Gold AG ft Hysni Klinaku - Djali i Ushtarit (Official Video)

 • Am Vor 4 years

  Gold AGGold AG

  @ONIMA - smarturl.it/ONIMA

  Teksti dhe Muzika : Gold AG
  Orkestrimi : Fatos Canolli
  Video: M Production

  Gold AG ne Rrjetet Sociale:
  facebook.com/GoldAG.Legend
  instagram.com/arianagushi...

  Teksti:
  Djali ushtarit

  Po si je o I nderum po du me ti thon dy fjal
  E di qe nashta ju pengoj e po ju kerkoj me mfal
  Edhe pe di qe kto fjal jeni tu mi ngu prej zori
  Veq po ju prezentona une jom ni djal deshmori
  Teper jom I ri e me juve nuk po njihna
  Veq njo e di sigurt ti je kon ushtar i tina
  Do her vishe mas lufte me na pa e bojshe neren
  Po kaloj ni koh e tash mdoket na harrove deren
  Goxha fjal tmira kom ni per ty si fmi
  Veq burrnia jote paska met nfotografi
  Krejt kokni vesh ktu me kmish e krevat
  Po ku e din I ngiti kush e ka barkun that
  E aman mos u koritni hiq me mlut a po don
  Se kurr harami I juv mu te posht nuk em shkon
  Edhe gjaku I babes kurr uj ska mu ba
  Po veq dije qai gjak ty e kta ka mi vra.

  Refren:
  se un jam biri shqiptarit
  qe me te ju bashk luftuat
  jam Kosove djali ushtarit
  qe ju krejt sot e harruat.

  A e din qe e kom ni nan e nuk o mir me shnet
  O bir shokt e babes ton a I ke pa po mvet
  Eh lum ai baba jem qe u rahatu me koh
  Ma mir mu kon I dekun se shok me ju mu bo
  Se ai ket liri more ndryshe e ka prit
  Se dej sa u kon gjall kurr se ka vjedh e se ka shit
  E ju tonat ja bonet u bom gazi botes
  Na vini te dera veq kur tvjen vakti votes
  Veq ngo cka po t’thom tash le tjet hera e fundit
  E kurr mo per zgjedhje mos mu sillni rreth katunit
  Se djali deshmorit ma per juve ska vot
  Po du shpin me shit e me ik neper bot
  Veq jo vallahi jo ajo dit nuk ka me ardh
  Po ha buk e kryp e me faqe tbardh
  E juve falemneres qe na keni kthy shpinen
  Veq heret a von harami ka me jau zon frymen.

Gold AG
Gold AG

Abonohu per Gold AG --- http://youtube.com/GoldAGChannel?sub_confirmation=1

Vor 4 years
Meli Caka
Meli Caka

Bravo Gold na knaqe shpirtin me ket ze te mrekullushem bravoooo

Vor 3 Tage
Amir Desku
Amir Desku

@Fjolla Sherifi l0

Vor Monat
Remzi Bajrami
Remzi Bajrami

Videoklip pa droge ,pa para , pa makina , pa vajza te zhveshura , ksaj i thojn sukses dhe muzik , mirpo jo te gjith e ndjejn veten shqiptar qe te ndegjojn muzik si kjo .... 🔴⚫👐

Vor 4 years
Hata Hisenaj
Hata Hisenaj

💎💎💎💎💎💎

Vor 11 Monate
Arber & S
Arber & S

Ky koment, copy paste, perkthyer nga anglishtja ne shqip.

Vor year
Nazmije Hajdini
Nazmije Hajdini

GOLD AG a je reper

Vor year
Sylaj Sedat
Sylaj Sedat

@Alban rudi ⁰

Vor year
avdush veseli
avdush veseli

Nuk eshte normal Edhe 10 her me ngue ket keng,10 her me dalin lotet Respekt

Vor 4 years
Xhemi Asani
Xhemi Asani

Njejt edhe un akoma po e ndegjoj

Vor 10 Monate
Maria Szanto
Maria Szanto

Respite

Vor year
Ali Xheja
Ali Xheja

Shum e vertet vlla pajtohem me ty

Vor 2 years
Fatime Imeri
Fatime Imeri

Këng me shumë domethanje Bravo super këng

Vor 2 years
Klodian Pullover
Klodian Pullover

Ky Djalë është Poet. Unë vërtetë kam lindur në Shqipëri, por kur i dëgjoj këta këngë 😭 si fëmijë, se gjaku ynë është i njëjti!

Vor year
Thx Blxck
Thx Blxck

@Geri Bardhi Ani per hajr 😂

Vor 4 Monate
Geri Bardhi
Geri Bardhi

@Thx Blxck mesi Po pres te filloj bajrami

Vor 4 Monate
Thx Blxck
Thx Blxck

@Geri Bardhi Shqipetari ishte Shqipetar

Vor 4 Monate
Geri Bardhi
Geri Bardhi

@Thx Blxck kosova dhe shqipria ka vetem nje him dhe ai eshte himni I shqipersire

Vor 4 Monate
Ar Ar
Ar Ar

😔😔❤️❤️❤️🤲🏻🇦🇱🇦🇱KosoveSHQIPERI🇦🇱🇦🇱

Vor 7 Monate
Nikita Domi
Nikita Domi

He bre vllau jem njejtin fat paskemi pas ama baba jem u kthy mbas 18 vjetesh sikur nuk kishte ndodhur kurgjo harroi qe me la jetim 😢💔Insallah shpirti i babes tend pushon ne xhenet bre vlla kjo Eshte jeta 😢😢😢😢😢🙏🏻ama ne duhet te jemi gjithmon te forte 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Vor 2 years
blueibabygirl07
blueibabygirl07

Zemra ime 💖🇦🇱🇽🇰🙏⚘ this song is so beautiful, so deep without even understanding the translation. Touches my soul. 12.3.2021

Vor year
Drragoi1
Drragoi1

Is a story of an soon of a kosovan freedom fighter who died in action. He left his family in poverty the only thing he had was his life and he was glad to give for his country. He talk about the solders who fought under his father command who become politicians and corrupted and they forgot his family, left them in poverty. The only time they got in touch with the heroes family was when were election to get their votes.

Vor 9 Monate
ceti _99
ceti _99

Gold ag ti je patriot i vertet me gjak shqiptari brravo. Allahu t rujt, sikur 10 veta tkishim si ty shqipria do ishte ndryshe 🇦🇱🇽🇰❤

Vor year
Rebel A.K.A Unikkatil
Rebel A.K.A Unikkatil

Bravo Gold AG me këtë këngë t’i vetëm e ke treguar realitetin e hidhur, në këtë Kosovën tonë të dashur e të vuajtur. 😐😔

Vor 4 years
Jetlir Arifaj
Jetlir Arifaj

uroj qe qdo shqiptar ta ket ne zemer shqiperin si golden AG...

Vor 4 years
Dukagjinasi Strellc
Dukagjinasi Strellc

Ju lumte per kengen ky eshte realiteti qe eshte ne te shtrejten Kosove.I harruan te gjithe ata qe japen jeten per kete toke i harruan gjithe ata e ato qe dhane gjithcka qe ky vend te pavarsohet e te ece perpara ashtu siq deshen me mijera njerz qe derdhen gjak per kete toke.

Vor 4 years
Elda Shkurti
Elda Shkurti

Jooooo asgje nuk harohet!Respekt per ata qe dhan jeten🙏.

Vor 4 Monate
leo Qellopek
leo Qellopek

7pü

Vor 3 years
Eli Laç
Eli Laç

Me i miri i t'mirve Gold 👌🇦🇱 Kengetari qe djali im e ka idhull , nese zoti do ma plotesoje deshiren tim t'ka bej supriz djalit Tim ,ne festen e tij kur tè mbushe 18 vjec 💪 Zoti ishalla ma ploteson deshiren e shpirtit 🙏 ne 2022 🙏

Vor year
Arta
Arta

Mu rrenqeth mishi teksa po e dëgjoja kengen.Tekst shumë i ndjerë.Qofshin të paharruar trimat që luftuan dhe dhanë jetën për liri.Bravo bravo👏🇦🇱

Vor 3 years
ELENA Toys and Fun
ELENA Toys and Fun

Best Music comes from Gold AG. He raps from the heart he speaks the reality in Kosovo!

Vor 3 years
Elios Myftaraj
Elios Myftaraj

👌👌👌👌👌👌👌👌👏👏👏 Bravo që i jep kurajo patriotizimit,se ka humbur patriotizimi i vllazëris shqiptare...!!!

Vor 3 years
Marketin Skanaj
Marketin Skanaj

Beautiful song, so meaningful... çdo fjalë e kuptoj... krejt afër me diksjonin e Shkodres♥️🇦🇱

Vor 2 years
Resul Kurtishi
Resul Kurtishi

ALLAHU te nderoft qysh pi nderon deshmort e fmit e deshmorve Vllah arian zoti te ndimoft e Suksese ❤

Vor 4 years
Kelmend Meta
Kelmend Meta

I vetmi reper shqiptare qe bon kenge me kuptim dhe me vler hallall GOLDAG respekte.... Like!!!

Vor 3 years
albanian ever
albanian ever

Te lumt goja vlla nje gjak e nje komb urime kosoves të gjith shqiptarve 1 vit të mbar e sa me afer me me te fort albanian 💪💣🦅 ever

Vor 3 years
gentrit elshani
gentrit elshani

Kjo kang nuk e meriton vetem 1mil klikime po 12mil qaq sa jem shqiptar,edhe pse klikimet sjan sen po met vertet met rrenqeth kjo kang ❤

Vor 4 years
Hafirk _04
Hafirk _04

Gold AG 🙏🏽❤🇽🇰🇦🇱 O ty zemren ta hangsha more vlla

Vor year
Ansi Qendro
Ansi Qendro

2020 e perseri me rrenqethet mishi sa her e degjoj!Bravo Gold e me jete te gjate djali

Vor year
euro al
euro al

Je i madh ska me si ty,je i vetmi qe kur degjoj kenget e tua me ben te qaj ❤️❤️❤️❤️

Vor 3 years
ela ela
ela ela

Bravo kengtar qe kendon me zemer 👏👏👏👏

Vor 3 years
Leon. Sh
Leon. Sh

Njeri i Zotit Bravo💚💚🇽🇰🇦🇱❤️❤️

Vor 3 years
Denis Firi
Denis Firi

Thjesht kg e madhe per nje njeri qe i thot vedit shiptar je i madh vlla respekte👑👑

Vor 4 years
CISCO POLO
CISCO POLO

BEAUTIFUL SONG!!! 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor 3 years
Fatlum Osmani
Fatlum Osmani

Respekt shqipe 🇦🇱💪

Vor 3 years
DHURATA DORA
DHURATA DORA

Like nqs e pelqeni kete keng ❤❤❤❤

Vor 3 years
tanny x
tanny x

A po e pëlqen kongen a po e bon vec për like sp tho se sa fjal të bukura dhe të vërtet po thot po thu për like TANI KOMENTO KTO

Vor year
Mikael Hoxha
Mikael Hoxha

Super keng 👑👑👑

Vor year
Nazife Namani
Nazife Namani

Ajc

Vor 2 years
GG
GG

Me shkruaj ne snepcap

Vor 2 years
Fatima Ismaili
Fatima Ismaili

Allahu i udhzoft gjith rin i largoft prej punve te kqijaMamir buk e kryp e pa pun te flliqta

Vor year
Antoneta Gjinaj
Antoneta Gjinaj

O zot sa e bukur dhe per fat te keq e vertete 😢 😢 Lum familja qe te ka . I ke ato kenge me fjale te mrekullushme

Vor 2 years
ITACHI Pubg Mobile
ITACHI Pubg Mobile

gold ag me këto muzika te ëmbla po na bën për të qajt.Respekte nga Eron Brajshori

Vor 4 years
Alba Seferi
Alba Seferi

Kangetare ma te mir ne Bote 💞❤️🇦🇱

Vor 2 years
Lenti Kosova
Lenti Kosova

Fjalt e verteta🙏🏽❤️🇦🇱

Vor 2 years
Gledissa _youTube
Gledissa _youTube

Bravo kengetari me i mir qe egziston ne kosov e ne shqiperi 👌🏻👌🏻🙏🙏

Vor 2 years
H H
H H

Kendo. Mos u ndal kurr. Sa ma shum keng shqipe historike qe te kuptojme kthjellt bukur e te uroj shendet e jet te gjat nga USA🇺🇸🇦🇱🇽🇰.

Vor 2 years
Manushaqe Gjuni
Manushaqe Gjuni

Zemra te kendoft gjithmon Zoti te bekofte Sa e bukur kjo kenga

Vor year
Meti Romantik
Meti Romantik

Medet për ne, ju lumt për kët këngë, tekst tepër me vend dhe shumë i ndjeshëm, ka ardh koh e keqe nga shumë njerëz te poshtër., Ishalla ndryshojm për tmir se kshtu po shkojm drejt humneres., Me respekt luftari i lirisë i sfiduar i mbijetuar i një nga 4-5 pritat, një n'kufi e rëndë, Meti Strellc Zvicerr. 👏👍🇦🇱🤝🇽🇰🤝🇨🇭🤔😥

Vor year
Arnold Gjetani
Arnold Gjetani

Respekte shqipe 🇦🇱🔥 🇦🇱

Vor year
Hafirk _04
Hafirk _04

Ta hanghsa zemren more loqk ❤🙏🏽🇽🇰🇦🇱🦅

Vor year
armira armira
armira armira

Zoti te rujt shum shkelqyshum bravoo 👍👏👏👏 lum ajo Nana qe te ka rrit

Vor 4 years
Bäcker Loni
Bäcker Loni

Këngë me kuptimplot,respekt 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor year
Kostas Manuka
Kostas Manuka

Respekte pa kufi të këndoftë shpirti gjith jetës je legjenda e muzikës.🙏🙌🙌🤝👏👏👏👏

Vor year
TOSK
TOSK

Se un jam bir i SHQIPTARIT! 🇦🇱

Vor 2 years
Shqip Day
Shqip Day

Mos te harrojm luften, qe kane ra deshmoret per kete liri, per ne qe tash jemi tranu!

Vor 2 years
Mesa Mesa
Mesa Mesa

Selam u alejkum muslim bravo gold sum sum mir častu melodis vala🕋🕋☝️☝️👍🌹🌷

Vor year
Remzie Krasniqi
Remzie Krasniqi

❤❤❤një njeri i mirë e ka edhe muzikën e mirë . SUKSESE

Vor 2 years
Leonard Shala
Leonard Shala

Hallall super keng 👏 Nje realitet qe pi ndodh qdo familje deshmori 😢

Vor 4 years
deda de
deda de

Mos i harroni familjet e deshmoreve 😥

Vor year
Labinot Nishori
Labinot Nishori

Videoklip fenomenal me artistet me te merituar !

Vor 3 years
SHQIPËRIA ETNIKE
SHQIPËRIA ETNIKE

Shumë këngë domethënëse 👐

Vor year
Loni ElshNi
Loni ElshNi

Urine deshmor te liris🛫✈️

Vor 4 years
Ela Shehu
Ela Shehu

Me habit fakti se vetem ne Shqiperi dhe Kosove nuk rrespektohen ushtaret dhe deshmoret,nderkohe qe ne vendet e tjera rrespektohen dhe thirren "zoterinj te nderuar". Fjale me vend ,faleminderit @Gold Ag !!

Vor 4 years
Ela Shehu
Ela Shehu

Vetvetja35 e dini ju sa e kan rrogen ushtaraket ?Nder shtresat me te varfra jane familjet e ushtareve .Une studjoj politike dhe i di shume mire keto ceshtje. Po flas per ne Shqiperi.

Vor 4 years
Vetvetja35
Vetvetja35

Ela Shehu Gabim je! Vetem ne Kosovë dhe Shqiptari rrespektohen si teper ushtarët! Luftoj që të falenderohet në çdo kohë dhe me çdo meritë sikur që po ndodhë ne Kosovë?!? Apo luftoj se donte ta shpëton vetveten, Atdheun, njerzimin?? Ma mirë mos të kishin luftuar fare do (që sot marrin nga tri rroga ne buxhetin e shtetit deri sa ka njerz që vdedin unët në Kosovë) se vetem po dalin flleqësirat e tyre. Koti që luftuan kur në liri po e shesin/falin e coptojnë Kosovën siq ju konvenon. Nuk të kishte bërë keq ti percjellish pak lajmet! Lavdi dëshmorve dhe luftëtarve të vërtet e jo shumices hajna që thirren ne emer te UÇK-së si psh. Ramushi, Hashimi, Kadria e shumë të tjerë. Zoti i vraftë tradhtarët.

Vor 4 years
Besnik Kelmendi
Besnik Kelmendi

I madh je o GOLD ❤👍

Vor 4 years
Xhevi ivexh
Xhevi ivexh

👏👏👏👏👏👏👏👏 Respekte çdo kenge e jotja na emocionon Me i miri je 👏👏👏👏👏👏

Vor 4 years
albanian fieri
albanian fieri

Bravo gold ag jam nga fieri i shqiperis dhe jam patriot jetofsh 1000000 vite me shqiperi te bashkuar

Vor 3 years
fatlum diesel
fatlum diesel

Respekt per ata deshmor , e ata qe kan luftu pa kurfar intetesa mas pari . E jo si kta qe e keqperdorin tash poziten e vet ,pa shpirtat e te shkrejtit nuk e dijn se sdo te marrin asgjo me veti perveq tkqijat qe i kan bo ket dynja

Vor 2 years
Abida Misimi
Abida Misimi

Mbeta pa fjal👏👏👏Shum keng e mir me nje tekst te mrekullueshem❤

Vor 4 years
marjeta Palaj
marjeta Palaj

Je nje kengetar shume i larte uroj qe puna jote te njihet anekend e sidomos e shkruara jote ne tekste asht e paarritshme Zoti te bekofte e suksese te metejshme !

Vor 2 years
AGRON PAJAZITI
AGRON PAJAZITI

Bravo Bro Goja te Lumte !!!! Respekt gjaku Shqipes !!

Vor year
Diti tina
Diti tina

2019 like kush e ngon me RRespkt Gold Ag

Vor 3 years
FF GAMER
FF GAMER

@Gerta 1 2021

Vor year
Gerta 1
Gerta 1

2021

Vor year
BleronMaps Tv
BleronMaps Tv

2020

Vor year
Fatlind Qoqaj
Fatlind Qoqaj

like kush mendon se ky eshte kengetari me i mir shqiptar👍

Vor 3 years
Altin 78
Altin 78

Bravo per tekstin dhe interpretimin e kesaj kenge,ky eshte realiteti i hidhur jo vetem ne kosove por ne te gjitha trojet shqiptare!

Vor 4 years
Mario G&m
Mario G&m

Super kenge me te rrenqeth trupin,bravo.🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💪💪💪💪

Vor 3 years
Jeff
Jeff

Bravo Respekt, Die Stimme super, Die Instrumente super, Die Wörter super. Das was Du gerade singen tust, ist die Wahrheit. Du bist und bleibst ein super Sänger, Respekt Bravo.

Vor 3 years
Xeni Halmusaj
Xeni Halmusaj

Nje kenge plot histori dhe dhimbje mjer ai qe e humbi babin dhe sot te gjith numeroj milionat

Vor year
Toni Montana
Toni Montana

Gold AG Respekt për ty edhe për djemt e Ushtarëve

Vor 3 years
Landi Hysa
Landi Hysa

i vetmi kongetar qe esht patriot dhe kendon keng patriote gjigand je gold ag

Vor 2 years
Antian Jakupi
Antian Jakupi

o vlla ti definitivisht je kapaki pasha zotin, zoti tbekoft i madh Arian Agushi

Vor 3 years
Driton Geci
Driton Geci

Respect

Vor year
majka ti jedsm Jashari
majka ti jedsm Jashari

Respekt

Vor year
Rifat Kiqina
Rifat Kiqina

Dpn0rmda and Canada to be 5

Vor 2 years
Liam Payne
Liam Payne

Bravo gold ag je repisti me i mir shqiptar 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor 4 years
Ervin Belishta
Ervin Belishta

Ky eshte i vetmi tekst muzikor i cili eshte kuptim-plot por jo te gjithe e kuptojne! Ky djale eshte i vetmi kengetar per te cilin kam vertet respekt, edhe perse nuk e njoh ne jeten reale!

Vor 6 Monate
Fatmir Rrukaj
Fatmir Rrukaj

100% te verteta halla asaj nane qe te ka rrit ❤️🇦🇱🔥🔥🔥🔥🙏👍

Vor 4 years
Bejta Tahiri
Bejta Tahiri

Ju lumt kjo asht një kang me nje imazh te qmuar.Por ja qe jet vetem kang per fat te keq por mir asht me i sensibilizua kto gjana . Se me te vertet kemi devijua me ta madhe ne shum sfera te shoqeris.

Vor year
Eljesa Hoti
Eljesa Hoti

Gold Ag te lumt nje keng qe ekam degju disa herë ti kujtojm deshmorët qe kan luftu per ket liri qe e gezojm ne

Vor 3 years
Selio Rando
Selio Rando

Gold ag kengetari nr 1 👌👏

Vor 3 years
Erisa Kuka
Erisa Kuka

Je nje nje mrekulli ne muziken shqiptare bravo bravo 🙏🙏🙏🙏🙏

Vor 2 years
bekdien
bekdien

Kjo kange e pershkrun aktualitetin ne Kosove fatkeqesisht 😣 arian m'ke shti me kajt😢😢 Zoti e ndihmofte vendin tone se udheheqesit kurre jo😢🇦🇱

Vor 4 years
Altina veseli A
Altina veseli A

Respekt Gold AG 👍❤🎉

Vor 4 years
Bahrije Bytyqi
Bahrije Bytyqi

Po me rrenqethet lekura kur po e ndegjoj ket keng Respekt per juve

Vor 2 years
GEKO GEKO
GEKO GEKO

RESPEKT PËRGJITHMON PËR TY GOLD AG KËNDON 'ME ZEMËR' BRAVO.

Vor year
EniKoqiFan EniKoqiFan
EniKoqiFan EniKoqiFan

Hallall tkoft o Gold Ag,brravo per ket kong qe tonve na prek, e prek realitetin e sotit nvenin ton👏👏👏

Vor 4 years
06'Shendrit
06'Shendrit

Qekjo o kang e jo si kta tjert deri dje e deri sod 💪💪 Trupin ma terqethi teksti i ksaj muzike Rrespekt Golldi

Vor 4 years
gjithqka per gold ag
gjithqka per gold ag

EndriVEVO mir e ki valla se kur po nij do do me muzik gang gang cncnnn

Vor 4 years
Bushi Reina
Bushi Reina

Bravo gold ag një këngëtar super dhe bën këngë me kuptim patriotike shum Mir ja bën plehrave që harruan kaq shpejt

Vor 4 Monate
Erko Jun
Erko Jun

Love Albania

Vor 3 years
Hans Shqipe
Hans Shqipe

E ndegjoj shpesh ket keng Se isha vet qe perjetova luften Respekt U Q K

Vor year
hoha 12345
hoha 12345

o allahi te rujt o bir arjan oh ska si ti krejt boten oh allah nkujdesu per kit djal si per birin tim oh allah tuma ket trim ya rabbi i madhi allah amin amin amin

Vor 2 years
Dijellza Ibishi
Dijellza Ibishi

Kam met me goj hapur!!!!! Je me vend!!!!Sa ma shumë 👍!!! 😇💜💜

Vor 4 years
Adriatike Saiti
Adriatike Saiti

Bravo or djal kosove suksese shqipe 🙏

Vor year
Fitore Ramadani
Fitore Ramadani

Ska me Goldin Sukseset e tua skan te ndalur bravo krejt kang I ki qysh po ndodh ne ralitet BRAVO Ma I madhi je

Vor 4 years
Ardiana Marku
Ardiana Marku

Vargje tepe prekëse!!! Sytë me lot mu mbushen 😥😥

Vor 2 years
Anton Lufi
Anton Lufi

Krenar per ty Gold ag 🇦🇱🇽🇰

Vor 4 years
Astrit Boka
Astrit Boka

Respekt per ket kengetar,djalë me vlera

Vor 8 Monate
Hava Vllasa
Hava Vllasa

Rrespekt fjal me vend Klinak kojshija eti Gold je i mrekullueshm te lumt me kto fjal te bukura

Vor 2 years
albert mancini
albert mancini

Albert Hallall te Qofte Gold AG Se Me Te Vertet Keshtu Esht Por Ne Populli Duhet me u vet disu edhe kur te vjen koha e votave me i ndeshku ket HAJNAT Qe PO E VJEDHIN SHTETIN Qe Deshmoret e kan dho gjakin per me ndertu ket shtet Respekt Per Te Madhin GOLD AG.

Vor 4 years
Semavije Bafqari
Semavije Bafqari

Zemra e shqiptaris esht gold aga arjan agushi 👍🏼👍🏼

Vor 4 years
Kastriot Berisha
Kastriot Berisha

Hallall Gold AG thejsht ma i miri n'Shqiptari 🇦🇱

Vor 4 years
Rasim Gjinovci
Rasim Gjinovci

Pasunia shkon e vjen e kerkush nuk asht pergjithmon mbi ket dhe, vetem deshmori i atdheut edhe njeriu i mire e i drejte jeton ne menjen dhe zemren e njerzve!

Vor 11 Tage
Ramoel Edjan
Ramoel Edjan

Respekt për Gold Ag je me i miri hallall qumështi i nenes zoti te ruajt

Vor 3 years
Franco Nero
Franco Nero

Nga Korca jam, jetoj ne USA per 27 vjet Po kjo kenge eshte shume e ndjere e reale bravo ..

Vor year
Arti Zaimi
Arti Zaimi

Nje realitet I hidhur qe e ka pershkruar qart dhe sakte Gold AG,ne cdo vise qe ka shqipetar.BRAVO ✌️

Vor year
Ardenis Ibrahimi
Ardenis Ibrahimi

Albania fak ji

Vor 4 Monate
Ardenis Ibrahimi
Ardenis Ibrahimi

O holf

Vor 4 Monate
PUBG MOBILE
PUBG MOBILE

Bravo kjo osht kong jo si ato si nxjerrin prosituta lambo kjo esht kong bravoo respekte👏👏👏👏🇦🇱🇦🇱

Vor 3 years

Nächster

Gold AG - GUERIL

3:48

Gold AG - GUERIL

Gold AG

Aufrufe 3 000 000

Gold AG - Sofra e nanës

4:06

Gold AG - Sofra e nanës

Gold AG

Aufrufe 5 000 000

I Tried Flight Attendant Academy

15:05

I Tried Flight Attendant Academy

Michelle Khare

Aufrufe 379 139

Never Thought This Day Would Come!

14:54

Never Thought This Day Would Come!

Life Uncontained

Aufrufe 329 406

Gold AG ft Shyhrete Behluli - Adem Jashari

4:14

Gold AG x Afërdita Demaku - Lutja e nanës

4:16

Gold AG - Sokoli

3:39

Gold AG - Sokoli

Gold AG

Aufrufe 7 600 000

Gold AG - BABE (Official Video)

4:10

Gold AG - BABE (Official Video)

Gold AG

Aufrufe 5 300 000

Gold AG - Top tu baft pushka

3:57

Gold AG - Top tu baft pushka

Gold AG

Aufrufe 1 200 000

Gold AG - N'Deti (Official Video)

3:09

Gold AG - N'Deti (Official Video)

Gold AG

Aufrufe 10 000 000

ICH HAB NOCH NIE... (mit den Elevator Boys)

17:25

ICH HAB NOCH NIE... (mit den Elevator Boys)

World Wide Wohnzimmer

Aufrufe 155 801

Social media is fake #shorts

0:51

Social media is fake #shorts

Ray William Johnson

Aufrufe 15 562 455

Minions Zerstört☠️ #minions #nemo #disney

0:34

Snoop dogg disses the island boys😂

0:18

Snoop dogg disses the island boys😂

Tupacking

Aufrufe 5 186 308

Warum Vanessa? 🥲

5:25

Warum Vanessa? 🥲

Marvins Zweitkanal

Aufrufe 275 047

Kreide holen😂😰AlpaySanti #Shorts @Lewinray

0:25

Kreide holen😂😰AlpaySanti #Shorts @Lewinray

AlpaySanti Shorts

Aufrufe 194 308