Gezuar me Qumilin 2015 - Djali ndahet nga baba

 • Am Vor 7 years

  QumiliQumili

  Onair Media - smarturl.it/Onair.Media

  Follow Qumili on…
  FB: smarturl.it/QumiliFB
  IG: smarturl.it/QumiliIG
  Subscribe: smarturl.it/QumiliSubscribe

  © & ℗ Qumili & Onair Media. All Rights Reserved

mimoza gjermani
mimoza gjermani

humoristi ma i miri ne shqiptari zotri sevdai ashtu edhe djali pota njek rrugen tande legjend 👍👍

Vor 5 years
TonY Roley
TonY Roley

E vertet qe prindi smundet me ja kthye shpinen evladit te vet por as evladi hallall smundet prindit , te lumte per kete skeq Sevdai

Vor 3 years
Besfort Uka
Besfort Uka

ih allah bre kja osht tamon ngjarje e vertet qe ndodh ne ditet e sodit. ...vet jam prind i 2 femijeve qe 6 vite ktu ne gjermani..zoti Moss na provoft kurr me ksi raste te tilla se valla keq koka ..

Vor 6 years
Mirsad Korllak
Mirsad Korllak

respect me lot mbone legend e gjall

Vor 5 years
Besi Saliu
Besi Saliu

Nese si Respekton Prinderit,ste duhet asnje respekt tjeter...O Zot me lot kam qare😓😓

Vor 2 years
mimoza gjermani
mimoza gjermani

prindi duhet mu rrespektu se prindi asht gjeja ma e shtrejt edhe gruja duhet mu rrspektu amo jo prindin me qit posht zoti e denfot at femer qe e shtin burrin per prind o sevdai mke na me vaj😥😥😥

Vor 5 years
Valbone Shala
Valbone Shala

Realitet ne Kosov Shum lypin mu nda prej prindve e Smujn me udhheq jeten as financen Prindi Se Prindi . A jasht esht diqka tjeter Ktu duhet pun jo fjal Edhe pa prind e vllezer e motra duhet paqare me dal ne krye Duhet krejt vet me krahet e tu me jetu Plus ju qon para kesh Dhe Ne Kosov Dhe atje kan qu kry Djemt e Rejat I akuzojn Prind.Se vet sjau don punen e ktu kan qef me jetu vet. Kur lyp vet duhet me kan i Zoti me perballu jeten.Ska ather valla bab vella moter Ather ti Gjen Gruja Parat Se po shihet veq per Financ po don Te Afermit Se jo per afersi

Vor 2 years
As Sabirun
As Sabirun

Eh po sot qysh ka ardhur koha do prind që kan pshur traditat dhe i qesin fëmijën liri kishe demokraci, me bo kurvëri e tonat tzeza, Mos shpresojn mi pas fëmijët qysh duhet afër, as mos befasohen. Kur i prin mbrapsht mos ki dert se ka met shku mbrapsht! Shumë Kosovar nuk Jan për demokraci se nuk Din me jetu me demokraci. Demokracia nuk ësht për me dal Mensh!

Vor 3 years
Dano Intuitiv
Dano Intuitiv

o zot me lot kam kajt... të lumt sevdai radogoshi me i miri aktor

Vor 6 years
DARDANIA🇦🇱
DARDANIA🇦🇱

Pse kajshe kjo o me qesh jo me kajt🤔😂😂😂😁😄😅

Vor 8 Monate
LORI FF YT
LORI FF YT

hahahahahah

Vor year
Feri 1245
Feri 1245

Edhe mu saher um mushen syt lot

Vor 2 years
Blend Krasniqi
Blend Krasniqi

? albanischer

Vor 5 years
Blend Krasniqi
Blend Krasniqi

malzuzaku

Vor 5 years
Mirsad Prishtina
Mirsad Prishtina

lot lot lottt 😢 hallall zoti jau boft dyve per kit skeq kaq reale t vertet

Vor 4 years
Brendon Leonard
Brendon Leonard

Ne fund asht loty ne zemer ..Bravo

Vor 3 years
Dani shalla
Dani shalla

😂😂😂😂😂😂 artisti numer 1 shiptar si ti sban ma nana 😂😂😂😂😱

Vor 5 years
Xhihad Poniku
Xhihad Poniku

Nje video emocionale ju lumt per ket video ska bir nane qe e ndan djalin edhe baben

Vor 4 years
elmirand kryeziu
elmirand kryeziu

shume shume skeq i fort kuptohet legjend e gjal

Vor 7 years
qendrimdinaj Dinaj
qendrimdinaj Dinaj

brravooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Vor 5 years
Arbër Bardhaj
Arbër Bardhaj

Vetem kjo ka qene per te qar jo per te qeshur

Vor 6 years
Arber Kozhani
Arber Kozhani

komwdii ashummm domethensee dhe shum prekseee mee lott te ben sa do her qe ta shikojsh te lumt aktori yn i dashur Sevdai Radogoshii me i mirii

Vor 2 years
Shaban Hasani
Shaban Hasani

O zot po mir e kan lujt ☺️👍🏻👌🏼

Vor 2 years
As Sabirun
As Sabirun

Ketë pjesë e paska veçantë për budallt e sodit që nuk ja din vlerën e kulturës tonë, as djemt as qikat. Shumë fundi mirë ke!

Vor 3 years
Gazmend Hoxha
Gazmend Hoxha

Kurr mos u plakshi jeni njerzit ma real.humor dhe xhdo te vertet zoti ju rujt ishalla☝️🙏✌️

Vor 9 Monate
Vlorian Zeneli
Vlorian Zeneli

legenda e gjall

Vor 5 years
fatjon osmanaj
fatjon osmanaj

Nja nga humoret ma te Mira se ka bo qumili bravo legjend je

Vor 3 years
tony montana
tony montana

LEGJEND E GJALL JE BACI QOMOL

Vor 5 years
Shpendi Mejzini
Shpendi Mejzini

Sevdai shum je legend e gjall i shkeq per te qare jo per te qeshe brrrrrrravo

Vor 2 years
Remzije Vokshi
Remzije Vokshi

Bravo Nr 1 dyt jeni

Vor 2 years
Fl Lutzx
Fl Lutzx

Gjithmon kaj kur e shoh ket Video! Shume prekse

Vor 2 years
ismajli
ismajli

Po shembull shum me vend dhimbshem

Vor 6 years
MESAZHI ISLAM
MESAZHI ISLAM

bravo baci qumil

Vor 5 years
jaki jashar
jaki jashar

Bravo Qumil aga epaske nxjerr perfekt burr bravo

Vor 3 years
Frank Kola
Frank Kola

Qumili Legend

Vor 2 years
Fatjon Osmanaj
Fatjon Osmanaj

O medet per ket jet erdh koha per ni byth gruje me harru bab e nan besoni se qaj njeri se nuk do bab e nan kurr dit tmir ska me pa dujni e rrespektoni sa ti kini gjall se kur tdesin mos kajni 😭😭😭😭

Vor 4 Monate
Edison Haxha
Edison Haxha

Shum e vertet asht qumil

Vor 3 years
Nina
Nina

E kur se ki nonen e babin eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee😍

Vor 5 years
Nait Mustafa
Nait Mustafa

Heheheheh Ndarja prej babit asht katastrof

Vor 6 years
Bon Bon
Bon Bon

Shume mire, ju lumt per kete vido.

Vor 2 years
kastriot Karavidaj
kastriot Karavidaj

shum i fort a!

Vor 5 years
Operating System Mix
Operating System Mix

hahahahhaha a po zgataravesh a po knaqesh ...... so normal qumili

Vor 6 years
ID
ID

Mke ba me Lot respekt baci Qumil

Vor 4 years
Ismail Jahii
Ismail Jahii

imadhi Sevdai Radogoshi ipazavendushèm.

Vor 3 years
Flor
Flor

I njejti rast na ka ndhodh neve. Ishte dite vjehshte kur vllau vetem na tha se don me dal ne banes te vet. Kur e pyti Baba per qka tha po du me nejt vetem me nusen teme. Ja boni baba hallal sot asaj dite e kemi nje marrdhenje shum te brisht. Dhe na ka thy krahin per s gjalli.

Vor 6 Monate
Asllan Shala
Asllan Shala

Rrespekt ju duam

Vor 3 years
zela zela
zela zela

Qat qeshme boni qai 😂

Vor 2 years
Beg Basha
Beg Basha

👍🏼👍🏼👍🏼 Respekt

Vor 3 years
Liridon Haliti
Liridon Haliti

Brravo aktor me vlera

Vor 7 Monate
abdulla demiri
abdulla demiri

hala madrit flm shum vllai

Vor 6 years
Doni Toni
Doni Toni

Bravo

Vor 5 years
BMC
BMC

hallall shum fort

Vor 5 years
Shaban Gashi
Shaban Gashi

shum um ke emucjonu

Vor 4 years
Enver Mustafa
Enver Mustafa

Aktore me te mire nuk ka dhe nuk besoj qe do lind tjeter sikur sevdai qumili

Vor 3 years
topalli123ify
topalli123ify

Vertet mi qite lotet se ska baba as nene qe e largon djalin

Vor year
Alb Zogu
Alb Zogu

Halal tkoft 👌

Vor 5 years
4lbatrit E
4lbatrit E

👏🏻👏🏻

Vor 2 years
ll aa
ll aa

Mjeri ai se osht i keq pa mar parasysh prindi a po fmija se sod ka ardh ni vakt i keq ishalla emrama me hajr 😶

Vor 4 years
Xheladin Elezi
Xheladin Elezi

e dhimbshme shum laskuc hahaha

Vor 9 Monate
Rudolf gashi
Rudolf gashi

Qűsh ja kini bo ju prindet juwe Qishtu ju bojn femija juve Pse ju jini kon shum tmir

Vor 4 years
Kastriot FAZLIU
Kastriot FAZLIU

duhet me shume video te tilla...

Vor 2 years
ekrem ekremi
ekrem ekremi

O Sevdai e vertete topi se lun

Vor 2 years
premtim krasniqi
premtim krasniqi

qfar babe 😂😂😂

Vor 2 years
Asan Dogan
Asan Dogan

😂😂😂😂😂😂😂

Vor 5 years
Iliro Madrileni
Iliro Madrileni

hec mor ka llaskuc 😂😂

Vor 2 years
Xheladin Elezi
Xheladin Elezi

ai lotet naj qite 😔 ikon je

Vor 2 years
Emran Adice
Emran Adice

Like me Lat kam Kajt shum ë dhëmshom!

Vor 2 years
Toni 8E8OVA
Toni 8E8OVA

Shum me ven

Vor 7 years
Mr. Rahimi
Mr. Rahimi

Oh zot u myta tu kesh haahah o ka ma perzin me kos

Vor year
Nimet Limani
Nimet Limani

A thua sevdai ka me mu kthy çika jeme të un

Vor 4 years
Mintish Meho
Mintish Meho

Po kjo e for kjo video ju lumt

Vor 5 years
Argita Bajraktari
Argita Bajraktari

Mintish Meho ak

Vor 5 years
Robert Nussbaumer
Robert Nussbaumer

FEMIA I SODIT

Vor 6 years
ZIA KING
ZIA KING

Respekt

Vor 2 years
kastriot Karavidaj
kastriot Karavidaj

king

Vor 5 years
𝓜𝓮𝓻𝓲𝓽𝓸𝓷 𝓖𝓪𝓼𝓱𝓲
𝓜𝓮𝓻𝓲𝓽𝓸𝓷 𝓖𝓪𝓼𝓱𝓲

😂😂😂

Vor 3 years
abdulla demiri
abdulla demiri

mfalni a din dikush ket muziken ne fund nga e ka mar

Vor 6 years
fanta cola
fanta cola

Nicos-Secret Love

Vor 10 Monate
HalaMadrid
HalaMadrid

+abdulla demiri buddha bar secret of love e ka emrin kanga

Vor 6 years
Muli shatri
Muli shatri

😢😢😢😢😢

Vor 5 years
Muhamet Ali 2017
Muhamet Ali 2017

jajajajajajajajajajajajajaja

Vor 5 years
Ani Ani
Ani Ani

Un vet jam sprovu qeshtu dhw kurr mo seboj at gabim melon familje asnjherr

Vor 6 Monate
Editor
Editor

07/09/2021 😂😂

Vor 10 Monate
Bekim Bisrica
Bekim Bisrica

Baba baba👴

Vor year
cristopher lombardo
cristopher lombardo

😢😢

Vor 2 years
Albin Zyba
Albin Zyba

Aktor i keq je o Qumil po na ban me qajt me keto video

Vor 3 years
Andi Sahatqija
Andi Sahatqija

U da djali

Vor year
LORI FF YT
LORI FF YT

ahahahahahahah

Vor year
LORI FF YT
LORI FF YT

hahahahahahhaahahhahahahahahahahah

Vor year
sidorela shaqiri
sidorela shaqiri

HAHAHAHAH-4

Vor 7 years
Domenik Shehu
Domenik Shehu

A te hyni a

Vor 3 years
Gms best
Gms best

sidorela shaqiri Emri yt shum I bukur e gzofsh.

Vor 3 years
Femi Femi
Femi Femi

sidorela shaqiri bukur mire

Vor 5 years
Andi Sahatqija
Andi Sahatqija

Haha

Vor year
alma ze
alma ze

bash qishtu osht

Vor 5 years
illyrian army
illyrian army

E qellume

Vor 7 years
QETSI KUR PERMENET EMRI PRIZREN
QETSI KUR PERMENET EMRI PRIZREN

😑😑😑😑😧

Vor 5 years
Ibkosova
Ibkosova

2021

Vor year
Pleurat Bekteshi
Pleurat Bekteshi

hahhaha

Vor 4 years
Arbnor Imeri
Arbnor Imeri

Jo pet doket

Vor 9 Monate
king _mozzik abdullah
king _mozzik abdullah

haahhahahahaahhahaha hahahahahahhahahahahahahaha hahahaha kopa TU kesh bre a 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Vor 5 years
Time Kelmendi
Time Kelmendi

9000

Vor 7 Monate

Nächster

Qumili - Djali don me bo banesa

6:11

Qumili - Djali don me bo banesa

Qumili

Aufrufe 376 000

Qumili - Mjeshtri i maqines

4:27

Qumili - Mjeshtri i maqines

Qumili

Aufrufe 379 000

Model Rocket Battle 3 | Dude Perfect

10:38

Model Rocket Battle 3 | Dude Perfect

Dude Perfect

Aufrufe 6 818 751

Papua New Guinea v Fiji | Match Highlights | Pacific Test, 2022

4:28

Papua New Guinea v Fiji | Match Highlights | Pacific Test, 2022

NRL - National Rugby League

Aufrufe 365 550

Shkokla 2022 (Aventurat e Shkokles & Abes)

58:29

Qumili - Gazuzin e denon policia

9:09

Qumili - Shqiptart krejt nervoz

9:26

Qumili - Shqiptart krejt nervoz

Qumili

Aufrufe 750 000

0800 SEE ORCA - Trailer | Robert Marc Lehmann

1:52

0800 SEE ORCA - Trailer | Robert Marc Lehmann

Robert Marc Lehmann - Mission Erde

Aufrufe 161 277

Tozluyaka - 1. Bölüm

1:50:05

Tozluyaka - 1. Bölüm

Tozluyaka

Aufrufe 4 709 186

Quagmire Discovers Internet P*rn!

0:52

Quagmire Discovers Internet P*rn!

Best of The Griffins

Aufrufe 8 346 206

Kreide holen😂😰AlpaySanti #Shorts @Lewinray

0:25

Kreide holen😂😰AlpaySanti #Shorts @Lewinray

AlpaySanti Shorts

Aufrufe 385 903

Social media is fake #shorts

0:51

Social media is fake #shorts

Ray William Johnson

Aufrufe 16 301 072

Eltern HASSEN diesen Trick...

0:45

Eltern HASSEN diesen Trick...

Fittihollywood - Shorts

Aufrufe 101 610

Tyler the Creator Talks About the "N Word"

0:54

Tyler the Creator Talks About the "N Word"

Dripped Shorts

Aufrufe 5 899 610

Diese Sachen googelt Herr Anwalt 😂😏

0:38

Diese Sachen googelt Herr Anwalt 😂😏

Wisst ihr noch? - TV

Aufrufe 121 782