE FAMILJES JASHARAJ.GOLD JE NUMR NJESH RESPEK NGA WIENA 🖐

Vor 2 years
Tarik 88
Tarik 88

Sellam from Bosnia to our Kosovare und Albanian Brothers

Vor 2 years
Pasha Bošnjak
Pasha Bošnjak

@ISA Ade yes and what captain Husein gradascevic did in kosova when turks attackd u guys? How many bosnjak shahids are there?

Vor 9 Monate
etnike bogai
etnike bogai

kenga ma e mir ne shqiptari 🤲🔥🔥🔥🔥♥️

Vor 2 years
Shyhrete Muharremi
Shyhrete Muharremi

Ju lumt këng shum qelluar. Un Jam krenare qe Jam e martuar ne DRENIC atu afer vendlindjes te Adem Jashirit Jam shum e lumtur qe ikam 2 djem dhe 2 vajza me rrej Drenic zoti te bekoft oj Drenic🤲🤲🤲

Vor 2 years
A
A

Te pershendes shum po me vjen mir si ndihesh ashtu se shum i kum nie ka thojn ku po ja kishe merzi pot qojke zoti qatu.

Vor 9 Monate
Azdren Duro
Azdren Duro

JEMI BIJT E ADEM JASHARIT 🙏🇽🇰🇦🇱💙💪

Vor 2 years
Vlera Elshani 123
Vlera Elshani 123

I will have to worry I will send a private Sub application form for the first time in to the same as far away as a reference to the same time 😊

Vor 2 years
Muhamer Akija
Muhamer Akija

@Leon Demaj 89öpp0

Vor 2 years
Met Tari
Met Tari

@Lumturije Shala 6y

Vor 2 years
Roal Arlo
Roal Arlo

Bravo gold Tani ni kenge per Termetin e shqipris e 51 viktimat e presim nga ti 🇦🇱🇽🇰😍🤩

Vor 2 years
reyann 02
reyann 02

Ju këndoft zemra gjithmon Shyrete Behluli &Gold Ag që ja kushtuat kangen shum te bukur heroit te Kosoves Adem Jasharit!

Vor year
Berat Abdullahi
Berat Abdullahi

Duhet shume respekt per Ademin dhe Hamzen sepae ato kan qen luftar dhe nakan shputuar dhe ne duhet ti kemi prap ata dhe ti duam shume me shpirt se ata kan qen luftar e kombit ton edhe Azem Galica ka luftuar per UCK edhe bashk me Shote Galica

Vor 2 years
Mire Shahinaj
Mire Shahinaj

Ju lumt bravo familjes jashari ishalla ni mahall bahen oh zot i madhi 🙏🙏🙏

Vor 8 Monate
liridon bytyqi
liridon bytyqi

Prekazi osht vatra e liris se Kosoves,Bac Adem Jashari osht figura e pare kombetare 🇦🇱❤

Vor 2 years
Fatmire Selmani
Fatmire Selmani

Ju knoft zemra gjithmon ju lumt jeni kengetar te pazavendesushem je i pavdekshem Adem Jashari je gjithmon ne zemren e shqiptarit

Vor 2 years
Jara Aliu
Jara Aliu

Rrespekt per ket kengetar qe ju kendon herojve bravo gold ag krenohemi me ty krejt lugina.👏👏

Vor 2 years
armin albin
armin albin

Adem jashari esht gjall per ne shqiptaret 😍🙏🙏

Vor 2 years
Belmin .L
Belmin .L

Un jam bosnjiak🇧🇦❤️ I love Adam jashari 🇦🇱❤️

Vor 2 years
Milot Gashi
Milot Gashi

@Alban Strakosha Bosnia i ka 3 President prej Dayton agreement. President Boshnjak, President Kroat edhe President Serb. Te tri Presidentet duhet me pranu Kosoven. Presidenti Kroat edhe Boshnjak e pranojne por Presidenti Serb nuk e njeh pra per ket arsye nuke pranojne.

Vor Monat
Alban Strakosha
Alban Strakosha

@mitro Kosova pse rrespekt? Bosnja kundër kosovës, nuk e njeh kosoven.

Vor year
mitro Kosova
mitro Kosova

Respek von KOSOVO in Bosna

Vor year
Alajdin Bafqari
Alajdin Bafqari

Kush e don bacin adem edum edhe na kof kush do ❤❤

Vor year
Krasniqi Sefedin
Krasniqi Sefedin

Respekt per deshmoret e kosoves UQK UQK. Zemra e shqiperis etnike.

Vor 2 years
L-M
L-M

Respekt shum keng e mir Lavdi gjith deshmorve te Uçķs 🔴⚫🔴⚫🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰

Vor 2 years
Vjollca Ramaj
Vjollca Ramaj

BRRAVO BASH E QELLUAR AH DRENICA IME 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor 2 years
Roma Fiore
Roma Fiore

Koplimenti e keni pike Zoti u Rujt jeni te pa' Arritshem nga as kush 💞❤️🇦🇱

Vor 2 years
SHQIPERI ETNIKE
SHQIPERI ETNIKE

👐👏🇦🇱RRESPEKT Shqipe 🇦🇱👏👐

Vor 2 years
MrFrank107
MrFrank107

Love this song!

Vor year
kras kras
kras kras

E kam ditlindjen bashk me flamurin🇦🇱🇽🇰🇽🇰

Vor 2 years
i Ilgi
i Ilgi

E te rujt Zoti ty e gjith Shqiptaret 👏👏

Vor 2 years
bardhi fatjona
bardhi fatjona

Kosov shiperi dy emrat me te bukur ne bote❤️❤️❤️

Vor 2 years
Ballkoni Vlora
Ballkoni Vlora

Zoti i Madh i Meshirotfe Jasharajt, dhe mallkofte tradhetaret.

Vor 2 years
Bajram Asllani
Bajram Asllani

Ky është rezultati kur bëhen bashkë dy ikona të muzikës Shqiptare. Hallallë ju qoftë!

Vor 2 years
Musliman Elhamdulilah
Musliman Elhamdulilah

Respekte pa fund per Komandantin Legjendar Adem Jashari 😍❤

Vor year
Josely Rohner
Josely Rohner

Faleminderit juve gijhte mirat nejt shqiptare flamurin 👏👏🇽🇰👐 shum me bet nusen talentin musqik puoullore bravo jem

Vor 2 years
Ardian Tushaj
Ardian Tushaj

Adem Jashari do te jete gjithmone krenari dhe legjende e trojeve Shqiptare. Ju lumte goja o bylbylat e Shqipes

Vor 2 years
A. H.
A. H.

Ndihem shum Krenare qe jam Drenicake 🙏🤲❤🍀

Vor year
Antonio Foroni
Antonio Foroni

Skenderbeu e adem jashari legjendat e kombit ❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤

Vor 2 years
Jara Ronaa
Jara Ronaa

E vetmja familje në trojet e shqiptaris Qka meriton ksi kenge ju dua nga zemra pershendetje nga ilirida e shkupit

Vor 2 years
tili ontop
tili ontop

Ju lumt Goja te dy ❤️🖤💪🏻

Vor 2 years
Nehat Abdullahi
Nehat Abdullahi

Hallall të qoft Goldi.Respekt nga Maqedonia❤

Vor 2 years
Florie Mani
Florie Mani

ohhh ju lumt ajo goj e ju kendoft zemra per ket keng kushtuar Legjendes se shqiptaris Adem Jasharit dhe Drenices Trime

Vor 2 years
rifat sadikaj
rifat sadikaj

Ju lumte dhe mos e leni me kaq... duhet te bani prap kange per kete burre dhe hero gjigand,trim dhe patriot i pashoq....dhe pa harruar edhe te gjithe familjen e tij. Zoti ju bekoft! Ju pershendes shume nga Londra

Vor 2 years
Bini Feta
Bini Feta

Bravo o zoti Ju SHPERBLEFT ME tmirat Juve 🙏🙏🙏🙏

Vor 2 years
PATRIOT KODRA
PATRIOT KODRA

Kenge Madheshtore ❤❤❤❤

Vor 2 years
Nanen Ty
Nanen Ty

Hallall ju koft per derisa bani qisi kenge e meritoni krejt pasurin Sidomos te rinjve qe po e harrojn prejardhjen . tpakten e ngojn edhe shpresoj qe sa do pak nihen krenar Vet i kam 20 vjet edhe jetoj ne gurbet po gurbetqart ktu spe mbeshtitin njani tjetrin Mu ba bashk na ma shum Shum ma shum kishim perparu

Vor year
Harii Hatulahu
Harii Hatulahu

Texti i jashtzakonshem, t’lumt djali i art 🇦🇱🇽🇰🙌

Vor 2 years
Visi Shkembi
Visi Shkembi

Lie rasha

Vor 9 Monate
Seldi Dervishi
Seldi Dervishi

Jemi 🇦🇱❤🇽🇰 si trrëmbemi armikut💪

Vor 8 Monate
Val kosova
Val kosova

LAVDI FAMILJES JASHARI DHE GJITH TË RËNËVE PËR LIRI. UQK RESPEKT 🇦🇱🇽🇰 - 5 6 7 Mars 1998

Vor year
Jeton Qazimi
Jeton Qazimi

Respekt pa fund familja Jashari 🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱

Vor 2 years
Adlea Jashari
Adlea Jashari

Mashalla Ooooooooo Zot sa kenge e bukur se 🔥🔥 na del nga zemra dhe nga shpirti dhe ju Ooooooo kngtart e shpipes ju kndoft zemra gjithmon.🤗🤗🤗👏🖐️

Vor year
Enbin Budima
Enbin Budima

LAVDI KOMANDANTIT LEGJENDAR ADEM JASHARI ❤❤

Vor 2 years
Ardiana
Ardiana

Hallall Ju qoft. Sdo vdes kurr ky komb I jonn. Hallall edhe. Gjiri nanes baca ademm je nje legjendar I gjall sdo harrohet me rrall e shekuj. Heroi ynn allahu te shperbleft me gjith familje ne xhenet inshallah .gold ag allahu te ruajt kudo qe je vllau jon ❤️🌹

Vor 2 years
itsme again
itsme again

Super kenge..Edhe Elvis Naci e ka pelqy .. Gold te lutem bej nje kenge edhe per kete termet qe shkuni Shqiperine.. E per viktimat.. te lutem!🤗

Vor 2 years
Xha jaho
Xha jaho

Respekt perjet shqiptarve dardanjs me vertet jan gjak i paster I fort Arbnore qe ja ndalen turrin fares ruso sllave me aq mundesi sa kishin 🇦🇱🇦🇱💪💪 big Albania 🇦🇱

Vor 2 Monate
shkoder loce
shkoder loce

Mrekulli kjo keng ju lumt ❤

Vor 2 years
Burim Ademaj
Burim Ademaj

Te lumt Arian je kenketari me I miri ne botë😍😍❤❤

Vor 2 years
Lauren Kasmi
Lauren Kasmi

Dora ju thafte kush i ben dislike Te lumte goja o patriot me respket nga vllai juaj shqiptar ne 🇬🇧 u rritshin me shume burra si Adem Jashari

Vor 2 years
O Mret
O Mret

🇦🇱PROUD TO BE ALBANIAN🇦🇱

Vor 2 years
Flamur Krasniqi
Flamur Krasniqi

monika laosi 100% 🇦🇱

Vor 2 years
Artan Xhafa
Artan Xhafa

Ju lumte goja rrespekte x ju dhe x trimat e Kosoves do ti kendohet kanga brez mas brezi 🇦🇱🙏💪

Vor 2 years
zilfi abduli
zilfi abduli

Bravo ju koft. Suksese patshi💕💕 [Shyhrete Behluli]😍😗😙❤💋 [Gold AG]😍😗😙💙💋

Vor 2 years
lona henri
lona henri

Super kenge ♥️♥️🇦🇱🇽🇰

Vor 2 years
Τιλα Νερτιλα
Τιλα Νερτιλα

Ju kendofte zemra gjithmone!!!

Vor 2 years
Albana Maxhuni
Albana Maxhuni

Dy artista te mdhenj per te MADHIN ADEM JASHARIN ......Lavdi e perjetshme ❤️

Vor 2 years
Neymar neymar
Neymar neymar

bafti hagjju

Vor year
Bex
Bex

BUKUREE

Vor 2 years
prvobijelopolje
prvobijelopolje

Ovo para srce,,,,,,Rahmet nasem bratu Ademu❤Junak nad junacima,,,,,,,,💪

Vor 4 Monate
Fatos Berisha
Fatos Berisha

👍🎼🇦🇱 Lavdi familjes Jashari dhe qith heronjeve ton

Vor 2 years

Nächster

Shkurte Fejza - Mora fjalë(Official)

4:52

Shkurte Fejza - Mora fjalë(Official)

Shkurte Fejza

Aufrufe 19 000 000

Arif Vladi - Jam Kosova e Shqiptarise

4:13

Arif Vladi - Jam Kosova e Shqiptarise

Arif Vladi

Aufrufe 4 400 000

Bella Poarch - Living Hell (Official Music Video)

3:06

Po I Bjen Era Retë E Zeza

5:22

Po I Bjen Era Retë E Zeza

Asim Gashi - Topic

Aufrufe 413 000

3000 англійських слів. Частина 2

26:31

3000 англійських слів. Частина 2

Multilang - учим слова

Aufrufe 23 000

Gold AG - Top tu baft pushka

3:57

Gold AG - Top tu baft pushka

Gold AG

Aufrufe 1 700 000

Shkurte Fejza - Mora Fjale (Official Video)

4:48

Shkurte Fejza - Mora Fjale (Official Video)

Shkurte Fejza

Aufrufe 1 500 000

Shaliani - Ti je i Gjallë (Adem Jashari)

3:01

Кінцева

3:54

Кінцева

DETACH

Aufrufe 19 000

DER NÄCHSTE ARC STEHT FEST! [Insel Sphinx]

8:40

DER NÄCHSTE ARC STEHT FEST! [Insel Sphinx]

One Piece Theoretiker

Aufrufe 135 235

DER NÄCHSTE ARC STEHT FEST! [Insel Sphinx]

8:40

DER NÄCHSTE ARC STEHT FEST! [Insel Sphinx]

One Piece Theoretiker

Aufrufe 135 235

Peter Shot Cleveland Jr

0:40

Peter Shot Cleveland Jr

NOT FamilyGuy

Aufrufe 4 676 917

Abenteuer im Schnee! | Blaze und die Monster-Maschinen

8:56

Abenteuer im Schnee! | Blaze und die Monster-Maschinen

Blaze und die Monster-Maschinen

Aufrufe 36 680

Arielle die Meerjungfrau 😂

0:21

Arielle die Meerjungfrau 😂

Mooz_Lee

Aufrufe 218 330