Gjiko - Maybach me shofer

Genci Dora
Genci Dora

2.8mln?! Wtf it must hav like 280 mln

Vor 2 Stunden
Ali Krasniqi
Ali Krasniqi

Bravo gjiko❤❤

Vor 15 Stunden
Fitore Sejdiu
Fitore Sejdiu

Bravo ma i miri 😍😍

Vor Tag
Martin Leka
Martin Leka

1:10

Vor 3 Tage
Valdete Uflla
Valdete Uflla

Me spot ma mire ish dal 🔥

Vor 4 Tage
Matriks Shpendi
Matriks Shpendi

Kjo asht kanga ma e bukur qe ka ba😉😉😉😉

Vor 7 Tage
Nashidehaxhiolli Haxhiolli
Nashidehaxhiolli Haxhiolli

Nice

Vor 8 Tage
Amir Saliji
Amir Saliji

Sgkfkcbirbdobdojjihhibihij&

Vor 8 Tage
Feim Telaku
Feim Telaku

andi

Vor 10 Tage
Feim Telaku
Feim Telaku

👍👍

Vor 10 Tage
Feim Telaku
Feim Telaku

like

Vor 10 Tage
Amza Fieri
Amza Fieri

je njesh

Vor 10 Tage
Amza Fieri
Amza Fieri

amc fjej

Vor 10 Tage
ķåmï ķåž
ķåmï ķåž

The most wonderful song of greetings from 🇹🇳Tunisia🇹🇳 to you 😚

Vor 10 Tage
Amza Fieri
Amza Fieri

njesh je

Vor 11 Tage
emamouil caco
emamouil caco

Maybach made in Albania

Vor 13 Tage
emamouil caco
emamouil caco

ALBANIAN STYLE of the BEST

Vor 13 Tage
Klotilda llapi
Klotilda llapi

Energjik je 👏👏👏

Vor 14 Tage
Babahahahahhwhs Bahahahqhjqjqjqhq
Babahahahahhwhs Bahahahqhjqjqjqhq

Bravo gjiko 👑👑

Vor 16 Tage
DjRed
DjRed

THIS SONG NEED A PERFECT VIDEO CLIP AMAZINGG

Vor 18 Tage
Hakan Eroglu
Hakan Eroglu

2:25 ten sonra hayranım

Vor 19 Tage
Gang Gang
Gang Gang

Te dua krejt shiptar

Vor 20 Tage
Melvin Slc
Melvin Slc

❤️ From Bosnia 🇧🇦🇦🇱

Vor 21 Tag
Erlind Kolana
Erlind Kolana

I Love albania 😎😙

Vor 21 Tag
emamouil caco
emamouil caco

Gjikooooooo bravo plako

Vor 21 Tag
emamouil caco
emamouil caco

O Gjiko me qe ke bër videoklip me Maybach dhe me Bugatti bëje dhe 1 me Ferrari I me Lamborghini mirë. Shumë suksese

Vor 22 Tage
Do** Camaj
Do** Camaj

Topp dudeee

Vor 23 Tage
Elina Heart
Elina Heart

❤️

Vor 23 Tage
Bjoris Xhepa
Bjoris Xhepa

like nese mendon se gjiko eshte me i miri i kengetarve

Vor 24 Tage
Tirana Tirane
Tirana Tirane

Tri vija adidas une i nuhas

Vor 28 Tage
arbereta krasniqi
arbereta krasniqi

King je GJIKO

Vor Monat
Rexhep Gashi
Rexhep Gashi

O pejon

Vor Monat
Rexhep Gashi
Rexhep Gashi

Hajde ne pej

Vor Monat
Rexhep Gashi
Rexhep Gashi

Shum e fort

Vor Monat
Hidajet Metalia
Hidajet Metalia

Bravo Gjiko♥️♥️😍😍😍😘😘

Vor Monat
1Tra_nce Æ Techno
1Tra_nce Æ Techno

E kam nis me 50 cent dhe 30 gram Coke 28 per me i hek 2 me i marr me shoke 💙 !!!! It's Lit 🔥

Vor Monat
Loresa Rexhepi
Loresa Rexhepi

😘😘

Vor Monat
manuel shllaku
manuel shllaku

Lirisht policia lejen tma merr 💲💲💲

Vor Monat
Mobile Shop00000
Mobile Shop00000

Shiko efort

Vor Monat
Mobile Shop00000
Mobile Shop00000

Booss gjiko

Vor Monat
nod p.i.n.t
nod p.i.n.t

Lirisht policia lejen le tma merr, se spom vyn kurgjo pa kerr. Yaaa yaaaa

Vor Monat
Shehrie Krasniqi
Shehrie Krasniqi

🙈🤙🏻🤙🏻🤙🏻🤙🏻

Vor Monat
Egzon Shabani
Egzon Shabani

gjikoooo

Vor Monat
Orli Alimusa
Orli Alimusa

Gjiko 👍👑

Vor Monat
leotrim Foniqi
leotrim Foniqi

brawo gjiki shaolin gang fuck you

Vor Monat
Elina Heart
Elina Heart

❤️

Vor Monat
ARKO 23
ARKO 23

Kuku Sa shume Autotune e krejt kta budalllt menojn se osht talent, me Autotune muned dhe mahmut ferati me knu qyshtu aj kuku

Vor Monat
Challange Videos
Challange Videos

Ska si gjiko ama qi po shan pe prish pak muziken ama ska si gjiko 🙌

Vor Monat
Armend Diamant
Armend Diamant

veq like duhet me ba gang gang

Vor Monat
Linda Duga
Linda Duga

Gjiko ❤❤❤❤❤🔥🔥

Vor Monat
Leondrit Sadikuu
Leondrit Sadikuu

o ta qifsha motren gjiko se one jam shaollin gang

Vor Monat
Kapiteni AL
Kapiteni AL

LIT

Vor Monat
Sabjan Shahu
Sabjan Shahu

O shofer o lukum jepi gaze pak mo shum 😉😏🚘🚗🚫

Vor Monat
Jetmir Fejzo
Jetmir Fejzo

Boss

Vor Monat
Elton toni
Elton toni

1

Vor Monat
King King
King King

RESPEKT NGA POGRADECI GJIKO BEN DALLIMIN SUPER KËNGË DO ISHTE AKOMA ME BUKUR ME VIDEOKLIP RESPEKT PER TY SHQIPE 🇦🇱🇽🇰

Vor Monat
adnan aliu
adnan aliu

Ju lutna uj mi jap popullit se e kalli kejt

Vor Monat
Ajan Salihu
Ajan Salihu

eagle

Vor Monat
Hamdi is
Hamdi is

Brravo Gjiko ma bossi je

Vor Monat
Xhoi kosta
Xhoi kosta

Kjo po qe esht keng

Vor Monat
Shqiptar - Epirit
Shqiptar - Epirit

Prsh nga Sanxhaku shum kenge e mir

Vor Monat
SAM TV
SAM TV

E ki idh

Vor Monat
Lumi Gashi
Lumi Gashi

Ta ha

Vor Monat
Feim Telaku
Feim Telaku

👑gjiko gucci andi👍

Vor Monat
TEAM
TEAM

3 VIJA ADIDAS UNE I NUHAS #ENERGJIKO

Vor Monat
Xhyla Jakupi
Xhyla Jakupi

Bravo

Vor Monat
Ervis Prela
Ervis Prela

Mos e krahasoni me disa pleqt t'lodhur si Shaolinat qe po mundohen t'rinohen n'mes t'pleqnis. Cilesia e muzikes verehet prej planetit tjeter se e kujt eshte me e mire...dhe Gjiko po ja u verteton kete gje. Nuk e di pse po lodheni duke degjuar ata...

Vor 2 Monate
Ervis Prela
Ervis Prela

Paramendoni o njerz : vec mixtape e jo album , pa beatat (muziken) e tij , pa videoklip , e vec me tekstet e tij edhe me rrepturen e tij dhe shihni cfare super kenge ! Shaolinat 1.5 milion shikime si kan me videoklip , Gjiko 2 milion... nje prej rrepereve me t'mireve ne estrade padyshim ! Shpresoj te mos bej mo konge komerciale dhe te vazhdoje underground , ne stilin e tij. Qendro vetvetja Gjiko , mos ndrysho ! Bej ate cka ben me mire , jo ate qe don shumica. Njejt sic ka bo Buta , apo Unikkatil ! Respekte plako !

Vor 2 Monate
joker albania
joker albania

gjikotheflyboy king in the estrad

Vor 2 Monate
Zymer Krasniqi
Zymer Krasniqi

o bravo GJIKO

Vor 2 Monate
Trap M
Trap M

Jallaa jalla Shofer ku mjetuu shkuuuu 😲 O ket Gjikon ton nkoncert ki me qu jaa jaa😍👌.

Vor 2 Monate
Name Changed
Name Changed

O shofer o pellumb je si llokum jepi pak me shum 😂

Vor 2 Monate
Klevis Ndoni
Klevis Ndoni

#GJIKO SUPER SONG ❤️❤️ 2:25❤️❤️

Vor 2 Monate
Redo Dervishi
Redo Dervishi

video clip when?

Vor 2 Monate
berat uka
berat uka

2m 🤩

Vor 2 Monate
JayJay Okocha
JayJay Okocha

Τι βρώμα έφτυσε ο τύπος ρε μλκες

Vor 2 Monate
Genti Shala
Genti Shala

Ma i forti je number 1

Vor 2 Monate
Verlind Shabani
Verlind Shabani

❤️❤️#kinG

Vor 2 Monate
Engjell YT
Engjell YT

Baba

Vor 2 Monate
Agron Hodaj
Agron Hodaj

#GJIKOBOSS

Vor 2 Monate
ADI GM
ADI GM

I ke lag krejt qull i ke bo #ENEGJIKo

Vor 2 Monate
MC Tiera
MC Tiera

Eyyyy, litttt bro 🔥🔥🔥

Vor 2 Monate
Mateo X boss
Mateo X boss

super bro

Vor 2 Monate
arber agolli
arber agolli

N.q.s e keni pare vidjon me shum se nje here like comentit😄😄

Vor 2 Monate
Adrian Nokaj
Adrian Nokaj

Shum fort

Vor 2 Monate
WIZARD tv
WIZARD tv

O shofer o llokum jepi gaz me shum

Vor 2 Monate
Pranvera Reqi
Pranvera Reqi

Gjiko energjiko shum mir loqk te kam 😍😍😍😗😗😗

Vor 2 Monate
Valentina Beshiri
Valentina Beshiri

Bravo Ghiko Energjiko

Vor 2 Monate
Liman Cuka
Liman Cuka

E ka kall

Vor 2 Monate
Shkelqim Krasniqi
Shkelqim Krasniqi

👌😉😀👍🎂

Vor 2 Monate
ToastyDan
ToastyDan

what language is this?

Vor 2 Monate
Sokol Berisha
Sokol Berisha

ToastyDan Albanian

Vor Monat
gentrit genti
gentrit genti

Ooo baba i repit. Gjikooo me shoferrrr 🔫🔫🔫😍😍😍😍😍😍

Vor 2 Monate
Drilonavdiu Drilonavdiu
Drilonavdiu Drilonavdiu

shaoullin sku sku 💦💦💦

Vor 2 Monate
Arsim Kabashi
Arsim Kabashi

Ma i forti

Vor 2 Monate
Shkelqim Krasniqi
Shkelqim Krasniqi

Lirisht lejen net ma merr

Vor 2 Monate
Arkiva Shqip
Arkiva Shqip

Sub... me plz

Vor 2 Monate
Arkiva Shqip
Arkiva Shqip

Sub me plz

Vor 2 Monate
Fisnik Tropoja
Fisnik Tropoja

Nal o shudder

Vor 2 Monate
Monda Ndoj
Monda Ndoj

bravo gjiko

Vor 2 Monate
BL endi
BL endi

🔥

Vor 2 Monate

Nächstes Video