Gjesti X Albos - Injorante

 • Am Vor Monat

  GJESTIGJESTI

  @ONIMA - smarturl.it/ONIMA
  Gjesti X Albos - Injorante

  Lyrics by: Gjesti & Albos
  Mix/ Master by: Albos
  Produced by: Albos
  Video by: IMAGINE

  Executive producer: Samed Potera
  Reina Entertaniment

  Booking: +38349444229
  Licensing: license@onima.co

  Connect with Gjesti on IG: instagram.com/gjestt/
  Connect with Albos on IG: instagram.com/albosofficial

Alesia Markuci
Alesia Markuci

Super kenge bravoooo cuna sherim per shpirtin e shte kjo kenge sa efiksuar jam sa mbaron e rikthej prap dhe nuk me merzitet fare ❤❤

Vor 4 Tage
ENIS
ENIS

Kte keng e kan kuptuar vetem ata qe e ndiejn dhe jan lenduar ne dashuri🔥

Vor Monat
Denisa Rryci
Denisa Rryci

​@White Rabbit 8th 7 up 8

Vor 14 Tage
Sokol Voksi
Sokol Voksi

@Niti Niti p

Vor Monat
Gezime Tusha
Gezime Tusha

Ok I’ll oj j jl😅o iokikokokoko on kiikik😅 😅

Vor Monat
Albana Bahtiri
Albana Bahtiri

Te gjjthe jemi lenduar dhe ajo plage eshte e pa sherushme,por koha na meson te jetojm me ate plage😥

Vor Monat
Niti Niti
Niti Niti

J

Vor Monat
Brumilda Karadimu
Brumilda Karadimu

Shum keng e bukur super gjesti 😘😘❤️❤️👌👌

Vor 7 Tage
AKIL
AKIL

Kenga me e fort qe kam degjuar deri me sot 👑👑

Vor Monat
Lina Dicktator
Lina Dicktator

O valla kta dy ta knaqin shpirtin sahere bajne vec hite jane kengtaret ma tmiret kta jane per big brother jo tjr😂😂❤👌❣🦋

Vor Monat
SHQIPE Cib
SHQIPE Cib

Heres tjter ilacet me orar

Vor Monat
Andi Kovaci
Andi Kovaci

Ke kopju komentin tim😂

Vor Monat
Eni Tiran
Eni Tiran

Kjo eshte nje nder kenget me domethenese per momentin 😍😍😍

Vor Monat
LEDRI
LEDRI

Te godet ne zemer kjo kenga me melodin qe ka 👏

Vor Monat
Sadi Sollaku
Sadi Sollaku

Te lumte goja gjesti dhe albos🎉🎉❤❤

Vor 8 Tage
PAL
PAL

Kjo kenge eshte e kendume prej shpirtit ❤ keep going Gjesti

Vor Monat
Melisa DB
Melisa DB

Kjo shkon per te gjith ata qe sjan me ata qe do te donin te ishin..miss you L💔

Vor Monat
SHQIPE Cib
SHQIPE Cib

T roni e ta kujtoni

Vor Monat
MARSEL
MARSEL

Super talent,super ze,videoklip me shume kuptim.🎉

Vor Monat
Olti Oltii
Olti Oltii

Kenge si kjo degjon vetem nga Gjesti dhe Albos!👏👏🥳🥳 Bravo djema

Vor Monat
fcbb
fcbb

Ku je kon prom, veq e di qe nxon nuk je kon ke mujt mem shkru ke mujt mem thirr Ke mujt mem thon po du zonin me ta ni Akoma akoma tkom ty nzemer Akoma akoma flen ti zemer

Vor Monat
ArKiMeD
ArKiMeD

Te jemi krenar qe kemi nje Artist si Gjesti 👏👏

Vor Monat
Besa
Besa

U deserve all the best in this world, your voiceeeeeee is so …😍😍

Vor Monat
SHQIPE Cib
SHQIPE Cib

Se ca ke shkru hajt e mere vesh

Vor Monat
Flor banaaa
Flor banaaa

Respekte per nje kengetar si pune jote🔥🔥

Vor Monat
Lina Lina123
Lina Lina123

Dy zêrat qetsi shpirtrore. Definitivisht teper bukur po kendoni sidomos bashk shum po shkoni❤

Vor Monat
Rexhep Alimi
Rexhep Alimi

O gjesti po ku ka artist ma tfort se ty, vazhdo kshu si ja ke nis ti ki me kon nr 1 i gjith Shqiptaris 🔥🔥

Vor Monat
Saranda
Saranda

100% talent bravo per muziken

Vor Monat
Enrik has
Enrik has

Wowww e ke djeg gjesti , hit pas hoti kurre mos u nalsh 👌 miliona t merituara

Vor Monat
tms77
tms77

Kjo kenge duhet te dihet si Himn prej t gjithve e meriton🎉❤

Vor Monat
SHQIPE Cib
SHQIPE Cib

Mos u merzit ka dhe m keq

Vor Monat
lajthiza
lajthiza

Gjesti eshte kengetar Unik.Cdo kenge qe e ben i kthehet ne Hit

Vor Monat
Amarildo Rama
Amarildo Rama

Bravoo Gjestii suksese te metejshme ne hitet pasardhese 👑👑👑

Vor Monat
Ersen Demiri
Ersen Demiri

Suksese Duo me emir shqiptare 🎉

Vor Monat
ArmandS6
ArmandS6

Suksese Gjesti, ishallah sa mshum hite cdo muj po t presim , je nr1

Vor Monat
Elona Hoxhallari
Elona Hoxhallari

@arjan taushllari qdo dit edhe 😂

Vor Monat
arjan taushllari
arjan taushllari

Cfare cdo muj cdo 2 jav

Vor Monat
vajzat e shqiperise
vajzat e shqiperise

Me ne fund nje kenge me shpirt❤❤❤

Vor Monat
Marinela Prenga
Marinela Prenga

TE LUMTE KENDON ME GJITHE SHPIRT... Gjeta ne kete kenge nje pjese te jetes time ♥️

Vor Monat
Gesti Cela
Gesti Cela

Suksese Vlla cdo kng prej teje Vec Suksess ka jep shum frytezim ❤

Vor Monat
Asi As
Asi As

Kjo eshte kenga me e mire qe kam degjuar😍😍

Vor Monat
miri Tropoj
miri Tropoj

Bravoo gjesti dhe albos.Jeni te mrekullueshem.💫💫

Vor Monat
Valezaa
Valezaa

Kjo eshte nje kenge per te gjithe ata qe kan dashuruar vertet ne jete🥹🥹

Vor Monat
Sadat Tafaj
Sadat Tafaj

Valezaa mir iki

Vor 11 Tage
GENTA Jahaj
GENTA Jahaj

​@White Rabbit f

Vor 12 Tage
OSMONI Osmoni
OSMONI Osmoni

bravo

Vor 13 Tage
ADOR
ADOR

Kjo kenge te godet drejt e ne zemer 🎯

Vor Monat
SHQIPE Cib
SHQIPE Cib

Ke ik ti sbohesh ma

Vor Monat
Griselda Lamaj
Griselda Lamaj

ky asht qetsim shpirti asht kenaqesi me degju kenket e tua plot kuptim je dashuriiii

Vor Monat
Alessia
Alessia

Sdi pse veq te kenget e Gjestit e gjej qetesine shpirterore ,bravo Gjest te falenderoj shume qe na bekon me muziken tone

Vor Monat
Qendrim Luzha
Qendrim Luzha

joo bee

Vor 4 Tage
Xhess xhess
Xhess xhess

ka njerez qe e ghejn veten shm tek keng Jo vtm ta degjojn

Vor 8 Tage
Genta Muliqi
Genta Muliqi

¹❤

Vor 10 Tage
Myzejene Domi
Myzejene Domi

Edhe mua keshtu me ndodh. Te fal zeri tij qetesi.

Vor 10 Tage
uziii
uziii

Gjest te falenderoj shume per muziken qe ben👑🤍

Vor Monat
Vip Shqip
Vip Shqip

Artist i madh je, meriton shume me shume , nder artistat underrated in Albanian music industry, you deserve to be top 5 at least ❤️❤️

Vor Monat
gang gangg
gang gangg

Definitely

Vor Monat
Brikenaa
Brikenaa

His voice is in my head❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥

Vor Monat
SHQIPE Cib
SHQIPE Cib

Ke t drejt pzzz

Vor Monat
Erblin Berisha
Erblin Berisha

Oooo zemren ty ta ha sa bukur këndon na knaqe me ket keng 100 her ne dit e ndegjoj ♥️🙏😘💣👌👌💫

Vor 19 Tage
Vlonjatii
Vlonjatii

Legjende e gjalle e muzikes 👌👑 King Gjesti

Vor Monat
MAKS
MAKS

Tekst esht i trisht po duhen dhe kto lloj muzikash ndonjehere🔥🔥

Vor Monat
INES
INES

Nje tekst shume i vertete ,respekte Gjesti e adhuroj stilin e muzikes tende❤️

Vor Monat
SHQIPE Cib
SHQIPE Cib

Mos u merzit ka dhe m keq

Vor Monat
Shpresa Mulaj
Shpresa Mulaj

Suksese , kenge perfecte!!!👌

Vor Monat
ALESIO 1
ALESIO 1

Gjesti veq vazhdo keshtu mos u ndal kurre te pakt jan artistet si ty qe kendojn me zemer

Vor Monat
Sandra Elshani
Sandra Elshani

🎙 🎼 këngë e bukur 💕 🇦🇱 Gjesti edhe Albos ( King's)💪👑

Vor Monat
Xhulio Doda
Xhulio Doda

Gjesti never disaapoints

Vor Monat
Joel Zenii
Joel Zenii

Shume emocione ka kjo kenge bravoo jeni me te miret

Vor Monat
Vip Shqip
Vip Shqip

Gjesti 10/10 every single time 🤩

Vor Monat
SANDRI YT
SANDRI YT

SUPER HIT VEQ SUKSESE DJEM MERITONI NGA SHQIPET KUDO QE JANE❤❤❤❤

Vor Monat
Artenida Koci
Artenida Koci

Teksti eshte kaq i trishte por edhe i bukur ne te njejten kohe❤👌🥰

Vor Monat
AZRA
AZRA

Gjestiii te falenderoj qe nje pjes te dhimbjes time e ke hedh ne vargje e i ke shtuar nje melodi per ta plotesuar😢😢💔💔💔

Vor Monat
ADORA
ADORA

Will u do any album soon? 😢 i just love your voice and need more and more musics froms youuuu 😢

Vor Monat
ITZ_KLODI
ITZ_KLODI

Sa keng e mir kjo 👏🏻❤️

Vor Monat
Geri Pepa
Geri Pepa

Shum i vra me duket nga jeta ky 😭💔😂😂😂😂😂

Vor Monat
LEONARD_OFFICIAL
LEONARD_OFFICIAL

Sportin tfort dhe moziken respekt 👍🖤

Vor Monat
Alesia Papa
Alesia Papa

Smund te ndaloj se e degjuarii🥺🥺😍😍😍 me pelqen shumeee

Vor Monat
Ornela Gaci
Ornela Gaci

Bravo 👏 Best song ever 😍

Vor Monat
DEA
DEA

Na bere te qajme me kte kenge 🥹🥹 bravo Gjesti👏😍😍

Vor Monat
SHQIPE Cib
SHQIPE Cib

Mos u merzit ka dhe m keq

Vor Monat
Gencii
Gencii

Zoti te ruajte Gjesti👑

Vor Monat
Ale Ela🫀
Ale Ela🫀

O çna e kenaqe zemer bre❤️‍🔥 sa me shpirte i kendon keto kenge ❤️‍🔥❤️‍🔥🫀🫀🫶🏻

Vor Monat
SHQIPE Cib
SHQIPE Cib

E meritoni

Vor Monat
Donna
Donna

Ti je antistres na gëzon më këngët tua, përcjell mesazhin dhe na gzon njëkohësisht 🥰 bravo ❤

Vor Monat
SHQIPE Cib
SHQIPE Cib

Faleminderit

Vor Monat
erika bregu
erika bregu

Kjo vertet eshte nje super dashuri si kenge🥰🥰🥺

Vor Monat
SHQIPE Cib
SHQIPE Cib

Edhe ti sje keq

Vor Monat
Óscar geovany Acevedo Vázquez
Óscar geovany Acevedo Vázquez

Me encanta 🙃🙃

Vor Monat
fetije isufi
fetije isufi

Gjesti dua te me zhgenjesh njehere Sepse gjithmone behesh ma teper i adhurueshem😮😂

Vor Monat
BERTI
BERTI

Kenge qe prek shpirtin e cdo moshe definitivisht…

Vor Monat
Shqeri e ombel 🍰🤤
Shqeri e ombel 🍰🤤

Qa shtu ashte 🥹☺️

Vor Monat
Eliservis Shopeli
Eliservis Shopeli

Shum bukur ju lumt goja 😊😉😉😍😍

Vor 16 Tage
Joana Culi
Joana Culi

👏👏👏❤️❤️ Super keng ju lumte

Vor Monat
Aron Reçi
Aron Reçi

Kenga qe adhuroj

Vor 18 Tage
Umit 682
Umit 682

Nubava Pesen Bravo Momcheta ❤🔥

Vor Monat
doni berlin
doni berlin

Respekte nga Shqipet e Berlinit

Vor Monat
liridona Berisa
liridona Berisa

Super Albos👍mach weiter soh 🌟

Vor Monat
Meddi Hasani
Meddi Hasani

Perfect duo 👌🏽👌🏽

Vor Monat
Ajshe Krasniqi
Ajshe Krasniqi

Kanget me te mira dhe kengetart me te mir ne bot bravo

Vor Monat
ALEKS
ALEKS

Suksese me hitin e ri🔥🔥🔥🔥🔥🔥

Vor Monat
Lul Berisha
Lul Berisha

Suksese shum kang e bukur osht ❤️🔥

Vor Monat
Genta Kuqja
Genta Kuqja

Super talent je ❤️❤️

Vor Monat
SHQIPE Cib
SHQIPE Cib

Faleminderit provo mund tja dalesh dhe ti cdo gje arihet ne jet

Vor Monat
Klarisa Karriqi
Klarisa Karriqi

Masterpiece 🔥

Vor Monat
GJASULAAA
GJASULAAA

Po ky eshte thjesht nje super hittt qe te prek telat e zemres

Vor Monat
Krenar Shala
Krenar Shala

Skom fjal besoj se shum kush e ka gjet veten ne ket keng se edhe une e kom gjet veq suksese

Vor Monat
Artur
Artur

Je thjesht Talent 💣💣

Vor Monat
LAB
LAB

Gjesti dhe Albos cfare bashkepunimiii❤️‍🔥👌👌👌

Vor Monat
hipphopshqip
hipphopshqip

the HIT of the YEAR!🏆

Vor Monat
Selenaa
Selenaa

Jam ne makine dhe kjo kenga paska super vibeeee 🥰🥰🥰

Vor Monat
Lusjana Qosja
Lusjana Qosja

Super keng🥺❤👏

Vor 27 Tage
Mc-Attom
Mc-Attom

Nje pjes shpirtit temen ty ta dhash ❤❤❤K❤❤❤

Vor Monat
Tea2020
Tea2020

Per Ata qe kan dashuruar kjo keng eshte si plumb ne ❤

Vor Monat
LisaxD94
LisaxD94

When is this song on Spotify ? 😍😍

Vor Monat
Elsi Dika
Elsi Dika

E vetmja keng qe e ndiej me zemer ........

Vor Monat
Denisa Bejtja
Denisa Bejtja

Super kenge bravo gjesti

Vor 27 Tage
Shyhret Sadiku 💎👌
Shyhret Sadiku 💎👌

si gjithmon te lumt goja Respekt për ty gjesti suksese ❤️

Vor Monat
SHQIPE Cib
SHQIPE Cib

Faleminderit shum Shyhrete Beluli🙏🏽

Vor Monat
Lejla Toshkollari
Lejla Toshkollari

Best song everrrrrrrrr ❤❤❤❤❤❤ Best Duoo 🎉🎉🎉 ❤❤❤

Vor Monat
Kasto Fan
Kasto Fan

Best Duo 🥰❤️❤️

Vor Monat
AMI
AMI

Tekst i kenduar me emocionnn 🥺🥺❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥

Vor Monat
Olga Karapetrova
Olga Karapetrova

Благодарю!❤

Vor Monat
My Shqipez
My Shqipez

Kjo muzika duhet t jet patjeter virale ne tiktok👑👑letss gooo

Vor Monat
artiola tresa
artiola tresa

Sinonimi i kesaj kenge=OBSESION 🚨🥲🥲

Vor Monat
SHQIPE Cib
SHQIPE Cib

Gjendje paniku

Vor Monat
paola kadi
paola kadi

Gjesti je shume i veqant krejt support duhet me kon ma nalt he deserves everything

Vor Monat
cllevio44
cllevio44

Je baba per ksi lloj kongsh , respekte nga Lushnja 👍

Vor Monat
ADEL
ADEL

Imm cryinggg literally 🥲🥲💘💘💘 t’du Gjesti💜

Vor Monat
Sacrifice O59
Sacrifice O59

Kanga fantastike ni pjes te klipit ka inqizu ne fushë kosoven e bukur

Vor Monat
Roeldi Ada
Roeldi Ada

Super Bravo 👏👏👏🔥🔥🔥

Vor Monat

Nächster

Getinjo x Ana Kabashi - Je e vetmja dashuri

2:58

Ermenita - Malli (Official Video 4k)

3:08

Ermenita - Malli (Official Video 4k)

Ermenita

Aufrufe 10 000 000

Wizkid - Money & Love (Official Music Video)

3:16

Florian Tufallari ft.Landi Roko - Tingujt e kitares

3:33

Princ1 - O Rrush (Official video 4K)

3:26

Princ1 - O Rrush (Official video 4K)

Princ1 Music

Aufrufe 2 000 000

Flamur x Ilir - A me mendon ( prod. by Monkey Music )

2:25

Shkurte Gashi x Buraku - Malli ( Prod. by - Bini Diez )

3:07

Shkurte Gashi x Buraku - Malli ( Prod. by - Bini Diez )

Shkurte Gashi (Official)

Aufrufe 14 000 000

SAMANTA - ALO

2:59

SAMANTA - ALO

Samanta

Aufrufe 5 200 000

Hajmali

3:04

Hajmali

Various Artists - Topic

Aufrufe 381 000

GJESTI - U HALITE

2:49

GJESTI - U HALITE

GJESTI

Aufrufe 14 000 000

Je e vetmja dashuri

2:47

Je e vetmja dashuri

Ana Kabashi - Topic

Aufrufe 143 000

Gzuz & Bonez feat. Olexesh - Nix zu tun

2:18

Leony - Holding On (Official Music Video)

3:04

reezy - SHOOT (Official Video)

2:54

reezy - SHOOT (Official Video)

reezy

Aufrufe 287 706

MIAMI YACINE ft. AZAD - DRILL MA DRILL

2:57

MIAMI YACINE ft. AZAD - DRILL MA DRILL

Miami Yacine

Aufrufe 157 254

Kolja Goldstein - Metadata (Official Music Video)

3:51