Gold AG ft. Dava Gjergji - Bylbyli i Tropojes

 • Am Vor 10 Tage

  Gold AGGold AG

  Dauer: 03:53

  fanlink.to/BylbyliTropojes
  @ONIMA - smarturl.it/ONIMA

  @Gold AG ft. Dava Gjergji - Bylbyli i Tropojes
  Connect with Gold AG
  Facebook | facebook.com/GoldAG.Legend
  Instagram | instagram.com/arianagushi/

Diona Fona
Diona Fona

Kosova asht kosova♥️💙

Vor 4 Stunden
xxx xxc
xxx xxc

KREJT.SHIPNIJA.KA.BO.PER. KOSOVEN.BILE.PAK.MA.SHUM. SE.AMERIKA.SE.EUROPEN.NUK. PI.PERMENI.HIQ.SE.PER. EUROP.KEM.KAJ.LAJM.DURT.ME. KA.KREJT.POR.NUK.DUHET.ME. JA.HUP.POPULLIT.AMERIKAN. E.POLITIKS.AMERIKANE.❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🌷❤🌷🇺🇸❤🇺🇸❤🇦🇱🌷🇦🇱❤🌷🇺🇸❤🙋‍♀️

Vor 5 Stunden
xxx xxc
xxx xxc

HAJT..TROPOJ.HE. BUKUROSHE.JE.BUKUROSHE. QOSHEM..❤.QOSHE. RRNOFT.KOMBI.SHIPTAR. SE.ASHT.POPULL.TRIM.E. BUJAR.E.LIRI.DASHS.🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🌷🌷🌷❤❤❤❤❤🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️❤❤❤❤❤❤

Vor 5 Stunden
AimBOT 619
AimBOT 619

❤🇧🇦❤🇦🇱❤🇽🇰❤🇺🇸

Vor 6 Stunden
Violeta Aliaj
Violeta Aliaj

Shume bukur suksese

Vor 7 Stunden
Irgi Maxhunaj
Irgi Maxhunaj

Ropt ne pidh ai qe i ka bo dislike.... listen e dasmes juve qe e urreni veriun.....

Vor 9 Stunden
alida flus
alida flus

T'don Shqipria🇦🇱 Gold 🦅🔥

Vor 9 Stunden
Ubi Servina
Ubi Servina

me vjen keq per daven, qe i ka hyr ne valle me ket manipulatorin...

Vor 19 Stunden
Ubi Servina
Ubi Servina

patriotizmi i ketij paloqi esht vetem leku, na shan disa bash ato qe i than ne sy kusht ky. pyetni qka ka ber per kosoven, per xhamijat.. hiq kurgje ska ber. vetem ka rjepur lekura

Vor 19 Stunden
Ardiana Nikolli
Ardiana Nikolli

Super bashkëpunim bravo bravo🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰

Vor 20 Stunden
alida flus
alida flus

Bravo🇦🇱🇽🇰👌!

Vor 9 Stunden
Realisti Atdhetar
Realisti Atdhetar

ju knoft zemraa se kto jan kang me plot kuptim e me ndej.gold respekt oer ty vlla qe kret trimave po ja thur kangen

Vor 20 Stunden
Mati Gjoni
Mati Gjoni

Goja ju lumt e zemra ju kendoft

Vor 21 Stunde
Nexhmi Gashi
Nexhmi Gashi

Njkk

Vor 21 Stunde
MER Alerodis
MER Alerodis

O zot e kam degjuar 100 herë....kjo kengë është super

Vor 23 Stunden
Rakip Halilaj
Rakip Halilaj

Dava unë dija se është nga Gojani Pukës.

Vor 23 Stunden
Dita Gjoka
Dita Gjoka

Keng ce trrenqeth mishin sa her e nigjoi emocionohem,nfakt me tgjitha e goldit ,jan me tekste patriotike ce interretohen kac bukur nga goldi .ju lumt goja te dyve e ju kendoft zemra gjithmon

Vor Tag
Bujar Aliaj
Bujar Aliaj

ju kenoft zemra jeni te mrekullushem

Vor Tag
Besnik Mulaku
Besnik Mulaku

Tropoja jan ndoshta te varfer , po burra te vertet jan krenar me teopojen e gjith shqiptareve kudo qe jan

Vor Tag
Diart Panxha
Diart Panxha

😘😘

Vor Tag
Digitalb Tv
Digitalb Tv

Gold AG Dhe Dava Gjergji Rugoves me Kosova Deçan Shqipertar 🇦🇱💛

Vor Tag
madeinitaly shoes
madeinitaly shoes

Zemra ju kendofte Gjithcka bukur 😍Dava Gjergji ngelesh ikone fisnike e kenges shqiptare Shum suksese 👏🇦🇱🇽🇰

Vor Tag
Cal Wizzarak
Cal Wizzarak

🌸🌸💎💎💎💎💎💎💎💎✅✅✅✅🍀🍀🍀🍀🌸🌸 *Jezu Krishti është Zoti i vetëm i vërtetë! Një Zot që u ringjall prej së vdekurish dhe jeton përgjithmonë. Jezu Krishti është i vetmi i kualifikuar për të na dhënë jetën e përjetshme. shërojnë edhe trupat e tyre. (shiko lart në qiell dhe pyetje atë)

Vor Tag
Popcorn & Chill
Popcorn & Chill

Lufta ka perfundu por krimi dhe hajnia po lulezon.

Vor Tag
Nexhmedin Syla
Nexhmedin Syla

Jam Kuksian por Jam Njerz tmir fort Tropojant respekte

Vor Tag
Afrim Turkaj
Afrim Turkaj

Bravo🇦🇱🇽🇰👌!

Vor Tag
Besnik Jaku
Besnik Jaku

Ju knofte zemra sa bukur po e merrni jete e lumturi ne familjet e juja

Vor Tag
Elona Gogaj
Elona Gogaj

I love you❤

Vor 2 Tage
Nori Demiri
Nori Demiri

That’s what you call a kenge per patriotism. Ju lumet goja te dyve

Vor 2 Tage
BaniOfficial
BaniOfficial

Me beni subscribe ju lutem

Vor 2 Tage
Kujtim Xhepa
Kujtim Xhepa

Super ju lumt goja lavdi Deshmorve 👏👏🥇🥇

Vor 2 Tage
ardian Dervishi
ardian Dervishi

Ec aty o bishshshshshshsh

Vor 2 Tage
t.v. 45
t.v. 45

Arjan agushi fjithmon kendosh , lum flamuri qe te ka vlla,ja ke lan vetit 🇦🇱🙏kshu bashkohen shqiptart. Gjithashtu ju gzoft zemra dava gjergjit ' nji kshillim shum kengetar po e hajn ne shpin tende kujdes ne shkup kem lindur dhe do vdesim 🤝

Vor 2 Tage
Roland Shkurti
Roland Shkurti

COk

Vor 2 Tage
erland xhelaj
erland xhelaj

Shum kenge e bukur 😘😘🇽🇰🇦🇱

Vor 2 Tage
abbsnn cose
abbsnn cose

Respekt per Dava gjergjin dhe Gold ag je numer 1.🇦🇱🇽🇰🇩🇪

Vor 2 Tage
Aishe Baci
Aishe Baci

Ty mor djal të këndo shpirti për Shqipri e Kosov je një patriot i pa shoq zoti të rujt ty dhe familjen 🙏🤗

Vor 2 Tage
Stela Ylli
Stela Ylli

Zemra u kendoft !

Vor 2 Tage
abbsnn cose
abbsnn cose

👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲🤴🤴🤴🤴🙅‍♂️👬👬👬👬👬👬👬👬👬👬

Vor 2 Tage
Besmir Haziraj
Besmir Haziraj

Nr 1 😍😍

Vor 2 Tage
Kristo Zervo
Kristo Zervo

Ju lumte ai ze ...RESPEKTE...LE ta mare vesh e gjithe bota cdo te thote SHQIPERI .

Vor 2 Tage
Yllius Prizreni
Yllius Prizreni

Nga Tropoja ne Berish Vjen nje keng Lirije Vjen nga Zemra Shqiperis Nene Vjen rreze Lirije..

Vor 2 Tage
Albert Limani
Albert Limani

Bravo muzik e qellume 😍😍😍👏👏👏👏👏

Vor 2 Tage
Anna Stone
Anna Stone

2 💫💫Te 🇦🇱 !

Vor 2 Tage
Urim Azemi
Urim Azemi

Ferizaji🇦🇱 të dërgon të fala 💌 oj Tropoja trime🦅💥.

Vor 2 Tage
nsjznhs hsuznhz
nsjznhs hsuznhz

Superrrrrrrrrrrrrrrrtt dy ⭐⭐

Vor 2 Tage
Shauka Hodan
Shauka Hodan

Respekt per Dava gjergjin dhe Gold ag je numer 1.🇦🇱🇽🇰🇩🇪

Vor 3 Tage
Michele Balla
Michele Balla

TROPOJA KA QENE DHE DO TE JET KRENARIA E SHQIPERIS 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🙏

Vor 3 Tage
Michele Balla
Michele Balla

😘😘😘😘🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor 3 Tage
Shauka Hodan
Shauka Hodan

O t dhifsha n selak psikopat ,leht esht me kap kallash t pllastikes more mut, her n Qabe e her me kurva ben video .

Vor 3 Tage
Jeton Bajrami
Jeton Bajrami

👌👌👌

Vor 3 Tage
Sali Lokaj
Sali Lokaj

Arjan a bon me dit kur vjen ne deqan se tanaheret kom pas qef met taku

Vor 3 Tage
Gazmir Dema
Gazmir Dema

Veç sali berisha ishte nkem me serbin e jo me Kosoven

Vor 3 Tage
Princ Berisha
Princ Berisha

🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲🤴🤴🤴🤴🙅‍♂️👬👬👬👬👬👬👬👬👬👬

Vor 3 Tage
Princ Berisha
Princ Berisha

Princ6666

Vor 3 Tage
Princ Berisha
Princ Berisha

🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🧜🏿🧜🏿🧜🏿🧜🏿🧜🏿🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🤴🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤴🤝🤝🤝🤴🤴🤝🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴

Vor 3 Tage
Ena Seferi
Ena Seferi

Hallat te koft se ti je 1 edhe gjithmon ke me mbet ne heroj me kengen qe ke 👍👍

Vor 3 Tage
Lulzim Budini
Lulzim Budini

RESPEKT TE PA FUNT PER TY O VLLA GOLD AG PER 🇦🇱PATRIOTIZMIN🇦🇱 QE KE

Vor 3 Tage
Ajshe Dervishaj
Ajshe Dervishaj

🤝👍👌🏼🙏

Vor 3 Tage
Canan Tezcan
Canan Tezcan

Gold ag in milliyetçi arnavut duygularıyla prim kastığını düşünüyorum. İzlediğim klipleri beni böyle bir düşünceye itti yanlış olduğunu düşünen varsa bilgilendirebilir.

Vor 3 Tage
Mercedes-Benz Mercedes-Benz
Mercedes-Benz Mercedes-Benz

Tropoja zemra e kosoves 🔥🔥

Vor 3 Tage
Seb Gashi
Seb Gashi

Trradhtaret e Kombit Shqiptar me Dislike . Po ku ka sikur Zemra e Shqiptarise Tropoja Legjendare. Lavdi UCK

Vor 3 Tage
SOPHIE Xhaka
SOPHIE Xhaka

Si gjithemone Znj Dava Gjergji e pa pame RESPEKTE per ju e pa arritshme...

Vor 3 Tage
blueibabygirl07
blueibabygirl07

Love from America 🙏💖

Vor 3 Tage
blueibabygirl07
blueibabygirl07

@Breaking Point mirë faleminderit, po ti?

Vor 17 Stunden
Breaking Point
Breaking Point

@blueibabygirl07 Mire, ti si je?

Vor Tag
blueibabygirl07
blueibabygirl07

@Breaking Point çkemi from Michigan

Vor Tag
Breaking Point
Breaking Point

@blueibabygirl07 Hello from Massachusetts

Vor Tag
blueibabygirl07
blueibabygirl07

@Breaking Point po e di Gheg dialect very thick 😂😂

Vor Tag
Halil Celaj
Halil Celaj

Golld Qenef Turceli Magjypi ,mohoj Shqiptarizmin per fene .Ti dote mbetesh padhaporta e flliqur per shqiptaret.Merr caklat dhe kput qafen dhe shko Talliban, se semeriton te jetosh ne Kisove.

Vor 3 Tage
Lion Fr
Lion Fr

E dua Kosoven e Shqiperin jam n gjendje pa fine dyshimi me dhane jeten per kto troje, por ti o Gold ag je interesgji per pare pi perdorshe krejt metodat edhe ne kete rast me ate kallash t drunit ,kurr sti ngoj kanget tua.

Vor 3 Tage
Lion Fr
Lion Fr

O t dhifsha n selak psikopat ,leht esht me kap kallash t pllastikes more mut, her n Qabe e her me kurva ben video .

Vor 3 Tage
Ani Ani
Ani Ani

Brravo vlla kjo keng i shkon fatmir haklajt dhe trropojanve qe ben luft per kosoven

Vor 3 Tage
hoiy vinosa
hoiy vinosa

Si doni me pa kangen ë Re t'Goldit hajdeni në Kanalin tem zyrtar Gzim Rexhepi edhe degjoheni para se me dal 🇦🇱❤ Ju dua shum fansat ë Gold AG's! 😍😘❤

Vor 3 Tage
Tommy Gojcaj
Tommy Gojcaj

✊✊✊🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱✊✊✊

Vor 3 Tage
Sedat Kelmendi
Sedat Kelmendi

goldo ag ❤ 🇦🇱

Vor 3 Tage
mateo Dana
mateo Dana

DAVA GJERGJI ikona e muzikes gege . emer i gdhendur perfekt ne memorien e shqiptareve anembane . resp.

Vor 3 Tage
hoiy vinosa
hoiy vinosa

Ju lumtë goja Te dy te mrekullush 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor 3 Tage
Murad Kurteriç
Murad Kurteriç

MÜZİK GÜZEL BRAVO KOSOVA

Vor 3 Tage
CEMO SHKUPI
CEMO SHKUPI

#LAVDI Bylbyl Breçani.

Vor 4 Tage
Ermelinda Lajcaj
Ermelinda Lajcaj

Shuuuuum shum bukur te lumt dava por dhe kti ku ka knua me ty ini yjet e kombit ..zemrat e shqipes..ma bukur nuk ka kashkon ...❤👌😇

Vor 4 Tage
Mobiles Samsunga10s
Mobiles Samsunga10s

Kenga shqipe ta vlon gjakun 👍👏

Vor 4 Tage
Igli Mija
Igli Mija

Myte

Vor 4 Tage
Mario Jano
Mario Jano

Shume kenge e bukur, respekt per te dy kengetaret tane te dashur qe na dhurojne dhe na bejne krenare duke u kenduar trimave

Vor 4 Tage
sevdail sevdail
sevdail sevdail

Kshtu ekemi pas adet ne shqipteret brez pas brezi

Vor 4 Tage
M-M marku
M-M marku

Si gjithmone the best.👌👌👌👌☝️

Vor 4 Tage
Hoti Bujar
Hoti Bujar

Respekt gold je ylli shqiptaris Respekt 👍👍

Vor 4 Tage
erlis 24
erlis 24

Na bo naj kong per matianet,burrelin.

Vor 4 Tage
ema onuzi
ema onuzi

😚🥰💎

Vor 4 Tage
ema onuzi
ema onuzi

✌💎

Vor 4 Tage
Alberi Gashi
Alberi Gashi

,

Vor 4 Tage
Besa Plaku
Besa Plaku

Ju lumtë goja Te dy te mrekullush 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor 4 Tage
Ηλ.ελζ ελεζ
Ηλ.ελζ ελεζ

Sa bukur.ju lumte goja o yje.👏👏👏👏👏👏👏👏

Vor 4 Tage
vasil marashi
vasil marashi

Zoti i rujt te gjithe shqiptart.

Vor 4 Tage
selimi fadil
selimi fadil

Ju LUMT goja RRESPEKT

Vor 4 Tage
Deti.E
Deti.E

Flm gold qe ke respektu zonjen Dava gjergji ajo eshte e zonje e madhe respect per te dy zoti e bekoft kombin shqiptar

Vor 4 Tage
dutoiu hour
dutoiu hour

Pershendetje Speciale per Tropojen Malsin e gjakoves

Vor 4 Tage
misuyy fong
misuyy fong

🇦🇱✌️

Vor 4 Tage
Luljeta Gjeloshgjokaj
Luljeta Gjeloshgjokaj

Shum e bukur kenga Bravo👏

Vor 4 Tage
misuyy fong
misuyy fong

Shum bukur👍

Vor 4 Tage
Valentina V
Valentina V

🇦🇱❤❤❤

Vor 4 Tage
indrit tota
indrit tota

Superrrrrrrrrr

Vor 4 Tage
dutoiu hour
dutoiu hour

udhheq ket shqiptari

Vor 4 Tage
Muli Time
Muli Time

Goldi si gjithmon👍

Vor 4 Tage
Lulzim Gashi
Lulzim Gashi

O gold aga mir ike vnu flokt edhe ti ne turki bravo

Vor 4 Tage
Ramiz Biba
Ramiz Biba

shabsnçela

Vor 4 Tage
Artan Gega
Artan Gega

Ju kendoft zemra

Vor 5 Tage
DJ Skifter Mistreci
DJ Skifter Mistreci

Nji KOMB 🇦🇱 🇽🇰 Nji GJAK

Vor 5 Tage
Xhevdet Gashi
Xhevdet Gashi

Respekt per te dyt këngëtart jeni te Mrekullushem 👏👏👏👏👏👏

Vor 5 Tage
Osman Ruçi
Osman Ruçi

Ty të qofët hallall gjir i nanës.Të këndofët zemra gjithë jetën

Vor 5 Tage
Agim Kopani
Agim Kopani

Si ky djal lindin rrall.1 ne nje shekull

Vor 5 Tage
Lili Karfia
Lili Karfia

Une di qe Dave Gjergji eshte Pukjane🤔🤷‍♀️😏?!

Vor 5 Tage
viola ola
viola ola

O kosov zemer te kam

Vor 5 Tage
bodoy euir
bodoy euir

Un jam nga Lekbibaj, Zona Nikaj - Mertur Hajde like giith Tropojant e tan Shqiptart ktu 🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤🌹!

Vor 5 Tage
t.v. 45
t.v. 45

Pershendetje or vlla nga mergimi mertur guri gjakova

Vor 4 Tage

Nächstes Video

Gold AG ft Shyhrete Behluli - Adem Jashari

04:14

Dava Gjergji - 40 Vjet ne skene (Official Video HD)

1:05:57

Dava Gjergji - 40 Vjet ne skene (Official Video HD)

Dava Gjergji Official

Aufrufe 52 000

Event 12 - Atalanta - 2020 CrossFit Games

2:3:31

Event 12 - Atalanta - 2020 CrossFit Games

CrossFit Games

Aufrufe 1 004 025

Gold AG ft Albina Kelmendi - Prishtina

03:26

Gold AG - Sokoli

03:39

Gold AG - Sokoli

Gold AG

Aufrufe 4 000 000

Gold AG - Shqiptar (Official Video)

08:01

Gold AG - Shqiptar (Official Video)

MProduction

Aufrufe 13 000 000

The Showdown - Animator vs. Animation Shorts Ep 4

14:08

Kırmızı Oda | 8. Bölüm | "ANNE"

2:43:08

Kırmızı Oda | 8. Bölüm | "ANNE"

Kırmızı Oda

Aufrufe 2 445 244

Jetzt geht das wieder los...

4:07

Jetzt geht das wieder los...

inscope21

Aufrufe 682 856

Prototyp Ich bin nicht so eine !

4:08

Prototyp Ich bin nicht so eine !

Bodyformus

Aufrufe 150 809

Zümrüdüanka 16. Bölüm

2:17:43

Zümrüdüanka 16. Bölüm

Zümrüdüanka

Aufrufe 455 917